• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
No nic. Jdu do hajan. Dobrou a pěkný víkend!!!
23. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
jani-tak se mějte u rodičů s ondráškem hezky :slight_smile:

jo jo,dovča v "jůesej" je možná- i jsme byli zvaní do jejich "letního bytečku v miami" (oni žijí v NY),jenže jaksi nás za Á USA a daleké cestování neláká,snad maximálně po evropě a za BÉ- stojí to krapet dost peněz a ty radši vrazím do toho,aby byl dřív splacený byt ...takže tak...
oni mají nemovitosti snad všude-byt tady v praze,v karlovkách...

ona není zlá,to určitě ne,ale prostě žije naprosto odlišným způsobem ,zajímá jí zejména "byznys" a nahání lidi do různých "byznysů" a nedojde jí,že můžou mít lidi krapet jiné hodnoty než prachy,prachy,prachy...ale prostě v každým slově cítím takové obchodní uvažování...a celkově to myšlení je prostě americké
na svatbě nám málem začali tleskat při polibku a pak se otočili a prý "vy u vás netleskáte?" :grinning: :grinning: :grinning: jak ve scéně amerického filmu :grinning: :grinning: :grinning:

holky,přeji dobrou noc a pěkný víkend,asi se uvidíme v neděli či pondělí :slight_smile:
Mějte se krásně a pozdravujte svoje zlatíčka :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
Hezké poledne :slight_smile:

Tak jsem dneska koupila plyšového psa Lucince k Vánocům. Vyfotila jsem vám ho do albíčka. Je dlouhý cca 60cm a stál jen dvě stovky! :wink: Ještě tam měli krásného medvěda, bylo to těžký rozhodování, ale nakonec zvítězil hafan (už jen kvůli těm růžovým mašličkám :grinning: )

Jo a mám pro vás radu. Když kupujete nějakou plyšovou hračku pro miminko, která se nemůže strčit do pračky, tak aby jste ji zbavily všech bakterií, tak to strčte do igeliťáku, pořádně zavažte a dejte cca na hodinu do mrazáku (menší věci stačí půl hodiny). Ty bakterie prý umrznou.
24. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
jo a ještě jsem jí koupila mističku na papání, dvě sady lžiček, 4 kaťata (dupajdy) a chlupatou růžovou čepičku s ouškama :slight_smile:
No snad do toho do vánoc nevyroste, aby jí to ještě bylo (popřípadě jí to dám dřív :wink:) ale koupila jsem velikost 74 a 80, tak snad jí to ještě bude velké :wink:
24. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
jeeee, kde jste všechny? užíváte víkendu? dneska je venku krááásně :slight_smile: jsme s malou celé odpoledne procházkovali.

A už jsem jí koupila krásný dárek k ročním narozeninám (je to hračka od jednoho roku, tak je zbytečné dávat jí ho k vánocům už takhle brzy)

Je to vkládací domeček, vkládají se tam čtverečky, obdélníčky, kolečka a zvířátka. Tady je na něj odkaz, je to úplně ten samý od chicca. Ale já ho koupila u nás v Penny za 333,-Kč :wink:

http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=8276
24. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tak pořád nikde nikdo??? :confused:

teda dneska je u nás pěkně hnusně, mlha přede mnou - mlha za mnou, není vidět na krok, snad se to do odpoledne vybere a bude hezky.
25. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
tak a ted se mi nějak smazal příspěvek a to mě fakt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink:

takže znovu- zdravím všechny maminky (teda vypadá to spíš,že tu je jen osamocená iluška)

jsme u našich,včera jsme přijeli,dnes odjíždíme-honza tu má od srpna domluvenou školu smyku,takže jezdí ted na autodromu...tomík je s dědou na rybách a já za chvíli razím s adulínm ven,je krásně-sluníčko....

