• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahoj kočky :slight_smile:

dnes je opět krásně :slight_smile: navíc máme s manžílkem 6 let výročí seznámení (ale aby toho nebylo moc pěkného najednou,tak Tomík má kašel a rýmu,takže řeším,zda vůbec jít dnes ven ...ale poradím se s tchýňkou-lékař na telefonu se vždycky hodí :wink: )

holky a jak jsme byli v tom liberci,tak manžílek byl tak nadšen ..no zkrátka a dobře,na první květnový víkend zajistil v Jilemnici pro Tomíka hlídání a my si zajedeme na jednu noc do liberce -koupil nám tam "relax pro dva" a půjdeme spolu do toho wellness centra :slight_smile: a budeme opět děkovat Honzovu zaměstnavateli,že nám dopřává takovéto výlety,nebot si doplatíme jen stovku za parkování :grinning: :grinning: :grinning:

jani- ta odsavačka,co jsem dlaa odkaz je vylepšením její předchůdkyně,kterou jsem měla-třeba ji má i tvá švagrová taky -mohla by to být tahle
http://www.rajmaminek.cz/pro-nemocne-deti/baby-vac-arianna-nosni-odsavacka-na-vysavac/

ale trochu hůř se čistila,myslím,že to vylepšení že se dá rozložit je skvělé a koupím novou na mímo a uvažuji i o jedné pro Tomíka )tu starou bych pak nechala trvale u babičky a dědy-protože ji radši stále vozíme...

andulko-takže ty jsi fakt usnula na večeři? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda to jsi ale musela být fakt hotová :slight_smile:

na srazík jdu asi relativně nalehko,protože ve čtvrtek jsme měla bundu,mikinu atriko a skončila jsem jen v tričku...takže ted asi o jednu vrstvu méně si vezmu...vzala bych si něco víc do auta a pak uvidíš jak je v praze a jak se cítíš ...ráno bude chladněji než pak dýl,takže maximálně budeš spíš odkládat :wink:
4. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
jo a hoky k autu-zatím to nemáme potvrzené oficiálně,ale vypadá to,že pojištovna auto označí k likvidaci-jako totální škodu- a dá nám peníze v hodnotě ceny auta (což dnes bohužel není moc) ale zatím se kvůli bezpečnsoti rozhodujeme,že i kdyby to opravit šlo,tak už by to asi nebylo tak bezpečné (je v prčicích kus karoserie,který nejde vyměnit,takže by se to muselo nějak narovnávat atd...a pak to bude méně pevné a tím i méně bezpečné) ..

takže uvažujeme tím směrem,že spíš si vezmeme nějakou půjčku a koupíme jiné novější (samozřejmě ale bazarové-na nové bychom fakt neměli) ...no a když jsme řešili,zda bychom měli na splácení,tak manžílek se dozvěděl,že dostane v práci přidáno,takže to co dostane vlastně pokryje tu půjčku-že by znamení,že tímhle směrem se máme dát? :wink: :wink:

jinak zatím nechci tedy moc jásat,ale pán co Honzu naboural pravil něco v tom smyslu,že by nám nějak částečně kompenzoval tu škodu,co nám způsobil,že si uvědomuje,že jsme v nepříjemné situaci ...takže je možný,že nám na autíčko (nebo na opravu toho straého) něco přidá...nevíme kolik atd,ale každá kačka dobrá...

ale nejásám předem,ještě může couvnout...známe to... :wink:
4. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Bledulinko, tak to mooooooc gratuluju k výročí!!! To je krááááááásnýýýýýýýýý! My budeme mít v létě čtyři - to to letí! :confused:
Snad se Tomíkovi rýma brzo ztratí, aby mohl s taťkou zítra do ZOO. :wink:

Já jsem zatím vymyslela tričko s krátkým a přes něj tílko, aby byly záda a pupík v telpe a přitom se mi nepařily ruce. :slight_smile: A tríčo s dlouhým strčím do batůžku. :wink:
4. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Bledulinko - vidíš, já to říkala (jsem asi skrytá vědma :grinning: ), že to bude k něčemu dobré! :slight_smile: To je super!!!
4. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Jo a ten víkend -tak ten Ti teda moooooc závidím! :sweat_smile: Jsem hrozná! :frowning2: Ale taky Ti - vlastně vám - mooooooc přeju! :wink:
4. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
andulko- no to myslím,že bymohlo být akorát- protože venku je fakt teploučko :slight_smile:

no s tím autíčkem-ono když si vezmu,jak dopadlo po relativně malém nárazu,tak ani nedomýšlím,co by se stalo,kdyby to bylo ve velké rychlosti...a kdo jezdí obvykle vzadu...já a Tomík a od léta naše malé dětičky...takže prostě se radši zadlužíme a koupíme něco,co má větší šanci nás ochránit...
hlavně jsem zvědavá,zda to s tím pánem opravdu klapne.... :wink:
4. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
andulko,tak my vás zabalíme do kufříku :wink: :grinning:
4. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
holky,peču kynutý buchty (dědovi-je v nemocnici na rehabilitaci,tak za ním chceme jít na návštěvu) a Tomík si přinesl stoličku k troubě a dívá se ,jak se pečou :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: hotová televize,co? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
BLedul, Tomík je přece hlídá, aby neutekly nebo se nezpálily! :wink:
S tím kufrem nevím, Tom by se tam si asi vešel, ale já už asi těžko. :frowning2: Ale jsi hodná. :slight_smile:

