• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
dobry vecer..

Holky zacinam mit deprese, uz bych to chtela mit za sebou.. Tak jak jsem celou dobu mela hezkou kuzi, tak se mi zacinaji delat strie, mam to bricho strasne dole a je tezke, takze zacina praskat.. :frowning2: :frowning2:
Kezby existoval nejaky zpusob aby se to dalo urychlit..

Sis mala je moc hezounka!!

Jinak co se tyka nejakych nalad, tak ty ja mam taky porad.. Vztekam se a nebo bulim kvuli kravinam.. Tak jsem zvedava jak to semnou bude po porodu..
25. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
andulko,doufám,že už nepláčeš a splín že už je pryč :wink: :wink: moc dobře tuším,jak ti je - člověka to pak moc štve,že se choval tak jak se choval...ale Tom je fajn chlap a tohle všechno určitě chápe a určitě se tím nijak netrápí... :wink: a až budou dětičky "hodnější " (více spát, neplakat kvůli prdíkům atd) tak i ty náladynebudou tak častý..ted jsi unavená a je jasný,že se to někde projeví... netrap se tím :wink: :slight_smile:

taková otázka-proč musíš vítka budit,aby enspal,déle než 4 hodiny? kvůli krmení,aby přibíral?

sis- tak hlavně,že další buřina nenadělala takový škody....střechu máte hodně rozbitou?
koukla jsem do albíčka-anežka už vypadá jako hodně velká :slight_smile: je to kočička :slight_smile: doufám,že ti pěkně usnula :slight_smile:

mám tu ještě jednu sms od klárky :slight_smile:
"ondrášek je hodný miminko,hodně spinká,málo pláče.Kojení je zatím na začátku,tak uvidíme.Mě je tu dobře až na tu šitou hráz :confounded: .hrdý tatka ted právě zapíjí syna."

jiank fotka je krásná, máš andulko pravdu,že klárka tam nevypadá,že právě porodila :slight_smile: moc jim to rodince sluší a manžel je moc sympatický chlap- a asi i musí být fajn-jak to všechno obstarával,když byla Klárka v nemocnici....
25. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
rituško ahojky...kočičko,je to dlouhý,já vím...vydrž,za chvíli budeš chovat odměnu v náruči :slight_smile: ono přenášení je na nic (vid andulko :wink: ) ale už to dlouho trvat nemůže...bud v pohodě a nsaž se nabrat síly na porod a vše co bude potom... :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
No byla jsem si dat horkou koupel a jdu asi spat...

Ahojky Bledu, ja vim ze mas pravdu, ale uz bych to chtela mit za sebou.. Spise jsem cekala ze me ani prenaset stim srdcem nenechaj, no uvidim co mi reknou v utery..

Tak se mejte krasne a preji dobrou noc
25. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Ahoj,

koukám, že jsme na tom s těma náledičkama stejně :confounded: .
Všechno bude v poho, jen co nás dětičky nechají alespoň vyspat.
Dneska k nám přijela na návštěvu švagryně s rodinkou. Všechno proběhlo v pohodě, Matýsek byl naštěstí hodné miminko. Dvouletý synoveček se mu uvelebil v postýlce a chtěl dělat "chají", naštěstí se Matějíček choval u taťuldy. Nevím jestli by tam vlezl, kdyby tam malej spal, rozhodně jsme z něho mohli mít placku :grinning: :grinning: .

Zítra jedou dětičky s taťkou na pouť na jih. Zase budu celý den jako na trní - ještě k tomu neděle. To bývá Strakonická na Prahu ucpaná. Ach jo snad dojedou dobře. Přesně před rokem nás u Putimy v protisměru sejmul motorkář. Naštěstí to manžel strhnul do pangejtu a odneslo to "jen" auto.

Cludi, včera nám přišil kočárek a musím říct, že jsem z něho fakt nadšená. Musím si ho fakt pochválit :grinning: :grinning: a krásně se s ním drandí.

