• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojda!

Hlásím se z domu a věřte, že jsem opravdu ráda, že už jsem zase v Budějcích. :dizzy_face: V Pardubkách bylo fajn, ale pořád v jednom kole a tak jsme všichni vykolejený a urvaný. Nemyslím to nijak zle, ale už se těším na ten klid a zaběhnutý režim doma. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zdravím maminky a naší supermamku čekatelku,

Tchýňa dorazila spolu se švagryňou a dětičkama.
Nakkonec jsem se vyprdla na buchtu (stejně nebylo z čeho jí upéct ) a :frowning2: vydrbala ještě večer koberec, byl fakt hustej...
Všechno proběhlo bez problémů, Matějda byl zlatičko.

Andulko, doma je doma, co?

Claudi, já chci taky ke kadeřnici!!! Už jsem vyřešila ofinu nůžkama na nehty ..... ňák to není vono...
Neke, že malej vydrží u kadeřnice.
Já budu muset sehnat ňákýho dobrovolníka, kterej bude jezdit s Matějdou kolem kadeřnictví.
Moje zlatá maminka se určo obětuje..
4. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz
Klárko, Ondrášek by v noci neměl spát delší dobu než 5 - 6 hodin. Jinak pokud kojíš přes den po 2 - 3 hodinách, tak to dožene. Jen ať si zvykne, že se v noci chrňákuje! Kdy jdete do poradny? Jinak se cítíš dobře?
4. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
Tak jsem všechno dočetla, Arwen je koukám stále 3v1, tak to je fajn a všechny maminy i mimískové jsou v pohodě.
Jdu ještě pověsit prádlo a poklidit v kuchyni. Zbylo nám od oběda na zítra (u večeře jsem hrnec bránila vlastní tělem), takže zítra nebudu muset vařit. Hurá!!!!! Připadám si jako závodka.

Hmmmmm. tak prádlo asi zatuchne v pračce. Budí se nám Matějda.
Páčko..
4. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz
TAk zkusím rychle reagovat, co jsem si zapamatovala:

LUDVIi, zkoušelas ten šátek? Třeba by se v něm Matějdovi líbilo - je to kombinace, těsnýho stažení, známých uklidňujících rytmů(Tvoje srdíčko a dech) a maminčiny blízkosti. :slight_smile: :wink:
Jé, to je fajn, že návštěva tchýně a švagrové dopadla ok. A Matějíček Tě krásně podržel. :wink:

ARWI, hele, když to šmudlíci vydrželi do teď, tak třeba ještě chvilku vydrží. :wink: Ikdyž už to musí fakt na pytel. Vím, že se budu opičit po Claudulínkovi, ale přivezli jsme z Pardubek od babičky pytel Pampersek (babi sice ví, že používáme látkovi a že malej jednorázovky nesnese, ale stejně je koupila :sweat_smile: ), tak bych je dvojčátkům taky poslala - kdyby ses nezlobila - trochu mi to tu překáží. :angry: :sweat_smile:

JANI, Ondrášek je rozhodně celá maminka! :slight_smile: :wink: A je to krásnej klučík! :dizzy_face:

BLEDULI, to je dobře, že Ti je líp. :slight_smile: A gratuluju k mlíčku - to si s Ádou užíváte, viď. :slight_smile: Jilemnická babi s dědou jsou opravdu senzační! :slight_smile:

SIS, a Ty budeš na hodech taky tancovat nebo učíš dětičky?

CLAUDI, ježkovi ten vášPepínek budeza chvilku pořádnej Pepan! :astonished: :slight_smile: Víťuš (byď o 5dní starší) by se vedleněj určo ztratil. :sweat_smile: :grinning:

KVETUL, to je dost, že ses objevila. :slight_smile: Vy pořád nesexíkujete? A to to Tvůj muž vydrží? Pokud si pamatuju, tak jste měli dlouhý půst i před porodem, ne? :confused: A k domečku držím pěsti! :wink:

KLÁRKO, porod jsi fakt zvládla krásně. S holkama jsemsetu shodly, žes na té fotce ze sálu vypadala, jako by ses tam jen tak přichomejtla a ne žes právě porodila. :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
Jé, Arwi, teď mě tak napadlo, co Jenny? Už nosí koťátka vbříšku nebo se nepovedlo? Náš Pupešák se díky těm prudkým změnám teploty zase mrňouská. :frowning2: ČLověk ji nechá 4dny bez dozoru a ona by už zase chtěla koťata! :grinning:

K té mé kontrole: pan doktor mě pochválil, záda se mi zhoršila jen o stupínek, takže mám hodně cvičit a až mi to dovolí gynekolog, můžeme Vítkovi pořídit sourozence! :dizzy_face: Prý co nejdřív :grinning: - kv. těm zádům. :wink:

K beránkům: já jsem tak nějak víceči méně špinila a krvácela celé šestinedělí. To mi zkončilo ve středu, kdy jsem si vzala první pilulku anikoncepce (mám ideálně rok s těhotněním po císaři počkat) a od čtvrtka mám regulérní beránky ( a to docela silný :frowning2: :angry: ), ach jo! :frowning2: :unamused:

Ludvi, tak já se přemůžu za nás za obě a jdu vylovit vyprané plínky aspoň z naší pračky a pověsit je. Na praní tady toho mám po Pardubicích ještě docela dost, tak potřebuju zítra prázdnou pračku a sušák. :sweat_smile:

Jo a psala jsem si s Lenďou - na netu pracuje, stýská se jí po nás a všechny moooc pozdravuje!

Jdu na ty plíny a do hajan.
Dobrou noc!! :wink:
4. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
Dobrý den! :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Tak my jsme, zdá se,dokojili. :slight_smile: Doufám, že bude ještě Víteček spinkat...
Hmm, tak už má zase prs v papulce.
Takžecelkový čas 25minut u prsu. :confused: Ten náš loupežník totiž začal u jídla hrozně kravit. :angry: Prvních 5min krásně pije, ale tím asi zažene největší hlad a pak si s tím prsem porůznu hraje, místo aby baštil. Tahá mě za braduvku, plive mě a zase hledá a sám chytá a podobně.Dělaj to vaše zlatíčka taky?
5. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky maminky, jeste jem porad tady, cela, ale nevyspala a hotova. Celou noc jsem prolitala na zachod, jeste tady mam mamku, Danulicek spinka. Vcera jsem vlezla do vany, jestli by mi trosku neulevila (ulevila, ale asi na 30 minut), z ni me musel opet vytahout jerab (Jarda), pak jsem sebou svihla do postele a spala asi hodku a pul a od te doby co pulhodina, to curani. Oba maji hlavicky dole a domluvili se, ze mi budou tlacit na mocak :angry: :angry:

Andulko, pokud chces, to vis, ze budu rada, pisnu Ti do IP adresu. Jste na me hodny, holcinky.....dekuju :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
pěkné dopoledne
andul, děkuju za pochvalu, já jsem se po porodu cítila fakt suprově, možná proto na fotce vypadám tak jak vypadám. Ale kdyby jste viděli fotky, který manžílek vyfotil během porodu, už by jste to netvrdili.
Ludva, Andul prcek taky pije zhruba půl hodiny, zatím většinou s obou prsů, ale občas už mu nabízím jen jedno. Přes den pijeme zhruba po 3 hodinách v noci tak po čtyřech, ale dneska v noci se už se o mlíčko hlásili dříve :wink:
arwen další den za tebou, jen tak dál
5. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:

adámek spinká a tomík si modeluje z domácí modelíny..tak mám chvilku času :slight_smile:

andulko- to je dobře,že máte dovolené ještě jedno miminko :slight_smile: to je super zpráva :slight_smile:
s tím kojením- mě to adámek dělá taky,ale u mě si myslím,že t je tím,že když má pal prso prázdnější tak se mu z toho hůř pije a nebo prostě chce něco z čeho to poteče víc...protože kdyř mu pak nabídnu druhé prso,které je plné,tak se přisaje a zase pije krásně....

jak tu píšete ohledně šestinedělí,tak já konečně přestávám špinit :slight_smile: konečně :slight_smile: sexík ještě samozřejmě nebyl,když jsem v šestinedělí...ale hned potom to zkusíme :slight_smile: fakt jsem ráda,že jsme se vyhla nástřihu...,u tomíka jsem byla nastřižená až bůhvíkam a projevilo se to i na tom sexu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsme se chtěla objednat na kontolu po šestinedělí,ale můj gyndr má dovču a pak máme dovču my...takže tam naběhnu až někdy v září :confused:

ludvi- takže "akce Tchýně" proběhla v pohodě? to je dobře :slight_smile: a máťa už je hodnější přes den? nebo to byl výkyv?