iluško- ta vkládačka je pěkná a cena ještě hezčí :grinning: :grinning: vypadá to,že ty kostičky jsou plné,že? to je dobře,tomík měl nejdřív obyčejnou vkládačku s odlitými kostkami,kde jakoby jedna strana chybí a strčil si ji napůl do pusy a nemohl ji vyndat,protože se mu to tam tou hranou zaseklo..a hračka to byla od 6 měsíců,...takže vkládačka letěla do koše a koupila jsem takovou s plnými zaoblenými kostkami a to bylo super...ta tvoje právě vypadá dobře taky :slight_smile:

a pejsek s mašličkama prolucinku je náádherný -opravdu jo:slight_smile: fakt roztomilý a určitě si na něj lucinka zvykne tak,že pak bez něj ani ránu :slight_smile:

kočky,tak přeji pěkný víkend a mějte se moc moc hezky :slight_smile:
pěknou neděli všem rodinkám :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
jo a jak jste zvládli přechod z letního na středoevropský čas? my klasicky- tomík vstával dle svého biorytmu ,takže jsme si prdlajs pospali s Honzou :grinning: :grinning: :grinning: tak mě bde zajímat,zda aspon odpadne večer o hodinu dřív :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
bledulko: no moc jsi mě nepotěšila, ty kostičky a zvířátka mají taky jednu stranu prázdnou, ale je to hračka až od jednoho roku, tak snad to nebude problém. Každopádně jí u toho nenechám samotnou, budu si s tím hrát s ní.

Jo a vyřešila jsem další dárek k vánocům. Koupím jí golfky, protože se pak brzy budou hodit.
Takže k svátku dostane Lucinka jídelní sadu (mističku, lžičky, apod.) a oblečení.
No a k Vánocům jídelní stoličku, golfky a toho velkého plyšáka.
To by snad slečně mohlo stačit :wink: stejně z toho ještě nebude mít rozum :grinning:
25. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
bledulko: my jsme dneska taky vstávaly po staru. Nějak to moje mládě nechtělo pochopit, že se měnil čas a že si můžem ještě hodinku přispat :grinning: . Tak jsem na to zvědavá večer, doufám, že vydrží o tu hodinku déle, abychom najely na nový čas. Aby mi neusla moc brzo a pak se v noci nebudila mockrát hladem.
25. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
iluško-aha,na tom obrázku to vypadalo,že jsou plné :confused:

no já tenkrát byla u něj-ale než jsem stihla zareagovat,byla kostka v puse-šoupl to tam rychlostí blesku...ono to totiž byla taková velikost,že by to určo nevdechl ani nespolkl,ale prostě se to za tu hranu zapřelo...hrál si s tím ve třičtrvtě roce (dosal to k svátku) ale nechpu označení od půl roka...(u té naší) a u kamarádky jsem viděla tuhle a hned mu jí koupila a super-ještě ted si s ní hraje-má krásný kostky co i různě chrastí :slight_smile:
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=9c80c7d304174617b5a73d296c6b4b81&dep=381
ta firma má i jiné hračky dost dobré :slight_smile:

náš tomíno strkal věc do pusy mnohem dýl než v roce...snad bude lucinka jakožto zástupce něžného pohlaví-rozumnější- :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

golfky budete mít super-hlavně na cestovando :slight_smile:už más nějaký vybraný? :slight_smile: já s adulou a vánocemi fakt nevím-má toho dost po tomovi,zatím jsem objednala pejska,tak aspon jeden dárak máme vymyšlený...
http://www.splavacek.cz/zbozi/77-mluvici-pejsek-fisher-price

jejda,tady má někdo hlad-jdu teda kojit :slight_smile: zatím papá :slight_smile:
25. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Golfky se mi zatím líbí tyhle. Asi se pojedu podívat do té jejich prodejny ve Vysočanech a omrknu tam i ostatní kočárky. Ale tyhle zatím vedou z toho co jsem viděla na netu. Ale ještě si je chci omakat a jak se s nimi jezdí.

http://www.detskyraj.cz/zbozi/7810-chicco-multiway-2009-+-slunecnik-zdarma

Ten mluvící pejsek je moc pěkný, má ho moje neteř.
25. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme s Ondrou zase zpátky doma. Nakonec jsem si návštěvu prodloužila a přespala u ségry. Byl to včera trošku náročnější den – kleklo mi auto (naštěstí jsem byla akorát koupit kytku už v Teplicích a z parkoviště jsem už neodjela…) Ale naštětstí to bylo už kousek od rodičů, takže pro mě a ro Ondru zajeli. Teď máme fáro v opravě a já se děsím toho, co tomu bude a kolik to bude stát. Honzovo maminka mi půjčila její malou Corsu, takže jsme s Ondrou dojeli domů sami a Honza pro nás nemusel naším druhým autem – favoritem 
Ale Ondrášek byl ukázkové miminko a na všechny se culil, takže návštěvy byly v pohodě.

