• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
čauky,

téééééda Arwi, ty jsi neuvěřitelná supermanka!!!!
Držím palečky, aby autíčko vyšlo. Plně tě chápu, jaký z toho máš asi nervy.
My splašili autí asi měsíc před poroden. Vypadalo to na to, že pojedu z porodnice MHD :grinning: .

Andulko, domeček je nádherný.

Claudi, co taťka, už je lépjeji ?
Naš tatínek se taky rád přežírá prasátek :grinning: a pak roní slzičky. Za 14 dnů nás zase jedno čeká :grinning: :grinning: .

Opět jsme byli o víkendu na chalupě. Cesta nám normálně trvá 45 minut, ovšem s Matějdou musíme jednou někdy dvakrát stavět. Řve až se dáví slinama, ťunťa jeden. Asi z něho cestovatel nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zítra jsem se objednala na konzultaci k jiné gynekoložce. Pořád musím na to moje pupendo myslet, abych něco nepo...lala. Zdá se mi to divný, že by tam ta zatracená placenta mohla být jen tak. Asi zkusím odstříkat mlíko na mrazák a nechám se vyčistit dobrovolně a plánovaně. Stejně mě to nemine :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Tak mi držte palce, co jiná mudra poradí.
16. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ludvi, to je asi to nejrozumnější,co můžeš udělat. Ikdyž to nebude jednoduchý s Matějdou. Máš můj obdiv. Vůbec si neumím představit, že bych měla nechat Víťulku dva dny vč. noci samotnýho. :confused:
Matýskovi se nelíbí auto? TAk to já ťukám (ťuk ťuk :zipper_mouth: ), že Vítkovi se v něm líbí, vždycky usne a je spokojený. :slight_smile: Ještě že tak, protože nás od dědy dělí 200km. :confused:
A děkuju za pochvalu domečku. Už se to rýsuje. :slight_smile:

Holky, co říkáte na ty zpotřebiče? Máme do nich jít???

Arwenoušku, téda, Ty jsi fakt éro! :grinning: Moc držím pěsti, aby to s těmi autíčky vyšlo! :slight_smile: :wink: A zítra v poradně aby bylo všechno ok!
16. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Andulkko, bohužel asi nemám na výběr.
Strašně se bojím zánětu. Pokud nebude jiná možnost, zkusila bych se domluvit na ambulantním zákroku.
Musím zjistit co nejvíc informací, v tom šoku jsem se mého dr. nestačila na nic zeptat :frowning2: .
Docela mám náladu pod psa.
Ve střadu mi odlétají dětičky k moři, mám o ně strašnej strach a ještě tohle.
Doufám, že z toho nepřijdu o mlíko :frowning2: .

Juknu na ty spotřebiče....
16. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
To je cena za všechny spotřebiče?

To je dobrý, ne?

My máme myčku a pračku boženku a jsou to moje nejlepší kamarádky :grinning: :grinning: :grinning: .
Pračku už máme druhou. Byla jsem s ní moc spokojená, takže jsme ji zakoupili znovu.
Myčku mám asi 5 let a taky jsem s ní zatím spokojená.
U sporáku bych váhala mezi indukcí a sklokeramikou.
Jsem děsná "konzerva", takže ikdyž mám i horkovzdušnou troubu, většinou peču obyč horem dolem.
A s mrkvovlnkou je to stejný. Máme namakanou multifunkční, ale většinou v ní jen klasicky ohříváme.
Boženky bych se vůbec nebála a klidně bych do toho šla.
Jen servis a náhradní díly si Bosch o obstarává sám a proto si nemůžeš pozvat na opravu Ferdu Mravence od vedle, ale výhradního servismana. To je snad jediné mínus.
16. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
hezké pindělí :grinning:

andul - tak vy dnes výletničíte do Prahy, jo? Tak dobře vyberte a nakupte :wink: Na ty spotřebiče jsem ještě nekoukla, tak až bude víc času mrknu a písnu....

