• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dala jsem do albicka Arwen nove fotky auti :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Hezkou sobotu! :slight_smile:

Arwi, prý to zabírá do 24h (jsem někde četla), tak to třeba ještě přijde. :wink: A scénic je krásnej. :slight_smile:

Já jsem -možná- včera přestala konečně špinit - 8 týdnů po porodu. Jenže ve středu doberu lentilky a hrozí, že dostanu regulerní beránky. :frowning2: No, snad ne, když hned ve čtvrtek začnu brát nové balení. :confused:
Jdem se podívat na plovoučky - jsem na to zvědavá.
22. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
čauky,

Arwen, autí je krásný.
Zkuste miminčátka pošťouchnout ještě jednou :grinning: . Nám to zabralo :grinning: .

Andulko, já mám lentilky při kojení a ta se bere v kuse. Pořád.
22. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Včera jsem se konečně probojovala do poradny ke Kouckýmu a dneska mi odepsal, že na zákrok nemusím spěchat.
Jsem tak ráda, moc se mi ulevilo. Kouckýmu věřím!!!!!!!
22. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Ludvi, já mám, hádám, ty samý jako Ty. Tak doufám, že se beránci nedostaví, když tam není ta pauza. :wink:

Tak když Dr. Koucký říkal, že nemusíš spěchat, tak asi nemusíš. :slight_smile: :wink: To je fajn! Doufám, že se to samotný odloučí a nebudeš mít bolení. :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Holky, s těma podlahama to bude ještě boj. :sweat_smile: :grinning: Líbí se nám jich asi 5. :grinning:
22. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
hezký večer všem,

arwouši - auto je super, tak to se vám to bude jezdit, že? je fajn, že to všechno klaplo...se ti jistě ulevilo, viď?

ludvi - dobrá zpráva od Kouckého, že to nespěchá...a jak říká Andul, nejlepší by bylo aby se to odplavilo samo a tebe žádný zákrok nečekal :wink:

andul - to je umění se rozhodnout, co? jen vybírejte, přemýšlejte, zvažujte a nakonec určitě koupíte tu pro vás nej.. :wink:

Dneska jsme měli kulturní odpoledne, jeli jsme se podívat na neckyádu...Holky, to byla prča na čem všem se lidi plavili a ty kostýmy vtipný...bylo to moc hezké...Pepino to krásně prospal v kočárku a absolutně mu nevadil ten hluk všude kolem...ba naopak mi připadá, že čím větší hluk a randál, tak tím lépe se mu spí ... :grinning: :grinning: Teď je ale čilej a na spánek to vůbec nevypadá, tak asi budu muset pustit telku na plný pecky, když to má tak rád.. :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj, dobry vecer. Tak nase dnesni ranni pokus skoncil mymi cim dal itenzivnejsimi poslicky, ktere nejsou ale nijak moc pravidelne, tudiz nevim, jestli jet nebo nejet. Usoudila jsem, ze pockam do rana, pak na to asi bude potreba vlitnout jeste jednou a hned na to vlezt do horke vany...pak uz nevim, leda skoky ze skrine :angry: :angry:

Ahoj Claudinecko, Andulinku a Ludvisku :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ach jo, to mateřství se mnou mává... Viděly jste tu Šarlotinu pavučinu? Holky, řekněte mi aspoň jedna, že jste to taky obrečely. :sweat_smile:

Arwi, hele,tohle znám, to čekání na porod. :grinning: Ještě že už to mám za sebou. A Ty to budeš mít za chvilku taky tak. :wink: Kdy že bys to měla nastoupit do porodky? V úterý? Ještě nedávno jsme Tě s holkama utěšovaly, že dvojčátka donosíš a že se nenarodí malinká a teď Tě utěšujem, že už budou za chvilkou na světě. :grinning: :grinning:

Claudi, na neckyádu, bych se šla taky kouknout. Ani nevím, zda se tu u nás něco podobného dělá. :confused: Asi spíš ne. :frowning2: Claudi, já Vítkovi pouštím CDéčka, která jsem poslouchala jako těhu - to se malýmu líbí. :slight_smile: :wink:
22. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahojky při neděli :slight_smile:

andul - musím tě zklamat, Šarlotinu pavučinku jsem taky sledovala /pravda-jedním okem/, ale slza neukápla... Ale roním slzy taky u kde čeho, tak si z toho nic nedělej... Jsme holt citlivé maminky :wink:

arwi - co ranní sexík, nějaké změny? :wink:
23. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky maminky moje, tak mi to po sprse vcera vsechno preslo a v noci se nedelo vubec nic, ted rano jsme to popohnali znova - jenze jsem si uvedomila, kdo ma dnes svatek a to ji prce nemuzu udelat :unamused:
Zkusim udelat vsecko proto, aby se mohly deti narodit zitra - to mam totiz narozky ja a to by byl pekny darecek :dizzy_face: :dizzy_face:

Andulko, nastupuju ve stredu vecer a vyvolani bude ve ctvrtek rano :frowning2: Bojim
23. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Arwi, a to by byTi nemohli naplánovat epi císaře??

Claudi, co se dá dělat, jsem holt cíťa. :grinning:
23. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Andulko, s tim se pocita :slight_smile:
Ja jsem chtela lvicky, ale to mam asi smolicka, protoze to proste nejde - a na ctvrtek tam jdu proto, ze ma sluzbu muj doktor. Budou to panny, sice to neni uplne nejidealnejsi znameni, ale neva. Treba budou divoky po mne :slight_smile:

Stejne mam strach :frowning2:
23. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
arwi - to je úplně jedno, jestli prckové budou lvíčci nebo panny, hlavně aby vše proběhlo v pořádku a děti i ty jste byli zdraví :wink:

jsem tu sama opuštěná...velký Pepino šel na jedno /asi hospodský dnes točí pivo do barelů, páč tam teda to "jedno" pije už dvě hodiny :grinning: / a malý Pepino spinká v košíku a ozývají se odtamtud pěkné detonace, tak to je paráda...bych nikdy neřekla, že budu mít takovou radost z prdíků :grinning: :grinning:
zítra mě čeká cesta na zdr. pojišťovnu, proplácejí 1000,- za plínky, nebo za nadstandart v porodce nebo něco podobného, takže bych byla hlupka, kdybych toho nevyužila a pak ještě odevzdat žádost o porodné, a taky mám domluvenou tu odsávačku, tak to musím vzít všechno na jeden zátah...Tchýňka bude hlídat pepču, tak ho nebudu muset sebou vláčet alespoň....

hezky se vychrupkejte a zítra zase ahoooj :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Čus maminy a Arwi,

zdravím po víkendu, teda řeknu Vám, že je to strašně divný mít jedináčka.
Je tu strašně prázdno, nikdo se nehádá, už se na hady fakt těším.
Asi se háďatům taky trošku stýská, protože se zkracují intevaly mezi jejich telefonáty.

Klárko, doktorka na rehabilitaci mi poradila abych malého nosila na tygříka na pravé straně - protože je pravičák.
Možná, že kdybys malého nosila na levé straně, že by mu to pomohlo.
Zítra musím mudře zavolat, protože si nejsem vůbec jistá, že ho mačkám správně :frowning2: .
Byl sice se mnou manager, ale jelikož nás zahltila informacema, jsme z toho "chytří" oba :frowning2: .
Jééé, to budu zase za blbku.

