• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul - taky patřím mezi "vážené maminky", kterým přišla obálka s jednou plínou :grinning: :grinning: ...ale terfili se, zrovna tyhle používám...
no škola jít tak nějak musí, je to poslední rok, tak bych nerada přerušovala...Je toho dost, ale snad se to zvládne :wink:
jak píšeš, že je Adámek škodič...tak to my taky moc dobře známe :grinning: Snad mají prckové na to nějaký zabudovaný radar či co?
25. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
bledulko, já obdivuju, jak na všechno stihneš reagovat :sunglasses: , to já taková poctivka nejsem :sweat_smile: tak se omlouvám všem
na rymku jsme taky používali Libenar, mám už doma 2 krabičku a hlavně vysávali
normálně nechápu Venoušek stále spinká bez probuzení, jdu ho zkouknout, aby se mi nepřidusil plinkou, on si ji prostě zamiloval, jako spousta dalších dětiček a to jsme měli koupeného mojáčka, ale ten ho nezajímá :slight_smile:
claudi je super, že nechceš přerušovat školu, já se na vysokou dálkově nedala, jen 1 a to jsem to vzdala a teď bych chtěla taky, ale teď mě od toho každý zrazuje, tak uvidíme, kdy na to dojde :grinning:
mě taky pořád chodí různé vzorečky, od sunaru, beby, hippu....je to fajn :wink:
tak nám Vašíček škodil je jednou a to jsme to ještě stihli dodělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bledul, Jirka říkal, že jemu se nezdá, že by měl nějakou bílou pusinku, tak pokud to nebude horší, tak počkám do toho 7.10. kdy jdeme na další kontrolu.

tak zatím je to všechno
jo Andul, snad odběr Vítek vydržel jako velký chlap :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojte maminky :slight_smile:

Bledul teda jak to vsechno stihas ,reagovat na vsechno, ja sice poctive ctu, ale pulku toho vzdycky zapomenu :frowning2: to je kojenecka demence :grinning:

Andulko jak zvladl Vitek odber? A gratulace ke kyclim.

My pujdeme na kycle koncem rijna. Pristi tyden nas kontrola u doktorky, ale porad mame trochu rymu tak asi ockovani nedostanem uvidime. Pouzivam libenar a taky sprej do nosu morskou vodu. Ja mam taky jeste porad rymu :frowning2: Uz je na ustupu ale porad smrkam :frowning2:

Bledulko vy mate doma škodiče :grinning: My nastesti ne, vetsinou nee, Anezka je hodna kdyz se s tatem tulime :wink: Zacali jsme hned po sestinedeli, ze zacatku to bolelo, ale ted uz to je dobry a uzivam si to jako predtim :astonished:

Vam chodi nejaky reklamni balicky? Me vubec nic nechodi, dostala jsem akorat dve krabice v porodnici a tim to skoncilo.

Pujdeme zase na prochazku venku krasne sviti slunicko, ale je tam chladno.
25. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
tak já jsem vygruntovala půl baráku a mladej stále spinká, když zabere, tak spí jako když ho do vody hodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zbývají mi umýt okna, ale to budu odkládat tak dlouho co to půjde :grinning: :grinning:

na kyčle jdeme v úterý, celkem se bojím, tak snad to bude dobrý.

jdu zkouknout toho spáče a jestli budu ještě v pánu, ta si udělám kafe z Gusta, alespoň nějaké kladné věci, kdy už nemůžu kojit :wink: :wink: :wink:

Bledul tak Adámek si hraje na antikoncepci?? hihihi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
tak mě Venoušek spal do půl 4 :slight_smile: teď ho nechám až do večera vzhůru aby spinkal v noci.

jo a musím se pochlubit, už mám doma dárek na svou 30tku, sice ryze praktický, složí se mi na ni z části partyja s kterou to budeme slavit a je to žehlička - Philips GC3590 a je k tomu žehlící prkno, obojí jsem svoje neměla, teda žehličku za 200,- kč :grinning:
http://www.proton.cz/letak-proton/
25. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj dámy,

tak jsem klepla Matějdu, je to zlatíčko nadlábne se a spinká. Zatím žádné zpívání, houpání, ale to určo taky přijde :grinning: :grinning:

Den, novou žehličku bych taky brala, mám takovou stoletou Rowentu. Občas už ani moc nehřeje, tak jí vyhubuju a pohrozím vyhazovem a ona se zase vzpamatuje. Asi se vyprdnu na veškerý napařovačky a koupím si obyč žehličku a bude. Protože vodní kámen to je prevít!!!

