• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwen sice vubec nevim co si predstavujes za kocarek, ale koukni na tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21303036&tab=0
7. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
bledul ahoj
tak to jsem moc ráda, že se Tomík cítí už lépe, je to hrůza, když je venku takhle krásně být zavřená, alespoň přes oběd vyběhnu ven, musím stejně do banky, tak spojím příjemné s užitečným :grinning:
7. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
7. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojda!

Tak já už jsem z práce doma. :grinning: Dneska to bylo super rychlý. Jojo konzultace mě baví. :grinning: :grinning:

Včera jsem vám večer psala takový dlouuuhý vzkaz a zrovna, když jsem si říkala, že bych si to měla chytit pod Ctrl+C, tak se mi to celé smazalo. :angry: A užjsembyla po tom včerejšku tak hotová, že jsem naštvaně vypla počítač a zalezla do pelíšku. :sweat_smile:

Claudinko, ten vanish je odcela fajn a hlavně skoro bez práce. Prášek je vlhký, takže ho jen kartáčem rozetřeš do koberce,necháš min 20min schonout a pakto vysaješ. :slight_smile: Skrvrny po kočičím zvracení to dolů sice nedostalo (a to byly poctivě zaprané :frowning2: Nevíte někdo, jak je dostat pryč??? ),ale jinak koberec znatelně čistší, projasněnější a voní. :wink:

"Obývací koutek" už máme od včera přestěhovaný (teď si na něj už jen musím zvyknout :grinning: ) a myslím, že se nám to docela povedlo. :slight_smile: Z křesla je nejnadšeněnjší Pupí - líbí se jí tak moc,že v něm spala celou noc a večer málem zapomněla, že se mrouská. :grinning:

A Míňe jsem včera zasela tu trávu a manželínek jí udělal ve výběhu přepážku (aby nemohla na to zasetý) a dneska už ušák vegetí venku. :slight_smile: Zatím vypadá, že se jí tam líbí, tak si snad rychle zvykne a budou už snad brzo i teplejší noci,aby tam mohla být pořád.

Berušky, jdu kouknout,co jste probíraly a žehlit přehoz na gauč a polštářky, ať to máme už definitivně v "obýváčku" hotové. :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Holky mam dneska cgut tak se jako upravit a hezky se obleknout, ale ja se skoro do niceho nevejdu tak teda nevim nevim :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Tady je dneska uplne mrtvo.. :confused: :confused: :confused:
Venku je krasne a nikde nikdo

Ja se taky loucim za chvilicku vyrazim k apoli. Tak se mejte a ahojky :wink: :wink:
7. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Rituš, držím pěsti na kontorly! :wink:

Aren,doufám, že smlouva už je podepsaná a večer tu budem hromadně slavit Tvůj byteček! :slight_smile: :wink:

Klári, dejsi nějo moc dobrého k obídku, ať tu banku zvládneš. :wink: A užij si prochajdu - je tam fakt nádherně! :dizzy_face:

Bledul, tak to jsem ráda, že je Tomíkoj líp! :slight_smile: A když už vymýšlí takové klukoviny, tak už snadbude brzo úplně fit. :wink: MMCH - co děda? Ještě je pořád v nemocnici?
7. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojka,
všechny Vás zdravím při úterku.

Dneska jsem byla na UTZ ve 30. týdnu. Vrťapka váží okolo 2,2 kg, takže pěknej macek.
Ve zprávě mám napsáno, že odpovídá 33 + 6, nejdříve se dr. trochu vyděsil, že je o měsíc starší, ale nakonec to vyloučil na základě utz z 12. a 20. týdne. Takže uvidíme. Rozhodně si prý nemám pořizovat nejmenší velikosti.
Takže znovu váhám jestli ke kočárku pořizovat hlubokou korbičku, ale asi je to škoda peněz.
7. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bledul, nevím jestli mi něco neuniklo - Tomík je v nemocnici?
7. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Andulko, tak jak se vede?
7. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
čautě, už jsem tu zas.... :slight_smile:

lítala jsem ve městě jako potrefená husa, ale mám vyřízené vše co jsem si dnes naplánovala, tak sláva...pak už jen večer na cvíčo a na kurz...

Ludvi - takže velikost oblečků 56 asi u tebe nehrozí co?? :grinning: :grinning:

Andul - křeslo jste pořídili asi pro Pupí, ne? a já myslela, že pro vás.... :grinning:

Bledul - já chci taky "mrkvovou" troubu... :grinning: :grinning:

Arwoušku - tak byteček už je na dosah? hurá, hurá..... :wink:

a taky zdravím všechny ostatní těhulínky :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
a Ludvi - Bledulčin Tomík není v nemocnici, je sice nemocný, ale pěkně doma u maminky....a už je mu dle Bledulčiných zpráv evidentně lépe... v nemocnici má asi dědu? :confused: ...tak snad bude vše brzy OK
7. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
aha, tak jsem to pochopila správně. Díky.
7. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Bledulka v sobotu psala, že peče buchty pro dědu,coležína rehabilitaci na ortopedii. :wink:

Claudi, teď má ale Pupešátko smůlu, páč se v křesílku rozvaluju a vrním blahem já. :grinning:

Ludvi, to je teda kus chlapa! A vede se dobře. :slight_smile: jen mně poslední noci budí takový asi píchání do břicha na straně Skřítěte a děsně to bolí- až se z toho fakt budim. :confused: Když se zvednu, napiju a zase si lehnu, tak je to dobrý. Tak nevím, z čeho to je - asi těhu nebo co. :grinning:
7. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak trouba teď už dělá obídek za mně :grinning: , ten bude na zítra, dneska jsem dojídali oběd z neděle, králika na smetaně

andul, s kobercem ti neporadím, my si vždycky pučovali přímo čistič na koberce a s tím to šlo super, prášek nebo tablety na praní dostaneš s tím.

bledul, je fajn, že malému je lépe i podle jeho "vylomenin" je to jasné :grinning: :grinning: :grinning: , ant. už určitě zabraly. já jsem se smířila s tím, že malý bude stejně tak či tak později ve sporťáku a ten je super, takže už naštěstí nic neřeším :grinning:

ludvo, tak to jsme dvě, já když byla na utz ve 30tt tak mi dr. řekl, že malý má 2 kg a odpovídá 31tt, ale myslím si, že se to srovná a zas takové macíky mít nebudeme :wink:

claudi, tak mě zařizování čeká zítra, jdeme na matriku přiznat otcovství, vzít jsme se nestihli, jelikož mi umřela mamča 2 měsíce před svatbou :frowning2: , ale zajít na matriku a podepsat lejstra naštěstí není nic složitého :grinning:

dneska je fakt krásně, ale asi si to už moc neužiju, v 15 mám cvičení, takže jedině až pak
7. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
no já tu zase dlouho nepobyla, jako vždy a zase letím. za chvíli pojedu na to cviko, tak se mějte všechny dobře, opatrujte se a užívejte krásného počasí, páčko
7. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak jsem zpátky s vycházky :grinning: venku je pěknej pařák, ale na hnusnej těžkej vzduch v kanclu to nemá :grinning: banku jsem zvládla, taky nyvštívila dětskej sekáč a koupila kalhoty a lacláčky za pár kaček :grinning:
teď se cpu vanilkových sněhem a je mi balženě :slight_smile: jen do práce se mi teda vůbec nechce :confounded: :angry:
7. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Klári, to se Ti nedivím. Musíš jíst hooodně pomalu,abys to trochu oddálila :wink:

Já jsem si nakráleja ovoce a tak baštím to. A nějak na mě padá spánek. :pensive:
7. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
andul jj máš pravdu, radši si tu s Váma budu povídat a papkat, práce na mě stejně počká.
Dneska jsem od šéfíka dostala kontakt na tu žábu co tu bude makat za mě, tak se jí asi zítra ozvu a dohodnu nějakej postup, i když teda zatím nevím jak to budu praktikovat :frowning2:
7. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Klári, já to udělala tak, že jsem měla Vlaďku dva týdny "na čumendě", pak jsem jí dva týdny nechala už pracovat a pomáhala jsem jí s tím a teď už chodím jen Út a Čt dopo, abych jí pomohla, s čím si neví rady a jsem na telefonu, kdyby bylo něco akutního. Myslím, že kdybych jí pořád seděla za zády, tak se to nikdy nenaučí, protože bude pořád spoléhat na mě. Takle nám to oběma přišlo ideální. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
A mmch - bezva fotky! :wink:
7. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
fotky nejsou zas tak krásný, některý jsou dost šedivý, ale poznat nannich jste :grinning:
já to asi udělám tak žde v dubnu bude chodit třeba 2x týdně koukat co a jak a v květnu by už ty dny pracovala sama a já jí čučela na záda, musím sepsat nějaké poznámky, co se dělá měsíčně, týdně..... ale nějak se mi do toho nechce :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já jsem naštěstí toho až tak moc se pisovat nemusela, protože to Vlaďka všechno viděla a psala si to sama. :grinning:
7. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky tehulky :slight_smile:

Bledulce a Klarce vse nejlepsi k narozeninam :slight_smile: tem dvacatym :grinning: Me to ceka koncem dubna :astonished:

Ritusko at vam kontrola na kardiu dopadne dobre. A z OGTT nemej strach, vsichni rikaji jak ta glukoza je sladka a me ji udelali s cernym cajem a bylo to docela dobry :grinning:

Arwi drzim palecky na smlouvu :slight_smile:

Bledulko to je dobre ze uz je Tomikovi lip.

