• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kočky,nějak nestíhám,byli jsme dnes s klukama v zoo a ted honem chystám nějaký jídlo-zítra budeme mít návštěvu :slight_smile:
odepíšu zítra nebo v noci :wink:

ted jen zrpáva od Ritušky :slight_smile:

".... daří se nám dobře.včera mi už konečně dali malého.Je to zlatíčko.Mlíko u ode dneška také mám,takže úspěšně kojíme a konečně přibíráme.Dneska nám malinko vyskočila žloutenka ale pokud to dobře půjde,tak nás zítra pustí domů.Jinak malej pořád spinká,jen ho nakoím a spí dál.Dneska mv noci vstával řikrát,takže zatím mám klídeček.Malej je úplně úžasnej,nemůžu se na něj vynadívat.Je to úžasný.A co tam u vás nového? "
6. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Unko,to je dost, že ses ukázala. :slight_smile: No jo, zahrádku si užijte a pozor na horkou marmeládu. :wink:

Ludvi, tak že by se Matějda už "zajížděl". :slight_smile: Doufám že ano. :wink:
Já jsem toho císaře v podstatě plánovanýho měla. V operačním plánu psaný nebyl, kdyby náhodou Vítek začal naléhat a já mohla rodit přirozeně, ale měla jsem slíbené místo na konci operačního dne. Tom mi udělal den předem předoperační vyšetření a bylo. :slight_smile:

Zítra máme odjezd do Prahy - Tom jede v sobotu přednášet do Jablonného v Podještědí,kam jsme měli jet s Vítkem s ním, ale nakonec zůstaneme radši v Praze v klidu. Dopoledne pobydeme u tety a odpolko vyrazíme někam s kočárkem - nechce se někdo přidat. :slight_smile: :wink:
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
BLedul, díky za zprávu od Ritušky. To je fajn, že už půjdou nejspíš zítra domů. :slight_smile:
A dobrou chuť. :wink:
MMCh - co dělají tučňáci? :grinning:
6. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
andulko ahoj :slight_smile:

jéé,já bych se přidala,ale nevím,jak dlouho u nás bude návštěva-je plánovaná na dopoledne,ale nevím zda se neprotáhne..a tomík spí odpoledne..od kdy do kdy to tak vidíš že budeš mít čas ? pokud bych mohla,tak bych se ti ozvala telefonem :slight_smile:

jé,byla tu unka? musím dočíst...taky asi má frmol :wink:

já už jsem v pohodě,antibiotika už jsem dobrala a jsem zdravá :slight_smile: ale dobře se cítím už asi od pondělka :slight_smile:
akorát pořád lehce špiním-a to už vypadalo,že budu mít šestinedělí odbyté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
andul :grinning: :grinning: tučnáci v tom horku zalezli dovnitř...ale super byla expozice lachtanů-jak je nově udělaná :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

však jsem si u tučnáků na tebe vzpomněla :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Bledul, to jsi hodná, že sis na mě vzpomněla. :grinning: Já to vidím někdy kolem 15-16h ven a na 19h zase zpět "domů" - tedy na Chodov.
To je fajn, že už Ti je celý týden dobře. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
andulko,tak to je i možný,že bych se ti ozvala...Tomík dnes spal do 15.15....tak to by se nějak dalo spáchat.. :wink: :slight_smile:

máš nějakou představu kam bys chtěla jít-jakým směrem se chceš pustit? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj maminecky, dobre ranko :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojda Arwoušku! Já jsem vždycky ráda, když se tu objevíš, protože to znamená, že jsi ještě celá. :slight_smile: Tak co noc - šlo to zvládnout?

