• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Teda já jsem úplně zmrzlá, máme tu strašnou zimu. Okna nám protahují a topení ještě nezapli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak mám uraženýho kocoura, vůbec se mnou nemluví! O víkendu jsme byli u rodičů. A on se venku pěkně ušpinil, buď se rochňal v hlíně a nebo se umazal od dřevěnýho uhlí. Celý nohy a břicho měl úplně černý. Tak jsem ho včera strčila do vany a vykoupala. Teda bylo u nás pěkně veselo, protože já jsem koupala chudáka kocoura, vůbec se mu to nelíbilo a mňoukal a zdrhal z vany, teda byl to boj!
No a zároveň Lucinka začla brečet (ale hooodně) a tatínek nebyl schopen ji uklidnit. No a já nebyla schopná sama vykoupat kocoura, protože pořád zdrhal z tý vany. Tak jsem zavolala na manžu, ať položí Lucinku a běží podržet Kubu (kocoura), rychle jsem se opláchla, uklidnila Lucinku, položila ji do postýlky a běžela znovu do koupelny. Jenže Lucinka už znovu začla řvát. Tak jsem řekla manžovi, že on ji stejně neuklidní, tak ať mi podrží kocoura, já ho v rychlosti domeju on ho vysuší ručníkem a já poběžím znovu k Lucince.
No teda řeknu vám, že jsem z téhle akce byla uštvaná jak pes.
No ale zvládli jsme to, kocour byl čistej a Lucinka se pak uklidnila, když jsem ji pochovala.
No ale od toho včerejšího koupání se mnou Kuba vůbec nemluví a je uraženej a pořád leží ve svém pelíšku. A to jsem mu za odměnu dala včera kapsičku a šunku (bídák nevděčnej :grinning: )
15. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Arwi s tim nocnim vstavanim, manza nikam neodchazi a obcas se nam ho podari zbudit , ale on zase usne. Az nebudu kojit tak se budeme v nocnim vstavni stridat, ted to jaksi nejde, ale pomaha kdyz muze.
A pokud jde o kakani, tak plne kojeny miminka nemusi mit stolicku i 14 dni, ale pokud prikrmujes tak ji musi mit casteji. Zkus ten teplomer a pak jedine tu rektalni rourku ( poptej se v lekarne ) a zastrc ji aspon 5 cm a necim ji namaz treba olejickem. pokud to nepomuze tak zajdi k doktorovi.

Teda Ilus to muselo byt u vas veselo, koupat kocoura :grinning: To my sme nikdy nedelali, meli jsme kocky jenom venku.

My jsme byli v sbotu v zoo, uz jsem dloho v zadne nebyla tak sem si to uzila. Manza se mi v nedeli navratil ze zahranici. Meli jsme v nedeli prvni vyroci svatby, jeste sme to neslavili, ale pekne jsme se privitali :wink:

Andulko teda kino zavidim, my to mame do kina daleko a nestihli ybsme to mezi kojenim.
15. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky holky,

tak se konečně hlásím po dlouhé pauze. Nefungoval nám totiž internet... (máme také o2 jako lenda :frowning2: ) Pečlivě jsem vás dočetla, ale většinu jsem toho zase zapomněla :slight_smile:
Ale moc se mi po vás stýskalo.

Jsem moc ráda, že vám daří dobře a s miminkama si všechen čas užíváte. A všechna dítka pěkně příbírají a rostou, to je fajn!!!
Andulka a bledulka se nám vrátily z dovolené a bledulka už zase odjela :slight_smile: Moc si to u Honzových rodičů užívej!!!! No hlavně si to tam bude asi užívat Tomík, viď?

A zvláštní pozdrav patří arwence a dvojčátkům. Porod jsi zvládla na jedničku s hvězdičkou a neboj Niky to všechno brzy dožene!!! A tvoje dvě příhody se záchodem mě fakt dostaly!!!

