• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
arwi-snažím se hlasovat,ale asi 15 minut čekám na ten kod mailem :confused: tak snad dorazí a pak odhlasuju :slight_smile:

aničko,snad už ti je lépe :wink:

iluš-díky s tou uzdičkou..nevíš,jak hodně to krvácelo?..uvažovali už v porodce,že nám to šmiknou...ráda bych ji šmika dřív,než začne zkoušet mluvit,něktré děti prý pak šatně mluví a těžko se toho zbavují..ale je fakt,že bych ho nerada odstavila...ještě to promyslím...má ji kratičkou,moc jazyk mu plazit nejde,ale v pití mu to naštěstí nevadí...ale díky za zprotředkovanou zkušenost..
21. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
andul ten skleník je velikej, ale nevím jestli by zvládl takový nápor kočárků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
ani-olejíček zkoušíme a večer po koupán to zkoušíme,ale je to uzounký..no zatím počkám a uvidíme co mudra na to...
21. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
tak holky, očkovando je za námi....jenže ani nevím jestli to prcka nějak víc rozlobilo, páč jsme šli už z čekárny do ordinace s pláčem /asi tušil co ho čeká/, takže celou prohlídku i očkování doslova prořval jako tygr...mudr mi ještě něco říkal a já uznale kývala, ale za boha nevím co říkal :grinning: :grinning: , holt to jaksi nebylo slyšet... :grinning: koupila jsem paralen čípky kdyby náhodou byla teplota, ale zatím OK...
taky Pepíno něco zase přibral, má 6,6kg....se mi zdá, že roste víc do šířky než do délky :grinning: :grinning:

arwi - hlasuju, čekám na ten mejlík...tak držím palce ať se umístíte :wink:
21. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
jo tak už je odhlasováno :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Bledulko: krvácelo to prý dost, ale jen chvilku, jen v té ordinaci

holky: s těma předkožkama u chlapečků jsem četla v nějaké diskusi, že se s tím teď ještě nemá nic dělat, že jsou na to ještě moc malí. Radši se zeptejte doktorky.

klarko: no já bych si s takhle malým miminkem asi do toho skleníku netroufla. Byla jsem tam asi třikrát a jak tam jsou změny vlhkosti a teploty, tak nevím, jak by to ty miminka snášely. V některých pavilonech se celkem špatně dýchalo, jak tam vyla dost vysoká vlhkost.

Claudi: tak to se mi stává skoro u každého doktora. Když je lucinka v klidu a potichu, tak nic neříkají, ale jakmile začne řvát a vyvádět, tak mi honem musejí něco vysvětlovat a říkat a já pak nevím, o čem vůbec mluvili. No fakt děs běs! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj!!!

Vítám bledulku zpátky z Jilemnice!!! To praní ti teda nezávidím, ale muselo tam být krásně :slight_smile: A kdy se ti Honza vrací???
S uzdičkou tedy žádné zkušenosti nemám, tak s tím neporadím. A s předkožkou moc taky ne. Do roka si jí prý nemám všímat. Zkoušela ji přetáhnout doktorka, ale myslím si, že ji má taky dost úzkou. Zatím ji tedy nepřetahuju, tak snad to pak bude v pohodě.

Claudi - Pepino pěkně přibírá :slight_smile: A to s tím vysvětlováním při breku u doktorky moc dobře znám :slight_smile:

No a k těm látkovkám - včera jsem pročítala a pročítala a už jsem zase o něco chytřejší. Ani vlastně nevím, proč jsem setak rozhodla. Tak trochu mi vadí to, že ty papírovky jsou napuštěné kdečím... Zatím to budu střídat a asi u toho takhle i zůstanu - na doma látkovky a když půjdeme někam ven tak papírovky - zatím používám huggies, ale teď přemýšlm, že přejdu na ekologické z DMka. Vychází sice o něco dráž, ale nemělo by v nich být tolik chemikálií a navíc jsou rychlejš rozložitelné :slight_smile:
Z látkovek jsem si objednala od každého něco - nějaké ty kalhotkové, vše v jednom i vícevrstevné skládací. Tak uvídm, co bude nejlepší a u čeho zůstanu.
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Arwi - zatím čekám na mail, ale hned, jak dorazí, tak posílám hlas!!!

