• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jani, to kolo firstbike vypadá moc hezky :wink: asi o něm taky zauvažuju.

Tak to máš doma docela srandu, když chlapi přebalují :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
až od dvou? to už se skoro bude učit na normálním kole.
9. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj il, u vašich si to o víkendu užij - my zůstáváme doma a budeme očekávat návštěvy tady. Snad ti ten Gravimilk bude chutnat. Že bych ho taky zkusila a dělala si ho na střídačku s vitamínkama?

No mě to v tu chvíli srandovní nepřipadalo, myslela jsem, že Honzu přetrhnu, ale Ondrášek to asi bral jako noční dobrodružství a řehnil se :slight_smile:

Jo jo až od dvou. Taky jsem myslela, že by to mohlo být už místo toho klasického odrážedla. No ještě to musím rozmyslet.
9. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
pěkné odpoledne, vrátili jsme se z procházky, malej ještě spí venku v kočárku, tak mám chvilenku čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janca, samozřejmě nespal celou noc, má v hlavě budík, takže klasika půl druhé, půl šesté, půl deváté, ale už jsem si na to asi zvykla, začínám se budit vyspáním :slight_smile:

o židličce z Ikey taky přemýšlím, je levná a kamarádka je měla u dvojčat a byla stopro spokojená a dejte pokoj z těma Vánocema, vždyť je venku ještě nádherně :grinning: :grinning: i když dneska bych snesla rukavice, pěkně fučelo :frowning2:
9. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj Klarko - my vyrazíme na prochajdu za chvilku
Ta židlička je sice levná, ale prý patří mezi ty nejbezpečnější. Tak asi do ní půjdeme a začali dělat i modrou :-;

No, nášč Ondrášek takhle přesný není, asi mu tam nějaký budík voperuju - a bude zvonit až tak kolem deváté :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak se jdeme oblíknout a razíme ven. Zatím pa.
9. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
jani - ta metoda na uspávání vypadá zajímavě, už jsem o ní slyšela. Kamarádka ji aplikovala u své dcerky a úspěch se dostavil. Takže až nebudu v noci kojit, tak to asi taky zkusíme...
U nás to je s tím spaním fakt jako na houpačce, včera přes den naspal dohromady za celý den tak dvě hodiny s odřenýma ušima a dneska je zase jako šípková růženka... :grinning: tak kdo se v tom má vyznat, že?

čučím na superstar a čekám na svého favorita- Chodúra...tomu fandím :slight_smile: ale smsky teda neposílám, to nechávám mladším obdivovatelkám...já si ho jen ráda poslechnu :slight_smile:

tak kočky, dobrou a klidnou noc a krásný víkend
9. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojda.

Tak to naše zvíře včera usnulo v 8h večer a vzbudilo se v 7:35h ráno! :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: Od 6:30h jsem do něj žďuchala, jestli je v pořádku. :sweat_smile:

Homeo krásně zabírá, takže mlíčko se vrací. Ale zdá se, že jsme definitivně najeli na 125ml Beby před spaním. Samo až po tom, co Vítek vypije mamince obě prsíčka. :grinning:

Včera jsem byla na té gyndě a výstup je ten, že děložní sliznici mám trojnásobně vysokou než by měla být a na kraji dělohy mám nějaké projasnění, které ale nemusí vůůůbec nic znamenat. Podezření na nevyhovující anitkoncepci. V pondělí mi Tom nabere krev na vyloučení zánětu. Dostala jsem injekci oxytocinu a mám se sledovat. :confused:

Dneska jsme se byli podívat na vnitřní dveře do Domečku a jsem z toho nějaká zdeptaná. Dochází nám "domečkový korunky" a já mám pocit, že do domácího rozpočtu nepřináším skoro žádný koruny. A to mě strašně s..e!:angry: :frowning2: :cry: :cry: Jenže nevím, jak z toho. Abych si vydělala košíčkama, tak by musely být hodně drahý a to by nikdo samozřejmě nekupoval. Ale nebojte, vám je upletu za protekční cenu. :wink: Jen je musím konečně nafotit, ať máte z čeho vybírat.

JO a v Globusu maj akci na tekutou Lovelu - 5l za 249,- !!!! :astonished: :grinning: 3l stojí 229,.- takže se ta 5tilitrovka fakt vyplatí! :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Asi v devět jsem sem napsala dlouhý příspěvek, nejen že se smazal, ale zmizel celej koník!!!!!

