• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
pěkný den všem maminkám i dětičkám :slight_smile:

sis-tak at maá proplach zvládne a at už potom nebude potřeba a máte pokoj :wink:
s těma hrncema mě spíš udivilo,že je máte až po dvou letech..spíš bych čekala,že je dostanete hned a pak je budete splácet jako to je u většiny spotřebního zboží..a za tuhle cenu asi opravdu musí být kvalitní-to se ti bude vařit jedna básen :slight_smile:

claudi-tak jsetli neumíš na in-linech,tak ted s kočárkem máš docela šanci se to naučit,ne? když pojedeš za kočárkem,tak bys měla pořád jakoby oporu...:slight_smile:
dneska je fakt venku pěkně :slight_smile:

arwi-teda koukám,že máš šrumec,ale to není divu...
mě ta homeopatika pomohla..a asi i v kombinaci s častým přikládáním,masírováním,odstříkáváním a pitným režimem..ale pozor-pomohlo to asi po 4 dnech-ne hnedka-to se ani čekat nedá- ..takže to nevzdávej :wink:

a místo odsávačky i zkus ručně-někomu to jde líp ručo fučo-mě tedy jo a myslím že i andulka psala,že odstříkává ručo fučo...

daník se se školou snad brzy zajede a uděláte si režim a sdětičkama to bude postupně čím dál lepší...
ale o tobě nepochybuju-určitě to zvládneš-pokud ne ty,tak už nevím kdo jiný...

ježiš holka,já mám strií :sweat_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to neřeš,zesvětlají a hlavně,že prckové jsou zdraví-já mám strije přes celý břicho až nad pupek...prostě to je naše daň za krásné zdravé dětičky :wink:

hele,až budou dětičky potřebovat,aby sis s nima hrála,tak se snad i na chvíli zabaví sama,takže věřím,že budeš mít čas i na Danečka..je jasný,že to ale žádný leháro nebude :confused: hlavu vzhůru-ženská když musí,tak zvládne hodně věcí o kterých se jiným ani nezdá...
spíš si neumím představit,že ještě k tomu chceš pracovat-to už mi přijde jako sebevražedná kombinace...
drž se...
a pohlad ty svoje miminečka krásný :slight_smile: niky určitě sandru dožene a i předežene :slight_smile: a snad časem budeš moci kojit plně i jeho :slight_smile: držím palce at ti to vše jde dle tvých představ
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Zdravím všechny,

Arwen, hlavu vzhůru!!!! Všechno bude dobrý, uvidíš. Miminčátka jsou ještě moooc malinkatý, ale časem se to určitě zlepší. Už brzy, uvidíš. Musíte se jen všichni sehrát a zvyknout si na sebe. Ale ty to zvládneš!!!!! Jsi silná ženská, vždyť si vem, jak ses bála, že je nedonosíš, neporodíš. A nakonec si je přenášela a porodila. Umíš si všechno perfektně zorganizovat, chce to jen čas. Máš to z nás nejtěžší, to je jasný, ale bude to všechno v pohodě věř mi.
Pokud chci děti hodit do školy, taky musím vstávat v pět a je to fakt honička. Jen já mám tu výhodu, že jsou děti velký a můžou jít na autobus. Nechodí nějakej prcek z okolí do stejný školy jako Daník? Třeba by ses mohla s vyzvedáváním s někým střídat.
Jinak první třída není žádná tragédie. Záleží jakou má Daník úču, kolik jim bude dávát úkolů a tak. Ani jedno z mých dětí se nějak extra do školy nepřipravovali. A rozhodně to nejsou žádní géniové. Brzy se zajedete a ani ti to nepřijde.
10. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Bledulko, to že chodí Tomča na záchod je velká výhoda, ne?
Jéžiš, kolikrát jsem nakopla plný nočník!!!!!
Savec se probral, jdeme se kojit. čauky.
10. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
tak čekám až mi PPL přiveze cestovní postýlku, o víkendu jedeme poprvé mimo domov a další víkend taky, tak aby měl drobek, kde spinkat. Vybrala jsem tuhle v modré barvě.
http://detskezbozi.com/inshop/cestovni-postylky/babypoint-apollo.html
Ondra se před pár dní rozhodl, že přes den moc spát nebude a bude se projevovat jen co je pravda :grinning: :grinning: , noci jsou bezva vstáváme ve dvě a pak až v šest, takže se docela vyspím :slight_smile:

jdu za ním už zase béká :frowning2:
10. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
klárko,tak hlavně aby ti došlo ppl včas- já dnes čekám zásilku,která měla dorazit už v úterý :angry: ..každý den tam volám a dnes snad doopravdy dorazí...měli prý problém na centrálním překladišti a zpozdilo se takto 18tisíc zásilek...

postýlka je jinak krásná :slight_smile: ondráškovi se v ní bude určo krásně spinkat :slight_smile: je dobře,že jte vybrali s bočním průlezem-aspon mu vydrží dlouho :wink:
krteček obchod mám za rohem ... :wink: :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
klárko,kdyby ti to dnes nedovezli,tak tam hned volej a trvej na naložení a hlavně-aby ti zpětně dali vědět,že ji nakládají...mě to slíbili v úterý,že ve středu přijde a já tam ve středu v jednu volala a už byli všichni řidiči na cestě a tak že až dnes..dnes jsem si vymohla naložení do odpoledního rozvozu,jinak bych asin čekala až do zítřka...ale pokud sleduješ zásilku na internetu a píší,že už je naložená na rozvoz,tak ti dorazí :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
a co ondráškův zadeček-je to lepší?
10. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Kocicky, pridala jsem neco malo do albicka :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
arwi-kočárek je moc moc krásný :dizzy_face: už se těšíš,až ho otestuješ,že? :sweat_smile: koukám,že už tam v korbičkách mají každý své místo :wink: :slight_smile:
dětičky máš fakt nádherný :slight_smile: a jak se opravdu ti kluci oproti holčičkám liší i ve velikosti hlavičky :wink: já už na UZ,když mi ve 12 týdnu řekli,že má miminko větší hlavu,tak mi bylo jasný že to je kluk....komu jsou podobní? vidíš na někoho podobu?
10. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
ludvi- s tím nočníkem...já jsem jen upřesňovala,že ne na nočník,ale výhradně na záchod,což je někdy docela zdrojem adrenalinových situací,kterým se pak s honzou večer musíme smát :sweat_smile: protože to naše zlatíčko chce všechno "sám" a i to,co samozřejmě nezvládne.. :grinning:

konečně mi dnes došla zásilka PPL... sláva..

a já půjdu pomalu balit zavazadla,v sobotu máme odjezd na týden :wink: :slight_smile: zítra mám ještě jednou to cvičení a v sobotu tradá z prahy :wink: :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
arwi - vozidlo pro prcky je super, to se vám to bude drandit.... :slight_smile: No s mamkou se asi v lecčem neshodnete, to je jasný, ale je fajn, že se ti snaží pomáhat.... Musíš asi občas napočítat do deseti a v duchu si ulevit, to pomáhá :grinning: :grinning:

bledul - ty už musíš mít červený diplom za balení a vybalování věcí :slight_smile: To bude fajn týden u tchánovců, co? Jen se vám bude stýskat po taťkovi, že? PPL dorazilo? tak sláva...co jsi si pěkného objednala?
Já včera taky měla objednávací záchvat a očekávám zásilku. Objednala jsem si ohrádku do obýváku a když už budu platit poštovné, tak jsem z toho webu vybrala i jídelní židličku a nějaké drobnosti...Už se na to moc těším :wink:

Klarko - super cestovní postýlka pro Ondráška, moc se mi líbí :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

dneska jsme byly s lucinkou celé odpoledne v praze, udělaly jsme si výlet do stromovky a bylo tam nááádherně :slight_smile:

A když jsme se večer vrátily domů, tak nás ve schránce čekalo překvapení - přišla nám pozvánka na vítání občánků :wink: tak nás budou vítat v sobotu 3.10. tak už se nemůžeme dočkat! :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Arwi: ten kočárek je moc krásnej, opravdu se mi moc líbí! A Niky a Sandy jsou rozkošní. Jeežiš když si vzpomenu, že taková malinká byla i Lucinka a teď už je to velká slečna! :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky kocinky,
tak nam konecne jde net....ted jsem byla 4 dny mimo....normalne to prestalo fungovat :confounded: na o2 mi rekli, ze je to asi sitovkou.....to jsem pochybovala, neb ten komp je novej....tak jsme volali druhej den znova a to mi rekli, ze je to modemem, tak jsme ho poslali na reklamaci a domu si donesli druhej, za zalohu 1500!!! zapojili jsme to a co myslite? zase to neslo :angry: tak mi sem prisli dva typci, ktery udajne rozumej pocitacum a byli bezradny...prej vubec nechapou, co ten pocitac dela :confused: no a dneska sem dorazil jeste jeden typ, kterej u taty v praci spravuje pocitacovou sit a hle! internet nam funguje :grinning: prej tu bylo asi 5 siti a chudak komp nevedel, na kterou se napojit, tak se pro jistotu nenapojil.....diky bohu, uz jsem se videla, jak ho vezem do prahy.....
takze:
arwi, no neskutecnej popis porodu a hlavne vyprazdnovani..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsem, ze se s mamkou pocurame smichy...no uznej, to jsem si nemohla nechat pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: jsi holka sikovna, ze jsi to takhle zvladla....epi ti na moc dlouho nepomohla, ale bylo to lepsi, vid? :wink: doufam, ze doma vsechno ok....hlavne niky, jestli uz je v poradku....jinak s tim kojenim...mam stejnej problem....filip ji timhle zpusobem za hodinu treba trikrat, ctyrikrat....taky nevim, co s tim, ale evidentne prospiva, tak to asi lamat pres koleno nebudu a hlady ho taky trapit nebudu....hmmm, podle zpusobu krmeni taky vypada.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pred tydnem mel skoro pet kilo.....ani to nechci videt, az pujdeme na dalsi vazeni :confused: no a s tim nosenim jsme na tom taky podobne, jakmile filipa polozim , tak rve a rve a rve,dokud ho nevezmu.....teda ne porad, ale vetsinou. obcas si jen tak lezi a kouka.....ale to neni moc casto....ale zase si rikam, ze lezi dost dlouho, kdyz spinka a uz chce taky trosku objevovat a koukat, tak vzdycky chodime po byte a KOUKAME :grinning: :grinning: :grinning: to se vetsinou uklidni a kdyz ho zase polozim, tak mu musim dat prso, on si chvili cumla a pak usne....taky nevim co s tim, ale treba to prejde samo....
iluss, s tim buzenim u krmeni - u nas by to moc nepomohlo, filipek by se krmil klidne pul hodiny najednou a pak treba znova dvakrat...treba po peti minutach...ale porad musi mit kozinu v puse.....
claudi, s tou vahou, ani ti nevim, nejak to jde dolu samo....uz mi jsou dokonce velky kalhoty :confused: ale vubec se nebudu zlobit, kdyz to pujde jeste trochu dolu :wink:
andulinko, no tak se studenejma rucickama mame taky velikej problem....filipek je ma porad jako zabacek, hlavne v noci....balim ho do spanelky a je to lepsi, ale stejne i ty pacicky vynda ven....