Jo a dívala jsem se na naše miminka do alba, které založila bledulka. No - taky docela pokulhávám. Poznala Fildu, Lucinku, Vítka, Matyho od ritusky, Anežku, Adámka a Pepína a to je asi všechno :frowning2:
15. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
No a nám se daří docela fajn. Ondrášek pěkně přibírá (sice ne tak rychle jako všichni ostatní z Letníkova), ale stačí to, takže přikrmovat nemusím. No a toho brekotu už je taky podstaně méně. To už jsem ale psala minule.
S Honzou už jsme se taky celkem usmířili a jak jste tu psali o nočním vstávání, tak ho musím pochválit. V noci si veme Ondru na říhnutí :-;

A jedna dobrá zpráva - včera jsme byli na kontrolním ultrazvuku ledvin (Ondra něl při narození rozšířenou ledvinnou pánvičku). A představte si, že už rozšířená není jedna ani druhá!!! Fakt jsem šťastná.
15. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdu koukat na Růžovku :slight_smile: Pa
15. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Dobré ránko,

Klárko, co opruzeniny, už je to lepší?

Ill, tak co koucourek, už se s tebou kamarádí?
Jednou jsem kapala kočce Othobacit do ucha (pořád si ho chuděra třela) a taky se mnou dva dny neka. Ale asi jí to zabralo :grinning: :grinning: .

Jančo, Ondrášek je kouzelné miminko, jukla jsem ti na fotky.
No vidíš, všechno už se urovnalo, je to přece jenom velká změna pro všechny, když se narodí nový človíček.
Máš alespoň nějakou maminu v okolí se kterou se dá promluvit?

Když se mi narodila Terka, tak jsem si myslela, že se doma zmlázním :frowning2: . Nikoho jsem tu neznala, dříve jsem z práce chodila dost pozdě a najednou jsem byla doma a Honza chodil až večer. Fakt na bednu. A teď po letech mi to ani nepřijde :grinning: :grinning: :grinning: .

Včera jsme byli na prochajdě docela daleko od domu a najednou Jendu ďobla včela do spodního rtu. Málem jí spolknul. Bylo to asi 200 schodů pod barákem, tak jsem tam nechala Terku s kočárkem a běželi jsme s Jendou domů. Nahoře jsem myslela, že budu mít infarkt :grinning: :grinning: :grinning: . Asi s tou kondičkou budu muset něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jenda má chudinka oteklou celou pusu (vypadá jak Havajskej domovník), ale naštěstí jen to. Docela jsem měla strach.
16. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojda maminy!

teda dneska se cítím fakt mizerně. Jsem nějaká nastydlá, bolí mě hlava, v krku a mám rýmu. Odpoledne si asi pro něco zajdu do lékárny. Nevíte, jestli můžu Septolete, když kojím? (to jsou takové ty cucavé tablety na bolest v krku)
No a malá má taky rýmu, v noci se probudila že nemohla dýchat a strašně u toho chrochtala, jak měla plný nosánek. Tak jsem jí začla odsávat a jak se jí to neliíbilo, tak u toho řvala, jako by jí na nože brali. Jsme museli určitě vzbudit celý barák. No a ráno to samé. Já mám zatím tu ruční odsávačku, ale v té lékárně asi koupím tu na vysavač.

Jani: to je skvělý, že už má Ondrášek ten ultrazvuk ledvin v pořádku. :slight_smile: Musíš z toho být šťastná, jak blecha, viď :wink:

Ludvo: jeee, chudák Jenda, no ještě že se mu nic nestalo, to není jen tak s těma včelama, když kousnou do obličeje.

