• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky, moc vás zdravím. Trochu jsem vás dočetla, tak držím moc palečky arwence, at vše vyjde na jedničku :wink: a hlavně at je to co nejdřív vid? Vím jak se cítíš, taky jsem přenášela do poslední chvíle, ale teda jen jedno mimčo, takže ty to máš o to těžší, ale máš krásné bříško. :wink:

Ludvi, chtěla jsem se zeptat, jak tu píšeš, tak ty opravdu jíš jen suchý housky? Taky se chystám na nějakou dietu kvůli prdíkům, malá se taky pořád trápí, ale bojím se že tou dietou přijdu o mlíčko, ale asi je důležitý jíst aspon něco že?
A ještě se chci holky zeptat, jak jste vaše zlatíčka naučily na dudlík? Malá ho nechce a nechce, ale večer před usnutím používá jako dudlík mě a to se ji snažíme odnaučit, ale nevíme jak když dudlík odmítá.
Tak jinak se mějte krásně a užívejte poslední prászninové dny, zase sen brzy nakouknu. Ahoj
24. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Luco, a zkoušela jsi různý tipy dudlíků? Některá mimča nechcou silikon, ale kaučuk jim chutná a tak. Prý nejoblíbenější jsou "kytičky" z drogerky za pár korun. :slight_smile: :wink: A pro začátek můžeš malé dávat do pusinky cucat svůj malíček místo prsu. :wink: Radili nám to v porodnici. :wink:

Ludvi, Víťa už taky docela prdoše zvládá a tak už začínám právě zkoušet,co snese a co ještě ne. :sweat_smile: A kapky začnu baštit na podzim asi já,aby topřešlo do mlíka. A kdyby Víťu bříško trápilo nějak víc, tak je dostane i on.

Jé,chcete říct vtip? Vzpomínáte, jak jsme řešily streptokoka ve spodku? Tak já ho dole neměla, ale aby mi to nebylo líto (asi :grinning: ),tak jsem si ho přinesla z porodky v nose. :angry: Ne že bych teda ten nos někam strkala, to ne! :grinning: Ale asi to v porodce lítá a jak jsem tam ležela skoro týden, tak se u mě zabydlel,hajzlík! :angry: :sweat_smile:

A zdá se,že by se trojité narozeniny v Jičíně slavit mohly, neb tu Arwenoušek ještě nebyla a to nebývá zvykem. :wink:

Jo a přidala jsem Vítkovi do alba nové fotečky.

:slight_smile: :wink:
24. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ludvi, dik moc, kapicky objednany :wink: kruci, snad to za tu cenu bude fungovat......
holky, jeste jsem vas nezvladla docist :frowning2: malej ma dneska prdiky od pul osmy a nic nepomaha, jen koza do pusy :grinning: takze dneska delam dudlika, protoze Filda original docela odmita....nikdy mu nevydrzi v papule :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak my kojime skoro nonstop, je to jedinej ucinej zpusob, jak ho utisit.....ted je taky pricuclej a uz skoro spinka :slight_smile: ale jak s nim pohnu, tak se na sto procent vzbudi....takze dudame mamu....
andul, hi hi, to sis dotahla domu peknyho podnajemnika :grinning: :grinning: a fotecky jsou mooooc hezky. Vitek uz je peknej kousek :sweat_smile: ..no a ty tehu.....super :wink:
24. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
jsem zrovna rikala mamce, ze v praze jsem jedla cokoliv a prdla si jednoui za rok a tady se kvuli malymu hlidam a prdim jak dan.....tak ja nevim.... :unamused: a co ti dela po houskach a caji mliko,ludvi?
ja piju skoro vylozene jenom fenyklovej caj a caj pro kojici matky a nejak to nepomaha :frowning2:
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahoj maminecky. Ale kdepak... jsem tady a stale 3v1. Kdybych do te nemocnice nenastupovala, mam dojem, ze bych je snad nosila jako slon.
Boli me dole bricho, ale to je tak vsecko, horsi je, ze je od rana strasne malo citim, teda holcicku ano, ale chlapecka vubec - budila jsem je nasilim a fakt skoro nic, jen nepatrne pohyby. Snad to neni nic vazneho :unamused:

Moc vam vsem dekuji za podporu a hlavne za prani k narozeninam, jste hodne. Za pul hodky jedu pro Danulku do skolky a pak na vybery, zitra me ceka evidencni prohlidka auta a prepis, dalsich 1000 v haji :unamused: :unamused:
Snad to vazne ale stihnu :slight_smile:

Leninko, musim Ti rict, ze mas nadherny detatko a jsem rada, ze jsi tady u nas po tak dlouhe dobe zpatky :slight_smile:

Holcnky, mezi nama, zacinam mit hustej strach....
24. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Arwi, z čeho strach? Z toho císaře? TO se fakt neboj! Zkus to brát jako dobrodružství :wink: , tak jsem to udělala já a báječně jsem si to užila. :slight_smile: Nejvíc jsem se bála cévkování, ale to bylo naprosto v pohodě. :slight_smile: :wink: A dětičky zvládneš,uvidíš! Jen co se zajedeš, budeš tu s náma vysedávat, jako teď. :slight_smile: :wink:

Leninko, dík za pochvalu. :slight_smile: Ono se jíst musí, protože pak jsou ty prdy právěz prázdných střev. :confounded: A postupně přijdeš na to, co vám dělá a nedělá dobře. :wink: Vítek třeba nemůže normální rajčata, ale schery mu nevadí - zajímavý, co? :sweat_smile:
A jak vůbec probíhal návrat "ztracené" dcery domů? A co Dantík, zvládá bydlení v bytě? Claudi má pro Tebe od Bleduky ten šátek na vyzkoušení (teda pokud Ti ho už neposlala :sweat_smile: ).
24. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky devcatka.. Tak se hlasim po dlouhe odmlce..

Koukam ze Arwenka je stale 3v1. Tak koukam Arwen ze jsi to vydrzela co nejdele, to je dobre.. Ale vim ze uz ti musi byt v tom teple hrozne..
A jinak co se tyka cisare, tak se neboj, sice je to potom bolave, ale kdyz pak vidis toho prdolku tak i ta bolest stoji zato.. A Arwen tak preji vse nej nej k narozeninkam a at ti vse dobre dopadne a at ti prtatka delaji jen a jen radost..

Jinak Matyasek roste jako z vody.. Kdyz jsme byli minule utery na kontrole tak uz mel 4260g.. Jinak minuli viken jsem promarodila, nemit tam mamcu tak ani nevim kdo by maleho prebalil, nebyla jsem schopna se ani po ranu sama zvednout z postele abych si dosla na zachod.. Ja totiz netrpim na horecky a samozrejme me chytlka poradna chripka.. Boleli me vsechny klouby v tele a mela jsem dva dny horecky pres 38.. No hlava se mi motala tak ze jsem nebyla skoro schopna se vubec nejak pohybovat, takze mi mamca podavala maleho jen na kojeni a jinak jsem cele dny prospala.. Zkousela jsem paralen, ale ten vubec nezabral, az mi detska lekarka rekla ze muzu pri kojeni i ibalgin, muzu vam rict ze jsem ze sebe vypotila asi 10 litru vody.. Budila jsem se uplkne mokra i cela postel a periny durch.. No a samozrejme aby ta chripka nebyla malo, tak se mi ta horkost vrazila do leveho prsu a zacinal mi tam zanet od ktereho jsem mela dalsi dva dny zvisenou teplotu a bolest hlavy.. Ale uz je to v poradku a jsem rada ze jsem tim neprisla o mleko, protoze jsem nebyla schopna ani poradne pit, jen jsem porad spala..
A co se tyka maleho, je to zlaticko, porad spi.. Jak teda ted byli ty paraky, tak byl malinko nevrlej, ale kdyz jsme odpoledne vyjeli ven, tak spinkal jak dudek.. V noci se mi budi tak jednou nebo dvakrat na jidlo.. Ted jsme o vikendu cestovali, tak byl malinko rozhozenej, ale doma ho o pul osme vecer ulozim a a vztava mi az tak 4 - 5 takze je proste uzasnej.. No jsme zvedava jak mu ta jeho hodnost dlouho vydrzi :grinning: :grinning: No a potom se budi tak sedma a nebo treba az po osme hodine..

Ted jsme u Dadovich rodicu, ale az dorazim domu tak vam vlozim zase nejake fotecky, at take vidite jak nam ten nas milacek roste :wink:

Len koukala jsem na fotky, strasne moc vam to slusi a malej je nadhernej.. Jinak moc moc gratuluji a at malej krasne roste

A co jinak u vas noveho?

