• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Deni - bylo mi 27 :slight_smile:

Klarko - tak to je dobře, že kyčličky jsou v pořádku :slight_smile:

Za chvilku mi začíná ordinace :wink: , tak jdu rychle do sprchy a potom hurá na gauč.

Tak dobrou noc.
29. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
deni - vy jste samá oslava...to se ale máte :slight_smile:

jani - taky vše nej :slight_smile: jůůůů, thajská masáž...to zní lákavě...to nám pak budeš referovat, že?

klari - super, jste šikulové, že kyčlíky jsou OK :slight_smile:

tak a teď sem nasázím ty odkazy pro další háčkovací maniaky :slight_smile: :grinning: :

naprosto skvělý a podrobný návod:http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23&user=41829

http://e-hackovani.webnode.cz/

tady jsou návody na pravé straně, zobrazí se až po registraci:http://hackovanecepicky.cz/

takže vám dámy přeju šikovné ručičky a těším se na krásné výtvory

:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Aáááá, miluju "Lásku nebeskou!"To bylo tááák romantický a jestli ho Kristýna nevezme zpátky a na mámu se v tomhle směru konečně nevykašle, tak se na tu Růžovku asi nebudu koukat!
29. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
andul - mě už ta ordinace taky někdy leze krkem....na prostest jsem dnes u ní háčkovala a další pepice je dodělána...je v albíčku :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ufff! :grinning:

Tak a teď už zase k tetám Konívkovkám. :slight_smile: :wink:

Klári, jsem ráda, že má Ondrášek kyčličky vpořádku! :slight_smile: A s kamarádkou zase vyrazíte nebo ne?

Jani, jéé,to mi nějak uteklo, žes měla narozeniny. :confused: Takže všechno nej nej a hodné kluky doma!!! POsíláme s Vítkem pusu. :zipper_mouth: :slight_smile: :wink: A kdyže jsi ty narozky měla? A masáž si mooooc užij!:wink:

Deni, Ty budeš mít narozeninky kolikátého?

Claudi, už jsem si to poukládala a až dodělám rozdělanou pepici, vrhnu se na kulíška. :grinning:

Mňo, my už máme doma přivítaného občánka. :slight_smile: Bylo to docela hezký. Zpívaly a přednášely tam dětičky z mateřinky, paní radní hezky povídala (dokonce jsem měla málem slzičky dojetí :sweat_smile: ) a potkala jsem tam maminky z porodnice. :slight_smile: Jinak Vítek byl hodňoučký, nejdřív koukal, usmíval se a pak usnul. :slight_smile: Dostali jsme "dekret", já růži (v celofánu :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a budeme mít nejspíš pár fotek od profifotografky zadarmo.
29. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Claudi, Ty ses do toho háčkování nějak dala. :grinning: Je to moc hezký, šikulko. :wink:
29. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Brý večer,

Andulko, tak Vítek už je uvítán. Jé, vy se máte. Sem téda zvědavá, jestli nás taky budou vítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Za Terinky se nevítalo, Jenda mi tam poblindil novou sukni a děsně tam řičel :grinning: :grinning: :grinning: . Nakonec nám poslali fotky doporučeně na jméno miminka a na poště mi je nechtěli dát, protože Jenda neměl občanku :grinning: :grinning: :grinning: . Ještěže se jmenuje po tatínkovi, jinak jsme byli bez fotek :grinning: :grinning: :grinning: . Prostě blázinec.

Claudi, recept na štolu :

370g hl.m.
150g Hery - rozpustit
150g cukru
1,5 prdopeč
2 vejce
2 vanilkové cukry
1 tvaroh

rozinky (já dávám brusinky)
mandličky (nebo vlašáčky)
trošku rumu

Patláma patláma v míse a pak na hooodně pomoučněném vále uválet nebo uplácat na silnou placku (asi 2cm). Potom přehnout do středu a napůl, až je z toho takový rukáv. Potom našpendlit špejlema, aby se to nerozdělalo. Peče se to pozvolna hodinu a nakonec ještě horké pomazat rozpuštěným máslem a hned pocukrovat moučkovým cukrem.
Je to rychlovka, je toho hodně a je to dobrý.
29. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Arwen Matějda spával v kazajce často a byl moooc spokojený.

Ondráškům blahopřeju ke kyčličkám.

Den a Janče blahopřeju k narozkám.

Claudince k další pepici :grinning: :grinning: :grinning:

Holky vy jste všechny děsně mlaďoučký :wink: , snad nebudu muset najít nějakou jinou diskuzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
To my měli v pindělí výročí svatby. 16 let.
29. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Zítra máme jít na 3m kontrolu, Matějda furt chrochtá, tak budu ráno mudře volat, jestli máme vůbec chodit.
Jdu dohajan, čaukuy.
29. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
nazdárek....