pokracovani za chvili :grinning:
10. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky,viděly jste Růžovku? Řvu tu jak želva. Ještě že je Víťulka náš a nemůžou nám ho jen tak vzít. Nezvládla bych,kdyby se mu něco stalo nebo nám ho sebrali. Máme ho 3měsíce a já si to bez už vůbec neumím představit. Nikdy jsem si nemyslela, že můžu tak hrozně moc milovat jako Vítečka...
10. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj andulko, taky mi u toho ukápla slzička. Jsem moc ráda, že Lucinku mám. A vůbec nechápu, jak můžou nějaký matky svoje děti týrat či dokonce zabít.
Vždyť já brečela i u toho, když Lucince píchali ouška a u očařky, když jí proplachovaly oční kanálky. A to jsem u toho očního byla za dveřma na chodbě a neviděla jsem to. Ale stačilo mi, když jsem ji slyšela strašně brečet, byl to hrozný řev, až mi z toho úplně vytryskly slzy. A to jsem si říkala, že budu silná.
10. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
UFFF! teeeeda, vy jste toho nabrebentily :grinning:
takze pokracovani:
ke spacimu rezimu....my ho mame jak kdy....na dnesek prcek sel spinkat v osum a vzbudil se ve tri a pak ho v pul sesty vzbudil prdik, tak jsme ho zapili a zase spinkal do pul devay....no, zatim si nestezuju, noci mame v 99 procentech vic nez klidny :slight_smile: je to bobek :sweat_smile:
bledulinku, s tim zlucnikem drzim palecky, at ti to dobre dopadne :wink: tomik je teda sikula, tyyy brdo, uz takhle krasne chodi na zachod, joo? a navic sam :grinning: :grinning: :grinning:
klari, porad nechapu, o jakych supinkach tu porad mluvite :confused: :confused: s tema opruzeninama....no, ja zkusenost nemam....ze zacatku jsem pouzivala sudocrem a malej byl trosicku zarudlej, ale co pouzivam betanthen, tak mame prdelku kraaasne ruzovou....a plinky pouzivam huggies, prijde mi, ze nejsou tak umely jako pampers a tolik neskrabou....
claudi, jak pise bledulka, tak my taky asi kojime smetanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mame poradny chlapy!! :grinning:
bledul, petr nam prijede ted 28. :slight_smile: :slight_smile: jeee, uz se strasne tesim :sweat_smile: no a on taky, hlavne na malyho...vsak mu byl tyden, kdyz odjizdel :unamused: vzdycky mu vypravim, co malej vyvadi, posilam mu fotecky a obcas mu ho ukazu pres skype :wink: ale to porad neni ono.....zitra ma petr narozky, tak treba bude malej vzhuru, kdyz zavola :wink: jinak nastalo se vraci v lednu...to je jeste daleko :frowning2: a s tou svatbickou uvidime, mozna az bude filipek trosicku vetsi, aby si to taky trochu uzil :wink: jinak te taky obdivuju s tim cvicenim....drzim palecky, aby to slo podle tvych predstav :wink: a taky aby vam ockovani probehlo bezproblemove :wink:
jinak s tim albickem je to super napad :slight_smile:taky jsem o necem takovym premyslela :slight_smile:ty nase miminka jsou ale naaaadherny, co? :sweat_smile: taky bych urcite nepriradila vsechny :confused: ale nektery snad joooo :sweat_smile:tak dobra jako andul
ka bych ale urcite nebyla :confused: :grinning: :grinning:
iluss, to je super, jak lucinka zvladla krasne prvni ockovani :wink: je to holka sikovna :wink:
klari, to je fajn, ze ondra neblindi :wink: a ty jsi na nutrilonu? nekojis? :confused: nektery veci mi tu unikaj, jak tu nejsem kazdej den :unamused:
sis,anezka je roztomiloucka :sweat_smile: no tak to teda kanalky nezavidim....chuderka malicka :frowning2: ale snad to neboli, jak psala andulka.....hmmm, jenze to asi nemeni nic na tom, ze trpis i ty, vid? no hlavne aby to pomohlo, :wink: jinak my jsme dneska taky poprve nasadili hrazdicku, malej byl taky paf....smal se jako blazen :slight_smile: kolotoc na postylce mame uz dlouho a vzdycky ho poustime, kdyz prebalujeme....mame prebalovak vedle postylky...takze jsme z prebalovani udelali zabavu :grinning: jo a gratulace k zepteru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moje mamka takhle splacela kavovou sadu :grinning: :grinning:
pokracovani za chvili :grinning:
10. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Snažím se dočíst svou absenci a už jsem u včerejšího večera. :slight_smile: Ale víc teĎ nedám - Tom mě žene do postele - únavou už sotva koukám. :pensive:

Byli jsem dneska na výletě na Zvíkově, tak toho mám plný kecky. Takže vám přeju dobrou noc a snad už zítra písnu něco víc. :slight_smile:

P.S.: Bledul, včera sms přišla jen půlka a dneska kolem 9h to přišlo znova a celý.