Bleduli, já ani nevím - někde po trase Céčka - Vyšehrad možná nebo tak. Nebo Stromovka? Ale tam asi sama netrefím. :sweat_smile: Vyšehrad by se mi asi líbil víc - je to na prostředku metra, dá se tam trajdat s kočárkem i si případně sednout a navíc k němu mám zvláštní vztah a už jsme tam od zásnub nebyla, tak se mi stýská. :sweat_smile: A stačilo by si jen písnout, že se chystáte a za jak dlouho cca vyrazíte a my bychom vyrazili taky. :wink:

Jdu žehlit a postupně balit věci na víkend - naštěstí jich nebudeme mít tentokrát tolik. Doufám.
7. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Andulicku, jeste ano, ja uz vubec nevim, v kolikatem tt vlastne jsem, kazdy to vidi jinak a pokud ma pravdu ten doki, co jsem u nej predevcirem byla, tak snad ty dve donosim do terminu, i kdyz u toho asi chcipnu :angry: :angry:

Jak je, co Vitecek?
7. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak vidíš, všechno dobře dopadne! :wink:

Víťa právě předvedl scénku "Když hned nedostanu mlíčko, zfijalovým! Už jsem fijalovej" A po pár minutách u prsu začal usínat a tím pádem i pouštět bradavku, kterou pak zuřivě hledá, aby si dvakrát loknul a zas ji ztratil. :sweat_smile: A po jídle se chystáme ven na procházku. :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
TAdy nikdo není?
7. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Andulinko - ahoj :slight_smile:

já zítra čekám na návštěvu tchýňku, škoda, do Prahy bych klíďo dojela :frowning2: Tak třeba to vyjde s bledulkou. ANo, určitě zase naplánujeme nějaký sraz, ne?

tak Víťa, takhle fialový, jo? To je legrační :slight_smile: To Ondra se jen pořádně vzteká :slight_smile:

A ta depka byla tak kvůli všemu... Nejvíc asi kvůli tomu našemu uřvanému prťousovi, ale taky kvůli Honzovi a naposled tak kvůli rozbité myčce na nádobí :slight_smile:
Ondra je pořád docela uřvaný. Já už nevím, jestli jsem někde neudělala chybu... Jenže já ho prostě dýl jak pět minut řvát neumím nechat, hnedka ho chovám. No a pak když ho zase někam položím, tak je zase křiku jako kdybych mu ubližovala :frowning2: Takže jsem za celý den vždycky tak unavená, že večer si to vyžere Honza. Děláme teď navíc izolaci kolem baráku, takže ho skoro nevidím ani když je doma z práce. A to chce po mě večer ještě nějakou aktivitu v posteli :frowning2: To už opravdu nejde. Všechno by bylo fajn, kdyby nebylo tolik pláče. A poslední dvě noci bylo to samý, co ve dne :frowning2: Ondra už spinkal tak od půl osmý do dvou do tří a potom se budil v půl šestý nebo trochu později a teď byl vzhůru tase skoro pořád. Ach jo. Jsem z toho fakt vyčerpaná.
No a k tomu ta myčka a ke všemu ještě skoro prázdný účet :frowning2: No já nevím, co budeme dělat, až mi skončí ta vyšší mateřská. Se 7500 si to fakt neumím představit :frowning2:

Tak, teď jsem vám to sem všechno vytmavila. Omlouvám se, snad budu mít tu náladu brzy lepší. Jo a ještě se vojím, že mám málo mlíčka. No prostě mi toho lítá hlavou nějak moc a nedokážu přestat se tím trápit :confused:

Bledulko - to je fajn že už se cítíš dobře :slight_smile: Já tě holka obdivuju. Fakt. My jsme taky chtěli po dvou nebo po třech letech druhého prcka. Ale teď mám pocit, že to prostě zvládnout nejde :frowning2:
7. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Jé, Ondra jazyk tedy nevyplazuje. Já na něj sice jo, ale on jen tak malinko :slight_smile: Aby se neřeklo...
7. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Jsem tady, jeste cela, maminky

Janicko, tak to ja si vubec nedovedu predstavit.Ale vubec. Je mi jasny, ze se nejspis budeme muset odejit mackat do nejakeho levnejsiho mensiho bytu a s Danuli v prvni tride a dvojcaty to proste utahnout nepujde :unamused:

Holcinko, ja vim, ze se to lehce rika, ale snaz se nad to trosku povznest a nepripoustet si to tolik nebo se zblaznis. Bude dobre, to je jen zacatek, nez si nejak zajedete ten denni rezim :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj, zdravím jen v rychlosti.

