• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss ano prodají ti to bez předpisu a pokud neseženeš tuhle značku existují i jiní značky pipet, u pejsků se to kupuje dle kil, nevím jak je to u kočiček :wink:
8. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Kvet, ahojda - ty gaťkymaj v drogerii DM. :wink: A kynuťáky bych si taky dala - domááácí!

Mně se vaří ten ovárek. :slight_smile: Trvá mu to ale nějak dlouho, až jsem z toho usnula. :sweat_smile: Asi si ještě na chvilku půjdu dáchnout,ať jsem na ten oběd hezky odpočatá. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ilus, všalmně se po Tobě a po Léně taky už stýská. :sweat_smile: Jak jsme tu pravidelně a ak některá "vypadne", tak jeto hrooozně znát. :frowning2:

Kvetul, mně by ty knedle stačily 4 a bez šlehačky - tu si udělám doma,abych mohla ten zbytek vyblízat. :grinning:
8. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
iluss: to nevím jak bych mu domlouvala s jedněma dupačkama :grinning: A velikost 50 máš? Tu kupovat ani nebudu, ještě doplním trochu tu 56 :slight_smile:

klarka: ty pipety taky používáme :slight_smile:

andul: dík za tip :wink: Ale už mám objednáno a drogerie DM tady stejně není. Objednala jsem při tom ještě pár věcí Radimkovi a sobě odsávačku na mlíko. Ta tekutina mi odkapává už od 20 tt, tak předpokládám, že mlíka budu mít dost :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Klárinko, jak ještě dlouho budeš v práci, chůdě? A co žába, zž jste domluvené,kdy přijde okukovat?
andul: ovárek je taky moooc dobrej.. s křupavým chlebíčkem a hořčicí... mňam
andul: taky si plánuju, že zdlábnu 4 :grinning: Teda doma ušlehanou šlehačku jsem už dlouho neměla, z lenosti kupuju ty ve spreji :grinning:
8. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
zatím jsem domluvená že budu v práci do konce května nástup na mateřskou mám kolem 20 června
s kočkou co tu bude za mě jsem dneska mluvila po telefenu, slíbila jsem jí hodit nějaké poznámky na papír, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat :angry: , od příštího týdne bych byla ráda, aby už docházela a zaučovala se :grinning:
8. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Kvetu, já bych snědla jenom ( :grinning: ) tři a ten jeden bych nechala na ochutnání miláčkovi mojemu, až by přišel z práce, víš? To já právě ráda domácí -mňaminky, mňam. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Héle, víš, že když si Ráďa počká dva dny po koníkovým termínu", že bude mít narozeniny jako ja? :slight_smile: :wink:
8. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
andul: neboj, teď mě tu budeš mít tak často, až ti za chvilku začnu lézt na nervy a budeš si říkat, kde jsou ty zlaté časy, kdy tu tak často neopruzovala :grinning: :grinning: :grinning:

kvet: já ti ani nevím, jestli mám 50, ale myslím, že pár malilinkatých bodyček tam je. Já všechno, co jsem dostala, tak jsem to nastrkala do skříněk a ještě jsem to pořádně netřídila. teprve teď se chystám koupit dětský prací prášek, všechno to přeperu, roztřídím a naskládám do skříněk. A pak teprve zjistím, co mám a co mi chybí. Ale když tohle všechno stačilo mojí ségře a švagrové, tak myslím, že to i mě bude stačit. mám toho opravdu hooodně.

mě se ještě mléko (nebo vlastně pesněji mlezivo) netvoří. tak doufám, že bude na konci všechno v pohodě a já budu moct kojit. Strašně by mě mrzelo, kdyby to nešlo.
8. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Kvet :slight_smile: koukam ze uz ti je lip.
Ja tech 56 taky moc nemam, kdyby se mala narodila moc velka tak o neunosime. Takze sem kupovala 56 spis jenom pres leto a pak 62, prece jenom u kosilek to je jedno tam muzes ohrnout rukavy tak sem ty maly moc nebrala. 50 bych koupila mozna tak do porodnice ale to ti reknou kolik asi tak prcek bude vazit a merit.

Holky klistata jsou previti, na me nastesti skoro nelezou, mela sem jich za celej zivot jenom par, asi nemam tu spravnou krev :grinning: Ale jak jen to pujde tak se dam naockovat.

jdu zkontrolovat ty testoviny v torube at nejsou na uhel :grinning:
8. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
andul: tééda... ty jsi ale hodná ženuška :grinning: Jinak já mám domácí mňaminky taky ráda, ale nesnáším pak to nádobí :confounded: Fakt by měl narozky jako ty? :slight_smile: No já doufám, že čekat po termínu určitě nebude a spíš doufám, že se narodí dřív, třeba už tak ve 38 tt, chtěla bych mít už tyhle nervy jestli bude všechno dobrý, za sebou. A jinak, kdyby se narodil jeden den před koníkovským termínem, tak bysme ho měli s manžou přesně k tříletýmu výročí od tý doby co jsme spolu :grinning:
8. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
ty sprejové šlehačky mě nechutnají, jsou takové umělé. Já miluju ty klasické domácí, mňam :slight_smile:

klari: já jsem své nástupkyni udělala taky manuál - jsem jí to sesmolila na osm stránek, všechno krok od kroku, aby když to náhodou zapomene, tak aby se tam mohla podívat a věděla co a jak :wink:
8. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Klárko, čím dřív -tím líp, že? :grinning: A je to tak - s těmi našimi zády si nemůžem být jisté nástupem až na mateřskou. Já sijdu zítra na gyndu pro neschopenku od 6.4. a musím říct, že jsem fakt ráda, že jsemvíceméně už doma. Dneska mě to zase bolí jak čert. :cry: Zapomněla jsme si vzít kapičky -blbka no! :angry:
8. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
iluss: Já chci teda kojit jen tak půl roku až maximálně rok, ale každopádně taky kojit chci. Neboj, mlíko se ti určitě pak udělá, vždyť je plno mamin, kterým se dřív netvoří :wink:

sister: ahojky :slight_smile: líp mi je, ale stav zůstává furt tak nějak stejně rizikovej :unamused: Jestli bude prcek velkej po tatínkovi, tak bude mít 53 cm, já jsem měla 50, tak čekám, že bude mít minimálně 50 a to se mi tak malý věcičky kupovat zdá zbytečný, takže ještě nějaký dupačky v 56 a pak uvidíme :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
iluss taky doufám, že jí manuál pomůže :grinning:
andul já musí zaťukat ťuky ťuk, záda jsou v poho, ale nějak mě bolí zase nožky a trochu natékají :frowning2: tak si myslím, že s tímhle budu mít průblém :angry:
8. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj Kvetu a Ilusko, ja se tady z toho zblaznim asi - sotva se trochu zapojim do konverzace, zas se na me nahrne hromada prace :slight_smile:
Byla jsem psat jeden uver a za chvili jdu do skolky na besidku :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Sis,co dáváš do zapíkaných těstovin? (Už jsme tu dělaly fr. brambory, tak se zase přiučíme zapíkaný těstovinky. :wink: :grinning: )

Kvetul, taky trochu doufám, že nebudem rodit "až" toho 13.6. (ale i 13.6. by mi nevadilo - pak dál už asi jo) -kv. těm zádům. :sweat_smile: A z datumů by se mi líbilo toho 30.5. ( :grinning: ), 3.6., 5.6. ( to by byl malej jako muž :slight_smile: ) a 6.6. (to zas jako dědové - ti jsou 6.4. a 6.5. :slight_smile: ) a pak 9. a 10.6. a 13.6. :slight_smile: Si ještě vymejšlím,kdy bych chtěla rodit - to je síla,co? :grinning:
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Kvet tak jestli bude velkej po tatkovi tak bych tech 56 moc nekupovala, pak to ani neunosite.

Iluss tak super ze uz mas net doma :slight_smile:

Je holky ja bych tak nakupovala ale musim pockat na vyplatu tak zatim jenom vybiram :slight_smile: Ale oblecku uz mam dost, musim to prebrat jestli jeste neco kupovat.
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Arwen, takže v plné (druhé) práci? Jéé, besídka! To si ji užij! Daneček bude určitěk sežrání! Holky,tyvaše děti jsou tááák krásný a okatý! :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
sister: kdyby byl teda velikej těch 53 cm, tak jak dlouho by asi tu 56 nosil?

andul: Hodně se rodí kolem úplňku :wink:
8. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Andulicku, sama jsem zvedava, co mi drobecek predvede, zkusim neco vyfotit, pujcila jsem si od Jardy fotacek :slight_smile:
Danulicek ma krasny oci po svem otci, to na nem je to nejkrasnejsi....
No, nemela bych v te druhe praci delat v pracovni dobe tehle, ale ta pulhodinka se zrtatila :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Arwi tak si uzij besidku :slight_smile:

Klari to bud rada ze te zada neboli, me jo, ale poradili mi uz par cviku na uvolneni. Akorat sem zdechla cvicit pravidelne :frowning2: A me taky otikaji nohy ale nastesti az vecer tak jsem si koupila podpurne puncochy a je to super, nohy me tolik neboli a neotikaji. Fakt doporucuju.

Andulko ja davam do zapikanejch testovin co me napadne. Uarim si testoviny , vymazu pekas nejlepe domacim sadlem :slight_smile: Dam tam nejaky maso nakrajeny na kousky co se najde, salam, klobasu, slaninu, proste podle chuti. Davam tam i zeleninu, papriku a rajcatka ale to nesmi jist i tchan ten zeleninu nemuze, dela mu spatne na zaludek, dneska sem tam nakrajela jarni cibulku a zkusila to posypat jeste oreganem. Necham to chvilku pict, pak to zaliju vajickem a posypu velkou vrstvou nastrouhaneho syra a necham jeste chvili dojit a je to :grinning:
8. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kvetul, a kdy že tam vychází úplněk? A taky hodně za bouřky. :wink:

Arwi, tak to se dá svést na oběd. :wink: Ale pozor,aby jsi z toho neměla průšvih!

Já už mám prasátkopřipravený skřenema hořticí na talířku a už jen čekám, až se mi v mrazáčku trochu zchladí Birellek. :grinning:
8. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kvet ja bych rekla tak mesic nebo dva. Vetsinou ta 56 odpovida 0-3 mesice. Ale vam by tak dva mesice asi vydrzela. Zalezi jak rychle malej poroste. To je u kazdyho mimca individualni.
8. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
sister a koupila jsi je v lékárně, zdravotnických potřebách ??? a kolik stály???
8. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak dámy, na zdraví nás všech a našich miminek i jejich tatínků! A těch větších dětí samo taky. :wink:
8. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
andul: 24.5. a 22.6. vychází úplněk :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
sister: tak to abych ještě dokoupila dost věcí v tý 56 :grinning:
8. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
andul: nech si chutnat :wink:
8. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.