• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jinak za týden už se vracíme zpátky domů, tak to si mě tu zase užijete až až :grinning:
26. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj maminky.
Jdu se s vámi rozloučit, ve čtyři mám nástup....dám vám vědět, jakmile bude nějaká novina.
Andulce moc děkuji za uklidňující telefon a všem ostatním za milá slova tady na MK.
Opatrujte drobečky, mám vás rád, holky a jsem ráda, že jste tady celou dobu byly a budete :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Arwi, drž se a ničeho se neboj - bude to v pořádku! Už se moc na ty Tvoje cvrčky těšíme! :slight_smile: :wink:

Iluškol, ahojda.To je dost, že ses ozvala. :slight_smile: Tak Lucinka je jako půl roční? Teda ta to ale dohání. :grinning: Doužijte si prázdniny a pak se rychle aklimatizujte doma. :slight_smile: :wink:

Leniku, a co váš Kulich, jak zvládá "konkurenci"? A bydlení v bytě?

My dneska byli s Vítkem na studijním a musím říct, že se mimoc ulevilo,když jsem odtamtať odcházela s prodlouženým přerušením. :slight_smile: A až se nám vrátí taťka z práce, pojedeme se podívat na vyhlídnuté autíčko a pak vybrat moření na schodiště. :slight_smile: Takže já jdu ještě hledat obrázky schodišť. :slight_smile: :wink:
26. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:

tak už tady Arwi nestihnu.... :frowning2: No, neva, ale i tak ti moc přeju ať je vše rychle a v pořádku za tebou a ty už si budeš moci ty své dva miláčky pochovat v náručí... Moc se těšíme až je tu u nás v Letníkově přivítáme :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně štěstí, kočko!!!! :slight_smile: :slight_smile:

iluš - tak ještě týden u vašich si pěkně užij a pak už zase budeš s námi v kontaktu :wink: Teda Lucinka je asi kus slečny, když říkají, že vypadá na půl roku... No co, holt se jí krásně daří a to je dobře :wink:

andulíne - paráda, přerušení máš vyřízeno, tak budeš mít klídek jen na Víťulku a na baráček a pardoon, taky samozřejmě na manželína :slight_smile: :wink:

ludvi - na www.kojeni jsem už taky zavítala, a jsou tam docela dobré rady a názory, takže čtu a čtu a čtu...díky za tipa :wink:

holky, jak je u vás dneska? tady dusno jako v prd.... :unamused: Doma je líp snad jak venku...jen na balkoně to celkem jde, páč to tam trochu profukuje, ale jinak děs...chudáci srdcaři a tlakaři :frowning2:
se picnu, to naše dítě dnes zase skoro nespí...v noci strašákoval od 2-5, já samo s ním, aby mu to nebylo líto... a tak jsem předpokládala, že bude spát přes den, ale předpokládala jsem mylně, páč spal prozatím do této chvíle suma sumárum tak hodinu... no mě by nikdo ke spánku teda nutit nemusel :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
jen na skok
hlavně kvůli arwence, chci jí moc moc popřát, bezproblémový porod a už se na tebe moc těším a na ty tvoje dva prcky taky, samozřejmě.

Dneska nás celý den hodně trápili prdy, tak jsem zkusila tu vámi doporučovanou rýži ve fusekly a světe div se ono to funguje :grinning: :grinning: :grinning: malej se vykakal z podoby a bylo mu krásně
26. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
no tak sláva, bůh žehnej fuseklým :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
A rýží!!! :grinning: :grinning:
Hihi, právě jsem vymyslela, co našim miminkům přinese Ježíšek. :grinning: Našít rýžový polštářky nebude problém. :grinning: :grinning: :grinning:

AAAAAAAAAAAA- pomooooooooooooooooooooc - máme byt plný teď veeelkých komárů. Většinahmyzu mi nevadí,ale tohle teda jo - obzvlášť kdyžPupí kouká z tlamičky komáří noha! :astonished: :confounded: :frowning2:
26. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
MAMINKY A MIMINKA V LETNÍKOVĚ JSOU KOMPELTNÍ!!!!!!! :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:

"Dnes ve 21:38 se nám spontálně narodila holčička Sandra,3,18kg a 50cm, ve 21:57 chlapeček Nicolas, 3,18kg a 52cm. Oba jsou v pořádku,já taky, ale byla to fuška."

Arwenoušku, velikananánská gratulace! Jsi pašák a dětičky taky!!! VElikánskou pusu a spoustu zdraví,štěstí a pohody vám všem!!!
26. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahojda holky,

tak KONEČNĚ Arwen má miminka :grinning: :grinning: :grinning: .