Jdu spáchat něco k obědu.
4. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojte v tento krasny slunecny den :slight_smile:

Bledulko gratuluji k vyroci a uzijte si vikend :wink: A s tim autickem at vam to vyjde drzim pesticky. Bylo by to super kdyby vam ten pan neco prispel. Prece jenom i ojete auto neco stoji. My problemy s autem resime s manzelem uz hodne dlouho a ted uz se to musi vyresit nez se mala narodi.

Co buchty uhlidal je Tomik :slight_smile: At se te rymy brzo zbavi.

Ja se jeste porad kuryruju z nemecka, rymu uz skoro nemam, ale zacala sem kaslat, potrebovala bych neco co by me uvolnilo ty hleny a ja si poradne odkaslala. Navic me to castecne sedi na hlasivkach coz ted vubec nepotrebuju mame ted samej koncert.
Nemate nejakej domaci recept na odkaslani? Leky bych vlastne zadyn nemela a k doktorce se me nechce :unamused:
4. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj Těhulínky,

určo so někde užíváte krásnou sobotu. Jdu se omluvit ze zítřejšího srazíku, včera jsme byli zase na pohotovosti a mám klidový režim.

Určitě to není poslední srazík, teda dva v jednom určitě jo :slight_smile: , ale až všichni budeme mít u sebe miminka, tak Vás ráda poznám osobně. Tak se nezlobte a zítřek si hezky užijte.

Papa Verča s Vanesskou
4. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Verco at jste v poradku a odpocivej. :astonished:
4. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahojda kočky :slight_smile:

má účast na zítřejším srazu je v ohrožení.... dnes jsem byla nechutně aktivní a celý den něco šmrdlala venku n atom krááásným sluníčko, ale teď je mi docela ouvej.... :unamused:
no uvidím ráno jak se budu cítit a dám arwence nebo bledulce na mobil když tak zprávu..... ale moc moc doufám, že ráno budu jako rybička...

unko - tak ať jsi brzy fit....
4. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj
já se cítím fajn takže bych měla na sraz dorazit.
Těším se na všechny, které dorazíte. :slight_smile: :grinning:
4. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Unko, to mněmrzí, že nedorazíš. Ale mnohem víc to, že Ti bylo tak zle, že jsi musela na pohotvost. Tak hlavně mooooooooc odpočívej!!!!

Claudulíne, vůbec nepřemýšlej nad tím,že bys nedorazila!

KLári, taky se na všechny moooc těším!

My se teď vrátili z "Doškolováku", posezení v hospůdce na terásce a "kontorly" domečků a já jsem zralá akorát na sprchu a pelíšek. :slight_smile: A dneska půjdu spát brzo, abych byla zítra plná síly a zvládla i jiná zvířátka než jen ty tučňáky (a to doufám, že jen z venku :grinning: ).
4. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj spolutěhulíny,
koukám, že už jste všechny v pelechu a nabíráte síly na zítřejší srazík.
Moc si to užijte, bude krásně.

No, my tedy nakonec malujeme kuchyň, takže všude máme hrnce a pánve :grinning: :grinning:.
Manželín jde zítra do práce, tak to tady budu muset doladit sama, ale jsem moc ráda, že bude kuchyňka čistá a voňavá.

Od pondělí mám příšernou rýmu, takže i kdybychom nemalovali, tak bych na srazík nemohla.
Je mi docela bídně a včera mi začalo pěkně tvrdnou břicho. Dneska je to lepší, tak snad to bude v pohodě.

Andulko, to jsem ráda, že sis koupila taky kalhoty. Připadám si jako blázen na ty poslední 2 měsíce, ale myslím, že je užijeme i po porodu.

Bledul, to je mi líto s tou bouračkou.
Mám taky autíčko postaršího data výroby a tak vím, že pokud by ti nechtěl viník nic dát, můžete se s ním soudit. A to celkem úspěšně. Snad to nebude potřeba a nějak se domluvíte. Budu držet palce.
4. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Bledulko, my budeme mít výročí 16 let. To je hrůza jak to letí :grinning: :grinning: .
4. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Zítra si to všechny mooooooc užijte, budu na vás myslet.
Zatím páčko.
4. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
ahoj kočky,jsem hrozná,právě jsem dorazila ze srazíku s kolegyňkama z práce a tak se šla kouknout,zda něco urgentního před zítřejším naším srazíkem není ....

unko-hlavně ti přeji at je ti dobře,když jsi byla i na pohotovosti,tak asi ti fakt bylo nedobře...tak se drž .příště to určitě vyjde :wink:

claudinko,kočičko moje,co to slyším? :unamused: :unamused: no já moc a moc doufám,že se ti přes noc udělá dobře,odpočineš si a že se budeš cítit dobře natolik,abys na sazík mohla..moc by jsi nám chyběla....

