• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
claudie, bledul v sekáčích mají fakt hodně pěknejch věcí, udělala jsem zase nějaké nové fotky, včetně dnešních úlovků, jdu to zmenšit a dát do alba.
bledul je to na komunardů, přímo u zastávky tramvaje U Průhonu směr Ortenovo náměstí, mají modrou výlohu :wink: určitě se tam dojdi mrknout, ale nechce se mi věřit, že by jsi ho neznala :grinning: mají tam i nové věcičky a obsluhovala mě moc příjemná starší paní :grinning:
7. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
klarko-jo jo,tak tenhle sekáček znám,ale byla jsem tam asi jen dvakrát....je fakt,že tady v praze do sekáčků chodím málo-jinak chodím do mého oblíbeného u manž. rodičů v Jilemnici... :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
klarko - úlovky stály za to...pěkné to je :wink:

bledul - pozdravuj Tomulíčka a ať se brouček /a ty s manželínkem taky/ hezky vyspinká :slight_smile:

já už jsem taky nějaká KO, takže sprcha a šup do peřin....pa pa a krásné sny :pensive: :pensive: :pensive:
7. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Dobrý večer. :slight_smile:

Claudi, nápad to není špatný, ale Pupí se musí spokojit s dvoukřeslem- stačilojí do teď, tak bude i dál. :grinning:

Bledulinko, když ona se hrozně nerada fotí, tak nevím, zda by to reklamní focení zvládla. :confused:

Ta ZOO musela chuděra praskat ve zdech! Ještě, že jsem nemohla a tak to bylo v tu neděli. :grinning:

Holky, ten náš ušák nechce domů! :confused: Byli jsme pro ni, když se stmívalo, že ji vezmem na noc domů do tepla a ona zalezla do domečku a odmítla vylést, dokud jsme neodešli dostatečně daleko. Při dalším pokusu se znovu schovala. Asi jsme bez králíka. :cry: Snad tam nenastydne. :confused: Ale jsme rádi,že se jí venku líbí! :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky tehulinky..

TAk hlasim ze jsem ok.. Zatim stale bez optizi a mohu dale dochazet ke svemu OG. Akorat mi rekla ze kdyz me boli to bricho, tak ze ten horcik muzu jist az 4 krat dene dve tablety, zatim papam 3 krat dene jednu. Este se tam pobavili nad mou krivkou EKG, doktor to tam ukazoval te druhe doktorce a rikal ji ze to este nevidela. Ja se v tom vubec neviznam, takze nevim. :sweat_smile: :sweat_smile: Za 4 tydny tam jdu zase na kontrolu, tak uvidim jak se to bude dale vyvijet

Ja vam teda povim ze dneska bylo tak strasne nadherne ze jsme byli skoro cele odpoledne venku, sice jsem nikde necourala ale sedela na lavicce a Meggi si hrala :grinning: :grinning: No ale lepsi nez sedet doma a cucet jako trubka :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se zatim mejte vsichni krasne a preji dobrou noc a krasne sny :wink: :wink:
7. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ránko ve spolek! :slight_smile:

TAk vám nevím - od doby, co jsem doma a můžu dlouho chrupkat, nějak ráno nemůžu spát a vstávám, když je manželínek na odchodu. :sweat_smile:

Z Míňouška se přes noc ledová kroupa nestala, tak asi už pomalu začnu uklízet a likvidovat ten její kout a naplánovala jsem si na dnešek ruční praní. :confounded: Tak asi naběhnu do koupelny hned, ať to mám za sebou a pak si udělám snídaničku a pustím si Lotranda a Zubejdu. :slight_smile:

Doufám, že tu bude o trošku víc živo než včera a že budme mít všechny hezký den! :wink: :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
už jsem taky vzhůru, ahoooj :slight_smile:

Andul, taky se proberu skoro vždy, když Pepino vstává a pak už se jen převaluju.... Alespoň máme ten den delší, než kdyby jsme vstávali v jedenáct... :grinning:
Tak králíček nocoval venku? No proč ne, vždyť má pořádnou srts a určitě i v noci je už docela fajn... A co to slyším, ty provádíš ruční praní? Jé, tak to se u nás nepraktikuje....všechno musí zvládnout pračka :wink:

tak jdu posnídat a pustit z výběhu chlupáče na zahradu, ať se jen nevyvaluje před boudou na sluníčku a taky trochu hlídá.... :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
bré ranko
tak už zase pilně pracuju :grinning:
andul ušák to zvládne neboj :grinning:
8. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobre rano, holcicky tehulinky.
Tak mam podepsanou smlouvu a stehujeme se kolem 1.5.