P.S.: Leniku, takle vás nedočtu ani náhdou :grinning:
10. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
ludvi, koukam, ze ty osklivy doktori te nutej matejdovi ublizovat :astonished: no, snad to pomuze :wink:
denis, teeeda, miry mate krasnyyy :grinning: ja jsem zvedava, jak na to budeme ve trech mesicich my :grinning: :grinning: hele, chtela jsem se zeptat, jak se tvari na vasika vas pesanek? a jak to zvladate? a mas super, ze mas na pude starej kocar, my zadnej nemame a taky mam strach, aby se filda v zime do kocaru vesel :grinning: :grinning: :grinning: joooo, letnikovsky miminka jsou macani :grinning: :grinning: a s tou stolici...my jsme plne kojeny a vypada to jako hodne ridky michany vajicka :grinning: a s tim placem u kojeni je to asi normalni, filda obcas taky zacne bulet...a jak pise iluss, pak si prdne nebo zabubla do plinky a je mu fajn :grinning:
bledul, co sis objednavala z PPL? uz ti to dorazilo? tyyyyjo, ty ses objednala k havlickovi? to bych taky ppotrebovala...tak musis potom poreferovat :wink: do toho bych sla taky,az budu zpatky v praze :wink:
iluss, drzim palecky s tou sondazi....chuderka lucinka :fearful:
anduliii, jeeee krumlov...tak tam jsem taky nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale moc rada bych se tam podivala....vzdycky akorat sl;intam nad foteckama.....tak snad jednou petra vytahnu :wink: holky, ja vam ty vylety docela zavidim....doufam, ze az petr prijede dom, tak budem taky neco podnikat....ale asi budem muset vozit kocar na stese, protoze dozadu k dantovi se uz nic nevejde :grinning: :grinning: :grinning:
arwiiisku, no, nemas to holka vubec jednoduchy....kdybych mohla, tak ti nejak pomuzu....skoda, ze bydlim tak daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak pisou holky, asi to chce cas, nez si clovek zajede ty svoje koleje....fakt te obdivuju, neumim si predstavit mit dvojcatka....uz takhle nic moc neudelam....jeste ze jsem u nasich, ktery pomuzou, kdyz je potreba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzim ti palecky, koci :wink: urcite to zvladnes a az bude zalozena nase vesnicka letnikov, tak uz se tam tomuhle vsemu budeme u kaficka jenom smat :grinning: a kocarek je fajnovej :wink: a jak jsi se bala, ze zadnej nesezenes :grinning:vzdycky vsechno dobre dopadne :wink:
jo claudi a jak jsi psala s tim cajikem, tak ja fildovi taky zacala davat ten fenyklovej rozpustnej od hippu....vypije tak jednu carku, ale chutna mu...jinak to nejde, proste bych ho mela porad prisatyho a to je vazne nemozny....taky mi doktor rikal, ze mlicko staci, ale stejne mu obcas dam......nekdymi totiz prijde, ze uz ani nemam mliko, jak porad saje...taky potrebuju pauzu :wink:
klari, postylka je hezoucka, urcite se v ni bude ondrskovi hezky spinkat :wink: hlavne aby dorazila vcas :grinning:
iluss, my meli vitani obcanku ted patyho, ale bohuzel jsme nesli, bylo neskutecne hnusny pocasi a filda se stejne rozhodl, ze bude radsi spat :wink: takze my to mame bez vitani....ale ja myslim, ze my jsme ho privitali hezky i bez ostatnich maminek a starosty mesta :grinning:
andul, na ruzovku nekoukam :slight_smile: ale i bez ni si nedovedu predstavit, ze by mi prdlavku nekdo vzal nebo ze by se mu nedej boze neco stalo....asi bych se vazne zblaznila :frowning2: jak pise ilusska, taky nechapu, ze nejaka mama muze takovyho bezbrannyho tvorecka tyrat nebo dkonce zabit....to je fakt otresny :cry:chudinky takovy deticky....ach jo, ale svinstva se proste dejou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nasim drobeckum se ale urcite nic takovyho nestane :grinning:
10. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
andulko, neboj, doctes :grinning: :grinning: ja byla par dni bez netu a podivej, jak to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nic kocky, jdu do sprsky a do hajan....zitra se ozvu a vlozim nejaky fotecky....zatim pa paaa a pusinky vsem z letnikova :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
Teda Len ty jsi se ale rozepsala :grinning: To je dobre ze uz ti zase jede net :slight_smile: to sou ale nemehla na tom o2, takovy zaklady by meli vedet...