Bledulko, tak v pondělí znovu po úřadech? My taky, taky.
Děda si nakonec vezme dětičky k moři, tak jim musíme nechat udělat pasy.
Sice nevím, jestli to tady bez nich přežiju, ale musím si zvykat, už jsou holt veliký. A hlavně jim moříčko pomůže, Terka más astma a Jenda po tom zápalu taky moře potřebuje.
Jak dlouho budeš mít jedináčka?

Jdu spát, dokud je klid. Dobrou.
26. črc 2009 v 00:01  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile:

Sister, tyjo, Anezka je velika, to koukam - vypada jako nekolikamesicni miminko! A je krasna.....

Ritunko, z toho si nic nedelej, mne pred nekolika dny taky prasklo bricho - a to mi vsichni zavideli, ze nema ani jednu strii :frowning2: :frowning2: Uz jsme zbyly jen my dve, kocicko...

Ludvinko, jak ja tem Tvym malym zavidim, hned bych jela taky....kazdopadne oni si to uziji a Ty budes mit trosku klidu...

Byli jsme v Trutnove, je tam nekolik prodejen s kocarky - myslite si, ze meli byt jediny pro dvojcata, abych si s nim zkusila jezdit? Ani omylem....pry leda tak specialky v Koline - super :angry:
Proste odchytim na ulici nejakou maminku, vyskubu ji kocarek a budu zkouset :grinning: :grinning:
Pokud to jeste vubec stihnu, ze.... v pondeli doki jede a vraci se za 14 dni....
26. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Hezkou neděli! :slight_smile:

Arwi, já sice dvojčátka nečekala, ale taky jsem "přepadávala" maminky s námi vybraným tipem kočárku. :slight_smile: :wink:

Ludvi, to je dobře, že pojedou dětičky k moři - to si odpočinou, ozdraví se a na víc budou mít zážitek z prázdnin. :slight_smile:

Sis, to je dobře, že už vás nic dalšího neohrozilo. :slight_smile: Anežka je kus ženský a ty šatečky jí moc sluší. :slight_smile: :wink:

Rit, vydrž, brouku! Teď už to bude každým dnem! :wink: :slight_smile: Ale je to náročný, já vím. :confused:

Bleduli, plakalo se dál... NEchci být taková a už vůbec ne k TOmovi. On se fakt snaží.

Claudi, co Pepínek, už byla noc klidnější?

Jinak hlásím, že my máme taky rýmu - všichni tři. :frowning2: Ach jo! :cry: Vítenka dneska byl od kojení vedvě do pěti do rána vzhůru a maminka pochopitelně s ním. Usnul vždycky max. na 10nim a byl zas vzhůru. :confused: V těch pět jsem si ho vzala do postele,dala mu napít a pak usnul jak andílek - potvůrka jedna malinká, ve své postýlce spinuškat nechce, ale ve velký posteli u mamky a taťky spí jak dudek. :grinning:

Holky, ozvala se vám některé Lenďa?
26. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Taky přeju krásnou neděli všem.

andulko, fakt si skus nelámat hlavu s tou svou náladou, u mě je to taky stejně, kolikrát vyjedu na Jirku úplně zbytečně, rozčílí mě úplná maličkost (jsou to fakt hovadinky) a pak mě to mrzí a včera jsem byla a nevím proč strašně vystresovaná a nic se vesměs nedělo, malý byl hodný, krásně spinkal, prostě jsou to fakt ty hormony.

rituško, vydrž holka vydrž, však ono to za chvíli příjde, neboj :wink:
a s těma striema si hlavu nelámejte, jsou horší věci :grinning: , já jich taky mám dost na břichu, taky jsem dlouho nic neměla až pak později a měla jsem jen pár a až po porodu bylo poznat, kde všude se objevily, na tom napnutým bříšku to tak ani nepříjde, ale musím vás potěšit, já je už mám krásně světle růžové a to se musím přiznat, že se o ně nějak nestarám, jen občas je namažu, ale fakt občas :grinning: :grinning: :grinning: , takže nebojte však ony se pak skoro vytratí a budou úplně světlounké a ani v plavkách to nepůjde vidět.

