• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwen oni pak vyblednou a bude to dobrý vidíš :wink:
já mažu asi tak od 4 měsíce a stejně se vyklubala :angry: mrška jedna :confounded: bříško mám lesklý, naplý, pnou mě hlavně záda :frowning2: jdu se namazat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
No to ja ho mam taky napnuty, nemam tam nejaky krvavy sramy, ale proste ta kuze bohuzel praska (dala jsem ted do alba Vorvani mlade dukaz, ale na te fotce to neni videt....aspon je tam videt velrybost :angry: :angry: )
21. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
jé to je ale krásnej pupík a mě se vůbec nezdá velkej na to, že čekáš dvě miminka :wink: je krásnej a basta :angry:
:angry: jak se dneska cítíš???
21. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Klarko, je to megapupek a fotky zkreslujou....dneska je mi daleko lip nez vcera, vubec nevim, jestli si mam myslet, ze uz to bude nebo jeste ne - v patek jdu do poradny a na pasy, kez by mi rekl, ze se jeste nic nechysta :unamused:
Tobe je dobre?
21. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
arwen , včera v noci jsem vzbudila a bylo mi blbě, trochu mě bolelo břicho, křížové bolesti, bylo mi na zvracení. došla jsem si na velkou a bylo to pryč, od tý doby je mi dobře až podezřele dobře :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
taky si myslím, že ten pupík zas tak velký není, na to, že tam jsou dva prckové! A má tekový hezký tvar, je hezky dopředu. Jiný těhulky s dvojčátkama mají oproti tobě megabřuch.
21. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
iluss máš recht arwen prostě přehání :grinning:
21. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak - tedka jsem dala do alba porovnani s normalnim brichem, protoze tady jinak tu velrybost nedokazu :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
názor jsem nezměnila, pupík je krásnej a vůbec není mega :wink:
21. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
mám stejný názor jako klarka. Vždyť ty jsi přibrala jenom na bříšku......zadek, stehna i ramena máš úplně normální jako netěhu. Porodíš dvojčátka a budeš jak dřív, ani na to nebudeš potřebovat celé šestinedělí :wink:
21. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
No, ja to mela po Danulkovi nasledne: po porodu jsem pri kojeni hodne zhubla, sice nevim, na kolik, ale dost - pak jsem to ovsem nabrala a uz nikdy neshodila, takze to, ze bych zustala hubena, asi nehrozi :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holčiny,

klarko - jsem ráda, že je Ondrášek v pohodě a ty taky. Nakonec se rozhodl, že si u tebe ještě chvilku pobude, viď?

Arwi - bříško je náhodou moooc hezký :wink:

iluss - Lucinka je prostě kočka. No a ty taky. Já jsem se po šestinedělí na svoji původní váhu tedy nedostala :angry: Nabrala 21kg a teď mi zbývá ještě 6 :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A jinak zprávy z naší dnešní poradny:
Lucinku jsme tedy nedohnali :slight_smile: Ondra měří 55cm a váží 4400g. I tak je to ale dobrý výkon :slight_smile: Kyčle jsou v pohoděa další kontrolu máme za měsíc.
S očičkem se musíme objednat na oční. Snad to nebude ucpaný kanálek...
A horší je to s UTZ ledvin - v porodnici Ondrovi našli rozšířenější pánvičku u pravé ledviny. Ňo a teď to má i na levé. Prý by se mělo srovnat do roka. A když ne, tak to nemusí nic znamenat. Ale stejnak jsem z toho trochu přejetá...
No a s bouličkou na patě pojedeme na chirurgii. Ach jo. Doktorka nevěděla, co to je, ale je to měkké - takže žádný výrůstek kosti nebo tak. Objednám se do Motola, tak jsem zvědavá, co nám na to řeknou. Přece ho hned nenevhám řezat :unamused:
21. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Kocinky, byla jsem ve meste koupit plinky do porodky a chtela jsem koupit i Yal gel, jenze ouha - je na recept...
Musim vam rict, ze jsem u sikmookych koupila platene saty. Nikdy bych nerekla, ze existuje velikost 6XL - a ona existuje. No a Arwenka ji tak akorat dopne....to je hruza :angry:

Jani ahoj - ta boulicka se muze jeste vstrebat, muze byt tukova a rezat do Ondraska nikdo nebude muset - drzim palecky...
21. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Jani: jooo, Lucinka je buřtík :grinning:

Malé taky tečou a hnisají očička. Už jsme vyzkioušely antibiotické kapičky Tobrex, po těch se to znovu vrátilo, tak nám teď doktorka napsala nové takové rosolovité gelové. Tak uvidíme, jestli se to po nich zlepší. Pokud ne, tak prý s ní máme jít taky na oční nebo se rovnou objednat na ten výplach kanálků. Doufám ale, že se to zlepší, abychom tam nemusely.

