• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwi, balík je poslaný. :slight_smile: Doufám, že jim to nebude trvat tak dlouho jako s tím balíkem od Claudulínka. :confused:
18. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
tak koukám, že žádná nemá zrovna čas na koníka. Ondra konečně usnul, dneska nás teda trápí prdíky :frowning2: tak jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat :wink: přidala jsem nové fotečky a taky jsem se zapomněla pochlubit naší malou mediální hvězdou tak mrknětě :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3165887&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
18. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
bledul. držím palce ať je ti jen dobře a žlučník dá pokoj :wink:

andul - co balík pro arwen, je ve vánočním papíře? :grinning:

klári - jste oba mediální hvězdy :slight_smile: sluší vám to...
18. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Klári, Ondrášek krásně roste :slight_smile: A na novinové fotce vám to oběma moc sluší. :slight_smile: :wink: Jéje,prdíky? TAk honemnahřát pecky nebo rýži do ponožky a šup na bříško. :wink:

Claudi, to by sis vlastně mohla ušít polštářek doma - rýžový :slight_smile: Abys nemusela pokaždé hledat čistý ponožky. :slight_smile: :wink:
18. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj maminecky. Uffffffffff, jazyk na veste, ale auto je doma :dizzy_face: :dizzy_face:
Pokud mi to jeste stav dovoli, zitra poridim nejake fotky. Jsem normalne vyrizena, ale auto je to fakt krasny, netknuty, mam ho zaplaceny a pripravuju smlouvu pro kupce na Fabii. Ovsem zitra me ceka cesta na pojistovnu, kde Fabinku musim odhlasit (budu plakat) a na jinou pojistovnu, kde musim prihlasit Scenika.
Jo a priznam se, ze mam nejaky mokro dneska a zacinam se bat, ze uz malicko unika plodovka :unamused: Anebo ne a je to tim hicem a tlakem. Taky se mi cestou zas udelalo nanic, zase ty blby mzitky pred ocima, ale ne v takove intenzite, asi po hodine to preslo...

Andulko, dekuju Ti moc, zlaticko, jste na me tak hodny....fakt vam dekuju, protoze kazda takova vec je dobra a ja jsem za ni rada !!!!!
18. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Claudi, to si piš! :grinning: :wink: A letošní Vánoce budou asi v igelitkách, páč na to padla celá role. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
andul - když dojdou čistý, tak přijdou na řadu špinavý... On pak pepíno lépe spí :grinning: :grinning: :grinning:

arwi - no gratulace veliká k úspěšnému škatulata batulata /auta/ hejbejte se :wink:

dotázek pro kojící maminy.... za 14 dní jdu mi opět začíná studium, tak začínám řešit co a jak bude s kojením...Budu muset odstříkávat a mrazit, aby měli "hlídači" Pepajsovi co dát... Máte někdo nějaký tip jakou odsávačku použít? Pátrám na netu nějaké info o tom všem...Ale jestli někdo máte osobní zkušenost, tak budu raději... :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Arwi, jestli pro to budete muset na poštu, tak nevím, zda budeš tak nadšená - je to fakt ve vééélký krabici :sweat_smile: Ale ta je zase plná. :slight_smile: A přibalila jsem tam dvojčátkům překvapení. :slight_smile: :wink:
Ať autíčko dobře a dlouuuho jezdí! :wink:
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Andulicko, vzdyt mame dve auta (asi den jeste) :slight_smile:
Jsi zlaticko a dekuju moc :dizzy_face: :dizzy_face:

Claudisku, ahoj kocinko, tak kdy vidim Pepinka, coooo?

Andulko, teprve dne vidim Tve fotky z tehu, moc Vam to slusi !!!!!
18. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Claudi, já jsem v porodce zkoušela eletrickou i pístovou a doma mám Aventusovou ručku, ale nejlíp se mi osvědčilo ručo fučo. :slight_smile: :wink:
18. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
arwi - Pepina uvidíš asi až budeš mít dvojčátka na světě a budeš po 6ti nedělí a pokud budeš mít na nás náladu, tak se domluvíme a my si za vámi uděláme výlet do Jičína :slight_smile:

andul - dík za info... Mám možnost koupit skoro nepoužívanou od Medely za dobrou cenu...ale nevím pořádně o jaký typ se jedná, tak ji okouknu a uvidím.... Růčo fůčo mě to nejde totiž ...¨

tak kočiny, dobrou noc přeju a zítra zase ahoooj :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojda babuchy,

balím dětátka robátka k moříčku. Mají óóóbrovský loďák plný plyšáků (tchýni určo klepne až to vybalí) :grinning: :grinning: , ale bez nich prostě neletí. Už nám zbývá pouze lékárnička (doufám, že ji nebudou potřebovat) a bude to. Povinnou výbavu od tchýně jsem nedodržela (2 teplé mikiny, dl. kalhoty, bunda, pučocháče !!!!! ap), takže průšvih na obzoru :frowning2:, plyšáci jsou prostě mnohem důležitější to musíte uznat :grinning: :grinning:.
Snad se mi z toho nezastaví laktace.

Bleduko, co to čtu? Žlučníček je pěkná sviňucha, taky mě někdy zlobí. Doufám, že už je to lepší a je ti dobře.

Claudi, Pepínek by užil spíš spacák místo rychlozavinovačky :grinning: :grinning: :grinning:.