Kocour už je celkem v pohodě, už se přišel i pomazlit :wink: ale je teď nějakej hodnej a spinká ve svém pelíšku (což je u něj divný, protože obvykle se mi válí v posteli a ne ve svém pelíšku), si asi myslel, že ta vana byla za trest, že něco provedl a teď seká latinu !!! :grinning: (že bych koupala častěji?) :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
hlásím, že jsme výlet zvládli
u dr. to dopadlo na 1, nechala jsem si předepsat antikoncepci (manža má radost ) :grinning: :grinning: :grinning:
o porodné jsem si zažádala a přišla jsem před výplatním termínem, takže by mělo dorazit příští týden :wink:
z nakupování nebylo skoro nic, malému se jezdění po nákupním centru nelíbilo a tak jsem si nekoupila vůbe nic
malému babička koupila dvě bodýčka a chrastítko
výlet jsme zakončili obídkem s manželem a jeho kolegama z práce, bylo to fajn a taky jsem se dostala zase mezi lidi
malý byl nějaký přetažený, tak jsem doteď chovala a uspávala, tak teď už spinká, tak já si udělám kafe a oddechnu si :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Iluš - akce kocour-Lucinka-kocour-Lucinka...no to muselo být tedy zajímavé :grinning: :grinning: Co ta odsávačka na vysavač, koupila jsi ji? Pak poreferuj...My žádnou nemáme, zatím jsme rýmu ještě neměli, ale taky bych ji asi měla pořídit, co kdyby něco, že?

Jani - to je výborné, že Ondrášek má ledviny v pořádku, gratuluji :slight_smile:

sis - my jsme taky byli v ZOO, zrovna dneska...a moc jsme si to užili :slight_smile:

ludvi - tý jo, ještě že jenda není alergik, ale i tak teda štípnutí zrovna do pusiny asi nic moc...pozdravuj ho chudáčka statečného havajského :wink: Ludvi, kdy jdete s Matějdou na očkování na hexa? My v pondělí..

klari - to jste koukám taky měli dnes fajn den, co? je to potřeba vypadnout taky z baráku a z toho kolotoče kolem prcka, co...

tatík nám pláchnul na "jedno", tak jsem zvědavá kdy dorazí...Ale neva, alespoň mám klídek a můžu posedět u PC...Pepino spí, usnul v lehátku, tak jssem ho tam nechala a přenesu ho do postýlky až půjdu taky do hajan..
Tak všem přeju hezký večer a klidnou noc, pa :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
jo ani jsem nenapsala, že opruzeniny jsou ty tam :grinning: :grinning:
claudie, vypadnout z domu je fajn, ale je vidět, že prcek to má radši doma :wink:
16. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobrý večer. :slight_smile:

Nějak jsem nestíhala reagovat. :sweat_smile:

Klárko, gratuluju k pohodové kontrole. :slight_smile: Já beru Cerazete a je to v poho - měsíčkymám úplně slaboulinký a bezbolesti :slight_smile: Ťuk ťuk! :zipper_mouth:
No bájo, takže Ondulka už má zadínku jako správné miminko. :slight_smile: Tak ať to vydrží už napořád!

Jani, velikánská gratulace k ledvinkám! Jééé, to je super! :slight_smile: :slight_smile: A taky je fajn, že se vám to doma urovnalo. :slight_smile: :wink: Snad Honzovi "krkánky" vydrží. :wink:

Jinak, Tom (a myslím že i Bledulky Honza) v noci k malýmu vstává na přebalování a když je potřeba tak s Víťou taky "krká". :slight_smile: A taky koupe a přebaluje. :slight_smile: Hrozně si s Vítkem rozumí a malej ho opravdu bere. :slight_smile: :slight_smile:

Arwi, jak už tady psaly holky, miminka nemusí kakat i týden. Jdem zítra za Lenkou, tak se Ti na to zeptám, chceš? Nebo už jsi byla s Nikym u vaší doktorky? A jak to zvládáš teď, když je Daník u taťky?

Iluš, koupat číču je bžunda sama o sobě natož splačícím miminkem. :grinning: Ale hlavně že jste to zvládli, šikulíni. :wink:

Sis, jestli pak vám taťka ze zájezdu něco hezkého přivezl? :wink:

Claudi, a co to příště otočit a vyrazit na "jedno" s kámoškou a taťku nechat s juniorem doma? :slight_smile: :wink:

Ludvi, co Jenda? Už zplasknul? Doufám, že ho to moc nebolí, chudáčka. :confused: Hele, ty probiotický kapky nám budou pomáhat i proti nachlazení a tak?

