• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ludvi, sice jsem kdysi závodně plavala (teda spíš kondičně :slight_smile: , ale trénovala jsme normálně se závoďákama :slight_smile: ),ale že bych musela mít bazén v posteli to ne. :wink: Na vzpomínání mi stačí ty bazény, co mívá Ťulda v plíně. :grinning:

Balím nás do Pardubic. Jde to trochu blbě, vzhledem k tomu, že nevím, kdy pojedem domů. :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
Andulko, to je smutné balení, viď?
Dobře dojeďte.
22. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
Bledulko, jukla jsem na pizzerku, vypadá dobře.
Mám naštudovaný jídelní lístek :grinning: a už vím co si dám :grinning: :grinning: :grinning: .

Škoda, že nemají pečený koleno :frowning2: , mám na něj děsnou chuť. Manželín mi ho slíbil v těhu, ale zatím se k tomu nějak nemá. Zatím chodí s klukama pravidelně koštovat do Malostranský pivnice, jestli ho tam dělají ještě takový dobrý :frowning2:
22. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Vyrážku máme po celém ksichtíku. Myslím, že je to od těch unudlaných ručiček. Zatím ničím nemažu, možná zkusím Sudokrém.

Sis, mamina doma vařila mlíkovou s nudlema, ale já jí teda nemusím.
Vařím zelňačku, tu můžeme, jen jí momentálně nejím, aby nám Matějda neuletěl :grinning: .

Tak jdu za savcem. Zatím...
22. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
Ludvi, zatím se mi to nějak daří potlačovat- ten důvod. A když to přijde, nakazuju si myslet na to, že je babičce už dobře a že je s dědečkem a mojí mamkou a jejich milovanejma pejskama. Nejspíš jsem si ještě nedovolila, to přijmout. Bojím se, že se složím a nebudu se schopná postarat o Víťu. Takže zatím "jen", kdykoliv si na to vzpomenu, nemůžu pořádně dýchat, jak mám stažený hrudník a klepou se mi ruce. Nevím, co by bylo lepší - jestli se vykřičet a vybrečet, nebo se to snažit takle ustát. Ale ono je to asi stejně jedno - zítra bude mít Vítka na hlídání druhá babička a tak budou moct jít emoce ven a to už asi neustojím... Mám strach...
22. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Tak všechno sbaleno a co ne,je napsáno na blbence. Ještě jsem poklidila a teď tu sedím s odsávačkou u prsu. Obávám se, že víc už ten zítřek neoddálím. I obočí jsem si vytrhala, abych nemusela jít spát.
Taaak hotovo.
Claudi, 60ml 3h od posledního kojo dohromady z obou prsů. :confused: Snad námtoodstříkávání a "vaření" půjde líp. :wink:

No nic, musím aspoň na chvilku zalíst, abych mohla případně kus cesty řídit. Ta ještě jednou dobrou noc.
23. říj 2009 v 01:41  • Odpověz
Si představte, že mi budík začal kňourat v 4:58h - to je nespravedlnost, co? Jakoby v té plínce nemohl vydržet o dvě minuty dýl. :grinning:

Tak my odjíždíme. Přijedem buď zítra nebov neděli. Užijte si pátek a víkend adejte na sebe pozor! :slight_smile: :wink: :zipper_mouth:
23. říj 2009 v 06:45  • Odpověz
bré ránkko,

Matýsek je snad bez teploty, zato Terka měla v noci horečku :frowning2: . Doufám, že to Matějda nechytí, je oslabený očkováním.. Začíná moje oblíbené zimní období....
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

claudýsku, moc děkuju, to by jsi byla moc hodná :wink: samozřejmě ti tu čepičku zaplatím! Lucinka má obvod hlavičky momentálně 43cm.

Claudi: já s sebou Dana asi brát nebudu. Ale kdyby tam náhodou Pepíno starší byl samotný chlap, tak nám aspoň může dělat dvorního fotografa! :grinning:

Ludvo: to vás ta reakce na prevenar ještě drží? no snad to bude dneska lepší :wink:
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
ANdulko: držím ti palečky, abys to všechno zvládla!!!
Pamatuju si, jak mi minulý rok zemřel děda, bylo to hrozný. Zemřel nám doma, zavolali jsme záchranku, snažili jsme se ho s taťkou oživovat, ale bohužel pozdě. Mamka se ségrou se zhroutili tu noc, já jsem se držela asi týden, ale pak jsem se taky zhroutila. Tenkrát jsem se hodně vyplakala a bylo pak líp. Možná je lepší nedržet to v sobě a nechat průchod citům a pláči. Hodně se ti pak uleví. Kdybych to tenkrát věděla, tak bych se asi nesnažila být tak statečná a prostě bych si pobrečela.
23. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak klarko a iluss - moc jste mě tím deníím režimem tedy nepotěšily :slight_smile: Ale bledulka s ludvou to jistí. Ondrášek prostě papá kdy chce a hraje si taky kdy chce. A k tomu ještě občas pěkně řičí - někdy únavou a někdy prostě jen tak :slight_smile:

Claudi - můj Honza taky se mnou nepůjde, zrovna pracuje. Ale kdyby měl Pepíno větší chuť se seznámit, může se za ním jet podívat do Hornbachu na Černém Mostě :grinning: Třeba by si kluci pokecali.

