• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jani, tak to chápu.
Jednou jsem tady odtud utekla nakoupit a normálně jsem ho slyšela brečet i v Bille :grinning: :grinning: .
Ondra určitě taky přestane, neboj. A Matějda doufám, že už zase nezačne!!!! Bylo to fakt šílený!!!!!
12. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
náš Vašík už je fakt akční, už to není jen spinkající miminko :grinning:
klarko, mě taky plínky po Vašíkovi smrdí, ale já si myslela, že to dělají ty pampersky, protože tesco plínky nebo hagisky tak nesmrdí
12. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
jani, já to věděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo, klidně ti je koupím a pošlu, není problém, jen to nebude určitě dřív jak za 14 dní, v sobotu jedeme na to Slovensko, tam budem do 22.8., takže až pak ten další týden bych ti je mohla poslat.

chce je ještě někdo ty probiotické kapky?????
12. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
holky, já taky doufám, že se to nezmění, musím říct, že je Vašík fakt zlatý, tak z něj snad nebude raubíř a hyperaktivní dítko :confused:
12. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahoj klarko :slight_smile: to je dobře, že se daří dobře
:grinning:

No, to víte - moje slovní zásoba je teď velmi omezená :slight_smile:
To se ty kapky nedají koupit normálně????
Deni - já věděla, že jsi to tušila :slight_smile: Byla bys strašně moc hodná. Já bych ti napsala adresu do IP :slight_smile: Jé to mám ale radost.

Ludvi- dají se koupit normálně i rady, ale já je kupovala za 650 a to je tady v čechách nohužel normální cena :angry:
12. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
Holky, jdu se osprchovat a do hajan. Už se mi zavírají oči.

Tak dobrou noc a pěkné sny!!! Pa
12. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jani, mě neslouží ani sluch, po těch letech doma.
Včera jsem dorazila na kyčle o 2 hodiny později, nějak jsem špatně slyšela, když jsem se objednávala.
Jinak Matějdu taky nosím na rameni, má to pacholek nejraději :grinning: :grinning: .

Klárko, jj přibližovadlo je nutný, to chápu.
Hodně malého přikládej a mlíčka budeš mít určitě dost. Možná bych ho zkoušela přikrmovat spíš stříkačkou. Sice je to piplačka, ale když jsem to zvládla já, takový poleno, tak to určitě zvládneš taky :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jani, doubrou....

Jdu se kouknout na net kolik stojí normálně .
V Praze bude jistojistě vysokohorská přirážka :frowning2: :frowning2:
12. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
ludvi, u nás jsou drahé a v polsku a slovensku do 300 ,-
jani, pošli adresu
taky jdu spát, pokud by ty kapky chtěl ještě někdo, tak mi písněte do IP
dobrou noc
12. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
KLárinko, jak se Ludva ptala na to dokrmování stříkačkou, tak to bylo poroto, že mimča s flaškou zpohodlní a pak se jim nechce tahat z prsu. Z lahvičky jim to teče samo a oni to maj bez práce, kdežto z prsu musí tahat a namáhat se, takže po lahvičce, už prsou většinou nechtějí. Vyčuránci malý, velmi rychle zjistí, že je hlady máma nenechá a udělá jim mlíčko do flašky.
Když se krmí stříkačkou, tak má mamka (taťka) v pusince miminka malíček (čím stimuluju sací reflex dítka) a když mimčo tahá, stříká po malíčku mlíčko. Když mimi přestane tahat, přestane "krmič" posílat mlíčko a naopak. Takže je to jako by pilo děťátko z prsu. :slight_smile: :wink:

Jani, a na tom SLovensku jsou levnější? Jak dlouho vydrží (před i po otevření)?
12. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Den, ty kapky bys měla Janče poslat v chladícím boxu, jinak se zničí.
Probiotika se musí uchovávat v lednici.