Andulko, s kyčlema jsme na tom stejně, takže za dva měsíce hezky pěkně kontrola :grinning: :grinning:

Claudinko, to je fajn, že zvládáš školu i mimino, Určitě to nevzdávej byla by to velká škoda.

Bledulko, Adámek se určitě vychová do hodného miminečka.
Můj muž má strýčka stejně starého, který je pediatr v Horažďovicích. Dneska jsem se ho ptala, jestli volit Prevenar nebo Synflorix. Prakticky mi řekl co jsem chtěla slyšet, takže Prevenar. Nyní je 7valentní, ale od nového roku přijde na trh 13valentní a může se na něj plynule navázat. Takže jdu do Prevenaru.

Klárko, nechce přijet gruntovat k nám?
Dneska jsem vyluxovala, ale náš tatínek celé odpolko větral, takže máme polysteren i v posteli
:angry: . Já nevím, kde ti chlapi mají hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zítra jsem pozvala na oběd další příbuzné z jihu, takže budu muset ještě něco vytvořit ke kafíčku a hlavně alespoň trošku spacifikovat ten bordel co se nám tady vylíhl. Jdu na to, abych neměla noční směnu. Zdar nazdar!!!!!
25. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Co Květulda, už se s námi neka?
Rituš se taky objeví jen zřídka a Lenoura si určitě užívá manžílka :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
ludvi - matějda je řádně vychované dítko :slight_smile: já mám pepina na ruce, měli jsme prdící trable, dokonce jsem použila rektální rourku, ovšem bez efektu :frowning2: no plakal dobrou půl hodinu :frowning2: teď teda je v klidu a vykládá mi něco hrozně důležitého.... :grinning: jsem zvědavá kdy jako hodlá jít spát mlafý pán...
škoda, že nejsem příbuzná z jifu, hned bych přijela taky na oběd :wink:
no jo, holky nás nějak zanedbávají...ale už to holt není jako když jsme byli těhu a měli čas tu vysedávat...teď musíme být nejprve vzorné matky a pak teprve PC :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak mlafý-mladý :grinning: pán usnul než jsem to doťukala.... tak sláva, už jsem myslela, že mi ruka upadne
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
cladi, už zase prďani? Jejeda, doufám, že to není nakažlivý!!!!
Prskla jsem na Matějdu tu zatracenou rýbu, tak doufám, že ho brzy přejde, protože ve středu máme jít na první Hexu.
Ale teď už fakt musím něco doma podělat, ale tááák se mi nechce. Ale ňák není východiska. Achjo.
25. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojda holky,

klarko - Ondrášek se směje moc hezky. Posílám dodatečné přání ke 2měsíčním narozeninám!!!! A s tím kojením se nedá nic dělat. Hlavně aby Ondráškovi Nutrilonek chutnal :slight_smile:

Jak jste se tu bavili o tom olizování dudlíků - já se snažím tomu vyhnout, ale někdy se prostě nedá nic dělat... A nedat pusinku na dobrou noc? To bych asi nezvládla.

Dneska jsem měla náročný den - příprava na zítžejší oslavu narozenin. Pekla jem medovník a dělala tiramisu. no medovník se moc nepovedl, takže jsem musela upéct ještě jednu náhradní buchtu. Jsem utahaná jako pes. Jdu do hajan. A na vás se přijdu podívat zase v až v úterý - jedeme na víkend k rodičům.

