• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj,
tady taky ch..je a ch...je :grinning: . Vždycky si vzpomenu na Samotu u lesa...
Kosa jako v márnici... Jenda šel na dopravní hřiště - prostě idelání póčo na kolo :wink:

Claudi, tak dýni jsem taky nestihla, to je škoda, že ti jí někdo vymazal.

Jančo, s placentou nic novýho. Budu se muset objednat k doktůrkovi, aby zjistil co a jak. Chtěla bych ještě vydržet kv. Matesovi, tak snad to ještě vydrží.

Bledulko, vítek v Praze!!!!! Doma je stejně nejlíp, co?

Andulko, tak co kuličky, cucáš, cucáš...

Dneska se chystám s Jendulou na oční, už týden mrká jako o život. Nevím, jestli má zánět spojivek (mívá alergický) nebo má tik. Rozhodně jsem z toho na prášky. Snad to bude jen ta alergie a dostaneme kapičky. Stěžuje si, že ho oči bolí, ale obávám se nehoršího, že to má z jeho nové soudružky nebo žárlí na Matese :frowning2:. Chjo, náš super oční doktůrek odešel ze své ordinace a ordinuje jen na Bulovce. Tam se nemůžu dovolat. Možná půjdu proste jinam, alergii nebo kdyby potřeboval okuláre snad pozná každý obvoďák. Tak drže palce.
12. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Arwenka se neozvala? Snad je Nikýsek v pořádku.
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ludvi, arwi jsem tu dlouho neviděla, snad je u nich všed OK :wink: Palce budeme držet i na nohách, ať to s Jendou není nic vážného... :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
tak u nás už taky přestalo lejt :slight_smile: hurá

dneska Ondra stával po prd..... řval jako by ho na nože brali, ta jsem ho nakrmila a uspala a on už dvě hoďky chrupká v postýlce, tak snad se vzbudí, než zase začne pršet a stihneme procházku, nějak jsem si na ně zvykla a když nejdu mám absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jdu si najít rukavice, aby mi nezmrzli prstíky při kočárkování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky,

andulinku – to, že jsi v noci neměla sílu odsávat, naprosto chápu :slight_smile: já si kolikrát říkám, že ráno vstynu kolem šesté, abych stihla něco v domácnosti, dokud prcek chrní a ještě jsem to neudělala spím, dokud chrní i Ondra
a s krbem tedy neporadím – my jednou budeme mít krbová kamna (už je sice máme koupené, ale letos se nějak nestihl udělat komín :frowning2:), ale švagrovka má normálka klasické otvírání a nestěžuje si :slight_smile:

Bledulko – Honza je zlatíčko, viď? Tak si užívej klídeček doma :slight_smile:

Klarko – my jsme pořídili Manducu – zatím v ní Ondráška tedy moc nenosím – spíš vozíme kočárek, ale jsme s ní taky spokojeni
V Praze je určitě pár obchodů – kde si můžeš obě nosítka porovnat a vyzkoušet – zkus se mrknout na netu
Ty jo, Ondrášek spinká dvě hoďky takhle přes den? Tak to se nám už dlouho nestalo :frowning2:

Ludvi – já myslím, že to spíš bude na kapičky. Když by potřeboval brýle, tak by ho bolela hlava a možná by trošku mžoural :-; Neboj, bude to v pohodě.
12. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojda maminy :slight_smile:

tak už jsme zpátky z víkendu, bylo nám moc fajn :wink:
v sobotu jsme měly srazík holky ze základky. Udělaly jsme ho u nás, abych se v té zimě nemusela nikam vláčet s lucinkou a taky bych s lucinkou nešla do žádné pizzerky nebo restaurace. Bylo to moc fajn, holky přišly ve tři, daly jsme dortík a kafčo, pak jsme šly na prochajdu s kočárkem, tak kočárek putoval z ruky do ruky :grinning: , pak jsme se vrátily, objednaly pizzu, pojedly, pokecaly a bylo nám moc bezva. Už jsem potřebovala nějaký takový odreagování. Jen Lucinka byla ten den trošku mrzutá a odpoledne a večer pak dost plakala a nebyla moc u utišení. Myslím že jí trápily zoubky a nebo opožděná reakce na očkování :confused: no nevím, ale každopádně už je v pohodě.