Co se nás týče, tak my už jsem s Vítkem od pondělka zase sami doma-taťkovi skončila dovolená. Ale tu jsme si náležitě užili! :grinning: Měli jsme objednaný pokojík v tom krásném penzionku, jak jsem sem dávala ten odkaz. Takže jsme se v pondělí sbalili a vyrazili do Chlumu. Nemohli jsme penzion najít a tak jsme se zeptali starousedlíků a ti nás poslali do bývalého (ale stále funkčního!) JZD! :astonished: :grinning: :astonished: A světe div se- faktto tam bylo! :grinning: V patře bývalé administrativní budovy mají majitelé zrekonstruované pokojíky (tyco jsou vyfocené na netu). :slight_smile: Po prvním šoku a kafi jsme z toho měli už docela srandu. :grinning: V úterý jsem vyrazili na Kleť (1084m n/m) a vzali s sebou kočárek. A naštěstí i šátek. Protože jsme blbě uhli a místo na krásnou schůdnou cestu se dostali na lesní stezičku, kde TOm musel kočárek přenášet. A když nás značka vyvedla pod lanovku, poradili jsme se s paní mapou a vyrazili "oklikou" na vrchol. To bylo ještě vtipný a v klidu. Dolů jsme šli radši po asfaltce - což bylo 14km nahoru a dolů a tam jsme myslela, že vypustím duši. Naštěstí Vítek spokoje chrupčil v kočáře a tak jsem si říkala, že my nějak dolů dolezem a dokonce se mi podařilo i nebrečet. :grinning: Co vám budu povídat, puchýře na prstech mám ještě teď. :grinning: Druhý den jsem byli v Krumlově na medvědech (bydlí v zámeckým příkopu) a večer se vrátili domů. No a pak již zmiňovaný Zvíkov a v Budějicích skautská pouť a tak. :slight_smile: Krásně jsme si to užili a abyste z toho měly i něco vy, dala jsem do albíčka pár fotek. :slight_smile: :wink:

Tak a jestli se mi to teď neuloží, tak mě šmejkne!
16. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak před třemiměsíci jsemutouhle dobou byla už pppříjmu v porodnici a užívala siposledních párhodin s bříškem. :dizzy_face: To skoro aninenímožný, ale Ťuldá má dneska 3 měsíce! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Claudi: jooo, byla to fakt sranda s těma mýma dětma, když řvali zároveň a já nevěděla, ke komu letět dřív. Holt tatík v tomhle moc nepomohl (on se teda snažil, ale spíš nadělal víc škody než užitku) :grinning:

Odsávačka na vysavač je super. Původně jsem se jí tak trošku bála, že to bude drastický a tak, ale je to fak lepší než ta ruční (ústní). Lucinka má fakt velkou rýmu, tou ústní jsem toho moc nevysála a trvalo to dlouho a řvala u toho hodně. S tou na vysavač to jde rychle a vysaje se toho fakt hodně. Se nedivím, že chudinka nemohla dýchat a dusila se. Měla tam toho hromadu. Koupila jsem ještě kapičky di nosu Libenar, tak snad jí ta rýma brzy zmizí. V noci ale používám tu ústní odsávačku, abych nebudila celý barák vysavačem.

Jeee, taky bych šla do zoo, ale ne teď, když jsem v tomhle stavu. To si necháme, až mi bude líp. Včera jsem jela do Lysé nad Labem (je to busem 7 minut od nás), abych tam zašla na pojišťovnu a do té lékárny a byla jsem z toho fakt umordovaná. Sotva jsem se plazila. Asi jsem měla i teplotu, protože se mi tam udělalo fakt zle. Ještě, že jsem tam měla spicha s manžou.
17. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Andulko: fotečky jsou moc krásný, museli jste se tam mít báječně! :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Andulko: jooo, letí to šíleně, nám už jsou zítra 3měsíce a 3 týdny :wink:
Přijde mi to jako nedávno, co na mě malá vykoukla :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré dopoledne holky,

tak jsem zpět a nějak nestíhám. Co jsme se vrátili z dovolené, tak jen peru a uklizím, fakt nechápu, jak se může nakupit tolik prádla.

