• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojda Ludvi a Raubi,

Ludvi, myslím, že Bledulka "jen" nestíhá - byla tu předevčírem večer.
A co bych teda měla jíst?

Ti vaši chlapi jsou hrozně velký! Jsme zvědavá, jak na tom budeme my příští týden na převážení ve 2měsících.
13. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj Andulko,

myslela jsem nějaká probiotika. Doktorka mi doporučovala dávat probiotika malému, nebo je jíst sama.

Příští týden se jdeme ukázat na neurologii, zřejmě nás cvičení Vojtovky nemine. Snad to nebude taková hrůza.
13. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz
Tak jsem objednala ty kapičky. :slight_smile: S poštovným to vyjde na 438,- Takže počád 150Kč ušetří. :slight_smile: :wink:

Ludvi, proč máte cvičit Vojtovu metodu?

Nu, mám dožehleno, pověšený prádlo a v ložnici usínajícího manželína se spícím Vítkem, tak jdu za nima, aby se tam kluci sami nebáli. :grinning:
Dobrou noc!
13. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz
Ahojky holky,

ludvi - moc díky za odkaz. No jo, mě nedošlo, že musí být v lednici. Tak Deni díky za nabídku, ale objednám je z toho webu, aspoň s tím nebudeš mít starosti :slight_smile:
A objednám asi pro jistotu dvoje. Dneska jsem totiž měla pocit, že jsem vykapala posledních pět kapek. A to jsem je otevírala ani ne před měsícem :frowning2:

Holky, ti vaši mimísci jsou fakt zlatí a krásně přibírají :slight_smile:

Anduli - dobrou noc.
13. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
AHOJ maminky :slight_smile:
Tak právě ukolébávám adámka a tak mám chvíli času reagovat – a až usne,tak všeho nechám a jdu spát taky :wink: :slight_smile:
Hlásím,že máme za sebou šestinedělí .Hurááá. teda né,že bych se cítila výrazně jinak než včera,ale jsem ráda :sweat_smile: na gyndu si zabehnu bohužel až po dovče,protože ted měl dovolenou on… to si pak oběhám i štítnou žlázu..
Adámek byl na kontrole dnes a hlásím míry: 57 cm a 5090 g :sweat_smile: :confused: ani mi nepřijde,že by mohl tolik vážit,ale asi to tak je…a taky se mu začínají dělat takový ty šupinky na čelíčku,doktorka říkala,že se nám asi udělá ta seborhea (iluško,to jste měli taky,že? Poraď prosím co na to případně dát,mě dr. řekla jen olejíček-tak pokud máš tip na něco lepšího tak řekni-pokud se nám to ještě víc udělá,tak at vím co na to..díky)
Dneska jsem už začala balit na dovču-ještě zítra budu balit a v sobotu vyrážíme směr jilemnice..a odtamtud pojedeme ještě na pár dní k našim a pak podnikneme pár výletů :dizzy_face: věcí máme tolik,že to snad není možný pobrat …asi budu muset udělat probírku..
Taky dneska Honza fotil oba kluky spolu…no není to jednoduchý-když už začal spolupracovat tomík,tak začal brečet adámek :grinning:
Jo a taky mi dnes přišlo porodné :slight_smile: tak jsem ho zase přepinkla na dětský účet,co mají kluci…
Co bych vám ještě napsala….jo,už vím…že bych nějak výrazně kojením hubla, to teda ne…takže jsem stále docela špekna ….ještě že léto a plavková sezona za chvíli končí ….

Tak a ted k vám-andulko,děkuji za fotečky ze soboty..já ti tvé taky dodám-asi nakonec tedy taky ne mailem,ale dám to na jeden web…
Koukla jsem na ty tvé těhotenské-jsou krásné a budete mít krásnou památku… :slight_smile: moc vám to s tomem slušelo :slight_smile: jo a děkujeme za vzakz od lend :wink:
Jo,prosímte,koukala jsme na servisu,že ten váš domeček byl „krapet „ dražší než jaký máte plán vy…to je dobrá zpráva…ale Honza je nějak skeptický co se týče sehnání práce v tom kraji,takže jsem to trochu oplakala,že to asi nevyjde… :unamused:

Ludvi- co to čtu s tou placentou? Jako doufám,že s tím doktor něco udělá.. NESMÍ v tobě zůstat ani kousek placenty !!!
Proč jdete na neurolku s matějíčkem,jeslti se můžu zeptat? :confused:

Klári-doufám,že se zánětem už to je lepší :wink: A Ondrášek snad bude umělé mlíčko snášet dobře..a at dnes na kontrole váží víc :slight_smile:
Deni-užijte si dovolenou na slovensku a hlavně at se nám sem ve zdraví vrátíte :slight_smile: at vám vyjde i počasí a prostě si to užijte :slight_smile:

Jani- k tomu šátku..já používám tento úvaz
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=6
na IP odepíšu později,dnes už to asi nestihnu,adulka pomalu začíná uvadat :slight_smile: :sweat_smile:

Claudi- taky máte krásné míry :sweat_smile: jinak zase se těš,budu na tebe mávat až pojedeme okolo :slight_smile: a možná na tebe budu mávat i ze skal :sweat_smile: :slight_smile:

Holky,adámek vypadá že snad konečně zabral,takže se loučím..kdyby ch se tu zítra neukázala,tak hlásím,že budeme zbytek srpna mimo a nevím,jak budu mít přístup na net-v jilemnici někdy jde a někdy ne..takže se tu hlavně všechny opatrujte a budte všechny v pořádku..
A arwi- tobě-pokud bychom se tu už nezastihly- přeji hlavně bezproblémový porod a zdravé dětičky a prostě at vše jde jako po másle a at se ti pak nastartuje kojení…a at stihneš epidurál..prostě at je vše tak jak má a pak mi doufám holky kdyžtak někdo dáte vědět,že už jsou letní mimika omeletní (předem o to prosím :slight_smile: :wink: )

Tak zatím ahoj :slight_smile:
14. srp 2009 ve 03:04  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

ludvi - kyčle byly v pořádku, mládě to zase celé vyšetření prospalo :wink: Na další kontrolu jdeme koncem září, tak sand to bude naposledy, myslím, že se chodí třikrát... Co Matějda, je stále hodné miminko a maminku netrápí? Doufám,že ano :wink: A co Terka s Jendou, prázdniny se jim pomalu krátí a škola volá... Chce se jim?

andul - takže kapky jsi objednala? Dej pak vědět zda v pořádku dorazily a jestli byly opravdu v tom chladícím balení...dík... Taky bych je možná objednala, tak počkám co ty na to... :wink: Jak se má Víťulínek? Nezlobíš ho maminko? :grinning: :grinning:

Jani - ty je už Ondráškovi dáváš měsíc, tak pozoruješ nějaké zlepšení? A kombinuješ je se Sab?

bledul - kočičko, užijte si dovolenou moc, moc... Samozřejmě, že až pojedeš kolem, tak já budu taky mávat jako divá :grinning: No a pokud by jste se vydali na výlet do skal a měli čas a chuť nás navštívit, tak budeme rááádi :wink:

Pepoušek papoušek byl teď ráno nějaký ubékaný, tak jsem ho šoupla do lehátka a uhoupala až tam usnul...a to jsem myslela, že ho dám do kočárku a půjdeme něco nakoupit...No nic, budit ho přeci nebudu, počkám až se probere apůjdeme potom. Možná na nás v našem megaobchodě na návsi zbyde alespoň kůrka chleba :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
dobrý den :grinning:
tak dnes má Ondrášek 3 týdny, dneska nás čeká to vážení, tak se modlím, aby tam bylo číslo vyšší než ve středu. Ondrášek se snaží a papá, jen to blinkání nás občas zlobí tak se na to dr. dneska zeptám. Koukám, že Vám mimča krásně rostou, tak doufám, že i nám to půjde nadále taky dobře :wink:
andul chtěla jsem se tě zeptat, co ty tvoje nemocný záda, mě včera záda boleli jako čert a to nemáme ani tři kila, to jsem zvědavá co budu dělat až budeme mít třeba 10 :confounded:
jinak já už se cítím dobře, antibiotika dělají své, teplota, zarudnutí, tvrdnutí nic, takže super. Snažím se ručně odstříkávat, tak snad se mi to už nevrátí.
Zítra se pravděpodobně vydáme na chatu se pochlubit, bude to náš první delší výlet, pokud nepočítám ty moje výlety za doktorama.
bledul užij si dovolenou, pokud se to tedy s dvěma dětma dá :grinning:

já se stavím odpo nahlásit naší váhu, tak nám držte palce :wink: :wink:
14. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
kláro - držím palce, ať váha ukáže přírůstek a ona ho určitě ukáže :wink:
14. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
nikde nikdo, ale já mám takovou radost, že se o ní stejně podělím. Za tři dny jsme přibrali 160 g a jsme skoro na porodní váze, tak jsem si moc oddechla :grinning:
jdu kojit a pak dokrmit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Klárinko, to je super zpráva!!! Ondrášek je šikulínek! :slight_smile: To je úleva, viď. :slight_smile: :wink: Taky to mám s Vítkem za sebou. Budeš chtít poslat tu Bebu Senzitiv na vyzkoušení, jestli by Ondrovi nesedla líp?

Claudi, kde je doba, kdy jsme si svůj čas organizovaly sami, že? :sweat_smile: :grinning: Kdyby nevyšel ten chleba, tak já mám ze včera plný pekáč rizota, takdyžtak pošli misky a já vám naložím k večeřï i zítra k obědu. :slight_smile: :wink:

Jani, taky jsem si říkala,že bych objednala dvoje, ale nebyla jsme si jistá, jak dlouho by vydržely. Tak dyžtak příště.

BLedulinku, dovču si mooooc užijte!! A občas písni, že jste všichni ok. :wink:
14. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
andullko jsi moc hodná, ale blinkání není nijak strašné, tak to zatím zkusím takhle, nebo se případně přihlásím :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: a úleva to tedy je :wink: jsem šťastná maminka, v půl druhý jsme se najedli a lehli si a spali až do čtyři, kdy nás vzbudil budík :angry: ještě teď bych zařezávála, tak mu jdu dát mlíčko
14. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
ahojda maminky a miminka a poslední těhulko :wink:

koukám, že vám miminka hezky prospívají, to je dobře, jen tak dál. nějak nestíhám moc dočítat, jsem tu jenom na skok, tak doufám, že je u vás vše v pořádku.

bledulko, doktorka říkala, že má lucinka seberoickou dermatitidu. tak mi řekla, ať v lékárně koupím ondřejovou mast, leniencovu mast a šampon polytar AF. (vše se kupuje bez předpise)
hodinu před koupáním namazat hlavičku ondřejovou mastí, pak při koupání tu mast žínkou smýt (jakoby vydrhnout ty šupinky, klidně i trošku nehty podrbat a seškrábnout.
ten šampon se dává 3x týdně
a tou leniencovou mastičkou se ta hlavička potíráněkolikrát denně (je to změkčující mastička)
zabralo jí to už po pár dnech a teď má tu hlavičku zas krásnou
14. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

iluško,děkuji za tipy,jak na ty šupinky :slight_smile: zatím se nám začínají dělat jen trochu na čele,tak uvidíme jak hodně se to rozjede,ale za tipy díky ...leniensku i ondřejovku znám,šampon ne,ale to bych se po něm koukla v lékarně :slight_smile:))

claudi-tak děkujeme za pozvání a pokud pojedeme do skal,tak ti napíšu nebo zavolám a pokud by se vám to hodilo,tak třeba se na chvilinku iukážeme..ale opravdu neslibuju,fakt nevím jaký bude program a počasí atd :slight_smile:
to je odbrý,že pepínek usne v lahátku..ten náš skřítek zatím zásadně usíná v náruči nebo v kočárku a ještě navíc musí být svázaný :wink: :grinning:

klárko-to je super,že ondrášek přibral :slight_smile: to se ti určitě ulevilo..takže budeš dál přikrmovat a nebo časem zkusíš přejít zase jen na kojení? ale hlavně at ondrášek prospívá-jedno jestli po tvém nebo umělém mlíčku :slight_smile:

andulko- šly ti stáhnout ty fotečky? pokud ne,tak to udělám jinak,tak dej vědět :slight_smile:

holky,tak už jsme skoro zbalený,ale pro změnu nám odešla jedna součástka v autě a nešlo nastartovat :angry: naštěstí se honza hned domluvil s jedním známým našeho známeho a součástku si hned sehnal a zítra hned ráno mu to opraví,takže snad to klapne a hned zítra budeme moci odjet :slight_smile: a ještě že nás to nepotkalo třeba někde na cestě :slight_smile:

adámek už chrní,dneska nějak rychle odpadl..takže čekám,že bude zase o to dřív vzhůru :sweat_smile:

tak papá,všem přeji krásné dny,z dovči se budu snažit občas ukázat :slight_smile: a vy se opatrujte a arwi u tebe čekáme na zbývající dvě letní miminečka :slight_smile: (mimochodem koukám,že tu arwi dnes nebyla :confused: :confused: to není u arwenky zvykem..- že by se něco dělo? :confused: :confused: :sweat_smile: )

zatím papá :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Bledulínku, fotečky mám - moc děkuju! :slight_smile: A nejvíc za tu z vyhlídky. :slight_smile: :wink:
Jéé, no ještě že se to auto pokazilo doma a ne na té dovolené. A hlavně že se to Honzovi podařilo takle dobře zařídit. Tak snad se už nic nepokazí. :wink:

Klári, kdys chtěla, tak si písni (třeba i na mobil :wink: ). Co se zad týče, tak mě bolí jak čert. :frowning2: :cry: Je zajímavý, že v devátým měsíci jsem byla úúúplně v pohodě a teď sotva lezu. Jediný,co mi nevadí (a to je taky zajímavý) je šátek. Ale kojení v sedě je fakt makačka. :confounded: Dneska jsem začala v sedě kojit i s kojícím polštářem ale i tak. :frowning2: Už přes týden se snažím dokopat ke cvičení, ale večer jsem vždycky tak hotová, že z cvičení nic není a padnu s bolavými zády do postele. :confused:

Holky, prosím pomozte, jukněte tady na ten odkaz a řekně mi, zda by jste do toho šly nebo ne: http://www.euronics.cz/katalog-zbozi/velke-domaci-spotrebice/vestavne-spotrebice/ctyrdilny-vestavny-set-bosch.html Díky moc!
14. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj maminky,omlouvam se, ale vubec nestiham,mame tady dve navstevy, do toho jsem splasila kupce na Fabii a pred nosem mi tamten pan prodal Scenika,ktery byl tady v Jicine za rohem.Hledam jineho a jeden adekvatni by byl v Pardubicich, druhy v Kostelci nad Orlici.
Musim tam jet nebo je to v pytli a tamten pan se rozmysli a zase bych Fabii neprodala. Sotva chodim, proste zacinam mit vazne naladu na houbec, je toho na me mnoc a hlavne vsecko narychlo, nemuzu cekat. No co, kdyz me to chytne cestou, Hradecka porodnice je blizko...

Andulinko, moc diky za sms, jeste nerodim, ale teda uz muzu konecne rict, ze je toho na me fakt moc :frowning2:
A ten ksicht, co jsem ted udelala, je vazne nastvanej a smutnej...
14. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Arwi, proč by si to měl kupecna fabinku měl rozmyslet, kdybys hned nekoupila toho Scenika? A Ústí i PArdubky nejsou až tak daleko, ale rozumím tomu, že teď někam jet je příšerný. Broučí, zvládni to! A neboj, za chvilku budou dětičky venku. :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Andulicku, protoze shani taky auti hned, vis? Jsem naprosto KO a jdu si normalne lehnout....rano se ozvu :slight_smile:
14. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor

arwi,brouku, vydrž- už to je fakt za chvilku...
s autíčkem držím palce...a nejde fabinku pordat a být chvíli bez auta než se sežene scenic? předpokládám,že si po porodu dáš aspon chvíli pauzu od práce-než se s dětičkama zajedete...tak by se to dalo možná bez auta týden dva tři vydržet...a nebo nejde koupit jiné auto? větších aut je určitě více..kam by se vešel daneček i dvojčátka....
a nebo cestou do pardubic někoho pověřit-snad by se někdo známý,kdo by ti pomohl, našel...
a ty se drž-určitě to je náročný...to bezpochyby...
14. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
andulko ta osuprava vypadá pěkně...a bosh myslím patří k těm kvalitnějším...
já popravdě bych do ní nešla,prootže bych -pokud jednou-radši měla indukční desku než sklokeramiku,ale pokud chceš sklokeramiku,tak by ten set nemusel být špatná volba...
ty brdo,docela závidím (a samozřejmě vám to i moc přeju) - když už jste ve fázi výběru spotřebičů ..my jsme zatím ve fázi snění :confused:
14. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj maminky a Arwi , jsi jeste cela?

