• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledulko, držím palečky, aby byl Tomík v pohodě a návštěva u vašich proběhla hladce :wink:
Nabal lékárničku a vyražte. Vždycky se to takhle blbě vyvrbí, že když chlapi vypadnou, tak děti marodí :frowning2: .

Jančo, tak vidíš, jakej je Ondra velkej chlap.
1. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jéje, co to tu čtu?

Arwi, neplaš předem! Doufám a moc vám přeju, aby byl Nikýsek velký po taťkovi. :wink: Vzpomeň si, jak jsi se bála, že dětičky nedonosíš a neporodíš a všechno jsi zvládla! Takže se neboj, Niky to zvládne jako to všechno. :slight_smile: :wink:

Il, synovečka mi je moc líto a doufám, že tu cukrovku zvládne co nejlíp! A já jsem nakonec šla v bílých spol. kalhotách a halence. Pár maminek bylo v sukni, jedna v šatech a dvě v džínách. No a byla jsem ráda, že jsem se oblíkla hezky, cítila jsme se fajn a přestože to bylo za20minut hotový, my jsme si z toho udělali opravdovou slávou. :slight_smile: :wink:

Přečetla jsem symptomy vašeho bolení Tomovi a on říká, že by to mohla být zanícená šlacha nebo skříplý nerv. :confused: A že by bylo fajn, kdyby to viděl neurolog.

Claudi, já jsem rozepsala a pak jsme byla odvolána Skřítětem na kojo a podobně. Takže teď dopisuju. :slight_smile:

Bledul, tak hlavně aby se Tomík nerozstonal a u vašich jste to zvládli. :wink:

Ludvi, ta úča je na facku.:angry: Grrr! Chudák Jenda. A Matýsek, jak zvládl ty rumbakoule?
1. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
hezký pátek kočky a koťata :slight_smile:

andul - tak to je fajn, že jste si vítání užili a pojali to slavnostně...udělala bych to taky tak :wink: S tou rukou ještě uvidím, když by to bolelo dál, tak s tím někam zajdu, dík za optání :slight_smile:

ludvi - tak jak dneska, nezaspali jste? :grinning:

my za chvíli vyrážíme ke kadeřnici, aby mi dala tu mou čáryfuckou hlavu zase do pořádku a mohla bych tudíž zase mezi lidi :grinning: a taky musím udělatnějaký větší nákup na víkend, aby jsme měli co papat a k tomu jsem si nevím proč vymyslela, že uvařím svíčkovou, tak jsem zvědavá jak to chci všechno stihnout...asi jsem ťuk ťuk :grinning: :grinning:

takže se opatrujte a nezlobte, pa :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojka,

Claudi, dneska jsme nezaspali, ale jakmile hadi odešli, vlezla jsem si s Matýskem do postele a spala jsem jako Růženka :grinning: do devíti.
Nejsem schopná jít do postele dřív než před půlnocí a pak jsem ráno hotová.

Týjo, svíčkovou bych si taky dala, pošli pár porciček, sím, stačí tři, Terka žárovkovou nejí.

Andulko, ona naše nová soudružka učitelka nemůže mít vlastní děti (jak jsem se včera informovala) a je kapku zapšklá :angry: :angry: .
Budeme to s ní muset vydržet, nebo holt Jendu přeřadím do nejazykovky a bude.
Jenda jí včera vysvětlil, že sběr tahat nebude, protože je hubenej a jezdí autobusem :grinning: :grinning: :grinning: . Ostatní tatínkové totiž přivezou autem třeba 50kg letáků a děcko pak má body navíc. Grr, můj dovětek, že jim raději pošlu na účet 5Kč, za to co by on donesl, doufám nevyřídil :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještěže nemůsíme sušit pomerančovou kůru a sbírat kopřivy jako za komoušů.
Jinak za září už jsem vyplázla 12 tis. za mimoškolní aktivity (jen tak pro představu) a to nepočítám SRPŠ, sešity, pomůcky, cvičky a podobné lahůdky.