No fakt, u nás stojí šest stovek... to jsou parchanti!!!
12. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Holky taky se loučím, jsem z toho mého břicha nějaká změtěná :unamused: :unamused: .
Jdu se z toho vyspat, pokud to půjde.
12. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Denča už ho objevila, ale proty, které by se chtěly taky podívat, mám nové albíčko s těhu fotkama. :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Andulko, ty fotky jsou nádherný. Budete mít s manžílkem krásnou památku.
Tak a teď fakt jdu do postele. čauky a mějte se krásně.
12. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
12. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ale měla by, když to inzerujou.
Tak a teď fakt jdu. Pa.
12. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ludvi, takle by to mohlo být možná jednodušší. :slight_smile: Minimálně pro Denču. :wink:

Rozkoukali jsme PAtriota, tak nevím, zdajít do postele nebo to dokoukat. :sweat_smile:

Ale stejně vám přeju dobrou noc!
12. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:

Holky, zatím to jen šeptám, ale Víťulka už čtvrtou nocpo sobě vstával na papání kolem 5h a pak po 8h. A dneska ještě spinká. :slight_smile: :dizzy_face: Je to šikulinka naše! :dizzy_face: :slight_smile:
No, on je totiž čtvrtek a máme jít na masáže, tak doufám, že dnes to vyjde a Vítek to nebude tradičně bojkovat, páč už jsme 2x nebyli. :sweat_smile: :cry: A přitom se mu domácí masírování líbí...

Přeji vám všem i miminkům v i mimo bříško krásný den! :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

pěkně jste tu večer poklábosily :slight_smile:

andul - těhu fotky jsou gut, teď už můžeme jenom vzpomínat jaké byli časy s bříškem... :slight_smile: Teda jen Arwi to ještě zažívá.... :wink:

včera jsme měli den takzvaný nespací... Pepino se ráno vzbudil o půl sedmé a vyjma dvou hodin co odpo usnul byl vzhůru až skoro do půl jedenácté...Fakt nářez... Copak 7týdenní škvrně nemá potřebu spánku? :confused: No ale teď to všechno zdárně dohání, taky má štěstí :grinning: V noci se vzbudil kolem třetí na jídlo a pak v půl sedmé...a od té doby zase chrní...i nehty jsem mu stihla zase ošmikat. Těm skřítkům rostou snad o centimetr denně, ne? :grinning:
Dnes odpo nás čeká kontrola kyčlí, tak snad bude vše OK.

probíraly jste tu váhy a míry na 6ti týdnech...tak my jsme měli 5,2kg a 58cm.... Na další kontrolu jdeme až začátkem září, tak jsem zvědavá co nám zase naměří...

tak já jdu něco matlat patlat dokud to zvířátko spinká :wink:
13. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky, koukala jsem na ten odkaz, co poslala Ludva k těm kapkám, tak si myslím, že ty kapky teda vycházejí dobře, ony by asi podobně vyšly poslané přese mně teda s tím poštovným, a je fakt, že tam zaručí to, že budou kapky chlazené.

jinak Jirka mi v pořádku přijel z Německa domů, tak jsem šťastná, že se mu nic nestalo a autko je taky krásné, jen jsem to popletla a barvu máme černou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: místo té krásné modré