Tak se mějte moc hezky!!! A pěkný víkend.
25. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
tý prďo Jančo, medovník a tiramisu.
Tak to já mám v troubě tvarohovou štolu - další oblíbená rychlovka.
Sice byla v plánu banánová roláda, ale nakonec se mi do ní nechtělo :unamused:

Zkusím to tady ještě trochu poladit, než se mi to upeče.
25. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobre rano a vsem pekny vikend.
U nas je opet slunecno a zima, ale ven pujdeme. Varit nemusim, vari tchyne. Anezka jeste pochrupkava, o pul osme uz to vypadalo na papani , ale zase usnula. Za chvilku se asi vzbudi.
Vcera jsme byli vecer u svagrovcu meli jsme spolecensky vecer, hrali jsme bangy :slight_smile:

Jani delas mi chute, medovnik a tiramisu :slight_smile:
Tchyne vcera upekla strudl, tak si dam na snidani.

Ludvi at se Matej brzo uzdravi, my uz rymu skoro nemame, a k doktorce jdeme v utery.
26. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:
za chvíli jedeme na výlet,tak vám jdu popřát pěkný prodloužený víkend :dizzy_face:

jani-čí je ta oslava narozenin? jestli tvoje,tak vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka a lásky a spokojenou rodinu :slight_smile:

kočky,mějte se krásně a papá :slight_smile:
26. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile:

ludvi - jsi teda akční takhle večer ještě péct, no ale je mi jasný, že přes den na to není čas...taky hodně věcí dělám až večer, kdy je malý vykoupaný a najedený...Toť náš úděl :unamused:
Ludvísku, až budeš mít někdy trochu klídku, tak prosím prosím, hoď sem receptík na tu tvar.štolu, docela bych to zkusila, dííky :slight_smile:

jani - tak pěkný víkend u rodičů, hezky si to užijte...Jsi šikula, takové dobroty upéct...mňaminy, mňaminy :slight_smile:

sis - taky nemusím vařit (hurá), mám uvařeno od včera....Co je to bangy?

bledul - kam razíte? tak ať se vám to vydaří :wink:

mlaďas chrupčí a velký Pepajs dává dohromady poličku co jsem mladému dokoupili do pokojíku...teda na to sestavování nábytku by člověk musel mít vysokou technickou bo co...samozřejmě něco chybí a něco zase přebejvá, no klasika :grinning: :unamused:
jinak ani nevím co budeme dneska dělat, nějak jsme nic neplánovali, tak se uvidí....

všem hezký den a zatím ahoj :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky všem, jdu si trošku postěžovat :cry: , Venouškovi se asi tlačí zoubky do dásní :confounded: , celičký den mi pláče, utiší se jen na chvilinku, spinkal mi za celý den jem půl hodinky. Na dásních má na trojkách takové červené "puchýřky, výstupky" nevím jak to nazvat a jak jsem mu to pomazala Calgelem, to je na zoubky, tak držel, když jsem mu projížděla po dásních, tak to asi fakt bude, i tchýně si to myslí. Na tu moučnivku jsem mu nakonec koupila v lékarně tu fialovou vodičku a namažu mu to na noc, možná na to trošku pomůže i ten Calgel.
26. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahojky

Deni jee Vaskovi uz lezou zoubky? tak at ho to dlouho netrapi a brzo se mu vyklubou.

Claudi Bang je karetni spolecenska hra. Je to zabava :slight_smile:

Zase sem sama doma manzel sel hrat s cimbalkou, to se zase vrati pod obraz a ve ctyri rano :unamused:
26. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
čauky,

Deni, já tedy nevím, ale první lezou spodní jedničky. Nezlobí ho spíš ta moučnivka? To víš, ale možný je všechno, uvidíš, jak se to dál vyvrbí.