claudinko-teda pepínek vám pěkně roste- to se hodně vytáhl od porodu,že? :slight_smile:

arwi- souhlas s claudinkou- i když se děti narodí ted,tak to je krásný...co bys za to dala ,když jsi se bála předčasného porodu někdy v 27 týdnu atd... trochu pozitivního myšlení mamko,tvoje příspěvky jsou čím dál pesimističtější v mnoha směrech... budeš mít dvě krásný dětičky,tak se raduj :slight_smile: :slight_smile: :wink:

holky,včera moje kamarádka potratila :unamused: byla na revizi dělohy a prý to není nic proti tomu co tam viděla u jiných...
fakt si člověk musí vážit všeho co má...

květ- zdravím tě :slight_smile: koukám jak to letí,radímek za chvíli oslaví čtvr roku :slight_smile:

sis- tak anžeka už se usmívá? já jsme zaregistrovala parkrát takový ten vědomý úsměv u adámka..už se těším,až se bude zubit na celé kolo :slight_smile:
jinak ty vedra jsme docelam zvládali...máme relativně chladný byt v létě...takže to docela šlo...a tomík byl v jilemnici a tam měl bazének a koupal se-což jsme mu celkem záviděla :sweat_smile:

Klárko-teda porod jsi zvládla krásně :slight_smile: a opravdu vypadáš na fotkách skvěle-věřím,že jsi se i skvěle cítila..to ty endorfiny,že? :wink: :slight_smile:

jani-koukla jsem na fotečky:slight_smile: ondrášek je krásný a hlavně vypadá už velijý :slight_smile: i když píšeš,že e menší oproti vrstevníkům...podobu já taky poznat neumím a u ondráška si neodvolím odhadovat :slight_smile:

kočky,tom mě tahá do kuchyně,že chce jíst...sekl s modelínou-holt hlad je hlad :grinning: :grinning: tak mu jdu ohřát obídek-máme špagetky :slight_smile:zatím papá a opatrujte se :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Hezké skoro-poledne :slight_smile:

claudie: jj, dostane 2 injekce... jedna je klasická hexavakcína a druhá bude Synflorix proti těm pneumokokům

andulinka: tak to víš, že to je pro manžu krušný, vlastně jsme se nemilovali už přes 5 měsíců :confounded: ale mě ten nástřih tak bolí, že nesnesu ani když se mi na to nějak shrnou kalhotky :frowning2: Manžel je hrozně trpělivej a chápe mě
5. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Holky, obdivuju vás, jak sem zvládáte chodit... já fakt vůbec nestíhám, buď se věnuju Radimkovi, nebo uklízím nebo furt někde lítám
5. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Bledulko, ja vim, ale proste zacinam mit strasnej strach, ze me nechaji rodit normalne, ze tim ohrozim deti nebo minimalne jedno (omotani snury a tak), vubec nevim, kam by me ted vezli a ani epi by mi nedali, nic nezvladam tak, jak mam (praci, vareni, domacnost), protoze sotva lezu, miminka jsou hlavickqama uplne dole, nevejde se mi tam ani ruka a Kvetuli, jak tak na to koukam, tak sem pak uz nebudu stihat chodit vubec....
5. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
ta k dítě se už láduje obědem :grinning: :grinning:

arwi- já tě chápu,nemáš to jednoduchý a další záhul tě čeká po porodu...ale nemůžeš přeci být jen pořád smutná...vím,máš to složitější než kdokoliv z nás a my jednorodičky si neumíme asi ani představit,co to je nsit v břiše dvě miminka

co se týče strachu z porodu a jak to dopadne- rozumím tomu,taky jsem se hodně bála ale nesmí se tím člověk nechat pohltit..ty jako těhulka s dvojčátky bys nárok podle mě na císaře měla...řekli ti lékaři něco jiného? pokud ne,tak je zbytečný se toho bát...spíš bych se zeptala,kdy by bylo možný naplánovat císaře (je jasný,že se může stát,že začneš rodit dřív)

a zda zvládáš nebo nezvládš domácnost-ježiš,jsi chvíli před porodem,dokonce s dvojčaty..tak snad nikdo neočekává,že bude naklizeno,navařeno a ještě k tomu když pracuješ..myslím,že sama na sebe kladeš větší nároky,než by je kladlo okolí a pak tě to samotnou stresuje,že to není tak jak bys chtěla...