Jo a k tomu povlečení - ze začátku jsme na spaní používali rychlozavinovačku a teď už normální peřinku a povlečení měním tak jendou za měsíc nebo za tři týdny. Pytel jsem zatím nepoužívala, ale už jsem ho objednala a měl by dorazit každým dnem :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jani, ty vícevrstvý od Bambina dáváme Vítkovi na noc a jsou supr. :wink: Bledulka, myslím nedává nic jiného, že?

Bleduli, mně ten mejl šel taky hrooozně dlouho. Ale nakonec dorazil. :slight_smile:

Claudi, tak doufám, že Pepča bude i nadále bez reakce. :slight_smile:

Iluš, s tím skleníkem máš pravdu - myslím, že nám bude muset stačit zoo :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak mám asi stejně staré miminko jako Vy :wink:
Sice jsem původně v úplně jiné diskusi, ale to neva. Jen hledám další zpřízněné duše - nemá tady někto miminko narozené 8/7/09? Jen tak náhodou... A není tu někdo z východních Čech??

A nemá někdo u miminka vyrážku, o které všichni říkají, že je to normální? Mě to začíná pěkně štvát...
Jé, koukám, že tu jsou i maminky látkařky, to je fajn, taktéž jsem tímhle postižená (a moc spokojená), vyrážku má všude jinde, jen ne pod plínama :grinning: ... že bych ji začala mazat zadečkovým krémem? :confused:

díky za opovědi :wink:
21. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
iluško-díky...takže to dost krvácelo? tak uvidíme...ještě to proberu s tchýnkou, moje mudra právě říkala střihnout po hexavakcíně...

jani ahoj :slight_smile: honza se vrací už zítra,šlo jen o jednu noc...mám to takový trénink před jeho týdenní cestou do rakouska-to ale možná pojedu k našim,ale tam mi nikdo nic moc nepomůže,naopak to tam budu mít sloitější,tak jsme zvědavá jak to půjde a snad to tam zvládneme...

andulko-přesně tak,já dávám jen vícevrstvý bambína,nic jinýho jsem ani onehdá nekupovala,ale stačí nám to a už nějak se mi nechce nic kupovat -když už další miminko asi nebude...jednorázovky ale používám na cestování-oboje rodiče mají horší pračku a ta málo ždíme a nestíhalo by to schnout a navíc už jsem i tak v autě nabalení a všechny ty plíny už nějak nepobíráme...s tomem jsem to na delší dovči dělala a brala to s sebou,ale ted jsem ráda,že poberu to vyloženě nutné...

ten mail mi ještě nedorazil,atak arwi zkusím ještě jednou-zítra...snad už to půjde...

zdravím rychnov :slight_smile:
myslím,že tu nikdo 8.7 miminko nemá :wink:
já jsme původně z východních čech (ústeckoorlicko) a jezdíme tam k našim občas..a manžel je taky z východních (semilsko) ...ale jinak jsme v praze...vyloženě z východních-jakože tam ted bydlí- tu jsou myslím 3 maminky

s vyrážkou neporadám,máme kůžičku docela v pohodě-jen po porodu byl prcek trochu olezlý,tak jsem ho koupala v odvaru z řepíčku a docela rychle to pomohlo...

no nic,kočky jdu do hajan :slight_smile:

mějte se krásně a opatrujte se :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahojkda maminy! :slight_smile:

rychnov: tak s tou vyrážkou ti bohužel taky neporadím. My ji naštěstí neměli. Malá jen měla na hlavičce seberoickou dermatitidu (strašně se jí loupala a měla tam ošklivé stroupky, ale statečně jsme to vyléčili). Moje doktorka mi říkala, že kdyby měla málá vyrážku, tak to mám potírat genciánkou, ale nevím, když to má miminko všude,tak jestli je genciánka zrovna vhodná, to abys ji v tom přímo vykoupala.
22. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Nazdárek zdravím všechny výletnice :slight_smile:

Rychnov, a není to taková ta novorozenecká vyrážka, co časem vymizí?