Ludvi teda vy mate ale kus chlapa :slight_smile: U vas asi opravdu ty 56 nehrozi. Doufam ze my tak velci nebudem, protoze ty 56 mam taky a hlavne na to leto, abych pak narychlo nedokupovala abysme meli co nosit :grinning:

Porad se me bohuzel drzi ryma a kasel :frowning2: Chudacek nase mala kdyz s ni tak porad trepu jak kaslu, doufam ze ji to neublizi. Za chvili odjizdim na prvni lekci kurzu tak uz se tesim. Musim se tvarit zdrave a nekaslat aby si ty ostatni maminy nemyslely ze sem je prijela nakazit :unamused: To bych fakt nerada.
Zitra me ceka poradna tak se konecne dovim oficialne vysledek OGTT.

papa a pekne odpoledne :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
Sis, kurz si pořádně užij!!! a na tokašláníi se už vykašli! :wink: Třeba by Ti pomohly ty pastylky nacumlání, co o nich nedávno mluvily holky - teďsijennemůžu vzpomeniut... Propolky,myslím. :wink:
7. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
koukám, koukám, že ás to sluníčko zmohlo, já to balím a jedu domů :grinning:
zítra ahoj
7. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
Deni - tak to mi pak prosím, prosím řekneš co a jak na té matrice ohledně přiznání otcovství....taky nás to čeká, jaksi jsme se za těch devět let co jsme spolu nestihli vzít... :grinning: :grinning: a taky se tam provádí to prohlášení o jméně prcka??? no, pak poreferuješ, že?

Sis - držím palce ať je OGTT v pořádku a nemusíš dodržovat žádnou dietu.... :wink: kurzík si užij, já ho mám dnes taky, ale právě přemýšlím, že asi vynechám, jsem znavená jako kotě a už se mi vůbec nikam nechce... :unamused:

Andulíne - mám nápad, samozřejmě geniální /ostatně jako vždy :grinning: /...zajeďte si znovu do Prahy a kupte Pupešákovi taky to křeslo...no ať se o něj neperete.. :grinning: :grinning: :grinning:

Klarko - v sekáči se někdy dají pořídit supr kousky, že? :wink:

tak jdu spáchat něco k jídlu a pak dám asi chrupku na vzdoušku... :wink:
7. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj kočky,tak jsem si hodili s Tomínem odpoledního šlofíka a ted jen toužebně koukám z okna jak je tam kráásně...
Tomula zatím stále docela Ok,nebýt té rýmy a kašle,tak bych na první pohled neřekla,že mu něco je :slight_smile:

andulko- jo jo,děda stále leží na rehabce,v pátek ho mají pouštět a berou si ho rodiče (je to teda Honzův děda a berou si ho Honzovi rodiče na týden do hor :slight_smile: )

andulko,takže kočí se takhle líbí křesílko? to by měla ikea radost a určitě by to zakomponovala do reklamy-dej jim to vědět a třeba ti i zaplatí za autorský návrh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ludvo- tak uz dopadl takhle pěkně, to bude kousek chlapa :grinning: schválně jsem se koukla na Uz z minulého těhu a Tomík měl ve 31+5 2118 gr a při narození v termínu měl 4000g ...tak snad moc nepřešvihnete 4 kila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

claudi- já bych taky lítala po městě..ono je tak krásně,že bych klidně lítala a klído i po úřadech a to je co říct :grinning: :grinning: :grinning: užij si večer cvičeníčko :slight_smile:

deni a ty si cvičení užij taky :slight_smile: nechcete mě některá vzít s sebou? a nebo na plavání? :grinning: :grinning:

klarko-takže uloveno něco hezkého v sekáči? kde jsi byla? (teda jestli to bylo tady v holešovicích..)máš nějaký tip na fajn sekáč? mě se jinak fotky od tebe líbí-protože když jsem to srovnala s těma mýma tak se to ani srovnávat nedá :grinning: :grinning:

sis- díky za přání :slight_smile: a kdy budeme moci přát tobě k dvacetinám? :wink: :grinning:
zítra držím palce,at je ogtt opravdu Ok,ale snad ano,když ti nevolali....kašel je hnus-ted ale nevím co bych poradila..hedelix myslím že bys myslím mohla,ale nevím jaký druh kašle máš... a taky jsem pívala slézový čaj ten byl fajn na uvolnění hlenů
7. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
jo na holky,kopíruju z oficiálních stránek pražské ZOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

..."Více než 20 000 návštěvníků na zahájení 78. sezony!

Od samého rána proudily do Zoo Praha davy. Přilákal je nejen bohatý program - zahájení sezony, otevření Kavárničky Černohouska, křtiny žiraf - ale i nádherné slunečné počasí. Krátce po 15. hodině padla rekordní hranice 18 tisíc návštěvníků a začali jsme sledovat, kam až se vyšplhá nový rekord. Návštěvníci nepřestali proudit ani v odpoledních hodinách, takže konečné číslo se zastavilo až na neuvěřitelné výši 20 048 osob! ..."

holky,umíte si představit co by to bylo za maso,kdybychom měly srazík o den dřív? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
no tak to by byl pěknej mazec být v ZOO v sobotu :confused: ... to bychom musely opravdu hupsnout k tučňákům do bazénku, aby nás ty davy neušlapaly... :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.