• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Hmm, Květ, tak to mi nějak na ten můj termín nevychází. :confused: Tak třeba bude začátkem června nějaká bouřka. :grinning:

Sis, tak to je děláme podobně -já do nich dávámjetště třeba uzený a zalévám je smetanou.Oregáno teď vůbec nemůžu -dělá se mi z něj zle a z bazalky. :frowning2:
8. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
andul: třeba :grinning: Nebo porodíš stejně jako já, co ty víš :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
já vařím těstoviny taky co dům dá :wink:

zatím se mi z ničeho zle nedělá, tak můžu jíst všechno :wink:
teda jenom jsem to jednou přehnala s chilli papričkama a po tom mě pak bolelo bříško, asi se to mímu nelíbilo, tak je od té doby nejím :wink:
8. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
kdepak vůbec máme dneska naší "aukrařku"??
8. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
jinak mě je jedno, kdy porodím, hlavně, ať to není moc brzy nebo moc dlouho :grinning:
No, ja to na obed svest fakt nemuzu, jelikoz na nem byli vsichni se mnou :slight_smile:
Ale nikdo se neptal, tak je to doooobryyyyy
Jak se to holky vůbec dělá, když se mimčo narodí třeba v tom 36 tt?? Vím, že pak je týden nebo dva v inkubátoru, ale jak to je s maminkou? Ta zůstává v porodnici s ním?
8. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
no já myslíjm, že maminku, až se uzdraví, pošlou domů a do porodnice pak dochází.
8. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
já jsem si to taky myslela, ale tu holčinu z porodnice jak se mnou byla na pokoji a měla dvojčátka, tak ji pustili až s dětma po dvou týdnech, tak vůbec nevím ... mimochodem... posílala mi fotku dětiček a chlapečci byli úplně nádherní :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
no ono asi jak kde. A pokud to je pouze dva týdny, tak si je tam asi nechávají, ale těžko by si tam maminku nechali třeba měsíc. to by asi musela mít zaplacený nadstandart.
8. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Iluš,jak kde -u nás třeba nechávají maminku v porodnici, dokud jí mímo nepustí domů (teda většinou).

Květ, asi bude lepší, když se na sebe nebudeme vázat - páč já bych s Tebou rodila už moooc brzo a Ty se mnou zas moooc dlouho. :sweat_smile:

Holky,to bylo táááák dobroučký!!! Kdyby mě viděl infekcionista, tak mu asi nevysvětlím, že nemám příušnice, ale že jsou ty boule za ušima od toho ovárku. :grinning: :grinning: :grinning: A manželín by se zas akorát horzně smál - vždycky se mi směje, když jím "chlapský" jídla a mám k tomu pivo. :confused: Když mě prvně viděl jíst vepřový výpečky se zelím a br.knedlíkem a zapíjet to černým kozlem, tak se málem nenajedl a pořád se culil a koukal na mě. :sweat_smile: :confused: Jako kdyby si ženská nemohla dát občas s radostí a chutí kus prasete. :grinning:
8. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
kvetu kamarádku s dvojčátka pustili taky až když byli kluci oba zdravý :slight_smile: nevím jak je to u jednoho miminka
8. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
A Léňa je tenthle týden bez počítače - Petr si ho musel odvést, tak tu bude snad zítra nebo v pátek.
8. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
andul: tak to joo
8. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
strašně mě chytá mlsná, už jsem zdlábla vanilkovou zmrzlinku s čokoládou a oříškama a pořád se mě mrcha nechce pustit (myslím ta mlsná) :slight_smile:

tak si dělám vanilkovej puding :wink:
8. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Il, já ten ovar zajídám kyselejma žížalkama. :grinning:
8. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Iluss nedelej mi chute :grinning: Asi nacnu manzelovi tu bonbonieru co dostal k narozeninam :grinning:
Jinak ty puncosky koupis ve zdravotnickych potrebach, nekdy byvaji soucasti lekarny. A me staly 160kc a maji takovou tu ozdobnou krajecku a delaji se 15-18mmHg a 18-21mmHg ty s vyssi stahuji funkci stoji pres 200kc.
8. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
sister díky já se na ně zeptám :wink:
8. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Kvet pokud se narodi mimi driv tak si tam mainku nechavaji, pokud to ovsem neni o moc driv, pak ta maminka dochazi kazdej den s mlikem. Ale zalezi na porpdnici.

JInak jak jsi tu psala o te odsavacce tak si ji asi taky koupim, mlezivo uz me asi tak mesic tece, ne ze by teklo az bych mela mokry triko, ale na podprsence je to poznat. Tak snad pak po porodu nebud mit problem s kojenim :grinning:
8. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
tak já to pro dnešek holky balím, ještě se chci mrknout na aukci a pak mi dorazí domu manželín, tak pa pa
8. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
mňam mňam mňam, tak už se láduju pudinkem :slight_smile:
nejvíc mi chutná hned jak se uvaří - horkej a tekutej :wink:
8. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
Kvetul,papáá!
Il,taky ho tak mám nejraděj. :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
paaa kvet! :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
tak koukám, že jste se vypařily, tak já se jdu pustit do toho žehlení.
8. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
tak jsem obrala automat :grinning:
jak jste se tu bavili o sladkém nevydržela jsem a vzala 20 a šla do přízemí, kde máme automaty na laskominy
hodila jsem tam penízky namačkala kod a snickers zůstal vyset na kusu obalu a nevypadl jak měl :angry: , tak jsem bušila, bušila až tyčinka vypadla, pak jsem si všimla, že ještě svítí tlačítka tak jsem namačkala kod ještě jeden a vypadl na mě Kit Kat :grinning: a samozřejmě mi automat ještě vrátila, jako bych koupila jen jednu tyčinku :grinning:
takže mám denní dávku čokoládou za sebou a zítra budu mít taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak málo stačí ke štěstí hihihi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Právě jsem se dočetla, že už jsem v 8. měsíci! :astonished:
8. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Téda,Klári, Ty se máš! :slight_smile: :wink: A to to vydržíš, nesníst obě??
8. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Uff,překoukla jsem se - ještě mám týden a půl do 8. měsíce čas. :grinning:
8. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Teda Klari tak to je stesti :slight_smile: Ja sem prave manzilkovi nacala bonbonieru, ma ji dobrou :grinning:

Andulko toto leti :slight_smile: Taky uz jsem zjistila ze zacinam treti trimestr :slight_smile:

na chvili vas opustim, pujdu s pesanem ven dokud je tam tak krasne :slight_smile: Vybiram nasim dovolenou v laznich, dostanou to k narozeninam a uz me z toho de hlava kolem.

zatim papa :slight_smile:
8. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Sis,užij si procházku!
8. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.