• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Claudinko, to je skvely, super, hodna holcinka, dekuju :slight_smile:

Jeste jem volala na socku a konecne mi rekli vysi PPM, nastesti jsem to tak nejak cekala a neni to min, z toho by se snd dalo, kdyz budu jeste delat - ovsem nevim, co potom, az bude jen materska :angry:
27. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
tý jo..nikde ani noha... :confused:

arwi - jo, jo,PPM je ještě docela dost peněz, rodičák už bude míň,ale budeme to muset zvládnout i s ním... Živitelé se budou muset o nás a o děti starat no, se nedá nic dělat... :grinning:

holky, žádali jste už o porodné? já zatím ne, ale ono je na to čas, ne? mám dojem, že jsem někde četla, že je na to rok...tak to snad do té doby stihnu :grinning: :wink: já jen aby mi to "nepropadlo"....
27. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jezkovy oci :astonished: :astonished: :astonished:
Ona tahle zenska proste nespecha na porodne, to je hruuuuuuuuuuuuza :grinning: :grinning:
Ja mam sto chuti o nej pozadat uz ted, abych mela ten kocarek co nejdriv :grinning: :grinning:

Tady je odkaz na prozatimniho favorita:

http://deti.bazos.cz/inzerat/3832545/Kocarek-pro-dvojcata-Freeline-Spider-Swing.php
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
no ten je moc krásnej arwi.... a dobrá cena za těch osm tisíc.. :wink:
27. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Je, Claudinko, ma dobrou barvu, ma otocne kolecko i prehazovaci rukojet, udelam z nej i sportaka...novy stoji 17000 a to bych za nej proste nedala.
Sice je z Tabora, ale pani mi ho je ochotna poslat....
27. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak to je supr!! to se budou dvojčátka vozit v krásném fáru :wink:

pepino spinká, tak to jdu taky zalomit než se vzbudí na kojení...

hezky se vyspinkej, dobrou noc
27. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojda.

Tak naši asi před půlhodinou odjeli. Bylo to náročný ale fajn a to je hlavní. :slight_smile:

Jinak holky, poučení ze dneška - KDO KOJÍ, MUSÍ JÍST!!! Já jsem to dneska nějak nestihla. :sweat_smile: :confused: Ráno jsem pekla, uklízela, pak byla s Vítkem venku, potom vařila a místo oběda s našima jsem odstříkávala mlíčko pro Vítka na baštu, pak jsme šli na Domeček a když jsme se vrátili (akorát v čase koupání), měla jsme prsa úúúúplně prázdný! :astonished: Takže jsem sice Víťu nechala to malilinko vytáhnout, ale dokrmovala jsem ho Bebou. :confused: A teprva když byli naši na odchodu mi došlo, že jsem celý den nic nejedla a že to je asi od toho, ten nedostatek mlíka. TEď jsem snědla oběd, tak se snad rychle prsa nalijou, aby bylo v noci čím krmit.
Už jsem i zkoušela dát Vítkovi pravé prso a nebolelo to, ani mi netekla krev. Ťuk ťuk! Tak snad už to bude dobrý. :slight_smile:

Claudi, já už jsemo porodný žádala,když jsem byla žádat o rodičák.

Jsem urvaná jak kotě, jdu do vláken - jak by řekla Ludva. :slight_smile:

Dobrou!
A snad tu bude zítra víc živo. :slight_smile: :wink:
27. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Arwi, mně to nejde otevřít. :frowning2: Tak snad se podívám na kočárek zítra.

Dobrou. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Claudinko a Andulicku, dobrou noc.

Holky, ja mam pocit, ze uz dlouho cela nebudu a ze se toho svyho doktora nedockam :frowning2:

Danulicek je na ceste z tabora, lezeni nehrozi, za chvili je u mne a mne je vam dneska tak divne.....
27. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
čauky holky,

Arwi, ten kočárek vypadá nádherně. Fakt jsem hezčí neviděla a cena taky super. Paní by ti počkala ?
O porodné jsem žádala hned po porodu s rodičákem a přišlo mi rozhodnutí, že mi ponízky pošlou během srpna. Takže cca 2 měsíce po zažádání.
Jinak tě obdivuju jak všechno zvádáš. Určitě to zvládneš i poporodu.
Daník byl na táboře? Myslela jsem, že je nemocnej, asi si to pletu.

