• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul ahojky
jsem moc ráda, že se Tomík cítí lépe :wink:
8. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
koukám, že se tady probírají klíšťáci-......brrrr....nesnáším je hajzly malý.... :angry: naštěstí /ťuk, ťuk/ na mě moc nejdou, ale chlupáč je mívá, tak je musím těmi spešl kleštičkami na klíšťata vyndávat...ale za 14 dní jde na stříhání a to potom vždycky na něho aplikuju takovou ampulku a celé léto je od těch potvor klid..teda můžou se na něj i přichytit, ale sami odpadnou a hlavně mu neublíží... :wink:

Arwoušku - moc moc gratulejšn ke stěhování...to je paráda, že to vyšlo!!!!!!! :dizzy_face:

Tomíkovi už je zase o kus lépe, ju Bledulínku? ... no dámy, samé dobré zprávy tu slyším, to jsem ale rád... :grinning:

holky - pracantky ať vám to v těch kancelářích co nejdřív uteče a můžete si ještě odpo užít krásného počásí...
8. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Andulko, no, neni to hned, dala bych mu aspon hodinu a pul, mozna i dve....

Bledulko, ahoj tehulinko, to je dobre, ze je Tomikovi lip, jeste je malinkej, ono se na ty nemocny deti se smutnyma ocickama strasne blbe diva :frowning2:
8. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Jéé,holky, mně drží na břiše položená propiska! :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Claudinko, koci :slight_smile: Jak je? Vsecko v poradku?
8. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
arwi - jo, jo, vše v pohodě.... :slight_smile: jsem spokojená napapaná a nic mi neschází... udělala jsem kotel halušek se zelím a uzeným a moc jsem si pošmákla... :grinning: takže ještě vytřít /do toho se mi teda moc nechce, ale budu muset :unamused: / a večer razíme s holkama hasičkama do Plauditu na véču...jééé, to bude fajn, pokecáme a ještě k tomu bude dobrý gáblík, to já můžu... :grinning: :grinning: Co ty, moc práce? :frowning2:

andul - propiska ještě nic není, říkali minule kluci, že až si těhule postaví půllitr piva na bříško, tak že to prý je to pravé těhu... :grinning: jsem to zkoušela se třetinkou a ta mi tam už držela.. :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Claudi, nechas toho? Halusky miluju a Tvou veceri miluju uz dopredu - a to ani nevim, co mas. Mnaaaaaaaam! Tak ja za Tebe vytru, ju? Moc prace jooooooo, to mam - jeste, ze neniá fyzicka a namahava, bych uz nemohla. Vcera jsem se snazila vysat tu podestylku tady na koberci, ty ruzne drobecky z rohliku a susenek, co tady konzumuju a uz jen to mi dalo silene zabrat :frowning2:
8. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
tak to já si k té večeři dám něco moc dobrého, aby jsi si taky pochutnala :grinning:
To jo, dělat někde těžší fyzickou práci, to by asi nebylo dobré, ale i v té kanceláři se musíš šetřit brouku pytlíku, víš že jsi 3v1... :grinning: :wink:
Už se těším až dáš do alboňe fotky z bytu jak se nová rodinka zabydluje... :dizzy_face: Na jak dlouho vám dal majitel smlouvu? Doufám, že alespoň na nějakou delší dobu....
8. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Claudinko, ne, jen na rok s tim, ze se pak zase prodlouzi, ale on je to fakt snad seriozni clovek, tak mu verim. Doufam, ze nebudeme platit najem vecne, ze proste jednou na tu hypoteku bude.....