Pozvaná návštěva na oběd dorazila ve tři, takže celý den jsme na ně čekali a nemohli se vzdálit. Omlouvá je to, že nemají dálničku, takže měli opravdu celodenní výlet. Jen mě trošku mrzelo, že jsem konečně mohla pořádně vyspat a vstávala jsem v sedm. To zamrzí.
Claudi, recept ti určo napíšu, ale dneska to asi nebude, nějak nemám sil.
26. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Pěkný a pokud možno pohodový večer.
No já s těma zoubkama nevím, nevím, jak to vypadá, když rostou zoubky, ale je fakt, že na dásních, které mají jednotnou barvu má na troječkách takové červené boudličky?Tím Calgelem jsem to namazala 2x a asi to trošku pomohlo a večer jsem mu jazýček vymazala tou fialovou vodičkou na tu moučnivku, božatko vypadá tak divně, až je mi ho líto, oblékla jsem mu staré věcičky, má fialové dupajdy, tak ladí s pusinkou :grinning: , no sice do smíchu mi moc není, je mi ho fakt líto :confounded: protože nevím, co ho trápí. Vím, že nejprve rostou jedničky, ale četla jsem, že je taky normální, když rostou nejprve řezáky, klidně i ty druhé, takže asi 3 tím myslí a můžou už se klubat od 3 měsíce, nemusí to být od 6 případně 8 měsíce :unamused: U druhého snad budu moudřejší, ..... já koza měla jít včera k dětské a ne čekat co se z toho vyklube :frowning2: a teď se trápíme oba.
26. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
bledul, tak jak bylo na výletě? užili jste si ho?
v pondělí má Venoušek svátek tak přemýšlím, že upeču tohle, vypadá to jednoduše ...... :grinning: a prý to chutná výborně
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5278
26. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
já taky dneska nevařila, tchýně dělala pro všechny placky, a ani by se mi moc s křičícím Venouškem nedařilo cokoliv udělat, akorát po okoupání v 18 a najedení krásně usnul, snad mu to vydrží co nejdéle, zatím spinká...
26. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojda,
koukám, že všechny užíváte volníčka.

Dneska jsme měli jet k tátovi na chalupu, ale ségra je nachcípaná a macecha má opar jako prase. Takže jsme návštěvu zrušili, přece jen jsme rádi, že už rýmuje jen Matějda. Doufám, že se z toho dostane do středy, máme jít na první Hexu. Vidím to docela černě :frowning2: . Chci ho nechat očkovat Prevenarem 14 dní po Hexa. Jen doufám, že nám hadi nebudou nosit žádný choroby a budeme moci očkovat. Asi je budu něčím dopovat :frowning2: .

Bledulko a Andulko, na porodnici jsem našla toto:
http://www.porodnice.cz/poradny/23
takže jsem se ujisitla, že jsem se rozhodla správně. Jen abychom to stačili naočkovat a hlavně bez reakcí :grinning: :grinning: .

Užijte si volné pindělí, zatím...
27. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
No teda, já koukám, tady nikdo nebyl za celý den :confused: :confused: :confused: :confused: , určitě jste využili toho,že je zítra svátek a vyrazili na výletíky. My jsme byli se známýma a dětičkama v Ostravě v ZOO a bylo fajně, sice jsem si ho ještě neužila tak, jako si ho určitě užijeme s Vašíkem příští rok, to už bude mít tou dobou přes ročekek, tak to bude super.
Sice po příjezdu do ZOO Venoušek spustil asi půl hodinkový pláč, ale nakonec zabralo vzít ho naruce, to už byl pak spokojený a nakonec pak ani neprotestoval, když jsem ho položili znova do kočárku a krásně si už pak schrupnul až do odjezdu, krmili jsme pak v autě, stavili se na obídek, fakt to byl vydařený den. Tak jsem udělala tu třepanou dortu a jsem na ní zítra zvědavá. Jo a dokonce jsem dneska zvládla i aquaaerobik, takže se musím pochválit :slight_smile:
Tak páčko, my jdeme spinkat, dobrou a hezký zítřejší den.
27. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojda!

Tak jsem měla včera večer (spíš v noci) rozepsaný příspěvek, ale vzbudil se nám Ťuldík s hrozným pláčem a bolavým bříškem, takže jsem to nedopsala a pak mi klekl počítač. :sweat_smile: :angry:
Bříško jsme namasírovali, pod pyžamko zapli nahřátý polštářek s pecičkama a Vítka jsem uspala prsíčkem. :slight_smile: To zabere vždycky. :grinning: :dizzy_face:
Jinak byl včerejší večer moc příjemný - na Primě dávali Pýchu a předsudek :dizzy_face: Na tom filmu jsme byli s Tomem v kině na prvním oficiálním rande. :slight_smile: :dizzy_face: Bylo to fakt romantický - já jsem byla dva dny po "operaci" (vyřezávali mi jakousi bulku,co jsme měla ve vlasech) a jak už byla rána při sobě, dělalo se mi celý film hrozně zle a měla jsmeco dělat, abych nezvracela a Tom se prý celou dobu odhodlával, mě vzít za ruku. :grinning: Hezky jsme si zavzpomínali :dizzy_face: a Vítek to stilově zakončil tím pláčem - asi nám chtěl ukázat, co tím filmem začlo. :grinning: :grinning:

Koukala jsme, jak se tu rozčeřily klidné vody diskusí o oblizovaní dudlíků. :grinning: Já se teda snažím neoblizovat, ale občas mi to teda "ujede" - třeba když jsme venku. :sweat_smile: Ale Vítek mi to teď dost ulehčuje, páč dudlíky naprosto odmítá - z ničeho nic. :sweat_smile: :confused:

Iluš, ono je to tak, jak psala BLedulka - každý stres působí na organismus a v něm se to pak pochopitelně promítá. A teď, jak jsme v nové situaci a permanentně pod tlakem, se na nás můžou podepisovat i starý, skrytý stresíky (a těma neodpuštěný křivdy a nedořešený vztahy neoddiskutovatelně jsou).

Deni, receptík vypadá zajímavě. :wink: Co se zoubků týče, tak ty se opravdu můžou klubat už takle brzo. :confused: Hele, jestli to jsou opravdu zoubky, tak by Ti doktorka stejně nepomohla - řekla by Ti nejspíš, že máš mazat tím Calgelem a masírovat. Takže se tím netrap a dyžtak za ní zajdi v úterý, ať máš klid a čistý svědomí. :slight_smile: :wink:

Claudi, už hrozně dlouho chci reagovat na Tvý povzdechnutí nad chybějícíma gelovkama. Hele, já jsem před měsícem podlehla sama sobě i lákavý ceně a gelovky si nechala udělat. :slight_smile: První dva - tři dny to bylo trošilinku náročný, ale pak už v poho. :slight_smile: Klukům se líbí, když je lochtám a šábu po bříšku. :slight_smile: :wink: Včera jsem byla na prvním doplňku. Doma jsem si nehýtky nejdřív zpilovala na docela kraťounko a pak vyrazila. Slečna z toho byla odcela nervozní a pořád mi nabízela pod gel umělý nehty na prodloužení. :grinning:

Tak jsem to zase měla rozepsaný celý odpoledne a večer- achjo. :sweat_smile: TAk jdu kouknpout, jestli jste se tu některá mezitím neobjevila a pak do hajan.
Dobrou noc!
27. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jéé, Ludvi, tos my připomněla, že se BLedulka ptala na to očkování - mamka na ten kongres jede ažv nadcházejícím týdnu, takže příští neděli snad už budem chytřejší. :wink: Ale já osobně se taky kloním k Prevenaru. Jen teď doma zvažují, zda očkovat hned nebo v půl roce. Já bych byla radši, kdyby byl Vítek naočkovaný hned. Přeci jen unás pracují všichni v nemocnici a já s malým chodíme do mateřskýho centra, takže možnost nákazy je u zvýšená. :confused:
Doufám, Ludvi, že se Matějda brzo z rýmy vyhraboší. :wink: Jestli jo, dej vědět, jak na to - Vítek se jí nemůže zbavit. :frowning2:

Deni, jéé ZOO! Tak to je fajn, že jste si to užili. :slight_smile:
My zvažujeme na zítřek výet k pramenům Vltavy.
27. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
čauky berunky :slight_smile:

andul - ty mě snad na ty gelovky zlomíš :grinning: Moc ráda bych zase měla upravené ruce a ne nehty jak kopyta a to doslova, páč jsem dnes přesazovala kytky a to si ty moje nehty nepřejte vidět...budu tam mít snad hlínu ještě za 14 dní :grinning: :grinning: Tak to jsi si při tom filmu připomněla krásné první randění s Tomem, co? :slight_smile: Taky ráda vzpomínám jak jsme se s Pepinem seznámili a randili :slight_smile: :wink:

deni - to jsi měla moc hezký den :slight_smile: Velikou pusinku a přání všeho nejlepšího posíláme Venouškovi k jeho zítřejšímu svátečku :slight_smile:

ludvi - tak z výletnění nic nebylo? to je rozumné, když řádí nemoci a opary...My jsme taky zítra plánovali jet na návštěvu,, ale nic z toho nebude, páč Monika pracuje v MŠ a vyskytla se tam žloutenka, tak raději nebudeme nic riskovat...Má být ještě pěkně, tak budeme užívat sluníčka na zahradě...