Andulko, mám stejný problém. Minulý týden jsem už jen lehce špinila a teď znovu krvácím. Snad to bude dobrý a dočkáme se konce šestinedělí :grinning: .

Claudi, kočárek je svítivě zelený. Vypadá pěkně a Matějda je zatím spokojený :grinning: .
Dneska jsme nějak nestihli dojet včas domu na kojení. Takže pěkně s muzikou :grinning: a nakonec jsme se nakojili v parku. Fakt pohodička. Sice byl Matějda trochu v šoku, že mu fouká na pusinu, ale hlad byl větší :grinning: .
27. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Arwi, vydrž ještě chvilku, už jen pár dní :sweat_smile:
Ikdyž si asi vůbec nedovedu představit jak ti musí být.
A jak bylo u Jardových rodičů? Těší se alespoň trošku na miminka? Bude nakonec holčička Mia nebo Sandra?
Jdu si lehnout. Dobrou.
27. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz
Ahoj Ludvisku....
ja myslim, ze vzhledem k tomu, ze Jarda ustoupil z Jaroslava na Nicolase, tak bude holcicka Sandra a ustoupim zase ja. U rodicu jsme byli jen jeden den, jsou hodni, ale jestli se tesi, nedovedu poznat, maji uz hrozne moc vnoucatek (myslim 7), takze to pro ne absolutne uz neni zadna novinka...

Danulickovi nebylo dobre minuly tyden, jak bylo to nesnesitelne pocasi pred tou bourkou, spatne se mu dychalo a jak se vycistil vzduch, udelalo se mu lip, ale pekny to nebylo, hlavne jsem vubec nevedela, co mam delat. Nejhorsi pohled je na nemocny dite, kdyz nevis, jak mu pomoct :frowning2:

Tak se Ti kocarek libi? Mne vazne taky a pani by pockala, jen teda nevim, jestli dva mesice :frowning2: To to vazne tak trva? Vydrzet bych mela ode dneska jeste 13 dni, ale to fakt nevim, protoze bych rekla, ze mam uz chvilema poslicky :frowning2:
28. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ráno..

samozřejmě že jsem měla napsaný příspěvek a opět záhadně zmizel :angry: :angry:

ludvi - taky někdy jezdíme s muzikou, naposledy včera z krámu.... :grinning: :grinning:

andulíne - co mlíčko, už ho bylo v noci dost? co je to ta Beba, to je jako Nutrilon nebo tak něco?

arwi - no jestli ti paní počká dva měsíce, tak to je dobrá :sunglasses: ale kočár si nenech utéct, je fakt suprovej :slight_smile:

my jsme včera dostali od švagrové klokanku na prcka, tak jsem ho do ní zkusila dát, no to bylo křiku :grinning: Ale ráda bych ho na ní pomalu naučila, páč by mi to vyhovovalo ho v ní nosit a mohla bych chodit s pesanem i do hůř přístupných míst kam nemůžu s kočárkem...Tak doufám, že se pepínek umoudří a bude chtít klokankovat :wink:
28. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Claudinko, krasne jsem si to zakrikla, jen co je pravda. Chtela jsem po pani fotky korbicek bez deti, kamaradka ma dvojcata a tem kocarkum rozumi vic - najednou miá do mailu napsala, ze ma dalsi vaznou zajemkyni a ta by ji dala penize hned. Takze je mi jasny, ze kocarek asi nakonec nebude :frowning2:
28. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1289663

Takze nakonec tenhle, ale v te zelene variante, holky. Tady se nemusim ohlizet na to, jestli mi nekdo pocka....je drazsi, ale to se neda nic delat, hlavne, ze to neni 20 000.....
28. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak jem dostala dalsi mail, ze ji mam chapat a tak....chapu. Rekla jsem, at ho proda :frowning2:
Ty penize me tak silene stvou, kdybyste to jen videly :frowning2:

Koupim ten, na ktery jsem poslala odkaz a je to. Je o 4000 drazsi, ale zas to neni tak silene.
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

psala mi Klárka- dneska ji s Ondráškem pustí domů :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Bledulko, ahoj - to je dobre, kez by me Rituska predbehla, i kdyz tou uz moc neverim :frowning2:

Jak je, koci?
28. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky,

claudi - tak Pepíno ví, kdy si má zabrečet :slight_smile: asi ještě nechce sourozence :slight_smile:

arwi - ten druhý kočár je taky moc pěkný a docela i podobný tomu prvnímu - mně porodné přišlo asi za tři neděle od zažádání, tak třeba nebudeš muset tak dlouho čekat

andul - jejda - s těma tvýma bradavkama to není asi sranda, co? já si teda neumím představit, že bych takhle oddstříkávala (no a Honza by už vůbec nechtěl krmit :slight_smile: )
a s tím jídlem je to určitě pravda, už je to v pohodě???

Ludvi - já už kojila taky v lese na lavičce :slight_smile:

Mám objednaný Beco - tak už se těším, až přijde a šoupnu tam malého - přes den neusne jinak než u mě na ruce, tak snad to bude v pohodě. No už aby tady bylo!!!

Včera byl další pokus o sex - a vypadá to, že z Ondráška bude jedináček :frowning2:
28. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
ahoj kočky,tak jsem zamhouřila oči se synáčkama :slight_smile: nádehrná hodinka :slight_smile: vzhledem k tomu,jak vypadají naše noci jsem to uvítala :slight_smile:

jani- vydrž s tím sexem a netrap se tím...tentokrát jsem to ještě nezkoušela,šestinedělí mi končí až v půlce srpna,tak nechci riskovat infekci atd..ale po tomíkovi mi to chvíli trvalo,než se vše obnovilo a bylo jako dřív..hodně mě to bolelo-i kvůli tomu jak jsme byla šitá a navíc po porodu je žena víc suchá...takže bez lubrikačního gelu by to tehdy nešlo vůbec a i tak to trvalo...zkoušeli jsme to postupně,pomalu...hlavně se tím zkus nestresovat-to k příjemnému milování taky nepřispěje..pokud je tvůj chlap citlivý a trpělivý,tak to časem dokážete a zatím to jen pomalu zkoušejte...a když to ebude příjemné,tak přestante a zkuzte to příště...spíš je důležitý podle mě,anbyste to v klídku zkoušeli a nešli přes bolest-aby ses pak milování nezačala vyhýbat ( byť i podvědomě) ...
a neboj,Ondrášek určitě jedináček nebude ...jen to prostě u některých maminek nejde tak rychle...
a ten lubrikant si určitě sežeň pokud ho nemáš,hodně mi u toho taky pomohl(pár měsíců byl potřeba..)

jaký beco sis objednala? já mám doma to kravičkový-je moc pěkný :slight_smile: zatím jsem tam teda adámka nedávala,chci počkat kvůli zádům aspon tři měsíce ještě počkat,takže zatím šátkujeme..ale už se na něj těším...jsem ráda,že mi o něm tenkrát andulka řekla,chtěla jsem kupovat jiné nosítko...ale beco vyhrálo..:slight_smile:

arwi- s tím kočárkem je to škoda,ale ekni si že všechno zlý je pro něco dobrý-třeba by se zrovna po měsíci rozbila ty budeš mít z tohodle obchodu nový se zárukou....koukala jsem,že mají dodací lhůtu skoro dva měsíce--to bys ho skoro za chvíli mohla objednat :wink: třeba hned po porodu....:slight_smile:

claudi- s tím porodným je opravdu roční lhůta,máš čas :slight_smile: já si o něj byla zažádat včera a připsat prcky do pasu-loni jsme chtěli an šumavě projít německem,ale bez zapsanýho Tomíka jsme si netroufli,kdyby něco byl by průšvih..
pepínek vám tedy enchtěl dopřát chvilku klidu? asi prostě brášku zatím nechce mít :slight_smile:
andulko-co návštěva? a co tatínek-jak reagoval,když poprvé dostal vnoučka do náruče? došlo i na "vlhko v očích" ? :wink:
ragáda krvácející je už tedy dobrá? to je fajn ...s tím ručním odsáváním jsi šikulka :slight_smile: je fajn to umět :slight_smile: jak popisuješ ta prázdná prsa,když jsi nejedla,tak já takhle reaguju na to,když málo piju...pak to honem doháním....
28. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
doprčic,nějak jsme si smazala zbytek vzkazu..tak honem rychle....

