• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo, Claudisku, tak tam taky ne nebot je taaaaaaaaaaakhle zasranej...a ja uz se tam neohnu, abych to vybrala. A musim uvarit....jsem uz nejak tak pomalu ve stadiu, kdy uz toho nejde moc delat. Je mi desne lito Danulicka, ze tady sedi a kouka na video a nemuzu s nim nikam jit bo by me to polozilo - jenze jak je videt, tak asi budu muet do Paky, protoze mamka od rana nebere mobil a nepise na skype, coz u ni normalni neni a zacinam mit strach, bo normalne nikam nechodi :frowning2:
2. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak zpet - mamka se nasla, ale ven teda stejne asi nejdu, je tam snad 50....
2. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
tak uz mame chlapecka) 3,8kg 52cm a sel cisarem. dnes ve 13:40 oba jsou v poradku a vic vam rekne sama az se vrati)
2. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
zdravím Vás, to je teda vedro, všichni jsou v bazénu a ze mě leje :angry: :angry: :angry: :angry: malej doma spinká :slight_smile: za chvíli jdu budit na kojení, to zas budou boje, aby se probudil a papal :confounded:
arwen koukám, že už jsi 36 tt to je bezva, že jsi to zvládla takhle dlouho, asi už mimča na sebe nenechají dlouho čekat,co ????
bledul, to jsem zvědavá na ty homeoptaika, možná bych je taky zkusila na bolavé bradavky :confused: :slight_smile:
2. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

jéé,rituško,veliká gratulace :slight_smile:
děkujeme tatínkovi za zprávičku :slight_smile:
přeji vašemu chlapečkovi vše nejlepší do života :slight_smile: a vám rodičům ať dělá jen samou radost.

Pozdravuj Ritušku a ať se brzy zotaví po císaři :slight_smile:
2. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
ritus mimču, tobě, i taťuldovi veliká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
No ahoj, otevřu Koníka a hned taková zpráva :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky, já jsem fakt poslední..... nevím, jetli být ráda nebo ne, ale měla bych počkat ještě chvíli.

Rituško, obrovská gratulace, hodně zdravíčka oběma :slight_smile:

Klárko, ne, nejsem ještě 36 - teprve necelých 35 :frowning2:
2. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
arwen 35 je taky dobrý, mě doktoři tvrdili, že i ten 35 tt je pro porod v pohodě :wink: ale samozřejmě čím déle vydržíš tím lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc odpočívej a žádné nervy
náš prcek se už začíná více projevovat, méně spí a už víme co to je pláč. Taky už se od sedmého dne smějeme :wink:
od zítra budeme válčit doma sami s Ondráškem, tak jsem zvědavá a mám taky trochu obavy jak to zvládneme bez taťky
2. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
ááá další mimi je tu :slight_smile: Tak velká gratulace novopečeným rodičům malého Matyáška /snad je to teda Matyášek :wink: /, ať vám dělá jen samou radost a krásně roste :wink:

klaro - to víš, že to bez taťky zvládnete v pohodě...Ondrášek bude spolupracovat a za chvíli budete sehranaá dvojka :slight_smile:

bledul - jak je, už je ti lépe? :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
holkýýýý,mám nalitý prsa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak snad to už vydrží :slight_smile:
claudinko,děkuji za otázku :slight_smile: už mi je líp a začíná se mi i dobře polykat -antibiotika už zabrala :dizzy_face:
co tatínek,už se vám vrátil?

klári- určitě to bez taťky zvládnete :slight_smile: a o to víc se budete večer na tatínka těšit :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
ted jsem dostala sms od Rutušky :slight_smile:

sice o Matyáškovi víme,ale stejně ji sem napíšu ...

" Ahoj tety koníkovky.Tak už jsem tu konečně taky.Jmenuji se Matyáš,mám 52 cm a 3850g. Jinak jsme maminku zlobil 14 hodin a nakonec jsem musel vykouknout císařským řeze.Mamča se totiž nechtěla otvírat.Jinak jsme krásnej černej kluk a mám strašně moc vlasů.Pá Rituška "

tak ještě jednou veeeeliká gratulace :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Klarinko, mne tedy tvrdi pan doktor, ze 35 je malo....tak vidis, kazdy ma jiny metr...