vím,že pracovat musíš kvůli pěnězům,ale myslím,že když ted polevíš v domácnosti,tak se nic tak hroznýho nestane :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
arwen: ahojky... hlavně se nestresuj, uvidíš, že všechno dopadne dobře a doktoři podle situace zvolí tu nejlepší možnou cestu :wink:
5. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
arwen, vím, že to máš moc moc těžký, ale musíš myslet pozitivně 35 tt je super, mimča jsou už pravděpodobně připravená kouknout na svět. Co se týká císaře, ptala jsi se na něj???? myslím, že si můžeš vybrat ne??? ale neboj se ničeho doktoři by určitě zasáhli, kdyby se něco dělo a uvidíš všechno dopadne dobře :wink: a na domácnost se teď vyprdni, nikdo po tobě takovéhle věci přece nemůže chtít, odpočívej. Pak ti ty prckové dají zabrat, ale uvidíš vše proběhne v pořádku a ty budeš s dětičkama moc šťastná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Bledul - kdyz polevim, prijde mi hladovej chlap z prace, dite nebude mit jidlo, nemuzu tohle vsecko chtit po mamce. Dneska rano tady litala a zametala, je ji prece jen 71 a nejde ji takhle vyuzivat :frowning2: Danulkovi nevysvetlim, ze musi mit hlad, protoze ja musim lezet a navic je tak ukrutne hyperaktivni, az fakt hruza posledni dobou :angry: :angry:

Na te pohotovosti mi rekli, ze cisar s epi musi byt planovany, kdyz prijdu s bolestmi, epi nebude, pouze celkova anestezie (a ja z toho chtela neco mit). Nevim, jestli se mam jen tak sebrat a jit se zeptat do nemocnice, jak to vypada a jestli by me teda nemohli hospitalizovat a nejak to naplanovat - kdyby me vysetrili a rekli, ze to jeste na porod nevypada, lezela bych tam zbytecne a nejspis by me tam lezet ani nenechali - a ten muj doki bude jeste 4 dny pryc...
5. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
arwi- neříkám,že daník má být o hladu,ale (nevím teda jak hodně vaříš) ale vyvářet mu nemusíš... prostě nvařit toho víc na víc dní dopředu a holt prostě bude mít dvakrát po sobě stejný jídlo. zbytek šupni do mrazáku a po porodu jako když to naješ..a u některých jídel stačí je dát na plotnu(do trouby) a nemusí u nich člověk stát..

a hladovej chlap co přijde z práce je dospělej a ten se snad o sebe pár dní může postarat...jsem v tomhle asi hodně radikální,ale myslím,že ani jarda by tohle vyloženě nevyžadoval..jasný,když přijde domů a je navařeno a naklizen,tak to bere...ale pochybuju,že by se zlobil,kdyby musel sám přiložit ruku k dílu...

a k císaři-stálo by za to zjistit kdy a za jakých okolností by udělali plánovaný císař s epi...

hlavu vzhůru určitě to dopadne dobře :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojka,

Arwi, proč musíš mít císaře s epi naplánovanýho?
To se mi nezdá. Spoustu maminek se přece neotvírá, tak jim nakonec dělají císaře i s epi.
Neměl by být přece rozdíl mezi císařem s dvojčátky a normoš císařem.
Andulko, tys ho měla plánovanýho?
Jinak tě chápu, měla bys to asi jednodušší kdyby byl normoš školní rok. Daníček by se vyřádíl ve školce a ještě by měl teplé jídlo v poledne. Na tohle jsou prázdniny naprd.
5. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jinak se přikláním k Bledulce, zkus trošku polevit. Máš to znás nejtěžší a ještě větší čóro móro tě čeká po porodu.
Ale ty to určo zvládneš na jedničku to je jistý.