klarko-jsem ráda,že zítra dorazíš...to je dobrá zpráva :slight_smile: budeme se těšíit

ludvo-s autíčkem-no to je mi divný s tím souzením...on bl pojištěn (měl povinné ručení) a škodu přeci hradí jeho pojištovna,ne? a ta hradí veškerou škodu (náklady na opravu) ale do výše hodnoty vozidla..kdybych měla auto a melouna a bylo zrušené,tak by mi asi dali melouna,ale naše autí má hodnotu pár tisíc-teda alespon tabulkově a dle cen na trhu... (co na tom,že pro nás má mnohem větší a že jsme do něj investovali x tisíc...),tak proto dostaneme asi málo...

takže k tomu souzení si myslím,že jakoby nemáme po něm co chtít (náhradu platí pojištovna)..ale pokud víš více informací,tak mi napiš prosím...

zítra papá (s mnihými z vás osobně ) a mějte se kočky krásně ....

dobrou noc....
5. dub 2009 v 00:06  • Odpověz
dobré ráno těhuldy :wink:

je mi výborně, takže už snídám a za chvíli půjdu se sebou něco udělat, aby jste se mě nelekly.... :grinning: :grinning: :grinning:
sluníčko /alespoň tady/ už vykukuje, tak doufám, že nám bude po celý den hezky hřát, ať si to užijeme....

takže cca za tři hodinky se už uvidíme, doufám, že všechny, které můžou, v pořádku dorazí.... :wink:

zatím, pa pa :slight_smile:
5. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
claudinko huráááááá
5. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
jinak teda samozřejmě přeji všem krásné ráno :slight_smile: :slight_smile: tady v praze taky svítí sluníčko :slight_smile: že by nám naše objednávka vyšla? :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
ještě jste nikdo nenakoukl? :confused: ..... cesta z Prahy byla pohodová, kolem půl šesté jsem dorazila na "základnu"...
dnešní den se moc povedl, bylo to fajn a jsem ráda, že jsme poznaly taky naživo a ne jen virtuálně... :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
ahoj kočky,

moc díky za milou společnost,jste všechny moc milé maminy a jsem ráda,že jsme se poznaly a že jsme se i takto sešly :slight_smile:

doufám,že jste všechny dorazily domů v pořádku :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
zdravím těhule :grinning:
cesta domů byla bez problémů
Vaše společnost byla moc milá, moc ráda jsem Vás všechny poznala :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holčičky,

i my Vám děkujeme za příjemné odpoledne, přijeli jsme teď, sedačka je krásná, hned jsme dali zálohu, hledali jsme to snad věčnost, ale stálo to za to.

Jste moc milé kočičky :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
kočky,založila jsem nám společný nick pro albíčka
jmenuje se letni.maminky.2009 a heslo pošlu všem co byli na srazíku do Ip,abyste mohli vložit fotky z fotáků,mobilů atd (samozřejmě je i k dispozici ostatním,když ho budete chtít,tak napište,pošlu vám ho) ....takže tam můžeme do jednoho společného alba dávat fotky od nás všech atd :slight_smile:

už jsem vložila tři fotečky-moc kvalitních jich nebylo-všude je někdo,kdo mhouří oči,otočil se ,atd...takže vybrat bylo velmi těžké :wink:
spoléhám na lenourku a klarku,že budou mít kvalitnější :wink: :slight_smile:
jinak odkaz na album samotné je zde

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=331113
5. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
holky,zkusila jsem to do IP poslat hromadně,takže doufám,že Vám všem co jste na srazíku byly ,to opravdu došlo...pokud ne,tak to jednak není schválně a jednak mi to dejte vědět a pošlu to znova (ale doufám,že hromadné posílání Ip opravdu funguje :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak dobrou noc a zdravím všechny (nejen maminky ze srazíku :sweat_smile: :slight_smile: :wink: )

papá...
5. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
bledul ty jsi zlatíčko,
pár fotek mám, ale vložím je až zítra navečer, musím je zmenšit .... a to bude chvíli trvat :slight_smile:
5. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojda.

Hlásím, že jsme se v pořádku (cca před 20ti min) vrátili domů - hurááá! Jsem po dnešním bezvadném srazíkovém dni úplnej úplnej tuhouš. :pensive: Ale bylo to váženě mocmocmoc fajn a všechny jsem vás "Myšky" ráda poznala! :slight_smile: :wink: Už se těším na příště!!!

To zviřátko podobné surikátám se jmenuje "psoun prériový" (takže žádný norník ani australan :grinning: ) a takle vypadá: http://www.psouni.estranky.cz/

A křeslo máme nakonec tohle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39840100 :slight_smile: Bylo nejpohodlnější a "v nejhorším" bude v domečku bydlet třeba v ložnici nebo pokoji pro hosty. :grinning:

Berušky, jdu do sprchy a do hajan. :dizzy_face: Tak zítra! :wink:
5. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.