Jinak zacinam byt na nervy ze svych bratru z tatovi strany, jednomu je 6 a druhemu 9. Porad by maleho tahali jak kute, hlavne ten mladsi porad si ho chce chovat a ten starsi zase prilitne z venci a porad maleho osahava, porad mu matla po obliceji a puse, jenze on si ty ruce sice omeje, ale takovym zpusobem ze je ma stejne cele od bahna.. Jsou jak urvani ze retezu.. V patek jsem malemu rozhodila spani, protoze jsme dorazili pozde k babicce a tak jsem ho v sobotu ho chtela normalne ulozit jak je zviklej a kdyz ho prijdu po nejake dobe zkjontrolovat tak ten starsi bracha sedi vedle postylky a porad ho osahava, takze ho samozrejme budil.. On tam teda nebyl sam, babicka byla snima v obyvaku, ale zacinaj me stim stvat..

No jsem zvedava jak vsem ta nadsenost z maleho dlouho vydrzi, muj tata je znej tak mimo ze se na nej vzdy kazde rano pribehl podivat k babicce. To jen abych to upresnila, mi nemuzem spat u meho otce protoze nase Meggi tam ma zakazano chodit, protoze pousti chlupy a tatova zena to nesnese.. Este bych pochopila kdyby rekla ze pokazde nez odjedem tak ze to musim po psovi uklidit, ale ona rovnou zakazala vztup psovi do domu.. Ale uz zacinaj nadavat ze jsme s malim u babicky a ne u nich, ale holt se neda svitit, preci ja nemuzu davat pokazde hlidat psa babicce kdyz prijedem.. Samozrejme nevlastni matka uz mi rekla at prodam psa, to aby jsme mohli spat u nich.. No proste nemam slov..

Tak se zatim mejte krasne a ja se zase brzy ozvu.. Nam ted doma nejde internet, tak mam omezeny pristup. Tak ja se pokusim zase brzy ozvat. Tak pa pa a at vam vsem ty vase ratolesti delaji jen a jen radost
24. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoj vespolek :slight_smile:

koukám, koukám kdo se nám to po dlouhé době ukázal? :slight_smile:

Leni a Filípku, ahoooj....zkoukla jsem vaše fotky, no Filda je kráásný mimi a rodiče vypadají šťastni, tak to je paráda, tak to má být.... Leni, naše mládě taky má nejraději dudlík zvaný máma :grinning: tamten jak může tak vyplivne, ale přesto se mu ho snažím nacpat, ať si pěkně žvejká silikon a ne mě :grinning: Tak jak to všechno zvládáte, co vaši, asi pomáhají, ne? Škoda, že taťka je od vás tak daleko, určitě se mu po vás musí moc moc stýskat. Kdy se vlastně vrátí z mise?

rit - tak to asi nebylo nic moc ty teploty a zánět :frowning2: ještě, že ti mamka pomohla a Mytyášek je tak hodný synáček... :slight_smile:

arwi - tak další den úspěšně za tebou...Jsem zvědavaá jakou budou mít dvojčátka váhy a míry :wink:

já jsem si dnes pořídila tu odsávačku, ale zatím žžádná sláva... Zkoušela jsem to a v lahvičce bylo jen tak na dně...Přitom mlíčka mám snad dost /malý hladový není a pěkně přibývá/, ale asi ze mě stačí všechno vycucnout a mlíčko nazbyt není... :frowning2: No ještě neházím flintu do žita a budu to zkoušet dál... No a pokud bych nic do zásoby nenastřádala, tak až budu ve škole, musel by Pepino holt od babičky dostat mléko umělé... No, uvidíme co a jak... :wink:

andul - hezké fotky jsi přidala :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Holky,viděly jste tu novou reklamu na Panadol? To je klááásnýýý!

Jůů,Rit, teda to sis užila, kočko.Tak hlavně že už je to za Tebou a je Ti dobře. :wink: Mamkaje hodná, že Ti pomohla. Co se "bráchů" týče, tak bez obav tvrdě zakroč,pokud Tě to štve. Konec konců Ty jsi máma a nikdo krom Dády nemá nárok TI do výchovy a dění kolem Matyáška nemá co mluvit. A macecha je bez komentáře... Pokudvám je u babičky dobře, tak nic neřeš. :wink:
24. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Čus CLaudi!
24. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ráno,

a Květulčinýmu Radimkovi všechno nejlepší k svátku! Zdraví, štěstí, pohodu a usměvavou maminku s tatínkem. :slight_smile: :wink:

Děvčata, jdu se pochlubit - Víťulika spinkal do 20h do 6h! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Láskulka naše šikovná!

