• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwísku, taky jsem na Tebe vždycky myslela, když dávali tu reportáž. :slight_smile:
No věřím, že to musí být náročný, ale jak se zdá, Ty to zvládáš. :slight_smile: :wink: Jéé, takže Nikýsek už nabírá a Sandulka mu nechává víc mlíčka? To je fajn. A zdá se, že jste se už docela zajeli, viď? Co Jarda, pomáhá? A Jak se líbí Danečkovi ve škole?
Nám se po Tobě taky stýská! :pensive:
28. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj :slight_smile: arwi - taky nám tu chybíš :wink:
já jsem pepina taky stahovala do šátku z plínky pro zklidnění, doporučila mi to PA ještě v porodnici... jemu to dělalo vyloženě dobře,uklidnil se a krásně pak spinkal.... Držím palce, ať vás rýma brzy opustí a jste zase všichni fit :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky všechny vás v rychlosti zdravím, asi jste některá z vás na mě plivla tu rýmu :angry: :angry: :angry: tak jí jdu vyhnat na sluníčko :grinning:
zítra nám držte palce jedeme do Benešova na kontrolu kyčlí :wink:
28. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
ahoj kočky,
dneska jsem se sem nějak nemohla dostat,před chvíli jsem si sedla a jdu za chvíli spát :slight_smile:

výlet se vydařil,byli jsme přes noc v liberci s Tomíkem plavat a ještě v lunaparku a IQ parku...tomášek si to užil,adámek to zvládl také více než skvěle :slight_smile:

arwi-zdravím po delší době
k svazování-svazovala jsem takto tomáše a adámka taky na spaní svazuju,jinak by se nevyspal....a ani mi ho teda líto není,protože se po svázání krásně zklidní a je znát že spí mnohem líp a nebudí se tolik,jako když svázaný není...prostě když se jde spinkat,tak svážeme a po probuzení ho vysvobodíme...dětem to dělá dobře,neboj se toho....
28. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak si představte, že jdeme v 13:30h na Vítání občánků. :slight_smile: Už se docela těším. :slight_smile: Ale řeším tipicky ženskou otázku - "Co na sebe?" V Pardubicích to bývá docelaslva, ale tady v Budějkách jeto prý dist o ničem. :confused: Kamarádka říkala, že měla džíny a hezký tričko a že jedna maminka tam byla dokonce v šusťákách! Měla jsme připravený bílo černý šaty, ale na ty je venku vyloženě hnusně. :frowning2: Takže druhá varianta - společenská halenka a džíny/bílý společ. kalhoty. Tak co myslíte, maminky, co si mám vzít?
29. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj

andul - já bych to pojala slavnostněji a vzala bych si halenku a ty spol. kalhoty :wink: Moc vám to závidím, u nás nic takového není...hezky si to užijte a už se těším na fotky jak vám to rodinko bude slušet :slight_smile:

bledul - ty asi dostaneš na zadek myslím...takhle jezdit kolem nás a ani se neozvat a nestavit :frowning2: :wink: To jste byli zase v babylonu?
29. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Klárko a Ondrášku, mooooc vám držíme s Vítkem pěsti, aby vás pan doktor na kontrole pochválil a Oja měl kyčličky v pořádku! :wink:

Vašíkovi dodatečně všechno nej nej k prvnímu svátku! Deni, jak se povedl dortík? :wink:

Bledul, ten Liberec malinko závidím. :sweat_smile: Vůůůbec bych se nezlobila, kdyby nám taky jedna noc v Liberci vyšla třeba v zimě. :slight_smile: :grinning:

Claudi, těším sena čepičku! :slight_smile: Já tu pro Vítka nemám ještě ani z daleka. Dělám ji po večer u televize, kdy se snažím uklízet, večeřet, dočítat a dopisovat Koníka a tak podle toho vypadá iháčkovací tempo. :sweat_smile: :grinning:
29. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojda Claudýsku!
Už je žehlím - ty bílý. Ale je to děs, vyžehlit na tom ty puky. :angry:
29. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
andul - už je v albu, povedla se mi tam vložit ještě tentýž večer...a už mám rozpracovanou další, nějak mě to začalo bavit :slight_smile: taky to montuju večer u telky a nebo přes den po chvilkách...
29. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky všem
andul, já bych šla do halenky a těch spol. kalhot. Já byla na vítání v kalhotovém kostýmku, já totiž do ničeho jiného nevlezu :angry: a je pravda, že i u nás se našlo pár maminek, co byly oblečené jak na prochajdu s kočárkem, hlavně abyses ty cítila dobře a hezky :wink: . To mi připomíná, že si musíme zajít pro fotky z vítání, už jsem na ně zvědavá.
arwi, ahojky šikulo, no já třeba Vašíka nesvazovala, ikdyž jsem mu ručičky dala do zavinovačky, vždycky je hned vytáhl, ale nějak jsme se spinkaním neměli problém, tak proto jsem to nějak víc neřešila.
bledul, tak krásný výlet, Adámek má pochvalu, že byl hodňáskovej
Claudi, tak to je škoda, že nic takového u vás nedělají :unamused:
klarko, držím palce, ať kontola kyčlí dopadne dobře