Dovolená když to schrnu jedním slovem prostě úžasnááááááááááááá! Jen teda krátká. :(

Cestovali jsme v noci, takže děti spinkali v sedačkách a ráno jsme byli v Caorle. Měli jsme pronajatý apartmánek se zahrádkou a naproti bazén s brouzdalištěm, díky autu jsem vezla malému celý servis no příťas byl ze mě na mrtvici, prej, jestli nechci nechat, alespoň skříně doma :slight_smile:. Moříčko bylo krásně vyhřáté, spousta mušliček a celkem čistý písek. Malému jsem si nosila vodu v lahvi a dopouštěla jsem mu jí teplou, koupání se mu naštěstí líbí, takže ve vaničce byl spokojenej. Chodili jsme na krásné procházky, no moc jsme si to užili. Cesta na zpátek proběhla taky v klidu. Malému se kůžička o něco zlepšila, tak snad se mu to nerozjede ve velkém, bych se z toho picla. Fotečky vložím později.

Jinak jsem byla s malou poprvé v úterý plavat a nemohla jsem jí dostat z bazénu, je to vodní živel. Včera byla poprvé ve školce a celkem to zvládla prý dobře jen ke konci už jí to přišlo dlouhé. Když jsem pro ní přišla, tak začla brečet, tak snad se to upraví. Může chodit pět dní v měsíci a od ledna celý týden, tak uvidíme.

Malej už celkem hezky pase koníčky a jak to vypadá za chvilku se začne i sám obracet ze zad na bříško už mu chybí jen kousek. Pořád se směje jak sluníčko.

Nějak Vás nestíhám dočítat, tak doufám že se máte dobře a snad Vás dočtu při chvilkách klidu. :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Andulku vy teda cestujete :wink: :wink:
my jedeme do Krumlova zítra ráno manžílek tam má rodinu, tak se těšíme, jsem zvědavá jak to malej zvládne, cestování má moc rád, ale jiné prostředí mu moc nevoní :confounded: tak snad to bude dobrý
17. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

Un, výtej doma! No znova trochu závidím to moříčko. :sweat_smile: Ale je hrozně fajn a důležitý, že cesta splnila účel a Samíkovi se exzémek zlepšil. :slight_smile: Tak přeji klidnoiu a co nejrychlejší aklimatizaci doma! :slight_smile: :wink:

Iluš, Tobě je takle zle? Copak copak? Nějaká viroza? :angry: Tak teple oblékat, čaj s citronem a snad se to brzo ztratí! :wink:

Klárko, a to bude v Krumlově celý víkend? To bychom se mohly vidět, kdybys chtěla. :wink:

Vítek větrá bimbulu a už se mu to moc nelíbí, tak ho jdu zabalit a zkusím ho ještě uspat. Ve dvě má přijet PPLko pro pneumatiky, tak pak snad taky na chvilku zalehnu.
17. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Vložila jsem nejaké fotečky
17. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojte maminky :slight_smile:

Unko vitej doma od more, ani nevis jak ti zavidim, ale hlaven ze vam to aspon trochu na kuzicku pomohlo :slight_smile: Super fotecky :grinning:

Klari to je dobre ze uz jste bez opruzenin :slight_smile:

Andulko tak to byla super dovolena. bydlet v JZD :grinning: Fotky moc krasny, ten vystup vam teda ale musel dat zabrat :slight_smile:
Tata nam ze zahranici nic neprivezl, ale dostala jsem k vyroci kyticku a jeste na me u tchynky ceka nejaky balicek tak jsu zvedava co mi koupil. Ted je Michal nemocnej, tak az bude zdravej tak si zajdeme na veceri :slight_smile:

Iluss at jsi brzo zdrava a Lucinka taky, na me asi taky neco leze zacina me bolet v krku :frowning2: musim se zacit rychle lecit aby to ode me Anezka nechytla :unamused:

Ludvi co Jenda uz oplaskl? Hlavne ze tu vcelu nespolknul a neni alergik.
17. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Kuk!!!

