• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
my kakáme denně i několikrát :grinning:
20. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak to krásně, jak to děláte :grinning: , ikdyž jste přešli na UM
20. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
jj a to ještě zahušťujeme proti blindění
ale je fakt, že Ondra tedy tlačí o závod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

tak jsem dnes byla v posilce,přiběhla jsem domů,upekla buchtu pro zítřejší návštěvu-málem jsem jí i spálila, na plotně polívka se vaří,ale žehlení už dnes asi nedám... :slight_smile: :grinning:
musím se pochlubit-Leni-to je hlavně info pro tebe -ptala jsi se na to - tak volali mi od Ing. Havlíčka a jsem objednaná na 3.12. takže jsem moc moc ráda :slight_smile:

jdu dočíst :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky bledul
teda bledul ty jsi super žena, ty toho zvládneš :confused: :wink:
20. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
iluško-teda s tou lucinkou to je fakt dost drsný- bych to tam vyloženě ořvala... :cry: hele ukazovali ti i jak silně masírovat? protože co si pamatuju,tak ten tlak,co se tím prstem na kanálek vyvíjí je docela dost velký.a zkus teda občas odsávat,aby se jí to tím hlenem neucpávalo.....kočička malá....

s tím OSSZ- těší mě,že je to tam hned hotový,díky za referenci :slight_smile:
ten fialový papír dostanu na sociálce,že?

a co ta tvoje doktorka vyvádí s tím receptem-to je velmi zvlátní až skoro pocgybné bych řekla....to by stálo za dotaz na pojištovně-a to jsi jim měla říct,že teda chceš konmtrolu za zřicet korun ...no jde sice o pár korun,ale ten princip mi nesedí- dostala jsi na to účtenku-stálo by za to se fakt na pojištovně přeptat jak to je...

lucinka není obřík (vždyt je vám skoro 5 měsíců ),ještě tu jsme my s tříměsíčními mírami 6960 a 53 cm :grinning: :grinning: :grinning: na roce ho už asi nezdvihnu-adámek trumfnul svého bráchu a ten byl taky pěknej kusanec v tom věku :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
claudi-tak snad bys toho svýho pepíne staršího přemluvila :slight_smile:
no uvidíme jak se vyjádří více holek a snad srazík dopadne :slight_smile:

tak hlavně,že ta reakce na hexu proběhla jen mírně..a že čípeček pomohl...
kdy budete chtít KET u apol? vy jste ted měli dvě nebo jednoho pepínka vloženýho?
20. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
klárko- srnčíí guláš... a jako teda srnka OK nebo byla v guláškovém vydání? tak hlavně že se nic nestalo manžílkovi a v druhé řadě i autíčku...

ondrášek byl opět mrzutý? kocourek-bůhví co je trápí,že?

holky kojící -jak často v noci jste vzhůru? my začneme okolo 23 hodiny a pak po hodině a půl a ž dvo je vzhůru,takže někdy v noci už skončí u mě v posteli...s čímž souvisí to,že někdy u koja usnu a nedám odříhnout a odříhne až se probere na další kojo...
20. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
iluš - no to jsi statečná maminka, že jsi to tak dobře ustála...Muselo ti být Lucinky moc líto, ale hlavně, že jí to pomůže, to je důležité :slight_smile: No u té gyndařky to je fakt nějaký divný, 70,-Kč???? To asi mudra chce vydělat na vánoce, ne? :angry: :confused: :unamused:
20. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
il - medvěda jsem koupila právě v "MY", tak se zkus u vás mrknout...No ale nevím nevím jestli se ti vejde do postýlky, je fakt mega, a nebo bude v postýlce medvěd a Lucinku si budete muset vzít k sobě :grinning:
20. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
bledul srnka se kam si odpotácela :wink:
20. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
bledul - jo jo, KET proběhne u Apoli.... měli jsme celkem 5 oplodněných vajíček, dvě mi vložili /jedno zaniklo, z druhého je Pepi :slight_smile: / a z těch dalších tří se dvě přestaly vyvíjet a jedno co zbylo nám dali k ledu a my se do října 2010 musíme rozhodnout co s ním /darovat, nechat si ho vložit nebo zničit/, takže bychom do toho rádi šli :wink:
20. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Deni- ahojky :slight_smile:
děkuji za honzu :slight_smile: :wink:
však vašík za chvilku začne s převracením-přesně tak,každý miminko je jiný a ono to je stejně potom jedno kdy kdo začal sedět,chodit atd-na to se našich dětí v první třídě nikdo ptát nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
klárko-srnak má ted chudák na čele mokrej hadr,aby jí nebolela hlava :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
20. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
claudi -jen dva roky to umožnili zamrazit? vidíš to,sperma nechávají základně tři roky a jde to prodloužit- my se budeme ted v únoru rzhodovat,zda ho tam nechta a platit to dál a nebo ho zničit (darovat a nádorovoudiagnozou ne) ale asi už to necháme zničit-adámek je přirozeně takže ani na druhé dítko nebyl vzorek potřeba...
20. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
bledul - to noční kojení jak popisuješ je úplně stejný jako u nás...přesně tak to probíhá...mladýho so kolem půlnoci pak beru k sobě, páč jsem líná furt ho brát z postýlky a kojení taky usínám, tudíž s odříhnutím je to taky tak...někdy jsem docela unavená, protože jsem za ty 4 měsíce nevyspala v kuse dýl jak tři hoďky a už mi to fakt chybí :frowning2: jen doufám, že to brzy skončí a bude zase lépe :slight_smile:

klari - tak srna brna? hlavně, že se manželovi nic nestalo :slight_smile: taky se mi to jednou stalo, auto pomuchlané, srna tuhoš a já trochu šoking....nic příjemného to nebylo...
20. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
andulko- doufám (pokud nás čteš),že je aspon trochu dobře :wink: :confused: a že i s mlíčkem je snad lepší...
20. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahojte kocicky :slight_smile:

teda andulko, copak, zase zlobi mlicko? to je mi lito....ale az nebudou nerviky, tak se urcite vrati, neboj :wink: jen vydrzet a zkouset :wink: vitula je sikulka, ze uz se prevraci....jsem zvedava, kdy to zvladneme my.... filipek porad nechce past, jenom olizuje plinku :grinning:

klari, tak mamka mela nakonec s tim pocasim pravdu, fakt je zase teplo :grinning:

koukam, ze uz se tu pomalu zacnaj resit prikrmy....zatim to jeste neresem, ale asi taky budem varit a sklenicky budem davat obcas.....no a mrazena zelenina versus cerstva....nevim, nevim....kdyby to byla zelenina ze zahradky, tak neni co resit. ale tu mrazenou ja moc nemusim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyyyyjo, vy uz vyrizujete rodicaky :astonished: to to uteklo,co? a ja jeste nemam vyrizeny ani porodny :confused: jak pisete o tech papirech, tak mi taky doma lezej....pani u okynka mi rikala, ze jeden papir mi musi vyplnit tam, odkud mi vyplacej materskou....takze Praha. Nevim, jestli to nejde udelat tady v Decine nebo jestli to budu muset posilat do Prahy :rolling_eyes: nesnasim vyplnovani papiru :angry: vzdycky neco chybi nebo je spatne vyplneny :angry:

jeee, o tech kytickach do zachoda jsem taky premyslela, pripada mi to strasne hezky :slight_smile: jen je u nas nema kdo zalejvat :grinning: :grinning: :grinning: a ja to urcite zkouset nebudu, protoze s mirenim na tom nejsem moc dobre :grinning:

bledul, takze tomik perli a perli co? :grinning: :grinning: :grinning: jee, ja uz se tesim, az filipek bude zvanit....jeeee, ja bych taky rada videla ty fotecky na vasich webovkach :sweat_smile: :confused: na srazik bych mooooc rada, ale nevidim to v ruzovych barvach...je to dalka :frowning2: leda, kdyby byl petr doma a to jeste nevim....ale urcite dam vedet, kdybyste nakonec neco domluvily :wink:

klari, jeeee, srnci gulas bych si dala :wink: ten uz jsem dlouho nemela, mnaaaam....a srnka to teda prezila, ze jste ho nemeli?

rodicak si budu taky brat na tri roky....dva jsou malo a na ctyri davaj mooooc malo penez :confounded:

claudi, jaaak tlusty??? spravne rostly :grinning: :grinning: :grinning: my jdem na trimesicni pristi tyden, tak jsem na nase miry zvedava :confused: filda mi obcas taky prijde peknej michelinek :grinning: :grinning: hlavne na kopytkach :grinning: vysavac uz jsme taky zkouseli....filda je u toho vtipnej, kdyz mu dam tu odsavacku do nosanku, tak ohrne spodni rtik a premysli, jestli ma zacit bulet :grinning: zatim jsme to absolvovali dvakrat a bez breku...tuk tuk :grinning: :grinning:

iluss, to jsou zmetci, ta pojistovna, co? :angry: ja jsem takhle prisla o 20 tisic,grrrr :angry: :angry: maj to pekne vymysleny, aby se jim to vyplacelo.....jeezis, lucinky mi je straaaasne lito :frowning2: chudinka, takhle ji trapit :confounded: neumim si predstavit, ze bych to s fildou musela absolvovat :frowning2: tuk tuk tuk....tak snad uz to bude,holky, brzo za vami, drzim vsechny palecky, i na nohach.... :wink:

deni, my pijeme cajicek uz asi mesic a pul....sice ne moc, ale obcas ucucneme...vetsinou ho beru s sebou kdyz jdeme s kocarkem na prochazku....koupila jsem fenyklovej od hippu a fildovi chutna :wink: a nevim, jestli je to cajikem, ale filda kadi kazdej den, nekdy i vickrat a pekny naloze :grinning: :grinning: aspon ho neboli brisko a krasne prdi....