ještě se chci vrátit k té moučnivce - jak často mazat pusinku tou vodičkou fialovou? a jak dlouho trvalo to vyléčení?
29. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
ahoj kočičky :slight_smile: tak jsem chtěla napsat a prcek se vzbudil :sweat_smile: zase záškodničí,kocourek náš :grinning:
takže za chvilku :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
andul oblékni se tak jak se cítíš, já bych taky zvolila slavnostnější modýlek, jsem zvědavá, kdy bude vítání u nás, lidi z vesnice říkali, že to může být i později až bude víc narozených dětí, asi zkusím zítra zavolat na úřad a zeptat se :grinning:

claudie ty čepky jsou krásný, líbí se mi hlavně ta druhá, taky se vám všechny čepice tak točí :angry: :angry: :angry: :angry: nám teda jo, takováto čapka, by byla asi řešení :wink:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
deni - s tou moučnivkou neporadím, naštěstí se nám vyhnula...ale andul určo poradí, ta je v tom znalá :wink: ale až dožehlí ty kaťata samozřejmě :grinning:

bledul - Adulka si umí vybrat kdy se vzbudit, že? Pepino když usne někdy, tak si říkám jo pohoda, udělám tohle a tamto a pak si v klídku sednu k PC a než to všechno zpacifikuju tak se mládě klidně probudí a je po ptákách :grinning:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
andul, děkujeme za přáníčko. Dortík byl vynikající, hned se po něm zaprášilo, později nám přišla další návštěva a dortík už pro ně nezbyl :grinning: , takže si koupím do zásoby ingredience a když příjde někdo nečekaně, mám to hotové za 5 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
claudi, krásné čepičky, jsi šikulka, to já bych asi nezvládla, umím jen plést hladce a obratce a to jen asi šálu a ještě je křivá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

klari, nás se čepičky taky pořád točí, takže nejlepší bude řešení se šňůrkama a k tomu ještě s těma ušankama, aby zakryly ouška, za chvíli bude chladněji, tak ať ti naši prckové jsou pořádně zachumlaní :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
klari a andul, jak často se vytírali pusinku na tu moučnivku? a jak dlouho jste to léčili? třeba týden?...
29. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Táák nejenže jsou gatě vyžehlený a čekají na ramínku. :slight_smile:
Ale hlavně máme možná nejspokojenější mimi v celých jižních Čechách. :dizzy_face: Ťulda totiž teď 3 dny nekakal (a to od narození kadil třeba 5x za den), byl protivný jak mráz za nehtama,v noci se budil (což už dobu nedělal), nechtěl pořádně jíst a přitom řval hlady, ale před chvilkou se (dámy prominou ten výraz :grinning: ) tak zesral, že by se za takovou kopici nemusel stydět ani dospělák. :grinning: :grinning: Teď se culí od ucha k uchu a vypráví si v postýlce pod hrazdičkou. :dizzy_face:

Deni, potírej po každým krmení a sterilizuj po každé i dudlíky. Snad vám to brzo zmizí. My s tím bojovali 3 měsíce. :confused:

Claudi, čepky jsou krásný! Já jsemse koukala ten večer a to tam nic nebylo. :confused: Tak se Ti to asi podařilo ještě potom. :slight_smile: Mohla bys mi prosím"předpis" na tyhle čepky poslat mejlíkem? Jestli je to třeba z časopisu, takbuď naskenovat nebo nafotit digitálem. :wink: Prosím, prosím. :slight_smile:

KLárko, taky máme rotační čepice. :angry: A zajímavý je,že se čepka přestane točit v okamžiku, kdy se dostane švěm do prostřed čela. :angry: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
deni genciánkou jsem mazala po každém krmení asi 7 dní

andul máš pravdu, jak se šev dostane dopředu, je po točení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
andul, teda měsíc :confused: ty brďo
jj tak nám se taky přestane točit, když je švem uprostřed čela
tak Venoušek se mi probudil, jdu krmit
29. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Deni, jestli myslíš tu moučivku, tak to byly 3měsíce. :confused: :cry:

Jdu si uložit ten recept na "Denčin dortík". Zrovna jsem dala do troubyštrůdl, tak ať můžu příště vyzkoušetněco nového. :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
:confused: 3 měsíce, já tu 3 nějak přehlédla :sweat_smile:
jj je fakt super, já ho mám uložený v záložkách :wink:
29. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
andul - mám návod z netu a ještě i nějaké jiné šikovné háčkovací odkazy, až bude čas, třeba večer, tak ti to sem hodím, ju? a půjde ti to jako po másle, páč ty jsi na ruční práce šikulka a když jsem to zvládla já jakožto nemehlo nemehlovaté, které drželo háček naposledy v ruce asi na ZŠ tak to je co říct .... :wink:
tak velká gratulace Víťánkovi k mega bobku :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Claudi, to budeš moooc hodná! :wink:

Štrůdl jsem pochopitelně lehce připlila. :sweat_smile: :frowning2: :grinning:

Kluci vedle spinkoší, tak si jdu upravit čumec, ať jsem na té radnici trochu k světu. :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
jéééééééééé claudi, tak ono je to háčkované, tak to bych taky mohla zvládnout, taky jsem háčkovala na ZŠ :grinning: :grinning: :grinning: taky budu ráda za odkazy
29. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
i já prosím odkazy na háčkování, i já to zvádnu :grinning: :grinning:
loučím se obléknu prcka a jedeme na ty kyčle, pak mám sraz s kamarádku, se kterou jsem ležela v nemocnici, jdeme si trochu pokecat, dám vědět večer jak jsme dopadli :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
klari, užij si to, páčko, držíme palce na kontrolu :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
claudi- no,my jsme se vraceli docela pozdě v neděli přiznám se,že jsem ani nemávala,protože jsem byla tak hotová,že jsem celou cestu prospala :sweat_smile: :pensive: :wink: :slight_smile:

andulko- já jsem asi staromodni,ale na vítání bych nějak rifle nechala doma....ale to je i u divadla atd...já hlasuju za halenku a spol.kalhoty :slight_smile: :wink:

andul-liberec byl super,nejvíc si to užíval tomík....a už se teším,až třeba za dva roky,až budeme moci jet úplně bez dětí do wellnesu-tam je to odpočinek na druhou :slight_smile:
a taky se těším,že za rok už bude moci do vody i adámek :slight_smile: ještě máme dva volný vstupy do samotného aquaparku a platí do konce roku,tak tam ještě vyrazíme...:slight_smile:

teda holky,vy jste šikulky a tím háčkováním-to bych asi nedala...na to já nějak nemám trpělivost :pensive: :wink:

deni, Vašíčkovi k včerejšímu svátku vše nej :slight_smile: hlavně zdravíčko :slight_smile:

klárko, at dobře dopadnete na kyčličkách :slight_smile:

nějak dnes nestíhám,mám to tu rozepsaný dvě hodiny, než se to saže,tak to radši odešlu :wink:
29. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj treperendy!!!

Tak výlet u rodičů byl celkem v pohodě. Ondrášek byl sice první den trochu ubrečenější, ale pak už to bylo v pohodě. A dneska už jsme zase doma. Máme za sebou kontrolu kyčliček - všechno v pohodě a už tam nemusíme :slight_smile:
A ve čtvrtek nás čeká druhé očkování.

Bledulko - jo jo, oslava byla moje a ještě Honzovo maminky. Díky za přání!!!
Tiramisu a nakonec i medovník všem moc chutnal :slight_smile: Tak jsem ráda, že moje snažení k něčemu bylo :slight_smile: A víte. co jsem dostala od Honzy? Poukázku na thajskou masáž. Už se fakt těším :slight_smile:

Deni - že by zoubky? No Ondra má taky dásničky trošku nateklý a do pusinky si strá kde co :slight_smile: Ale u něj budou první ty dolní jedničky. Až ve čtvrtek půjdeme k doktorce, tak se zeptám, jestli je tam náhodou nevidí - pod dásničkou. A co moučnivka? Jak to zvládáte?
Jé výlet do ZOO byl určitě fajn.
A Vašíkovi posílám trošku opožděné přání k svátku!!!

Andulinko - já bych taky šla do těch bílých kalhot. Užijte si vítání!!!
Já musím zjistit, jestli se u nás v tom zapadákově vůbec nějaké vítání dělá.

Claudi - tvoje pepice jsou fakt hezký!!! A na nových fotkách vám to moc sluší.

Ludvi - taky si napíšu recept na tvarohovou buchtu :slight_smile:

Klarko - tak co kyčličky??
29. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj Jani, fajn, že jste si oslavy užili a že každému chutnalo, mě to čeká teď v sobotu 3.10. - to oslavujeme s naší partou a příští týden 9.10. - oslavuju s rodinou, já asi udělám ovocný s galaretkou.

Já se taky zeptám dr. na ty zoubky, dneska se mi zdá, že má bílé na jedničkách, jsem už z toho úplně zmatená :angry: , ale jdeme k ní až 7.10. tak si počkáme. No moučnivka, myslím, že ho to nebolí, ale pořád má pusinku bílou, tak mažu, nevěděla jsem jak přesně tu vodičku používat, v lékarně byly nějaké mladé žáby a neuměly mi poradit. Děkujeme za přáníčko. A tobě taky přeji zpětně všechno nejlepší k narozeninám, kolikáté jsi slavila? Hm, tak thajskou masáž bych si taky nechala líbit, trošku závidím :wink: .
29. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
tak na kyčličkách jsme dopadli na jedničku s hvězdičkou :wink: jadýrka jsou dotvořený a na další kontrolu už nemusíme :slight_smile: :slight_smile: hurááááá
pokec byl fajn, jen to rychle uteklo :confounded:
29. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.