andulko- co tatínek? jak ragoval ,když poprvé dpostal vnpučka do náruče? došlo i na "vlhko v očích" ?
s tou ragádou jsem ráda,že už je to v pořádku ...jsi šikovná s ručním odsáváním...:slight_smile: mě dokonce vyhovuje víc než odsávačka :slight_smile:
a jak popisuješ s těma prsama při nedostatku jídla-tak já takhle rwaguju na to,když málo piju..prsa najednou prázdý..je to taky hne d znát....

no nic,honem končím,adámek se hlásí o svá práva :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj bledulko - tak noci jsou ještě stále probděné??? doufám, že Adámkovi brzy dojde, že by bylo lepší spinkat :slight_smile: a k tomu sexu - půjdeme na to pomalu a snad to bude brzy dobrý. Honza právě moc trpělivý není. Kdybych aspoň nebyla tak utahaná....

Beco už je objednaný - model River. Teď si ale pročítám diskuse - srovnání s Manducou a přemýšlím, že tu objednávku ještě změním. Každé má svoje, tak ještě nevím. Jdu číst dál a uvidíme.
28. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
anduli - chtěla jsem se mrknout na ty tvoje těhu fotky a už jsem si asi vykojila mozek :slight_smile: Nejde mi to se tam přihlásit :frowning2:
28. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
jen na skok :grinning:
už jsme doma, až bude chvilka vložím fotky :wink: všem moc děkuju za gratulace
28. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
jani - to je dobrá rada od Bledulky s tím lubrikantem... nevím jak u tebe, ale u mě bude potřeba asi určitě...Takže při příští návštěvě lékárny hned pořídím a půjde to jako "po másle" :grinning: :grinning: Jani, jak jsi se rozhodla nakonec? beco nebo manduca?

bledul - jsi to s klukama zalomila na hoďku jo? tak to jsme na tom stejně, já jsem si taky s Pepuldou schrupla hned je mi lépe :wink: On tedy ještě chrupká a tak já honem na koníka dokud je klídek... :slight_smile:

arwi - ten nový kočár je taky pěkný.... :wink:
28. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
kláro - ahoj doma :slight_smile: už se těšíme na fotky Ondráška, tak honem honem mamino :wink:
28. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
jani- to j mi líto,že tvůj honza není moc trpělivý...zkus si s ním promluvit...
s becem- no mě se na něm líbí hlavně to upnutí dítěte-nebudu asi nosit jen já a pro ostatní to bude jednodušší pro manipulaci...

claudi-tak to je pepínek hodný,že ještě spinká a nechá maminku se jak vyspat,tak i koníkovat :wink: :sweat_smile:

klárinko,vítej :sweat_smile: těšíme se na fotečky i vyprávění :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
ahojda!

Jen v rychosti hlásím, že v noci krmil tatínek a od rána už zase krmí maminka z obou prsíček! :dizzy_face: A bez bolesti! Juchůůů! Ťuk ťuk! A taťka neměl moc práce, protože se Vítečekl nadlábl v půl deváty večer a pak ve čtyři a pak už od maminky v půl devátý! :slight_smile:

A byla jsem dneska na gyndě po šestinedlí - zítra končíme :slight_smile: - vše je v pořádku a další mimi můžem za rok - kv. regeneraci dělohy. Tak ještě ta ortopedie a bude to fajn. :slight_smile: V pondělí jdu na kontrolu tam. Snad ta záda nedostala moc na frak. :confused: :slight_smile:

Jo a totálně jsem se zamilovala do jedné kuchyně! :sweat_smile: Jdu ji ukázat TOmovi.
28. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
KLárinko, vítej s Ondráškem doma a ještě jednou veliká gratulace a Ondřejkovi hodně pohodys a zdraví do života! :slight_smile: :wink:
28. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj maminecky....

podarilo se mi objednat kocarek, sice je tam dloooouhy termin dodani, ale to mi vyhovuje, protoze mi do te doby aspon prijde porodne.
NORMALNE mi doslo, ze se klidne muze stat nejaky pruser (neeeeee, ja ho neprivolavam), ale kdyby cokoli, muzu objednavku stahnout...

A psala jsem Lence, uz vcera - normalne bez odpovedi, snad je v poradku a Filipek taky....
28. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.