Tak a jdu vás dočíst.
25. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Bledulko – však já vím, já bych se na dovču do za tetičkou do USA taky nehrnula 
A k letnímu času – já jsem taky ráno Ondráška přemlouvala a říkala jsem mu, že bychom si ještě měli hodinku přispat  Ale vstával v půl osmé – takže to ještě šlo. Horší to bude teď večer. Chodí spát v sedm, tak doufám, že nám dneska nevytuhne v šest.

Iluss – pesan je pěkněj a nové fotky s Lucinkou taky :-; Je to prostě kočka 
docela si nakupovala, co?

Jdu omrknout ta vaše golfky a hračky.
Iluss – my máme zatím pro Ondru k vánocům tu židličku (ale asi ji dostane jakože od tchýňky), jídelní sadu (od mojí mamči), takové ty umývací bryndáčky – všechno Ikea. No a od nás dostane poníka Ferdu od Lamaze a asi toho plyšového Františka z kouzelné školky. A popřemýšlím ještě nad tím pejskem od FP – docela se mi líbí – ale už ne moc ta cena… A snad vymyslím ještě něco.
25. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Iluss - golfky vypadají dobře. My budeme jezdit ve sporťáku od x-landera.

Bledulko - ta tvoje vkládačka vypadá fakt docela pěkně. Mrknu se do toho obchodu a možná ji objednám. Díky za tip :-;
25. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

bledul - tvá émerická tetinka mě dostala s těmi návštěvani, je opravdu jak vystřížená z nějaké bláznivé émerické komedie :wink: :grinning: ještě, že bydlí taaaak mooooc daleko a nemůže tu být zas moc často :wink:

taky zatím golfky pořizovat nebude /ty tvé Iluš jsou moc pěkné/ i když mě taky některé lákají, ale budeme drandit jako Jani v xlanderovským sporťáku a pak uvidíme.....
iluš - pejsek pro Lucinku je mazlíček s mašličkami, ten se jí bude líbit :slight_smile:
jani - auto ti odmítlo sloužit? snad to nebude závada za velké peníze a třeba jen nějaká "levnější" porucha... :wink:
bledul - odkaz na vkládací hračky je dobrý, asi něco takového časem pepinovi taky objednám, aby trénoval zručnost... :wink:
ráno vstával jako v sedm...ale pak ještě na chvilku vytuhl, takže to celkem šlo...ale za to teď se tváří jako že nebude spát už asi nikdy, hrozně ho zajímají jeho nohy :grinning:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
čauky holky,

jdu se vám vyplakat na ramínko :frowning2: , Terka včera přestala horečkovat, ale začala zato pěkně frkat.
Aby toho nebylo málo začal topit Jendula :frowning2: , no dalo se to čekat, že. Matějda se rozhodl vstávat několikrát za noc (asi růstový spurt čico :frowning2: ) a do toho běhám po bytě s teploměrem. Prostě noci plné vášně :astonished: .
No a pan Matějíček se rozhodl, že nebude přes den spát, proč by taky byl sám v postýlce, když je plný byt lidí, ne?
Prostě víkend jak má být. Totální nestíhačka, bordel v bytě, no prostě konec!!!! Jsem fakt zvědavá, jestli to tady s nima přežiju ve zdraví :grinning: , asi mi nic jinýho nezbyde :grinning: .
Snad se hadi brzy vymarodí a bude zase klídeček.

Vás teda fakt obdivuju s těma dárečkama. Nějak nemám vůbec inspiraci ani náladu :frowning2: . Manža hadům navrhl, že se na dárky letos vyprdneme (všude samý cajky) a na stromeček, že půjdeme do OBI :grinning: :grinning: . Ale jeho návrh byl zamítnut :grinning: :grinning: .

Jani, s tím autem, to je pech, hlavně, že se neporouchalo někde napůl cesty.
Stavíte domeček? To jste dobrý, vůbec si nedovedu představit stavět. Jsem ráda, že máme bydlení vyřešený. Nojo, já zapomněla, že jsem skoro o generaci starší :grinning: :grinning: :grinning: .