KOnecne mam chvilku, mame narocnych poslednich par dni, chystame na hody takze kazdy den jsme od rana do vecera venku. Nemam cas vas docitat tak doufam ze jste vsechny v poradku a miminka taky.

My jsme byli v pondeli v poradne na kontrole v 6 tydnech. Tak vazime 4380g a merime 56 cm. Krasne paseme konicky a otacime hlavicku a koukame se po okoli. Uz tolik pres den nespime,ale prodluzuje se nam interval v noci. Dostali jsme antibiotika kapky do ocicka teklo nam z neho takovy skaredy zlutisko. Ted uz je to mnohem lepsi.

Jdu do hajan zitra mame narocny den, konecne nastava to hodove veseli :slight_smile: Pak sem hodim nejake fotecky.

Pa a pekny vikend :slight_smile:
15. srp 2009 v 00:05  • Odpověz
Jéé, Sis, tak den D je tady! :slight_smile: Tak přeju, ať vyjde počasí a všechno klape, jak má. Holka, máš můj obdiv - mně stačilo 6dní v Pardubicích a byla jsme z toho vyřízená a Ty takle trénuješ na hody. Ale užse asi taky těšíš, až budete mít s Anežkou klid, že. :slight_smile:

BLedul, pravda je taková, že jsme původně chtěli plyn. Ale co je Vítek na světě, nějak jsem kuchyň začala předělávat (z klasický trouby se sporákem, je vestavěná trouba, aby se k ní malý nedostal. Z plynu elektrika - téměř ze stejného důvodu /hlavně nemá knoflíky se kterýma by mohl Víťuš kroutit a taky má pojistku/). A na indukci teď nejsou peníze. :frowning2: Samotná deska stojí hromadu peněz a to nádobí není taky nejlevnější. :frowning2: A vzhledem k tomu, že já už nádobí mám (dostala jsem ho k 18tinám do výbavy :grinning: ), tak zatím bude ta elektrika a indukce třeba čaaasem. :wink:
15. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Včera jsem aktualizovala (konečně) album Domečku, tak kdo chcete, jukněte sem: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=217277 :wink:

Klárko, dneska jsem se koooonečně donutila aspoň malinko si zacvičit. :slight_smile:

Holky, jak jste na tom s pletí? Já jsme jak puberťák. :frowning2: :angry: :cry: Teprva před 3mi dny jsem přestala krvácet (8 týdnů po porodu už bylo na čase), tak doufám, že se to zlepší, ale moc tomu nevěřím, achjo! :confused: :cry:
15. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Bledulko, ahoj, Sister, ahoj :slight_smile:
Bleduli, nejde ani den, Jarda ma plnou moc na vybery a musi delat za mne, tenhle mesic dostane polovinu vyplaty, protoze nenastoupil prvniho, do toho prijdou miminka, nemuzeme nedelat.
Jina auta typu Scenic jsou, treba Citroen Xsara, ale jsou, bohuzel, jeste drazsi, Scenic je nejlevnejsi varianta takoveho auticka. S obema jsem domluvena na nedeli, tak uvidime, snad to vydrzim a mozna vezu kamarada, kterys tomu aspon rozumi o neco vic, nez ja. Mam super kamose, ktery se v autech vyzna, ale je bohuzel na dovolene.

Krasnou sobotu vsem maminkam a miminkum :dizzy_face:
15. srp 2009 v 09:18  • Odpověz

arwi . moc přeju aby se fábinka prodala a vyšel ti ten scénic :wink: A máš pochvalu za to, jak krásně držíš dvojčátka u sebe v bříšku... Nakonec budou opravdu krásně donošená a to jsi asi ani nečekala, že? :wink: Jsi těhulka šikulka,... :slight_smile:

andulínku - krásný domek :slight_smile: máte to tam moc hezky řešené :wink: už se těším, až budeme prohlížet fotky z hotového a zařízeného, budete mít krásné hnízdečko :slight_smile:

sis - Anežka vám hezky roste a očička budou určitě brzy v pořádku. Užij si hodové veselí :wink:

My jsme dnes poprvé s Pepouškem trochu víc cestovali po obchodech... Ráno jsme byli v nábytku dokoupit do dětského ještě poličku, pak na obídku u Číňanů na tu jejich výbornou rýži a pak jsme zvládli ještě pár obchodů s oblečením, bo jsem si chtěla koupit pár hadříků a to se mi povedlo :slight_smile:
A odpo jsme byli u známých na zahradní párty, prasátko na grilu a plno dobrůtek...mňam :slight_smile: Já jsem pak s mládětem po sedmé hodině odjela domů a taťku jsme tam zanechali, tak doufám, že se nám vrátí v přijatelném stavu... :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Teda, tady je to jak po vymření a ne jak po porodech. :sweat_smile:

Claudi, tak to jste měli prima den. :slight_smile: Na čínu mám taky dobu chuť a grilovaný prasátečko - mňaminky mňaminky mňam!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak dopadl velkej Pepan - došel po svých nebo zůstal spát u grilu? :grinning:

Arwi, moc na Tebe myslím, abys to ježdění za scénicem zvládla a bylo to co k čemu. :wink:

My jsem první den bez taťky zvládli v pohodě (to jsme naučení) a z dalšího dne už máme kus zdárně za sebou, takže nás musím oba pochválit. :grinning:
Jdu dát máchat plínky a připravit základ na šunkafleky. Doufám, že až se sem kouknu příště, někdo tu bude. :slight_smile: :wink:
16. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
andul - kuk :slight_smile:
jdu jen načíhnout než mi dopere pračka...a pak to vidím na kávičku se štrůdlem na balkoně.. Je tam zase moc krááásně..
no, náš taťka dorazil vcelku v poho...ale dneska nějak kručí :grinning: a už si bral nějaké kapky na žaludek..asi tam toho prasátka snědl nějak moc :wink:
jste bez taťuldy? kdepak ho máte? nebo jsem to nějak přehlídla, možná jsi to tu říkala, ale jsem hlavice děravice :grinning:
16. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
ani noha nikde.... jo jo, už není tolik času na vysedávání u koníka, co? dětičky nás zaměstnávají na plný úvazek :grinning:

Bledul - jestli nakoukneš, tak vše nejlepší k tvému zítřejšímu svátku :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Claudi, Tom má víkendovou službu v nemocnici. A troufám si říct, že jsme to s Váťulkou zvládlki dobře. :slight_smile: Teď ještě aby byla klidná noc a a budem si moct dát za odměnu velikýho hudlana. :grinning:
Doufám, že už je Pepča starší OK. To je holt daň za plné bříško prasátečka. :wink:

Zítra jedem do Prahy zkouknout nábytek do Ikei a do Sconta a koupit si obraz do domečku, který máme z minulého týdne vybraný v Chodovským centru. A taky máme v Praze sraz se segrou, tak se už těším. :slight_smile:

Arwi, co autí? A jaká byla cesta?
16. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jeje, Claudi, my se minuly. :frowning2:
16. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem tadyyyyyy - jeste cela, pred chvili jsme se vratili a holky, to byly zazitky, poprosila jsem kamarada, aby me odvezl, protoze jsem se na to uz necitila, tak jsme jeli nejdriv do tech Pardubic, no kazda dira mi vadila, jeste, ze mel klimatizaci, protoze bych se upekla i s miminkama :angry: :angry:
Prijedeme tam, pan bazarista ani nepozdravil, auto na fotkach krasny, ale ve skutecnosti??? Nejmene na peti mistech skrabnute, bylo videt, ze bylo bourane a navic jsem i ja slysela, ze neni vsecko s motorem v poradku...tak jsme odjeli, do toho Kostelce na to druhe auto se mi ani uz nechtelo, ale kdyz jsme tam prijeli, byla jsem strasne prekvapena, auto ve spickovem stavu, vsecko v nejlepsim poradku, krasny... :dizzy_face: :dizzy_face:
Ted mi nezbyva, nez doufat, ze pan mi skutecne prevedl penize za Fabii na ucet a ze stihnu vsecko provest driv, nez porodim....potrebovala bych fungovat jeste tenhle tyden...
Zitra jdu na pasy, tak uvidime, co se deje a nedeje.
Uz se mi po vas styskalo !!!!!
16. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.