arwi - ty jsi taky ale cestovatelka :wink: .... snad se vše stihne a to vysněné autíčko budete mít a prckové si budou jezdit jako baroni :slight_smile:

ludvi - dej pak vědět co jiná mudra pravila.... je mi to taky divné,že by to ten tvůj doktor nechal jen tak :confused: Tak je opravdu lepší se informovat na více místech.... Díťata pofrčí k moři? Jůůůů ti se ale mají, já chci taky slanou vodu...No jedině, že bych si nějakou sůl nasypala do vany co? :grinning:
Matýsek nechce jezdit autem? Tak to je snad první mimi co slyším,že se mu v autě nelíbí... Většinou teda všichni chrní.... No ale co, prostě Matějda se rozhodl, že nebude jako každé druhé mimi a má svůj rozum :grinning: :grinning:

Tak zase pádím na balkon, mám tam rozdělané žehlení, tak ať už to dodělám....pepinek chrupká, takže žehličce zdar a nazdar :wink:
17. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj!!!!

Tak co, ještě jste se v tom vedtu neuvařili?

Andulko - včera jsem prohlédla tvoje album s domečjem :slight_smile: Teda já ti tak závidím. My máme sice taky naši chaloupku, ale nové je prostě nové :slight_smile: Budete to tam mít moc pěkné :slight_smile:
Ta sada spotřebičů vypadá moc pěkně. Asi bych do toho taky šla, ale s Boschem (boženkou
:grinning: :grinning: ) žádné zkušenosti nemám. No, třeba my máme myčku Baumatic a moc s ní spokojení nejsem, takže to bych ti asi rozmlouvala, ale tohle vypadá dobře. Jedině bych asi nechtěla tu sklokeramickou desku - jsem zastáncem plynu :slight_smile:
Užijte si pražský výlet a neupečte se v autě!!!!

Ludvi - tak Matějda protestuje v autě? To Ondra někdy taky - zrovna včera. Vraceli jsme se od rodičů. Bylo mu asi vedro :frowning2:
A držím pěsti s tou placentou. Holka, holka, docela si to poslední miminko užíváš, viď?

Arwi - už se ti to blíží brouku, vydrž!!!

Claudi - jo žehlení, já se marně snažím zlikvidovat ten koš prádla, který je skoro až do stropu. A jen co trošku ubyde, už je zase další suché připravené na sušáku :frowning2: To nemá konce...

Iluss - vy si to u babičky užíváte, co? To je fajn. Ondráš měl taky šupinky na hlavičce. Mazala jsem mu to jen olejíčkem, ale v pátek mu to trošku začalo červenat. Namazala jsem mu to dvakrát Kerasalem a už je to o dost lepší.

No a jaký byl víkend? My jsme byli u příbuzných na severu. V sobotu jsme byli na pouti a v neděli jen tak relaxovali :slight_smile: Vyzkoušeli jsme naší novou cestovní postýlku a je to docela v pohodě. Ondrášovi se v ní i líbilo.
Jo a musím vám napsat, že už tolik nebrečíme. Sice občas dostane malý záchvatek, ale už si aspoň vydrží chvilku povídat sám pod hrazdičkou a pozorovat hračky. Jé, doufám, že to takhle vydrží. Sice si ještě pořád myslím, že pláče víc, než jiná miminka, ale už to není, co to bylo.
A myslím, že jsme mu zavedli už trvalý večerní režim. Kolem sedmé vykoupat, napapat a potom usíná sám v postýlce - buď s dudlíkem anebo s palcem v pusince :slight_smile: A pak se probudí ažkolem druhé nebo třetí :slight_smile:
V sobotu se mi vdává kámoška. Mají oslavu ve vedlejší vesnici, takže jsem si na večer domluvila hlídání a plánuju si to tam pořádně užít. Tak doufám, že to vyjde a Ondra bude hodné miminko :slight_smile:
No a odpoledne vyrážím do Prahy ukázat se s Ondráškem v práci. Moc se mi tam nechce - kolegyně uvidím ráda, ale šéfa moc nemusím... Tak jsem zvědavá, jaké to bude.
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahoj maminecky :slight_smile:
Hlasim prichod od doktora. Jako stale nic. Proste se nic nedeje. Tak se bud priroda smiluje nebo mam 27.8. nastup.
17. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
andul - tak jsem na to už číhla.... Od značky Bosch doma nemáme nic, takže zkušenost jako takovou nemám...ale myslím, že patří mezi ty lepší, takže bych se až tak nebála... Cena za celou sadu je suprová, to není co řešit... Design spotřebičů se mě osobně taky líbí... Sklokeramickou desku doma máme, a jsem s ní spokojená, ta tvoje je lepší, že má senzorové ovládání, u té naší jsou klasické otočné knoflíky na panelu trouby, která je pod deskou...Ale vy budete mít troubu asi někde výše, ne? To je taky lepší, lépe se manipuluje s plechy, když pečeš a nemusíš se ohýbat....a taky z důvodu bezpečnosti je to fajn...
Takže já bych do téhle sady klidně šla :wink:

arwi - tak se uvidí jestli zvítězí příroda nad lékařskou vědou :slight_smile: :wink:

jani - to ráda slyším, že Ondrášek už tolik nepláče a že se vám povedl krásný večerní režim...to je super :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
arwen vidíš to, krásně jsi to s miminečkama zvládla

andul domeček je ndáernej a až bude hotovej, už se těšíš co???

já si jdu vymyslet něco k snědku, malej už papal a zase blinkal, až pojedeme v pátek k pan dr. asi v lékárně zkusím koupit ten nutrilon proti blinkání, ale jinak nabíráme, jsem zvědavá a tak Oju vážím na tý naší kuchyňské váze, sice to není zase tak přesný, ale mám představu jestli nabírá nebo ne :grinning: :grinning:

jani vedro je teda hrozný, už se těším a ž odpoledne budeme moc na zahrádku, teď to riskovat nebudu a jsme raději doma, tady je sice taky horko, ale sluníčko tady nepálí :wink: :wink:
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

v rychlosti se hlásím z dovolené :slight_smile:
kje to paráda být v baráčku se zahrádkou když jsou taková horka :slight_smile:
zatím si to užíváme...včera jsme byli na pouti,tomík si tam užíval-jezdil na ponících,lezl po nafukovací atrakci, byl na dětském řetízkáči a se mnou pak byl na hprské dráze...takže super...a večer jsme všichnii šli do bazénu-příjemné osvěžení to bylo..adámka jsme měli v autosedačce na břehu a byl moc hodný,takže jsme se s Tomíkem krásně vyblbli ve vodě :slight_smile:

no a jinak tomášek sal poprvé ve stanu :slight_smile: obě dvě noci spali s tatínkem na zahradě a Tomík stává až okolo půl osmé ve stanu :slight_smile:)) takže se doma v praze asi přestěnujeme na dvůr,když mu to spaní venku tak svědčí :grinning: :grinning: :grinning:

jo a včera jsme s miláčkem pozorovali padající hvězdy :slight_smile: a viděli jsme dvě společně a pak každý jednu sám :slight_smile: takže jsme si samozřejmě něco přála :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prý až do soboty mají padat,nejvíc jich prý bylo minulý čtvrtek :slight_smile:

takže u nás vše ok...ve čtvrtek jdu s adámkem na ultrazvuk kyčliček a příští čtvrtek na ortopedické vyš...no a dnes až se tomík vyspinká,tak jedeme k mumlavkému vodopádu :slight_smile: tam je to moc moc pěkný :slight_smile:

ARWI- to je super,že máš jednak tedy kupce na autí a i vyhlídnuté jiné :slight_smile: tak držím palce,aby to klaplo..je dobře,že jsi do těch pardubek nejela sama a i tak obdivuju,že jsi tu cestu zvládla..moc dbře vzpomínám,jak ta poslední dlouhá cesta autem byla pro mě unavujícía pro tebe musí být dvojnásob...
hele,to bys na začátku neřeklaže se dočkáš půlky srpna jako těhotná,co? krásně se tam dvojčátka "dopečou" a
snad se nakonec rozhodnou vyjít na svět sami dobrovolně :slight_smile:

CLAUDI- děkuji za přání :slight_smile:co pepínkek? jak vůbec zvládá horka? koukám,že balkonje využíván k spinkání ...občas mi to doma taky chybí,tady v jilemnici jesuper,že je tady zahrádka a i spousta stromů-i hned u domu-takže adulka spinká pod borovicema apřitom je na něj vidět hned z okna :slight_smile:

jani- to je super že ondrášek už se umí na chvíli zabavit..uvidíš,že za chcíli to nejvíc uplakané období přejde úúplně :slight_smile:
na tý svatbě si to užij-aspon se odreaguješ a nabereš další síly na ondráška :slight_smile: ten večerbní režim asi budu závidět-to nám se nějak zatím nedaří,aby to dítko naše samo usnulo...a v noci si nemůžu dovolit ho nechat chvilinku plakat kvůli tomíkovi,takže houpu a houpu.a přitom když byl tomík v jilemnici sám,tak adámek dokázal po pár minutkách knourání v noci usnout...ale to by jinak vzbudil toma a to nejde...
na svatbu jdeš sama nebo s honzou?

LUDVI- moc souhlasím že tu placentu řešíš ještě s jinou doktorkou...opravdu nemyslím,že je v pořádku,že tam přetrvává...a ráda bych se mýlila,ale pokud dobře vzpomínám na učivo porodnictví ze školy,tak riziko zánětu je to menší zlo :unamused:
jinak myslím,že by ti mohli při případném zákroku vyjít vstříc a udělat co nejkratší hospitaizaci...kam bys šla? na bulovku?

Andulko,děkuji za dnešní sms :slight_smile: přišla když právě ted datluji svůj příspěvek :slight_smile:
baráček jsem zkoukla-roste hezky...- budete to mít krááásný :slight_smile: a myslím,že je i dobře vyřešený,ajk jste místo koupelny nechali udělat šatnu...a asi i levnější,že? amůžu se zpatat jak velký máte pozemek? A co pak na zahrádce? budete ji mít jako okrasnou a nebo s budete pěstovat domácí jahůdky atd ?

Klárko-tak havně že ondrášek pěkně přibírá..a blinká ti jen po umělém a nebo i po tvém mlíčku? a dokrmuješ ho nutrilonem pokaždé nebo jen někdy?

kočky, mějte se krásně a já zase nakouknu :slight_smile: a pohladte doma ty svoje zlatíčka (myslím samozřejmě ta malá zlatíčka :grinning: :grinning: :grinning: )
17. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
bledul ahojky
domeček je fajn, že ????

Krmím nutrilon po každém krmení, dělám mu 40, někdy blinká, někdy ne, ale převažuje ta první část :confounded: , po mém mlíko většinou neblindí :wink:
17. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj kocinky, tak zitra jedu pro Scenika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad jeste v noci neprasknu :slight_smile:
A do alba Vorvani mlade jsem dala aktualni fotku...to je nadhera teda :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
teda Arwouši, to už je pořádný megabřuch :grinning: ....ale krásnýýýý :wink: Nebude to už dlouho trvat a budeš zase "placatá" neboj.... :wink:
17. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
arwi-takže autí vyšlo? no tak to gratuluji -to je báječný :slight_smile: :slight_smile:
hele bříško máš krásný- bez jediné strie a moc ti to sluší...je fakt,že je velký,ale bodejť ne ,když tam máš dva poklady :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
No ahoj Claudi :slight_smile:
Megabruch, to souhlasi a placata? Z tohohle placka nevznikne, to jedine za pouziti hodne velkeho noze :grinning: :grinning:
Jak je?
17. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Nazdárek,

Arwi, téda to břicho je pořádný, máš teda co nosit v tom vedru.
Jsi fakt dobrá, žes je donosila až do konce :grinning: :grinning: .
A autíčko taky bude, to je fajn.
17. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jani, to je fajn, že se už Ondrášek tolik nepláče. To je rozdíl, viď? To si to člověk hned jinak užívá.

Bledulko, jak je na horách? Já chci taky !!!!!
Dneska bylo v Praze k padnutí. Chtěla jsem žehlit, ale odkládám to na zítra, nejsem sebevrah.
Vypadalo to tady na pěknou buřinu, ale nějak z toho sešlo.

Klárko, jak bylo poprvé na chatě?

