• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andulíne - máš recht holka moje zlatá :wink: samozřejmě, že jsem to tak měla všechno v plánu a do papírnictví nešla schválně.. :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem si na to všechno vlastně vzpomněla... :wink: :grinning:
ty kloboučky na bolavé bradavky jsou určitě fajn...taky je doma mám, dostala jsem je, ale ještě jsem je nepoužila, zatím to nebylo potřeba, ale kdo ví,taky na ně může dojít... ale pokud si na dudlíka už pepíno zvykne, tak třeba ne... :wink:
20. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky,

nazdárek kvetuldo - tak to máš doma zlatého mrňouse :slight_smile: Ondra to má podobné a já doufám, že se mut o ještě nějak nepřehodí a nezmění. A k hypotéce gratuluju!!!!

Claudi - no jo, já taky už blbnu. Kolikrát se nemůžu ani vymáčknout a půl hodiny přemýšlím než to ze mě vpadne. Hold mateřská. A teda nevím, jak na tom budu třeba za rok :slight_smile:
A dudlík je někdy záchrana, ale u nás někdy neppomůže ani kdybyc se snažila sebevíc.

Tyyy jo bedulko. To akt fotil Honza? Mě to jen ta napadlo, když chodil na ty kurzy a tak. Je fakt šikovný!!!! A s tou látkou je to dobrý nápad :slight_smile:

Arwi - holky mají pravdu s tím Jardou. Určitě jen tak maskuje.

U nás je dneska nějaký klid. Sice si po krmení trochu zabrečí - to prostě u nás musí být, ale pak se dá hned ukolíbat a hezky usne :slight_smile:
A jak jste na to vlastně s pasením? A co ty vaše dítka už umí?
20. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
zdárek :slight_smile:

holky,tak se mi ještě zatím daří sladit odpolední spánek obou kluků do jednoho momentu (a pak zapluju do peřinek taky :sweat_smile: ) ale obávám se,že toto nebude dlouho udržitelný stav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

claudi-koukám,že pepíno tě má pěkně na háku :slight_smile: to s tím dudulíkem je totiž docela dobrej for od něj :grinning: :grinning: :grinning: tak malej a už tak šikovnej :grinning: :grinning: :grinning:

andulko-jejda,ty kojíš přes kloboučky? :confused: tak to mě mrzí,snad si bradavky brzy zvyknou...

jani-ondrášek už pase koníky? to je šikulínek :slight_smile:

jak se ptáš,co naše dítka umí- no tak adámek akorát umí dokázat to,že se maminka v noci moc nevyspí :grinning: :grinning: :grinning:
docela dobrý,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
No pas - tak trochu se snaží tu hlavičku zvedat - občas je línej, ale občas ji tam udrží docela dlouho a vysoko :slight_smile: a hračy ho zatím ještě moc nezaímají, akorát už trochu pokukuje po tom kolotoči nad postýlkou

Adámek je ještě mlaďoch, tak se zatím baví jen tím, že chce maminku :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
já tu naší klávesnici vemu a vyhodím z okna - pořád mi vynechává písmenka :angry:
20. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
bledul - to by bylo fajn, kdyby to klukům vydrželo co nejdéle, aby chodili spinkat ve stejný čas a ty jsi si mohla taky trochu dáchnout :wink: tak držím všechny palce....

Jani - Pepoušek papoušek umí to co bledulčin Adámek /nenechat vyspat v noci svou maminku :grinning:/ Když ho dávám pást koníky, tak se snaží taky hlavičku mít zvednutou a chvilku vydrží a pak najednou zgumovatí a hlavička jde dolů... :slight_smile: A krom toho umí to co všechna vaše ostatní miminka, tzn: kakat, čůrat,blinkat,papat a spinkat :wink: Jo a taky ho baví cucat si paleček...to si honacpe do pusinky úplně celej :grinning: :grinning:

No dneska to naše dítko je opravdu vzorné, babička ho asi zaklela v hodné miminko :grinning: , nejdříve ten dudlajs a pak mi spinkal neuvěřitelné /bez pár minut/ čtyři hodiny!!!
20. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
claudi-ty máš doma hodnou babičku :slight_smile: nechceš nám ji na chvíli taky poslat ? :grinning: :grinning: :grinning: kdyžtak ji k nám pošli v noci :grinning: :grinning: :grinning:

to mi připomíná-když byl tomík malý a kojila jsem ho ve dne i v noci po dvou hodinách,tak tchýnka pronesla,že až přijedeme k nim na vzduch,že ho otrávíme kyslíkem z hor a on bude líp spát-prdlajs- on ho ten kyslík asi ještě víc nabudil a spal ještě hůř :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile: tak už jsme zpátky doma. jdu vás dočíst, ať se dozvím nějaké novinky!
20. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Bledulko, krásný fotečky! Moc vám to tam sluší :wink:

Kvet: to se ti Radimek během noci budí tak málo? Tak to mě pořád pravidelně po třech hodinách a přes den víc, protože má žízeň. A teď o víkendu byla malá nějaká neklidná a v noci se mi budila po hodině a pořád chtěla chovat, naspala jsem za noc tak maximálně 4 hodiny.