Jdu uklidit tu hromadu vyžehlenýho prádla a civčit s Matýskem.
Dneska tady máme docela zimu, tak má punčočáče, je děsně srandovní :grinning: :grinning: :grinning: .
Zatím se mějte krásně. pa.
2. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
ahoj maminy,

sice jsem vás dočetla,ale bohužel nestíhám odpovědět,tak akorát než vypnu notebooka,tak hlásím,že jedeme k těm našim (akorát se k tomíkovi s rýmou přidal i adámek- oba naaštěstí bez teploty zatím)

za chvíli vyrážíme,honza nakládá do auta a jedu spáchat dobrovolné harakiri :wink:
honza zítra jede do toho rakouska ,už se očividně těší,jsem moc ráda,že bude moci vypustit a odpočinout si jak od práce tak i od toho rodinného frmolu :slight_smile:
kočky opatrujte se a papá...
2. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Bledul, i Ty se s klukama opatrujte! A Honza ať si v Rakousku odpočne a načerpá sílu na vás i práci. :slight_smile: :wink:
2. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
bledul, tak šťastnou cestu a co nejpříjemnější pobyt u vašich a Honzovi fajn služebku :slight_smile:

ludvi - svíčkovka je v ohrožení, po návratu domů jsem zjistila, že nemám nové koření a bobkolist /jsem si byla stopro jistá, že to mám/, takže taťka byl pověřen ať koupí...jsem zvědavá co doveze :grinning: :grinning: ale až jí spáchám, tak třo porce dám stranou :wink:
zapšklou soudružku budeme muset asi zneškodnit, ne? :grinning: a my taky chodili na pampelišky :grinning: :grinning: No tý brďo, 12 tis.? a to škola teprve začala, to je nářez :angry:

no tak já se jdu poprat s tím prádlem na žehlení, když svíci zatím nemůžu dělat...
2. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

tak už jsme zpátky z výletu od doktora. Tak kontrola kyčlí proběhla v pořádku, Lucinka tam s panem doktorem laškovala, pořád se na něj chechtala a on z ní byl celý poprděný :grinning:
Tak prý už tam nemusíme, kyčličky má jak mají být.
2. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
čauky kočky,

claudi - mňam svíčková - tak tu jsem ještě nikdy nevařila :grinning:

ludvi - paní učitelka je asi moc príma, viď? ber to s nadhledem :slight_smile: my jsme na základce sbírali podběl :slight_smile:

bledulko - užijte si výlet!!!

iluss - tak to je fajn, že jsou kyčličky v pohodě. Dávala jsi plínku navíc nebo jsi ani nemusela? A Lucinka je na chlapi - to je dobré vědět :wink: A k tomu přibírání - no 90g je málo, ale Lucinka je kus ženský. No a když by to třeba bylo málo, tak bys třeba navečer dávala kašičku a bylo by. Uvidíš na váze u doktorky. Ondra by tedy taky mohl přibírat o něco víc. Za poslední měsíc přibral jen asi 400g. To se mi taky zdá docela málo. Asi bude vždycky o něco drobnější než ostatní děti.
A punčocháčky má dneska taky poprvé sobě, ludvi :slight_smile:

A je tu víkend. Honza bude celý v práci, tak si zítra uděláme s Ondráškem výlet na veletrh hraček do Letňan. Nechystáte se tam některá taky???

Holky, já mám od včerejška pochmournou depku :frowning2: Bojím se, že nebudeme zvládaz vycházet s penězi, až mi skončí mateřská a začne ta rodičovká :frowning2:
2. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Jo a k těm bolavým rukám - slyšela jsem, že během těhotenství je častý zánět šlat v zápěstí v takovém tom tunýlku (nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenuje) - tak to třeba může být ono. Radší si skočte k doktorovi :-;
2. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Jani: plínku navíc jsme dávat nemuseli :wink:

No příští týden jdem na očkování k doktorce, tak se jí tam zeptám. Taky se mi to zdá hrozně málo, hlavně po tom, co zpočátku přibírala takovou rychlostí. Ale hlady nepláče, tak nevím.