mě se dneska Vašík vzbudil na jídlo ve 4 h. a pak papal v 8 a teď spinká, taky mi příjde, že těm mrňouskům rostou strašně rychle ty nehtíky, taky je pořád stříháme, claudi, taky krásné míry v 6ti nedělí :wink:
13. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
tak papáme nutrilon i moje mléčko a Ondrášek stále spinká a je spokojený. Ráno jsem ho zkoušela dávat na kuchyňskou váhu a vážila, nevím tedy jestli se tím můžu řídit, ale z výsledného čísla jsem měla radost něco kolem 2830 G, což je o to 100 víc jak ráno o u dr. tak snad to odpovídá alespoň trochu zkutečnosti :wink: zítra uvidíme
Deni chtěla jsem se tě zeptat, ty jsi tu tuším psala , že Vašík po Nutrilonu blinká, mám stejnej problém, dá se s tím něco dělat, poraď nezkušené :confused: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
klari, já koupila i Nutrilon AR, to je proti blinkaní, ale po něm mi stejně blinkal a bolelo ho ještě více bříško, tak jsme ho nevypotřebovali, tak jsem zůstala u normálního a dr. mi na to řekla, že pokud přibírá a to břibíral :grinning: , že nevadí, že blinká, ať si blinká, jen to nesmí být "šajby" na zem. jedině by mohlo pomoct skusit nějaké jiné, třeba Beba nebo od Hippu, či kdo to vyrábí. Ale je fakt, že se říká, že dětičky ještě nemají dovyvinutý ten reflux a proto můžou blinkat. Mě Vašík fakt blinká i po 3 či 4 h. od předchozího jídla, ale už to neřeším, jen každého upozorňuji, že s ním nemají moc nahrávat a jde to :wink:
13. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
deni díky za info, šavle byla zatím jedna a to v noci, když jsem ho nesla zpátky do postele, poblilndil mě, sebe a podlahu :grinning: , ale jinak jen ublinkává, tak ho teda nechám :slight_smile: a zeptám se na to v pátek dr.
ještě jednou dík
13. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
klari, tak to je celkem v pohodě. mě to vašík taky tak dělal, že jen co jsem ho zvedla si odbrknout, už blinkal. teď ho většinou necháváme odbrkávat ne přes rameno, ale mám ho na sobě zádíčky a tím vidím, že blinká a pěkně se to utírá, tak na rameni to hned steklo po plíně na mě, na gauč, do postele, prostě všude, ale i tak se stává, že jsme poblinkaní oba dva :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojda ve spolek.

Už jsem odpoledne jednou psala, ale při odeslání mi spadl Koník. :angry: :frowning2:

Deni, tak já si ty kapičky objednám z toho "Ludvina" webu. Jestli se nebudeš zlobit. A černý autí je taky hezký a navíc elegantní. :slight_smile: :wink:

Klárko, my občas dokrmujeme Bebiu senzitiv a zatím bez problémů, Vítek ještě neblindil - ťuk ťuk! A ptala jsem se Víti a ten nabízí Ondráškovi trochu mlíčka na ochutnání a vyzkoušení. :slight_smile: Tak jestli chceš, můžu vám trochu Beby poslat, ať nemusíš kupovat celou krabici. :wink:

Víťa dnešní masáže zvládl líp než ty předchozí - nechal si namasírovat celé nožičky a skoro celé bříško a hrudníček. :slight_smile: Pak začala prsíčková pohotovost a bylo po masírování. :sweat_smile:

Taky mi denska psala Lenourka. :slight_smile: Všechny s Filípkem moooc pozdravují a vzkazují, že se už těší, ažbudou od příštího týdne zase online. :slight_smile: Filípek krásně přibírá a Léňa mu říká "prsní klíště" (takže se jim daří opravdu dobře, když Léňa neztrácí smysl pro humor :slight_smile: ).
13. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Jezis Klarus, ja jsem ted si vsimla, ze jsem Ti psala a ze jsem to odepsala pozde a hned mezitim jsi psala, ze mas ten zanet :frowning2: tak to me mrzi....
Ale melas to fakt rychle, ja nevim, jestli jsem to tu psala, ale ja jsem se zanetem prijela nekdy kolem osme a odjizdela jsem kolem dvanacte! Docela sila, pry meli porody a zadnej doktor mi nemohl napsat recept, tak me prave mezitim sestra naucila odstrikavat... pak mi stejne nakonec recept napsal doktor, ktery tam od rana sel min. desetkrat...
jaky jsi dostala antb? ja mela augmentin
13. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
A jak jsi na tom ted? uz je to dobre???
13. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
čauky holky,

koukám, že u Arwenky nic nového. Holka ty snad budeš opravdu přenášet :grinning: :grinning: :grinning: .

Andulko, možná bude stačit, když se probiotiky budeš ládovat ty a vyjde to na stejno.
O kapičkách, ale taky uvažuju, blíží se podzim, choroby a plískanice :angry:

Klárko, jak je?

Dlouho už tady nebyla Bledulka, nemá čas nebo je v Jilemnici?

Claudi, tak jak jste zvládli kyčličky?
Ten tvůj Pepínek by našeho Matějdu strčil do kapsy :grinning: .
13. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.