Takže znovu dobrý večer :grinning: :grinning: :grinning:

Claudinko, na tom Laclíku je prý v po a ve čt boj o život.
Matky strkají do košíku vše a pak teprve vybírají co se jim opravdu líbí. Prostě jim to klofneš do košíku a pak případně vymažeš. Matějda pije kolem sedmé a pak ještě většinou vytuhneme v pelechu, Takže tuto hurá akci asi nikdy nezažiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Andulko, tak hlavně že homeo zabralo!!! Hurá!!!. Mělo by se cucat pod jazykem a hlavně nešahat!!!
Zkusíš teda jinou antikoncepci? U kojící antikoncepce bys neměla dělat pauzy a tudíš nekrvácet.
Ta Lovela se fakt vyplatí :grinning: .
Koukám, že je skřítek Vítek pěknej spáč :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem dneska skoro celý den kroužila kolem lešení. Matějda se snad rozhodl, že bude spát pouze za jízdy v kočárku :frowning2: . Mohla bych ukrajincům klidně dělat stavební dozor :grinning: :grinning: . Dopoledne jsem při naší krasojízdě pěkně vymrzla, docela studeně foukalo. Po O jsem nacpala Matějdu do kombinézy a zjistila jsem, že se mi skoro nevejde do kočáru!!!! U nás to brzy vypadá na přesun do sporťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , což mě teda vůbec netěší.
Mmch, jsem Matýskovi ještě jako těhule koupila nádhernou chlupatkovou kombinézu 3-6m a ona mu normálně není!!!
By mě kleplo!!!! Naštěstí máme po kom dědit.
9. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
Jani, nevyrábí to kolo i někdo jiný v menším? Odstrkávadlo vybírejte hodně stabilní, na začátek doporučuju 4 nebo 3 kola a pozor si dejte i na řídítka aby se nedala přetočit kolem své osy. Terka si na takovém povedeném kousku urazila zub.

Odstrkávadlo koupíme až k narozkám.

Vánoce jsem za dveřmi, bohužel to uteče jako voda, takže už taky pokukuju co a jak.
Ale pro Matýska mám už první dáreček - spací pytlík, mám z něho fakt radost.
Z knižního klubu mám už pár knížek, ale do vánoc má Terka svátek a Jenda narozky, takže určitě nic nezbyde.

Dopékám meruňkovou bublaninu ke snídani a místo toho abych žehlila, tak čučím do monitoru. Fuj. A v pračce vypraný prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jenda mi usnul na gauči v obýváku, směje se ze spaní :grinning: :grinning: , tak ho zkusím přesunout do pelechu.
9. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
Hezkou sobotu.

Ludvi, mně sevčera stalo to samé s Koněm. :angry: Ale už jsem se naučila se text průběžně chytat do CTRL+A, takže jsem to pak jen vložila a znovu poslala. :wink:
No, co se antikoncepce týče, tak beru 3. měsíc a při kařdé výměně balení jsem krvácela. Jenže posledněto bylo za týden pryč a teď už jedu 3.týden. :frowning2: :angry: :cry:
Matějda se nevejde do fusaku pro půlročátko?? :confused: Jako na dýlku nebo jak? My jsme dostali fusak od Emitexu a jakje Vítek dlouhej, tak má nad hlavičkou asi 3-4cm fusáčku a ten horní díl mu jde někam nad prsa. Taky by se mi víc líbilo, kdyby se do toho zabubal celej. Hele, a nechceš ten fusák hodit tady do placu? :wink: POduk ho fakt neunosíte? Vítek v něm doma spí. Tady neva, že je kratší, neb je přikrytý ještě lariskou a nefouká tu. :slight_smile:

Bledulínku, vydrž! ZÍTRA už přijede HONZA a odveze si vás DOMŮ!!! :slight_smile: :wink:

Jani, co látkovky? Jak jsi spokojená? A co na ně říká Ondrášek? Já jsem se tentokrát vyprdla na předpírání a vyprala jsem je jn jednou před 1. použitím, takže je teď točím pořád dokola, abych je co nejrychleji zaprala a byly pořádně savý.

