• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledulko: díky za odkazy, dobré tipy na dárky :wink:

tak jsme se vrátili z té oslavy svátku mojí dvouleté neteře. Jen mám z toho takové rozpolcené dojmy. Moje mamka udělala krásný a hooodně velký dort a přivezla ho tam. Všichni jsme se na něj těšili, jak si ho dáme, a oni ho strčili do ledničky a ani nám ho nenabídli a zůstal v lednici po celou dobu naší návštěvy. Asi si ho schovávali pro druhou oslavu s druhými prarodiči. Je sice fakt, že tam pro nás měli připravenou bábovku a pár jednohubek, ale my bychom radši toho dorta! :sweat_smile:
17. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Custe kocky, preju hezky vecer......

tak jsem vas trochu prolitla.....hele, co je to ten isofix? :confused:

jinak jsem fakt ada, ze neresime problemx-landeru :grinning: malej uz je velikej ale do kocaru se vejde i s fusakem :grinning: :grinning: snad nam pres zimu vydrzi a nebudem se muset shanet po kocaru z dob komunistickych :grinning:

bledul, manzelinkovi drzim palecky, at vsechny vysetreni dobre dopadnou :wink: ty napady na vanoce jsou faaajn....ten valec asi poridime :wink: krmici zidlicku budu muset prodiskutovat s petrem, az prijede :confused:

sis, co je to klechtanka? :confused: :grinning: :grinning: super nazev :grinning: tyyyjo, vy jste sikovny....my jeste ani nepaseme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

klarko, koukala jsem do albone, tyyyyjo....vy jste o jeden den mladsi a pasete jako o zavod :confused: jak casto jsi davala ondraska denne na brisko, nez se to naucil? Filip vydrzi chvilku a pak zacne jakoby zobat a pak se vztekat :grinning: takze ho moc netrapim....ale timhle tempem zacneme nekdy kolem roku :confused: a veci z laclika jsou supeeer :grinning: kdy ze tam chodi to zbozi?

arwi, no to je mooooc dobre ze jsi si zasla k dokimu...ono vsechno se prechodit asi neda :confused: tak snad antibiotika rychle zaberou....drzim palecky :wink: bobikum posilam pusinku a at hodne bumbaj, at maminku nebolej prsicka :wink:

jani, tak to zavidim, ze vam sedacka vydrzi az do roka....nam uz je ted skoro mala, filda je v ni uz ted jak houska :confused: a normalni sedacku jeste poridit nemuzem, protoze nesedime :unamused: tak nevim.....

iluss, jeee, wellness vecer bych si taky dala....docela dobrej napad :wink: ha ha ha, tak s tim dortem to je faaaakt vtipny :grinning: :grinning: :grinning: ja bych asi taky cekala, ze ho nakrojej :grinning: ale jsk rikas, asi ho schovavali pro dalsi navstevy....ale jednohubky misto dorta....to bych byla prinejmensim hoooodne zklamana :grinning: :grinning:

co to bylo s tim kocarkem na perone? nejak mi to uteklo......

andul, tak at se vam v pardubkach libi a babicku trochu potesite :wink: a gratulace k navraceni mlicka, to se vitek bude mit :grinning: :grinning: a uz jsi bez antikoncepce, ze skoncilo krvaceni?

ludvi....kacer donald :grinning: :grinning: :grinning: he he, takze vam jedna vana ke koupani nestaci, jo? :grinning:
17. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
jooo a dneska jsem na mimibazaru vyhrala za 490 korun sangenic, tak jsem zvedava.....uz me nebavi behat pomalu s kazdou plinou do popelnice :angry:
17. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
juuu, konečně!!! Nakukuju sem celý večer a nikde nikdo, už jsem se tu sama začínala pomalu bát! :confused: :sweat_smile:

Len: vždyť je Filda ještě malej. Lucinka dlouho nechtěla pást a taky se u toho vztekala, tak jsem jí do toho taky nenutila a teď pase krásně. Asi je na to ještě malej a neudrží tu hlavičku, tak se mu to nelíbí.

