• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jsem se objednala na 4D UTZ do Gennetu, furt jsem váhala, dneska volal manža, že viděl u kolegy fotky z 3D UTZ a byl z toho pav, takže jdu 15.5. :slight_smile: tak doufám, že se prdelka předvede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

claudie máš pravdu, bledulka mluvila o 20 :grinning: , které jsem před pár dny oslavila i já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže hodně zdravíčka, štěstíka, lásky, pohody Péťo :slight_smile:
6. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Claudýsku, kalhoty jsou od firmy "Bebefield" :wink: :slight_smile: a po včerejší "zatěžkávací" zkoušce můžu říct, že jsou fatk supeeer!!! Moc doporučuju!

Holky, vy naše dvacítky zlatý! :wink: Jsem zvědavá ke kolikatinám budete přát mně. :grinning:
6. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
ahoj kočky,
hlásím celá radostná,že Tomík vypadá mnohem líp :slight_smile: sice má stále okolo 38.5 ,ale už projevuje zájem o jídlo,pití,krakonoše a plyšáky...dopoledne ještě jen ležel jak hadrová panenka a nic do něj nebylo a ted si vyprosil MP3 a poslouchá na ní svěrákovy dětské písničky typu není nutno atd :slight_smile:

taky moc děkuji za přáníčko k narozkám,ano ano,s Klárkou jsme dvě čerstvé dvacítky :grinning: :grinning: ,ale co...claudinka je lehce přes dvacítku a ty andulko budeš naše kočka s čerstvou občankou :grinning: :grinning: :grinning:

jinak co jsem to opravdu velmi rychle prolítla to vypadá ,že jste všechny v pořádku (květulda,lucca,sis :slight_smile: )
takže jen tak dál....

holky,já jdu zase za Tomíkem,zatím se mějte krásně..jo a Klarko,těším se na Tvoje fotečky,snad máš lepší úlovky než já- já to fakt musela hooodně procenzurovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
tak já za pár minut končím
huráááááááááááááááááá celkem to šlo, nestihla jsem všechno udělat, ale hodně jsem ty štosy zredukovala :grinning:
až dorazím domů, fotky zmenším a dám do albíčka :grinning:
tak zatím papa :slight_smile:
6. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
klarko - jsi holka šikovná, že jsi se prokousala těmi hromadami lejster :grinning: na fotečky od tebe se večer mrknu... :wink:

andul - díky za značku, až budu večer "netovat" tak se zkusím po nějakých takových kaťátkách číhnout... jo a Bledulínek to napsal hezky s tím věkem....jsme tady zkrátka samé mladé kosti... :grinning: :grinning: :grinning:

to je fajn, že Tomík jeví zájem o hraní a o písničky, to je dobré znamení, že je mu už lépe...tak jen tak dál :wink:
6. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím, já se právě vrátila z bazénu, takže jsem krásně vyrochněná :grinning:
Koukám, že jste se na srazíku měli suprově, viděla jsem i fotečky, moc krásné, všem vám to tam sluší a máte krásná bříška :grinning: , už jsem si myslela, že jsem s tím bříškem sama :grinning: :grinning: :grinning: .
Pokusím se kouknout, co jste dneska probraly...
6. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
takže přidala jsem pár foteček, tak se můžete pokochat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
deni ahoj :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
pěkný večer holky :slight_smile:

Tomík je zatím v poho,dokonce jezdil na koníkovi (toho dělal táta :grinning: ) takže je vidět,že má zájem si hrát což je super...tak snad bude noc lepší než ta včerejší :slight_smile:

A PSALA MI LENOURKA SMS?TAK JI PŘEPISUJI :
" ...Na koníka se dostanu asi až ve čtvrtek :frowning2: ,Petr si musel vzít komp :unamused: Holkám vkaž,že jsem vás všechny moc ráda poznala :slight_smile: " .... konec citace :slight_smile:

klarko,koukla jsem na fotečky-jsou super,povedly se ti mnohem víc než mě :slight_smile: :wink: díky :slight_smile:
a ještě až se sem dostane lenďa,tak ta určitě taky nějaké bude mít :slight_smile:

a co zaučování nové kolegyně? už se na to asi chystáš,co? jen co zredukuješ definitivně ty stohy nahromaděné :wink: a s 3D Uz super-budete mít památku a určitě si to užijete :slight_smile:

claudi-tak co,proběhl jarní úklid? :wink: ten váš psík je taky číslo,co? :grinning: :grinning:

holky,jdu zase pacifikovat Tomíka,koukám že je
hodin a to je čas na další medicínku :wink:

zatím papá
6. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj tehulinky..