Ritu, ten druhej kocarek, ten modrej, to je presne to, co bych si predstavovala!!!!!

Mam od vcerejska naladu na uplny houby, potkala jsem byvaleho pritele s nejakou holkou, jsem si myslela, ze me to jako nerozhazi, ale opak je pravdou, celou noc jsem nespala.....tan clovek me jednou nevedomky utrapi.

To mame dneska ale krasne, ma byt 21 stupnu a ja budu sedet v kancelari :frowning2:
8. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
arwen ahoj
tak moc gratuluju k novému bytečku 1.5., to se budete líbat místo pod rozkvetlou třesní v novém btečku, že??? :grinning:
Vím, že se to těžko dělá, ale zkus nemyslet na bývalého, teď žiješ jinej život :slight_smile:
krásně je, já taky budu celej den sedět v kanclu, no co naděláme :confounded:
8. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Klarko, ahojky. Jasny, to muj rozum to vi taky, ale nejak se neumi sjednotit s citem, potvora.

Mam tady otevreny okynko a nejradsi bych sla nekam na rozkvetlou louku, ale bez vos a bzucivejch potvor, opalovala bych se.....jeeeeeee :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojda Arwen a Klárko!

Arwi, gratuluju k podpisu!!! Už aby bylo 1.5.,že? :wink: Co mamka na stěhování?

Já už mám vypraný 2,5 várky prádla (Claudi, v ruceperu jen lepšíprsenky a některý vlněný věci jinak taky pračka :wink: ), uklizenou kuchyň a teď se chystám do sprchy a umýt si vlásky a napatlat si čumec nějakou maskou - jsem z toho sluníčka jak puboš. :angry: A jak tak koukám, tak musímdo sprchyrychle, neb babička vstává a to znamená, že za chvilinku nebude teplá voda. :frowning2: :angry:
8. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Chjo - mě z toho rozbitýho mezerníku asi šmejkne. :frowning2:
8. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
arwen na louku bych šla hned a vydržela bych i ty brebery :grinning:
8. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Klari, na mne jsou totiz houfem klistata - asi mam nejakou dobrou krev ci co. Jednou sjsm jich donesla domu 21 a nasla je v posteli. Fuj

Ahoj Andulko :slight_smile:
Mamka zatim nejak nic moc, ale to prijde. Cekam vycitky ohledne Danulky...
masku bych taky potrebovala jako sul, jenze zadnou nevlastnim, musim se mrknout do drogerky asik :slight_smile:
Co Pupi?
8. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
teda s klíšťama mám blbou zkušenost :angry:
prodělala jsem lymskou boreliozu, jelikož se na to přišlo pozdě, byla jsem 36 měsíce na antibiotikách :angry: :angry: klouby mě boleli ještě pět let potom :confounded: , takže na klíšťata si dávám bacha
andul ahojky
8. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Klari, no teda ale fuj :frowning2: Jsi aspon uz ockovana? To je desny, brat ATB takovou dobu silenou :frowning2:
8. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
no nejsem jelikož očkování je jen na klíšťovou encefalitidu na borelu se očkovat nedá :angry:
talže nejsem
8. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Klári, 36 měsíců ATB??? To je strašný! Ještě že už je to zaTebou! Brrr. :confused:

S tím očkováním je to blbý - nějak jsme si zvykli,že se dá očkovat na všechno a zrovna na takovoudle hnusárnu hnusnou očkování nemáme. :frowning2: Tak aspoň že na tu klíšťovku. :slight_smile:

Arwen,Pupí se snad už domrouskala (Uff! :grinning: a ťuk ťuk na dřevo! :zipper_mouth: ) a tak teď zabrala podnožku v obýváku a dospává. :slight_smile: Je z toho vždycky úplně hotová a vyhublá, jak nežere a přitom furt svádí a špulí se. :frowning2:

Holky,poraďte svému pískleti, jak se vaří ovar? Nebo jak se to vykoštěný vepřový koleno peče. :wink: :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
No tak to teda fuj - a prdejit se tomu neda? Jak se to projevuje?
8. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
jéžžžžžžžžžžžžžžžíššššššššššššš ne 36 měsíců ale 3 měsíce :sweat_smile: :sweat_smile: nějak jsem se upsala, to by mě asi zabilo :frowning2: :grinning:
andul ovar se prostě hodí do vod a vaří se, nejlépe v papiňáku, aby to bylo rychleji :grinning: koleno jsem nikdy nepekla, to fakt nevím :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Arwi, já myslím, že ne - leda chodit do lesů a na louky a do parků oblečená od hlavy až k patě a napatlaná odpuzovacími prostředky a pak se hned nechat doma prohlídnout, aby se příp.klíšťata našla dřív, než se ty mrchy malý přisajou.
8. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Klári, teď jsem si oddechla :slight_smile: Ony ty 3 roky zněly věrohodně. :grinning: Ale i tak jeto dost - 3 měsíce. :confused:

A k tomu ovaru se dává nějaký koření? Předpokládám že sůl a ještě něco??
8. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Andulko, ovar se proste hodi do slany vody a vari, lze k tomu pridat i nove koreni, bobkovej list a pepr, ale nemusis. Kdyz to pak chces pect, dej do te vody, ve ktere se to vari, i grilovaci koreni, vsak uvidis. Ono se to do toho nasakne a je to mnam. Pak to koleno i s tou kuzi vyndej, soupni ho na pecici papir do trouby a griluj. Ale nepreten to, at neni vysuseny. Nakonec tam dej horkej vzduch a horni gril, at to ma tu krupavou kuzicku!

Klari, mne vubec nedoslo, ze by ses mela prepsat, jsem Ti to zblajzla :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
andul ovu osol, já jiné koření nedávám :slight_smile:
borela se projevu v první řadě flekem kolek kousance, ten já neměla a proto jsem na to přišla až s půl roční spožděním :rolling_eyes: , pak teplota a buď to leze do kloubů a nebo to napadá srdce, tudíž jsem z toho ještě vyšla docela dobře :grinning:
8. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
krásný den kočky :slight_smile:

hurááá,Tomula byl zatím dnes bez teploty :slight_smile: tak je top zase o kus veselejší :slight_smile: a sluníčko nám sem okny krásně svítí,tak jen závidím vám všem co jdete ven....:slight_smile:

andulko- ovar jsem dělala tak,že jsem ho hodila do vody a do toho dala ještě bobkový list,pár kliček pepře a nového koření a sůl

jdu dočítat :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Klarko, to je hezky teda, tak to je dobre, ze jsi z toho vyvazla takhle.....ja mela zase toxoplasmosu, na kterou se neprislo, to je taky fajn nemoc :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Děkuji, kuchařinky, za rady! :wink: Ještě jedna otázečka - jak dlouho se to +- vaří?

Bledul, to je mooooc dobře, že jeTomík bez teploty! ťukám na stůl. :wink: :zipper_mouth:

Holky,já asi nechci být stará. :frowning2: Babička teď chudák nemohla na záchod (ikdyž už moooc potřebovala), aby nepropásla pošťačku! /Nevím,co sem dát za smajlíka.../ Tak jsem ji na tenzáchod poslala s tím,že pošťačku zatím ohlídám. (To jsem hodná, co? :grinning: ) A protože si potřebuju vyřídit dva telefony a nechci volat,abych ji nepropásla (to by babi asi kleplo),hlídám pošťačku i babičku, zda už je zpět u okna nebo ještě trůní. :grinning:
8. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
rituško-jsem moc moc ráda,že jsi ohledně srdíčka v pořádku a že kontrola dopadla dobře :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:

arwi-no tak super-byteček máte a k tomu moooc gratuluji :slight_smile: a mamka se s tím,že danečka uvidí méně snad brzy vyrovná a snad ti nebude dělat potíže :slight_smile:
a přeji, at se ti nálada zlepší.... :wink: :slight_smile:

klarko-tak to sis užila svoje s tou boreliozou....ještě že to nezanechalo velké následky....nejvíc mám strach u klíštat u dětí...Tomíka jsem do lesa loni poctivě mazala repelentem až mi nakonec přitáh klíště ze zahrady :angry: jsou to pěkný mrchy paraziti jedni....
8. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
A já měla atipický zápal plic - ten hnusnej bacil mi místo na plíce zalezl do obličejových dutin, heč! :grinning: :grinning: Nemohli ho najít a já byla furt na odstřeka s horečkama a taky to zkončilo na tříměsíční neschopence a 3 měsících ATB. :frowning2: A od té doby nemám horečky a málem umírám při 37,5°C. :angry:
8. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.