Arwenko, přeju Sandře, Nicolasovi i Danečkovi hodně zdravíčka, štěstíčka a usměvavou maminku.
Tobě a Jardovi ještě navíc hodně sil a trpělivosti. Tééééda, jsou to ale mackové!!!!!!!
26. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ludvi, to je mazec.,viď? :slight_smile: Arweňátka vůbec nevypadají mírama na dvojčata! :grinning: Hlavně, ž :grinning: už jsou na světě a že jsou všichni vpořádku.ťukťuk!
26. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
To máš pravdu. Jsou to pěkný kusani, to se jen tak nevidí :grinning: . Některá sólo miminka by mohla závidět.
Arwen to zvládne, je to silná holka.
26. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tak co, už Pupí ulovila všechny komáry?
26. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Zítra k nám přijede sestra Petromilla s Adamírou.
Adam má narozky zítra a naše Terča pozítří, tak to kapku oslavíme.
Upekla jsem ovocný dort, ale místo želé jsou amarouny. Asi soudruzi udělali někdy chybu :frowning2: .
Snad to bude k jídlu.

Mláďata se vrátila v pořádku, tak jsem zvědavá co na ně ráno bude dělat Matějda.

Dneska jsem uklízela, aby se dětem doma líbilo :grinning: :grinning: . Takže uprostřed obýváku je vyklopený kufr a všude cajky ....
No co, zítra to nahrnu do pračky a ségra může přijet. Adam to nepostřehne a ségra mi to odpustí...
Holt bordel v bytě, šťastné dítě.
26. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ludvi, :grinning: :grinning: :grinning: To jsi ráda, že jsou háďata doma, co. :slight_smile: A ani nepotřebovali punčocháče! :wink: :grinning:
Ségru od nás pozdravuj a oslavy si užijte! :slight_smile: :wink: Dortík bude určo dobroučký :wink: V nejhorším všem zavážeš oči a bude to. :slight_smile: :wink:

Jájdu do hajan, takže dobrou noc,krásné sny i všem miminkům a Ty si zítra užij segrušku. :wink:
26. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
Andul dobrou.
jj jsem moc ráda, že už jsou doma.
Jdu taky do peřin, raději po tmě, abych neviděla ten bordel.
Ráno raníčko budu z toho mít pěknou depku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale co, hlavně, že jsme zdravý!!!!!!
čauky.
26. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
arwen moc ti gratuluji k narození Sandry a Nicolase, krásné velké dvojčátka, tak jim přeji především zdravíčko, lásku a moc hodné rodiče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andul pytlíky z rýžíííííííííííííííííííííí jo ty se budou určo hodit :wink: :wink: :wink:
27. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:

taky jsem se v noci tu šťastnou novinu o Arwi dozvěděla... kolem půlnoci jsem kojila, kouknu na mobil kolik je hodin a tam sms od Arwouše... tak jsem z toho byla taková naměkko :slight_smile: Tak kočko naše, přejeme tobě, dětem a Jardovi jen to nejkrásnější, všechno ať v pohodě zvládnete a moc se těšíme, až se podíváme na fotky mimísků... :dizzy_face:

ludvi - vidím, že neztrácíš humor a to je dobře :slight_smile: bordel už taky neřeším, raději ho nevidím... :wink: Užij si ségrušu s Adamírou a vše nej všm oslavencům... P.S. pošli kus dortu, ovocný s amarouny já moc rááád :grinning:

andul - dejte už konečně Pupí napapt, ať nemusí lovit ty komáry :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
přidala jsem do alboně pár fotek toho našeho zázraku :slight_smile:

holky, jsem v koncích...včera opět souboj tiánů při krmení z lahve...jedna holčina mi poradila zkusit kojit přes kloboučky, že si pak na láhev lépe zvykne...no tak ráno kojím s kloboukem a to naše zvíře po chvilce zjistilo, že je něco jinak a už se pustilo a plakalo...tak fakt nevím kudy na něj...já nakonec do té školy snad fakt nebudu moci odjet...protože on by raději celý den nejedl... No ještě neztrácím náděj, ale docela to člověka vyšťaví...
tak pokud máte někdo nějaké nápady a zkušenosti, tak sem s nima... :wink:
27. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Arwenko, mom moc mocinky gratulujeme s Vašíkem k narození tak krásných dětiček, jsi šikulka, Sandře a Nicolasovi přejeme moc moc zdravíčka, lásky, štěstíčka, tobě a Jardovi přejeme hodně ale hodně síly a trpělivosti, určitě to zvládnete.