taky jsem koukala na fotečku Klárky s Ondráškem a Tomem, je to hezká a šťastná rodinka

Ludvi, dětičky si to moře určitě náramně užijí, a neboj, tobě to s Matějem uteče. taky bych jela k moři, taky by se mi to teď hodilo na průdušky, ale počkám si na příští rok už i s Vašíkem :wink:.

sis, Anežce to moc sluší

přeju všem dobrou chuť k obědu
26. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Peknou nedeli vsem :slight_smile:

Dekujeme za pochvalu fotecek. Rosteme jako z vody. Arwi zase tak velika neni, ony ty fotky zkresluji. Jeste porad nosime obleceni 56 :grinning:

Jinak my jsme toho dneska v noci taky moc nenaspali a ted uz zase nespime.

Ritus uz se ti to blizi a za chvili uz budes chovat mimi v naruci :slight_smile: Ze strii si nic nedelej ja jich mam spoustu a po porodu me prijde ze jich mam jeste vic.

Ludvi tak at si to deti u more uziji, docela zavidim ja jsem u more jeste nebyla. A na to astma to je supr vec. U nas na to mame jeskyne :slight_smile: Gratuluju ke kocarku :slight_smile:

Arwi drzim pesti at sezenes kocarek a premlouvej miminka at to vydrzi, nez se ti vrati doktor, v brisku. A pekne odpocivej. Co Danecek jeste se ta dechova prihoda opakovala? Jestli ne tak to fakt bylo z toho vedra.

Jedeme po obede zase na par dni ke tchyni tak se tu mejte hezky a snad uz tu bude dalsi mimi az prijedem.

Pa a dobrou chut k obedu :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
hezkou neděli všem :slight_smile:

ludvi- jé,tak to je od dědy hezké,že bere dětičky k moři..určitě si to užijí ...chápu,že ti bude smutno,ale asi je potřeba si pomalinku zvykat,že nás časem ty naše drobátka,kterým ted utítáme prdelky, jednou opustí...
at si děti dneska užijou pout a hlavně at se ti v pořádku vrátí...taky vždycky trnu,když jede manžel někam sám nebo s Tomem beze mě...a pokud jste už měli takhle nehodu,tak je jasný,že se člověk bojí...
dnes se mi vrací Tomulka,takže tu zase bude živo :sweat_smile: :sweat_smile: už se na kocourka moooc těším i když tu zase zavládne mírný chaos a hračky budou zase všude :grinning: :grinning:

arwi-budete kočárek kupovat před nebo po narození? já myslela že po narození,ale jak píšeš,že to nestihnete...co na dvojčátkových diskuzích,kde už mami nky dvojčátka mají-tam ti neporadí vhodný typ kočárku?

deni-tak co,už je ti líp? jak jsi byla nachlazená? ty jo,srie mám taky...mám je asi 7 cm nad pupek...ale co,hlavně mám zdravé děti a na strie kašlu...

andulko,kočičko....je mi líto,že se necítíš moc pěkně...Řekni hlavně Tomovi,jak se cítíš..řekni mu,že jsi unavená a že těch změn a toho všeho na Tebe bylo dost a že víš,že jsi na něj občas nepříjemná neprávem...řekni mu to,at ví jak se cítíš..on je rozumný chlap a pochopí to...řekni mu,že si ho vážíš jako člověka,že víš a uvědomuješ si co pro tebe dělá a že když na něj budeš nekdy hnusná,at to bere s rezervou...