Jinak s těma penízkama jsme na tom obdobně :frowning2: Manža už několik měsíců nedostává výplatu (jeho firma je v krizi a neplatí zaměstnancům) no a taky teď hromadně propouští, tak se i bojí o místo. Tak zatím žijem z naspořeného, ale dlouho to tak taky neutáhnem, tak žijem jak se říká z ruky do pusy. Byl už se ptát na místo v jiných firmách, ale teď to je s prací bída, nikde nepřibírají, spíš všude propuštějí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak s tou rukou uvidím, budu si to zatím mazat voltarenem a stahovat obinadlem a uvidím, jestli se to nezlepší. Když ne, tak bych si s tím příští týden skočila k doktorovi.
2. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
karpální tunel se to jmenuje :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Ty jo iluss, tak to fakt nemáte jednoduchý. Budeme to muset všichni zvládnout, že jo?

Třebas Lucinka vyrostla víc do délky :slight_smile: A je hlavní, že nemá hlad.
2. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj Iluss,

minulý týden jsem se zrovna dívala na kojeni.net, kolik mají naše mrňata přibírat. Po třetím měsíci mají přibrat 100g týdně. Matějda taky za poslední tři týdny přibral jen 400g, ale jak měl rýmu tak málo pil a dost blinkal. Zřejmě měl plný žalodek hlenů. Snad už to bude dobrý a bude přibírat více.
Do poradny jdeme ve středu, tak jsem zvědavá, jestli mudra nám mudra nebude zase nutit Nutrilon.
Zase si myslím, že kdyby měl hlad, tak by prostě řval a řval. Takže pokud je miminko v pohodě a má dost počůraných plen, tak bych to moc neřešila. Lucinka má přece z čeho čerpat

Bledulko, hlavně aby kluky rýma brzy přešla, to ostatní už přežiješ :wink: :wink:

Claudi, tos měla říct, že nemáš bobkáč, to je to jediný co bych na svíčkovku měla :grinning: :grinning:
Jo a ještě knedlíky, babička měla včera pocit že je nuuutně potřebujeme, tak nám je přivezla.
2. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Claudi, a co manža, jak si užívá čtyřkolky?

Jani, moji kluci byli na výstavě dneska. Moc se jim líbilo, ale asi koukali po jiných věcech než ty :grinning: :grinning: :grinning: .
Šli hlavně na modely, ale hračky prošli taky. Bylo tam prý spousta těhulí. O víkendu tam bude ale dost lidí.
Vem si s sebou hodně trpělivosti.
2. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jinak Jani, z peněz mám taky depku, ale jíst se prostě musí.
Teď jsem poplatila kroužky a za chvilku jsou tady Vánoce. Je to děsný, ale nějak se to udělat musí.
2. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak teď jsem skončila s otrockými domácími pracemi ...uuuffffff

ludvi - čtyřkolka je v kurzu, se musím přiznat, i u mě... o víkendu i do krámu na ní jezdím :grinning: Jako když s tím nápadem přišel, že si jí pořídíme, tak jsem z toho moc nadšená nebyla, ale teď si ji taky užívám a tatík je šťastný jako malý kluk :slight_smile: Přijeď, svezu tě...je pro dva :wink: To máte teda hodnou babičku, že vám nosí knedle...Já je budu muset zítra uhňácat, páč v obchodě je už neměli... :unamused: Kluci bendili po výstavě? Donesli nějaké modelové úlovky?

iluš - gratulace ke kyčlím, Lucinka je frajerka... Hmmm, to je blbý, že manžovi neplatí v práci...To by mě teda fakt bavilo chodit do práce a plat nikde...Tak snad jim to doplatí taky někdy...

jani - tak ať se vám výlet na veletrh povede a něco hezkého si kupte :slight_smile:

jdu si dát kopýtka na stůl a užívat chvíle nicnedělání

dobrou s kobrou a nebo bez kobry :grinning:
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

koukám, že nikde nikdo :confused:

já se jdu teď vrhnout do uklízení a pak do vaření, dneska přijedou naši na oběd a pak máme to vítání občánků :wink:
3. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojda!