uháčkovala jsem Pepínovi další čapku, je vidět jak jsem jako samouk pokročila, je už zase lepší, ještě tak dvě - tři a budu to mrskat raz dva... :grinning: jdu jí dát do albíčka, tak můžete číhnout :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
nejde mi ta fotka vložit, vždycky kůň spadne :angry: tak to zkusím zítra....

dobrou krásnou noc
27. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
A ještě jsem si vzpomněla. :grinning:

Děkujem za podporu na odběru. :slight_smile:
Bylo tofakt veselý. :confused:
Já jsem ráno vstávala v 6h, abych se osprchla, nasnídala, nakojila a oba nás vypravila. Protože na žádance psali,že se odběry dělájí mezi 7-8h. Takže když jsem přišli přewd 8h na polikliniku, zjistili jsme, že se odběry děljí až do 11h!!! :astonished: No to mě málem kleplo! :angry: Ale hlavně nám na té poliklinice řekli, že takle malinký miminka nepíchaj neb tam nemají náčiní na odběry z kapilár. :astonished: A to byla přitom tahle poliklinika vedená na žádance od děckařky, která na to koukala taky jak z jara. :confused: Takže jsme se s Vítkem zase otočili a vyrazili na jinou polikliniku (naštěstí jsou v Budějkách /do pátkudle mého názoru nesmyslně, teď už i pro mě opodstatněně/ ve středu města dvě polikliniky kousek od sebe), kde nám odběr udělali. Paní v naprosto narvaný čekárně, nás nekompromisně nacpali hned do ordinace, takže jsme ani nečekali. :slight_smile: Měla jsme Vítka v šátku,mtakže jsem mu akorát vyndali ručičku, sestřička píchla do palečku a Ťulda ani nemrkl. :grinning: Trochu plakal, až když mu sestřička začala z palečku krev vymačkávat do zkumavky. Je to náš statečný chlapeček. :dizzy_face: :slight_smile:
Jo a sebe taky pochválím, páčjá jsme neplakala vůbec! Ato užje co říct! :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
CLaudulínku, já nelámu :slight_smile: Jen říkám, že to jde. :grinning: I s patentkama. :grinning: :wink: A je teda pravda, že je to super, mít ruce upravený. :dizzy_face: Jen mám pocit, že mi ty nehty hrozně rychle rostou. :sweat_smile: :confused:
27. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj maminecky,

strasne se omlouvam, ale vubec vas nestiham, tri deti daji vazne zabrat :sweat_smile: :sweat_smile:
Pripojuji se k velikanske gratulaci pro Petulku a miminecka - neboj se, mala Elenka to dozene zrovna jako Nikysek zacina byt lepsi - jde mu to pomalu, ale jde :slight_smile: To, co delala Sandulka pred 14-ti dny, on dela dnes taky a je legrace pozorovat, jak si predavaji role. Jeden zacne zlobit, druhy se sklidni a pak obracene :slight_smile:

Musim se smat te afere v tv a na netu, jak maji Vanoce z toho, ze se nekde stalo, ze zena nosi v sobe jedno starsi a jedno mladsi detatko. Kdybych vedela, kde se daji udelat ty rozdilove testy....

Kocinky, mate nekdo zkusenost s vazanim miminka do zavinovacky i s rucickama? Sandulka se obcas sije tak, ze mi nic jineho nezbyva, ale je mi to strasne lito :frowning2:

Rymicku mame porad, vsichni i s Daneckem, nejvetsi Nikysek. Nehty mam taky, desne dlouhy a normalne mam problem zapinat knoflicky, jinak to jde :wink:

Styska se mi po vas, ani nevite, jak....
28. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.