Len: no a teď si vem, jak jsem byla zklamaná já. Celé odpoledne se na ten dort těším, úplně mi tečou sliny po bradě, že vypadá skoro jako moje Lucinka a nedostanu ani líznout :grinning:

No jedna paní v austrálii stála s kočárkem na peroně, na chvilku pustila kočárek a ten se rozjel do kolejiště, kam zrovna přijížděl vlak (mají perony skloněné ke kolejím), naštěstí to dítě bylo v kočárku připoutané a vlak akorát přibrždoval, tak ten kočárek tlačil asi 30m před sebou,ale naštěstí se tomu dítěti nic nestalo. Ale ta mamina byla s nervama úplně pryč - chudák, muselo to pro ni být hrozný.
17. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
tyyyyjo, tak to je hustyyyy :astonished: asi by me trefil slak! no jeste ze to dobre dopadlo.....

he he, jestli lucinka slinta jako filda, tak jsi musela vypadat opravdu vtipne :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
no jo, filipkovi rikame, ze ma hlavu jak starosta, tak je vazne asi moc tezka :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
CO JE TO TU ZA NEKÁZEŇ!!!? :astonished: Tady nikdo za celý den nebyl? :confused:
18. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
andul ahojky, taky koukám jako blázen :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak Víťulka už hajá a taťka mu ještě dává přídavek mlíčka, které mu uvařil. Maminka už sice nekrvácí, ale nervy dělaj s mlíkem taky divy. :frowning2:
Myslím, že měla babička z naší návštěvy (včerejší i dnešní) a hlavně z Víťulky radost, ale já jsem měla co dělat. Včera se mi celou dobu klepaly nohy. Dneska už to bylo lepší, ale stejně... Rakovina je sráč který bych nepřála ani největšímu nepříteli.

No, z jiného soudku - Vítkovi se začíná líbit na bříšku. Už vydrží docela dlouho a zvedá se téměř na celý ručičky. A dneska se prvně převalil z bříška na zádíčka! Dvakrát po sobě!! :dizzy_face: :dizzy_face: Vypadal sice že se rozbrečí, jak ho to překvapilo, ale když viděl, jakou z toho máme radost, radoval se taky. :slight_smile:

Klárko, věcičky jsou hezoučký! :wink:

Il, za normálních okolností bych Ti ten dort záviděla, ale takle vlastně nemám co. :confused: Řekni mamce,ať vám upeče dortíka jenom pro vás a dejte si do nosu. :slight_smile: :wink:

Leni, v pondělí jsem antikočku vysadila. :pensive: A když jsme se zkoušeli tulinkat "na pozor", vůbec nám to nešlo. :frowning2: Nějak jsme se nemohli zbavit strachu, že ty mršky neuhlídáme. :frowning2: :angry: :cry:
18. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj Klárinko!
18. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
andul držím babičce všechny palce co má, aby nad tou zákeřnou nemocí zvátězila
18. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Klárko, jsi hodná, děkuju. Jaký byl víkend? Ještě uvás sněžilo?

Vysočina je skoro celá pod sněhem. :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
u nás sníh je skoro pryč, víkend byl hnusnej, co se počasí týká, chcalo a chcalo, snad se už to počasí zlepší
Ondra má trochu rýmu a je mrzutej :frowning2:
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojka,

Andulko, Vrťapku znám. Doporučuju všem, kdo má alespoň trošku čtecí dítko v rodině.
Zrovna vyšel druhý díl, už se nemůžeme dočkat :grinning: .

Snad jsi babičku alespoň trošku potěšila, taky držím palečky.

Tip na Jéžiška :
Nevím jestli se nebudu opakovat po Bledulkce, děti měly rády vkládací kelímky, dají se použít i ve vaně.
Myslím od Fischer-price.