Bleduko, tetka pěkná :grinning: . Švagrová se mohla z tetičky z émeriky poserinkat, než jim přivezla na miminko věci ze sekáče :grinning: :grinning: . Toaleťákovej plyšák taky dobrej :grinning: :grinning: .
25. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Iluš, golfky pěkný. Nějak jsem zastáncem spíš sporťáků, ale na cesty určitě super věcička.
25. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojda děvčata!

Tak jsme doma.
Na pátek jsme spala necelý 3 hodiny, řídila 100km a odpadl až v sobotu po obědě. Rozloučení bylo hezký a troufám si říct, že by si to babička přála přesně tak. K těm emocím - já se snažila, ale vždycky nějak převážilo vědomí, že je babičce dobře, že je s dědou a mamkou a že s náma stejně bude dál. Nejvíc zevšeho cítím klid. Moc tomu nerozumím. Ale ven to přeci jen jde - ikdyž dost blbě- mám příšernej zánět dásní a sliný žlázy. :frowning2: Bolí to jak ďas. :cry: :cry: :cry:

Jinak Vítkovi se už zjevně líbí na bříšku a už na něm celkem dlouho vydrží. :slight_smile: Dostává flaštičku a obě prsa.Já se snažím odstříkávat pravidelně po 3h (i když přiznám, že v noci na to fakt nemám. Nicméně Vítek se budí, tak si odstříká sám přímo do papulky. :slight_smile:) a řekla bych, že se mlíčka dělá víc. Snad to tak bude i dál.

Představte si, že jsme s Tomem dneska otevřeli mejl a tam byla pozvánka na ples do Prahy na 12.12.! Jééé! Takže po obídku si s Vítkem užiju vás a Letňátek a večer půjdem s Tomem pařit, juchůů!

Děvčátka, dočtu vás zítra. Teď přeju dobrou noc a jdu spinkat.
:zipper_mouth:
25. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

tak tomík se očividně odmítá přizpůsobit novému-SEČ a stále si jede podle letního..což vnímám jako velkou křivdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože fakt nejsem zralá vstávat o půl šestý a hrát si s vláčkama :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mělo to dnes výhodu -jak nám už neteče voda,tak jsme se stihli nasnídat a hned po sobě umýt nádobí,tomík se i vykajdil a takže i splachování jsme stihli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

honza byl včera nadšený ze školy smyku i když dostal od instruktora "sprda" za to,že jede moc opatrně-že si ty smyky nevyzkouší tak jak má...tak se pak zkusil zlepšit ....
dnes čekám PPL-mělo přijít v pátek a poslali to jinam ...ještě že jsou vánoce až za dlouho-....bude to ten adámkův fisherprice pejsek ,tak jsem na něj zvědavá....a taky pyžamko pro tomíka...:slight_smile:

iluško-golfky vypadají pěkně- taky jsem je musela občas využívat do mhd na delší cestování...

jani-ondrášek -pokud nemá vyloženě režim,tak by se mohl brzy přizpůsobit-tomík jako malý zvládal přesuny času dobře-to až ted řádí dle svého biorytmu..
s tím autem mě to mrzí-je to věčný požírač peněz-tak at jich moc ted nespolkne :wink: a at je brzy pojízdné :slight_smile: .
ta vkládačka je fakt super-opravdu ji doporučuju,má krásné hladké kostičky...kdyby byl zájem,tak ji můžu vzít na srazík...

ludvi-co děti? jak přežili noc? jendula to vždycky odnáší vícmže? zkus kouknput sem-jsou i tablety a na nás s honzou zabírají ,známá má děti,co vždycky blbě stonali- komplikovaně..s tímhle taky stonají,ale už lehčeji...
http://www.lekynainternetu.cz/p/imunoglukan-sirup-120-ml/
http://www.lekarna.cz/imunoglukan-cps-60x100mg/
na zimu se s ním dopujeme....

s dárečkama- a co baví dětičky? ale oni ti snad pomůžou a napíšou ježíškovi :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:

andulinko- máš za seou náročný víkend...myslela jsem na tebe....jsi statečná..
pokud cítíš klid,tak je to dobře...že nemusíš nic držet v sobě...
s tím zánětem mě to mrzí-snad se to brzy dá dopořádku...

k mlíčku gratulace-jsi bojovník :slight_smile:

a s plesem super,že se to takto sešlo :slight_smile: teta vám bude hlídat vítečka?
26. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
jinak holky-potřebovala bych vaše vyjádření s tím srazíkem-kvůli rezervačce-zda přijedete

