• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj kočky,

Bledulko, ty jsi téééda spisovatelka :grinning: .
Tomík chodí na nočníček? Tak to je bezva, co? Pak je pitomá tá první zima. Než člověk ty mrňousky vysvleče, tak bývá někdy pozdě :wink: . Určitě to zvládnete na jedničku, Tomík je šikulka.

Nestačila jsem všechno dočíst, nějak nestíhám po návratu do Prahy a hlavně se potřebujeme ještě zajet se školou a tak. Snad to všechno dočtu večer.

Klárko, já měla Sudokrém v kufříku z porodnice. Nemáš ho tam? Je fakt dobrý.
Jak říká Bledulka, větrat a omývat vodou místo ubrousků. Zkuste změnit značku plen, každý miminko snáší jiné. Před lety bývali Pempers sensitiv, ale ještě existují, netuším. Rozhodně držím palečky, aby se to rychle zahojilo.

Arwenko, musela sis teda fakt užít při porodu. Jakto, že tě doktor zase přemluvil na normoš porod?
Jinak jestli tě to uklidní, tak jsem taky jediná rozdrbaná mamina před školou...., ale i odpoledne.

Týjo Bledulko, to fakt cvičíš? Jsem večer ráda, že se doplazím do postele :grinning: .
9. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Savec se vzbudil - po dvaceti minutách!!!!
Ani jsem nedojedla oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Robátko ještě zaklaplo víčka :grinning: , takže jsem okoukla malou Anežku. Je to teda kus krásný ženský a je ti Sis hodně podobná, viď?

Včera jsem byla s Matějdou na réhábce, docela nás chválila, ale zároveň nám přidala dost krutej cvik. Včera jsem u něho brečela i já, ale dneska jsem se pochlapila a Matějda se taky moc snaží. Nedá se nič robiť.
Včera jsem byla doma asi tak 10 minut od 7 do 17 hod. Pořád jsme někde lítali a něco zařizovali. Do toho u nás propukla rekonstrukce fasády, takže to byla včera docela síla. Dneska se chlapci z jukrajíny nějak ulejvají, tak se Matějda alespoň vyspí v postýlce a já něco podělám v domáctnosti. Žehlící maratón pokračuje, už toho mám plný kecky. Na víkend se chystáme opět na chalupu, jukrajínci budou makat i v so a v ne, tak asi raději odjedeme.

Jdu udělat Terce sváču na výtvarku a něco poklidit
9. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky děkuji za rady, já jsem nakonec zavolala dr. a ta mi řekla ať se přijedeme ukázat. :wink: předepsala mi Imozal na kožní infekce, dala vzorek sudocremu (ano taky jsem měla vzorek z porodnice, ale zatím nevyzkoušela), paní dr. doporučila větrání a omývání vodou a pořádné osušení. takže děvčata jste úplné odbornice, takže ještě jednou díky :grinning: :grinning:

jdu Ondru tedy vysvobodit z plenky, umýt a dát na deku a přebalovací podložku s mým štěstím, se určitě hned počůrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak oja je na zemi a moc se mu to nelíbí, jdu za ním, půjdeme pást koníky :wink:

sis, Anežka byla krásná na křtinách :wink: :wink:
9. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
čauky holky :slight_smile:

Klarko . tak ať je brzy Ondrulka zase v poho...ten sudokrém je opravdu dobrý, Bledulka mi ho poslala a když měl Pepino třísla takové začervenalé tak jsem ho použila a bylo to za dva dny dobré :wink:

sis - Anežka je v té zavinovačce jako panenka, je moc krásná :slight_smile: Má už ženicha?? Musím jí ukázat Pepinovi až se vzbudí :wink: :grinning: Křtiny jste si pěkně užili, viď? Je to pěkná tradice, taky o nich přemýšlíme, ale než se asi rozmyslíme tak mládě bude asi chodit do školy :grinning: školu zvládnout musím, je to poslední rok a to by byla škoda to nedotáhnout do konce...bude to asi dost náročné, ale zvládli to jiní, tak to zvládnu taky /doufám/ :wink:

bledul - díky za výsledky tipovací mimi soutěže....no některé dětičky bych fakt asi nedokázala uhodnout..Musím si ta alba procházet častěji :wink:

ludvi - kluci jukrajinci se asi nepředřou, co? ségra bydlí taky v paneláku a barák za nimi zateplovali asi cca 1rok :grinning: a vždycky když jsem k nim přijela na návštěvu a koukala jak pokročili, tak buď svačili a nebo chytali lelky do kabelky :grinning: :grinning: no určitě bych si takovou firmu pozvala na práci domů :grinning: :grinning:

Pepajs právě vytuhl pod kolotočem a tak jdu něco pošolichat a upéct štrůdla na slano, bo od rána žeru jen sladké...K snídani koblihy a k obědu jsem dělala švestkové knedle /jsem jak Hujer, švestek se nám nějak urodilo/ :grinning:
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky všem a vítám bledulku, která to tu zase pěkně písmem rozjela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
claudi, držím palce ať to študírování jde dobře, ať to pěkně dotáhneš do konce
sis - malá je kouzelná, ať to proplachování kanálků brzy skončí a už očička netečou, gratulace ke křtění, nás to mine, nějak na to nejsme ani jeden z nás
taky jsem přidala pár foteček, ale pořád to nejsou ty aktuální, protože nějak zapománáme fotit :sweat_smile: a hlavně točit, kameru máme a nepoužíváme
ludvi, jsi šikulka s tou vojtovkou, tak pěkně takhle cvičte dál :wink:
arwenko, jsi šikula, uvidíš, časem se to zajede a bude lépe :wink:
bledulko, s tím albíčkem našich dětí to je super nápad a po pravdě, své dítě poznám to je jasný, ale nevídím v něm ani sebe ani Jirku :grinning: :grinning: :grinning:
klarko, mě dr. na opruzeniny taky doporučila Sudocrem, na Bepanthen se moc netvářila dobře, Vašík není naštěstí opruzený na zadečku, taky mažu Rybilkou a po pravdě, já ho pořádně patlám, jak zadeček, tak i ze předu, třísla, ty jeho faldíčky, trošku i bříško jak je plínka a my používame Pampersy (já chválím, dneska jsem koupila 2x Mega Pack v akci v Albertu), ale nám se objevil puchýřek v podpaží levé ručičky, tak mažu i tam, aby se to nezhoršilo.

K včerejší kontrole ve 3 měsících - byli jsme pochválení, vážíme, podržte se 6630g a měříme 62 cm, dr. říkala, že jsme dlouzí a statní, že má Vašík krásně "robustní" hrudník (že by kulturista :grinning: :grinning: ?) Má být po kom velký, pomě ale ne :wink: Dostal 2 injekce, hexu a Synflorix, dr. nám napsala sirupek na teplotky Nurofen, já si koupila i Paralenové čípky a nový digitální teploměr, prý už se klasické rychloběžky nevyrábějí. A bohužel už jsme nový teploměr vyzkoušeli, jelikož Vašík na injekce reagoval, krom pláče po injekci a pak byl trošku více plačtivější, dostal teplotku a kolem půlnoci už měl horečku 38,9 bez odpočtu, takže jsem mu dala sirupek, sice mu vůbec nechutnal, je sladký, plival mi ho ven, ale naštěstí zabral a byl do rána bez teplotky, zatím se drží a má 37,8 bez odpočtu, takže to je zatím dobré, ale stále je plačtivější.
Iluss, vy jste teda byli nakonec bez reakce? Jak to snáší Lucinka?

Jo holky, psaly jste, že kočárky budou asi pro vaše mimča v zimně malé, no nejste v tom samy, my taky určo nevystačíme, takže buď sporťák z x-landru, nebo vytáhnu z půdy starý 18 let, ale ještě zachovalý :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla, Bledul Tomík je šikulka s tím záchodem, a držím palce ať žlučník vydrží co nejdéle v přijatelném stavu, jj dieta určitě zabere a když tak i tabletky, ale teď si na jejich název nevzpomenu :unamused: , je to na uklidnění, určo ti něco napsali, teda sice nevím, jak je to s tabletkama při kojení.

Jo a mám dotaz, jak by měla vypadat stolice u nekojených miminek? My máme takovou tmavě zelenou a v tom se i objevuje trošičku žluté, takové hořčicové, ale jen trošičku. Víte někdo? Vím, že všechny kojíte, ale možná Bledulka nebo Ludva budou vědět.

