• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ludvi, hodne stesti pri krouzeni kolem atletaku....at ti kocarek neprimrzne k rukam :grinning: he he, byste byli dvojka, matejda se zamrzlou pusinou a tyn primrzla ke kocarku :grinning: :grinning: reklama na zmrzlinu MIMISEK :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
len s tím usínáním to máme stejný, naučila jsem se Ondru svazovat a on se pak líp vyspinká :grinning:
holky u nás je zima jak v Rusku, jen 2 stupně a sněží :angry:
14. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahojda klarko, no kdyz me se ho svazovat nechce, vypada vzdycky jak houska a strasne rve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tady je taky kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvedava, ktera z nas postavi prvni snehulaka :grinning: :grinning: bydli tu nekdo na horach? tyyyjo, vcera rikali v telce, ze v krkonosich ma napadnout az 70centaku snehu....to je uuuulet :astonished:
14. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
leni - si dovolím přeložit ludvískův slovník: znamená to autosedačka a sedačka na kolo /teda tak tomu rozumí můj mozek :grinning: /, tak doufám Ludvi, že je to tak správně a já získávám alespoň tři body ve vědomostní soutěži :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
já taky svazovala pepina, ale jen asi do třech týdnů, pak už ne...ale pomohlo to, jak píšeš Leni, že Filda hází packama, tak to náš taky dělal a tohle ho zklidnilo. Ale když z něj nechceš mít housku tak nee :grinning: :grinning:

hlásím, že u nás jsou 3 stupně, hnus fialovej a fujtajbl v jednom.... Odpolední procházku s kočárem jsem teda zavrhla, a Pepouše jsem fikaně uspala v kočáru v chodbě a když usnul, tak jsem ho vyexpedovala na balkon :wink: zatopila jsem si v krbovkách a popíjím kafíčko...no nemáme se my matky na mateřské nejlíp??? :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
zrovna se cpu, malej je na dece, rád by spal, ale nějak mu to nejde :unamused:

na horách nebydlím, ale jsem 550m nad mořem a sněhu tu bude určitě zase hodně jako loni :grinning: doufám jen, že to nebude už tenhle týden :frowning2:
14. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
klarko - já taky nechci sníh už teď...jen ať ještěmáme hezký počásko :wink:
14. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
dneska jsem mluvila po telefonu s mamčou a říkala, že by mělo být ještě teplo, tak už aby to bylo :grinning:
14. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile: jen vás v cukuletu pozdravím a zase mizím :slight_smile: od návratu ndělám nic jinýho než peru a žehlím-nestíhá to schnout ani...
včera adula dostal první hexu, s očkováním proti neumokokovi ještě chvíli odložíme.andulce děkuji za pozeptání se synflorix X prevenar,ale stejně nakonec jdu do prevenaru s největší pravděpodobností-akorát až naočkujeme všechny tři hexy...(ale koukám,že asi budu jediná,která upřednostní prevenar před synflorixem,že? )
jinak vážíme bez pár gramů 7 kilo,měřme 63 a jinak nic novýho...

hoky,až bude čas,tak snad dorazím a budu moci více pokecat,takhle ani nevím co u vás novýho... :confused: :wink:

mějte se krásně a pěkné odpoledne :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
bledul - tak pozor aby jsi pračku a žehličku nezavařila :grinning: Prádlo schne pěkně na prd....V neděli co jsem pověsila na balkon, tak jsem včera sbírala stále vlhké a dosušovala doma :unamused: Není nad to, když se v létě pověsí ven a za dvě hoďky je suché a krásně voňavé jak je na vzdoušku... No jo no, zima nám šlape na paty...
Adulka je už kus chlapa, krásně roste :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Zdárek,

Claudi, umíš pěkně překádat, šikulka. Autohačku vymyslela Terka, když začala mluvit :grinning: :grinning:

Dneska to bylo venku fakt huský, kláda, vychr. Fuj.
Matějdu jsem taky pěkně vychladila :frowning2: , byl celý studený :frowning2: A to měl bodýčko, svetřík a bundu, sice ne nejteplejší, ale zato byl ve fusaku :frowning2: . Asi jak jsem ho pořád vyndavala z auta a dávala do kočárku. Je z toho celej rozhozenej. Vždycky na chvilku usne a pak spusí řev. Chudinka malej.