Ludvajsníku - ď za recept, určitě ho vyzkouším a jsem zvědavá jak se sešpendlený rukáv podaří :grinning: Tak moment, zas tak tu všichni hrozně mladí nejsme - teda alespoň já- :grinning: :grinning: a ani se neopovažuj přesídlit do nějaké diskuze seniorů :grinning: :grinning: tady budeš a hotovo :wink:
držím palečky ať rýma opadne a dají vám tu hexu...
30. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
to je divný, že neměl Jenda občanku, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky všem
Klarko, je fajn, že na kyčlíky už nemusíte, že je vše dotvořeno
Tak já 11.10. oslavím krásný 30 let :grinning: :grinning: , už mi začne táhnout ke 40ce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Claudi, po pravdě, už mě to nebaví, ty oslavy :zipper_mouth: , už je toho dost, ale marné ...... odpočívat budem snad v důchodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Andul, tak to my fotky určo budem platit a myslím, že za 2 fotky chtějí přes 200,- nebo tak nějak, jsem zvědavá no, půjdem si pro ně asi ve čtvrtek, jak pojedem na nákupy na oslavy, tak ať nejezdíme zbytečně tam a zpět
Ludvi, receptík jsem si taky opsala. Držím palce na 3m kontrolu a snad vás píchne. My jdeme s Venouškem 7.10. a jsem taky zvědavá, protože Venoušek je asi od pátku zachraplý, nevím čím to je, ale známá mi říkala, že prý to mají děti z toho jak se snaží "mluvit" a je fakt že Venouš úplně pištěl, a to hodně teňounce a vysoko a teď to je takový chraplák :grinning: :grinning: :grinning: , prý ji to řekla dětská dr., ona má malou taky zachraplou.
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
deni - jo jo, 40tka se nám blíží :grinning: :grinning: Já měla 30tku vloni a ráda na to vzpomínám, jsem v červenci, takže oslava probíhala v pěkném počasí a bylo to moc fajn...a ty krásné květiny a dárky, jůůůů...já chci znova kulatiny, ale třeba 20tiny :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
tak 20 už bych mít nemusela, to bychom byly bez dětí :astonished: a já bez tak šikovného chlapa, ale 40tka se může táááááááááhnout hodně dlouho :angry: a hlavně aby to neutíkalo tak, jako teď, je to hrůza :angry: . Na dárečky se taky těším, to asi každý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , s partyjou to slavím ještě s jedním klukem, kterému je taky 30 a bude nás celkem 18 a s rodinou nás bude stejný počet a to jsem nezvala 2 nejbližší sestřenky, ty příjdou třeba někdy jindy. Ono ani Vašík nemá za sebou všechny zoglundiny, ještě pár lidiček tu nebylo, snad se to stihne do Vánoc.
30. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
deni posílám od nás velikou gratulaci ke krásnému kulatému výročí :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
klari, sice trošku dopředu :slight_smile: ale děkuji
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Venoušek je dneska strašné zlatíčko, vzbudil se v půl 7 ráno, pojedl 170 ml mlíčka a pak až v půl 12 160 ml a pěkně si celou dobu hraje v lehátku, spinkal mi od 9 do půl 11, tak se mu asi ještě teď spinkat nechce, uvidím, kdy to na něj přijde :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak já se snažím oju uspat, ale zase nás trápí prdy :angry:
30. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
hurá už to snad zalomil a já se jdu vrhnout na tu horu nevyžehleného prádla :confounded: :unamused:
30. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
já žehlila včera 2 pračky
klari, neboj, za chvíli bude po prdících, my už máme klídek asi skoro měsíc, klepu to na dřevo, chce to jen vydržet. fakt si myslím, že nám ty probiotické kapky pomohli a dávám je pořád a mám zase koupeny další 2 do zásoby.
30. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
já jdu obědvat, Venoušek mi asi taky bude teď spinkat
30. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak já přišla z aqua aerobiku, dala jsem si pěkně do těla :grinning: :grinning: :grinning: ale cítím se spokojená a to je důležité. kocourek už spinká, nakrmil ho Jirka a uložil, já v 18 koupala a pak vyrazila.
asi budu koukat na tv a sem tam sem nakouknu jestli tu některá budete....
30. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Deni, já jsem tady. :slight_smile: Víťuška už spinká, já jsem právě dojedla večeři a koukám na Přešlapy. Hihi, já se chystám v sobotu dopoledne na aqua ae. a už se tááááááááááááááááááááááákle těším!!! V týdnu chodit nemůžu kv. Tomovým službám a taky proto, že kolem 19h koupem a do těch 20h Vítek usíná. No a aquaae je v čase 19-20h. :frowning2: TAkže jediná šance jev sobotu dopo. :slight_smile:
Jo a ty fotky jsme si, Deni, pochopitelně museli zaplatit. :confused: Ale naštěstí jen 30,-/foto.

Ludvi, tak jak jste dopadli s Hexou?
30. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
já taky snědla jogurt a taky koukám na Přešlapy. Já chodím ve středy od 19-20 a v neděli je to od 18-19. My koupem v 18, takže přes týden to zvládnu sama, Jirka jen dooblíká, nakrmí, při UM to není problém že, a uloží spinkat. no a v neděli koupe Jirka. Fotky si vyzvednem zítra, jsem zvědavá
30. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
zdravíme letní maminky a přejeme pohodový večer. a posíláme video z plavča :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=uc-SimabHis
30. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
tam se rodííííííííííííííííí já dýchám s ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hele, holky, schválně který se narodillo miminko bez jediný kapky krve na tělíčku, vyžehlený a velký jak tří měsíční. :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Deni, já trnula s ní. :wink: :grinning: A horzně se mi líbila věta: "Ježiši, já mám prdel staženou strachy!" To bylo přesný. :slight_smile: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
No já musím říct, že já jsem neměla strach z porodu, jen z toho, že mě pošlou domů, že to ještě není ono :slight_smile: . Musím říct, že Venoušek byl celkem čisťounkej a ani moc pokrčenej nebyl :wink:. Ale taky jsem to postřehla a hlavně to, že pupík byl krásně zahojený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moc krásné video s plaváním, taky bych chtěla s Vašíkem začít chodit, v pátek nám bude 4 měsíce, tak se musím rozhodnout kam s ním chodit. A jak jste na tom ostatní? Budete chodit s miminkama plavat? A v kolika měsících?
30. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Denis děkujeme občas k vám zavítám a občas vás čtu taky jsme letní :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.