Dneska u nás byla ségra s Adamírou, super odpoledne. Doufám, že zase brzy prijécha :grinning:
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahoj maminky a miminka :slight_smile:

máme za sebou návštěvní víkend (3 návštěvy) a další ná vštěvy nás v hromadném množství čekají příští týden...

iluško-dortík bych si taky dala-kor od tvé maminky-je to ta,co dělá dortíky a má cukrárnu,že? taky by mě to mrzelo,možná bych si i nenápadně řekla :sweat_smile:

ludvi- no vidíšto-kelímky stavěcí-to byl taky hit :slight_smile: souhlas- taky dobrý tip na vánoce :slight_smile:- ani jsem si na ěn nevzpomněla ...takže dnes jsi měla u sebe sestru rodnoiu krev ? :slight_smile: to je fajn-lehce závidím,jak si rozumíte....já mám sestru,ale ......

leni,filipíek je krááásný-dlouho jsem ho na fotce neviděla :slight_smile: s tím petrem mě to mrzí,ale pevně věřím,že až se vrátí a navíc až bude filipek větší,že to bude lepší a že snad z něj bude fajn tatínk :slight_smile: drží palce :slight_smile:

andulinko zlatá- no,babičku jste potěšili a to je moc dobře...není to jednoduchý,ale pro starší lidi nen nic víc,než kontakt s vnoučaty,pravnoučaty atd...je mi líto,že to je s ní takto :frowning2: co na to říci......drž se....

arwi- doufám,že touto dobou už ti je dobře,že už atb krásně zabírají a že je lépe...snad ti aspon návštěva pomohla třeba tím,že provětrala dvojčátka,abys mohla na chvíli lehnout do postele...

jo a ludvi a leni-díky za držení palců k manž. výsledků-doufám doufám,že vše bude Ok ....

ani nevím na co vše jsem chtěla reagovat-dočítala jsem včera a dnes to plodím z hlavy...ted budu muset uvolnit notebooka,manžílek si chce roztřídit fotky z rakouska :slight_smile:

zatím papá a mějte se mooooc mooooc pěkně,všem maminkám,miminkům i příbuzným zdravčko a dobrou noc :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Koukáte někdo na Střepiny? Viděly jste tu ženskou, jak třásla tou malinkou holčičkou? Bych jí urazila ruce, káče!

Berušky, jdu spinkat. Dobrou nocičku! :slight_smile: :zipper_mouth:
18. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahojda!

Tak my jsme před chvílí vstávali. :dizzy_face: Jsem po tom víkendu urvaná jak kotě a Víťa zjevně taky, tak doháníme, jak se dá. :slight_smile:

Přejuvšem všem maminkám, miminkům,sourozenečkům i tatínkům prima a klidný týden! :slight_smile: :wink:
19. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
mladík to zalomil, jdu péct bábovku, čekáme návštěvu :wink:
19. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky,

zdravím po náročném víkendu :-; V sobotu Ikea s mojí ségrou, neteří (začínající puberta...) a mamšou. Docela děs. a Navíc ty davy... Představte si, že jsme stáli dvacet minut v koloně ven z podzemního parkoviště!
No a včera sami damo bez taťky. Ondra byl celý den nějaký ukňouraný a mě z toho už večer bolela hlava tak, že jsem si musela vzít Paralen :frowning2:
Ale dneska už máme Honzu doma, tak se naštětstí stará on :slight_smile:

Vy jste si koukám taky víkend užili. Andulko - drž se!!! Já vím, není to jednoduchý, ale doma máte jedno nádherný štěstí, tak si vždycky vzpomeň na něj. Babička byla z návštěvy určitě ráda, viď?

Bledulko - moc díky za tipy. Ty kelímky, co se z nich staví komín jsem pořídila v Ikee - jsou krapet levnější než od FP :-; A Honzovi taky držím pěsti, aby výsledky dopadly dobře. Myslím, že to bude v pohodě!!!! A kdy jde na vyšetření? Nebo už byl?