To kolo vypadá zajímavě, ale kupovat ho teď rozhodně nebudem. Myslím , žev následujícím roce a půl budeme mít za úkol se naučit hezky chodit a kolo počká na další léto. :slight_smile: A odrážedlo bude k narozkám. :slight_smile: POkud ho někdo nekoupí k Vánocům. :wink:
10. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
zdravím :slight_smile:

Ludvi, no tak to budeš mít slušný přivýdělek k mateřský jako ten stavební dozor, ještě zkus klukům z východu nabídnout, že jim budeš dělat svačinářku a pak se budeš topit v penězích :grinning: :grinning: Terka s Jendou rádi a hodně čtou? To je dobře, myslím, že dnešní děti už moc knížky neberou, spíš telka a PC :frowning2: Já jsem taky hodně četla, ale teď to nějak zanedbávám...Co je Pepino na světě, tak jsem nepřelouskala ani jednu knihu...V zimě to snad doženu :slight_smile: Copak se Jeníčkovi zdálo hezkého, že se usmíval ze spaní? :wink:

andul - to je pro nás velké sci-fi, aby Pepino spinkal tak dlouho jako váš Ťulda...Já chci takýýýý :slight_smile: Už budou fotečky košíčků? Ať můžeme alespoň trochu vylepšit váš domečkový rozpočet... :slight_smile: Budete už na Vánoce v novém?

my za chvíli vyrážíme kamarádce na oslavu narozenin...Bereme sebou malého, takže já doml asi pojedu tak nejdéle do osmi a taťku tam zanechám...to si zase dá do nosu :grinning: Vymýšleli jsme co jí pořídit jako dárek, má ráda staré věci, tak jsme ve starožitnictví koupili starou formu na bábovku, doufám, že jí to udělá radost :slight_smile:
10. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj kočky, tak máme za sebou návštěvu kamarádu. Byli u nás na obídku :slight_smile: Vařila jsem lassagne a prý byly dobré, tak snad nekecali :slight_smile:

Ludvi - Já jsem včera ve vesnici jezdila sem a tam a pořád dokola. Jakmile bych totiž zastavila, Ondra by vyvalil ta svoje kukadla a bylo by po spánku :slight_smile: A koukám, že docela ponocuješ, viď? Já bych taky měla vždycky co dělat, ale v deset hodin jsm vždycky úplně mrtvá :frowning2:

Jo a knížku jsem taky neměla v ruce ani nepamatuju. A to mám čtení moc ráda. Poslední dobou jen tupě zírám ne telku :slight_smile:

Andulinku - teda, tak to s tím spánkem u Vítka závidím. No jo, penízky - to je taky moje věčné téma. My musíme taky ještě dát do baráčku a kde je vememe, netuším :frowning2:
Látkovky mi přišly ve čtvrtek, vyprala jsem je taky jen jednou a dneska má Ondrášek premiéru :slight_smile: A řekla ybch, že je zatím spokojený :slight_smile:
10. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Arwi - jukni do IP
10. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Andulko, je nám malý zimní overal (kombinéza). Rukávy a nožičky dobrý, ale od krku k rozkroku je to krátký (nebo má Matějda dlouhý tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Škoda přeškoda je krásně chlupaťoučký, akorát tak na tohle počasí.... Měl ho na sobě jednou 1 hodinu!!!!

Jančo, já jsem spáč, mohla bych spát na plný úvazek, jen se nějak nemůžu dokopat do posletele dříve než o půlnoci :frowning2: . Včera (nebo spíš dneska) jsem šla spát v jednu. Ráno jsem byla úplnej tuhoň. Naštěstí se rodinka postarala o Matějdu a mohla jsem se vyspat. Nebo jim spíš nic jinýho nezbývalo :grinning: :grinning: :grinning: , měla jsem totální mrtvolnej stav.

Claudi, oslavu si užijte, alespoň ňáký vzrůšo, co? A ať se líbí bábovička :grinning: .
10. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Terka si opět vymyslela přestavbu pokojíčku, už mě ta její kreativita kapku leze krkem :confused: :confused: .
Zítra přijede tchýně dýně, tak doufám, že to tady nějak dáme do kupy. Naše "Bydlení je hra" by byla na seriál. Jestli nás někdo pozoruje od naproti, tak nás má za blázny, nebo si ¨myslí, že máme nějakou sexuální úchylku :grinning: :grinning: :grinning: .