Il,užijte si babi a dědu a hlavně to Vítání. :slight_smile: :wink: Z Lucinčina přibírání si zatím nic nedělej, jak píší holky: má z čeho čerpat a třeba to ještě dožene. :slight_smile: A gratuluju ke kyčličkám! :slight_smile:

KLárko, Oja je krásnej chlapík. :slight_smile: A jak sekrásně řehní. :slight_smile: :slight_smile:

Claudi, téda nakupovatna čtyřkolce? To my budeme časem jezdit s Ťuldou na tříkolce. :grinning:
Já se motorek a podobných věcí bojím :confused: a nemám je ráda. :confused: Podívat se na hezkou motorku, to jo, ale doma to nechci. A utvrdily mě v tom zase ty dvě nehody profi závodníků na motorkách - řídit to uměli pomalu dřív než chodit a teď jsou v 16ti ochrunutý na půlku těla a niko neví, zda se z toho dostanou. Takže Vítek má v tomhle směru útrum. Jen s tchánem bude trochu problém, protože v garáži stojí 3 cestovní motorky a minibige. :frowning2: Teda nejen stojí. :frowning2: Zatím mě taťka spíš jen provokuje, jak malýho bude vozit a tak, ale vůbec nejsem schopná odhadnout, zda můj zákaz bude respektovat.

Ludvi, soudružky mi je sice líto, že nemůže mít svoje děti, ale kompenzaci vlastního bolení na dětech ve škole bysi teda mohla odpustit. A pokud to nezvládá, tak nemá co učit takový špunty! (Jendo, promiň :sweat_smile: )

Jani, užijte si s Ondrou veletrh!

Co se peněz týče, tak já dostávám jen rodičák a je to krutě znát. :frowning2: :cry: A když jsem se konečně vydala nakoupit matorš na košíky, zjistila jsem, že můj oblíbený krámek zrušili. :astonished: :cry: :cry: :cry: Blbý je, že tenhle sortiment jinde nemaj a "náhradní" Kreativ ještě neotevřeli. :frowning2: Nicméně se na tom už pracuje,tak doufám, že ho brzo otevřou a budou aspoň o trochu levnější než ten původní.

Holky, můžu se na něco zeptat? Taky máte míň a slabý mlíko, když máte beránky? Kojící čaj piju v litrech a stejně mám mlíka málo. :frowning2: A aby to nebylo málo, tak mám takový bolesti a křeče jak snad ještě nikdy. :frowning2: :confounded: :cry: Půjčila jsem si od Víťulky pecičky a střídavě nahřívám záda a břicho,jinak bych asi zdechla. A to jsem si hned ráno vzala paralen.
3. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
ahoj holky,tak jsem u našich...

s přístupem na net to tak žhavý nebude...mám sice našeho notebooka,ale můj táta samozřejmě nezná heslo do své sítě :angry: takže si na svém internet nepustím...jsem ted na jeho notebooku...na chvilinku...
navíc se tu jedna stránka načítá nekecám asi 5 minut,takže ani nevím,zda se mi to podaří odeslat...

andulko,menstruaci po porodu ještě nemám,takže neporadím...u toma jsem MS dostala až po devíti měsících a to už byl na příkrmech,takže nevím,zda mlíko bylo v obvyklé normě...ale prvních pár menstruací bylo strašně silných a bolestivých,živě si na to vzpomínám..tak at je brzy líp :wink:

holky, tak jsem asi strašně divná...
na můj ranní požadavek aby se zatopilo,že jsme měůi v pokoji zimu ( jsou v pokojíčku slabé zdi,je to tam vždycky znát),tak mi tata řekl "tak to je průser"...nakonec se zatopilo,ale prostě se to neobešlo bez zbytečných doprovodných keců...