Ty ledviny opravdu nic neznamenají, buď zatím v klidu :wink:
21. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Do prd..e! TAk to píšu už po třetí! :angry: Nejdřív mě to hodilo na předchozí stránku a teď se mi to zaseklo a zmizelo. :angry: :angry: :angry:

Klárko, jsem ráda, že poradna dopadla takle dobře. :slight_smile: Jen tak dál. :wink:

Arwen, krásný bříško! A hlavníje, že máššatičky a není důležité vjaké velikosti. :wink:

Il, Lucinka je princeznička! :slight_smile: Iluško, Ty máš gelový nehýtky?

Jani, tak to už je Ondrášek kus chlapa s takovýma mírama. :slight_smile:

A toho případného proplachu slzných kanálků se prý nemusíte bát - říkal to tchán. :wink:
21. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Taky u vás bylo dneksa takové vedro? Vítek celé odpoledne po dvou hodinách ucucával mlíčko an žížu, takže jsem zvědavá, co budu zítra s tím mlíkem dělat. :sweat_smile: Poučka, že čím víc přikládáš, tím máš víc mlíka, u mě paltí 100%. :sweat_smile:
A musím Víťulku moooc pochválit za to, jak krásně na dnešek spinkal! :dizzy_face: Baštil jen dvakrát a z toho po 2. o půl sedmé. Polomrtvá únavou jsem ho prosila, aby spinkal aspoň do 8h a ta naše Láskulka spala do půl desáté!!! :dizzy_face:
Snad bude dneska spinkat podobně. Doufám. :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile:

nemám, pročpak?

tady bylo celý den pod mrakem, tak bylo příjemně, ale kolem čtvrté vyšlo sluníčko a bylo teplo. Ale zas tak hrozný to nebylo, bylo to příjemný :wink:
21. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
dneska jsem lucince objednala tohle lehátko (barevná varianta 3 - oranžovomodré). Vyzkoušela jsem to u bráchy a je to fakt super, malé se v tom moc líbilo, hned se v tom uklidnila a jak to houpalo, tak i hned usnula :wink:

http://www.detskyraj.cz/zbozi/4998-babypoint-lasco
21. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak jsem zustala sama doma, Jarda sel na prvni nocni. Samo jsem vetrala tak intenzivne, az mam byt uplne plnej komaru :angry: :angry:
Ilusko, ja jsem si nechala poslat taky lehatka, mam je v albicku :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
hezké ráno všem z letníkova :slight_smile:

arwi - tak předně, bříško máš pěkné, žádná velryba to ne...maximálně velrybátko, to jo :grinning: lehátka jsou hezká, určitě ti dobře poslouží na zabavení těch dvou cvrčků....my ho zatím zkusili jen párkrát, ale taky se tam pepinovi líbilo.... a sláva vlasti, mám zabalený balíček pro tebe, opravdu jsem použila ten vánoční papír, sice bílou stranou navrch, ale stejně to prosvítá, tak se nelekej... :grinning: :grinning: ted už jen to hodit na poštu :wink:

il - to tebou vybrané lehátko pro lucinku je taky pěkné...je dobře že jste si to mohli vyzkoušet a že víš, že se jí v tom líbí..

andul - krásně vitulka spinkal.....záááávidím
22. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
holky ahojky
stav nezměněn stále 2v1 :grinning:
před chvíli mi přivezli přebalovací podložku huráááá jdu jí vyfotit, abych se pochlubila, kde toho našeho prďolu budu přebalovat :slight_smile:
iluss lehátka jsou bezva, my máme poděděné po neteři tohle, vyprala jsem ho a už je připravené v dětském pokojíčku
http://www.babydracek.com/zbozi/971--fisher-price-g5914-lehatko-toddler-do-18kg
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Claudisku a Klarinko

Claudi, dekuju Ti moc, jsi to hodna holka, ja vcera jeden balik koupila, meli akci v Kauflandu :slight_smile:
Ale co je to jeden balicek, ze ano. Budu za ty od Tebe moc rada.