Bledulko uzij si tyden mimo Prahu :slight_smile:

Klari postylka je super. Taky sem chtela nejakou koupit budeme ji potrebovat, ale nakonec jsem se domluvila se svagrovou a puci mi tu jejich,hned ji pouzijem prvni tyden v rijnu jedeme ke znamym na vikend nekam do cech, jmenuje se to sv. Máří

Arwi ty to vsechno zvladnes, jak si udelate rezim bude to lepsi. Na Danecka si cas udelas. Jak budou dvojcatka vetsi vyhraji si spolu.

Jinak my jsme proplach kanalku zvladli a vypada to ze to bude dobry.

Dneska nam odjel tatka do lichtensteinska se sborem na tri dny. jela bych taky je tam krasne uz jsme tam jednou byli, ale je to moc daleko :frowning2:
My pujdeme v sobotu do zoo se synovcem.
A cekame prirustek do rodiny, svagrova budou mit druhy ditatko :grinning:
11. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Teeeda, Len, to jsou romány :grinning:

Sis: tak to je moc dobře, že jste zvládli ten průplach kanálků a už tam nebudete muset. My tam jedem příští pátek a docela se toho děsím :frowning2:
Jinak my taky čekáme přírůstek, švagrová (manželka mýho bráchy) je taky těhotná, čekají březňátko, tak tu příští rok bude veselo, už to u nás bude jak v mateřské školce :grinning:
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Iluss tak to budete mit doma veselo :slight_smile: U nas se to narodi v kvetnu

Drzim pesti na ten proplach kanalku at to zvladnete
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:

koukám, že Len musela dohnat koníkovský deficit a krásně se nám tu rozepsala :grinning: Tak za nějakých 14 dní vám tatík na pár dní dorazí? no to je paráda, alespoň se trochu užijete a leden tu bude coby dup a už budete komplet rodinka napořád :slight_smile: Filípek je teda taky kojený smetanou jako náš buřtík? To budou kluci jako buci :grinning: :grinning: Už se těším, až spácháme nějaký srazík a budeme moct omrknout ostatní mimi on-line :grinning:

sis - to jste šikulky, že propláchnutí dopadlo dobře :slight_smile: Taťka jel zpívat? Ten se má...určitě vám něco hezkého přiveze :wink:

iluš - to je dobrý, každý rok jedno mimi... :slight_smile: to až se spolu všichni sejdete, tak to si dětičky krásně vyhrají :slight_smile: To u nás nehrozí /teda z mojí strany/, ségra má dvě holky 18 a 16 let...takže pochybuji, že by si s Pepčou příští léto dělaly bábovičky na pískovišti :grinning: Ale od Pepovi ségry a bráchy nějaké menší děti jsou, tak snad ho vezmou do party :wink:

jdu hledat na netu nějaký rychlý recept na perník, ať je něco ke kafíčku... :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Zdárek, :grinning:

Len, tééda to jsou romány.
Koukám, že je Filoušek pěkná přísavka :grinning: .

Claudi, perník je teď taky moje oblíbená buchta. Jen strávníci už kapku remcají. Ale je to rychlovka tak mají smolíka.

Sis a Iluss, teda to proplachování vám nezávidím. Jiná možnost bohužel není.