Té kontroly u gyndařky se neboj, já tam byla minulý týden v úterý a všechno v poho, taky jsem se toho obávala, ale zas tak moc to nebolelo. Akorát jsem po ní zase trochu víc špinila. Teda musím říct, že jsem to nečekala, ale opravdu jsem krvácela celé šestinedělí. Fakt už mě to ke konci docela štvalo, protože to bylo dlouhý. Ale už je to v poho :wink: Konečně!!!!!!

Arwi a Klari: tak že už by se konečně něco dělo??? Tak držím oběma palečky! :wink:
20. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
bledul - tchynku zabalim do vanocniho papiru a poslu potrubni postou at ti taky adulku zacaruje do nejhodnejsiho miminka na svete :wink: u nas uz ale asi kouzlo prestalo pusobit a od sedmi hodin je nejaky nastvany nebo co...na ruce jako vytuhne a jak ho dame do kosiku nebo do postylky, tak ma klapky dokoran a place...

ilus - ty jsi krvacela tak dlouho jo... ja to mam celkem dobre, krvaceni bylo tech prvnich deset az ctrnact dni po porodu a od te doby uz jen spinim, nekdy vice nekdy mene a nekdy taky vubec... takze nosim uz jen slipove vlozky a to je uleva tedy....a to mi zbyvaji jeste dva tydny do konce sestinedeli...no kazda to mame uplne jinak...

ludvi - dneska maji nasi chlapci vyroci, jsou jim ctyri tydny :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holkííííí!
My jsme s Tomem dneska přesně rok a měsíc manželé a dostali jsme dneska klíče od Domečku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už máme zamykatelné dveře a okna! A dělá se elektrika! Jupííí! Příští týden se budou dělat omítky! :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Andulko: tak to moc gratuluju!!! :slight_smile: to máte krásný dáreček k výročí :wink:

Do albíčka jsem dala nové fotečky Lucinky :wink:
20. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Nazdárek holky,

včera to u nás byla děs a hrůza. Dětičky se mi vrátily po 10dnech domů a Matějda bulel a bulel.
Dneska to byla paráda. Byl hodňoučký, dokonce jsem stihla dvě procházky, pověsit i prádlo a docela v klidu (mezi kojením) uvařit.
Musím se pochválit :grinning:.
A už jsem to zakřikla a pláče :frowning2: .

Zítra k nám přijede mamina, docela se těším, že bude chovat a já budu dělat chvilku něco jinýho.
Jo a zapůjčila jsem si od sousedky šátek, chci ho vyzkoušet na pochůzky po bytě a tak.

Holky ještě kouknu na ilussky Lucinku a jdu do vláken.
Mějte se.
20. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
Arwen, odpočívej, nabírej síly, budeš je potřebovat.
Dvě miminka s prdíkama.... ale ty to zvládneš levou zadní, neboj. Jsi silná žena !!!
A na Jardu se vyprdni, oni ty chlapy jsou z toho porodu vyprděný víc než my.

Klárko, raději jeď do porodnice několikrát než pozdě!
Rodit doma bych teda nechtěla.

Andulko, to je fajn, že už máte klíčky od domečku.

No jó Claudinko, to aby to kluci v noci pěkně zapili a krásně chrněli, co?
A co rourka prdilka? Povedlo se? Nejlepší by bylo, kdyby se vůůůbec nemusela používat.

Bledulko, Unko, jste velký šikulky. Zvládat mimčo a dvouletý dětičky, jste fakt dobrý.

Zdravím všechny ostatní maminy, nestíhám reagovat, jdu spáááát dokud to jde.
Páček...
20. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
Iluss, Lucinka je krásná v těch šatičkách :grinning: .
Arwen, jukni už se těšíš na načančanou Miu?
20. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
hezký den :slight_smile:

iluš - Lucinka je pěkná frajerka, sekne ji to v těch šatičkách a čelenka je taky úúúúžasná :dizzy_face:

andulíne - tak super dárek k výročí, to moc gratuluji :wink: a teď už to půjde jako po másle a za chvíli budete bydlet ve vlastním domečku a to budete už ta nejspokojenější rodinka na světě :wink:

ludvi - maminu si užijte a ty si chvíli budeš moct odfrknout a babina bude chovat... :wink: jsem zvědavá jak se ti osvědčí šátek, tak pak nám dej vědět.... Jo a rourka se u nás zatím neujala, tak nevím zda na ní ještě dojde...
21. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holcinky, hlasim, ze jsem jeste cela a ze pracuju (doma teda).
Doufam, ze je vsem dobre :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

arwi, zas to s tou prací moc nepřeháněj a radši koukej pořádně odpočívat.