O sušení prádla mi ani nemluvte :frowning2: , děs běs.

Bledulko, já jdu taky do Prevenaru. Ve středu jdeme na první dávku :grinning: :grinning: .
Možná, že je to ve finále úplně jedno, kterou vakcínu zvolíme :wink: .

Když už jsme u sněhu, nemáte některá tip na ubytování na horách blízko vleku?
Chceme jet na lyžovačku a nechceme dojíždět ke sjezdovce kv. Matýskovi.
14. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak mě z vás klepne! Když mám koně zaplýho celý den, není tu ani noha a jeden den si k němu sednu až večer a dočítám 2 stránky!!! :astonished:
14. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
ludvi - tak to nevím, ale určitě něco seženete...My chceme jet taky na lyžovačku, takový prodloužený víkend a povezeme sebou tchýňku jakožto hlídačku, abychom mohli v klídku lyžovat. Ale zatím taky nevíme kam...
14. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ludvi, tak já jsem hádala, že "cyklohačka" je helma na kolo. :grinning:

Já Vítkovi dávám na ven body s dl.rukávem, semišovou mikču, punčocháčky, semiš. dupajdy a svetřík. Capáčky na nožky, slabý rukavičky a čepku. V kočárku má flísový chlupatý fusáček, pletenou deku a peřinku. A jak dneska bylo hnusně tak i ten neprofukový a protipršací kryt - nějak mi to nemyslí, abych vymýšlela, jakse to jmenuje. :sweat_smile: A tu peřinku Vítkovi zvedám přžed čumáčkem nakolmo. Takže mu nefouká na obličejík a zůstává mu tam teploučko. :slight_smile:

Arwi, moc doufám, že bude Nikýsek vpořádku!

Deni, tu reklamu s misskou jsem asi neviděla.
Vítek se sice hrozně vrtí a snaží se převalovat na bok, ale zatím bezúspěšně.

Claudi, mně je teda od beránku pěkně blbě - záda, břicho, brní mi spodek a mám to hooodně silný. :frowning2: Myslím,že jsem pochopila, proč se tomu říká "krámy". :angry: Hlavně jsem už po těch 3 týdnech z toho dost unavená. :pensive: A musím uznat, že mi to taky v těhu nechybělo. :grinning:
14. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Andulko, alespoň máš co číst :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Claudi, Ludvi, já jsem zrovna dneska při procházce vzpomínala na italský širokánský sjezdovky. :dizzy_face: Byli jsme v Alpách s Tomem před 2lety (já poprvé) a naprosto mě nadchly. A jak tu dneska padal sníh (naštstí jen chvilinku), zastesklo se mi po lyžích. :confused:
14. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Andul, cyklohačka je u nás cyklosedačka na kolo :wink:
Ještě ti není dobře? A co ty testy na zánět, jsou v pořádku?

Claudi, jak to děláš ve škole s mlíkem? Odstříkáváš nebo máš prsa v pohodě? Přece jen jiný dny kojíš nepřetržitě.
Vloni jsme byli na super místě na Špičáku na Šumavě, ale zavánělo to tam plísní, takže s Matějdou se mi tam moc nechce. Majitel se sice dušoval, že s tím něco udělá, ale nevím nevím. Možná mu zavolám co a jak.
14. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jo Ludvi, Ťulda nedá bez bryndáku ani ránu. :grinning: A za denzvládne s přehledem proslintat dva! Až sebudou klubat zuby, tak mu asi pod bradu přivážu kyblíček. :grinning: :grinning:

MMCh- dneska mi psala maminka,co jsme spolu ležely v porodnici a jejich chlapeček má už dva zuby!!! :astonished:
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hm. tak to musí mít maminka radost.
Bohatě mi stačí, že mi Matěj natahuje prsa jako kšandy :grinning:
14. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
andul - dneska tu bylo trochu živěji :slight_smile: To máš jako menzes už třetí týden? :confused: No to mě z toho vomejou, jestli to budu taky mít nějak dlouho....Já jsem byla před třemi lety poprvé v Alpách, ve Francii a taky jsem byla total moc spokojená...super sjezdovky, super ubytování, jen ta cesta daleká...pak jsme tam byli další rok znovu a vloni jel Pepino beze mně, páč to jsem s břuchem nechtěla riskovat...už se na lyže moc těším :slight_smile:

ludvi - do školy si beru odsávajdu a tak dvakrát musím jít odsávat, jde to samo, páč jak ten den nekojím, tak jsou prsa tak našponovaný, že za pět minut na WC mám odsáto...pak to tedy vyleju, takže toho je docela škoda, ale to bych musela skladovat někde v kuchyňce v lednici a to už je moc složité... Na Šumavě jsem nikdy lyžovat nebyla, jezdíme spíš Jizerky a Krkonoše... Neboj, pán plíseň vyžene a bude rád, když přijedete... Co Jeník a Terka, lyžují rádi?
14. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ludvi, nakonec jsme je nenabíraly. Když jsem vysadila antikočku, začala odcházet sliznice. Takže to krvácení bylo asi způsobený nízkým rozdílem hladiny hormonů. Už dřív jsem s tím měla problémy a musela jsem mít dvoufázou antikoncepci,protože z jednofázový jsem měla zdvojený cyklus. :confused:
14. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
andul - u spolurodičky už mají dva zoubky? :confused: no to si sakra pospíšili... pepajs má ruce pořád v pusině jako když ty zuby už taky hledá, ale myslím, že zatím se neklubou...a my ani moc neslintáme. ale klidně může začít, páč bryndáků máme asi deset :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Claudi, no právě, manža taky pořád básní o Rakousku, ale ta cesta nás odrazuje.
Děti lyžují rádi a rychle :grinning: . Už jim nestačím :grinning: , před ostudou mě zachrání Matějda - na pár let zase nebudu nejpomalejší člen výpravy. Zase nemusím stát dlouhý fronty na vlek :grinning: .
Na Špičáku je to fajn, sedačková lanovka, tak si pěkně odpočineš.... A když není sníh, tak je to 10 km do Německa a tam je to super.

Cladinko, to máš o přestávách co dělat :grinning: , hlavně že to zvládáte.
14. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Claudi, v pokojový teplotě mlíčko vydrží 10h. A kdybys ho přelila do větší falšky, zchladila pod kohoutkem a strčila ho do termoobalu (např.: http://www.rajmaminek.cz/lahvicky/termoobaly/ :slight_smile: ), mohla bys z něj večer nakrmit Pepínka avečerní mlíčko odstříkat do mrazáku. :wink: Ale je to trochu pracný, to je fakt. :sweat_smile:

Právěže to mý krvácení asi nebyli beránci v tom pravým smyslu. :frowning2: ti začli asi až předevčírem. :confused: :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Koukám, že s antikočkou je to věda :astonished:

Mám v plánu upéct banánovou roládu, páč je zítra Terky Berky. Manželín chrupká na gauči a bude zase remcat proč dělám rochot se šlehačem :frowning2: . Sice mamka přislíbila dortík, ale měla bych se jako matka taky angažovat.
Nebo žehlit, toť dilema. U žehlení bych se alespoň zahřála, ještě pořád mi je zima.
14. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ludvi, ale Ty bys přeci muže nenápadně probudila šlehačem, bay nezaspal 2. poločas. :wink: :grinning:

HOlky, máte některá fusáček do autosedačky? Hodně to zvažuju, jezdíme celkem často. Ale nevím,zda to má cenu.
14. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Koukám na jídelní židličky a tohle jsem našla. Mohlo by to být dobrý na cesty. :slight_smile: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1115858#x
14. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
No právě, řve mi tady fotbal...
Matějda spí neklidně, tak asi zvolím variantu b - žehlení.

Andulko, kamarádka měla nafukovací židličku a tajně doufám, že mi jí lacině odprodá :grinning: .
Mám postarší fusak s dírama do autosedačky po dětech a dost o něm přemýšlím. Asi ho zítra naistaluju, přece jen je to auto studený. Zatím malého přikrývám, ale tím by odpadla padající deka do bláta...
14. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
14. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ta tvoje nevypadá vůbec špatně :grinning:

Pěkně vybírej, loučím se...
14. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.