• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Leni. No to je dost, ze jsi tak prisla, nebyt toho mobilu, uz bych si myslela, ze se neco deje.
Koci, ja nevim, mas to, holka, sice hezky vypocitane, ale Filipek se klido muze rozhodnout a proste si pobyt v bytecku o pekny kus dele a je to nekde :angry: :angry:
Co Ty na nejakej ten napoj na vyvolani porodu nebo sexik?

Ahoj Andulkooooooooo

Jeste neco Vam, holcinky, ukazu....

http://email.seznam.cz/viewAttachments?sessionId=&messageId=6479

Ten kocourek je kastrovanej, ma papiry a je zdarma z duvodu alergie v rodine. Normalne jsem se zamilovala a nejak se mi nevede ukect Jardu :frowning2: Pritom kdyby nahodou byla alergie i u nas, mam jednu pani, co by si ho od nas rada vzala...
22. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

tak dnešek je krapet klidnější,než včerejšek,tak se můžu ozvat :slight_smile:

Adámek už začal v noci regulérně řádit-tj. nespat a noc na včeejšek vypadala tak,že jsem spala asi 2 hodiny a zbytek uklidnovala adámka....když konečně vypadalo,že odpadne a usne(okolo půl šesté ráno),vzbudil se Tomík a to už jsem teda byla úplně hotová..navíc jsme měli jít dopoledne do stromovky na prochajdu a to jsem už viděla jak nevyspalý tomík usne za chůze-kočárek už nemá,tak by se ani neměl kde prospat..Honza ,který zrovna vstával do práce mu udělal mlíko a já že ho zkusím ještě uspat...to už adámek zase "vejral" neboli koukal a dalo se čekat,že zase začne plakat...ani nevím jak,ale usnula jsem asi dřív než Tomík a vzbudila se chvíli po 8 hodině a divila se,že spal adámek i Tomulka...,jenže jsem pak objevila na stole vzkaz od manžílka-ten normálně když viděl jak jsem odpadla a jak adámk začíná natahovat,tak ho honem vzal dřív než vzbudí Mě a Tomíka a domluvil se honem se šéfem,že přijde později a zatím bude pracovat dálkově na počítači..a tak jednou rukou choval adámka,druhou datloval na počítači a v 8 přesně odcházel...takže mám fakt zlatýho chlapa,protože tohle mě docela překvapilo...takže prochajdu ve stromovce tomík díky tomu že se vyspal zvládl,já zvládla první cestu tramvají s kočárkem i Tomíkem zároven (ale nrvy jsem z toho měla velký)

dnes už byla noc lepší,Honza obstaral adámka do jedný v noci a pak jsem se prostřídali...zítra nám tomík odjede k babičce a dědovi,takže já se v pátek vyspím vždycky s adámkem :sweat_smile:

andulko-oooobrovsská gratulace ke klíčům od domečku :slight_smile: už to vypadá hoodně slibně...tušíte,kdy se budete stěhovat?

leni- teda moc držím palce,abyste to s petrem stihi -hlavně narozní filípka :slight_smile:

klárko-gratulace ke kontrolám :slight_smile: ta komoda je moc hezká-to je ubrouskovou metodou dělaný nebo jak? :confused: :sweat_smile:

arwi- bříško máš krásný a vellikost si myslím že je úměrná tomu co obsahuje :slight_smile: takový dva krásný poklady :slight_smile:

iluško- teda lucinka je kočička :slight_smile: jak už někdo psal-s tou čelenkou je sladounká :slight_smile: co naušničky? už má píchnuté? možná jsi to tu psala a já to přehlídla či zapomněla :wink: lehátko objednaný je krásný :slight_smile: to je fajn,že ti v tom lucinka je ochotná být..adulka jen chvíli a pak stejně pláče...ale až bude víc pozorovat okolí,tak tam třeba pod hrazdičkou vydrží...

jani-kouká,že ondrášek vám taky krásně roste :slight_smile:
s těma ledvinama si nelam hlavu,Tomík měl pánvičku rozšířenou na jedné ledvině v 6 týdnech a ve třech už tuším ne...tchýnka mi k tomu jen řekla,že je dobrý to vědět kvůli případnému zánětu moč. cest,aby se to řádně přeléčilo antibiotiky...bud v pohodě,určitě to zmizne :slight_smile: s tou patičkou držím palce,aby nemusel ondrášek na žádný zákrok..v motole vám snad řeknou co a jak je třeba...