Andulko, s tím fusakem od Emitexu jsme na tom podobně :frowning2: . Máme ten dvojitý, takže teď je v tom letním fleesovém, ale až tam připnu ten zimní, tak se nevejdeme do kočárku :frowning2: .
10. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
už jsem z oslavy doma, teda už po šesté jsem dorazila zpátky domů... Mládě po cestě tam usnulo v autě, tak jsem si říkala, že by mohl vydržet alespoň 2 hoďky...a ono nic, asi 20 min a bylo po spánku a pak spustil svou oblíbenou plačící písničku... :frowning2: takže jsem to vzdala a drahého nechala napospas ovečce na grilu a plného soudku piva a já jela domů plnit mateřské povinnosti...Před chvílí konečně Pepino usnul a já mám chvíli relaxu :wink: Forma se kamarádce moc líbila, má už jich pěknou sbírku a tuhle ještě nemá, tak jsme se strefili, to jsem byla fakt ráda...Nemám ráda dárky z nouze a vždycky vymýšlím co kdo má rád a snažím se trefit...i když u někoho je to docela těžké, když třeba nemá žádné koníčky a nic moc ho neba... :unamused:

jani - lasagne jsem nikdy nedělala, chystám se na ně již delší dobu, ale pak když vymýšlím co vařit, tak si na ně já hlava děravá nikdy nevzpomenu...musím si to napsat asi na čelo :grinning: Ondrášek je tedy s látkovejma spokojený? To je paráda :slight_smile:

ludvi - tchýně dýně :grinning: :grinning: Mě dneska kamarád poslal dýni, ale fakt mega dýni... Nalepila jsem ji na vršek koudel, ofinu udělala z listí od kukuřice a na hlavu posadila svůj :grinning: krásný plážový slamák /který mi trochu nakousal náš milovaný pejsek :grinning: /, namalovala jsem jí oči a pusinu a nos udělala z korkového špuntu od vína a už nám dělá parádu pod vraty :wink: Takže jsem měla kreativní odpoledne :grinning:

my se taky s fusakem nevejdeme,to je jasný...prostě už jsem se rozhodla, že zimu odjezdíme v té staleté libertě a na jaře zprovozníme sporťák a bude po ptákách...

tak, jdu pověsit prádlo na balkon, ať to uschne a zítra ať to mohu vyžehlit, mám tam už pěknou hromadu a opět se mi do toho nechce...ale nebudu muset vařit /dnes jsem vařila já a zítra se nabídla tchýňka dýňka :grinning: / tak snad bude na žehlindo čas....
10. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
P.S: Pepa o mém dýňovém výtvoru prohlásil toto: hmmm, dobrý...akorát vypadá jak Ondřej Hejma :grinning: :grinning: :grinning:
dám jí do alba, ať podobnost s hejmou můžete posoudit :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Claudi, možná i to, že Vítek spí celou noc je jedním z důvodů, žře je mlíčka tak málo. :sweat_smile: :confused: Takže jsem po dokoukání Domu u jezera (mmch - koukali jsem na ten film cestou do Prahy, když jsem odjížděli na líbánky, odkud máme Ťuldu. :dizzy_face: ) jsem místo pelíšku zalezla s odávačkou a dala si 15min z každýho prsu. A v noci mě čeká 10minutovka na naždou sranu. :confused:

Víc zítra. Doboru noc!
10. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jo Claudi, dýně je super a čepička ještě lepší! :slight_smile: :wink:
10. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj při neděli!!!!

Claudi - já jsem tu dýňku v tvém albu nenašla :frowning2:
A pepice jsou fakt super - docela jsi to rozjela, viď?
A co vlastně tvoje studiu? Byla jsi zase teď někdy ve škole?
My žádnou záložní libertu nemáme, takže jsem zvědavá, v čem budeme jezdit my :frowning2:

Ludvi - když jsem byla malá, tak jsem taky milovala přestavování pokojíčku :slight_smile: Třeba z Terky vyroste nějaká bytová designérka :slight_smile:
A co vlastně ten tvůj zbytek placenty?