Botanická je krásná, ale jen za pěkného počasí, není se kam schovat pokud prší :angry: .

S těma látkovkama Vás holky obdivuju. Já jsem ráda za papírovky, hlavně teď, když jsme bez balkónu a věšíme prádlo všude po bytě. A tu ekologii si odůvodňuju tak, že šetřím pitnou vodou a nezatěžuju životní prostředí pracíma prostředkama :grinning:

Claudi, čím toho Pepína krmíš???? To jsem teda zvědavá, včem ho budeš v zimě vozit :slight_smile:. Víš, že ta korbička má nosnost 9 kg? :grinning: :grinning:. Osmipérák by se hodil, co? A jak zvládáš školindu?

Tak ten můj nespavec spí už přes dvě hodiny ve velký posteli. Chtěla jsem dojít nakoupit, na poštu, ještě jsme od rána necvičili...
Třeba se to na "starý kolena" naučí :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holčiny,

děkuji za informace. Tak snad to s tou vyrážkou nějak vybojujem. Genciánu ne, je karcinogenní, ale v některých porodnicích to doteď nevědí a normálně užívají :confused:

Kdyby se tu náhodou mihla nějaká maminka z východních Čech, napšite třeba do IP, říkám si, že by bylo fajn se občas potkat s maminkou tady z okolí se stejně starým miminkem.
Pa :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
holky ahoj

tak poslední dny se Ondrášek čím dál tím víc směje a brouká, tak si často povídáme a smějeme se na sebe, je to nádhera
22. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
nazdárek berunky :slight_smile:

tak hlásím, že včerejšek po tom očkování byl v poho...žádná reakce se nevyskytla, je to náš statečný mimís :slight_smile: a taky hlásím, že jak máme taťulína málo doma, tak ode dneška už ho nebudeme mít doma asi vůbec, bo jsme dneska přivezli čtyřkolku a mám pocit, že my s Pepinem teď budeme trochu stranou :grinning: no alespoň než začne mrznout, to snad na ní jezdit nebude :wink:

ludvi - už jsem si taky říkala, kam to dítě v zimě dám... :confused: Vypadá to, že budeme muset přejít na sporťák, páč máme fusak s beránkem a ten je tak velký, že do korbičky v zimě se určo nevejdeme...Ty myslíš, že Matějda zimu odjezdí v korbičce? A co cvíčo, jak vám to jde? Jsou nějaké pokroky?
22. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
klarko: je to úžasný, viď, jak ty miminka komunikují a smějí se na maminku :slight_smile: taky jsem z toho vždycky celá hotová.

Claudi: no my máme podobný problém, taky nevím, kam lucinku v zimě dám. Protože už takhle je přes celý kočárek a kor v zimě, když bude ještě nabalená a ve fusaku.
22. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Claudi, to to Pepča perfektně zmáknul. To je moc dobře.

Jinak ta korbička od x-landeru je pěkně na prd. Matějda je sice štíhlejší miminko, ale na délku to prostě v zimě asi neodjezdíme. Takže asi vytáhneme sporťák a ten bude asi pořád v autě a na místní prochajdy se pokorně vrátíme k rozvrzané balkónové Inglesině :grinning: :grinning: :grinning: . Uvidíme jak to dopadne. Máme pytel od Emitexu, ale stejně, jak je ta korba u nožiček zúžená, tak si myslím, že se tam ten pytel prostě nenahňácá :frowning2: :frowning2: .