Jo a ještě něco, my blinkáme pořád a dr. nám zase na to nic moc neřekla, protože Vašík krásně prospívá, ach jo, někdy ho to samotného trápí, určitě to ani pro něj není nic příjemného.
Tak zatím se loučím, jdu se na něj kouknout, jedl naposled 10:40 a ještě pořád nic, podřimkává. Asi to bude taky reakce na to očkování.
9. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Deni krasny fotecky a z Vasika je kus chlapa :grinning: Snad vam ta reakce na to ockovani brzy skonci.

Kari tak vidis Dr. dobre poradila a holky taky :wink: Jinak ja sem ten sudokrem mela taky v balicku z porodnice.

Bledulko dik za radu ohlende ortopky. Na endokrinologii uz sem byla, mam trochu nizsi hladinu hormonu tak me snizila davku a v unoru jdu zase. Jinak to mam dobry.
Krestni jmeno mame jenom Anezka. Bylo to moc dojemny chtelo se mi skoro brecet :slight_smile:

Jinak nam dneska opet proplachli kanalek, meli jsme ho ucpany jeste na lednom miste kousek dal. Trpela jsem s Anezkou :frowning2: Zitra jdeme znovu a to by pry uz melo byt dobry. uz jsme vystridali dvoje atb v kapickach do oka. Tak nam drzte pesti at nam to zitra dobre dopadne. Masaz jsme taky delali asi 14 dni ale nepomohlo nam to.
9. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
sis, další proplachování mě mrzí, držím palce ať to zítra je naposled.

Holky ještě se chci zeptat, jak často se má používat, enbo jak správně ten syliciový olej na ty šupinky ve vláscích? Olejíček mi vyzvedl Jirka, ale neptal se jak ho používat, tak nevím, jestli můžu každý den, nebo obden, nebo jak to je?
9. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
zdárek :slight_smile:
tak už včera mi měla přijít zásilka PPL a ani včera a ani dnes nedorazila :angry: volala jsem tam a včera i dnes mi slíbili že "zítra" :rolling_eyes: doufám,že zítra opravdu dorazí....

ludvi -to je dobře,že vím vojtovka jde a třeba nebudete muset cvičit moc dlouho a třeba vám za několik měsíců dovolí přestat...a aspon se budete pěkně vyvíjet :slight_smile: fatk,co jsem viděla dětičky na vojtovce,tak se rychle vyvíjeli -dokonce tak rychle,až to těm doktorům taky nebylo po vůli :slight_smile:
s tou rekonstrukcí fasády vás lituju-hluk a bordel...fuj...nám ji dělali před 5 lety a teda byla jsem ráda,že skončili...

no tomík právě nechodí na nočník,ale výhradně do záchoda..jinak ale na noc ještě plínu máme-to nám tak dobře nejde...a nejhorší je,že ještě nemá odhad,kdy si říct na záchod,aby to stihl,takže někdy je nehoda...a nejlepší je,když sedíme v autě a jedeme a on najednou,že hce kadit :grinning: :grinning: to pak honza honem hledá místo k zaparkování ...ale zatím jsme to v aute stíhali :grinning:
jo jo,dala jsem se na cvičení..popravdě mě to zatím mocnebaví,na sport jsem tele,ale snažím se překonat se ...chodím do sklepa na orbitreka-ten už si myslel,že už tamzůstane navždy zaprášený a ověnčený pavučinama :grinning: :grinning: :grinning:-teda chodím-byla jsem tam dvakrát-45 a 60min... a na dnešek mám domluvené cvičení s trenérkou co cvičí těhotné nženy a ženy po porodu tak jsem moc zvědavá... a doufám,že u toho vydržím a že to bude znát...honza mezitím pohlídá robátka :slight_smile:

klárko,tak at má ondrášek brzy prdelku jako broskvičku...určitě se to brzy zahojí :slight_smile:
aspon máš klid,když to viděla i mudra :slight_smile:

deni- teda mě u tebe vašík trochu připomíná tebe z té fotky co máš v albíčku,jak máš kudrnaté vlasy :slight_smile:
takže vašík odstonal očkování? hlavně že už mu je líp..jestli můžu poradit,je fajn mít i v ledničce paralenové čípečky...někdy dětičky reagují na teplotu tak,že vyzvrací i ten panadol u je fajn mít čípečky v záloze..a když jsme u té lékárny,tak ještě je fajn mít doma v zásobě kulíška-to je rehydratační roztok,když má dítě průjem a nebo zzvrací či při větších delších horečkách..ten beru taky jako důležitou věc v lékárničce-a je v něm i návod,jak rozznat dehydrataci a jak postupovat...