zdravím vás v tom pošmourném dni. Nejradši bych ho celý prospala, ale s tím by asi Ondra nesouhlail :confounded: Sice mi teď chrní na ruce, ale jakmile bych ho položila, určo by se vzbudil :fearful:

jé ludvi - žihadlo do pusy je určitě nepříjemný, ale jenda je určitě statečnej a snad to brzy splaskne :slight_smile:
kámošku poblíž žádnou nemám (tedy ve vedlejší vesnici bydlí moje bývalá učitelka z gymplu, ale navštívila jsem jí zatím jenom jednou), ale jezdím za nima do Prahy (máme to kolem 30km) anebo ony za mnou :-; spolužačka z vejšky má holčičku jen o 14 dní starší než je Ondrášek a dvě bývalé kolegyně z práce mají taky miminka. Ale doma jsem si musela docela zvyknout. V práci jsem pořád buď někde jezdila anebo byla pořád mezi lidma...

Un - vítám tě v čechách, muselo tam být krásně - líbí se mi vaneska jako pštros :grinning:

Anduli- to jste ale pěkně víletnili :slight_smile: Závidím :frowning2: A fotky jsou super. Vítek pěkně roste, viď?

Klarko - Ondrášek nám taky občas dává najevo, že je nejradši doma... a je fajn, že prdelku už máte zase v pořádku :wink: a na sebe sis nic nekoupila? to já už pěkně dlouho taky ne. teď jsem si ale objednala pár hadříků z katalogu od bonprixu, tak uvidíme, co přijde :slight_smile:

ilus - ajaj není ti dobře - se Seotolete tedy nevím, ale Propolki nebo emsské pastilky určo můžeš. snad už ti je líp. Hodně pij čajíček s citronem a medem a odpočívej!!!
A k té rýmě u Lucinky. Ondra když měl rýmu, tak jsme do nosu stříkali roztok s mořskou solí (Sterimar???) a odsávali vysavačem. Doktorka mi ale radila, abych zase neodsávala moc často, protože čím víc odsáváš, tím víc se toho hlenu vytvoří, Takže jsem odsávala večer před spaním a ráno a zase večer a potom už to bylo dobrý.

Ahoj sis - taky na tebe něco leze? No jo začíná podzim...
17. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Jo a gratulace k Vítkovým 3měsíčním narozeninám!!!
Jaké jsou vaše míry a co očkování?
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
čauky

andul - dovča byla fajn, že? fotky pěkný... teda a jak to letí, Vítek už má 3 měsíce...tak posíláme pusinku k prvním čtvrtnarozeninám :slight_smile:

unko - cestu jste s dětmi krásně zvládli, to je dobře... foto super, Vanesska je princeznička :slight_smile:

iluš - tak co, už je ti lépe?

jani - taky jsem měla dneska den, že bych usnula i ve stoje, ale nějak nebyla šance na spánek...

ještě k tomu nočnímu vstávání k mimi, tak u nás funguju já...po půlnoci si většinou malého beru k nám do velké postele a kojení provádíme vleže, přebalovací potřeby si večer nanosím do ložnice a přebaluju Pepina v posteli, a taťka ani neví, že se něco děje a spí jak zabitý :grinning:
17. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky, prosím poraďte mi - zítra jdu ke kadeřnici a chci si nechat sestříhat vlasy (ne po vrstvách,ale do "véčka") a zvažuju ofinu - co myslíte, mám do toho jít nebo ne? Ofinu jsme měla naposledy v 5. třídě.

Jani, na očkovánía prohlídku jdem zítra. Tom dneska slouží, tak abych nebyla s případnýma horečkama (moc moc doufám, že se nám vyhnou) doma sama.
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
A děkujeme za gratulace k čtvrtroku. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj maminky :dizzy_face:

Je mi strasne lito, ze vas takhle zanedbavam a pomalu ani nestiham docitat, ale je to zahul :wink: :wink:
Dnes jsem musela ke vsemu resit pracovni veci - aby toho nebylo malo, tak v obou pracich - v te me stale se jednalo o objednavku pocitacu ze Svedska a nikdo z kolegu nedovedl rozumet te jejich priserne anglictine se svedskym prizvukem, takze jsem s mimcama u prsu mluvila se Svedama a dojednavala silenej obchod, pak jsem vrzla ty moje klubicka mamce a jela po zakaznicich ve druhe praci - uf. Pak mam stihat Konika :angry: :angry:

Andulko, malej kakat zacal po upornem cviceni nozickama, po jeho bolestech briska a po hermankovem caji, mel to strasne tuhe a nemohl to vytlacit. Do toho Sandulce neco nesedlo a cely predvcerejek prozvracela, litalo to z ni uplnym obloukem, malem jsme jeli v noci na pohotovost, pak ji uklidnil brisko tentyz caj jako Nikyho.
Nikysek chytil zadni rymu, takovou tu, co se neda odsat, takze jsem musela koupit kapky Libenar a po nich se mu trosku ulevilo, jak byl napolykany hlenu, tak samo zvracel taky a dusil se, slo mu to nosem a pomalu i usima - no muzu rict, ze si uzivam...
Kocky, kdybych ja mela jedno miminko, tak o nem nevim :slight_smile: :slight_smile:
Moc na vas myslim a chybite mi :cry: :cry:
17. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ránko,

jééé, tady se ještě spinká :astonished: . To my už máme upečenou bábovku, vytřeno a vygruntovanou koupelnu. Ještě chci utřít prach a tchýňka může přijít :grinning: :grinning: .
Dětičky mě nakazily tou děsnou rýmou, takže včera docela hrůza. Měla jsem zimnici, celkově mi bylo dost blbě a úkáčka nám bourali balkón :frowning2: :frowning2: . Takže místo pocení v posteli jsem mrzla venku a kojila v parku :angry: . Ještě k tomu, mám před garáží kontejner se sutí, takže nemůžu ani vyjet, abych kojila v teplém autíčku. Byla jsem včera KO :angry: . Jen doufám, že tu rýmu nechytí Matějda, to mych si asi fakt picla!!!!!!
Ale už si nebudu stěžovat a jdu dočítat :grinning:
18. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Teda Ludvo, ty ses po ránu nějak činila! :wink: to já jsem teprve před chvilkou vylezla z pelechu :wink:

Koukám, že ti taky není dobře. To je mi líto. U mě taky pořád nic moc, ale už aspoň nemám teplotu a v krku mě taky už moc neškrábe. Tak už mi jen zůstala rýma a bolest hlavy. Ale chudinka Lucinka si s tou svojí rýmou užívá. Je mi jí líto, když jí slyším chrochtat, jak nemůže moc dýchat. Kapičky i odsávačka sice pomůžou, ale jen na chviličku.

Andulko: jeee, ty se půjdeš zkrášlovat, ty se máš :wink: taky bych se sebou potřebovala něco udělat. Ale nějak si tě nedokážu představit s ofinou. Ofina většinou zdětšťuje obličej. Ale třeba ti bude slušet :wink:

Arwenko: jeee, koukám, že si taky užíváš! Ale zvládáš to bezvadně. Se mnou by to ve tvým tempu už asi dávno seklo. To je mi líto, že má Niky takovou ošklivou rýmičku. Snad se z toho brzy dostane!
18. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobre rano :slight_smile:
Tady uz to zije :slight_smile:

Koukam ze nejsem jedina kdo ma rymu, chytla sem to od manzela a pekne me boli v krku :frowning2: A Anezka rymu chytla taky, nema ji tak hroznou jak ja a doufam ze se to nezhorsi, jeste ze mame tu odsavacku na vysavac. Jani diky za radu ze nemam odsavat moc casto a dneska se chystam do lekarny tak koupim nejakej ten sprejik, protoze mala ma tu rymu hodne vzadu :frowning2:

Ill to je dobre ze uz ti je lip.

Ludvi ty jsi ale aktivni, at se brzo z te rymy vylecis :slight_smile:

Andulko s afinou ti moc neporadim, resila sem pred par lety stejny problem a nakonec sem se rozhodla ze jo, ale ja mam uplne jiny oblicej jak ty. Zkus se poradit jeste s tou kadernici, me ta moje vetsinou dava dobry rady. Ja se jdu zkraslit az 19. rijna. At vam ockovani dopadne dobre a teplotky nemate.

Teda Arwi ja te fakt obdivuju jak to zvladas. Snad se Niky te rymy brzo zbavi.
18. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.