Klari, taky hlasim 3v1 a mas lehatko skoro stejny jako ja :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
tak, fotečky jsou v albu, trochu jsem vylepšila komodu, tak mrkněte :grinning:
22. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Klarko, ten je peknej, mam docela podobnej, ale Ty mas veselejsi podlozku a ja nemam zirafku ani otapetovany celo :slight_smile:

Ted jsem normalne schovavala darek pro Jardu do postylky a prikrejvala jsem ho tou perinkou - najednou si neumim predstavit, ze tam budou lezet dve deti a ja se o ne budu starat.....zmnocnil se me strasne divnej pocit :unamused:

A taky jsem vcera potkala mamku s dvojcatkama, nejen, ze za nima porad litala a ani chvilku si nesedla, ale byla na stejnem 3D UTZ jako ja, tam ji potvrdili dve holcicky a ejhle - narodil se parecek....tak jsem z toho taky teda trosku zmatena....
22. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Hezké dopoledne! :slight_smile:

holky, vaše lehátka jsou taky moc hezký. A hlavně že jsou praktický! Dneska dopoledne je malá taková moc chovací, jakmile ji položím do košíku, tak řve, že chce zase chovat. Takhle bych ji dala do toho lehátka, chvilku pohoupala a byl by klid :wink: už aby mi ho dovezli!!!

klari: ta komoda je moc krásná, povedla se ti!
já mám podobnou podložku jako ty, jen ta moje je žlutá se zajíčkama.

Arwi: neboj, to zvládneš. U nás jsou tu tři maminky s dvojčátkama a všechny to zvládají v pohodě :wink: teda samozřejmě nevím, jak je to u nich doma, ale venku jsou maminky spokojené a dětičky hodné!

Holčička je až do poslední chvíle nejistá. Mě doktorka taky řekla, že to vidí na holčičku, ale že mi to na 100% neřekne. Protože to může být chlapeček a pindíka tam někde může schovávat.
Ale neboj, ty budeš mít páreček :wink:
22. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
arwen neboj všechno zvládneš, jsi přece silná ženská :wink:
a s tím pohlavím, já nevěřila až do 4D UTZ, kde jsem pindíka a šourek viděla na vlastní oči :grinning: co jste viděli na 3D vy??? ukázali vám pohlaví??? bylo to rozeznatelné??
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj Ilusko :slight_smile: Lucinka je chovaci asi tim pocasim, je tam na padnuti :unamused: Kamaradka ma taky lehatko vyzkousene na male Elisce a nemohla si ho vynachvalit.

Klarinko, ja tam videla pytlika na 100% a u holcicky jsem toho moc nevidela.....tyjo, jestli vylezou dva kluci, tak me natahne !!!!
22. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
neboj arwen určitě se holčičky dočkáš :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojte brouckove :slight_smile: hlasim se jen tak narychlo....vubec nic nestiham :angry: od nedele tu mam kazdej den navstevy, vsichni se na posledni chvili zblaznili....dneska cekam dalsi kamosky plus rodice, aby jeste odvezli par veci
jinak Filipkovi se nejak na svet nechce, tak zacinam mit nervy, jestli to stihneme vsechno, nez Petr odjede....potrebovala bych., aby me jeste odvezl z porodnice....30. uz musi jet do Pardubic a 31. rano v 7 maj odlet....ach jo, ani spolu nebudem s mimcem vsichni doma :frowning2:
kocicky, zvladla jsem vas procist, ale reagovat na vsechno nezvladnu :frowning2:
ilussko, lucinka je peknoucka a nejhezci je s tou celenkou :dizzy_face: to je vaaazne sladky :slight_smile:
andulko, tak teda oooobrovska gratulace ke klickum od vaseho hnizdecka :wink: za chvilicku bude cela tvoje rodinka ve svem.....trosicku zavidim :sweat_smile:
arwisku, samozrejme zase prehanis....brisko mas opravdu hezoucky :sweat_smile: hlavne se setri, at zlaticka jeste vydrzej a neboj, holcicka tam urcite bude :wink:
klari, ta komoda se ti mooooc povedla :sweat_smile: taky bych neco takovyho chtela, ale uz by sme to u nasich nemeli kam dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kocicky, ja musim zase mazat....vecer asi prijdu, snad tu nektera budete :wink:
jinak zdravim vsechny maminky a jejich drobecky....at vas moc nezlobi :slight_smile:
zatim pa pa, vecer se ozvu......
22. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
22. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.