• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ludvi, dobrou!

TAky jdu :slight_smile:

Jo a dala jsem do alba fotky z Vítání občánků. :wink:
14. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dala jsem do alba dvě nové fotky :slight_smile:
15. říj 2009 v 00:12  • Odpověz
HOla, hola, tak kde jste kdo?

Arwísku, ti Tvý koblížci jsou nádherný! :dizzy_face:

Ještě včera večer mi psala kamarádka, že má pro mě připravenou zimní kombinézku po svým synkovi, tak si pro ni po obědě jdem. :slight_smile: A bude už fakt potřeba,neb tuod ránasněží. :frowning2:
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
holky pomoc jsme úplně zapadaní a sněží jako o závod :angry:
15. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojte kocky......

no to je teda pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
koukam, ze snezi asi v cely republice,co?

jsem pekne nastvana.....delam tiramisu a normalne se mi srazil krem :angry: :angry: :angry: :angry: grrrrrr.......a to ma prijit navsteva....takze asi nestihacka :frowning2: nakazala jsem tatovi, at mi koupi dalsi dve mascarpone a zkusim to jeste jednou.....hmmm, to je urcite tim pocasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andulko, fotecky z vitani jsou hezoucky :sweat_smile: a vitek je vaaazne fesak :sweat_smile:

jdu vlozit par fotecek.....
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
he he, klarko, tak mamca se s tim pocasim sekla, co? :grinning: :grinning: :grinning:

claudi, to ti zavidim, ze muzes malyho expedovat na balkon....nam to tady v panelaku nejde :angry: :angry: :angry:

ludvi, tak co bananova rolada? :wink: terce vse nej nej ke svatku......
15. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
no to teda jo a nebo bude za pár dní zase teplo :grinning:
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
to bych se mozna i vsadila, ze nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
len, krásné fotečky, Filipek se krásně směje
15. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
jinak zdravím do zasněženého dne, u nás na Javorovým je 15 cm sněhu a před domem máme určitě více jak 5 cm. včerejší prochajdu jsem odnesla nachlazením, mám rýmu jak hrom :angry:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
arwi a andul, taky krásné fotečky, včera jsem fotila fotky z vítání, scaner doma nemáme, ale nepovedly se, skusím to za denního světla a vložím taky
15. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
já si objednala zimní kombinézu taky z bazaru na MK, je manšestráková, už se těším až mi příjde, penízky jsem paní poslala hned jak jsme se domluvily.
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojda maminy :slight_smile:

tak jsme byli s manžou a Lucinkou včera odpoledne hlídat děti naší švagrové. Šla ke kadeřnici. Tak jsme hlídali čtyřroční holčičku Esterku a rok a půl starého chlapečka Matěje. No zpočátku to byla sranda a pohodička. Jenže pak se Matějovi udělalo nějak špatně a začal strašně zvracet (ještě že mají lino, protože to bylo úplně všude). Tak jsem vrazila Lucinku Danovi, no a samozřejmě začla plakat, protože se zrovinka chtěla chovat u mě. A šla jsem převlíknout Matěje, protože měl tričko celý zeblinkaný a vytřít tu spoušť na zemi v obýváku. Když byl Matěj převlíknutý a obývák uklizený, tak jsem ho šla chvilku chovat, aby se trošku uklidnil, byl z toho celý špatný. Tak se mu za půl hodinky udělalo dobře a už si zase hezky hrál a usmíval se.
No a pak šla esterka na záchod na velkou. Ale toho teda bylo a nešlo jí to moc utřít, tak teď to bylo na manžovi, aby esterce trošku pomohl se záchodovými trablemi. Sice si u toho trošku stěžoval, jak to smrdí a tak podobně, ale zvládli to nakonec v pohodě :wink:
No a aby toho nebylo málo, tak se ve finále pokadila i Lucinka. Ale hoooodně, měla od toho zapatlaný i bodýčko. Tak jsem ji tam lehce ošplouchla ve vodě a navlíkla jsem jí jen dupajdy a svetřík, protože bodýčko bylo nepoužitelný. A jako na potvoru jsem si s sebou náhradní nevzala.
Takže to bylo docela akční hlídání dětiček. :grinning: :grinning: :grinning:
Domů jsme dorazili celí utahaní, ještě že máme zatím jen jedno miminko :grinning:

Holky, chtěla jsem se zeptat na uchování a skladování mateřského mléka. Jak dlouho vydrží v mrazáku, v čem se tam má skladovat a jakým způsobem rozmrazovat? Přemýšlela jsem, že bych si začla postupně odstříkávat mlíko a dávat do mrazáku, abych ho pak mohla využít na mléčné kašičky.
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Andulko: krásný fotečky z vítání občánků :slight_smile: moc vám to tam jako rodince sluší! Víťa hezky špulí pusinku, jako by chtěl někomu dát pusinku na tvář :slight_smile:

Arwi: dvojčátka jsou nádherný, hlavně jak jsou zachumlaní v těch kombinézkách v autosedačkách.