Ty si pamatujes 3v1? To je od Tebe mile :slight_smile: :grinning:
Jasna vec, ze tam soupnu nejake fotky, hned, jak bude co fotit, vime? Tim jako myslim, az se poridi neco, co bude stat za to fotit - mame zatim jen zaplacenou zalohu na sedacku a valendu pro Danulicka, kterou musim vycistit. Vypada, jako by se na ni valel ten bezdomac, co jsme ho potkali v metru :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Pekne poledne a vsem dobrou chut k jidlu :slight_smile:

Arwi tak gratuluju ke smlouve at se vam dobre bydli. :slight_smile:

Ritus gratuluju k prohlidce ze jste v poradku a hlavne to tvoje srdicko :wink:

Bledulko to je dobre ze je Tomikovi lip :slight_smile:

Jinak ja bud ty dvacetiny :grinning: slavit 27.4. Hlasim ze kontrola v poradne dopadla dobre a OGTT mam v poradku. Na virozu me doktorka poradila C vitamin a na kasel muzu i Stoptussin. Posledniho dubna me udela ultrazvuk a malou zmeri a tak a muzu si sebou vzit tatku :grinning: Rikala me ze na 28tt mam docela velky bricho :slight_smile:
Vcera jsme si dovezli domu autosedacku. Na kurzu jsem dostala balicek s letackama a nejakyma reklamnima vecickama. Zacvicily jsme si a pak jsem si povidali o tehotenstvi. Priste si budem povidat o porodu a mame si vzit tatinky pokud budou chtit :grinning:

Vsem co musi sedet v praci tak at vam to rychle utece a muzete na slunicko :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky Sister, Tebe jsem nevidela, ani nepamatuju.....jsem rada, ze jsou vsecky vysledky OK!!!!
8. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak se uklidňuju po dalších babiččiných kouscích... Vím, že se nemám rozčilovat a už vůbec ne kv. ní,ale ono to prostě ne vždycky jde... Nejradši bych se zvařela na zahradě, ale vařím to maso, tak musím být doma, abych pořád nemusela běhat sem a tam. :frowning2: A moje bezva nálada je v pdachu. :frowning2: :angry: A už se mi ani nic nechce. :angry: :frowning2: :frowning2:

Sis, to je odbře, že jste v poradně dopadli takle hezky! :slight_smile: A tatínka sebou vem na oboje - ten můj (teda vlastně Skřítěte :grinning: ) z toho kurzu byl nadšen. :wink:
8. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Andulko uz sem mu to rekla ze priste pujde se mnou a na ten ultrazvuk taky a nebyl proti, akorat musi driv z prace ale to snad prezije :slight_smile:

arwi ja sem chodim aspon se vas snazim docitat abych bylo trochu v obraze. Akorat se mijime. Jdu delat obidek manzel si objednal zapecene testoviny :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile:

tak už jsem tu dneska měla dva chlapíky z UPC a konečně mi doma udělali přípojku na net :wink:
tak už můžu vesele koníkovat dál :slight_smile:

jdu se vás pokusit dočíst, i když to asi bude nad moje síly :wink: jste nějaké moc ukecané :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, jdu pozdravit a zase za chvíli asi zmiznu, venku je krásně :dizzy_face:

Bledul: jsem ráda, že je Tomíkovi zase líp :wink:

Klíšťata jsou potvory. Mojí mamce se nějaký asi před 15 lety přichytilo a do teď má kolem toho místa červenej flíček, ale nic se jí z toho nestalo.

Včera jsem si včera na internetu objednala konečně ty poporodní kalhotky a vložky, protože ve městě jsme je ve 4 lékárnách nesehnali :unamused: že prý takový věci vůbec nevedou :angry: Takže už budu mít doma brzy úplně všechno a začnu balit :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
sister gratulace ke krásným výsledků
iluss vítám tě on-line :grinning:
kvetu ahoj :slight_smile:
tak jsem si dala k obídku čínu a i když jsem chtěla nepálivý, pusu mám j jednom ohni :angry: doufám, že mi po tom nebude blbě :confounded:
8. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak jsem vás letem světem prolétla a dočetla :wink:

ty klíšťata taky nemám ráda. Do úterka do rána jsem byla s kocourem u rodičů na baráku, kocour pořád lítal někde venku a když jsem v úterý přijela s ním domů, tak jsem mu vyndala 3 klíšťata. Myslela jsem,ž e mě omyjou. Budu muset asi zajít na veterinu pro injekci proti klíšťatům. Prý se jim to píchne za krk a ty klíš´tata prý na ně nejdou. Tak uvidíme, jestli to opravdu zabere.