Jani, moc dobře vím jak se cítíš.
Nic neděláš špatně, je to všechno normální, neboj.
Ondrášek z toho všeho vyroste a na tohle všechno budeš jenom s úsměvem vzpomínat.
Je to k zbláznění, já vím.
Matějda tahle vyváděl do minulé neděle. Celá rodina z toho byla rozhozená. Taky jsem měla hroznou depku. Pořád jsem brečela, že nevím co dělám špatně a že nemám čas si dojít ani na záchod, natož něco uvařit, nebo něco podnikat z těma většíma. Měla jsem dokonce výčitky, že jsem jim zkazila prázdniny a tak. Ségry Adam takhle brečel i v noci a teď je z něho bezva kluk, je to kliďas a je moc trpělivej a hodnej.
Jani, zkoušela jsi Ondráška natěsno zabalit do zavinovačky nebo do polštáře? Matějda je v pohodě, když ho zabalím do péřové peřinky (takový čtvercový polštář). Ručičky mu dám podél těla a hodně natěsno svážu plenou. Vypadá to strašně, skoro vypadá jako týranej, ale hned se uklidní a usne. Jinak mává ručičkama jako větrník a hned se budí, vypadává mu tím pádem dudlík a jeho to rozčiluje a je neklidnej. Pokud se nevyspí alespoň těch jeho 10 minut mezi kojením, je přetaženej a je to ještě horší.
Jani vydrž, chovej a chovej, určitě to někdy skončí. Ondrášek je krásné miminko a je to určitě chytrej hošík. Všechno bude v pohodě, neboj se.

Dneska k nám přijela ségra s Adamem. Bylo to bezva odpoledne. Udělala mi strašnou radost, že přijela.
Jsem za to moc ráda. Škoda, že se vídáme tak málo.
Zítra se chystáme na chalupu, tak doufám, že se tím pan Matějda opět nerozhodí :frowning2: .
Vůbec se mi nechce do toho balení. Achjooo. Takovej malej prcek a tolik krámů na jednu noc.

Andulko, tak ty jsi v Praze?
Pěkně si to s Bledulkou na prochajdě užijte.

Téda Arwi, to jsou dvojčátka pěkný mackové!!!!
Příští týden by se mělo ochladit, tak ti bute taky určitě lépe.
Drž se holka.
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

Jani,ted jsem ti poslala IP :wink: :slight_smile:

arwi- tvůj doktor se už brzy vrací :slight_smile: vydrž :slight_smile: dětičky jsou šikulky,že tam u tebe zatím setrvávají :slight_smile:

andulko-asi nejsi na PC,ale pokud ano- zítra se to ozvu a domluvíme se kdy a kde...souhlas s vyšehradem,ten je v pohodě :slight_smile:

ludvi ahoj :slight_smile: tak to je fajn,že drsné období s matějdou skončilo...my se ještě musíme chovat,jinka smaozřejmě řveme :wink: a jak píšeš,kdyby nebyl adam svázaný,tak je to úplně hrůza :slight_smile: takhle to jde,když se chová... :slight_smile: :wink:
kam jedete na chatu? s tím balením-no už se děsím,až budeme balit na tu naši 14 denní dovču-to se snad ani nevejde do auta :slight_smile:
to je fajn,že sis užila odpoledne se segrou :slight_smile: je pěkný,že máte takový vztah-popravdě docela závidím...tohle já nikdy nezažila a nezažiju..... :unamused:

jinak holky, prsa mám nalitý tak,že mi chvílema samo od sebe mlíko stříká (ne kape,ale stříká do dálky)
asi hodně udělaly ty homeopatika,takže ještě jednou název: ricinus communis - brala jsem ho i častěji-čtyřikrát denně jsem dala tři kuličky a asi to fakt mělo vliv :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz
Bledulinko, Ludvisku, ahoj :slight_smile:
Bledulko, uz mam nazev opsany a kdyz bude neco spatne,taky si je koupim.
Mam vam dnes naladu na pekny hovno, nëvim, ale asi delam neco spatne, Jardovi pripada, ze ho nemam rada a mne naopak zase, ze jsem si z toho tehu neuzila poradne ani jediny den, snad jse delala malo nebo ja nevim, snad je normalni makat a neodpocivat, vubec i toho nevazi a dneska mi vycetl dokonce, ze si ja nevazim toho, ze chodi do prace. Co delam tak blbe, sakra? Jsem ted ve stavu, kdy ho nechci ani u porodu :frowning2:
8. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojda, zdravím z hlavního města. :grinning:

Arwi, chvála za další vydržený den! :wink:

Jani, to se srovná, holka, uvidíš. Ondrášek se zatáhne a s HOnzou si zkus promulvit - třeba to jen nevidí.