Len: Filda je frajer, jak se na těch fotečkách usmívá, tak to je opravdu celý dědeček :wink:

Len: taky bych uvítala balkon, vrazila bych tam nabalenou Lucinku v kočárku a nemusela bych jít mrznout ven. Takhle mi nic jiného nezbyde, než navlíknout teplou bundu a rukavice a odpoledne aspoň na chvilku vyrazit.

Klarko: no já taky slyšela, že se příští týden zase oteplí asi na 15°C
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
iluss, tak krásné zážitky z hlídání, třeba si zvykat co :grinning: :grinning: :grinning:

jo a na moučnivku, už ji nemáme, nám dr. dala tabletku NIZORAL, po 3 dny se dávaly osminky a už po druhém dni měl Venoušek čistou pusinku a zbylo nám i na jindy, kdyby to náhodou dostal znova. tak kdo bude mít někdy zase problém s moučnivkou, tak si o ni řekněte dr., ona řekla, že ta fialová vodička není zas tak účinná a ještě jsou děti a všechno total fialové.
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
ahojky

u nás jsme taky jako o vánocích, chumelí a chumelí... :slight_smile:

klarko - tak to bylo fakt akční hlídání, ale je vidět, že jste šikovní rodičové a krásně jste to zmákli :wink: ¨¨

tak já když odsaju a ten den to pepinovi nedávám, skladuji ho ve vyvařených skleničkách od přesnídávky v mrazáku, na kojení.cz jsem četla, že se může uchovávat v mrazu až tři měsíce, ale tak dlouho jsem to nikdy neměla... když ho mám v leničce, tak jen 24hod... Andul říkal, že při pokojové teplotě až 10hod. , to jsem ani nevěděla...a rozmrazuju tak, že nechám třeba hodinu před krmením vyndané z mrazu a pak až povolí, tak do lahvičky a tu dám ohřát do kastrůlku s vodou.... :wink:
15. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
sorry : s tím hlídáním kompliment patřil Iluš :grinning: :grinning: jsem hlava vykojená :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
claudi: díky za rady :wink: tak zkusím někde sehnat skleničky.
15. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
a ještě jedna rada: vždycky si na víčko nalepím polepku s datumem, kdy bylo mlíčko odsáto a kolik ho v té lahvičce mám ml.... :wink:
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
iluss, ja si koupila v lekarne sacky na mliko.....jsou teda zatracene drahy, ale asi dobry...jeste jsem je nezkousela
nasadej se primo na odavacku a je tam i radka na datum a tak....vyfotim je a vlozim
15. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
iluss, tak to jsi si uzila :grinning: :grinning: poklona matkam, co maj vic miminek :wink:
15. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak pytliky jsou vyfoceny a vlozeny :wink:
15. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
len, je to určitě dobrá věcička, ale stejně určo poslouží ty skleničky z přesnídávek :wink:
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
denis, no urcite je to levnejsi :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak já se loučím, jdu poklidit, dát do pračky, a uvařit si Coldrex
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky,

prosim Vas, mela jste nektera zanet mlecnych zlaz? Ja se vam rano probudila, desna bolest prsou, priserna zimnice, teplota, bolest hlavy, no sajgon. Pokud jste nektera mela, co jste s tim delaly? Mam dojem, ze jde jen dal kojit a cekat a sprchovat teplou....
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
malýmu se v kočárku líbí, není tam skoro vidět, ještě, že máme kombinezku, fusak se někde toulá :angry:

tak jsem měla čas a odhazovala sníh asi hodinu, vám teda řeknu napadlo tak deset cenťáků a furt se sype :confounded: :angry:
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahoj arwiiisku :slight_smile:
no ja zanet nemela....ale zkus odstrikat to mliko pryc....to je asi jediny, co pomuze... :confused: a mozna si pred tim ty prsa nahrat
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
arwi, miminka jsou sladoucky :sweat_smile: uvidis, ze malej bude v poradku....vzdyt se tvari tak spokojene :wink:
15. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.