Já utíkám za Vašíkem, už mi tady pláče, všechny vás a miminka pozdravujeme
27. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Arwenko: ooobrovská gratulace k narození miminek! hlavně ať jste všichni zdraví a v pořádku!!! Je báječný, že ti opravdu vyšel ten páreček a máš chlapečka i holčičku. Tak se všichni držte a už se tu na vás moc těšíme. paaaa
27. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
To je nádhera, všechno nej nej nej Arwence a jejím zlatíčkům, krásně si to holka zvládla, jsi strašně šikovná, moc s Terezkou gratulujeme. A ted at vám dělají zlatíčka jen samou radost a taky tobě a Jardovi přeju pevné nervy :wink: , ale vy to krásně zvládnete.
27. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahojda!

To tu opravud včera od odpoledne nikdo nebyl? :astonished:

Přiznám se, že jsem to sledovala, ale nebyla jsem schopná sem cokoliv napsat. :confused: Přes poledne jsme byli s Vítkem venku a oak znovu od 17 - 19h a kolem půl desátý večer se mi udělalo tak hrozně zle, že jsem si šla vzít paralen - nejspíš náběh na migrénu. :confounded: A Tom pochopitelně sloužil - už je skoro pravidlem, že když je mi opravdu špatně a potřebuju ho doma, je v práci. :confused: Naštěstí je Víťulka opravdu zlatíčko nad zlatíčka,protože spinkal od 20h do 6h a teď tak nějak na střídačku do půl desátý a teď si hraje s hrazdičkou. Tom slíbil,že přijde dřív z práce.No uvidíme v kolik dorazí. Zkusíme jít s Vítkem na chvilku ven, ať se provětráme a jsme do jedný doma, ať netrajdáme na tom největším slunku.
28. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak se hlasim po delsi dobe a copak to tu ctu :grinning:

Arwenko obrovska gratulace k narozeni Sandry a Nikolase, mate krasne miry a to jsi mela strach ze je nedonosis. Tak at se vam vsem dari a jste zdravi. Jsi sikula ze jsi to zvladla prirozenou cestou :slight_smile:

Doufam ze jste vsichni v poradku, jak maminky tak miminka.

Len ahojky, krasny fotecky :slight_smile:

Claudi jak ti jde odstrikavani mlicka? Ja sem taky nejaky odstrikavala pred hodama, mam pakovou odsvacku od Nuku a jsem s ni spokojena. Jsi dobra ze jsi odstrikala 50 najednou, me se povedla max. 30. Akorat si davej bacha a nechavej mlicko v lednicce mezi odstrikanim a pak za 24 hod. sup s nim na mrazak.

Ilusko doufam ze jste si dovolenou uzili a Bledulka je myslim taky jeste na dovolene, ze? :slight_smile:

Andulko ja vas obdivuju ze jeste budete studovat, ja uz bych na to nemela. A jak jde vybavovani domecku? Koukala jsem na fotecky. A az budes mit najy vzornik kosicku tak dej vedet :grinning:

Ludvi jak bylo detem u more? Uz se jim to krati, za chvili maji nastup do skoly, i kdyz vy vlaste mate jeste o par dni delsi prazdniny :grinning:
28. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Jinak my jsme si hody uzili, bylo to super, sice bylo vedro, ale vyslo nam pocasi a Anezka byla nejmladsi starka :slight_smile: Porad nas nekdo fotil :grinning: Nejvim byla Anezka spokojena, kdyz jsem ji mela v naruci a zpivali jsme :slight_smile: Je poznat ze je z muzikantske rodiny. Jeste ze mame babicky, malou vecer vykoupali a ulozili ke spanku takze jsme mohli jet domu az kolem jedne hodiny v noci :slight_smile:

Byli jsme 18.srpna na kontrole s nozickama a mame je v poradku, dalsi kontrola ve 3,5 mesicich.
Zacalo nam tyct pred hodama ocicko tak jsme dostali atb kapky a zlepsilo se nam to jenom prechodne, takze jsme byli pred tydnem na ocnim a mame masirovat kanalek, ze je asi ucpany a uz se nam to zlepsilo huraaa :slight_smile: takze se proplachu vyhneme.

Dneska jsme byli opet u pani doktorky, protoze se mi mala osypala, vypada to skoro jako 6 nemoc, ale ta se objevuje v pozdejsim veku, takze to pani doktorka zhodnotila na virozu, mala ma i trochu zacervenaly krk. Dostali jsme fenistil a masticku a za par dni by to melo byt v poradku.