já občas na honzu taky vyjedu-samozřejmě neprávem- a pak mě to mrzí a ndávám si jaká jsem hrozná a cítím se taky nic moc...ale je fakt,že to pak honzovi řeknu,že on není ten,na jehož straně je chyba...docela musím říct,že ty moje občasný výlevy bere s rezervou ..naštěstí jich není moc,spíš mám lítostivé nálady...
hlavně se tím netrpa,i tom bude rád,že jsi veselá a netrápíš se tím,že jsi něco udělala jinak nž by mělo být...a postupně jak víteček poroste tak bude líp a líp :slight_smile: tak hlavu vzhůru :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=SZLaZyMpfUI

moc hezké co ty děti dokážou

bledul, je mi trošku lépe, ale mám nějakou zaraženou rýmu, ale to časem přejde, a Vašík je už snad taky trošku lepší, dneska jsme zatím odsávali jen 1x a teď nám krásně spinká od 9 h. :sunglasses: . Jsem zvědavá jak dlouho mu vydrží to hodné období, snad dluho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , aby třeba za pár dní nebyl obrat o 100 ° a já měla doma uplakánka :confused:
26. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
a hlavně abych nezapomněla :wink:

ANDULINKO,
všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku :slight_smile: Hlavně hodně zdravíčka,lásky, štěstíčka..ať Ti tvůj malý chlapeček přináší jen spoustu radosti a krásných okamžiků a ať jste všichni tři stále ta milující rodinka :slight_smile:
Co nejméně starostí a splínů a co nejvíce radosti a smíchu :slight_smile:

hezky to dneska oslavte :slight_smile: pěkný den :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
deni-teda koukám na ty děti-to je fakt dost dobrý... :slight_smile: já zase mám ráda tuhle holčičku (zpěv)

http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE&feature=related

a pak je dost dobrý i ten vítěz paul Pots

http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA

a tahle žena z posledního ročníku je taky dost dobrá (i když je prý trochu "jednodušší" )
http://www.youtube.com/watch?v=Il5TBgD9kHI&feature=related
26. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Sis, kocko, ted je u otce a SNAD to bylo uz dobry, jenze mne to stejne lezi v tykvicce :frowning2:

Bledulko moje, ahoj, kdepak pred porodem, kde bychom na nej vzali :frowning2:

Andulinko, i od nas prijmi velke krasne blahoprani a prani vseho nej nej :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak jsem teďasi hodinu koukala na youtubku na tu princezničku a ty baleťátka. To je teda mazec!!!

Holky, moooc vám všem děkuju za přáníčka k svátku. :slight_smile:

A představte si, že jsem konečně dostala od Magdytytěhu fotky a některý jsou fakt povedený. :slight_smile: Zatím jsem je viděla jen přes Rajče, takže je nemůžu dátdo alba, ale kdyby někdo chtěl, pošlu adresu a heslo do IPé. :wink: Takový malinký bříšenko tam mám. :sweat_smile: :grinning:

Bledul, Vítka mám zatím budit přes den na krmení kv. přibírání. Snad nám to ve středu (jdem na šestinedělní prohlídku - ježkovi, to není možný, že to taaaak letí!) pan doktor (naše paní doktorka má dovču) zruší. :confused:
Jak probíhají přípravy na návrat Tomíka? :slight_smile:

Arwi, na Aukru by se kočík koupit nedal?
26. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
To naše zvíře nám zase chrundí v posteli!
26. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Velká gratulace Ondráškovi a jeho mamince!!!! Klarko, ať vám ten malý uzlíček štěstí dělá jen a jen radost.
Fotku jsem ještě nezkoukla, ale zaregistruju se a hnedka se na ni mrknu!!!

Sis a claudi - ti vaši prckové už nejsou žádní prckové :slight_smile: Rostou jako z vody!!!

Vládnou tady hormony??? Holky no jo, já sice moc nebrečím, ale spíš mám depky a tak. a na Honzu jsem taky docela hnusná. A nejhorší je, že on je taky trochu nerváček, takže to moc neustojí a hned je oheň na střeše :frowning2: Teď je to hlavně kvůli tomu, že nás moc nevidí. Když je v práci, vrací se až kolem půl deváté a když má volno, tak je zase celý den na zahradě a lítá kolem baráku a tak a moc mi s ničím nepomáhá. To si vždycky říkám, že bych radši chtěla bydlet v bytě... Noa neodnesený hrníček nebo pohozené oblečení? To je u nás normální...

