• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ludvi-díky za názor se solnou jeskyní-to mě vůůůbec tohle nenapadlo a fakt dík,vezmu v potaz.. :slight_smile:
s vařením- já sice vařím,ale vařím po nocích většinou-manža si musí do práce nosit obědy jak je nemocný,takže vařím den předem a druhý den máme ohřev :wink:
co si dáš v pizošce? :confused: :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
klarko - no jo, Ondra asi neměl svůj den - tedy noc
a zítra máte 3 měsíce? tak snad vás opustí prdíky :slight_smile:

jo a sluníčko už tu zalezlo :frowning2:
23. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
unko- no tomík naopak loni občas stonal a i když má děti rád a v mluvení by taky potřeboval hooodně popostrčit,tak to nebudu riskovat...až začnou neštovice,chřipky a podobně,tak bychom se z toho asi dostávali hooodně pomalu a i když je adam taky plně kojený,tak na to nespoléhám-koneckonců už ted bojujeme podruhé s rýmou.

plán srazu-zatím ještě nevíme,ale vzhledem k tomu že bude zima,tak asi spíš restauračka a tam budeme-od cca 12 tak třeba 3 hodinky a kdo bude chtít může využít toho,že budou vánoce a že to bude myslím stříbrná sobota a neděle a kouknout po dárcích (nebo třeba doprovod,když by nechtěl být s námi,tak může zatím něco oběhnout...
restauračka je v plánu tato http://www.pizzerieudivadla.cz/
23. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
ludvi-tak at se terka brzo uzdraví a hloavně at to nechytí kluci-jéna se pak z toho vždycky déle vzpamatovává,že?
23. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
claudi-začni dělat čepičky na kšeft :slight_smile:
pepínek se chce živit vlastníma rukama? :grinning: :grinning: :grinning: šikovnej :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tomík je o něco mladší, teď jsem na to koukala, pořád jsem si myslela, že jsou stejně staří :sweat_smile: , než naše Vanesska, tak to ještě Tomík má čas. Já měla štěstí na malinkou školku, je jich 15 dětí a dvě učitelky, takže ideální.

Předběžně bych přijela, spíš asi jenom sama se Samuelkem, protože autem to sama nerisknu a se dvěma dětma taky ne a Standovi se asi nebude chtít. Místo je super tramvají s Florence jsem tam za chvilku a čas taky
23. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak jsem využila toho, že mládě dopoledne spinkalo a konečně jsem vyžehlila ty hromady prádla :wink:
ale už tam peru další (naštěstí jen ručníky), taky vám děcka dělají to, že jakmile dáte při koupání čestý ručníky, tak se do nich hned vyčůrají? mě to dělá lucinka skoro pořád - jak naschvál :grinning:

jo a konečně skončilo období (asi 2 měsíce), kdy lucinka kakala tak jednou za 8 dní. Už asi týden kaká každý den :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
unko-to by bylo super :slight_smile:,kdybys dorazila :slight_smile:

tomíka na sraz taky asi brát nebudu-to bych nedělala nic jinýho než ho někde naháněla po dětským koutku a to bych ze srazu neměla nic-takhle si aspon prohlídnu dětičky i mamibky a tak :slight_smile:

no jo,vanesska je starší skoro o půl roku....je v lednu?
23. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jojo je narozená 1.1.2007 ve dvě 2.26 :grinning:
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
iluš-taky peru- a bohužel to co se žehlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o víkendi jsme pry a pak nám dva dny nepoteče voda,takže vyloženě nutnost...

ted jsem vytáhla z trouby buchtu,jdu odpoledne na cvičení a pak hne přijde jedna návštěva,na kterou se teda moc netěším,ale co nadělám...měla dorazit příští tden,ale včera večer (v půl jedenáctý večer :angry: ) volala,zda nemůže přijít dnes :angry: takže doma nemám nic na pohošrění,protože honza plánoval dneska po mém návratu velký nákup..a vzhledem k tomu,že bsalím na víkend,tak se asi do obchodu neurvu ani já...
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
unko-jak se ti to podařilo takhle načasovat? to teda je dobrý, to byla jedním z prvních miminek,že?
23. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky,musím končit,jdu uložit děti a pak asi balit věci na zítřek...tak zatím papá :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo to fakt nevím, termín jsem měla na Vánoce jinak byla první ve Varech. S návštěvou si nedělej velké starosti, hold to nemají takhle přesouvat. papa mě už děti spinkají
23. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
pěkné básničky pro prťata

