• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
klarko - tak když je to originál fusak do xlanderu, tak by tam měl pěkně pasovat, tak snad se tam chvíli ještě vejdete :wink:

arwi - aachhh jooo, ty naše mamino nemocná :frowning2: Můžeš ty mít chvíli klid? :frowning2: Tak o víkendu jestli bude Jarda doma, se snaž co nejvíce ležet a odpočívat, ať se toho brzy zbavíš...No jo, když ty si taky nedáš pokoj, viď? Měla jsi tu návštěvu zrušit, teď kolem nich budeš ještě skákat. Ty ty ty, holko zlobivko!!!
Dej dětičkám ode mne pusinku na čumáček, už se moc těším až je někdy uvidím na vlastní oči ... :wink:

jani - to bude zase dilema vybrat tu autosedajdu, co? když ono je toho na trhu tolik, že člověk neví jestli to nebo ono...ale zatím máš čas na vybírání, když ji chceš kupovat za "vánoční" korunky :wink:

andulko - já chci taky masáž :slight_smile: se máte :wink: Včera jsem byla u kamarádky a ta má v obýváku na zemi pěnovky, aby si tam Martínek mohl hrát, páč mají všude plovoučku...říkala tedy, že už na nich moc nevydrží, ale už je mu taky 16 měsíců...a že je bude brzy likvidovat, tak jsem se přihlásila, že je ráda odkoupím :wink: A dneska jsem doma Pepinovi v obýváku udělala podobný prostor na zemi, dala jsem tam přeloženou larisu a na to takovou ještě dětskou prošívanou deku a jak tu řádí...kolem něho hračky a já se k němu taky vejdu :wink:
16. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
jejda arwen - snad to brzy přejde. Musíš holka odpočívat!!!

ahoj andulko - pěnový puzzle máme od švagrovky... na toho koníka se jdu mrknout - neznám ho

klarko - koukla jsem na tvoje úlovky z lacliku - večer se tam taky mrknu a třeba něco vyberu
16. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
jé, klarko, dobře si nakoupila...moc se mi líbí ta pruhovaná mikča pikča s kapuckou a ty modré tepláčky...To je vše jen za 500? to je super...Ondrášek bude frajer :sunglasses:
16. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
janca uričtě vybereš, mají tam fakt pěkný věcičky :wink:

claudie, to doufám, proto jsem ho taky objednala :grinning:
16. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

teda já jsem totálka zmrzlá. Venku je fakt hnusně. Dopoledne jsme byli v Lysé na nákupech a vyzvednout doobjednané fotky z vítání občánků. Totálně jsme zmokli a vymrzli, jen Lucinka byla v suchu a teploučku a celý výlet prochrupkala v kočárku.

Sis: vítej zpátky :wink:

Arwen: tak snad ti ty antibiotika brzy zaberou a bude ti líp :wink: Na návštěvu se vyprdni, neuklízej a zalez do pelechu, přenech děti jardovi nebo mámě a nech se opečovávat.

Klari: to ti přišly fakt krásný hadříky, asi tam pak taky něco objednám :wink:
16. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
pruhovaná mikča pikča, není mikča pikča, ale overálek :wink: a ty tepláčky jsou bezva, mám z toho radost, za pět set dobrý ne???
16. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Ondrášek se dožaduje pozornosti - taj šupajdím za ním. Zatím pa
16. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
tak jsem si dnes po jaké dlouhé době udělala wellness večer. Naložila jsem se do vany, dala zábal na vlasy a pleťovou masku. Chodím tu po bytě s tou maskou na obličeji jak bílá paní :grinning: jen doufám, že se drobeček nevzbudí, protože kdyby mě takhle malá uviděla, tak by se asi dooost vylekala :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
viděly jste ve zprávách, jak ten kočárek sjel do kolejiště těsně pod vlak? Teeeda, chudák ta mamina, muselo to pro ní být hrozný! Vždycky mě to teď sebere, když něco takového vidím. Včera ta Terezka a dneska tohle. Jsem na tohleto poslední dobou (co jsem máma) dost citlivá. Vždycky pak vezmu Lucinku do náručí a hooodně dlouho objímám!
16. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
DObrý večer,

před chvilkou jsem si sedla. Tom slouží a Vítek už spinká. Takže až si chvilku odpočnu,půjdu sbalit věci na cestu do Pardubic. Jedem tam zítra dopo a v neděli navečer se budeme vracet. Jedem se kouknout za babičkou.
A musím se pochlubit - dneska ani kapička krve a ani kapka příkrmu! :dizzy_face: Zdá se, že krvácení konečně skončilo a vrátilo se mlíčko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HOnem to ťukám, abychto nezakřikla. :zipper_mouth:

Arwi, doufám, že ATB brzo zaberou!
16. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jo a dneska jsem vážila Lucinku a konečně zase začla přibírat. Za týden přibrala 150g (takže už má 6945g). Tak mám z toho obrovskou radost. Nechtěla jsem už začínat s příkrmama. Chci počkat až do toho šestého měsíce. Tak snad jí to mlíčko zatím bude stačit.
16. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
jeeeee, to je komický, chtěla jsem si dát jogurt, ale jak mám tou pleťovou maskou stažený obličej (jak to schne), tak nemůžu ani otevřít pusu, abych tam vrazila lžičku. By to chtělo na ten jogurt brčko :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Iluš a brečím a brečím... Ještě že byl tenchlapeček už ve sporťáku, viď.V korbě by ho nepřipoutala a to by pak nejspíš dopadlo úplně jinak.Ani nechci domyslet. :cry: A vůůůbec bych se nedivila, kdyby ta maminka podala na tamní dráhy žalobu. Mně by rozhodně nenapadlo, že na peroně nesmím pustit kočárek. :confused:
16. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Iluš, dobrou chuť! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky mám to stejný, skoro jsem u zpráv brečela :sweat_smile: , taky jsem na tyhle věci citlivá :confused:
16. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
co jsem maminou, tak tyhle věci prožívám taky mnohem víc než dříve...ještě že tato nehoda nakonec skončila šťastně
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
to jo, ale bylo to šílený, myslím, že se mnou by to seklo :confounded:
16. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky, změňme téma...
16. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Andulko: to je super, že se vše vrátilo k normálu a máš zase mlíčko!
16. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
holky tady na těch stránkách je docela dobře a podrobně popsané zavádění příkrmů. Za nedlouho to určitě využijeme, mrkněte na to :wink:

http://www.kojeni.net/prikrmy.php
16. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky dorazil mi ten fusak, PPL jsou fakt zoufalci, měli dorazit mezi 4 a 6 a přijeli v půl osmý a tp jsem jim třikrát říkala, kde nás ve vesnici najdou :angry:
holky manžílek se dobývá na net, tak se mějte dobrou :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
já už se také loučím, půjdu chrupkat, dobrou :wink:
16. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojka,

taky jsem se vyděsila u zpráv, chudák máma i děcko. Mamina si myslím, jen popotáhla kalhoty a bylo.

Holky, neviděly jste dneska Krause? Byla tam Helenka Ondráčková, teda dlouho jsem jí neviděla, vypadá jako kačer Donald :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsme měli legraci u večerního koupání. Vyndala jsem Matějdu z vaničky a Jenda si napouštěl velkou vanu, ale nechal si v ní tu Matějovu :grinning: . Udělal si z ní lodičku :grinning: . Tolik jsme se chechtali, že jsem málem Matěje ani neoblíkla do pyžámka. Nakonec si tam vlezla i Terka!!! Dvanáctiletá slečna v miminčí vaničce ve vaně, to byl pohled!!

Arwen, ATB rychle zaberou a bude zase fajn. Je dobře, že jsi šla k dokimu.
Moje kamarádka takhle nešla, pak jí prso řezali a nařízli jí i žílu. Málem tenkrát vykrvácela... Lepší ATB a mít pokoj.

Bledulko, s dárečkama je to složitý, ale měly by mít děti přibližně stejný počet. Třeba jsem pak balila i drobnosti zvlášť, když měl někdo dražší dárek, prostě aby to nějak tak vyšlo spravedlivě. Děti jsou šťastný za každý dáreček., nějak to s nima nepřeháníme. Terka Vánoce vysloveně miluje. Už teď má v pokojíku vyrobený papírový řetěz, minulý týden si pouštěla koledy... Začíná dříve než obchodní centra :grinning: :grinning: . Už se těším na pečení cukroví a perníčků (doufám, že nás Matějda nechá tvořit). A teky doufám, že nebudou jako každý rok nemocný!!
Vás letos čekají krásné Vánoce. Tomík je ve věku, kdy jsou děti pod stromečkem nejkrásnější. Na to se zase moc moc těším.
Jinak samozřejmě držím palečky, aby měl manžel v pořádku všechny vyšetření a byl v pořádku.

Klárko, fusak dorazil, tak jsi spokojená?
My máme od Emitexu ten dvojitý a máme ho v kočárku dost našťouchaný v místě nožiček.
V tomhle místě je korba moc úzká.
16. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ill, tak ty si takhle užíváš s maskou?
Zítra dopolka jsem objednaná ke kadeřnici. Jsem teda fakt zvědavá jak to stihnu.