Bledulicku, copak ze Ti to nakonec tedy zabralo? Hlavne, ze zabralo, to jsem rada :slight_smile:

Jste tady jeste nekdo, kocicky? Ja jsem posledniiiiiiiii, to je divnej pocit :confounded:
2. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojda Berušky, jsem v pořádku. Zítra jedem na tu kontrolu. Ale ozvu se až v úterý,protože mámenet přes mobil a to je děěěsněěě drahý! :frowning2: :angry: :angry:

Ale proč tu jsem teď (dokonce jsem Toma, chudáka, vyhnala nabít kredit), psala mi Iluška textovku: "Ahoj tety koníkovky. Tak už jsem konečně tady.Jmenuji se Matyáš, mám 52cm a 3850g. Jinak jsem maminku zlobil 14hodin a nakonec jsem musel vykouknout císařským řezem. Mamča se totiž nechtěla otvírat.JInak jsemkrásnej černej kluk a mám strááááášně moc vlasů. Pa Rituška e"

TAkže Rit,Dádo a Matýsku gratulujeme a přejeme všem jen a jen zdraví a štěstí a úsměv a Lásku! :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

A všem ostatním dobrou noc!
2. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahojda,
jejda další mimčo!!!!

Arwi, to nejlepší na posledy, ne?

Rituško, přeju Tobě i Tvým dvěma chlapům hodně zdravíčka, štěstíčka a celkové pohody.
Tak ses konečně dočkala, viď? Týjo, další vlasatej klučina do týmu :grinning: :grinning: :grinning: .

Arwi, já si teda myslím, že jsi vydržela dlouho, ale samozřejmě každý den navíc je paráda.
Miminka jsou už docela veliký, tak by bylo určitě všechno v pohodě.
Jinak kočárek máme X-lander a je fakt bezva.

Bledulko, tak prsa dobrý? To je fajn. To musí mít Adámek radost. Už se ti vrátilo i druhé dítko?
2. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Klárko, určitě to bez taťuldy zvládnete na jedničku :grinning: .

Naše mňoukačka dneska spala celý den jen půl hodiny!!!!!!
Ráno se Matýsek probudil samý úsměv, ale bohužel to netrvalo moc dlouho :frowning2: .
Jinak pořád plakal a plakal a bylo mu vcelku jedno, jestli ho chováme nebo ne. Docela hustý.
V osm se konečně uklidnil, pořádně se napil a svázán do kozelce (chudinka) usnul.
Čekám kdy se probudí na kojení.
2. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
jdu prcka vzbudit na kojení, to zase bude přemlouvání, aby se probudil :confounded:
bledul super, že už je zase mlíčko
všem dobrou noc
2. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
tak klasicky ponocujeme :wink: :unamused:

arwi- mevím co přesně mi pomohlo k mlíčku,ale krom toho,že hodně piju jsem pořád kojila-chvílemi i po hodině a půl,mzitím první dva dny odstříkávala,abych tu tvorbu ještě víc podpořila a brala ty homeopatika...trvalo to 4 dny,kdy byl mlíka méně,tead už se začíná víc tvořt...

ludvi-koukám,že matýsek tě pěkně školí... :unamused: opravdu toho přes den moc nenaspí :confused: :confused:
adámka já těsně balím i přes den-když začne být extra protivný...a naštěstí se díky tomu přes den i pak v noci trochu vyspí,,,to co popisuješ ty je teda fakt síla a musí to být záhul...adam sice taky pořebuje chovat,ale když se chová,tak je v klidu...kdyby plakal i u toho,tak nevím...tak se drž,nemáš to lehký..snad to období brzy přejde...
3. srp 2009 ve 03:29  • Odpověz
autor
jo a projevuju se jako klasická šestinedělka hormonama úplně zblblá (ještě že je to na co svést :wink: )

krom toho,že pořád bulím ,tak navíc blbnu...ráno jsem si nevzala léky které jsem měla (na štítnou žlázu atd..) a místo toho si vzala antibiotika naprosto mimo určený čas :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:

zítra mě čeká velké praní,Tomík má po víkendu zase plnou tašku špianvého prádla :slight_smile: jinak je to zlatíčko,když přijel,tak mě tak objímal,že jsem z toho zase brečela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

no vypadá to,že adámek v náruči odpadává,jdu ho zkusit položit do postýlky a snad se neprobere..

papá
3. srp 2009 ve 03:38  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
Tak u nas bourka zacala az v noci, ale taky moc pekna, ted koukam na balkon, ze mi to znicilio kyticku :frowning2:
V noci se mi zdalo, ze mi lupla voda, takze jsem to porad kontrolovala a spala strasne mizerne, jsem cela rozlamana a boli me bricho jak blazen. Potrebovala bych vyriznout diru do postele, nacpat do ni bricho a tak spat :slight_smile:
Jardu mame v praci, Danulicek se prave vzbudil a pretaci si videokazetu a ja jdu jeste pracovat, pokud to jde, abych nahnala aspon nejak penizky, bude to krusny :frowning2:
3. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Takže Matyášek je taky vlasatec? No my tady v letníkově snad ani plešatý miminka neděláme, co? :grinning:

Ludvi - to fakt Matějda za celý den spal jen půl hodiny? :confused: A ani chování nezabírá? :frowning2: Moc přeju, aby dnešní den byl lepší a Matýsek byl to nehodnější mimi ... :slight_smile: Kluci mají dnes 6 neděl... :wink:

bledul - ty jsi ponocovala? Adámek chtěl být ´prostě vzhůru co :wink: Ze splašených hormonů si nic nedělej, ale na léky pozor... Výborně, že mlíčko je zpět...přeji Adámkovi dobrou chuť :wink:

arwi - u nás byla bouřka už od večera, v noci taky a teď už jen tak sem tam poprchává...ale ochladilo se a to je příjemné :slight_smile:

nás dneska po obědě čeká prohlídka na 6ti nedělích...jsem zvědavá kolik ten náš malý otesánek za ty tři týdny přibral a jak vyrostl...Taky už spoustu věciček neoblíkneme nebo nám jsou fest... Budu muset probrat další krabici s většími velikostmi, aby mládě mělo v čem chodit, no teda spíš ležet :grinning:
a zítra jdu já taky na kontrolu po 6ti nedělí, ale ne k pediatrovi :grinning: , ale na gyndu...
3. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
pěkné pondělí
bledul máš pravdu, že pokud jsou prckové upnutí lépe spí, u nás to tedy platí 100 %, včera odpoledne a večer byl nějakej neklidnej a poplakával, tak ho Tomáš zabalil do zavinovačky a bylo rázem ticho. Za to jsme nechali taťuldu vyspat, když už je dneska v tý práci a vydělává korunky :grinning: na krmení jsem vstávala dle budíku a Ondráška několik minut všemožně budila :wink: napapal se lehnul si a zase krásně spinkal, prostě úžasná noc. Až na tu bouřku :confounded:

ludvo Matěj nechce hajat a být ani hodný ani v náručí :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to musí být pěkná fuška, tak přeju ať se brzy Matějda umoudří :wink:

arwen, postel s dírou no docela pěknej nápad, třeba by se prodávala jako o závod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Rituško, konečně si se dočkala :sunglasses: . Moc ti gratuluju, přeju vám oběma hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka, ať vám všechno jde podle představ, Matyášek ať rodičům dělá jen samou radost a málo starostí.
3. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
lékařská prohlídka na šesti týdnech je za námi, máme 58cm a 5,2kg...takže náš malý buřtík přibral za tři týdny něco málo přes kilo! Tak nevím, asi mám to mléko plnotučné :grinning: :grinning: Jinak vše OK. Pan doktor nám napsal recept na Sab simplex, tak jsem je dnes poprvé dávala, jsem zvědavá zda nám v boji s prďochy pomůžou, páč ten Baby calm si myslím moc nepomohl ....

kde jste všichni? hola hola, honem na koníka :wink:
3. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Claudinko, ja jsem tadyyyyyyyyyy
Predstav si, ze mi DNESKA z posty dali do schranky papir, ze mam na poste balicek z Loukova, kreteni :grinning: :grinning: :grinning:

Holcinko, to je supracky, ze Pepinek takhle pribira, asi mas doopravdy plnotucne mlicko :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky kočky - jen na rychlo a pak šupky dupky do postýlky!!!

Je tu další vlasatý klučina jo??? Rituš - velká gratulace!!! Přeji moc moc zdraví a málo pláče!!!

Arwi - tak už zbývají jen ta tvoje dvě poslední dítka :slight_smile:

Bledul - to je fajn, že už ti je líp a mlíčko se vrátilo!!!

Claudi - ty snad kojíš nonstop, ne??? 5,2 kilo. Tý jo. To je fakt dost :slight_smile: A co Sab simplex? Já už jsem ho přestala dávat a koupili jsme ty ukrutně drahý Probiotický kapky. Nevím, jestli jsou lepší nebo ne. Bříško nás trápí pořád. A hlavně po ránu.

Andulinko - užívejte si na výletě v Pardubicích a ať ti kontrola dopadne dobře!!!

