• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Pověsila jsem prádlo a šla bych spát, ale musím ještěchvilku odsávat, aby bylo mlíčko.
12. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
jj, jsou to lenosi :grinning: :grinning: :grinning:
andul, mne na mlicko pomaha cajik....nejvic bio pro kojici matky od apotheke.....
12. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
vypiju tak dva litry denne a mlicka je hafo :grinning: posli vitka, ja ti ho nakojim :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
Leni, jáuž kojočaj nemůžu ani vidět. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denně dám třeba i 3l. Asi teď zkusím chvíli pít od jiné firmy.
12. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
A Víťu bych poslala, ale než bysmepak dojeli z Děčínadom,byl by zase hladový. :sweat_smile: :grinning:
12. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
a jakej pijes?
12. říj 2009 ve 23:42  • Odpověz
mne tenhle docela chutna....udelam si vzdycky litr najednou a piju ho studenej na zizen :wink: vlastne ani nic jinyho nepiju :confused:
12. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
Nic moc, ale každá 60tka mlíka dobrá. :slight_smile: A teď hoooonééééém do postýlky!

Dobrou nocičku!
12. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
F"ur Mama od Babylove. ALe mímtu nějaký od Leprosu (nebo jak se to jmenuje), tak zkusím asi ten. Já krom toho čaje a Vitakávy taky ne.
12. říj 2009 ve 23:53  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

teda řeknu vám, že už jsem dlouho nevstávala takhle brzo (v 7 hodin :sweat_smile: ) a vůbec se mi nechtělo, kdybych nemusela, tak se v posteli válím ještě teď. Ještě že je Lucinka spavec a ráno mě nechá vychrupkat až do devíti. Nevím co bych dělala, kdyby se budila třeba pravidelně v šest. Ona se teda takhle probudí, ale napije se a jde zase spinkat :wink:

koukám, že jste zase ponocovaly :wink:

len, te´d mě tak napadlo, zkus se zaregistrovat na stránkách www.kojeneckavyziva.cz (to jsou oficiální stránky na dokrmovací výživu Nestlé - Beby), třeba ti pak taky začnou chodit ty vzorečky.

ANdulko: babičky je mi moc líto. Ale zkus to brát statečně, když budeš hodně smutná, tak to vítek pozná.
Jinak s gelíkama taky zkušenosti nemám, tak asi moc neporadím :confused:
13. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Holky donedávna se Lucinka na bříšku taky děsně vztekala, ale už si na to celkem zvykla a jde jí to a začíná se jí to líbit.
13. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

mě se taky nechtělo z pelíšku ven, ale bylo půl devátý a to už na vstávání docela šlo :wink:
Il - držím palce ať u zubaře dopadneš dobře a nedělá ti žádné au au zákroky :wink: To si tam bereš Lucinku sebou dovnitř do ordinace nebo máš hlídání?

holky, taky piju jen kojící čaje a vodu z kohoutku...dřív mi teda vůbec nechutnala, ale co nemůžu bublinky, tak mi připadá zbytečné kupovat neperlivou a piju tu vodovodnickou :slight_smile: Kojčaje jsem vyzkoušela víc značek a nejvíc mi chutná ten od Lerosu, takže bumbám a bumbám....My se u tuli tuli nijak nechráníme, páč když mám ty vejcovody neprůchodný, tak jsem si žádnou antikoncepci nenechala napsat.... A pasení koníků? Tak jako jak dám Pepina na bříško, tak za chvíli se začne vztekat...se mu to teda moc nelíbí, hlavičku zvedá pěkně, to jo, ale břišní poloha zatím není jeho oblíbená :slight_smile: tak jsem se trochu vyžvanila a jdu se převléknout z pyžama a trochu se zkulturnit... :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
bré skoro poledne

len, prdíky nás stále neopouští :confounded: :unamused: , ale už jsme se je nějak naučili zvládat, ráno nás to prostě zbudí, tak namažeme, namasírujeme, zacvičíme a většinou se vykakáme, pak se napapáme a jdeme spát, dneska jsem se vyspala vstávali jsme až v deset :grinning: :confused: , ale je pravda, že se mu nějak špatně usínalo, usnul v půl osmý a ještě v půl jedenáctý se vrtěl v postýlce
Filip je krásné mimi :wink:

andul, je mi líto s babičkou, snad se to ještě dá nějak zachránit :slight_smile:
s tou antikoncepcí, mě teda taky moc nevyhovuje, mám snědený první plato a z toho jsem 10 dní krvácela :frowning2: na což teda nejsem vůbec zvyklá, tak jí doberu a nechám si napsat Loges, kterej jsem brala před těhu a byla jsem s ním spokojená