Ludvi, jééé, segra přijela, to muselo být super! A na chatě si to užij a nedři se, a|ť nepříjdeš o mlíčko. :wink:

Bleduli, už se moooc těším - škoda, že nás nemůže být víc. Ale o to se postaráme na podzim, abychom se zase všechny sešly a viděly. :slight_smile: :wink:
8. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Andulko a Beldulko, preju vam hezky den :slight_smile: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:

tak Tomík je s Honzou na nákupu,Adámek chrní a mě kyne těsto na kynuté makové koláče-Honza jede odpoledne s Tomíkem za dědou do Kralup a on má makové kynuté mooooc rád :slight_smile:

normálně dneska to dítě naše se vzbudilo o půl třetí a pak v 6 hodin...docela zázrak,ale....já jak jsme od 23 hodin čekala,že se každou chvílí vzbudí jako obvkle jsem nešla spát a čekala na kojení a že zalezu potom...no,tak jsem to okolo druhé hodiny vzdala a za chvíli jsem vstávala .takže adámka podezřívám,že mi to udělal naschvál :grinning: :grinning:

arwi- to určitě přejde...každý má někdy blbou náladu a řekne to co třeba tak nemyslí ...Jarda to určitě nemyslí tak vážně...já při blbé náladě taky řeknu ledacos co bych jinak ani nevypustila z pusy...tak ten jardův výrok ber s rezervou...

holky,užívejte si krásného dne :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ano, to ja vim a kolikrat taky reknu neco, ceho lituju, ale aby nekdo delal nekomu milost tim, ze LASKAVE chodi do prace, tak to skutecne neni moc koser prave z duvodu, ze je tata rodiny...

Nic, ja asi nebudu mit klidek nikdy - davejte na sebe v te Praze pozor, jasny? :dizzy_face:
8. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím po delší době, ale nějak nestíhám. Ale to všechny určitě znáte.
MOC M0C gratuluju Ritušce a Arwence držím palce , aby ji to dopadlo tak jak si přeje a nebyly nějaké komplikace. :wink:
Naše malá toho taky moc nenaspí, takže moc času nemám. A trochu jsem vás dočetla a holky taky nás trápí prdíky, ikdyž mi všichni říkaj, to není možný, vždyt na to trpí hlavně kluci, tak my máme holčičku a svíjí se jako paragraf taky. Už to teda není tak šílený bereme kapky Babycalm a řekla bych že je to po nich lepší, ale stejně se budí ze spaní a brečí a ve dne samozřejmě občas taky.
Jinak ten čas strašně letí za chvíli už budeme mít po šestinedělí, to je frkot.
Tak zatím holky pa a pozdravujte svoje malé uzlíčky.
8. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky Lucisku, no, Ritunka uz Matyska ma a ja jsem posledni...pusinku Terezce :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dobrý večer!

Hlásím, že jsme se s Bledulínkem neztratily a troufám si říct, že jsem si to užily. KLuci skoro celou dobu spinkali ( mmch - Vítek vedle Adámka vypadá, jako o dobrých 14dní mladší něž Áda :sweat_smile:), pak se nadlábli a pokračovali ve spánkové krasojízdě. :slight_smile: (Vítek za celý dnešek vč. VYšehradu spal 6h a to je vzhůru od 4:30h!!! ) Teď už naštěstí asi půlhodiny zase spinká. :dizzy_face:

Holky, já se už taaak těším, až se sejdem všechny! :slight_smile: :wink:

Ahojda Luco, je to fofr s tím miminkem, viď. :slight_smile: Ale je to tááák krááásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: TAk hlavně že Terezce kapičky zabírají! :slight_smile: A to že na prdy trpí hlavně kluci, pece neznamená, že na ně nemůžou trpět i holčičky - takže si z nikoho nedělej hlavu. :slight_smile: :wink:

Arwi, už jste se s Jardou usmířili?