bledul teeeeda, to je cekacka k tomu havlickovi :astonished: :confused: tak snad to bude stat za to :wink: taky se objednam, hned, jak budu v praze.....teeeda, vy uz jste takovi velky chlapi, jo? pekne rostete :slight_smile: ale tak to ma byt :wink: no a stim nocnim buzenim....filipek usina kolem osmy, pak se vzbudi kolem dvanacty, dostane prso a behem peti, deseti minut u prsa zase spi....a pak se budi jak kdy...nekdy po dvou hodinach, nekdy po ctyrech...ale vzdycky se jenom nakrmi a hned spinka...nepamatuju si, ze by byl nekdy dlouho vzhuru nebo ze by dokonce brecel.....milacek :sweat_smile: ale je fakt, ze spi se mnou v posteli....a v noci ho odrihnout nedavam....parkrat jsem to zkusila a stejne nekrkal....
20. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
bledul - no taky jsem byla trochu překvapená, že embryja uskladňují jen na dva roky...raději bych mezi dětmi měla tříletý rozdíl, ale takhle nebude na vybranou a pokud se zadaří tak to bude jako u vás po dvou letech :wink:
vy za uskladnění sperma platíte?
20. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
v neděli u nás byla na návštěvě sestřenka a přinesla tomíkovi kindrčokoládu s tím,že musíme poslat fotku co jim právě běží..jenže nějak nevím-přijde mi to zbytečný- hlasuje se tam z mobilu a každý den lze v tom soutežním týdnu jeden hlas,takže 7hlasů z jednoho týdne od jedný osoby max. jenže ty co vedou mají hlasů v řádech stovek,já bych sehnala tak v řádech desítek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale slíbila jsem jí to,tak asi půjdu nějakou fotku najít :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
leni - ahoj spisovatelko :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak mi v noci jíme kolem druhý a pak v šest, stáváme v 8:30, má v sobě digitálky :grinning:
a je super v tom, že se nají a prdnu ho do pstýlky a on za minutku spí, kdyby nás ráno nebudili prdy, bylo by to žúžo :grinning:
20. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
bledul - když tak podej info kolem soutěže a já budu každý den posílat, třeba těch 7 smsek trochu pomůže :wink:

leni - když prckové ohrnujou ten spodní ret, to je děsně srandovní...se musím vždycky pepinkovi smát, jsem trochu škodolibá no :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
claudi- my ho budeme mít uložený u nich už 5 let v lednu- a první tři roky to hradila pojištovna a další dva roky jsme rovnou zaplatili,abychom na to nemuseli myslet..ale to nám v lednu skončí....neboj,dvouletý rozdíl je prima :slight_smile: tomík adámka miluje a je to krásný se na ně dívat :slight_smile: hlavně,aby se mrazáček uchytil..šli byste do další stimulačky a nebo byste se spokojili jen s pepínkem? (kdyby KET nevyšel jakože budu moooc držet palce,aby vyšel)
20. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
klaro - to máš teda celkem fajn, že Oja se budí jen takhle málo v noci...zááávidím :wink:

holky, jsem nějaká kožená tak to jdu zapíchnout do postele...dobrou :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bleduli, nemám z Pardubic žádné zprávy, takže je to dost o ničem... Díky, broučí.

Mám rozepsaný příspěvek, takže vás jdu dočíst a pošlu to.
20. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
leni ahoj :slight_smile:
kdy se ti vlastně petr definitivně vrací? neboj,kdybys prošvihla srazík vánoční,tak já věřím,že uděláme jarní :slight_smile: a to už pak snad půjde :slight_smile:

hele s tím OSSZ- no,pokud jsi pracovala v praze,tak spadáš tam-tak bych je snad jedině mailem poprosila o pomoc,zda by ti to nemohli poslat poštou-kdybys jim dodala papír,zda by ti ho poslali poštou potvrzený zpět...

takže taky prubneš havlíčka? no já ti pak poreferuju..ale čekačka fakt tři,třiapůl měsíce,další měsíc budu čekat na jídelníček (a zpracování vstupních výsledků) ..tak uvidíme...
20. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
bledul - kdyby se KET nepovedl, tak by jsme so zopákli celé IVF nanovo :wink: přece jen chceme ´díťátka dvě, tak holt by nám nic jiného nezbylo, teda pokud by se nestal zázrak a já neotěhotněla přirozeně... No a když říkáš, že 2letý rozdíl je fajn, tak já už se vlastně teď těším na to druhé :slight_smile:

tak a už fakt dobrou kočky :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
andulko :frowning2: asi bych to nevydržela a volala bych tam...
20. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
claudi- dobrou :slight_smile: přeji příjemné tříhodinovky :wink: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.