Uz jsem byla i konecne na gynde na kontrole po sestinedeli, a vsechno v poradku, vzala mi ster, a pekne po nem spinim uz treti den :frowning2: Udelala mi vnitrni ultrazvuk a mam tam nejakou malou cysticku, pochopila jsem ze asi nekde u vajecniku, ale pry by nemela delat neplechu. Antikoncepci jsem zatim odmitla,rekli jsme si z manzelem, ze az prestanu kojit tak si nejakou necham napsat, do te doby si budem davat pozor a pouzivat ochranu.

Pristi tyden jedeme zase ke tchyni. A 6.9. budeme mit krtiny :slight_smile:
Dala jsem do albicka par novych fotek a pokud se budete chtit podivat tak tady jich mame vic:

http://picasaweb.google.cz/mam.navratilovi

Pekny vikend vsem :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Zdravím všechny maminky, mám docela frmol, tak zatím nějaké fotečky našich miminek...Arwenka + Jarda :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=443459&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Arwenko a j.a.r.d.o, blahopřeju k narození miminek, ať jsou zdravá a dělají vám jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Arwi, tý brďo......takoví mackové.......tos to bříško měla ještě malinké :confused: :grinning: . Teď musíš místo břicha lavór, jinak to není možný :grinning: :wink:. Jsi holka šikovná, žes je porodila spontánně :wink: . Tak ať jde do budoucna všechno hladce, určitě to zvládneš :slight_smile: .
28. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

sis - krásný fotečky, Anežka je princeznička :slight_smile: Hody jste si náležitě užili, viď? To je paráda, když se lidi umí takhle bavit... Budete nechávat malou křtít? Taky jsem o tom uvažovala, ač tedy nejsme věřící...ale velký Pepino je křtěný, tak by malý mohl taky...no uvidíme, jak se dohodneme doma a s farářem...
Já mám dvoufázovou pákovou odsávačku od Medely a super spokojenost, nebolí to a jde to celkem rychle... Maximum se mi zatím povedlo vysosnout na jeden zátah 70ml, tak to celkem jde...

Andul - tak co, už je ti dobře?

jardo - dětičky jsou krásný....a že zdravím maminku :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojka,

Jardo a Arwen, máte nááádherný miminka :grinning:

Jdu se rozloučit, zítra (pokud se mi teda podaří sbalit :angry: :angry: :angry: ) odjíždíme na chaloupku.
Nechala jsem Matýska (nakojenýho, přebalenýho) 30 minut hlídat autorovi a jela jsem do Billy pro to nejdůležitější.
Dítě málem vypustilo duši a tatínek se tvářil dost zbídačeně. Matějdu jsem vzala do náručí a přestal plakat. Asi další závisláček.
Takže se tady mějte krásně a opatrujte miminečka.
Jdu balit, sice to mám docela nacvičený, ale tááák se mi do toho nechce, že jsem si sama sobě protivná.
28. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
jardo mimča máte fakt krásný, ještě jednou gratuluji a pozdravuj maminu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojda při sobotě.

Včera se mi pochopitelně můj příspěvěk smazal a tak jsem se naštavla a znovu to nepsala.

Petru, koukám nová fotečka v pase :slight_smile: - letošní dovolená?

Ludvi, nakonec teda strávíte poslední prázdninové dny na chatě? Tak ať vás babča moc nezapřahá a užijete si to tam. :slight_smile: :wink:

/Zase mi to spadlo - fakt nevím, jak to dělám :confused: :rolling_eyes: Ještě že jsem si to podržela v paměti. :grinning:/

Sis, v tom kroji vám to mooooc sluší! A Anežka je krásná holčička. :slight_smile: Vy už budete mít křtiny? My se chystáme na přelomu podzima a zimy. Až bude domeček a naši tak budou mít kde přespat.

Přiznám se, že já bych sebez křtu obešla, ale Tomovi na tom záleží, tak Vítek křtěný bude. Ale kolem chození do kostela budou ještě dlouhé dohady. :sweat_smile:

Claudi, děkuju, už je mi líp. Koukala jsem na fotky a vedle vašeho Pepínka Budulínka vypadá náš Vítek opravdu jako Skřítek. :grinning:

Klárko,co prsa -už je to v pořádku?

Jardo, miminečka jsou kráááásná! Nikýsek má žloutenku, že je v inkuboši? Takať je brzo seségrou u mamči.
:wink: Jak to s Daníkem sami doma zvládáte? A co říká na sourozence? Moc pozdravuj Arwenouška a ještě jednou gratuluju! :wink:
29. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.