Matějda se minulý týden začal řehnit nahlas, tak už je s ním čím dál větší sranda :grinning: :grinning:
Cvičíme 4x denně, sice nás mudr v pondělí pochválila, ale naordinovala nám další cvik a na ten bych potřebovala ještě jeden pár rukou. I já vidím zlepšení, ale je to docela časově náročný a hlavně se musíme pořád vracet na základnu abychom cvičili. Prakticky jenom kojíme a cvičíme. To se ovšem nedá nič robiť a musíme vydržať!!!! A my vydržíme, aby byl Matějda fešák!!!!
22. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Bledulko, přece jen je lepší být u vašich než být sama s dětičkama v Praze. Už jen pro ten pocit kdyby se něco stalo (jako že se určo nestane).
22. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
iluš - jo jo, dnešní kočárky jsou moc hezké, ale malé na naše letní miminka, co budou v zi´mě už pěkní cvaldové jsou trochu malinký...

klarko - jen si tyhle krásný chvilky užívej :slight_smile: musíme si to vychutnávat, protože čas letí jako voda a za chvíli nám ty naše miminka vyrostou....
22. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
claudie, zrovna dneska jsme si s manžílkem říkali, jak ten náš synáček je už velikej :slight_smile: je šílený jak ten čas letí :angry: vždyť nám bude ve čtvrtek dva měsíce :grinning:
zimy se taky bojím, korbička je fakt titěrná, fusák mám taky s beránkem, tak když bude nejhůř koupím na zimu nějakej starek kočár s bazaru a odjezdíme to takhle :wink: i když mě to teda štve :angry:
22. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Claudi, naši kluci mají dneska 3 měsíce :grinning: :grinning:

Klárko a to jste o měsíc mladší, tak přece jen vydržíte s korbičkou déle. Je to fakt škoda, ale jiné kočárky jsou na tom stejně :frowning2: . To si asi nevybereš.
22. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
pěkný večer,

jdu se na koníka trochu vydýchat...maličko jsme se nepohodli s manžou :confused: :cry: trochu to přepískl-nějak na to u něj nejsem zvyklá :confused:

s kočárkem-to asi budeme na tom s adámkem stejně,už ted nám je korbička tak tak...ale uvidíme,třeba bude mírná zima :slight_smile: :sweat_smile: když se ta naše planeta otepluje :wink:

claudi a ludvi-tak to blahopřeju mládenečkům ke čtvrtroku :slight_smile:

dnes tu byl můj táta a moje babička...jeli si sem vyzvednout foták,který chtěl táta,aby mu ho honza sehnal...jeli sem vlakem dvě hodiny, zdrželi se asi půl hodiny !!!!! :confused: ,na adámka koukli a a ani nepochovali,tomáš dostal balíček sladkostí (abych nekřivdila) jednou s tomem táta řekl říkanku tluče bubeníček, a hned se zdvihli k odchodu "abych měla klid" ...no nevím proč mě to vždycky tak rozhodí... za vše mluvilo to,že když jsem tomovi řekla,že děda už jede výtahem nahoru,tak tom začal skákat radostí a volat dědááá a ve chvíli,kdy viděl,že to není děda jilemnický tak ztichl a začal couvat -tohle prostě nebyl ten vřelý dědeček kterýho chtěl vidět... :unamused: snad to u nich ten týden zvládneme bez nějakých negativních emocí :pensive:

ale abych si jen nestěžovala,tak hlásím,že jsem po týdnu ve velkovýkrmně jilemnické nepřibrala ani kilo,což je skoro zázrak :sweat_smile: :grinning: , tenhle týden mám trenérku na dovolené,takže další cvíčo mám až příští čtvrtek...ale ve čtvrtek plánuju znásilnit orbitreka :wink: :slight_smile:

jejda a už asi končím,mládě se ozývá -že by chtěl prso? :wink: :slight_smile: :sweat_smile:

dobrou noc :slight_smile:
22. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz
Dobrý večer. :slight_smile:

Gratuluju Matějdovi a Pepčovi ke čtvrtročninám. :slight_smile: :wink:
Zrovna někedy touhle doboupřed 3mi měsíci mi přišla zpráva od Ikušky, že jsou kluci na světě. :slight_smile: Už to skoro není pravda, jak je to "dávno".