Jinak pro info, Matějda byl opět hodné miminko přes den ale ta noc stála za to!!
Noc plná vášní.....
5. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
čauky :slight_smile:

ludvi - jsi měla přijet, bych tě vzala sebou k té kadeřnici... :wink: Pepulda byl hodný, celou dobu mého zkrášlování prospal...tak má u mě velké plus :wink: Co Matějda, je stále hodné a způsobné miminko?

bledul - co plánujete o dovče, bude Jilemnicko? :wink: My bychom chtěli v září si udělat prodloužený víkend a někam si vyjet do penzionku... Zvažujeme zda to nebude právě v okolí Jilemnice... :slight_smile:

arwi - vidíš, tak další den za tebou, to jsi šikulka a dvojčátka mají pochvalu, že jsou pěkně v bříšku u maminky :slight_smile:

holky, Pepulínek si poslední dny se mnou začíná "povídat", nejvíc večer po koupání, když se mazlíme...je to moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: , ale když spustí svou sirénu, tak už to tak krásný není :grinning: :grinning:

dobrou a klidnou noc, pa :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky kocinky, jsem doma, byli jsme trosku nakoupit, odpoledne jsem byla u doktora, ktery zastupuje toho meho po cas dovolene a to zase byly rozdilne nazory, panecku....za prve mi rekl, ze mam hooooooodne zkraceny cipek, ale ze to jeste uplne na porod nevidi, kazdopadne pry dvojcatka vypadaji vetsi, nez mam vypocitane, posunul mi termin porodu na 30.8., napsal mi megamnozstvi horciku a rekl mi, ze kdyby se mi stahy stupnovaly a byly intenzivnejsi a pocetnejsi, nemam chodit ani k jednomu z nich, ale rovnou do nemocnice, kde se mam nechat hospitalizovat a naplanovat toho cisare. Dalsi vec, kterou mi rekl, je ta, ze musim vydrzet ne do 36.tt, ale do 37.tt, ze pred tim 37.tt jsou deti povazovany za nedonosene a na porod je brzy (podotykam, ze jde celou dobu o doktory z jedne nemocnice).
Obe deti vazi 2,5 kg a chlapecek se opet otocil napric (ja se z toho uz vazne picnu).
Tak budu cekat, kdy se mi teda udela hur, abych do te nemocnice jela - anebo az mi rupne voda a soupnou me pod celkovou....
5. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

ludvi-taky míváš noci plné vášní ? jiné vášně by byly lepší,že? :wink:

claudi- tak kadeřnici lehce závidím :slight_smile: taky bych něco takového spáchala,až budu v Jilemnici (a pokud bude mít kadeřnice i volno )
o dovolené pojedeme jednak do jilemnice,jednak na pár dní asi k mým rodičům a pokud bude pěkně a bude s dětmi vše v pořádku tak asi na pár dní do českého ráje :slight_smile: :sweat_smile: ale to se uvidí až v tu chvíli..ted to nemůžu říci na 100%
tak pepínek povídá,jo? to je šikulka .-) ten náš prcek se ani nemá k zdvihání hlavičky..tomík v tom období už docela obstojně pásl koníky...je vidět,že co dítě to originál :sweat_smile: :wink:

arwi- ber toho doktora s rezervou...jednak v tvém týdnu těhotenství se už nemá termín dle váhy dětí posunovat...a jednak jsou i druhy dvojčátek(jeden druh jednovaječných) ,které se musí rodit okolo 35 týdne...takže očividně to jde ...takže bud v klidu a v pohodě :wink:
a za chvíli se ti vrátí tvůj doktor... a snad už pak budeš mít jasno ve všem- v druhu porodu,v termínu,kdy je vhodné porodit atd..
5. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
včera u mě byla na návštěvě jedna kamarádka,která je v 28 týdnu ...normálně,já jí skoro to bříško záviděla :slight_smile: docela mi chybí a moc ráda bych si ještě jednou prožila ten porod...z obou porodů mám tak super zážitek,že bych hned šla rodit znova....docela často na to vzpomínám...to byla euforie a nádhera,když se to miminečko narodí :slight_smile: :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj mamulky,

tak jak se vede???

Mi se máme dobře, malej roste, jak z vody. Večer dyštak hodím fotečky, teda pokud nepadnu. Využíváme totiž hezký počasí na zahrádce, takže večer jsem úplně hotová, páč zavařujeme, co se dá.
6. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj maminky, jak se mame?