(pokud berete manželíny s sebou,tak i info,zda rezervačku i pro ně nebo zda ho pošlete po ježíškovi atd...)prostě abych věděla,kolik mám nahlásit osob...:slight_smile:
pište prosím co nejdřív ,at to můžu zarezervovat :slight_smile::slight_smile:

děkujuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Hezké dopoledne,

teda já dnes měla hroznou noc. Je mi strašně blbě, mám teplotu, bolí mě hlava, v krku a úplně všechny svaly. A brzo ráno jsem si šla udělat čaj a dvakrát jsem omdlela (nízký tlak - trpěla jsem na to hodně v pubertě, ale nějak se mi to asi vrátilo), Tak jsem teď taková rozklepaná a bolavá.

ANdulko: to je dobře, se rozloučení povedlo. A mám radost z toho, že se mlíčko zase vrací. :slight_smile:

holky: ohledně těch golfek - chtěla jsem se zeptat na rady a zkušenosti - jestli mám jít do golfek nebo do sporťáku. Mi to přijde na pohled stejný, jen golfky jsou skládací. Tak potřebuji radu zkušenějších nebo těch, co se v tom víc vyznají.

bledulko: já na srazík dorazím, se mnou počítejte :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
iluško-copak,že ti není dobře? :confused: Jako na chřipku? hele,zkontroluj si prsa,zda nemáš nějakou nenápadnou zatvrdlinu...s tím omdlíváním to je na nic-radši s chováním lucinky opatrně-radši u toho seď,nebo se tulte v posteli-at neomdlíš i s ní....
k srazíku-takže předpokládám že dorazíš bez manži,když se o něm nezminuješ-Ok,píšu si tě :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

s golfkama...ty vlastně nemáš sporták,že? no jestli ho nemáš,tak jednoznačně hlasuju za sporták
jsou obvykle větší,stabilní,dítě se ti do nich dlouho vejde-i za rok v zimním oblečení....mají obvykle větší kola,což je hooodně znát při jízdě,sportáky se lépe řídí jednou rukou (když držíš deštník tak uřídit golfy je fakt záhul) jsou i hodně skladné sportáky i lehké sportáky,kdyby ti šlo o váhu...

golfky- na cestování super-uneseš je sama do tramvaje..jsou víc skladné,ale brala bych je jako druhý kočár ke sportáku....

navíc- golfky mají většinou extrémně krátkou stříšku,takže v zimě ti lucinku nebudou tolik cránit-budou dost otevřené..(ale jsou opravdu i typy,které jsou krytější....)

jaké máš konkrétní požadavky na kočár?
26. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
jinak k těm kočárům- ty sportáky co mají malá kola jsou obvykle s golfkama rozdílná hlavně v té spojené rukojeti-jsou díky ní méně skaldnější,ale lépe se řídí...

třeba je důležité si říci,zda chceš troj či čtyřkolku,kde s tím kočárem budeš hlavně jezdit (město, příroda, často v dopravě) těch kritérií je hodně
26. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
čauky :slight_smile:

vás tady dočítám a jako vůbec mi nevadí, že pálím na plotně cibuli :angry: :grinning: dělám rychlooběd - špagety, nějak nemám žádný lepší nápad...no co, máme je rádi, tak neva že jsou 3x do měsíce :grinning: :grinning:

bledul - ke srazíku, já bych moc ráda, ale opravdu ještě nevím jak pepa...když přijedeme tak stopro oba, páč sama bych nejela...zkusím se ho znovu zeptat, ať se vyjádří už vážně...tak pak dám vědět :wink:

andul - mlíčka je zase dostatek? tak paráda, ať si Ťulda pěkně pochutná... :slight_smile: rozloučení s babi jsi zvládla fajn, jsi šikulín...Jé a ples vás čeká...se máte :slight_smile:

ludvi - no jo, když se to se.. tak se to ser..., co? :frowning2: Vánoce v OBI? dobrý nápad, taky doma navrhnu a nebudeme muset strojit žádného smrka :grinning: :grinning:

il - s těma golfáčema má bledul pravdu, musíš si nejdříve říct jak moc a kde je budeš spíše využívat...do MHD by byly asi lepší než sporťák, jsou lehčí a skladnější...uvidíš, popřemýšlej a rozhodneš se :slight_smile: a nebo oopravdu mít sporťák i golfky a bude to :wink:

náš mladík začal asi mutovat nebo co... trochu měl kašel, ten už nemá, ale asi mu to sedlo na hlasivky...teplotu nemá naštěstí, tak počkám jak se to bude vyvíjet...rýmu má jent trochu, vždycky ráno mu odsaju a celý den je klídek...
tak jdu míchat tu omajdu na špágy, ať ten oběd úplně nezčubím :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
bledulko: s prsama to nemá nic společnýno, spíš opravdu ten náběh na chřipku. S tím tlakem už se cítím trošku líp, ale radši Lucinku moc nezvedám a nechovám, aby mě to náhodou zas nechytlo a já neomdlela i s ní.

bleduko: no s tím kočárkem pořád nevím. chci hlavně čtyřkolku, protože musím s kočárkem jezdit od výtahu po schodech po takových hrozných prknech a to bych s trojkolkou těžko zvládla. bych ji asi nevytáhla. Jinak nějaké konkrétnější požadavky zatím nemám. Zatím se koukám a zjišťuju co a jak. Ve čtvrtek možná s manžou pojedeme do dětského ráje ve vysočanech a tam maj velký výběr kočárků, tak to tam asi omrknu a ty kočárky si osahám. Ale s tím řízením golfek a s držením deštníku máš pravdu. to mě nenapadlo.
No budu s tím kočárkem jezdit hlavně po městě, po chodnících. Ale jinak budu i cestovat - vlakem, tramvají apod.
Kupovat oba kočárky - golfky i sporťák ale nechci. Musím se rozhodnout pro jedno.
No koukám, že většina z vás je pro spor´ták, tak asi omrknu někaké sporťáky a uvidíme.

bledulko: jj, asi pojedu bez manžy, nechám ho doma a daruji mu sportovní víkend :wink:
26. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
26. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojda

mám radost, dneska ráno manžílkovi zazvonil budík a on ne a ne stávat, tak jsem ho vyháněla z postele ať nepřijede pozdě do práce a on mi po nějaké době říká, že má dovču, normálně byl tajemnej jak hrad v karpatech, tak budeme komplet až do středy :wink:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Pekne poledne vsem :slight_smile:

Tak mame za sebou zase cestovni vikend. V sobotu jsme byli na rybolovu, kapra sice nemame neumim s nim nakladat, ale koupila jsem Anezce par peknych oblecku :grinning:
V nedeli jsme byli odpoledne na koncerte, tata hrali, bylo nadherne svitilo slunicko a bylo teploucko.
Vecer jsme si jeste privezli krasnyho kocourka.
Nasi odjeli na tyden do lazni. Tatka to dostal od nas jako darek k narrozeninam :slight_smile:
Jinak my jsme cas zvladli celkem dobre, akorat jsme rano vstavali o tu hodku driv, zadny prispani, ale vecer uz jsme papali normalne jako vzdy :slight_smile:

ludvi vy nemocnite? tak at jste brzo zdravi. Vanoce v OBI :grinning: to muze napadnout jenom muzske pohlavi :grinning:

Ilusko krasny fotecky meda je krasnej :slight_smile: Skocila na tebe chripka? tak at se brzy uzdravis. Tlak je blba vec a hlavne to omdlivani. Dej si cernej cajik ten ti tlak trochu zvedne.
Ja si taky casem koupim sportak.Kocarek mam sice velikej a ma i sportovni verzi, ale sportak je vic skladnej jak ten nas kocarek :slight_smile:

Bledulko taky budu Anezce na vanoce kupovat toho pejska od FP. Svagrova ho maji a je super, baterie menili az po dvou letech. Je sice drahej , ale da se sehnat i za 800.
Hlasim ze na srazik prijedu,a pojede se mnou sestra abych nejela sama, manzovi se nechce.
Teticka z ameriky to je sila :grinning: jeste ze nejezdi casto, fkat jak vystrizena z filmu.

Andulko tak to je dobre ze se mlicko zase rozjizdi. Ples zavidim :slight_smile:
At se zanet brzy uzdravi, asi to pekne boli. :frowning2:

Jdu dodelat obed at se mi nepripali :slight_smile:
U nas taky dnes budou spagety...
26. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holky nemate doma nekdo Dolce gusto?
26. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.