Kláry, a den ode dne to bude víc a víc znát, jak Oja poroste. :slight_smile:

Ludvi, to je výhoda, že máte ještě kočárek, do kterého by se mohl Matějíček vejít. Ale třeba nebude ani potřeba. :wink: Neházejme flintu do žita! :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Bledul, hele, nestává se Ti, že by Ádovi protekly hovínka na svrchňáky? Vítkovi se to stává se celkem často. :sweat_smile:
Jéje, tak to mě mrzí - ta dnešní návštěva. :confused: Čumáku...

Rychnove, já jsem rodilý Pardubák :slight_smile: , ale vdala jsem se na jih. :slight_smile: Na vyrážku by mohl pomoct ten odvar, jak psala Bledulka. :wink:

Claudi, pepínek je šikulka, že Hexu tak krásně zvládl! Posílám mu za odměnu pusinku. :zipper_mouth:

A něco pro Arwíska: Dneska mi volala kamarádka a říkala, že její známá má půlroční dvojčata a v lednu čeká další dvojky! A to jí před osmi lety po třetím dítěti řekli, že už děti mít nejspíš nebude. :confused: Takže honem honem na gyndu pro pilulky! :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 v 00:07  • Odpověz
Ahoj babuchy,

Bledulko, tak se mi zdá, že k nám chodí dost podobné návštěvy.
Na větu "abych měla klid" mám taky alergii :angry: .
Taky si vzpomínám na jednu návštěvu, kdy se tady nečekaně sešly obě babičky. Jenda se lísal k mé mamce a pořád jí tahal, aby si šla hrát a tchýni ignoroval. Tchýně zase chtěla společensky konverzovat a to se dětem vůbec nelíbilo a daly to dostatečně najevo. Ovšem teď má švagrová dvouletou "motorovou myš" a už je to u nich taky jiný. Tchýně ale stejně nikdy nezajde, ikdyž je třeba tady u nás u doktora, aby "nerušila. Grrrr..
Jak je na tom Adámek? Ještě má plačtivé období?
Z toho co píšeš, mi přijde, že to všechno zvládáš levou zadní. Jsi fakt dobrá, dvě dětičky takhle po sobě.

Jo a teď kdykoliv s tchýní mluvím, tak se ptá, jestli "ještě" cvičíme a jestli "už" se to zlepšilo.
Musela jsem jí vysvětlit, že jsme teprve na začátku a budeme cvičit hooodně dlouho, třeba i několik měsíců. Tak mi řekla, ať na tu rehábku chodím častěji :angry: nebo někam jinam :angry: :angry: :angry:.

Andulko, jak ti je? Ještě rýmuješ?

Zatím, hladový savec se nám vzbudil...
23. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojda maminy! :slight_smile:

tak jsem manžílka poslala s kočárkem na procházku a já tu vařím oběd a poklízím.

klarko: jooo, letí to fakt šíleně, vždyť našemu drobkovi budou příští týden už 4 měsíce :sweat_smile: přijde mi to jako nedávno, co jsem s ní jela z porodnice.

bledulko: to s manžou mě mrzí, snad se to brzy srovná :wink: Taky mě vždycky rozhodí, když se s manžou nepohodnem nebo když trošku víc vylítne. On je totiž takovej dobrák od kosti a není to u něj obvyklý, tak když se to stane, tak jsem z toho tak překvapená a zaskočená, že je mi to pak líto.

Jooo, takovéhle návštěvy typu: "ani nestav na kafe, my už zase jedeme" taky miluju!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To pak nevím, proč vlastně jezdili, když sotva si zují boty, už zase koukají na hodiny, že už zase pojedou.