a taky jsem asi strašně divná ,že si přeju,aby se v baráku nekouřilo když tu jsme a to včetně záchoda...takže na záchodě je zahuleno,jde to do zbytku baráku a já s tím bohužel nejsem schopná nic udělat...

ale první den máme za sebou,ještě 7 a dorazí Honza a odveze nás do našeho bytečku...

zatím se loučím,nevím,kdy se zase budu moci objevit...pá ,zdravím všechny :slight_smile:
3. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Tak už nám Lucinku přivítali :slight_smile: bylo to moc pěkné. Dostali jsme spoustu pěkných dárečků. A představte si, že tam bylo šest chlapečků a jenom jediná holčička - Lucinka :grinning: teda koukám, že bude mít zástupy nápadníků :grinning: :grinning: :grinning:
Naštěstí byla Lucinka moc hodná. Bála jsem se, aby mi tam nezačla plakat, protože byla docela přetažená - odpoledne nespinkala, byla to akorát její doba. Ale naštěstí byla zlatá, jen tam teda pěkně prděla :grinning: když tam paní starostka měla proslov, tak tam naše mladá dáma spustila pěknou kanonádu a smrděla mi tam pod nosem :grinning:

Andulko: s tím mlíkem jsem četla, že když má žena svoje dny, tak to může ovlivnit množství a hlavně kvalitu a chuť mléka. Některá miminka nechtějí pít moc mlíčko v těchto dnech, prostě jim moc nechutná. Takže i to mnoštví s tím souvisí.

Bledulko, u nás v paneláku se do října ještě netopilo, tak jsem si od rodičů půjčila elektrický kamínka a topila jima. Měla jsem doma totiž strašnou zimu a kor když jsme byly s lucinkou nemocné, tak jsem nechtěla aby jsme to schytaly ještě víc, takže určitě divná nejsi! :wink:

A s tím kouřením jsem na tom stejně jako ty, taky nesnáším, když se kouří doma a kor když je tam miminko. Tchýně doma kouří a diví se, proč tam k ní vždycky nechcem s malou chodit. Říká, že když je tam malá, tak tam nekouří, jenže si zapálí předtím a ten byt je tak načichlý, že i tak nám to strašně vadí. Tak tam vždycky přijdu, demonstrativně otevřu všechny okna, vyvětrám a hotovo. Zdržíme se jen chvilku a pak zas šupajdíme pryč.
3. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
hezký večer

tak Oja má dál svoje plakací období :cry: :cry: :cry: , holky kolik hodin vám mimča spí nebo spali ve 2 měsících přes den??? , mě totiž přijde, že Ondra pláče hlavně únavou, špatně usíná, hodně se budí a pláče, tak nevím čím to ?????
před tím spal cca 2 hodiny dopoledne a pak třeba i 4 hodiny odpoledne, teď občas jen nějakou tu hodinu v kočárku :frowning2:
v nlci nás pro změnu hrozně trápí prdy, doufám, tedy, že se jich za měsíc zbavíme, jinak nevím :grinning:
3. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zdravím,

Klárko, tak hlavně aby Oju plakací období hooodně rychle přešlo :grinning: . Co takhle ho svázat do peřinky? Na spaní přes den se ptej jinde, Matějda spí maximálně půl hodiny mezi kojením.

Bledulko, holka, drž se. S tím kouřením, to je teda s prominutím na facku.

Andulko, pedig jsem si objeddnávala přes net. Takových obchodů je strašně málo, asi už nikdo neplete, nešije...
S motorkama jsem na tom stejně. Po té loňské bouračce mám na motorkáře alergii (manželky motorkářů prominou...). Manža taky furt něco mlel o motorce a taky ho to nějak přešlo.