se stoličkou-nejsem si úplně jistá,ale mám pocit,že zelená stolička je většinou z laktozy co je v mlíčku-jak se to rozkládá..pokud to hnilobně nepáchne a není tam hlen,ta by to mělo být ok..ale pokud se ti to nezdá,tak ukázat plínku dětské mudře..

claudi- slaný štrůdl? jéé,pošli mi taky maličkou ochutnávku :slight_smile:

sis-to věřím,že jsi byla dojatá:slight_smile: my věřící nejsme,taže křtít nebudeme,ale určitě to jzselo bt pro vás krásné:slight_smile:
endokrinologie-až v únoru na kontrolu? počkej,jestli tomu dobře roumím,tak jsi v těhu brala letrox,po porodu jsi mela nízké tsh a tak ti snížili dávku..pokud to takhle je,tak si akorát hlídej,zda nemáš za čas (za měsíc dva)zda nemáš příznaky hypofunkce...
po porodu je častý,že se žláza zblázní a žena má thyreotoxikozu a pak po vysazení se to zvrtne rychle naopak zase do hypofunkce..je lepší to hlídat...já mám kontrolu v tpmhle období po dvou měsících...u toma jsem taky měla v těhu hypo,po porodu hyper-snížení dávky a pak hodně velká hypo a zase nasazení éčby..ted s adamem to samý...vzpomínám,jak jsem pak tloustla,zácpa šílená,vlasy padaly extrémně a byla unavená...a šíleně vysoký tsh... takže kdyby jsi se někdy v zimě necítila dobře,tak radši tu vou dr. kontaktuj dřív než v únoru..

holky,končím,jdu se strojit a za chvíli jdu do tý posilky...tak snad to tam se mnou nešvihne :slight_smile: :grinning:
zatím papá :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
deni,salicyl by se neměl užívat dlouhodobě,krátkodobě problém myslím není
9. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
bledul, paralenové čípky mám taky a kdy mu můžu dát ten čípek nejdříve, kdyby sirupek vyzvracel nebo nezabral?
trochu mě děsí, že naposledy jedl v 10:35, takže za celý den má vypité jen 260 ml :confounded: a to je teda dost málo, pořád spinká :confused:
ten roztok si budu muset koupit, to je dobrá rada
a můžu ho používat třeba každý den po dobu třeba jednoho týdne? než to vyčešu?

já taky začínám se cvičením, s kondičním u nás v kulturáku a s aquaaerobikem, plus se hlásím na kurz snižování nadváhy, já mám pořád 85 kg :confounded: , shodila jsem jen 10 po porodu.
9. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
tak honem kojím před odchodem :slight_smile:

deni-pokud nezabere,tak můžeš za cca 4 hodiny u vysokých horeček zkusit nurofen-to je jiná účinná látka..nebo za 6 hodin panadol
pokud ti ho hned vyzvrací-taže se do něj nesthne úč. látka dostat,tak čípek asi můžeš hned..+ je dobrý u hodně vysokých horeček zábal nožiček studený-odražený--ne ledový
a u vysokýh horeček si i řídit budíka v noci a pravidelně přeměřovat a kontrolovat..

salicyl-jo,týden je v pohodě...tam jde o to,aby se neužíval trvale dlouho ale taky ai záeží na koncentraci...ale týdne bych se nebála :slight_smile:

já mám 76 právě dnes,před těhu 80,po porodu 82 ,takže mám ted mín,ale spokojená nejsem,nemám kondičku a všechny špeky na mě divně visí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím,už fakt musím... :wink: :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
ty jo,kurz snižování bych taky potřebovala,ale nejsem na to dost disciplinovaná...ještě jsem se objednala k ing.havlíčkovi -ten co účinkuje i na primě a nechám se přeměřit tím bodystatem a udělat jídelníček přesně pro můj metabolismus..