kvet: to je divný, že to u vás nevedou, většinou to ve všech lékárnách mají. U nás dokonce prý prodávají balíčky do porodnice, kde máš úplně všechno, co potřebuješ. KDyž ženská neví, co si tam má vzít, tak už to prý maj připravené, jen si řekneš o balíček do porodnice a všechno tam budeš mít.
8. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
zítra si udělám výlet do prahy. zajdu si do palladia na nákupy, v CA mají teď úúúžasně krásný hadříky (pro mě i mímo) a pak se asi stavím na pokec v práci.
8. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
iluss: hold malý městečko :grinning: No co, za týden mi to má přijít, tak to je ještě v pohodě :slight_smile:

klarka: ahojky,... jé pálivou čínu bych si dala... my budeme mít dneska kynutý borůvkový knedlíky s tvarohem a šlehačkou :grinning:
8. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, máte hodně oblečení pro miminka ve velikosti 56?? Já jsem zjistila, že mám úplně minimum... jak dlouho tu velikost asi může mít? Měsíc?
8. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
iluss pro kocoura vyzkoušej tohle http://www.frontlinecz.com/17-combo-spot-on.html
my to máme pro psa a je to úžasný :wink: koupíš v lékárně
8. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
jeeee, kynutý ovocný knedlíky, ty já moooc ráda :slight_smile: nechceš mi dva poslat? :grinning:

já mám těch 56 celkem dost, mám teda hlavně bodýčka, ale to je tím, že jsem to všechno dostala od ségry a od švagrové. jinak jsem někde četla, že ti bude stačit 8 ks od druhu a velikosti. stejně budeš pořád prát.

teeeeda venku je tak krásně a já tu mám hromady prádla na žehlení :frowning2: vůbec se mi do toho nechce
8. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
iluss: ti závidím nákupy :grinning: Taky bych někam vyjela a koupila si na sebe a pro Radimka něco pěknýho, ale nechci riskovat, stačí, že už vlastně vůbec neležím ... teď jsem si nechala od mamči akorát koupit nový legíny, abych měla k tunice, když je teplo a mrknu se někam až po porodu :slight_smile:
Iluško, vítej zpět! :grinning:
kvetu hlavně neblbni a raději odpočívej, nákupů zvládneš i s Radímkem určitě dost :grinning:
8. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
klarko: díky :wink: a to mi prodají v normální lékárně a bez předpisu?
8. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
iluss: klíďo, máme jich moooc :grinning: 8 ks??? :sweat_smile: Já mám v týhle velikosti asi 4 bodýčka s krátkým rukávkem, 2 košilky, 1 overal a jedny dupačky :sweat_smile: Pak mám plno věcí v 62, ale tu 56 jsem nějak ošidila :unamused:
8. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
kvet: jj, přesně tak, nákupů si užiješ, až se mímo narodí :wink: teď koukej hodně odpočívat, ať jste oba v pořádku

andul: díky :wink: už jste mi začínaly chybět :grinning: jsem si normálně na koníkovi vytvořila závislost!
8. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
klarka: vždyť nedělám skoro nic, šetřím se opravdu hrozně moc, jen už neležím, v tomhle počasí být v posteli by mě odrovnalo, navíc jak jsem hodně ležela, tak se mi z toho dělalo už špatně... furt se mi motala hlava a neměla jsem žádnou sílu. Ještě to musím tak měsíc a půl vydržet nikde nelítat :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
kvet: no tak budeš muset domluvit radimkovi, aby tak necintal a nebo budeš prostě prát častěji :wink:
8. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.