Za chvilku pojedu pro hady do školy a Úkáčka se snaží postavit lešení u nás u garáže. Jestli nevyjedu tak se z toho vážně pos....u. Snad se stihneme ještě nakojit. A Matějda v tom kraválu zrovna tak pěkně chrupká :grinning: :grinning: .

Andulkko, ještě vejletíte? Na jih bych jela hned. U nás nachalupě je to samá zřícenina a cesta pro kočárek naprosto bez šance. Leda snad ten Říp.

Konečně jsem dožehlila resty z minulého týdne, koš na prádlo plný špíny :frowning2: . Chtěla jsem jet na chalupu, ale nějak se mi nechce balit, takže to tady zkusíme vydržet. Úkáčka údajně nebudou používat zbíječky, tak snad to půjde.

Manager tenhle týden nechodíl domů před osmou a dneska má sraz s pipinama ze základky :angry: . Takže ho o víkendu pěkně zapojím aby neměl roupi!!!! Včera se tady na chvilku stavoval, jenže my zrovna odcházeli :frowning2: a Matějda se trvářil, že ho nezná. Večer ho to dost mrzelo.

O kvíz se pokusím večer, ovšem pokud nevytuhnu jako včera u Růžovky.
Nějak mi těch necelým pět hodin spánku nestačí.
11. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
tak hlásím, že je doma už i sušička, ale zase jsem měla výstup z dopravou (pro změnu toptrans) v půl dvanáctý mi volá pán, že je u nás ve vesnici, kde že prý mě najde, tak mu říkám, že nejsem doma a že mi v SMS napsali, že bude volat předem (myslela jsem tedy dřív než až bude čekat před barákem :rolling_eyes: ) tak se durdil, že prý mu nikdo nic neříkal, tak hold jsem zbalila věci a ukončila návštěvu u kamarádky a jela domů, řekla jsem mu ať počká, že když se předem neozval :slight_smile: rozčiloval se, ale počkal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len kojím, ale přikrmuju nutrilonem, moje mléko není výživné, málo ho není, jelikož mám prsa mezi kojen ím pěkně nalitá až bolavá
holky my krom šupinek na hlavě, (žlutých) budu muset použít ten sylicový olej od dr. Někdo se tu ptal jak ho používat mě dr. řekla, že tak 3 hodiny před koupáním namazat, pak přikoupání umýt žínkou a vyčesat hřebínkem, ztrácíme pěkně valsy :cry: :cry: :cry: pravá strana už je skoro holá chjo :frowning2: :frowning2:

opruzenina se mi zdá lepší, mast asi zabírá, doufám, že to brzy zmizí úplně :slight_smile:

jdu pověsit prádlo, dokud malý spinká, dneska to snad vypadá na veselejší den než včera, kdy jsme hodně plakali :cry:
11. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
ludvi - tak, tak, strávníci musí být vděční i za perník, nejsou podmínky na velké vyváření a na složité pečení...musí holt pár let ještě počkat :grinning: Manželín se dneska bude srážet s pipkama ze ZŠ? No to se někdo má...my se můžeme srážet tak s plínkama a s špinavým nádobím, co? :grinning: toť úděl nás žen-matek :wink:

klarko - sušička? to jako sušička na ovoce nebo na prádlo? my si nedávno pořídili tu na ovoce a suším jako drak, už máme švestky a hrušky nasušené...mňam, mňam, máme to rádi... :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
klarko - nám mudr napsal taky silycový olejík a říkal namzat tak 20min před koupáním a tobě mudra řekla 3 hodiny...no pak si z toho má člověk vybrat, že? ale to je fuk, hlavně že pomáhá...my už to máme skoro dobrý, jde to po něm dolů jako po másle, no vlastně po oleji :grinning:
11. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
claudie
sušička prádla, vybrala jsem tuhle
http://odvetravaci-susicky.elektromedia.cz/gorenje-d-621221
11. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
no, vypadá to jako dobrý pomocník...tak ať ti dobře slouží :slight_smile: kam jí dáte, do koupelny? já mám sušičku na balkoně, drátěnou a skládací /sušák/ :grinning: :grinning: a jako doplněk k ní jsou kolíčky :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.