a ted už fat papá,jdu trápit tělo :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
bledul, užij si cvíko
no já měla před otěhotněním 75 a přibrala jsem 20 kg :angry: , ale marné, ono to časem dolů půjde

Ještě se chci holky zeptat na jednu věc, mě teď Vašík při krmení pláče, chviličku jí a pak začne plakat (jako by měl pocit že nepije a je hladový nebo co, nebo nevím jak to vysvětlit). Stávám se vám to taky? Nevíte čím to může být? Myslím, že bříško ho u toho nebolí, to by se asi kroutil. Prostě pije a za chviličku začne plakat, pak se uklidní, chvíli pije a zase pláč, prostě pokud nevypije to kolik potřebuje.
9. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Teeeda holky, vy jste toho nakecaly :wink: :grinning:

Deni: tak to je Vašík taky pořádný kus chlapa (jsou skoro stejně s Lucinkou). Lucinka to očkování zvládla bez jakýchkoliv obtíží. K večeru sice byla trošku mrzutější, ale pak usnula a spinkala až do pěti do rána a bez teplot. Takže u nás pohodička :wink:

Deni: k té Vašíkově stoličce, tak ta barva je úplně normální, švagrová nekojila a taky říkala, že jejich barva je žlutozelená.

Sis: jeee, tak to si chudinka Anežka s tím proplachováním kanálků užila, doufám, že už to bude mít v pořádku a nebude ji to trápit. Nás to taky čeká, jsme objednaní na sondáž kanálků na příští pátek. Byly jsme s Lucinkou u očařky a ta jí ty kanálky propláchla, ale prý je má hodně ucpané a ten průplach moc nepomohl, tak nás poslala na Karlák do Prahy na sondáž. Tak jsem na to zvědavá, doufám, že jí to brzy zabere, aby jsme ji nemuseli trápit moc často. Taky jsme vyzkoušely dvoje antibiotické kapičky a masáž a vůbec nic nepomohlo.

Deni: mě lucinka u kojení občas taky pláče, vždycky hezky papá a pak najednou obrovský řev. Pak si prdne nebo krkne a je klid :wink:
9. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Dneska jsem byla na dětském hřišti povídat si s maminama. Byla tam jedna maminka s šestiměsíční holčičkou, tak ta holčička byla o hodně menší, než moje Lucinka, byla tak poloviční :grinning: jooo, je to prostě pořádný kus ženský!
9. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
nám mudr taky napsal něco na ty šupinky, asi ten salicyl jak tady o něm mluvíte... v lékárně to museli namíchat, tak jsme si to vyzvedávali až dneska a poprvé aplikovali... ty šupinky jdou po tom krásně vyčesat nebo vybírat...

Deni - Pepča taky někdy u krmení začne plakat, tak ho nechám chvíli odpočinout a pak dokojujeme na etapy :wink:

Bledul - jsi dobrá, že se dokopeš ke cvíču... my chtěli jít dneska na kola, že až vykoupeme a nakojím prcka, tak babi pohlídá a my vyrazíme...No a co se nestalo, mládě po kupání vytuhlo a nestihlo se nakíst, tak jsme nikam nemohli a pak už to zas nemělo cenu, páč bylo mic hodin...Takže žádný sport se u nás dnes nekonal...
9. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
jdu se podívat zda tu někdo nejste, ale nejste :frowning2: Asi čučíte na telku, věnujete se manželínům, doháníte domácí práce nebo spinkáte... :wink: Tak já půjdu taky do hajan, Pepino starší čubrňákuje na nějakej fotbal v bedně a to mě teda neba... Taky už jsem dlouho nic nečetla, nemáte někdo nějaký dobrý tip na knížku?
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
hezký večer :slight_smile:
teda holky,jsem docela nadšená..já-která jsem nikdy nikdy moc necvičila jsem v pohidě cvičila..trenérka je super,přispůsobila cvičení tomu,že jsem po porodu a kojím a pořád nade mnou stála,radila,kontrolovala a to je to co potřebuju... :slight_smile: takže jsem ted příjemně unavená p cvičení a jsme ráda,že jsem se k tomu odhodlala :slight_smile:
ted jdu zase v pátek a pak si ale dám 14 dní pauzu-týden budu pryč já a pak týden ona...ale pak se do toho pustíme,mám předplaceno 10 lekcí :slight_smile:
doufám,že nějaká kilíčka půjdou dolů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
čauky,
Týjo, Bledul, ty jsi dobrá!!!! Máš můj obdiv. Já nemám kondičku žádnou. Když jedeme na kola, jsem poslední a do kopce zásadně kolo vedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jeee, bledulko, to je bezva, že se ti cvičení tolik líbilo. Já jsem před těhotenstvím taky ráda cvičila a teď mi to chybí, jsem po porodu taková rozlámaná, svaly bolavý a takový nepevný. Ale jak kojím, tak se bojím nějak cvičit, abych Lucinku nepřipravila o mlíčko. Tak spíš dělám jen takový protahovací cviky, aby mě tak nebolely záda. A zpevňující cviky a cviky pro lepší kondičku si nechám asi až na dobu, kdy nebudu kojit.
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobrý večer,

tak jsme zpět doma, ale dovča nám nekončí - jen budeme na výlety vyrážet z domu. Omlouvám se, ale nemám nějak sílu teď dočítat, jsem urvaná jak pes. Takže dobrou noc a klidné mimísky. :slight_smile: :wink:
9. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Bledulčin odkaz se nedal přehlídnout. :slight_smile: Takže s tím, co už bylo odhaleno,si myslím že následující: 1.Ondra - Janča, 2.Terezka - Luca,3. Niki - Arwen, 4. Maty - Rit, 5. Anežka -Sis, 6. Lucinka - Il, 7. Vašík - Deni, 8. Sandra - Arwi, 9. Filda - Len, 10. Ondra - Klárka, 11. je náš Ťulda :grinning: , 12. Sam - Unka, 13.Pepča - Claudi, 14. Radimek - Květ, 15. - Matějda - Ludva, 16. Ádulka - Bledulka. Tak a to jsem zvědavá, jak jsme dopadla - 100% vím Víťu, Fildu, Pepču a Jančina Ondru. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tak už vím, že minimálně Klárky Ondra a Radimek jsou opačně. :grinning: Pardon. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
ahoj andulinko :slight_smile: s tou opravou jsi to uhodla všechno :slight_smile: šikulka :slight_smile:
kočko díky za obrázek z krumlova :slight_smile: úplně jsem vlastně pod vlivem dojmů z cvičení atd holkám neřekla,že jste byli v krumlově :sweat_smile: stydím se :pensive:
ani,došly ti mé sms jako odpověď? mě to nějak divně ukazovalo a tak nevím,zda jsi to vůbec dostala nebo ne..nevím proč to zlobilo... :confused:

iluš-já právě nikdy moc necvičila ale ted to bylo fajn...trenérka vyloženě koukala na to,aby to se mnou nepřepískla a aby to adámek na mlíčku nepoznal...samozřejmě je pro mě kojení priorita,ale jsem s ní domluvená,že tohle vše spolu budeme probírat..takže vím kdy a jak bych poznala,kdyby šlo něco do mlíka co by adámkovi nechutnalo...romýšlela jsem se asi tři týdny zda jo nebo ne,ale když jsem si našla na netu tuhle co se věnuje ženám po porodu,tak jsem si řekla,že to zkusím..tak uvidíme :slight_smile:

ludvi-já taky kondičku nemám-vyjít tři patra schodů a funím jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad s tím něco udělám...
9. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak my se pomalu chystame na to ocni snad uz to bude dobry. V noci uz nam to tolik nekysalo.