Bledulko - na vaše stránky jsem zkusila juknout předevčírem, sice se mi otevřely, ale potom mi nefungovaly. Ale možná to bude tím naším blbým netem. Zkusím to, až bude pěkné počasí. To nám jede dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ludvi - ajaj, začíná období nemocí, co? Ale Marějda by mohl mít dost protilátek od tebe, tak se mu to snad vyhne

Andulinko - teď už jste asi v Pardubkách. Drž se, kočko. A vyplakej se. Pomáhá to.
23. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj Holky, tak dneska jdu na Vás juknout, už se mi stýskalo. Měla jsem nemocnou drobotinu, do toho prace, takže nestíhačka. Jak se máte???
23. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Unko, tak po dlouhé době zase u nás?
A jaká práce?? Ty nám už pracuješ? A už jste všichni zdraví a silní?

Za chvilku vás opustím - musím vymyslet něco k obědu :frowning2: a odpoledne jedu na kontorlu na gyndu. Máme u nás sluníčko, takže se mnou pojede i Honza a vyvětrá mezitím Ondráška v kočárku. No a zítra jedeme k ségře - neteř slaví narozeniny. Tak doufám, že Ondra se předvede svojí lepší povahou :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Jančo, pro OSVČ asi neexistuje dlouhá dovolená, takže jsem se částečně vrátila do firmy, ale po většinu času mám Samuelka sebou.

Vanesska dobírá antibiotika a včera kontrola na ušním dopadla dobře, takže za chvilku bude zdravá, Samuelek už má jen trošku rýmu, ale nějak se toho nemůže zbavit

Já jsem vařila špagety, je to rychlé a malá to miluje. Malej pláče???nebo jak to myslíš s povahou??
23. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Aha, ty jo, já si neumím představit už pracovat.
Ale už jsem se konečně rozhodla, že si dám ten tříletý rodičák (tedy ono se to může ještě změnit, protože jsem znamením Váha a na mě to fakt sedí :slight_smile: ) a až přestanu kojit přes den a jestli mi zaměstnavatel vyhoví, začala bych tak jeden den v týdnu taky pracovat.

Jo jo - má rád teplo domova a občas není na návštěvách ve své kůži a pláče
Doufám ale, že to je jen přechodné období.

Hm, špagety jsou vždycky jistota.

A jak rostete? Mrkla jsem do alba a tam žádné nové fotky :frowning2:
23. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky koblížkové :slight_smile:

andulko - to jsi se moc nevyspala, tak pozdě jsi tu ještě byla a brzy ráno vstávala...Budeme na tebe myslet, ať to všechno zvládneš co nejlépe. Drž se kočko! :slight_smile:

unko - ahoj, tak jsi v jednom kole, co?

klarko - čapku bude a o penězích nemůže být ani řeč, jasné?

jani - Ondra bude určo na oslavě nejhodnější mimi na světě :wink: S tím Hornbachem to je dobrý nápad, tyhle obchody má náš taťka rád :grinning: mu to teda vyřídím a taky iluščin nápad s fotografováním :grinning: No já myslím, že alespoň jeden další tatík tam bude :wink:

ludvi - Matějíček už je v poho a pro změnu zase tepotuje Terka breberka? :frowning2: Jo jo, tohle období je rájem pro všechny nepříjemné choroby :angry: :angry:

jani - u vás je sluníčko? zááávidím... u nás je dost pod mrakem, ale docela teplo...

pepino si asi myslí, že má zbytečně moc prstů na rukou a tak se rozhodl, že si ukazováček a prostředníček z pravé ruky sní...mu je z papuly vyndám a v tu ránu je tam má znova, hlavně, že máme několik dudlíků :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jeee, ahoj Unko :slight_smile: teda tebe jsem tu neviděla hooodně dlouho!

Teda holky, já vás fakt obdivuju, že stíháte mimčo i práci. Mě by z toho asi kleplo! I když Lucinka je fakt zlatíčko.