Arwenoušku, dnešek si pokud možno užij!Omez výběry a lítání a úklid a podobně a buď co nejvíc s Danulkou, přeci jen je to poslední den, kdy má maminku jen sám pro sebe, a buď v klidu! :slight_smile: :wink: Zítra nastoupíš do porodky a pozítří máš miminečka v náručí! :dizzy_face:

Claudi, synáček mě "přinutil",abych krmila z obou prsů během jednoho kojení. Bála jsem se, že nebudu stíhat "vařit"na další baštu, ale mám, zdá se, inteligentní prsa :grinning: a mlíčka je dost. :slight_smile: ťukťuk! :zipper_mouth: :slight_smile: :wink: Tak můžeš taky zkusit nakrmit z jednoho a odstříkat z druhého (pokud ovšem kojíš z jednoho a nez obou "na ráz" :sweat_smile: ) do zásoby. :wink:
25. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak andul, jsi mě předběhla :slight_smile: ...koukám, že má svátek radim, tak jdu popřát, ale jsi byla rychlejší :grinning:
takže radimkovi přejeme vše hezké k jeho prvnímu svátku :dizzy_face:

vítulka takhle hezky spinká...to je krása :slight_smile: to u nás asi nehrozí, maximum na jeden zátah máme pět hodin, víc ani tuk ...ale to se stává taky málo, většinou jsou to plus minus tříhodinové intervaly...
andul - už jsem ze sebe vyždímala 1OO ml, tak jsou v lednici :wink: odsávala jsem jednou v noci a ted ráno a pokaždé je to padesátka...takže to nepůjde tak rychle, ale hlavně, že to jde alespon tak :wink:

u nás svítí slunce blunce, bude zase pěkné vedro....tak se maminy neusmažte a hlídejte ty svoje poklady :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
cusik kockz, yatim jsem tu jen na skok....chci se zeptat na tz probioticky kapky....dneska mi dorazily,ale pisou tam,ze se muzou uzivat az od ukonceneho tretiho mesice :frowning2: :confused: co s tim? to uz budeme mit po prdikach :angry:
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
len - ahojda, to neporadím, já je nemám... My užívali Baby calm /homeopatika/, ale moc bych řekla nezabíraly, tak nám mudr napsal Sab simplex a ty jsou o poznání lepší... :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Leniku, tykapky jsou tak"levný" protože jsou vožený ze Slovenska,který ale nemá zaplacený testy pronovorozeňata. Nicméně distributor v ČR je má, tak má na nich napsáno, žed se můžou už někdy od 1týdne. A prototaky v Čechách stojí 600,- :angry: Ale je to ten samej produkt a ta samá firma jako na Slovensku. Píšou to na tom webu. :slight_smile: :wink:

Claulínku, tak vidíš, že to jde a mlíko bude neboj. :slight_smile: :wink: Jen bych ho asi radši dávala do mrazáku. Je to hezky popsaný najednom webu.Najdu ho a dám Ti to sem. :wink:
25. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
andul - to budeš hodná...dík :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Claudi, nenech se odradit tím fousatým tatínkem a sjeť kousek níž na stránku. :wink:
http://www.rodina.cz/LLL/uchovavani.html
25. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
andul - fousáče jsem přeskočila a hned nastudovala info o mlíčku... :wink: Odpoledne jsem zkoušela dát Pepínovi to odstříkané mléko z lahvičky...no byl to souboj, vůbec ji nechtěl :frowning2: No ale musí si na ní zvyknout, bo příští pátek už jdu študýrovat...
25. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Claudi, a zkoušelas stříkačku? Vítek lahvičku taky něchtěl.Ale bylo to hlavně o dudlíku. Dávala jsem mu speciální hnědý, tvarovaný se špendlíkovýma dirkama (aby nezlenivěl) a to bylo zle až na půdu. :grinning: Tak jsem mu dala klasický cumlík a lahvičku od Aventu a byl celkemklid. Cise se trochu Víťa pral, ale nakonec se nabaštil. :slight_smile: :wink:

Kdepak máme dneska Arwíska?

Ludvi, kdypak se Ti vrací háďata? Už to nebude tak dlouho trvat, že? :slight_smile: A co Matějíček, jak se má?