Ludvi - já jsem taky viděla tu knížku a vypadala docela hezky. Chvilku jsem přemýšlela, jestli ji Ondrovi nekoupím do zásoby, ale pak jsem si řekla, že nebudu blbnout :slight_smile:

Jdu vařit obídek. Rozhodla jsem se, že zkusím poprvé v životě ptáčky :slight_smile: A kao desert bych si dala bábovku, klarko :-;
19. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Iluss - díky za odkaz na ty příkrmy - bude se to hodit. Už jsem si říkala, že bych to měla pomalu začít studovat.
19. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Hezké dopoledne,

dneska jsem byla na sociálce v Lysé vyřizovat rodičák. Tak jsem z toho taková rozladěná a naštvaná. Čekala jsem,že tam přijdu, vyplním jeden formulář a bude to vyřízené. OMYL!!!
Paní mi dala domů tři formuláře a z toho jeden musím nechat vyplnit v práci a na OSSZ, kam naše firma spadá. To znamená v praze. V práci to není problém, ale s tou OSSZ mě to celkem štve, to si to nemůžou vyřídit mezi sebou? vždyť by měli mít ty databáze propojený. takže to bude další zdržovačka. Budu to posílat poštou, protože kdybych to měla celý objíždět, tak by jsme se s malou pěkně nacestovaly. Tak snad to cestou pošta někde neztratí. Jenže i tak to bude na dlouho, protože než to tam ti úředníci vyplní, potvrdí a pošlou zpátky, tak to určitě několik týdnů zabere.
19. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj iluss,

nejdřív pochvala pro Lucinku, že zase začala přibírat :slight_smile: Už jsem myslela, že vás s Ondráškem doženeme, ale nedá se nic dělat :slight_smile:
Jo a taky gratulace andulce a jejímu vrácenému dobrému mlíčku :slight_smile:

No a k tomu rodičáku: Já jsem ty tři lejstra dostala už když jsem si byla žádat o porodné. S tím fialovým jsem byla minulý týden na Praze 8 - kam spadá můj zaměstnavatel a potvrdili mi ho běhěm 5 minut. Poštou to jde taky, ale na Praze 8 to prý může trvat i dva měsíce, než to ho pošlou potvrzený nazpátek. Síla, co?

Ale myslela jsem, že teď už stačí jenom sem k nám do Kralup na sociálku. Il, co se musí potvrdit ještě u zaměstnavatele???
19. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jo a ptáčci už jsou v troubě. Nakonec jsou rozlítaní - nepodařilo se mi nakrájet maso na úhledný plátky :slight_smile:

Jen co se napapáme, tak vyrazíme na procházku s kočárkem a cestou se stavím na poště poslat balíček se Sunárkem pro arwenku :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jani, no ta paní na sociálce mě právě s tím fialovým papírem posílá k zaměstnavateli a na tu sociálku do prahy 8. Ale je možné, že byla trošku zmatená, protože to říkala trošku popleteně, tak nevím.

V tom fialovém papíru jsi vyplňovala co? Jenom A a B? nebo i ostatní? podepisovala ses tam někam?
19. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Na druhé stránce je totiž něco o zaměstnavateli. Tak nevím :confused:

já taky nejradši dělám vylítaný ptáčky, chutnaj mi víc než klasický a jsou rychlí
19. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak nevím, jestli jim to mám na tu sociálku posílat poštou nebo tam zajet :unamused: ale asi to pošlu poštou, protože cestování s kočárkem je pro mě noční můrou.
19. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak to já teď teda taky nevím s tím zaměstnavatelem.
Zkusím zavolat asi do těch Kralup.

Anebo nám tu třeba poradí nějaká zkušenější maminka :slight_smile:

Já jsem vyplnila A, B i C (ale C by ti když tak doplní oni sami). Podepisovat to nikde nemusíš.
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
a tys tam jela autem nebo mhd? nevíš, jakou tramvají se tam dostanu?
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
a maj tam úřední dny i v úterý?
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak jsem si zjistila, že tam jezdí tram 14
a ted ještě jestli tam maj i zítra, protože zítra jedem s lucinkou na karlák na očička, takže by jsme to vzali při jednom
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.