Dneska jsem měla nějakou prudivou náladu (říkal autor), chtěla jsem po něm jakoukoli činnost v domácnosti. Je prý málo vypinkaný (a to vstává o půl hodiny dříve než já a nekojí). Normálně jsem ho sprdla jako už dlouho ne. I ukrajinci na lešení stáli v pozoru :grinning: :grinning: . Celý dny je v práci a pak si mylně myslí, že o víkendu má prostě "volno". Nakonec byl s háďatama celej den na kole a teď spí jako mimino. Měla jsem z toho černý svědomí, ale odpoledne se za mnou stavila kamarádka a uklidnila mě, že po O hodila po manželovi Mattonku :grinning: :grinning: :grinning: .

Tak a teď se tady cpu čokoládou a jdu spát, abych nebyla zítra zase nervóza.

Přeji dobrou noc bez prďajzů.
3. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj maminky, jdu se na vás v rychlosti podívat. Před chvílí jsem koupala děti a když jsem vykoupala Sandulku a mazala ji mastičkou, zjistila jsem, že mi čvachtá něco pod nohama, říkám si, že jsem asi cákla na zem, jenže za chvíli to čvachtalo ještě víc, tak jsem začala zkoumat původ mokra a moje oči spočinuly na čůrku vody, který vytékal z vaničky neboť moje šikovná Sandulka u koupání vykopla špunt......mám teda po dlouhé době hezky vytřeno :wink:
Jinak na prdíky mám dobrou zbraň jménem Sab Simplex, oba mají ale problém s kakáním, Nikýsek má po Sunaru tuhou stoličku a nemůže to vytlačit, takže pomáhám teploměrem a cvičením a Sandulka se zase přecpává a občas se stane, že je utemovaná a nejde jí to ven, takže i jí pomáhám.

Na noc se od včerejška balíme do deky i s ručičkama neboť je to super zbraň proti zákeřné Sanduli, která vytahuje dudák ručičkama, aby křikem přivolala rychlou rotu a upoutala na sebe pozornost. Deka zapříčinila nemožnost používání rukou, tudíž jí trvá daleko déle dudlík vyplivnout silou pusinky a já mám aspoň trošku času vám sem napsat.

Malou kojím plně a asi mám dost mlíka (tedy jen pro ni, nenahamance), protože je jak soudek.
Nikoušek hamá Sunar (moment, síla pusinky vyplivla dudák)....
už jsem tu - Nikoušek hamá Sunar a ode mně jen někdy, protože neumí tolik vytáhnout a stejně ho musím dokrmit. Sice od kontroly přibral, ale jak je velkej, tak je strašně hubenej a já nemám tušení, co mu dávat, aby sílil - zda nějaké vitamíny nebo něco - nemáte zkušenosti?
Přes den baštěj po třech hodinách a už se mi dvakrát poštěstilo, že se oba nacpali na noc tak, že spali 7 hodin v kuse....

Ludvi - dívala jsem se na tvé album a Matýsek má sice větší hlavičku, ale tak nějak jinak než Niky (dám jeho fotku do alba, abys mohla porovnat).

Chtěla bych vám všem říct, že máte krásné děti - projela jsem alba a prosím vás, buďte rády, že jsou zdravé - já tady sice píšu vtipné historky, ale uvnitř je to jinak :cry:

Přidám vám do albíčka pár nových fotek a přeju krásnou noc :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
hezkou neděli :slight_smile:

arwi - tak je vidět, že Sandulka bude pořádná hospodyňka, když už teď má sklony k vytírání :grinning: S vitamínama neporadím, nemám tušení.... Ale myslím, že pokud by Nikýsek přibíral nějak málo, určitě by ti mudr něco doporučil a poradil...Tak se zbytečně nestresuj a vyčkej do příští kontroly... Pokud nepláče hlady, tak mu to asi stačí a je spokojený :wink: A že ti spali děti 7 hodin v kuse, tak to ti mohu jen závidět...My máme rekord 5 hodin a víc ani ťuk...