Moc moc chvalim fotecky. Jaaaa este stale zavidim!!!
Jinak holky urcite na dalsi srazik se urcite dostavim!!!! To slibuji.

Co jsem jen tak letem videla, tak tu ma nekdo narozeniny, tak preji vse nejlepsi a hodne moc moc zdravicka a at vam to tehulkovani jde bez jakykoliv neprijemnosti!!! :wink: :wink:

Jinak co se tyka meho pupiku, tak jsem se na dnesek moc nevispala, bolel me pupik a nekolikrat me to vzbudilo, no a malemu se to moc nelibilo, takze mi to daval najevo taky a ve ctyri rano mel nejvice kopanicka...

Este jsem se chtela optat mate nekdo problem se zebry, uz asi treti den kdyz nesedim zprima a malinko se predehnu, tak me bolej spodni zebra. Asi tam mam nejak malo mista ci co :grinning: :grinning:

Jinak vsechny zdraviim
6. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

Klarko - fotky jsou pěkné, povedly se ti.... /Bledul, ty tvoje ale taky :wink: /

Rit - se žebry neporadím, zatím se mi tenhle problém vyhnul.... ale je možné, jak se uvnitř prcek roztahuje, tak tlačí kolem sebe....

já jsem se na dnešek taky moc nevychrupkala, večer jsem nemohla zabrat, v noci jsem byla každou chvíli vzhůru, nějak nemůžu najít tu správvnou polohu na spánek a ráno od pěti už straším... :frowning2: :angry: , tak doufám, že se to nebude opakovat....

kočičky, přeju všem krásný slunečný den.... :slight_smile:
7. dub 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobre ranko!!!

Tak to dnes vypada na krasny slunecny den :slight_smile: :slight_smile:

Co se tyka meho spani tak nic moc, ale jak se rika lepsi nez dratem do oka :grinning: :grinning: Ne dneska to celkem slo, sice vim ze jsem byla asi petkrat vzhuru, ale celkem jsem se vyspala..

Dneska me ceka Kardio poradna u apolinare. A v patek me asi ceka OGTT :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fuj tam se mi nechce. Ale neda se svitit...

A jak se jinak vsem vede?
7. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
hezké zlunečné úterý
ritus mě taky občas bolej spodní žebra, mám abnormálně dlouhej hrudní koš tak s tím asi budu mít problém :unamused:
7. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky maminky,

divala jsem se na fotky, josu fakt krasne :slight_smile:
I kdyz sjem vcera rekla, ze vas nebudu zanedbavat, zas se na me navalily hory prace a na dnesek to vypada podobne :frowning2:

Ahoj Ritusko, Tebe jsem dlouho nevidela :slight_smile: Hezky to u panu doktoru zvladnete, neboj, to bude dobre !

Kolem jedenacte podepisuju najemni smlouvu, holcicky :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Klarko to ja sice nevim jestli mam dlouhej hrudni kos, ale je to strasne neprijemne. mozna ze by pomohlo kdybych cely den sedela jako kdyz mam v zadku pravitko, ale to nevydrzim.. :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky Arwenko, no to bude asi tim ze ty mas ted hodne prace a ja tu take nejsem kazdy den tak se nejak mijime.. A jak se jinak citis? Tenhe tyden uz mozna budu mit kocarek. Teda zatim jen sportak :wink: :wink:
7. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
ritus taky nedokážu sedět rovně :angry: ae co nadělám, za měsíc bude hůř :grinning:
7. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Rit, citim se jako znacne pouzita ctyricatnice.....tedy jen nekdy, kdyz me boli ta pitoma kost a sotva se plazim :grinning:
Jakypak kocarek sis vyhlidla?
7. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Klarko to mas pravdu ze bude hur :grinning: :grinning: ale musime to pro ty nase prtousky vydrzet :wink:

Arwen mam ho v albicku, nakonec to vyhral casualplay. Je to ten modry.. Jaka kost te boli?
7. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Jo a Arwen byla jsem na cernem moste, jsou tam celkem tri kramky s detskymi potreby. Koukala jsem na ty kocarky pro dvojcatka a co jsem videla tak tam ceny byli tak myslim od 17 000,- a vice.
7. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Arwen a nebo zkus kouknout na www.mimibazar.cz tam by jsi take mohla sehnat nejaky hezky kocarek za dobre penize. Ja jsem tam sehnala za dobre korunky hl.korbu,autosedacku a fuska. Myslim si ze tam obcas jsou dobre nabidky :wink:
7. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Ritu, ja vim, koukala jsem se tam asi pred mesicem, v nedeli jsem nestihala. Nejlevnejsi tam tehdy byl za 23900 a jeste se mi nelibil. Vim jiste, ze nebudu kupovat novej, to by na nej padlo cele porodne. Jen z te me povercivosti nebo spis zasady ho budu chtit mit doma, az se mimca narodej :slight_smile:
Ten Tvuj je krasnej, vlastne oba.

Ja vim, co bych chtela, je to znacka Jane - ale na to muzu vzhledem k cenam zapomenout.....
7. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Arwen ja byla pro Jane take rozhodnuta, ale odradila me autosedacka, protoze je tak malinka ze se do ni prcek vejde tak tri mesice.. A sice maji krasne barvy, ale hodne se ty kocarky sisuji. Proto jsem si vybrala jinej. Jinak Jane byl muj hlavni favorit. Jinak jsem este mela vybrany peg perego, ten je je uplne dokonali, ale co me odradilo bylo to ze udelali na tento rok asi ctyri nove barvy a na vsech je misty bila latka a to jsem odmitla, protoze nechci chodit se spinavim kocarkem a pochybuji ze bych to udrzela stale ciste.. Sice v lonske kolekci jsou i jine barvy, ale bud jen cely cerveny, coz je pro kluka blbi a nebo takovy moca cerny a ten se mi nelibi.. Takze to vyhral ten casualplay, ale co se mi na nem opravdu libi je to, ze autosedacka ma polohovatelna zadicka do lehu. Coz si myslim ze je vyhoda :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdu si hodit sprchu a oholit sve intimni partie, ale jak to dopadne neviiiiim protoze si tam uz nevidim. Takze kdyz se nevratim tak jsem tam vykrvacela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
jééé ritus, včera jsem měla stejnej problém, holila jsem po paměti :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Klari, tak snad to taky zvladnu po pameti. Ale tenkrat kdyz Dadovi rodice rekonstruovali byt, tak si tchynka nechala okolo vany dat zrcadla. Sice nez jsem si na to zvikla, tak jsem si pripadala jako uchyl ze na sebe musim koukat jak se meju :confused: :grinning: :grinning: , ale muzu rict ze ted je to vyhoda, protoze mi to pomaha kdyz si tam nevidim :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky všem
ritusko, mě taky bolej žebra od malého, ono nepomůže nic jiného, než sedět zpříma, nebo já se tam snažím malého hladit, aby si ty nožky dal jinam :grinning: . držím palce na dnešní kontrolu, ať to dopadne všechno dobře.
jo a to si pište, že za měsíc bude hůře, mě už hůře je a bude ještě hůře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, už teď mám problém vylést z postele, už se pěkně koulím

arwen, tak ať nezapomeneš, jak se podepisuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
známí si teď pro dvojčátka pořídili implast, z druhé ruky za 4tisíce a jsou hodně spojojení

my si koupili nakonec X-lander, moc se nám líbil, hned jsem se do něj oba zamilovali, ikdyž korbička vypadá menší, tak jsem četla v diskuzích, že to zase tak staršné není, tak mi to ani nevadí.