Arwi, proč budeš pojišťovat nové autí u jiné pojišťovny? Nepřijdeš tím o bonus?
18. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Claudi, s odsávačkou neporadím. Mám zapůjčenou taky Avenťáckou ručku, ale zatím jsem jí použila jen jednou.
18. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobre rano :slight_smile:
Tak dneska byla noc drobinek lepsi, ale zase si na me i pres nasi krasnou modrou likvidacni lampicku zasedl komar a bzucel mi do ucha. Nemohla jsem ho chytit, tak jsem jen odhanela a nadavala. Zmizel az s dennim svetlem, pak prisel Jarda domu a ted spi a me cekaji ty pojistovny. Brrrrrr, urady :angry: :angry:

Ludvicku, na to se prave musim zeptat - Generali je pry vyhodnejsi a bonusy by se mely prevadet....
19. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Milá Ludvo, všechno nejlepší k dnešnímu svátku :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
No tak to je nespravedlivyyyyy - jak my mame asi vedet, ze se pod Ludvou skryva poradnej chlap? :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
ahoj kočky
tak jsem dnes po odběrech a zítra mě čeká UZ břicha..tak jsem zvědavá..a adámka zároven sono kyčlí :slight_smile:

arwi- bonzsy se převádějí..jak jsme odhlašovali bourané auto a hlásili nov k jiné pojištovně tak to víme na 100%
necháš si vystavit potvrzení o bezškodném průběhu pojištění a ta nová pojištovna to převezme :wink:
to je super,že máš nové autí :slight_smile:gratuluji :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
claudi- mám odsávačku od aventu-není špatná,ale mě taky více vyhovuje ruční odsávání...nevím jak ta od medely vypadá,ale pokud podobně jako od aventu ,tak by mohla být fajn...
tím myslím,že nevím,jaká by byla pístová (úzká roura) ,ale pokud by to byl takový jakoby trychtýř,co se dá na prso,tak by měla být fajn-tam totiž ti to i to prso jakoby masíruje nad dvorcem...ale jinak neporadím....
19. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
ludvi- tak dětičky už poletí k moři? to se mají...:slight_smile: s tím balením (plyšáci versus punčocháče) jsi mě pobavila :slight_smile:
tak at ti mamino není moc smutno :wink:
19. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
klárko- jejda,tak ondrášek je mediálné hvězda :slight_smile: sluší vám to tam oběma-ty fakt na fotkách po porodu vypadáš,jako by jsi nerodila :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
bledul děkuji, ale já jsem si teda jako po pordu připadala :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
čauky

ludvi - jasně, že plyšáci musí jet s dětmi, no jak by k tomu přišli kdyby neviděli moře :grinning: ...co nějaké mikiny a kalhoty, to není potřeba bo tam bude teplíčko :wink:

arwi - komáři jsou bestie, taky jsem jim vyhlásila válku a večer je likviduji plácačkou, ale skoro pokaždé se stejně alespoň jeden schová a počká až zhasneme a pak zaútočí :angry:

bledul - ať vše dobře dopadne :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Juj, nějak dneska nejsem schopná reagovat - jen: Bledul, jsem ráda, že jsi šlanato vyšetření, snad to všechno dobře dopadne i u Ádulky.

Ludvi, plyšáky bych taky balila spíš než punčocháče. :wink:

Arwi, tak přehlášeno?

My byli dnes s Víťuškou na převážení u paní doktorky. Vítek byl pochválen za šikovnost a váží 4,5kg :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
Claudisku, ahojky :slight_smile:
Jaky byl vylet s Luckou? Chvalila Pepinka, jak je hodnej :slight_smile:

Andulinko, taky ahojky, zrusila jsem pojistku u Fabinky ( :cry: ) a prihlasila Scenika na sve pojisteni, Fabinku si pan odvezl a ja ted musim do Paky, abych ji odhlasila....
Vecer teda nic moc, dost bolesti, ale pak se zmirnily, tak snad v aute neporodim :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Hezké dopoledne!

Doufám, že se mátevšechny fajn,nikoho nic nebolí a miminka jsou usměvavá. :slight_smile:

Arwi,jak je Ti? A co balík,už dorazil?

Mně by dneska měly příjit ty kapičky,ale zatím nikdo nevolal, tak jsem zvědavá. :confused:
20. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Arwi, a to jedeš sama,nebo jede Jarda s Tebou? Doufám, že "B" je správně. TAk to hlavně dobře zvládni,kočko. :wink: A víš, jak bych to udělala já? Šlabych k přepášce bez čísla a poprosila o přednostní vyřízení. :slight_smile: Myslím,že s Tvým břuchem to nebude problém. :slight_smile: :wink:

My jdem zase do kurzu masáží, tak jsem zvědavá, zda se Víťa nechá celý namasírovat, nebo zda budu půl lekce zase kojit a dyndat.
20. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
přepážce :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Andulicku, ne, A je spravne, spi po nocni.
Zkusim, aby to moc netrvalo. Balicek jeste, pochopitelne, nic - a to jsem taaaaaaaaaak zvedava :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Andulko, teda, Ty ses musela zblaznit !!!!! Moc dekujeme, troje plinky a hrazdicky, Ty jsi zlaticko a Claudi taky, holky, jak vam mam podekovat?
20. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Arwi, jsem ráda, že balík dorazil a udělal radost. :slight_smile: Plínky byla zásoba pro Víťu a další koupila babička, jenže s naším cíťou zadečkem dáváme jenom látkovky a přece ty jednorázovky nevyhodím, ne? :slight_smile: :wink: Ak tomuzbytku - je to, jak jsem psala po kamarádčiných dvou dětech. Tak s tím nalož, jak uznáš za vhodný. :wink:
20. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.