Bledulka je pořád na dovče a zdá se,že jsou v těch skalách, když se neozývá. :slight_smile:

Sis, nejspíš dospává hody. :slight_smile:

Iluška taky ještě dovolenkuje. :slight_smile:

A kde pak máme zbytek? :wink:
25. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holcinky, jsem tady, nemuzu uspat Danecka, protoze mamka neumi rozlozit sedacku a ja na to nemam silu, musime cekat na Jardu, az prijde z odpoledni, ja se bojim zitrka ci pozitrka, jeste se s vami prijdu rozloucit rano a pres den.
25. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Arwen,
ničeho se neboj, jsi šikovná, když jsi mimísky dopekla tak dlouho, tak to už zvládneš všechno :grinning: .
Co Daneček, už mi připravenou aktovku do školy?
\kdo ho bude hlídat až budeš v porodnici?
Tak zítra bude poslední den jedináček :grinning: :grinning:
Danečka ti taky vyvolávali?
Budu na tebe móoooc myslet.
25. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Claudi, koukni ještě na www.kojeni.net
Poslední dobou moje oblíbené čteníčko.

Dneska tady byla na chvilku mamina, která se ve dveřích vystřídala s mým otcem a mojí macechou.
Matějda byl z těch prarodičů tak znavený, že usnul bez vykoupání, bez mlíčka, v tom uslintaným tričku a asi se mu onich i zdá, protože s sebou mele a mele. To zas bude noc.

Háďata se vrací zítra večer, takže od čtvrtka bude u nás opět čóro móro :grinning: . Chudáci sousedi.....

Len, dneska mi taky dorazily kapičky. Docela jsem se bála, aby v tom vedru nebyly převařený. To by mě fakt kleplo.
25. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Andulko, moc tady sse spavým Vítkem neprovokuj, jo?

Matějda včera i dneska dopoledne zapomněl, že je nespavec a spal v kuse HODINU!!!!!!!! Byl z toho sám v šoku :grinning:.
Stihla jsem tooolik věcí. Kdyby mu to tak chtělo vydržet.
Od září nám začnou dělat novou fasádu a bude po spaní úplně. Asi budeme bydlet venku :frowning2: .
25. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ludvi, to je drsný. TAtínek se klepal ještě při natáčení. :grinning: Ale byl dobej a stáli u nich andělé strážní, že se nic nepodělalo. :slight_smile:

Arwi, neboj, všechno bude v pohodě!!!! Když jste to zvládli s dvojčátky do teď,porod bude hračka a hlavně obrovská úleva. :slight_smile: :wink: Uvidíš! Co máš na zítřek v plánu?

Berušky, jdu chrundat. Tak dobrou noc. :slight_smile: :wink:

Jo, Ludvi,objednali jsme tu pračku. :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Andulko, dneska nám Boženka ňák skákala při ždímání.
Asi tam bylo málo prádla, doufám!!!. Stará Boženka vydržela 15 let.
25. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj maminky. Tak jse posledni den tady 3v1.
Dekuji vam tady za podporu. Je to neskutecne divny pocit, odvezla jsem Danecka do skolky a normalne mam jakysi pocit prazdna, vubec ale nevim proc, kdyz se mi tady vlastne naopak byt naplni (kdyz vsecko dobre dopadne).

Andulinko, ja vubec nevim, jete mam praci a musim jet napsat jednu pujcku, jako na potvoru mam hlad a asi bych uz nemela jist. Normalne bych vyluxovala cukrarnu a uzenarstvi :slight_smile:

Ludvisku, Danecka me nechali 14 dni prenaset a pak mi rupla voda, ale vcera jsem byla na pasech a NIC, ani naznak, proste kdyby to uz nebylo riziko, tak bych je donosila a treba i prenasela...
Danulinek to ma pripravene vsecko, vcera me dojal jeho otec, kdyz mi napsal, ze ho prihlasil do ranni i odpoledni druziny a zousel na me, ze ma mit kluk pevny rezim a do te druziny ho mam vodit i ja. Umite si predstavit, ze bych s miminama a s Danem vstavala v pul seste jen proto, abych je vsechny MUSELA probudit, kdyz muzou spat a dala ho do te druziny? Chudak jeho tatinek to nema moc v hlave v poradku...
26. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojte kocinky, tak prdlavka spinka, takze mam trochu casu....no, on spi docela dost, ale nejak stejne nestiham :grinning: jeste ze jsou tu nasi a pomahaj :wink:
dodatecne vsechno nej nej Radimkovi k prvnimu svatku :wink:
arwiii, neboj, to bude v pohode....a uvidis, s epiduralem je to lazo plazo, pak budes litovat, ze jsi ho nemela i u Danecka :wink: a bud rada, ze mimiskove tak dlouho vydrzeli, vem si, ze by se narodili treba ve 20tym tydnu...brrr :unamused: jste sikulky, ze jste vydrzeli tak dlouho :wink: budu mooooc drzet palecky a myslet na tebe....hele, ja tu cukrarnu a uzenarstvi klidne vyluxuju za tebe, aby se jim to tam nezkazilo :grinning: a mmch, autiii je mooooc hezky :wink:
andulko, tak koukej udelat nejakej vzornicek kosiku a ja si hned nejaky objednam :wink:
ludvi, no to jsem na ty kapky zvedava....dneska teda musim zatukat, tuk tuk tuk, zatim je klid (kapky jsme jeste nedali)....ale pisou tam, ze se ucinky dostavi az po mesici :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze se asi musej davat kazdej den....tyyy jo, to mas asi husty, zvladat doma cokoliv s takovym nespavcem, co? filda ma obcas taky nespaci dny, ale neni to kazdej den :wink: diky bohu.....
26. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Arwi a z tech pannen si nic nedelej :wink: petr je taky panna...obcas bych ho zabila, ale jinak je v pohode.... :wink: ja byla ze lvicka docela nestastna, byvaji to casto sobci....no, uvidime, asi to bude chtit tvrdsi vychovu...ale uz se vidim, ha ha ha...malej spi se mnou v posteli a nevim, jak zvladnu davat ho spat do postylky....snad bude v pohode, az to prijde :confused: a dvojcatum se evidentne ven nechce, nam totiz sexik taky pomohl :wink: a jeste jsem mela pres den sklenicku vina :confused: :grinning: tak nevim, co filipka popohnalo :grinning:
jinak koukam, ze ty nase ditka nechapou, na co se vyrabej dudliky :grinning: nekdy je to fakt unavny, mit ho pricuclyho na koze hodinu a pul :grinning: ale porad tajne doufam, ze ho to prejde samo od sebe :grinning:
rit, tak jsem te nakonec predbehla :grinning: hlavne ze uz to mas taky za sebou a ze jste oba v poradku :wink: mooooc vam gratuluju, jste sikulky :slight_smile: ty opuchly ruce a nohy za to staly,co? :wink: doufam, ze uz jsi zdrava...to musi byt naprd, marodit, kdyz mas doma takovy mrne :unamused: mmch, s bratry udelej kratky proces! miminko prece neni kote, aby ho mohli tahat sem a tam.....hele a ta tvoje macecha je, koukam, pekne padla na hlavu,ne??? :confused: :angry: nasi :angry: chlupy taky nemusej, ale nikdy by mi nerekli, ze sem se psem nesmim...a hlavne s nasim, kterej je zvyklej valet se po gauci a tak....ach jo, nektery lidi jsou proste na facku! a co meggie, jak se tvari na malyho? :slight_smile: jsou taky kamosi?
claudi, drzim palecky, aby to s lahvickovym krmenim dobre dopadlo a ty mohla jit v klidu studyrovat :wink: jinak odsavcka od aventu je fajn, ale my ji zatim nevyuzivame, protoze ten nas otesanek zvladne vypit i tvrdy prsa :grinning: fakt jsem zvedava, kolik budeme vazit :confused: :sweat_smile: snad moc nepribere a nedostaneme vynadano :grinning: papulu uz ma pekne kulatou :grinning:
teeeeda andul, od osmi do sesti jsme jeste nespali...byla jsem vytrsla, kdyz dal filda na jeden zatah 20.00-2.00....to bylo super :slight_smile: snad se to bude jen prodluzovat.....vetsinou mame intervaly kolem dvou hodin pres den a kolem ctyr hodin v noci....
jinak ja beru nejaky laktobacily v praskach, dala mi je magistra v lekarne, to by snad na prdiky mohlo taky pomoct :wink:
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky maminky :slight_smile:

tak jsem tu zas jen na skok a nemám čas vás ani dočítat. jen koukám, že arwenka má miminka stále v bříšku. Asi se jim u tebe hodně líbí :wink:
tak držím palečky, ať všechno v pořádku dopadne a jste všichni tři zdraví a v pohodě a držím moc palečky!!!!

Lucinka nám roste jak z vody, už je s ní sranda, krásně se na mě směje a snaží se i mluvit, prodože vydává takové zvuky, jako by mluvila :slight_smile:
a každý nám říká, že vypadá jak půlroční, takže to je pěkný macek :wink:
26. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.