jooooooooo děvčatka, tak to já se zpaměti holím už dlouho a musím říct, že to zvládám :sunglasses:
7. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky tak ja jsem se do te vany este nedostala, zase jsem se pustila do neceho jineho :grinning: :grinning: :grinning:

A mluvila jsem este s nevlastni matkou, holky vubec ji tu jeji situaci nezavidim. Sice ona s tatou si zijou tak nejak dobre a jeji rodi ce jsou bohati, ale kcemu jim to je kdyz oba maji zdravi v prcicich. Jejimu tatovi asi pred tremi roky amputovali nohu v puli stehna a ted se leci s rakovinou a dotoho uz se mu to presunulo nejak na jatra. A jeji mama lezi tady v Ikemu protoze ma sylnou cukrovku na jedne noze ji uz museli amputovat tri prsty a dotoho druha noha se ji nejak neprokrvuje a rozpada se ji pata, takze ji do toho davaji cervy a pokud se lecba nejak nepodari tak ji amputujou nohu pod kolenem, ale teda zatim to vypada nadejne.
Pritom to jsou celkem hodni lide, kteri by taky dali prvni posledni. No je to proste hruza..

Proste hlavne at jsme vsichni zdravi!!!!
7. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
dobré dopoledne těhulky :slight_smile:

jak se daří? :slight_smile: je tam dnes tak krásně...škoda,že nemůžeme ven :wink: :wink:

arwi-tak moc držím palečky,at ta smlouva klapne... :slight_smile: bude to další balvan,co z tebe spadne,že? :wink:

rituško-držímmoc a moc palce,at u apolináře dopadneš dobřře na kontrole,pak dej vědět kočko..a z toho zítřejšího OGTT si hlavu nelam- to srdíčko je mnohem důležitější a věřím,že testík na cukrovku ti dopadne dobře :slight_smile:

holky s tím pohybem- no musím říct,že někdy jsem moooc ráda,že Tomík pomáhá-když věšíme prádlo,tak on to bere a podá mi to a já se nemusím ohýbat :grinning: :grinning: :grinning: je to takový pomocníček,že chudáček ani neví,že mamince dělá takovou službu...škoda,že neumí zavazovat tkaničky u bot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a holení po paměti -to jsme na tom asi stejně,já pak ještě dodělávám drobné kosmetické úptravy vleže se zrcátkem :grinning: :grinning: ale myslím,že ti naši gyndaři už viděli ledacos-že je asi nic nevykolejí :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning:

deni, když ti prcek vyroste a nevejde se do korbičky,tak ho můžeš dát s fusakem do lehu do sportáku....hodně maminek to pak takhle řeší a já to tak asi taky budu muset dělat s druhým prckem :slight_smile: takže myslím,že v pohodě.. :slight_smile:

ritu-s tím zdravím to máš pravdu-a člověk si to většinou uvědomí,až když to zdraví není tak automaticky a něco ho trápí... s těmi červy by to zabrat mohlo...u nás na klinice (ale na jiném oddělení,ne jsem byla já) to dávali mladýmu chlapovi-cca 4 roky zpět - a nohu se jim podařilo zachránit...
7. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
jo a hlásím,že dnešní noc byla dobrá,v noci měl tomík max. do 38 a ted ráno mel 37.3,takže se to lepší :slight_smile: a hlavně si chce hrát a projevuje zájem o jídlo ( i když teda-vyprosil si mrkev-tak jsem mu škrabkou udělala tenké dlouhé plátky a on je nechtěl a tak mi je nalepil na sklo trouby...) takže mezitím co jsem připravovala zeleninu na polívku,tak se pak ohlídnu a na troubě je nalepeno asi 8 proužků mrkve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
7. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky Bledu... :wink: :wink: :wink: Dekuji za drzeni palecku...

Jinak poslusne hlasim ze holeni dokonceno a bez ujmi na zdravi :grinning: :grinning: :grinning: Fuj ale dalo mi to zabrat!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.