http://www.rodina.cz/clanek7158.htm
23. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
holky, ta naše očekávaná návštěva- to je ale slepice-proboha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pro změnu píše,že přijde o dvě hodiny dřív- přestože ví,že budu na cvičení,nebot si dnes domluvila nějaký koncert...fakt si asi myslí,že se všichni z ní posadíme na pr...l :angry: :angry: :angry: má to ale výhodu,uvidím se s ní pouze mezi dveřmi :grinning: :grinning: :grinning:
to je tak,když někdo žije v jiném světě (amerika) a myslí si,že když přiletí (je tu vždy cca měsíc v roce) že se s toho zblázníme nebo co...ta ženská má neuvěřitelnou schopnost mě dostávat do trapných situací,ale dnes jí uteču k činkám a nechám v tom chudáka Honzu samotnýho :slight_smile: :grinning:
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
bledul - to je teda návštěvnice megeřice :angry: :unamused: tak tomu alespoň unikneš, ale chudák manžel :frowning2: :wink:
23. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
claudi- no jo,on to přežije-koneckonců-je to jeho příbuzná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ale jestli si jezinka myslí,že kvůli tomu,že mění plány desetkrát za den že já je taky budu měnit-tak na to at zapomene...a at zkusí říct půl slova že nejsem doma :angry: :grinning:
23. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
jo a jinak -honza jde 13.listopadu na ty Ct a RTG celého těla...je to v pátek,takže se ted snažím povznést na pořekadlo o pátku 13...výsledky budou na konci listopadu...doufám,že pátek 13 se v nich neprojeví...
23. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
vždyť jo, děláš dobře...přece kvůli jezince nebudeš sedět doma, když máš své aktivity a čekat až madam dorazí... :wink:
neboj se bledul, to je blbé pořekladlo, já na to moc nedám....je to pátek jako každý jiný a ta 13. je jen další číslo v řadě...Honzovi budu moc držet palce :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
no taky si říkám,že výsledky ovlivnuje něco jinýho nnž datum...a nechci to předem brát jako špatný znamení...tak snad to bude v pořádku,je to vždy o nervy...

kojím adámka než půjdu-možná se i uvidíme s tetkou mezi dveřmi -odcházím v 16.15 a madam se nahlásila na 16.hodinu...přemýšlím o něčem dvojsmyslném,co bych jí řekla ,ale nic inteligentního mě nenapadá...jen samé přímočaré věci a to zase se do toho pouštet nechci :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
tak jak to u vás bledul dopadlo? stihla tě jezinka ještě doma nebo jsi měla tolik štěstí a minula jí? a jakpak se tetka americká vytáhla, dovezla něco alespoň chlapcům nebo je to lakomá slípka?
23. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
jeeejej, koukám bledulko, že to s tou návštěvou nemáš fakt jednoduchý. Tohle miluju, když stokrát měněj plány a termíny. No ještě že jsi měla to cvíčo, viď :wink: Aspoň ses z toho hezky ulila a ona nemůže říct ani ťuk na to, žes tam nebyla :grinning:
Jooo, taky jsem zvědavá, co dětem přivezla.
23. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahoj claudi :slight_smile:

hele no nářez :slight_smile: měla původně přijít v 18 hodin,pak to tedy změnila na 16 hodinu,protože od 19 hodin měla jít na koncert..

přišla v 16.45,takže při příchodu jsem jí nepotkala jak jsme si myslela - odcházela asi 10 minut před 19 hodinou (chudáci ostatní na koncertě až tam přijde v půlce :grinning: ) a já jsme jí potkala mezi domovními dveřmi :grinning: :grinning: :grinning: roztáhla doširoka ruce,aby mě objala a pravila že se ještě uvidíme,nebot tu hlavní věc,kvůli které přišla,zapomněla doma (předat Honzovi klíč od jejího bytu v praze-chce,aby ho honza měl,kdyby se m přijel někdo její známý a chtěl tam přepsat)

koupila si chvíli předtím notebooka,takže chtěla,aby jí honza řekl,jak se připojí na net a když jí to honza nastavil,tak u nás prý asi přes půl hodiny psala maily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Dětem přivezla každýmu plyšáka, ten tomík§ův má na sobě nášivku KLEENEX (takže ho asi vybalila z nějaké velké role exluzivního hajzlpapíru) :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže asi tak ...neboli podtrženo sečteno-vůůůbec mi nevadilo,že jsem cvičení nezrušila :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
a adámkův plyšáček je orel (podle barev) co vypadá jak tučnák a je až z ameriky,heč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
jo a takže někdy na konci listopadu nás čeká repete :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale řekla jsem,aby se ohlásila včas,že budeme zase spoustu věcí plánovat...
a tomík před ní couval a nechtěl se k ní mít a chtěl tu včerejší tetu (včera u nás byla na návštěvě kamarádka) :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
a abyste neřekli,že jsem škrt na historky,tak vám popíšu pár setkání,koho to nezajímá,necht prosím tento článek ignoruje a přeskočí :wink:

Návštěva první
po cca roce a kousek našeho vztahu přiletěla teta a že by mě strašně ráda poznala:slight_smile: tak teda jo. (pro úplnost-tetka žije v americe asi 30 let, za manžela má američana,který nemluví česky a původem je z ruska-ale narodil se tam..žije samým byznysem a pod.)
tak já s knedlíkem v krku jsme tam šla a málem mě omejvalo..tetka si na stejný čas pozvala další tři páry,které se navzájem neznali,navíc anglicky mluvící...já jediná tam seděla jak kráva,protože anglicky umím asi 5 vět a fakt nerozumím..takže se konverzovalo v angličtině,honza překládal..tetka se mě občas na něco zeptala,ale pak to začala překládat ostatním a opět to zklouzlo do angl.konverzace.... a i kdyby to byli češi,tak doprčic,když mě chtěla poznat,tak si na ěm mohla udělat čas,ne? no a podával se nějaký salát a ona k tomu měla šíleně vělký dlouhý servírovací příbor a podával si to host od hostu..a ten anglán od vedle mi to podal tak debilně,že jak jsem to vzala do ruky,,tak se ta maxilžíce převážila,spadla na lahev červenýho vína,to se vylilo na ten její starožitnej bílej ubrus a její luxusní stůl z bůhvíjakýho dřeva...ona a jedna anglicky mluvící dáma hystericky vyskočily a začaly to honem za výkřiků "solt solt" sypat na ubrus sůl..ted se tomu směju,ale tenkrát jsme měla ma krajíčku z toho všeho...

návštěva dvě-
mezi dveřmi mě přivítala slovy-"ty jsi ztloustla,že? :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Návštěva tři byla zároven naše svatba- a aniž jsem to já či honza věděli,tak si na naši svatbu pozvala nějaký známý,takže najednou se na hostině objevili dva cizí lidi,kteří se tam v družném rozhovoru hloučkovali s tetkou a jejím manželem...svatbu jsem si tím nejazila,ale zpětně mě to pěkně nakrklo...měla se nás zeptat,později jsem se dizvěděla,že to oznámila manž.rodičům...

návštěva 4
přišla a když zjistila,že máme pevnou linku s voláním skoro zdarma tak obvolala během návštěvy snad všechny lidi-takže z návštěvy si pamatuju,jak jsme akorát byli s honzou ticho,abychom nerušili tetku v hovoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

návštěva 5
na návštěvu si u nás domluvila sraz se svým bratrem,který pro změnu žije v kanadě...takže většinu návštěvy prokecali o svých příbuzných...

Návštěva 6
ve tři v noci napsala honzovi sms"zda může zítra přijít" takže honza jí četl až ráno a logicky jsme předpokládali až následující den...ale tetka dorazila ještě ten den :angry: :angry: :angry: honza s tomem na nákupu (na pohoštění na ruhý den) a já zrovna zkoušela vyrobit domácí marcipán na tomíkův dort...takže ona když zazvonila,tak doma borde-hlavně v průchozí kuchyni-špinavá forma od dortu atd...l,já ruce od marcipánu,od barviv a k jídlu maximálně tomíkovi kukuřičký křupky :grinning: :grinning: :grinning: tak já všeho nechala,vypla troubu,vydrhla ruce a šla konverzovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

no snad chápete,proč její návštěvy moc nemusím :wink:
23. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak to se tedy baba s těma dárkama předala!

bledulko: teda ta první historka je jak z nějakého filmu!!! :grinning:

za tu návštěvu dvě a tři bych jí přizabila!

hihi, teda koukám, že co návštěva, to katastrofa! To se fakt nedivím, že jí nemusíš. To bych se radši vydala na dlouhou dovolendou v termínu, kdy má ta baba zrovna navštívit čechy!
23. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
iluš :slight_smile:

a to jsem zapomněla napsat,že na tu dnešní návštěvu šla s tím,že chce i přivítat nového člena rodiny (adama) ale nebyla ani schopná nám napsat mailem "gratuluji",když jsme jí oznámili narození adámka...to se vůůůbec neozvalaa dnes chtěla oslavovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak holky, jdu se rozloučit. Nakonac jedu do Krupky na návštěvu jenom já s Ondráškem - Honza dodělává něco na baráku a nějak nestíhá :unamused: Tak snad to bude v poho...

Bledul - na Karlák jsem nejezdila. V Praze jsem měla akorát Motol a Bulovku :-;
No teda, takovou návštěvu bych teda chtěla mít. Plyšák od toaleťáku musí být docela dobrej ne? A orlotučňák taky :slight_smile: To je tetka za všechny prachy. Historky jsou fakt dobrý. Docela jsem se zasmála - hlavně u čísla dvě :slight_smile:
Ale třeba byste k ní mohli na nějakou pěknou dovolenou do jú es ej, ne?
23. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
i když to by možná byla dovolená za trest :slight_smile: no nevím
23. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.