iluss, pěkné fotky z vítání, taky už se těším, snad to bude v tom listopadu

claudie, sice nekojím, ale i když jsem kojila, normálně jsem vodu z vodovodu pila a piju i teď, zdá se mi chuťově dobrá a určitě nebude závadná :slight_smile:

dneska to vypadá venku líp, i když je teda pěkná kosa, včera jsme tu procházku nezvádli, než jsme se najedli a oblékli zase lilo, tak snad si to dneska vynahradíme
13. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak už jsem zpátky. U zubaře teda nic moc. Akorát jsem naštvaná na toho svého předchozího zubaře. Vždycky když jsem tam přišla, tak mě skoro mezi dveřma prohlídnul (no spíš moc ani neprohlídnul) a řekl že dobrý a bylo to. No a teď jsem přešla k jinému, je to takový starší a moooc milý pán. Má úžasně vybavenou ordinaci. No tak mi dneska kompletně prohlédl všechny zuby, tak mi tam našel dva kazy (a to jsem byla v květnu u toho bývalého a ten tam nic nenašel, nebo možná ani nechtěl hledat). Tak mi dneska dva zoubky vyvrtal (auauauuuu) a jeden trošku zbrousil. Ale už je hotovo a nic mě nebolí :wink: jen nesmím ještě tak půl hodinky jíst a já už mám straaaašný hlad!

Lucinku jsem ráno dovezla ke švagrové a ta mi ji dopoledne pohlídala. Ale prý celé dopoledne probrečela, no jooo, je na mě zvyklá a taky jak byla v jiném prostředí, tak z toho byla trošku nesvá. A to jsem myslela, že bude celé dopoledne spinkat jako vždycky. Ale jakmile jsem si pro ní přišla, tak se usmívala a měla pusu od ucha k uchu :grinning: Te´d už jsme doma a malá spinká (dospává to dopoledne).

claudi: tak to já vodu z kohoutku pít nemůžu, protože tu máme strašně hnusnou a tvrdou vodu, která mi vůbec nechutná. U rodičů je voda výborná, tam ji taky piju z kohoutku, ale tady je to fakt hnus, tak si ji musím kupovat. Ale naštěstí tu máme nedaleko baráku ty stroje na dotáčení vody, tak si ji kupujem tam.
13. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojda,

tak Vítek spinká a já místo abychsi lehla k němiu nebo vyžehlila či si konečně nabarvila vlasy, tu hodinu odstříkávávm a odsávám mlíko. :frowning2: A výsledek? necelých 80ml z obou prsou asi 4h po posledním kojení. :confused:
Claudi, kolik jsi toho najednou odstříkala Ty?

Jéé, venku leje jak z konve!

A až na vzdálenost 4m přes pootevřený dveře slyším Víťu jak kadí. :grinning: A mohutně se u toho povzbuzuje. :grinning: :grinning: Z čehož vlastně vyplývá, že je vzhůru, co? Jdu na něj nenápadně juknout. :wink:
TAk vzhůru je, stále tlačí a vypadá docela spokojeně. Nojo, hoví si v teplejch hovínkách. :grinning: Aáá, už natahuje. Tak jdu přebalit. A doufám, že nebudu muset prát punčocháčky.
13. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
klarko - co u vás procházka, dopadla dneska? u nás teda pěkně cedí :angry: dopoledne to docela šlo, jela jsem do města a tchýňka vzala malého ven, tak se pěkně na vzdoušku prospal, ale teď jsme doma a uvidíme jak bude ještě, když tak ho šoupnu do kočárku a půjdeme pod střechu do pergolky :wink:

il - tak bylo au au au :frowning2: , no ale to je dobře, že máš teď pečlivého mudra, budeš mít zoubky v nejlepších rukou...já bych taky měla zajít, byla jsem naposled jako těhu, myslím, že v lednu nebo v únoru...

andul - mě to odsávání zkraje šlo taky po ttroškách, třeba 60 nebo taky jen 40...ale asi po třech čtyřech dnech jsem měla tak cca za 10 min tu 150 plnou.../z obou prsou/...teď jsem zase pár dní neodsávala, tak budu muset začít bo za 14 dní mám zase školu, v mrazáku sice ještě něco je, ale musím doplnit zásoby...jo a já odsávám hned po kojení, to mi jde nejlépe...no a taky první dny jsem odsávala poctivě i v noci, ale to bylo za trest.. neboj, ono se to tělo rozkojí a mléka bude habakuk :wink:
13. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
claudie
procházka dopadla, no jak bych to řekla, pěkne na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si představte, že u nás sněží :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: sice je to takové to mokré, pak zas leje, no a teď tam svítí sluníčko, to je teda počasí :sunglasses:

holky jak vypadá u vašeho pracka reakce na tuberu, nevím přesně jak by to vypadat mělo nebo nemělo????
13. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
cože, už sněhánky u vás? :confused: u nás jen voda...ale za to dost :angry:

nám přišla pozvánka na kontrolu toho očkování TBC /teda to už je ale určitě přes měsíc ne li déle/ a měl to dobrý...pořád to má na tom rameni takové červené kolečko, ale to tak asi má být
13. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ondra má na ramínku zarudlé místo, trochu pahorek a strup
na kontrolu jdeme 27.10.
13. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
řekla bych, že je to OK, my to měli taky tak :wink:
13. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
tak to jsi mě uklidnila, reakce, začla až teď do teď tam neměl skoro nic, tak snad máš pravdu a je to o.k. :grinning:
13. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Nazdárek!!!