holky-s tím očičkem- pokud jste byli na očním- neukazovali vám jak ten kanálek masírovat,aby nemuseli prckové na proplach? já myslela,že to je první volba a když to nepomůže tak že pak se proplachuje :confused: :confused: mě očařka ukázala,jak masírovat a ten kanálek jsem tou masáží jakoby zprůchodnila...kdybyste sháněli v praze očaře,tak vám pak můžu dát kontakt,ke které jsem chodila s Tomíkem :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
bledul - no ještě že toho Honzu máš....je fakt milionovej :dizzy_face: až Tomulka odjede k babi a dědovi, tak pěkně dožeň spánkový deficit a když bude Adulka spinkat, tak žádné uklízení a tak a šup s ním do pelíšku :wink:

leni - to jsem ráda, že jsi se ozvala....a držím palce, ať to Filípek stihne než mu tatínek odjede daleko... :wink:

klari - ta komoda je moc hezky udělaná...je to tapeta nebo jak se ptala bledul ubrousková technika ?

andulíne - jako řekneš kuk a zmizíš? asi tě Víťulka zrovna povolal do zbraně, ne? já většinou taky začnu něco psát a mládě mě od compu odvolá... :grinning:
22. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
zdravím jednou rukou :grinning:

matějda spí na levačce :grinning: ale nebude to dlouho trvat, páč v pul budeme papkat
22. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
bledul, klobouk dolů, koukej to přes víkend dospat a naber síly do dalšího týdne.

Ill, nám je lehátko na dvě věci :angry:
22. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Len, z porodky pojedeš rovnou k vašim?
To je smůla s tím Petrem, na jak dlouho odlétá? Snažte se, milujte se, třeba to zabere. Budu držet palečky.
22. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojky všechny
tak moc děkuji za pochvalu komody, mě se taky moc líbí :grinning: jinak jak už jsem tuk kdysi avízovala jsem trochu levá na ruční práce, takže ubrousková metoda u mě fakt nehrozí :sweat_smile: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to o moc snažší je to obyčejnej dětskej balicí papír nalepený zevnitř na komodu :wink: viděla jsem to právš na netu a moc se mi to líbilo a jelikož všechen nábytek v dětském pokoji je ze stejné série IKEA tak bude balící papír na všec, dneska jsem udělala další, ale jsem dneska nějaká mrtvá, takže toho víc dělat nebudu.

len no už jsem si myslela, že je mezi námi další miminko :wink: užívej návštěvy

bledulko já tě teda obdivuju a po tom co píše klobouk dolů před tvým manželem, nech si ho pozlatit :grinning:

claudie, ludvi ahoj
22. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Claudi, kolik mám pepínek místa v té korbičce?
mám kočárek objednaný ale nějak nám nejede. Ted dokonce volali, že nemají korbu at si vyberu z nové kolekce ale ta je zase dražší :angry:
22. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Claudi, neboj, jsem tady - jen dočítám. :slight_smile: Víťulka mi spí na prsou. :slight_smile:

Dopoledne jsme byli na poště a Pupí pro krmení, tak jsem cestou koupila ještě nějaké látkovky pro Vítečka a sobě dvě nová trička a tílečko ve slevě vTaku. :slight_smile:

Bledul, téda Honza je fakt úžasnej! Zasloužil by si dobroučkou véču a ooobrovskou pusu! :slight_smile: :wink:

Leninko, moooc doufám, že Fiípek bude chtít taťku chtít ještš vidět a tak že se brzo vyklube. :wink: Už jsem si taky začala dělat starost, zda jsi v pořádku.
22. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Vítuška je vzhůru, tak zbytek za chvilku
22. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
holky teď mi volala tchýňka, že jede po D1 a těsně nad ní přelétával velkej čáp, tak volala, jestli prý už není bába, že by nějaké znamení :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
klárko-nevěř na znamení :grinning: nám takhle přelítl nad autem čáp taky (dva dny před termínem) a nic z toho :grinning: a andulka říkala,že pokud nenesl miminko v zobáku,že teprv pro něj letěl :wink: at mu nasypu zobání za okno :grinning: :grinning: :grinning: a já se strachovala,že jestli pro něj teprv letěl,aby neletěl až někam do afriky,že bych černouška porodit nechtěla :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
holky,jo jo,manžílek je zlatý člověk :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: on má být i po kom,má i zlatý rodiče :slight_smile: :slight_smile:

ludvi- jak jsi psala,že sháníš pro matějdu dudlík kytičku...prosímtě,já dva doma mám-nepoužitý...ještě od dob svatby,kdy nám to použili kamarádi jako dekoraci svatebního pokoje :wink: :slight_smile: a tak ti je můžu dát,akorát jsem koukala,že je to trochu ta umělá hmota naprasklá u držátka,ale na funkci to vliv mít nebude...a jsou nepoužitý,jen jsem je 4 roky v pytlíčku přehazovala z šuplíku do šuplíku...tak pokud bys je chtěla,tak písni :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
ludvi-akorát mám bílý a růžový-snad by růžový matějdovi nevadil :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
bledul, takže teprve letěl pro mimčo, tak to jsi mě uklidnila :grinning: :grinning: :grinning: takže mu mám nasypat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ludvi já mám doma taky dudlík kytičku (silikon), vyrábí ji firma Boček CZ s.r.o., ale nějak ji nefungují stránky :confounded: jinak já ho koupila v drogerii teta a vím, že se dá sehnat normálně v lékárně (kaučuk) jelikož ho tam chodila kupovat švagrová jelikož neteř jinej dudlík nechtěla :unamused:
22. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
bledul - já myslím, že Matějda se hněvat nebude kdyby měl bílý a růžový dudlík... :grinning: :grinning: Pepíno měl asi před dvěma dny vyloženě holčičí čapku a taky nic neříkal :grinning:

ludvi - no korbička xlanderu není zrovna z největších... zatím tam místa má relativně dostatek, ale je teplo, takže tam nejsou žádné silné deky a tak...a prcek je oblečen taky většinou zlehka.... Vidím to tak na půl roku, v zimě už asi s fusakem bude docela problém ho tam napasavat... :unamused: Pak holt přijde na řadu sportovní varianta.... A jestli nemají korbičku, tak si od nich kup jen sporťák a korbu zkus sehnat z jiného obchodu... my to měli taky tak, korbu jsem měla z nějakého internetového shopu a sporťák jsme koupili v Praze.... :wink:
22. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Holcinky, hlasim navrat z vecere k Jardovym narozkam - no uz se do mne rozhodne nevejde normalni porce, funela jsem u toho jak parni lokomotiva a zbytek si nechala zabalit :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
POmooooc! Potřebuju radu: Víťa mi usnul 15min před koupáním v křesílku. Mám ho budit nakoupání, nebo jen přendat nevykoupanýho a nepřevlečenýho do pýžamka do postýlka? POčkala bych na převlečení a otření sice, až se vzbudí na další krmení,ale jedl před půlhodinou a poslední dva dny spinká až někdy do půl druhý do rána. Co mám dělat?
22. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

andulko, to se mi taky stalo, že lucinka usnula a probudila se až pozdě večer. To už jsem pak nekoupala, nechala jsem ji spát v tom, v čem je a vykoupala ji až ráno.
22. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Il, zkusím ho přendat do postýlky a uvidím,co to udělá. Má na sobě jen tričko a ponožky, tak bych ho dopýža převlíkla při tom dalším krmení a bylibychom dneska za prasátko. :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Víťa je vzhůru!
22. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak hurá koupat! :wink:
22. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky holky,

tak ta další miminka si nějak dávají na čas!!!

Klarko - ten balící papír na komodě vypadá dobře, super nápad!!!

Bledulko - tak Adámek je taky vejr? Ten tvůj Honza je fakt zlatíčko!!! Já myslím, že ten můj by tohle asi neudělal :frowning2:

Andulinko - já Ondru koupu ob den. V těhle vedrech tedy každý den, ale určitě bych ho kvůli koupání nebudila. Ale už to máš vyřešené :slight_smile:

A lehátka fungují? Já jsem ho objednala minulý týden a teď čeká na poště. Zítra ho vyzvednu, tak už se ho nemůžu dočkat. Máme tohle: http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=803701

Holky, Ondra má ode dneška regulérní rýmu. Už jsme po koupíná dvakrát odsávali :frowning2: Teď usnul a zatím dýchí v pohodě, ale jsem zvědavá na noc. Myslím, že se nevyspím... Teplotu k tomu nemá. Změřím mu ji ráno a když tak bychom museli k doktorce. Ach jo. To je tím blbým počasím...
22. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Víteček už nějakou dobu spinká jako nejvzornější miminko - vykoupanej, s úsměvěm namasírovaný a převlečený do pýža. :slight_smile: A já jsem úplně hotová - Tom slouží.