Děvčátka, jsem urvaná jak pes, jdu si dát zmrzlinku a pak spinkošit. :slight_smile: :dizzy_face:
Dobrou noc!

P.S.: Bleduli, díky. :slight_smile: :wink: Jdu zkusit najít ten domeček. :wink:
8. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Andulinko, ja se s nim nechci hadat, vubec, zacinam mit melancholicky nalady a strachy, jak to vsecko dopadne, mam ho rada a radsi budu mlcet...

Dala jsem do alba fotku svy nohy, mam je jako konve, to je sila...nic uz nepomaha, snad se mi ta hnusna preeklampsie vyhne :angry:
8. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bledul, Styl? Ty se mi líbí oba. :wink: Jsou dost podobný s tím naším - http://www.gservis.cz/projects/project.jsp?pk=kompakt45&query=cat=%27asml%27 . Jen my teda zrušili tu koupelnu za ložnicí a místo ní bude šatna. Stávající šatnu v ložnici jsme taky zrušili a bude tam místo ní "jen" vestavěná skříň. :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
pěkný večer :slight_smile:
ještě jednou děkuji andulce za příjemnou společnost :slight_smile:

Andulce to moc moc sluší a vítek je krásné miminko :slight_smile: a až si ty naše dětičky budou moci spolu hrát,tak to bude ještě víc super :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
andulko,taky děkuji :slight_smile:

Luci- tak to je fakt super,dyž tě někdo přesvědčuje,že holčičky nemůžou trpět na prdíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je podobná pitomost jak ty řeči,že pláčem sílí plíce atd (to jsem si pro změnu vyslechla já od své návštěvy :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
na konec šestinedělí se taky těším :slight_smile: už to máme obě za pár,že? :slight_smile:

arwi-teda nohu máš pěkně oteklou...kdyby ti nebylo jakkoliv dobře,doufám,že všeho necháš a jedeš do porodky....
8. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky maminky a miminka! :slight_smile:

tak vás jdu pozdravit, ségra přijela a vzala s sebou net, tak sem aspoň dnes můžu zaskočit :wink:

jak se máte a co je u tady nového?

my se máme s lucinkou báječně. U našich si to užíváme, jsme pořád venku na zahradě a lucince se tu moc líbí. (jak by taky ne, když si jí tu každý hýčká) :wink:
tento týden v pondělí jsem s malou byla u doktorky. Začla se jí strašně loupat hlavička a udělaly se jí tam ošklivý strupy. Ale paní doktorka řekla, že to je u miminek normální a prý to nic není, je to prý seberoická dermatitida a prý se to dělá většině miminkům. Tak mi napsala nějaké mastičky a šampony a už se to o hodně zlepšílo, už tam skoro nic nemá :wink:
jo a jak jsme byly u doktorky, tak ji tam rovnou zvážila a už máme 6kg!
8. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
andulko,zkoukla jsem domečky-ten kompakt je moc hezký-je to fakt ten co jsem myslela že to je :slight_smile:
a jak jsem ho viděla,tak vím i proč jsme o něm neuvažovali-nemá k tomu možnost udělat garáž na východní straně...a v místech kde bychom případně jednpu mohli stavět je takovýregulativ,že garáž musí být u domu a ne zvlášt,takže musí být jedna strana bez oken

a co se týče ceny,koukala jsem,že tedy váš rozpočet je o dost nižší než rozpočet od ge
servisu,že? to je pro nás docela fajn zprávva,že by se to nějak zvládlo levně udělat (resp. levněji než mají cenu)

jinak ten náš tsyl je styl 1 (ta dvojka je nově udělaná,tu dřív neměli)
jo a ten galant není špatný,ale dispozičně je fakt lepší kompakt...jednak tím rozvrhem místností nahoře a jednak ta kuchyně u galantu jak má vstup na balkon-mě by víc seděl vstup z obývákové části..
myslím,že jste zvolili dobře :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.