Arwen, já mám doma panny dvě (Terka a sponzor) a někdy je to teda síla :grinning: . Jsou to dvě palice.
Velkej Honza teda určitě není pořádkumilovný, teda je, ale nerad uklízí. Ale uklizeno má rád :grinning: :grinning:

Claudi, u jaké jsi pojišťovny?
Já jsem u OZP. Sice proplácejí nadstandardní pokoje a taťku u porodu, ale náš tatínek si nějak zapomněl říci o doklady o zaplacení. Takže máme smolíka. Snad nám něco dají na očkování.
Holky, budete děti očkovat pneumokoka? Já ho pro Matěje chci, protože mu velký děti budou nosit ledascos, ale pořád se nemůžu rozhodnout kterou vakcínu :cry: .
23. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Andulko, jakou chcete plovoučku, dřevěnou?
My máme skoro všude korek a jsem moc spokojená. Sice je měkčí, ale není na něm vůbec nic vidět :grinning: :grinning: .
23. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Bledulko, vyšlo vám krásný póčo, tak si ještě užívejte dovolenky a zahrádky.

My nakonec pojedeme na chalupu.
23. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jdu povlíknout peřiny a do hajánek.
čauky.
23. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Hezký večer,

Arwi, všechno bude v pohodě - císař v epi je fakt v klidu. Jen si 1.den po porodu říkej za včas o analgezii. :wink:

Claudi, zítra dobře pořiď. :wink:

Holčinky, musím říct, že mám náladu pod psa. :frowning2:
Rozhodla jsem se, že se zatím do školy vracet nebudu a budu se plně věnovat Vítkovi a budu si to užívat.Jenže to znamená, že přijdu o důchod a to je s rozdílem mezi RP a mou bývalou výplatu mínus 10tis z rod. rozpočtu/měs. :frowning2: :angry: :cry: Teď když budeme vybavovat domeček. :frowning2:
Navíc jsme skoro domluvení, že koupíme větší 5ti dvéřové auto. Báru (našeClio) sice zbožňujeme, ale 3dvéřák je pro Vítka nebezpečný. :frowning2: :confused:
Takže jsem se rozhodla, vás poslechnoput a protože si budu chtít přivydělat aspoň nějakou korunku, budu plést ty košíky na zakázku. :slight_smile: Takže přijmám zakázky! :wink: A nebojte udělám vám cenu. :grinning: :wink: :grinning:

Jo a jedna prima zpráva na závěr - Lenďa už má net, takže až bude mít chvilku,máme ji zpátky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoooooj, zdravim tetky konikovky do Letnikova :grinning: :grinning: konecne jsme online :grinning: :grinning: kocky, chtela jsem vas dneska docist, ale mlade se rozhodlo, ze nebude spaci den, ale koukaci, takze jsem se nedostala....zatim jsem udelala nasemu milackovi albicko, abyste ho konecne poznaly.....zitra se sem snad dostanu, tak napisu co a jak bylo.....
Fakt jste mi chybely :wink: zkusim vas zitra docist :grinning: vsem maminkam i miminkum posilam pusinu.....arwi, tobe samozrejme taky :grinning: :grinning:
musim do sprsky a kdyz bude mlade jeste spinkat, tak neco pisnu.....zatim, kocky pa paaaaa a pusu
23. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
ahoooj andulko :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Lenikooooo!
23. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Teda, teta, Filda je fakt krásnej! Blonďáček usměvavej! A Tobě to moooc sluší! Jéé,já jsem ráda, že jsi zpátky. :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :wink:

Ludvi, jak dlouho bude Matějda ještě jedináček? Neboj, háďátka se Tibrzov pořádku vrátí a přivezou Ti jisto jistě pár mušlí a plyšáky plný písku. :wink:
Podlahu bychom aspoň dolů do obýváku chtěli dřevěnou plovoučku. A nahoru nejspíš lamino. Na klasický prkna nebudou penízky. :frowning2: Ty jsem investovali do schodiště. :slight_smile:
23. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
andul, ja jsem taky rada :grinning: bylo to hrozny, nevedet, co se deje na konikovi :grinning:
23. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz
:grinning:
Když bylo něco důležitého,psala jsem. :slight_smile: A přestože to bude znít jako výmysl, dneska jsem TI chtělka psát taky a Tys mě předběhla. :grinning: Zase. :grinning: :grinning:
Leničko, omlouvám se, ale slíbila jsem Tomovi, že si s ním půjdu lehnout a on už na mě čeká. :sweat_smile: Tak Ti popřeju dobrou noc a doufám, že se zítra pobavíme víc. :slight_smile:

Dobrou a klidnou noc a hezké sny. :wink:
23. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
krásné pondělí všem

já se na tenhle týden moc těším, taťulda má dovolenou, tak bude taky více s námi.
Dnešní noc tedy byla moc pěkná, myslím, že Ondrášek zkouší co vydržíme :angry: , :grinning:
Jinak už několik dní pozoruju jak si Ondrášek začíná žvatlat, je to paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni no ahoj, moc si nám chyběla, Filípek je moc krásný miminko a poslední fotečka s jídelnou je fakt vtipná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jdu se trochu zkulturnit ať se mě taťka nelekne až procitne, ale myslím, že to hned tak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré dopoledne!

TAk nejprve: ARWENKO, všechno nejlepší k dnešním narozeninám! :slight_smile: Hlavně zdraví,štěstí,lásku, brzký a pohodový porod a ze všeho nejvíc zdravá dvojčátka, Danulíčka a pozorného, pečujícího a hodného Jardu. :slight_smile: :wink: Posíláme s Víťulkou velkou pusu! :wink:

Klári, to bude paráda, když bude taťka pomáhat i přes den. :slight_smile: TAk koukejtejezdit po výletech a pořádněsi to užít! :slight_smile: :wink:

Holky, Vítek si hraje vedle na posteli pod hrazdičkou (už asi půl hodiny :slight_smile: ), takže když mám chvilku na snídani a na koníka, nastěhovala se mi na klín Pupí. :grinning: A to tak vehementně, že přes ni nevidím a nedošáhnu na klávesnici. :grinning: Ale abych jí nekřivdila, tak se teď uvelebila vedle mě na opěradle křesla. :slight_smile:

Leni, taky takle občas po jídle skončíme. :slight_smile: :wink: Případně mi Ťulda spí na chobotu,který mám kolem sebe a já se nemůžu hnout. :grinning:

MMCh - Klárko, když kojím v sedě, tak si dám chobota ne kolem břicha ze předu,ale z boku- že mám Víťulku položenýho ze předu u prsu a druhý rameno polštáře mám kolem boku za zády. Vítek je tak dostatečně vysoko, abych sek němu nemusela hrbit a mám i vypodložená záda, která mě takle tolik nebolí.:slight_smile: :wink:
24. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
čauky holky,

Leni, to je fajn, že už jsi zpátky :grinning: .
Hlavně, že taťulda Filípka stihnul porodit a pomazlit, ale bylo to na poslední chvilku, co?

Klárko - užívej si tatínka a hodně odpočívej :grinning: .

A hlavně Arwen, přeju ti k dnešním narozeninám hodně zdraví všem tvým dětičkám, hodně štěstíčka, hodně trpělivosti, pohody, sil a hlavně abys to měla brzy zasebou.
24. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojte kocky :wink: tak dneska nas trapi prdiky.....andulka mi psala o nejakych probiotickych kapickach, ktere jste tu houfne objednavaly....muzu se zeptat na stranky, prosim? :wink: davame sab simplex a pecicky, sice to celkem pomaha, ale kdyz se muzeme trapit min, tak proc ne? :wink: teda jestli to pomaha :grinning:

arwisku, vsechno nej nej nej k narozeninam a jsem zvedava, jestli je u vas do budoucna nebudete slavit trojite :grinning:
24. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojka Leni,

stránky na kapičky www.raj-plinek.cz.

Nám mají přijít zítra, nemáme je vyzkoušený, tak jsem zvědavá :grinning: jestli budou fungovat.
Nás už prďájzové tolik netrápí, ale spíš kv. imunitě. Jsme taková chcípavá rodinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Doufám, že nejsou ňáký ošizený.
24. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Prdíky nás tolik netrápí, protože už jím prakticky jen suchý housky a čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pestrá strava kojící matky.
24. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.