Iluš, k těm nechtíkům, ono to totiž na téhle fotce tak vypadá: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2931692&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D260%26vOrderBy%3D1. Já bychje hrozně chtěla, ale zatím se bojím. :sweat_smile: A víš, že má Lucka s Vítkem stejný bodýčko? To barevně proužkatý z HMka. :slight_smile:

Arwen, lehátka jsou hezounký.

Il,to pro Lucinku, jsem chtěla kupovat, než jsem na aukru našla to naše.

Klárko, teda klobouk dolů! To by mě vůůůbec nenapadlo, zneprůhlednit takle hezky a elegantně komodu. :slight_smile: :wink: Hrozně mě to štve, jak je to průhledný,ale takle se dá ten nábytek perfektně přizpůspbit pokojia účelu. Jsi hlavička!!! :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
JAni, to je hloupý, ta rýma. :frowning2: My Vítkovi taky odsáváme,ale naštěstí stačí jen jednou za den - ťuk ťuk. :zipper_mouth: Křeslíko je taky hezoučký. :slight_smile:

Bleduli, klobouček používám jen občas - když už to jinak opravdu nejde. Ďo teď jsem si bradavky a prsa mazala Bepantenem, ale dneska jsem dostala tip na Bambucký máslo, který je fakt perfektní! Mám to eukaliptový a to je hrozně příjemný - hezky voní a ulevuje od bolesti mnohem rychleji než Bepantenol. :dizzy_face:

Claudi, tak to bude mít Arwen krom plínek ještě do čeho zabalit vánoční dárek. :slight_smile: :wink:
22. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Bledulko: teda Honzovi patří opravdu velká pochvala! Tak pozorný chlap se opravdu jen tak nevidí. Dan by si takhe malou asi nevzal. Ale minulý víkend mě takhle potěšila moje mamka. Ráno v půl šesté, zrovna co jsem přebalila a nakojila, tak si pro ní přišla a odneska si jí s sebou do obýváku a mě nechala dospat :wink:

Bledulko: jooo, Lucinka už má naušničky, už je to hotová princeznička! :slight_smile:

Ludvi: no doufám, že my lehátko užijem a že to nebylo pouze chvilkové na návštěvě :wink:

Jani: jeee, tak to vám tu rýmičku nezávidím. Snad zvládnete noc v pohodě bez jakýchkoliv obtíží.

Dneska jsme byly s malou v Penny nakupovat. No pak jsem litovala, že jsme tam lezly. Venku totiž vedro na padnutí a uvnitř bylo snad jen 15°, nějak tam měli klimošku zapnutou na plný pecky. Zabalila jsem sice malou do deky (ještě že jsem ji vzala s sebou), ale i tak tam bylo chladno. No a pak když se z tý zimy vyšlo ven, tak to byla jak horká facka. Doufám, že z toho nic nebude. Tohle je akorát na pěknou chřipajznu.

Andulko: a to ti Víťulka spí takhle dlouho? že ho nakrmíš před osmou a spinká až do dvou do rána? Tak to se máš. lucinka bude asi po mě, já taky nemusela skoro vůbec spát, byla jsem jako mimino furt vzhůru. No a lucinka taky. Přes den spí málo, usne třeba jen na půl hodinky a v noci se budí po 2-3 hodinách.

Andulko: ahaaa, tak to jsou sice gelové nehty, ale ne moje, jsou mojí švagrové. Já mám teď kvůli malé nehty úplně nakrátko a mám svoje :wink:
22. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tak to já zatím problémy s prsy a bradavkami nemám. Tedy až na včerejšek. Včera jsem celý den měla obě prsa pěkně nalitý,až bolestivě. A u každého kojení mě to strašně bolelo.
Ale dneska už je to zase v pohodě, včera to byla fakt výjimka. Tak snad se to nebude opakovat.
22. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
il - my jsme měli přesně to samý včera - v čekárně v poradně foukala klimatizace o sto šest... a venku pak pěkný horko. Chudinka to má asi z toho. Tak vy snad budete v pohodě.

Teď už spinká od půl deváté docela klidně, tak jsem zvědavá, jestli to vydrží do dvou nebo tří jako vždycky :unamused:
22. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Přeju vám dobrou noc!!! Jdu si rychle lehnout, dokud je klid :slight_smile:
Pa
22. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Taky jdu na kutě.

Iluš,myjsem krmili ještě v jedenáct, ale poslední dvě noci Vítek spinkal až dotěch dvou, takdoufám, že dnes to bude taky tak.

DObrou noc všema krásné sny!

PS.: Prsa a%t zůstanou nebolavá a miminka jsou zdravá, bez rýmy! :wink:
22. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.