Psala jsem sefovi, jestli mi da do nemocnice notebook a neda.
Pry mam odpocivat (jako by nevedel, ze potrebuju penize )

Taky je vam tak neskutecny teplo? Ja sotva funim a ta noc - hruza a des, kdybych mohla, vezmu si prasek na spani, byla jsem co chvili vzhuru a valila se na zachod, kdyz se mi povedlo vstat. Holky, to je zabiracka
6. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jsem tu na skok, manzel sel dneska k zubarce a pak bude delat z domu takze mi pravdepodobne zabavi notebook.

Jani krasny fotecky rostete jako z vody :slight_smile:

Claudi to je Pepik sikula ze uz povida :slight_smile: My zatim jenom broukame a mrcime.

Bledulko tak my uz se regulerne dva dny smejeme :grinning: Jeste se mi to nepodarilo vyfotit, ale jednou se mi to povede :wink:

Andulko my na tech hodech tancime :slight_smile: Doufam ze nebude moc vedro.

Arwi to znam, co doktor to jinej nazor, ale jak pise Bledulka je moc faktoru a treba ten druhej doktor neco opomel. Ale vydrz, deti jsou hodny ze vydrzely az do ted. A myslim si ze cisar jde udelat i neplanovane v epiduralu, samozrejme pokud nebudes moc otevrena nebo nebudes rodit. Klucina se urco zase otoci hlavickou dolu. A ze ti doktor posunul termin to se uz v tomhle stadiu tehotenstvi nedela a obzvlast u dvojcat. A to ze ti rekl ze se deti berou jako nedonoseny to neznamena ze nejsou plne vyvinuty :wink:

My v sobotu jedeme na cely tyden ke tchyni, nevyplati se nam v pulce tydne vracet kdyz jsou dalsi vikend ty hody. Snad budu mit chvilku casu a aspon sem nakouknu.
Normalne jsem si objednala pres net kojici podprsenku a schvalne od stejneho vyrobce jakou uz mam a jsou mi velike kosicky :frowning2: takze ji budu vracet a objednavat novou, docela me to stve :angry:

Vsem preji pekny den :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky,

koukám, že se máte všichni dobře!!!

Arwi - koukej myslet pozitivně. Čtyři dny určitě vydržíš a potom šupky dupky za svým doki a domluv se s ním na termínu :slight_smile:
A donošené miminko je už od 36tt!!! V Čechách se sice bere až ten 38tt, ale všude jinde je to měséc před termínem. A 2,5 kg je už na dvojčátka výborná váha!!!

Claudi, bledulko - tak vy plánujete dovču? Já si s Ondrášem asi nikam netroufnu. Je pořád docela uřičený :frowning2: Ale když náhodou není, tak se krásně usmívá a brouká a říká grr :slight_smile: V těchle chvílích jsem fakt šťastná. Vydrží tak čtvrt hoďky a potom se protáhne pusinka a potom to začne...

Andulinko - gratuluju k dobrým výsldkům na kontrole!!! A k tomu kojení - u nás je to taky tak. Někdy nevydrží ani pět minut a potom u toho dělá voloviny. Zkus ho nechat odříhnout a potom znova. Ale miminka o šestinedělí už by měla za pět minut vypít co potřebují.

Dneska mám pěknou depku. Tak radši budu končit, ať vás tím tady neotravuju :slight_smile:
6. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahojda, nešel mi od včera internet. :frowning2:

Janičko, copak se děje, zlatí? KLidně se vypovídej, my to tu zvládnem. :wink: Ondrášek pořád pláče? A díky za gratulaci. :slight_smile:

Arwi, holky mají pravdu - nic si zté kontroly nedělej, Mimča už jsou krásně veliký a když vydržela do teď, počkají minimálně na vašeho doktora - uvidíš. :slight_smile: :wink: Hele, raduj se z každé hodiny, kdy jsou v bříšku a nestresuj se tím tolik. Zítra snad zabalím balíček a pošlu Ti ho. :slight_smile:

Sis, tak to se už moooc těším na fotky! Bude mít Anežka taky kroj?

Claudi, Víťulka taky "povídá" a je to fakt super, viď. :slight_smile:

A od soboty Vítek vypalzuje jazyk. :slight_smile: Od narození plazil špičku a teď už celý. :dizzy_face:

BLedulínku, už jsi zdravá?
6. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.