Tak malá už 3 dny nekadila, to zas toho bude hromada. Naposledy mi nekadila dva dny, pak jsme jeli na návštěvu a tam se samozřejmě vykadila, ale pořádně (nečekala bych, že něco tak malého dokáže vytvořit něco tak veeeeelkého a smradlavého) :grinning: Jeli jsme na návštěvu k mýmu bráchovi, akorát se přestěhoval do nového baráčku,tak to bylo něco jako kolaudační oslavička. Já mu dovezla dáreček a Lucinka h...o - a to doslova :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak z těch zkušeností z víkendů u mých rodičů se docela obávám toho celého měsíce, co tam strávíme. Babina ji totiž děsně rozmazluje. Jakmile malá zabrečí, tak k ní hned letí a chová. No a já s ní teď doma nic neudělám.
21. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
tak jsem zpátky z poradny
vše je v pořádku, Ondráškovi se už zas tak honem ven nechce
monitor o.k. jen jsme museli prcka budit tleskáním a mírným třesením bříška, chtěl to totiž celý prospat a proto srdeční frekvence byla nižší, ale pak se teda předvedl a předvádí se do teď už mě z toho bolí břicho
pak jsme dojeli na nákup (už skoro nevím jak se nakupuje, tak jsem si do košíku naházela spoustu dobrot ), vyřídili poštu a pak dom, teď jsi jdu najíst a na chvíli natáhnout, ale musím říct, že mám dneska zase síly na rozdávání a jak dobře se i spalo a to jsem musela ráno vstávat do tý poradny
21. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
iluss ty jsi jako proutek :slight_smile: měla jsi mimčo vůbec v pupíku ??? moc ti to sluší maminko a Lucinka je fešanda :wink:
21. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Ilusko, ahoj - obdivuju Ti tady Lucinku, to je kocicka krasna
Klari, to jsem teda zvedava, ktera z nas pujde jako prvni.....
21. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Klárko :slight_smile: tak to je dobře, že jste s Ondráškem v pohodě a že poradna dopadla na jedničku! Jen tak dál!!!

Klari: vždyť už jsem taky po šestinedělí, tak jsem skoro na původní váze. Vás to po šestinedělí čeká taky! :wink:
Jak se říká, že kojením se hubne, tak je to asi pravda, protože jdou ty kila dolů úplně samy bez jakékoliv mojí snahy.
Jen jak se mi v těhotenství rozšířily boky, tak mi to trošku zůstalo, tak mi jsou kalhoty a sukně přes boky docela těsné a některé ani neoblíknu. Tak pokud se ty boky zas nezúží, tak budu muset obměnit komplet celý šatník a to se mi opravdu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
třeba se shnodnete jako Claudinka a Ludva :wink:
21. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
arwen to by bylo fajn, kdyby se nám to povedlo společně, co??? ale ty koukej ještě 2 týdny počkat ať mají dětičky plíce co nejvíc v pohodě :wink: :wink:
iluss tak jestli to půjde dolů samo byla bych ráda, dneska mi v poradně navážili 69 kilo, což je + 12 :confounded: , začínají mě celkem bolet záda, vstát z postele mi dá už pěkně zabrat :unamused:
21. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak to teda neeeeeeeeeeeeeeee. 69? Ze se nestydis.....fuj. To jsem mela prd otehotnenim :angry: :angry: :angry:
Ja bych pockala, ja je tam snad zasiju :slight_smile:
Co je horsi, ze mi fakt zacina praskat bricho :frowning2:
21. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
strie???? to mě mrzí, mažeš se něčím, mě se udělala zatím jedna na boku, tak snad jich víc nebude, i když teď se ten pupík zvětšuje to je síla :astonished: :confused:
21. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
klari: já měla před porodem navíc 17kg, takže s těma 12 buď úplně v poho :wink:

arwi: břicho má své rezervy, i když si myslíš, že už je k prasknutí, tak se ti ještě roztáhne a míma se tam vejdou :wink: příroda je šikovná, ta to má zařízené. Vem si ženský, který čekaj vícerčata. Taky se jim tam musely vejít.
21. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Ale ne, ja nemyslela, ze bych mela lupnout :grinning: :grinning: :grinning: Strie myslim. Nemela jsem ani jednu a uz to rict nemuzu...
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahaaaa :grinning: tak to jooooo
no jelikož tam máš miminka dvě, tak jsi se striím nemohla vyhnout. To by byla fakt náhoda, kdybys neměla ani jednu :wink:
21. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Nepopraskalo mi do vcerejska, vcera se rozhodlo :frowning2:
No co, nejsou rude a hnusne, tak to treba nebude zas tak moc videt.....
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.