Holky, jedna otázka na tělo :slight_smile: Jak jste na tom se sexem? Já nějak nemám chuť a když jednou byla, tak mě to teda dooost bolelo :frowning2:

Jo a k tomu otočení z bříška na záda - byla to asi moje blbost. Já jsem mu ručičky dala moc pod hrudníček a prostě se mu převážila hlavička:slight_smile: No, zkoušíme pást a pást. Někdy to jde, někdy ne. Nevíte náhodou, jaká je na to správná poloha? Já jsem četla, že by měly být ručky rovnoběžně, ale to u nás nehrozí ani náhodou.

Arwi - já jsem viděla jednou v televizi test jednoho kočátku pro dvojčátka. Byl dost šikovný a myslím, že to byl maxi cosi nebo mutsy nebo nějaká takováhle značka. Asi bude dost drahý, ale vypadal moc pěkně a všechno to na něm bylo docela promyšlený.

Andulinko - všechno nejlepší k svátku!!! A žádné slzy :slight_smile: Tom je určitě fajn chlap a všechno chápe.
Šup sem s odkazem na ty fokty :slight_smile: Zavzpomínáme na bříško.

Jo a rada pro mého chlapa od kolegů v práci: No, ono trvá tak rok tý ženský než se z porodu srovná. Oni to prostě doma s tím miminem nezvládají.
Dobrý ne?

Holky, já poslední dobou vůbec nefotím :slight_smile: Musím to napravit.
26. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Andulko - to je fajn, že jsi se šátkem spokojená. Já se chystám objednat beco :slight_smile: Od kdy myslíte, že se v něm mimčo může nosit?
26. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Andulíčku, jasná věc, že dal, ale taky až po porodném....
Je tady někdo, kdo už porodné dostal, kočinky?
26. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Normálně nám lítají nad domem čápi. Už týden. A dva. Žádná vrána......
26. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Arwi, vždyď víš, že čáp nad Letní maminkou nemá žádnou výpovědní hodnotu. :grinning: :wink:
Jaky byl vikend u Jardovych rodicu?
26. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jani, jak ses ptala na ten sex, tak mi to už párkrát zkoušeli (jak mě nebolí spodek, tak to šlo). Ale pořád mě u toho bolí břicho, poslední dobou nemám vůbec na tulení náladu a hlavně jsem na konci šestinedělí začala místo dosavadního špinění krvácet. :angry: :frowning2: A na bradavky se mi Tom nesmí ani podívat. :confused: :sweat_smile:
Ondrášek se za pár dní bude přetáčet i se správně položenýma ručičkama, neboj. :slight_smile: :wink:
Bohužel Ti správnou polohu na pasení neporadím, to jsme ještě nezkoumala. :confused:

Náš Vítek už krásně adlouho drží hlavičku. :slight_smile: Občas je jako ten pejsek z auta, co mu kynklá hlava, ale většinou už hezky pevně drží. :slight_smile:

Dneska odpoledne jsem kojila cca po 2h a zkončilo to tak, že poslední kojení tahal Víťa s mlíkem i krev. :frowning2: :cry: Takže jsem mu musela dát druhý prs a v noci budu muset asi ručně odstříkat z toho bolavého a dát mu to stříkačkou. :confused:
26. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Víťulka spinká, tak jdu taky zalehnout.

Dobrou noc!

PS: doufám,žese všechny děti cestovatelé v pořádku vrátily domů a mamči tak budou moct v klidu spát. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Andulicku, my jsme tam byli jen v sobotu a mluvila jsem s nimi chvilku, pozvali jsme je k nam, ale asi nebudou mit moc casu - uvidime.
To mas opravdu mlicko i s krvi? No teda, potes....tak zkus ledovat a kojit teda z druheho, to je blby :frowning2:

Vsem maminkam a miminkum dobrou noc :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdu se pochlubit - během 35min jsem ručně odstříkala 115ml mlíčka. :slight_smile: Ruce mě sice bolí jak pes (hmmm,od čeho je vlastně tohle přirovnání?? :confused: ) a připadala jsem si chvilkama jak dojnice, ale Vítek bude mít maminčino mlíčko a mamince se může hojit bradavka. :slight_smile: A krmit bude tatínek. :slight_smile: :wink:

Arwi, neměla jsme krev mlíce jako v prsu, ale krvácela mi bradavka ( a to docela hodně :frowning2: ) a tak se ta krev do mlíčka dostávala vlastně až v pusince sáním. NAštěstí jsem kojila přes klobouček (tahle bradavka mipraská celkem často, tak si ámna 2-3kojení kloboučeka ono semi to zatím zahojí), tak jsem si toho rychle všimla a dala Vítkovi druhý prso. Snad se to brzo zahojí.