Já si dneska dělám kuřecí polívku se zeleninou (no bude to spíš takový "Eintopf" , protože tam je víc masa jak vody) :grinning:
a k tomu dojídám zbytky ze včerejška - zapečené těstoviny se špenátem a uzeným masem.
23. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
claudi: tu čapku jsem chtěla jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :sweat_smile:
23. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
u nás je taky hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam pěkně zataženo a je tam takový to hnusný pošmourný počasí.
23. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jani, ten tříletej jsem si dala taky, protože vím, jaké jsou problémy se školkou. Teď jsem si to vyzkoušela s Vanesskou, málo míst a hodně dětí a pokud máš čtyřletej, tak nemáš nárok na místo. Vanesska si moc přála mezi děti, takže nakonec jsem jí do jedné školky dostala a je moc spokojená.

Kde by si měla malého, když by jsi šla do práce?? Co děláš???

To malého přejde.

Fotky dodám později. Rosteme strašně rychle, odhadem už skoro 7 kg a je strašnej dlouhán. Jinak už skoro vykukujou zoubky z dásní, takže ještě chvilku a budeme mít zuby
23. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
holky, příští týden je tomu mýmu drobkovi 5 měsíců!!! Týýýjo, to to letí!
23. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
iluš - no vždyť jo, jsem pako a píšu klárko místo iluš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
unko - už budete zubatý? to my ještě asi ne...

il - no letí to děsně, nedávno jsme měli bříška :slight_smile: a teď takové veliké mimi
23. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Claudie - to teda jsem :slight_smile: Tak mi k tomu ještě slintáme a pod dásničkama už prosvítají zoubky, podle doktorky se už za chvilku proříznou. Jinak se už celkem obstojně obrací ze zad na bříško

Jakou čapku???? Ať se dostanu do obrazu:slight_smile: U nás vysvitá sluníčko, ale je kosa.
23. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
zdravím všechny z Letníkova :grinning:
tak jsem se tu včera chvástala, jakej máme zaběhlej systém a dnešní noc byla tedy zážitek, malej byl vzhůru co hodinu, tudíž jsem se moc nevyspala :unamused: , tak to odpoledne budu muset zalomit, hrozně mi nedostatečný spánek chybí.

unka7, ahojky, už si tu dlouho nebyla, tak vy už budete mít zoubky, tý brďo :confused:

u nás začalo období "strčím si pěstičku do pusinky" zatím jen na kraj, ale nejraději by si tam nacpal obě naráz :grinning:

holky před nějakou dobou jsem tu četla, že vás bolí zápěstí, tak se hlásím do klubu a občas mívám namožené ruce asi už Ondra něco váží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra slavíme první čtvrt rok :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
jé unko - tak tobude na Letníkovkách zubatí jako první :slight_smile:
No s tou prací - když bych jela někam na služebku, tak by hlídal Honza - má 12hodinový směny a pracuje krátký a dlouhý týden, takže má volno i v týdnu - babičky máme daleko a navíc nejsou moc hlídací :frowning2: No a jinak bych pracovala z domova :-;
Jsem monitor klinických studií. Hádejte, co to je :slight_smile:

Claudi - Ondrášek si taky pěkně žere ruce. A nejradši by i ty moje :slight_smile:

Iluss - musíš za tu čepičku bojovat, co ? :grinning: :grinning:

Iluss - nám taky bude pět měsíců :slight_smile: Letí to co? A Vašíkovi od deni taky :slight_smile: To mi připomnělo, že už tu dlouho nebyla kvetulda :frowning2:

Jo a psílám přání Matějdovi a Pepínovi k třetinovým narozeninám!!! Trošku později, ale to neva :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

vítám unku :slight_smile: a rovnou říkám,že asi bude unko srazík-v praze 12.prosince :slight_smile: tak popřemýšlej ,zda by ses neukázala :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
unko,ty už pracuješ? to jsi dobrá ...tomíka jsem chtěla dát do školky taky-i by to bylo možný-ale pak jsem mluvila s tchýní a rozmysleli jsme se-kvůli tomu,aby mi ted k malýmu adámkovi nenosil nemoce-kor s blířžící se zimou...ve školkách je toho vždycky dost...takže možná příští rok až bude adula větší :slight_smile:

jani-ty jsi monitorka? fakt? a nebyla jsi i u nás na karláku? :slight_smile: :wink:
23. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Klarko snad to byla vyjímečná noc. Mě malej spinká hezky, ale asi třikrát za tu dobu jsme měli takovou noc taky.

Juj Jančo teda tak to fakt nevím, to víš můj obor jsou ekonomie a finance, takže se podávám

Bledulko a jakej je plán???
23. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Bledulko původně jsem měla jen pět dní v měsíci, ale pak se uvolnilo místo, tak chodíme kazdý den na dopoledne. Malé to moc prospívá, zlepšila se v mluvení a s nemocema to záleží na odolnosti organismu. Malej naštěstí nic nechytil zatím musím zaklepat, je plně kojenej, takže by ani neměl
23. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.