Iluss a len - prckům to fotkách moc sluší!!! A vám samo taky :-; Filda je fakt pusinkou po dědečkovi :slight_smile:

Claudi - ty jo, já jsem už zapomněla, že máte Pepina přes IVF :slight_smile:

Jo, k zubaři bych se taky měla objednat. Už to bude pomalu rok, co jsem tam byla naposledy.

Holky, která z vás znáte adresu na arwen? Napsali byste mi ji do IP? Anebo její telefon? Mám doma jedno balení Sunaru, tak bych jí ho poslala :-;

No a k tomu pasení - Ondrášek je na bříšku docela rád (mrkněte na fotky) a v neděli už se dokonce na něj sám překulil :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
jani,písnu ti adresu
13. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Před chvilkou jsme se vrátili z procházky. No můžu vám říct, že jsme dvakrát pěkně zmokli a chvilku na mě padal i led. Ale Ondrášek si lebedil v kombinézce a bylo mu fajn :slight_smile:

Klarko - Ondráškovi přestalo trápení s prdíkama snad přesně ve třech měsících. Do té doby jsme bojovali každý den - a hlavně mezi šestou a sedmou ráno. A jakmile mu byly tři měsíce, přestalo to a prdí o sto šest sám a bez křiku :slight_smile:
K té reakci - u nás ani žádná reakce nebyla, takže neporadím. Ale vím, že někdy se kvůli větší reakci odkládá to normoš očkování hexou.

Iluss - já mám taky podobnou zubařku - někdy mi na preventivce jen tak koukne do pusy, řekne, že dobrý a příště mi vykládá, jak potřebuje vrtat hned na několika místech...
No jo, Lucince se stýskalo. Víš co vymyslela moje švagrovka? Když chvilku hlídala Ondráška a začal brečet, zabalila ho do mojeho svetru a byl klid :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
andul - šup sem s ní :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani, máš to tam. :wink:
Ondrášek je fotogenický, bude z něj manekýn! :grinning: :wink:

HOlky, tady taky padaly kroupy a jsou tu 4°C. :frowning2: A já bych spala a spala...

Jani, to je dobrej trik s tím svetrem. :slight_smile: :wink:

Klárko, taky se může v místě vpichu objevit bílý jakoby zahnisaný - to je taky v pořádku. :wink:
13. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
jani - Ondrášek se asi fakt rád fotí, že se všude tak krásně usmívá :slight_smile: hříbátka pase taky pěkně, šikulka malej :wink: Já mám taky adresu na arwen, ale andulín ti ji už asi písnul, že? Jsi hodná, že jí ten sunar pošleš, myslím, že bude ráda za každou pomoc :slight_smile:

a u nás taky byla první sněhovovodová přeháňka, tý jo, za chvíli budeme tahat asi sáně a beranice :grinning:
13. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
ahoj ahoj, stracená ovečka se ozývá po dlouhé době :grinning:, vůbec nebyl teď čas
13. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
objednala jsem fusak do kočáru, ten co mám se mi tam nevejde :angry: a kam bych narvala Ondru fakt nevím :grinning:

jinak jsem objednala na lacliku za 500, tak jsem zvědavá jaké věcičky dorazí pak poreferuju
13. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak asi tu žádnou nezastihnu co? vy jste noční sovy, to já chodím spát kolem té 22 někdy i dříve.

zkoukla jsem albíčka, krásné máme ty dětičky, il - krásné fotečky z vítání, slibuju, že je do albíčka taky přihodím, budu se snažit zítra :wink:.
Klarko, nám to vůbec nehnisalo, měli jsme to a máme krásně růžové, může se tam udělat stroupek, pokud by to hnisalo, tak bych asi zavolala dr. od toho jak se to hojí pak záleží, kdy se bude očkovat hexa.
náš Venouš taky nerad bývá na bříšků, vydrží tak 10 min. a pak začne brečet a vztekat se. A jak vám jde překulování na bříško? Na bok by to Vašíkovi celkem šlo, ale zatím se sám na bříško nepřekulí, tak mi dr. ukazovala jak na to a s pomocí hračky a mě se pak krásně překulí na bříško a hned na ručičky a krásně pase koníky.
13. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.