Andulko: Lucinka nekaká moc často (tak jednou za 4-5 dní), ale když se vykaká, tak to fakt stojí za to. Minule jsem zrovna kojila a ona se pokadila, ale hooodně. Proteklo to plínkou, bodýčkem, dupačkama a měla jsem to až na svých teplákách. Takže jsme šly do sprchy obě! :grinning:

Andulko: jejda, ty jsi nějak ponocovala :wink:

Fíííha, to musí být pěkný zápřah mít dvakrát po sobě dvojčata :confused:
23. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
bré dopoledne
dneska jsem se tedy s Ojou vychrupkali, stávali jsme na papání jen jednou ve dvě, v pět nás vzbudili prdíky, ale zase jsme je zaspali, stávali jsme v sedm :confused: :confused: :confused: a pak jsme si šli ještě hajnout a znovu usnuli a vstávali v 10 :grinning: :grinning:

jo a taky se pochlubím, že jsem se konečně odvážila a pustila manžílka více k sobě :sweat_smile: :grinning: měla jsem celkem nahnáno, ale musím říct, že to tak hrozný nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bledul je mi líto hádky s manžílkem, ale nejsi v tom sama, my se hádáme, hlavně kvůli blbostem skoro furt, ale není to tak strašné :slight_smile:

iluss my kakáme několikrát denně asi je to tím nutrilonem, ale i tak nás trápí prdíky :angry: :angry:
a myslím, že jsem vám ani nepsala, že už jsem definitivně skončila s kojením :unamused: :cry: :cry: malej u toho dělal blbosti, od mlíka jsem byla já, vš okolo a on nic nevypil, takže pomalu mlíko ztrácím, už ho není ani tolik abych o odstříkala a malého nakrmila z falšky :frowning2:

tak jsem malého oblékla, už jsou nám konečně první džíny, tak vyrazím do obchodu se pochlubit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zatím papa
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Klarko: to je super, že už vám to jde s manžílkem dobře takhle brzo po porodu. mě to ještě tři měsíce po porodu dost bolelo. Až posledních 14 dní je to v pohodě a konečně si to zas užívám. :slight_smile:

Jee, to mě mrzí, že už nemůžeš kojit. Ale je evidentní že je Oja spokojený a že mu nic nechybí, tak to je hlavní :wink:
23. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojky všem, všechny maminky a dětičky moc s Vašíkem zdravíme. Nějak to tu hodně flákáme, ale barák se omítá, takže doma je hluk a nedá se to vydržet s prckem doma, počasí je nádherné, tak jsme celé dny venku.

Tak nám sexík od začátku šel krásně, ale přiznám se, že my to prvně zkoušeli až po 3 měsících :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
klarko, škoda, že jste s kojením skončili, ale nic si z toho nedělej, na UM to budete zvládat krásně :wink: a neboj, tvrdí to ta, která nekojila vůbec, jen chvíli odstřikovala a pak už byl Venoušek na UM

iluss, fakt, ty naše prťata mají za chvíli 4 měsíce :grinning: šíleně to letí

my so doma taky občas harpnem kvůli volovině, no nesmíme si to tak moc připouštět, máme toho přece jen hodně na hlavě a zvlášť maminky, které mají více dětiček, to vás fakt obdivuju

Vašík kadí taky co 3-4 dny, takže si myslím, že je to v pohodě

Claudy, nás Vašík měl ve 3 měsících podobné míry, tak si z toho nic nedělej, je jim dobře :grinning:
jo a do kočárku se už taky skoro nevlezem, ale nějak jsme s tím u toho x-landru počítali :wink:

bledul, taky předpisovo cvičím, chodím cvičit 2x týdně, na kondičká cvičení a na aquaaerobik a musím říct, že ten je úplně boží, všem doporučuju, spotíte se, ale ani o tom nevíte, na klouby je to boží, mě teda šíleně bolí od těch kg kolena, a je tam sranda a to je důležité. Tak bledul cvičení 3x zdar :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.