Dneska jsem byla u další mudry. Mám tu placentu přirostlou asi 1,5 cm. Prakticky mi řekla, že je to 50 na 50, jestli vyndat hned nebo vyčkat, co to udělá. Poradila mi, abych šla na revizi s optikou, aby naslepo nerejpali kde se dá a vyndali jen tu placentu. Je to zákrok taky v norkóze, v nemocnici bych byla asi den. Tak nevím, jestli s tím nepočkat až Matějíček trošku povyroste a bude baštit i něco jinýho než mlíko s mlíkem. Může mi to dělat nepravidelé krvácení a srůsty, nebo taky můžu začít krvácet hned pořádně a hned jít po kudlu. Tak babo raď. Nejhorší je, že si to musím rozmyslet sama.
17. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Loučím se, jdu do hajánek.
Dóbr noc....
17. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
čauky,
holky teda mě je pěkně zle... :unamused: od půl jedný nespím,nemůžu najít vhodnou polohu ke spaní,tak spíš jen sedím a chodím ...bolí mě břuch (ani jsem nemohla skoro nakojit) a tchýňka je na své dovolené a vrací se v sobotu...můj odhad je že něco se žlučníkem..no,hmátnul mi po půlnoci na břicho švagr(ted bude dělat poslední rok medicíny)..a asi je to opravdu tak...no,takže ted se modlím,abych nezačala zvracet a bolesti se nezačaly ještě více stupńovat,protože to už bych musela razit do nemocnice...doufám,že nebudu muset pod kudlu....
pokud se to uklidní,tak se prý vyšetří žlučník -to bych asi počkalla na tchýni až se vrátí z dovči,ale pokud se to neuklidní,tak půjdu na chirurgii :frowning2:
ted koukám po internetu co se k tomu ještě více dozvím..a za hcvíli půjdu zkusit znovu najít nějakou polohu ke spaní,rptože jsem z toho šíleně unavená... a modlím se,abych nemusela do nemocnice-ty jo,co by bylo s dětma , s kojením,...

no nic,konec výlevů....

ludvi, koukám,že si to vyžíráš s tou placentou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no rozhodovat bych se nechtěla...ale já za sebe bych šla radši plánovaně hned než později akutně s rizikem komplikací... k čemu se přiklání doktorka?

no nic..mějte se tu hezky a já jdu zkusit usnout...
18. srp 2009 ve 04:20  • Odpověz
Ahoj maminky, hlasim se po noci, kdy jsem spala asi dve a pul hodiny, normalne to uz nejde v zadny poloze, okamzite me chytaji krece do bricha :angry: :angry:
Odpoledne mame jet pro to auto, tak jeste zadnej porod :grinning: :grinning:

Bledulinko, to mi je lito, ze Ti neni dobre :frowning2: Snad si radsi dojdi a Ty, Ludvi, taky - priklanïm se k nazoru Bledulky...
18. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
čauky kočky :slight_smile:

ludvísku- nežehli ani dneska, je taky vedro.... :slight_smile: No to není lehké rozhodování zda jít teď nebo počkat... Asi bych to ale taky moc neodkládala...No uvidíš, jak se rozmyslíš. asi by jsi musela nastříkat matějdovi nějaké mlíčko do zásoby a pak by to snad šlo, co....

bledul - ajaj.. :frowning2: tak jak to s tebou vypadá....?

arwi - taky noc nic moc? :frowning2:
18. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
zdarec maminy

bledul, jejda žlučník je pěkný svinstvo, vím z vlastní zkušenosti, tak snad tě to přejde :slight_smile:

ludvi na chatě bylo blaze, tchánovci se předháněli v chování a já si pěkně odpočívala :grinning:

arwen, holka snad ti přes den bude lépe než v noci :slight_smile:

dneska ráno nás pěkně trápili prdíky, tak jsem namazala pupíkem a cvičila s nožičkama a zdá se, že to zabralo, malej usnul, tak se jdu vyspršit než se vzbudí da papání :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Holky, nekdy vam ty mimca v naruci zavidim a nekdy si rikam, ze budu mit po klidu....
navic jsem zjistila, ze mam dve postylky a jedny perinky. Ja jsem to ale pako, vubec mi to nedoslo :grinning: :grinning:
Jeste, ze budou ze zacatku spinkat v jedne, i kdyz - kdz budu jeste chvili tehotna, porodim dva sloniky a do jedne se nevejdou :grinning: :grinning:
Dneska me ceka obvodak v Pace, EKG, cesta pro auto, na dopravku....radsi nemyslet....
18. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
arwen já zatím peřinku nepoužívám, u nás na celé čáře vyhrává rychlo zavinovačka, mám 2 bez nich si to představit nedovedu :wink:
s tím klidem máš asi pravdu, člověk se nezastaví celej den i noc, ale ty už to znáš, a dvě dětičky :confused: :confused: ale určitě budou hodný :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
my jsme taky prvních šest neděl používali rychlozavinovačky celkem hodně...ted už ani ne...už je pepino kus chlapa, tak se nám do té jedné ani nevejde :grinning: , ta byla hodně malá...

arwi a neboj, bude to asi mazec s dvěma mimi, ale to se zaběhne a bude to v poho,,, kluci ti budou určitě pomáhat a tak to krásně zmáknete :wink:
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojda!

Včerejší Praha byla vtipná,a le zvládli jsem to i v tom teple. Tcháník nám půjčil velký auto s klimoškou, takže jsme se vešli i s nákupem a neupekli jsme se. Ale i tak se nám podařilo zahřát ráno přifouknutá kolečka kočárku tak, že jednomu kolu praskla duše. :sweat_smile: Tomova snaha o zalepení ztroskotala na příliš dlouhém ráfku, přeskterý nešla duše vrátit pod plášť, tudíž jedem s milým kolečkem odpoledne do obchodu a budem doufat, že to na místě opraví. :confused:
Domů jsme se vrátili po 20h, Vítka nakrmili, protože hýřil úsměvy, tak ještě vykoupali a před 21h dali znovu prsíčko. Holky, předtsvate si, že si Víťa o další baštu řekl až 6:19h!!! :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ani bych se nezlobila, kdyby to tak pokračovalo. :grinning:

Ludvi,nemůžu radit,ale já bych asi taky šla dobrovolně co nejdřív. Asi bys nemohla mít MAtějdu s sebou,co? Nebo aspoň aby TI ho manžel nosil přes den na krmení?

Bledulinku, doufám, že už Ti dobře! Jéé, holky, co si to vymýšlíte?

Jani, ještě chvilku a o Ondrovi nebudeš málem ani vědět. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Musela jsme to už poslat, mám to rozepsané někdy od půl 10h. :sweat_smile:

Arwi, už aby bylo nové autí přepsané a doma, viď? Jsem ráda, že jste to takle super stihli. :slight_smile: Zrovna jsme TI dobalila ten slíbený balík - jsme ostuda a do teď jsem neměla krabici. :confused: Kdybyste pro to museli na poštu, tak jeďte autem, páč jsem posbírala všechny jednorázovky, co jsem tu pro Víťu měla a nacpala to do krabice po houpacím křesle. :grinning:

Klári, takže chalupu sis užila.To je prima. :slight_smile:

Claudi,žehlit na balkoně mě nikdy nenapadlo, ale možná to budu za rok praktikovat na terase - díky za tip. :slight_smile: :wink:

Holky, děkujeme za pochvalu Domečku.To víte, že se tam už mooooc těšíme! A ty zpotřebiče asi koupíme. Na indukci bychom teď stejně neměli penízky, tak by bylo škoda promarnit tuhle cenu. Díky za názory. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
ahoj holky

tak jsem skoro celé dopoledne dospávala tu noc..naštěstí se mi kolem 6 hodiny udělalo líp a ted mě břicho nebolí ..jím jenom suchary a piju hořký čaj...

zítra jdu na odběry a možná i na ultrazvuk břicha-pokud budou mít volný termín..
tak uvidíme..každpádně jsem ráda,že jsem přežila noc a hlavně že jsem nemusela od adámka takhle nečekaně- to jsem řešila nejvíc-co by bylo s ním a s kojením....

tad jsi jdu zase na hcilku lehnout ..

zatím se mějte hezky....
18. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
bledul jsem ráda, že už je ti lépe, snad se to už nebude opakovat :wink:
18. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Bleduli, to jedobře, že se cítíš líp. :slight_smile: Jen ať to tak zůstane! :wink:
18. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.