Jeee, vy jste to zjistily,že jste těhotné v říjnu a já až v listopadu (a to jsem porodila mezi prvníma :sweat_smile: ) já jsem se to totiž dozvěděla docela pozdě, že jsem těhu, nic z počátku tomu totiž nenasvědčovalo a dokonce jsem měla i MS, když už jsem byla těhu.

Bledulko: to je dobře, že už jste s honzou zase konečně spolu :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Do albíčka jsem šoupla fotky z vítání občánků :wink:
12. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
iluš - moc pěkné fotky z vítání i ty z domova :slight_smile: Lucince ty naušničky úplně svítí...fešanda je to :slight_smile: Srazík s holkama ti bodnul, viď? Je to fakt potřeba občas se odreagovat a pěkně so poklábosit.

jani - vstát ráno v šest, tak to jsem si taky někdy říkala, ale nikdy se tak nestalo :grinning: :grinning: přesně jak povídáš, dokud prcek spí tak nevystrčím z pelíšku ani nos :wink: a když nestihnu udělat něco co jsem si na ten naplánovala,tak si řeknu: a co, zítra je taky den, ne? :grinning:

tak já vloni touhle dobou měla tři týdny plné napětí, protože jsem byla 3 dny po IVF a v sobě měla dvě embryjka a čekala na první testování jak to všechno dopadne :wink:
12. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojte kocky :wink:
tak jsem docetla, ale asi nezvladnu na vsechno zareagovat,takze sorry :grinning:

claudi, to jsou ale zmetci s tou tykvi :angry: bych se rada podivala :sweat_smile: a jinak jsi mooooc sikovna, ja vzit hacek nebo jehlice do ruky, tak si je urcite zprovazkuju dohromady :grinning: :grinning: vsechny, co umite hackovat nebo plest mate muj obdiv :wink:

andulko, s dvirkama ti nepporadim, krbik nemame (snad jednou mit budeme) :grinning: a copak dela mlicko? ja si zatim nemuzu stezovat...malej saje jak o zivot a tak se porad dodelava :grinning: obcas mi taky prijde, ze je malo ale zatim to asi staci :wink: a nic si nedelej z toho, ze jsi neodsala....ja jsem nekdy tak hotova, ze prcka prebalim jen jednou za noc....teda kdyz neni pokandenej :wink: a v posledni dobe v noci nekakame, takze jenom nakojime a chrupeme dal :grinning:

bleduliii, tak konecne doma, co? a vsichni celi a zdravi :grinning: jeee, ten tvuj chlap je vazne poklad :sweat_smile: o necem takovym si muzu nechat jenom zdat :confounded:

iluss, fotecky jsou mooooc hezky :slight_smile: my na vitani nesli :stuck_out_tongue_closed_eyes: lucinka uz je pekna frajerka :wink:

ludvi, jeee, ty budes teda financne nad vodou, co? delat stavebni dozor a jeste svacinarku :astonished: holka, te obdivuju, jak to zvladnes....jeste s tou tvoji velkou rodinou :grinning: :grinning: :grinning: hele, ja kdyz byla mala, tak jsem taky mrkala jak o zivot....dokonce si pamatuju, ze mamku se mnou poslali k psychologovi :astonished: ani nevim, co zjistili, ale psychopat jsem asi nebyla a nejak me to preslo samo....mamka rikala, ze ten doktor byl vetsi debil nez ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: obrazne receno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

klari, co prdiky? uz je to lepsi? ti holka nezavidim, my je meli asi tri tydny a sla jsem se z toho zvencnout :confounded: my mame klid od svestkovyho obdobi....cpala jsem se svestkama a pomohlo to...od ty doby klid :wink: tuk tuk...
12. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
jdu vlozit nejaky fotecky :wink:
ahoj claudi a iluss :wink:
12. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo a dneska mi přišly dvě obálky, v jedné byly 4 vzorky prvních kašiček od Nestlé a ve druhé 2 od Beby :wink: když to takhle půjde dál, tak dlouho nebudem muset kupovat žádné příkrmy :grinning: :grinning: :grinning:

claudi: já taky vstávám až s prckem v devět :wink: dřív se z postele nikdy nevyhrabu. Ale zítra bohužel budu muset, protože jsem ráno na půl desátou objednaná k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já chci taky umět háčkovat!!!!!!! claudi: ty čepičky jsou opravdu nádherný! nechtěla bys je dělat na kšefty??? :wink: :grinning:
12. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
len: krásný fotky, filda už je kus chlapíka! :wink:
12. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
jinak jsem si koupila na zkoušku to gravimilk (vanilkové). A žádný zázrak to tedy není, jako je to tedy docela dobrý, ale že bych na tom byla ulítlá a musela si to koupit znovu, tak to asi ne. Jsem od toho asi čekala víc a nebo jsem dost zmlsaná :grinning:
12. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
taaaak, fotecky vlozeny :slight_smile:
tyyyjo, odkud vam chodej obalky? :confused: mne nechodi vubec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
iluss, bleeee, zubar :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky se budu muset objednat :confused: a jak to gravimilk chutna? to se kupuje v lekarne?
12. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
len: v porodnici jak nám dávali ty dva kufříky,tak u toho byly nějaké dotazníčky, které jsi mohla vyplnit a odevzdat a sestry to poslaly. A teď nám chodí ty vzorečky a dárečky.

gravimilk se dá koupit v lékárně i v drogerii. Dělá se vanilkové a čokoládové. To vanilkové chutná jako klasické sušené mléko a to kakaové bude asi něco jako slabší kakao.

já jdu k zubaři jen na prevenčku,takže snad pohoda :wink: i když trošku nerva z toho mám, protože měním zubaře a k tomuhle jdu poprvé, tak pořádně ani nevím, kam přesně jdu a jaký vůbec je. No do telefonu moc výmluvný a příjemný nebyl,t ak jsem zvědavá, jaký bude naživo :confused:
12. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
leni - ahoj :slight_smile: já jsem v noci taky KO a jsem ráda, že jednou-dvakrát přebalím a ještě odsávat, tak to bych teda taky nedala...co Filda, jak se mu vlastně líbí všechny ty věcičky co mu mamka-ještě jako těhulka- na aukru pořídila? myslím, že ho můžeš tak 5x denně převlékat, co? :grinning: my jsme toho taky měli a máme hafo a taky se nám stalo, že něco měl na sobě jednou či dvakrát a nebo taky vůbec /třeba na to zrovna nebylo počasí nebo to bylo hodně vespod v komodě :grinning: / a už z toho vyrostl...

iluš - na kšeft to asi ne, zas tak dobrá nejsem a hlavně když je dělám jen tak, tak mě netlačí čas nebo nějaké nepovedené oko :wink: ale právě jsem ti chtěla nabídnout, že pokud ta poslední (červenou co mám v albíčku) /je to dárek pro malou slečnu, ale nevím jestli jí už nebude malá/, no pokud by jí byla malá, tak bych tě požádala o adresu a poslala bych ji Lucince /samo, že gratis :wink: / Takže dám pak vědět jak to s velikostí dopadlo...

jo Leni, mám doma ten šátek od Bledulky, budeš chtít šátkovat nebo to zkusit? když tak písni adresu a já pošlu /bledul se nabízela, takže je to povolené :wink: /, nám leží doma ladem, šátkování se u nás neprovádí..
12. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
iluss, hmmm...tak ty kufriky jsem propasla.....my si je mohli vyzvednout v nemocnicni lekarne, ale bohuzel je zrovna nemeli a jeli z prahy pryc :frowning2: takze zadny vzorecky, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
claudi, no ani mi nerikej...taky objevuju porad vecicky, ktery jsme ani nemeli na sobe....to pocasi zastavkovalo :unamused: treba bude mit filda brachu a ten to unosi :grinning: :grinning: hele, s tim satkem....mne ho dala kamaradka a jeste jsem ho ani nevyzkousela :confounded: ale slibuju, ze zkusim :grinning: i kdyz nevim nevim, jestli uz ma prijit zima, jak strasej v televizi.... :confused:
12. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
jeeee, claudi, to by bylo báááájo :slight_smile: ta čepička je moc krásná!!! tak mi pak kdyžtak dej vědět :wink:
12. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
leni - no zkoukla jsem ti alboně...super rodinka :slight_smile: dobře, tak šátek je tu k dispozici někomu dalšímu nebo ho pošlu zpět majitelce... :wink:

iluš -jo jo, dám vědět... :wink:

pepino na mě volá, tak jdu krmit :slight_smile: , dobrou a hezké sny
12. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
holky, tak u nás s těma neunošenejma hadříkama je to to samé. Lucinka unošila tak čtvrtku toho, co všechno měla. Oblíbily jsme si několik hadříků a ty jsme nosily pořád dokolečka a spoustu věcí ani neměla na sobě a už z nich vyrostla. Ale za chvilku už nebude mít pomalu v čem "chodit", měly jsme spoustu hadříků na malinké miminko a na větší už skoro nic nemám, tak musím pomalu ale jistě dokupovat. ALe už to nebudu tak přehánět, už koupít jen pár kousků od velikosti a bude to :wink:
12. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hehe, iluss, my jsme na tom uuuuplne stejne :grinning: momentalne mame nedostatek overalku na spani....
12. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
no jo, jako tehule jsme mely velky oci a chtely jsme mit ty nase prvorozeny nejkraaaasnejsi :grinning:
12. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojda.

Leninko, zdravím a doufám, že už za námi budeš zase chodit pravidelně. :wink: :slight_smile: Filda je krásnej klučík a už vím, po kom má tu pusinu - no to je celej Tvůj taťka! :grinning:

Claudi, já jsem "hejmu" stihla!!! :grinning: :grinning: Byl fakt super a celej oranžovej! Hihihi!

Il, s tím gravimilkem máš pavdu - chutná to jak sušený mlíko. Bylo to moje první myšlenka, když jsem to ochutnala.n :sweat_smile: Ale s mlíkem místo vodou je to lepší. :wink:
Lucinka smíšek. :slight_smile: Je to stejně zajímavý, že se dětičky udrží takle propnutý, když se s nima "lítá".

Ludvi, snad bude Jenda v pořádku a bude to jen ta alergia. :wink: Jak dopadla Terčina přestavba?

Psala jsem si s Arwen. Stýská se jí po nás a je v jednom kole. :confused: Nikýsek jde na kontrolu až v listopadu, takže zatím nic neví. :confused:
12. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Co se mě týče, tak mi je dost mizerně. Babičce teď není dobře (té, co jsem nedávno psala, že se dostala z rakoviny, tak to byl planý poplach :cry: ), tak posouváme návštěvu Pardubic na tenhle víkend. A malování Domečku odsouváme na jindy.

Mlíčka je zdá se zas o trošku víc. V noci jsem se chystala jít odstříkávat, ale ten náš miláček mě zachránil, páč si se zavřenýma očičkama řekl o mlíčko a vypil obě prsíčka. :slight_smile: Kuliček už jsem vycucala jedno balení a teď cucám další. snad nebude 3. potřeba.

Břicho mě pořád pobolívá, stále krvácím, ale už neberu antikoncepci. Dneska jsem ji vysadila. :frowning2: Doufám, že přestanu konečně krvácet a vrátí se mi mlíko v plné síle.
Jen nevím, jak to budem řešit s tulinkáním. Gumičky namáme ani jeden rádi (já jsem z toho i odřená) a nevím, zda můžu věřit gelům. :confused: Nemá te s tím některá zkušenost?
12. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
ahojky andulkooo :slight_smile:
no urcite se budu snazit dochazet pravidelne :wink: hi hi, s tou podobou na myho tatku jsi me rozesmala.....ale uz jsi druha, kdo to rika :grinning:
a jakpak se mate vy? uz konikujete? nam se do toho nejak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
hehe, konikujete.......myslela jsem pasete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
andul, snad to vysazeni antikoncepce pomuze.....s gelama zkusenosti nemam :unamused: my kdysi tulinkovali jen tak a davali si proste majzla....asi to neni nejspolehlivejsi, ale vyslo to :grinning: :grinning: :grinning:
a s babickou je mi to lito....takovy veci jsou vzycky mrzuty :frowning2: drzim palecky,at je lip....
12. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Leni, na té poslední fotce z alba (jak má Fildíka dědeček) je to úplně jasný. Ta pusa je jak přes kopírák. :grinning: :wink:
Vítek koníčky pase ze dne na den líp, ale zatím mu to taky moc nejde. Hlavně na bříšku dlouho nevydřží. Nicméně se Ťulda už pokouší otoči na bok, ale taky zatím marně. :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
hmmmm, nam se na brisku taky moc nelibi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Leni, to přijde,neboj a pak kluky z břicha nedostanem. :wink: :grinning:
12. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.