Iluss toje mi lito ze vam proplach nepomohl ze musite na sondaz :frowning2:

Bledul teda ja te obdivuju ze cvicis. Ja sem se zatim neodhodlala. Pribrala sem sem v tehu 22 kilo a v porodnici sem nechala 12 kg a ted vazim 85 kg takze mam nahore jeste 5 kilo a ty ne a ne dolu asi me uz zustanou. Ale jak prestanu kojit tak zacnu cvicit abycj si zpevnila svaly, starsne me to vadi jak to na me planda.
Jinak s tou stitnou zlazou, dik za radu budu se hlidat. Jinak snizenou davku mam jen do konce zari a pak zase budu brat jak predtim.
A jak ses ptala na ty hrnce. Ony ty od zeptru jsou docela drahy. Mame v te sade 2 hrnce, panev, derovanej hrnec dve misky a samozrejme poklicky a stalo nas to 26 tis. a to po sleve, normalne by to stalo myslim pres tricet :grinning: ted jsme si doobjednavali jeste tlakovou poklicu s hrncem a dostaneme k tomu nejaky noze a rendlik na peceni. K tem co nam prisly jsme dostali taky sadu nozu. My jsme ty hrnce akutne nepotrebovali, tak jsme je postupne splaceli, v podstate je muzes splacet jak dlouho chces. A jsou super :slight_smile:

Paa
10. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
hezký den!

bledul - máš mou velikou poklonu, že jsi se donutila cvičit :slight_smile: Já jsem taková nějaká zatuhlá, neforemná a taky líná....Lákají mě kolečkové brusle, ale než bych si je koupila,takl bych je ráda od někoho zkusila, zda mi to vůbec půjde, na normálních teda umím, ale nevím jestli kolečkové nebudou nějak zákeřné.... Tak budu muset požádat švagřici, ta je má, ať mi je půjčí a já si půjdu dobrovolně rozbít čumec :grinning:

andul - ahojky zase doma, jak bylo v penzionku? byli jste spokojení? jéé Krumlov, ten je moc krásnej, že? teda já tam nebyla, ale z televize a z fotek vím, že je tam na co se dívat...Třeba nás tam tátoň taky někdy vyveze :wink: A jaké výlety máte ještě v plánu? My chceme příští týden taky na pár dní někam vypadnout, ale ještě není přesný plán....Teda a jsi dobrá, že jsi miminka z Letníkova tak dobře odhadla.... :slight_smile:

od rána svítí sluníčko, vypadá to zase na krásný den....tak si hio pěkně všichni užijte a pozdravujte svoje drobečky :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holcinky.
Moc me mrzi, ze vas zanedbavam, ale vubec nevim, kde mi stoji hlava :frowning2:
Mimiskove jsou hodni, ale Sandulinka strasne basti, takze ji mam porad pricucnutou, uz ma davno nad porodni vahu, Nikysek jeste ani porodni vahu nema, musim ho dokrmovat a nesedi nam prikrm, nemuze se vykakat, misto Hippu jsem koupila Sunar, tak to treba pujde, i kdyz tomu moc neverim.

Poridila jsem si elektrickou odsavacku s tim, ze mu budu odavat svoje mlicko, ale za den se mi povedlo odsat jen 60 ml, coz je pro nej jedna davka na jedno krmeni, ale co, aspon jedno hamani ode mne navic...nejhorsi je, ze to tou odsavackou pekelne boli a mam proste malo mlika, musela jsem si koupit i homeopatika na tvorbu mleka, Bledulko, Tobe pomohly?????
zatim nevidim rozdil :angry: :angry:

Jinak uz mame kocarek, nafotim a vlozim do albicka, je moc peknej.

Jezdi mi sem mamka, umi pomoct, ale vite, jak to je - s temi jejimi nazory mi jde za pet minut na nervy, vecne se o necem dohadujeme :angry: :angry:
Danulka musi byt denne v 7.45 ve skole a to je to nejhorsi - kdybych tady byla sama, je to naprosto bez sance, protoze bych musela vstavat snad uz v pet a deti si o hamani rikaji, kdyz chteji ony a ne, kdyz chci ja...

Jeste neco ke kilum - v porodce jsem je nechala vsechny, ale zustalo mi paradne vytahany bricho, splaskava to, ale hooooodne pomalu a strie mam, ne ze ne :frowning2:

Jezkovy oci, mne pripada, ze kdybych mela jedno miminko, tak o nem ani nevim :slight_smile:
Ted ale vazne, jako az budu vnimat a bude potreba si s nimi hrat a ucit s s Danulickem, jsem v koncich - to nedam.

Krasny slunecny den vsem z Letnikova :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.