Anduli - neboj mlíčka bude zase dost :slight_smile:

Holky, přesně před rokem se mi na těhu testu objevily dvě čárky :-;
11. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Hezké nedělní dopoledne! :slight_smile:

Tak jsem v noci jako matka totálně selhala. :frowning2: Když jsem se vzbudila, sotva jsme vylezla z postele. TAk jsem se rozhodla odstříkávat až o půl4. Jenže ouvej na hodinách bylo 3:27h :confused: Stydím se, ale fakt jsem to nedala. :frowning2: Jen jsem trochu promasírovala a s výčitkama usla. :confused: A když jsem asiza dvě hodiny šla Vítkovi nahřát pecky, došla jsem přesdva pokoje do chodby a tam si uvědomila, že jsemten polštářek nevzala! :confused: :grinning: No fakt, jsem byla hotová. :grinning: Takže jsem odstříkala alespoň po kojení a dala to Vítkovi ke svačině. :slight_smile:

Jani, mně se objevily včera před rokem! :dizzy_face: :wink: To je mazec, co? Loni jsme skákaly blahem do stropu a žaludek se nám svíral strachy, zda miminko donosíme a dneska máme doma čtyřměsíční bobísky. :slight_smile: :dizzy_face:

Bledulínku, DNESKA budeš spát VE SVÉ POSTÝLCE HONZOVI V NÁRUČÍ! :slight_smile: :wink:

Ludvi, co má společné sex a přestavování pokoje?? :confused: :grinning: :grinning:

Tom právě stříhá Pupí drápky a to byste měly vidětten zápas a slyšet ty zvuky a vrčení, co Pupešák vydává.

Holky, včera jsem byli na Domečku a světe div se!, máme zalitý podlahy!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A chtěla jsem se zeptat, kdo máte doma krb, zda máte otvírání krb.vložky do boku nebo výsuvnou nahoru.
Řešíme kterou koupit.

Kdepak se nám toulá Sis s Anežkou? Doufám, že jsou holky v pořádku.
11. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
A teď jsme si vzpomněla, že nevím, zda jsem odepsala na dotaz ohledně Beca. :astonished: :sweat_smile: Klárka se myslím ptala. :sweat_smile:

Beco je super! Já teda nosím Vítka hlavně v šátku, ale Tom zase preferuje Beco. Je opravdu pohodlné pro mimi i nosiče a nepotí se v tom tolik a manipulace a "ukládání" díťátka je o dost rychlejší a snadnější než u šátku. Jen mi trošku vadí, že je v něm mimčo vždy čelem k rodiči, že nemůže koukat ven (což v šátku ve správném úvazu může). ale to my prostě řešíme tak, že máme s sebou i šátek a když je třeba, tak měníme "nosítka". :slight_smile:
Kdyby byl zájem, můžu Beco půjčit na vyzkoušení. Nebo pro Pražandy by bylo možná jednodušší se domluvit s Bledul na společnu procházku a poprosit o vyzkoušení Bledulku. Al eto je na domluvě. Každopádně my té investice do Beca nelitujem a nosíme v něm rádi. :slight_smile: :wink:
11. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kde jste kdo? To všichni koukáte na PArdubickou? Vždyď ještě ani nezačala. :grinning:
11. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
berušky moje :slight_smile: jsme v praze,je mi blaze....
honza vynáší tašky z auta...,já kojím adámka
včera večer mě čekalo velké překvápko-honza nečekaně přijel včera vpodvečer k našim místo dneška-zavolal mi,at se jdu podívat před dům...a tam stál on s autem..dojetím,radostí a prostě tím vším jsem se tak rozbrečela,že i tomík říkal,že nemám brečet....

co vám mám povídat...

ted jdu vybalovat a prát apodobné věci....až budu mít čas,tak se stavím a dočtu vás,zatím vás zdravím :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky, viděly jste to? Ten Váňa je fakt borec!
11. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Bledul, to je kráááásný! On je fakt miláček, že. :wink: Příjemné vybalování. :slight_smile: :wink:
11. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
pěknou i když ubrečenou a studenou neděli

bledul, to je super, že už máš toho svýho chlapa u sebe :grinning:

andul díky za názor na beco, furt nevím, jestli ano nebo ne????
11. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojda

Váňa je fakt borec ledoborec...má můj obdiv kluk šikovnej :slight_smile:

Jani - dýni mi někdo z alba zcizil :frowning2: /administrátor asi vymazal :unamused: :angry: /, ale je Hejmovi fakt podobná :grinning: , teď jsem se u superstar přesvědčila :wink:

bledul - tak paráda, že jsi zase doma :slight_smile:

andul - my nemáme krb, ale krbová kamna a u nich je otvírání klasicky do boku, jsme s nimi spokojení :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
čauky letníkovky

taky u vás leje a leje? tady před chvílí přestalo, tak jsem skákla do obchodu, ale je tam celkem zima... :frowning2: Pepinovi v kočárku bylo asi dobře páč si nestěžoval :grinning:
12. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.