Jdu si zase lehnout. Dobrou. :slight_smile:
27. črc 2009 v 00:57  • Odpověz
Dobre rano devcatka..

Tak jak se vsichni mame?

Pani Anduli tak to musi hrozne bolet, kdyz uz ti tece i krev pri kojeni..

Jinak ja jsem stale cela a k porodu se nechystam.. Rekla bych ze si to asi necham az tak na podzim, preci jen se ochladi tak to pujde lepe :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno!

Ahojda Rit :slight_smile: Vidím, že máš dobrou náladu, tak to je super! A podzim je prima. :wink: To bys mohla rodit třeba s Arwen na tom začátku září, když na Tebe Lenďa nepočkala. :wink: :slight_smile: Co byteček, už je všechno připravené na Matyho?

K nám dneska přijede velká dlouho očekávaná návštěva - pardubický dědeček a tety. :slight_smile: Už se hrozně těším, až dám taťkovi Vítka do náručí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže od rána už mám upečenou "Květulčinu buchtu" a uklizeno. Teď jdu odstříkat Vítečkovi druhou snídani, vyžehlim plínky, vysaju a pak můžem vesele prochajdou na nákup. :slight_smile:
V noci kojení obstaral tatínek, takže jsme docela vyspalá. Ikdyžjsem tady tu hodinu odstříkávala a během "klučičího" krmení jsem byla každou chvilku vzhůru, kdyby brouci něco potřebovali. :slight_smile:
Jo a taky jsem měla dobrej budík, když začal poplašně klapat monitor dechu- to jsem vyletěla po prvním klapnutí. Strhla jsem z Víťuli peřinku a naštěstí jsem zkontrolovala monitor dřív, než jsem s ním začala klepat - došly totiž jenom baterky. :slight_smile: UFFF! :slight_smile: Nevím, jakto má Nanynka,ale ten náš "plaší" ikdyž mu dojdou baterky, aby se to nepřehlídlo a miminko tak bylo pořád pod dozorem - chytrej přístroj, co? :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj kocinky.
Tak mam dnes prvni den materske....ze neuhodnete, co delam? Spravne, sedim u PC a pracuju....
Za chvili jdeme na matriku podepsat otcovstvi :slight_smile:

Ritunko, ahojky, tak to jsem zvedava, ktera z nas bude driv...
27. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Tady nikdo neni? :cry: :cry:
27. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
čauky letničky :slight_smile:

andulko - opožděně posílám přání všeho nejlepšího k svátku :slight_smile: co prsa, už je to lepší ?

jani - k otázce sexu.... tak já taky nějak ani nemám moc chut....padnu do postele a jsem ráda, že ležím :grinning: ale včera ráno jsme se teda poprvé od porodu milovali...zážitek na entou... :grinning: :grinning: nebolelo mě to, to ne, celkem v poho, ale mládě nám zrovna v nejlepším začalo plakat, takže si to asi dovedeš představit jak jsem si ten sex asi užila :grinning: :grinning:

ludvi - zeptej se dědy jestli by sebou nevzal k moři ještě jedno dítko, sice trochu už přerostlé, ale já bych jela hned :grinning: :grinning: kočár je teda gut, jo...to je fajn...a jakou máš vlastně barvu...šoupni fotku :wink:

arwi - nepracuj a odpočívej :wink: jo a zázraky se dějí...dnes jsem poslala už konečně ten balík pro tebe, tak pak dej jen vědět zda dorazil,ju....

a samozřejmě zdravím všechny ostatní :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.