Ludvi - tak Matějdovi nepomůže ani náruč? To je asi dvojče s naším zlobidlem. To je úplně to samý!!! Když se rozkřičí, nepomůže nic...

Klarko - když se na vás mimčo usmějě, je to krásný, viď? A zatím se zdá, že je váš Ondrášek zlatý dítko. A myslíš, že musíš budit? Já jsem Ondráše nebudila ani když jsme přišli z porodnice. Jestli přibírá dobře, tak si užívej klidu :slight_smile:

Holky dobrou noc, jdu za Honzou do pelíšku!!!
3. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
nazdárek holky,

nechci to zakřiknout, ťukám, ťukám....

Ráno se nám probudilo usměvavé miminko a světe div se ... vydrželo mu to až do večera!!!!!!!! :grinning: :grinning:
Připadám si jako v lázních, žádnej křik a pláč. Celý den zlatíčko. Doufám, že nás nenamlsal a zítra nabude zase křikloun.
Holky to byla paráda :grinning: :grinning: :grinning: . Konečně jsem si připadala jako "maminka miminka".

Zítra mi držte palce, přijede k nám tchýně, prý jsem jí ještě nepozvala podívat se na miminko...
Tak jsem jí minulý týden řekla, že jsem nevěděla, že jí musím pozvat. Je přece babička mých dětí, ne?
Dneska večer volala, že se zastaví. To se ještě nestalo. Doufám, že pan Matějíček bude dobře naladěn a nebude z toho další průser :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Claudi, to piješ po litrech smetanu?
My máme kolem 4,6 kg. Do poradny jdeme za týden, snad budeme pochválený.
A zítra tě čeká gyndář? Tak držím palce, určitě bude všechno v pohodě.
Já jsem začala před týdnem znovu krvácet. Doufám, že je to jen první menstruace, jestli je to vůbec možný :frowning2: .
Můj doktor má dovču, takže k němu jdu až příští středu. Docela mám z toho bobky :frowning2: .
Stejně je to nespravedlivý, proč z toho těhu alespoň něco nemají autorové.
3. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdu to taky kapku poklidit, aby babča neměla připomínky.
Dneska jsme pěkně vyžraný, tak jí ani nic nenabídnu a péct nemám z čeho, jelikož a protože k nám přiletěl kamarád moučný mol a hodlal se u nás množit. Takže jsem provedla letecký den a bylo.
Leda tak perník, to je rychlovka. No, uvidíme co zítra Matějda.
Zatím čauky.
3. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
ahojky

arwi - no nemám slov ke službám české pošty :angry: :grinning: :grinning: to jsou fakt tydýti pruhovaný :grinning: :grinning: Jak je těhulko, co dvojčátka, nezlobí v bříšku? :wink:

jani - jaký Probiotický kapky? to se tak jmenují? takže sab u vás neměl efekt? no jsem zvědavá co u nás...dávala jsem ho teprve včera večer poprvé a dnes ráno další dávku, tak uvidíme....

ludvi - nic nepeč, ať si tchýně donese svačinu, ne? :grinning: :grinning: No vidíš jaké je Matějíček hodné a vzorné miminko, tak ať mu to zůstane už napořád :wink: Ludvi, že bys už měla MS?? :confused: Já se musím dnes na gyndě zeptat,kdy ji mám asi očekávat...Ne, že by se mi po ní stýskalo... A autorové mají z těhu víš co? Akorát tak příjemné chvíle při výrobě mimísků... :grinning: :grinning: A na vojnu už taky nemusí, to se mají ti chlapi líp, co? :grinning:

jo a holky, nekojím nonstop ani nepiju litry smetany... :grinning: :grinning: Prostě máme doma malého buřtíka...Řekla bych, že se mu už ztrácí krk...má hlavu a pak hned tělo :grinning: :grinning: Snad z něj nebude obézní tvor :confused: :wink: :grinning:
4. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky ženštiny :wink:

Přiznám se, že moc nesleduju co se tu děje, ale zaznamenala jsem další přírůstky.. Rituška a Klárka, takže holky, moc vám gratuluju a dětičkám přeji hodně zdravíčka :slight_smile:

Tam mám za sebou "první" menzes, docela mě překvapilo jak to přišlo brzy... no co... musíme si na to zase zvyknout, že? :sweat_smile:

Radimek je zlatíčko, krásně roste, papá, spinká i 9 hodin, takže je to paráda :slight_smile: Za 14 dní jdeme do poradny na očkování, dostane chudáček 2 injekce, to bude zase pláče :frowning2:
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
.. jé.. vy to tu zrovna řešíte :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.