ludvi - výčitky neměj, že jsi managera trochu sjela...oni si to občas zaslouží, takže klidně i preventivně :grinning: Prostě tím, že chodí do práce to přece nekončí...musí nám doma taky trochu pomoct...Já se taky snažím Pepana trochu zapojit do domácích činností,ale musím přiznat, že zatím jsme ve fázi, kdy si použité nádobí neodloží na linku, ale dá ho už rovnou do myčky, takže to jde pomalu, ale jde to... :grinning: :grinning: Ovšem na jeho obranu musím zase říct, že neustále pracuje kolem domu a je na to taky sám, to já mu těžko budu s malým asistovat... :wink:

klari - tak mě taky Pepino nikdy moc přes den nespal a nespí.... dopoledne třeba dá hodinku v kuse a pak jen takové desetiminutovky a odpoledne to samé... někdy taky pláče tím, že je unavený a nemůže zabrat...to zabírá dát mu dudlík, zabalit do deky a šoupnu ho do lehátka a pohoupu ho...většinou ho tohle uspí...nebo ho mám na ruce a zpívám /teda se snažím :grinning: / a skáčeme na baloně... U nás už jsou prdíky trochu na ústupu, ale když to na něj přijde v noci, tak ho rozbalím a cvičím mu nožičkama a zvedám prdelku a on střílí a střílí a za chvíli je klídek...

bledul - tak to přeju pevné nervy u vašich...asi to tam nebude jednoduché....

andul - já taky ještě menstruaci nemám, takže netuším s tím mlíčkem...

iluš - to mě rozesmálo, jak Lucinka na vítání kanonáduje... :grinning: :grinning: no ale v tomhle věku si ještě může dovolit prdět ve společnosti :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Hezkou neděli maminky a miminečka (a tatíkům sámo taky :wink: ) :slight_smile: !

BLedul, doufám, že už se aspoň trochu topí a kluci mají rýmulepší nebo max. stejnou. Co se cigaret týče, tak poradím jedinně: být co nejvíc pryč. CoTomík, jak se mu v Mejtě líbí?

Iluš, z prdící Lucinky na Vítání si nic nedělej. :slight_smile: Jestli Tě to utěší, tak naše dítě se na začátku svatebního obřadu kamarádky posrandilo až na dupačky a smrdělo tam celou dobu tak, že kamarád podezříval jejich roční holčičku. :grinning: Hlavně že jste si to užili! A dokonce jste i něco dostali. :slight_smile: Pochlub se, ať víme, co se dává jiného než růže v celofánu. :grinning: :wink: :wink:

Ludvi, tak Honza si popletl víkend s dovolenou bez rodiny??? :angry: :grinning: No to je dobře, že jsi mu vysvětlila rozdíl už v sobotu. Snad bude dneska akčnější. :wink: :slight_smile:

Klárko, na Vítka většinou zabere kočárek (chodíme dopo a odpo) a nebo houpání na baloně a šátek či Beco. Ale mezi 18 - 18:45h většinou taky pláče. Už se ani nedíváme na hodiny, protože to je každodenní pravidelnost. :sweat_smile: A občas má Ťulda takovou náladu, že nechce být sám, takže se každou chvilku probudí, koukne, zda tam jsem a spinká dál. Jakmile se od něj zvednu a on na to přijde, je vzhůru a už neusne. TAkže si k němu lehnu a spinkáme spolu. :slight_smile: :dizzy_face:
A asi radši ani nebudu psát, jak spinká Ťuldík, páč bych to nerada zakřikla :zipper_mouth: a taky byste to mohly brát jako provokaci. :sweat_smile: :zipper_mouth:

Claudi, já se už táááák těším na myčku! Náš tatínek se teda činí (zrovna smaží řízky :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - Já peču koláč- jsmesito rozdělili :slight_smile: ), ale mytí nádobí v ruce mi s Vítkem přijde opravdu jako ztráta času. :frowning2: :angry: Hele, počkej za rok, jak bude Pepínek běhat s lopatkou a taťkovi i Tobě na zajhradě "pomáhat". :slight_smile: :wink:

Arwísku, jediný co mě k tomu Nikýskovu nepřibírání napadá je vyzkoušení jinýho mlíčka. :wink: Víťa baští (když je potřeba /jako bohužel teď :frowning2: Už chápu,proč se menzes říká krámy/) Bebu Senzitiv a teď budeme zkoušet i Bebu 1 A.R. - tu máme doporučenou na zácpu.
Co se strachu o miminka týče, tak věř, že v tom nejsi sama! My se taky bojíme a chodíme do spících dětiček žďuchat, jestli dýchaj a na každou kontorlu jdem se staženým zadkem, aby bylo vše O.K. Jemi jasný, že se bojíš dvojnásob a obzvlášť teď při tom Nikýskově podezření. Ale zkus se tomu nepoddávat!!! Když budeš smutná a nešťastná, budou takové i dětičky a to přece nechceš, že! :slight_smile: :wink:
Jo a víš, co mě napadlo? Předpokládám, že nestíháš dočítat a tak asi ani kolikrát nevíš, co jsme Ti psaly my. A tak jsem si říkala, že bychom Ti to mohly s holkama kopírovat do IP. :wink: Co Ty na to?
4. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak hlásím, že Ondrášek má dneska o podstatně lepší náladu než předchozích pár dní. Teď hajá v postýlce a něco si tam žbrblá, tak ho tam nechám samotnýho dokud nebude slzavé údolí
včera večer jsem zjistila, že je (byl úplněk) myslíte, že to může mýt vliv i na dětičky???? na mě to teda vliv má, hlavně na spaní :angry:
tenhle víkend máme návštěvovej, včera tu byli moje rodiče moje ségra a kamarád, dneska tu byli tchánovci a teď čekám na sestřenky. A ještě, že máme babičky, moje mamča včera přivezla Ojovi na spaní overálky, za ně jsem ráda už chudík neměl v čem spát a ponožky, za ty jsem ještě víc ráda, protože skoro všechny, které mám doma jsou široký a Ondrovi padají :angry: .A tchýně dneska přivezla úplně suprovýho kulicha (sama pletla) a aby to nebylo líto našemu 4nohému miminku, tak dostal svetr na zimu :grinning:
celý dopoledne nešla elektrika, ještě, že vařím na plynu, tak jdu naházet věci do pračky, už toho ho mám zase plnej koš
4. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
čauky,

Klárko, Oja je na návštěvy dobře naladěn? Tak to je dobře :grinning:

Andulko, náš taťulda si užívá víkend s rodinkou, dětičkám se věnuje naplno. Mazlí se s Matějdou, s hadama jezdí na kole, montuje si ty svoje autíčka... to je všechno v poho. Prostě dělá jen to co ho baví. Ale myčku otevřít neumí, ponožky parkuje po celém bytě a tak.... Jsem zvyklá, ale občas mi prostě vytečou nervy :angry: . Ale večer byla usmiřovačka :grinning: :grinning: , takže vše odpuštěno a dokonce dneska oškrábal brambory!!!!! a sám od sebe pověsil Matýskovo prádelko!!!!!!!!
S ním se člověk nemůže ani pořádně pohádat, jakmile vystartuju, odchází do postele a spí!!!!!!

Arwi, Matějda má kebulu vyboulenou hodně dozadu - dlouholebec.
Kdy jdete s Nikýskem na kontrolu? S vitamínama ti neporadím. Možná opravdu změna mlíka?
Vím jak se cítíš, taky jsem si užila svý s Jendou. Pořád nepřibíral, během prvních dvou měsíců jsme byli 3x v nemocnici..... Musíš to holka vydržet už kv. Danečkovi a Sandulce. Nemysli hned na nejhorší. Nikýsek to všechno dožene, třeba nebude úplný cvalík, hlavně že přibírá alespoň trošku. Držím vám palečky, aby byl v pořádku.
4. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Chtěla jsem jít s Matějdou ven, ale usnul při jídle, takže jsem ho vyklopila do postýlky a jdu poklidit.
Zítra jdeme na kontrolu na rehábku

:frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
jeee, teď jsem napsala dlouhý příspěvek a on se mi neodeslal a ztratil se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
4. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.