Andul, tak to je super s mlíčkem, co?
Šťastnou cestu do Pardubek, určitě babičku potěšíte.

Claudi, tak už jsi vytáhla Libertu?
Asi nás to brzy taky čeká. Možná x-landera převlíknu do sportovního a budu ho vozit v autě a balkóňák bude na delší procházky. Docela jsem pořád doufala, že zimu v korbičce nějak přežijeme, ale asi to nevyjde :grinning: .
Nevím jestli jsem vám psala, jak jsem zůstala trčet mezi pokladnama v Glóbusu? Jednou jsem tam prostě zajela s kočárkem a nemohla ven. Pokladní zavolala ochranku a ta nás naštěstí vyprostila :grinning: :grinning:

Budí se nám Budulínek, tak čauky.
16. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
Hezkou sobotu!

Omlouvám se, včera mi vypadl net a nechtěl naskočit. :angry:

Ludvi, takže ochranku na Matějdu museli volat, ten se váš Vrťapíra se nezdá. :grinning: :grinning: Jé, nedávno jsemsi na vás vzpomněla v knihkupectví, když jsem tam viděla knížku Příběhy dektiva Vrťapky(nebo tak nějka seto jmenovalo). :slight_smile: A detektiv Vrťapka je jezevčík s holmesovskou čapkou a dýmkou. :grinning: Znáš tu knížku?

Já jsem tak ráda, že jsme koupili ten V-Cross. :slight_smile: Sice nám na něj zapomněli nalepit značku, ale Víťa se do něj krásně vejde. :slight_smile: ťuk ťuk! :zipper_mouth: :grinning:

Jdu si vypít kafíčko (lépe řečeno vitákávičku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:), dobalit věci a jedem na východ. Ještě nakouknu, než vyrazíme. :wink:
17. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
17. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

andulko,dobře dojedte a hlavně potěšte babičku.... jedete jen na otočku,že?

za odkaz děkuji,dvd s mašinkou jsme kupovat chtěli,takže odkaz se moc hodí :slight_smile: děkuji :slight_smile:

jdu péci buchty-jedme k dědovi,tak mu něco napeču....
17. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Hezké dopoledne,

andulko: hezky si to u rodičů užijte!

já jdu teď žehlit a vařit, pozvala jsem rodiče na oběd, pak se všichni společně sbalíme a jedeme k bráchovi slavit svátek jeho dvouleté dcerky Terezky.
17. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
ahoj iluško :slight_smile:

holky,tak nějak jsem zkusila zapátrat v paměti,co se nám u tomíka okolo půl roku věku hodilo...třeba se někdo inspiruje

Válec na lezení –docela fajn,tomík se s tím pěkně vyřádil svýho času
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pro-nejmensi/shelcore-valec-na-podporu-lezeni

sedátko do vany- pro nás taky super věc
http://www.pacipaci.cz/665-sedatko-do-vany-aquababy.html
http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/sedatka-do-vany-185/

skládačka s rolničkou-měla kamarádka s chlapečkem a moc pěkná hračka to je
http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=bubrilliant&id=41167

silikonová lžička-určitě skvělá věc-neměla jsem strach,že bych poranila dásničky tvrdým plastem,měla jsem tu z misky v posledním odkaze
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5897-saro-silikonova-lzicka-ultra-flexible
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7297-farlin-silikonova-lzicka
http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/Tommee-Tippee-2-misky-s-vikem-a-lzickou-6-8-m

vkládačka-ta první je úúúplně super-stojí sice dost,ale kostky jsou oblé,neostré a dost velké na to,aby to dítě strčilo do pusy
v druhém odkazu je vkládačka,kterou jsem u nás vyhodila-relativně malé kostky,tom si ji jednou strčil do pusy a zasekla se mu tam ostrou hranou-takovouhle vkládačku už nikdy víc
http://www.kupujhracky.cz/tolo-565/2886-tolo-poznavani-tvaru---valec.html
http://www.hracky-pisko.cz/vkladacka-kostka-mimi-s-tvary-p-3380.html

vodolepky do vany
http://bramburka.cz/cz-detail-228133-vodolepky-velka-sada-30-ks-.html
17. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky, jedem. Přijedemzítra v podvečer.
Hezký víkend!

Bledul, na ten válec jsme si vůbec nevzpomněla a to se naněm nejmladší segra válelaještě ve školce. :grinning: A na vkládačky jsme už taky myslela, jan jsme nemohla vymyslet, jak se to jmenuje. :sweat_smile:
17. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.