• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
já ho doma nemám, ale má ho bývalá kolegyně z práce. pročpak? chceš si ho koupit?
26. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
ne ja sem si ho koupila v makru meli akci :grinning:

chtela sem se zeptat jestli z te kapsle jde udelat i vic jak jedno kafe, skoda ze se ta voda nedavkuje sama bylo by to jednodussi
26. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
z jedné kapsle se dá udělat pouze jedno kafe. A dokonce na nějaké druhy kage (napr latte macchiato) použiješ 2 nebo 3 kapsle.
26. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
jj tam kde je mliko tam jsou dve kapsle

skoda ze jsou tak drahy, to kafe je totiz vyborny :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
https://www.dolce-gusto.cz/CZ/machine/Pages/melody1.aspx

tady máš stránky toho dolce gusto. Klikni si na kafe, který chceš a ono ti to tam přesně ukáže, co a jak :wink:
26. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
26. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:

dnes mi konečně přišlo ppl-mělo to dorazit už v pátek...

tak mmám radost :slight_smile:

sis-kolik vás stálo dolce? u nás ho mají v akci za 2 tis a já pokukuju,ale asi to vzdám...kafe nepiju,bylo by to na čokoládičky a ty se prodraží ..za kolik jsou kapsle? dají se použít i jiné než ofic. k dg?
jeee, tak zase ne, tak to nejde, tak si tuhle adresu zadej v compu :wink:
bledulko: prý se musí použít pouze ty originální. Tenkrát jsme to s kámoškou propočítávali a vyšla jedna kapsle na víc jak 10 kč (je to tak před rokem, tak nevím, jak to vychází teď)
26. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
klárko-manžílek je zlatej,že? :slight_smile:

sis-super,píšu si dvě místa :slight_smile:

jé,vy máte kočičku? :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
iluš-hm,tak to vyjde docela draho...i když-pokud by člověk šel do kavárny...no jak se to vezme-pro někoho to je asi akceptovatelné a pro někoho už asi ne...

ale vypadá to hezky...
26. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
ilus dik za odkaz

bledul jiny kapsle se tam asi pouzit nedaji, oni maji specielne delany
ted vychazi jedno kafe na cca 8 kc a pokud je to kafe s mlikem(tzn. dve kapsle) tak na 15 kc
Jinak 2 tis. za dolce neni moc, normalne stoji dvakrat tolik.
Neni to rozhodne na kafe trikrat denne, ale pro navstevy a tak je to super.

Poridili jsme si kocourka, vzdycky jsme doma nejakou kocku meli, a zacinaji se nam tu obevovat mysky :unamused:
26. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
brý večer
tak já gusto mám už dva roky, dostala jsem ho od manžílka k Vánocům :wink: a to tedy 2 tisícovky nestálo :angry: :angry: :angry:
kapsle se dají použít jen originální, stojí kolem 100-120 kaček, čokoláda, cappuccino, latté, ice cafe, se dělají z dvou kapslí (mléko,kafe) v balení je jich 8, espreso, lungo se dělají z jedné kapsle, v balení je jich 16. Kafčo si dělám tak 2x týdně a musím říct a říkají to i návštěvy, že je výborný. Tak pokud chce někdo koupit dražší dárek třeba k Vánocům, vřele doporučuju. :grinning:

tak jsem využila manžílka a konečně jsem si nechala nabarvit vlasy, mám z toho velkou radost, myslím, že se to povedlo :pensive: :grinning:

zítra jedu na kontrolu na plicní, pokud to zvládneme časově, zajdeme i na tříměsíční kontrolu.
26. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojte maminky :slight_smile: jeeeeje, vy jste toho nakecaly......no, jdu docist :wink:
26. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
sis: a jak je starej ten kocourek? bych se teď asi k malé bála pořídit malého kocourka. Mám doma dvouletého a když přicházel do puberty, tak to s ním bylo hrozný, lítal po bytě jak třeštiprdlo, na všechno skákal a ne pro něj nic neznamenalo. Ale už vyrostl a dostal rozum a naučil se poslouchat :wink:

sis: jinak my já taky vždycky vyrůstala s kočkama. Když jsem byla malinkatá, tak jsme měli tři. Pak jsme se přestěhovali, tak jsme je nechali sousedům a já si pořídila kočičku, která pak měla koťátka, takže opět byly tři kočky. A když jezdím s naším Kubou (kocourem) k našim na víkendy, tak tam jsou tím pádem kočky 4 :grinning: návštěvy docela koukaj!

klarko: a jakou barvičku sis nechala dát? tak držím palečky na kontrolách u doktorů :wink:
26. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
iluss mám černé gusto, ten starej model :slight_smile:
a děkujeme za palečky :wink:
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
klarko, myslela jsem barvičku vlasů :grinning:
26. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
andulinko :frowning2: to je mi lito s babickou.....uprimnou soustrast, pozde, ale prece :frowning2: ale jak jsi psala, uz je ji lip a urcite byla rada, kdyz jste tam s vitkem byli....a jak pise iluss, tak je asi lepsi to ze sebe dostat...ja to s babickou mela taky tak....slozila jsem se na pohrbu :frowning2:

iluss, my taky meli krupicku na tvaricce a normalne malymu pomohlo, kdyz jsem ho po koupani prestala mazat..... :confused:

vlasy mi dikybohu nepadaj, rekla bych, ze je mam lepsi nez pred tehu :grinning: filda je na tom o poznani hur :grinning: vzadu na hlavicce ma takovou malou plesku :grinning: :grinning:

jo, bledul, ja se na ty vase stranky nemuzu dostat :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo......

holky, tak na srazik asi nedorazime :frowning2: petr by mel prijet posledniho listopadu na tyden......takze dvanactyho zase budu slamena vdova a do prahy se s kocarkem vlakem nedostanu :frowning2: no, tak priste :wink: ale doufam, ze zdokumentujete a pochlubite se foteckama....

jani, hele, nic si z toho nedelej, my taky nemame zadnej rezim....papame a chrnime, jak se nam zrovna chce....jediny co je kazdej den stejny je cas ukladani ke spanku.....mezi ctvrt a trictvrte na osm :grinning:
za chvili zbytek :grinning:
26. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
jinak koukam, ze se tu docela marodi :confounded: no ja musim zatukat, ze se nam to zatim vyhyba....
26. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky kočky,

tak trable s autem pokračují. Dneska jsme si s Ondrou vyrazili na výlet vlakem za kámoškou do Prahy. Na zastávku jsem si vzala našeho stařečka favorita a to byla opět chyba… Všechno bylo v poho až do té doby, než jsem zaparkovala před domem teď večer. Vylezla jsem z auta, zamkla u řidiče – abych se už nemusel ana tu stranu vracet (jedině tam funguje centrál) a šla z druhé strany, kde jsem si chtěla odemknout u Ondráška. No jo, jenže se mi v zámku zlomil klíč. Takže Ondra zůstal v autě a spolu s ním všechny věci. No super situace. Nezbývalo mi nic jinýho než rozbít okýnko – sama jsem to ale nedokázala, ale naštěstí mi pomohl soused. No prostě zase den blbec.
Ale návštěva byla v pohodě, Ondrášek byl ukázkový miminko. Naštěstí.
No a zítra musím s Ondrou na odběr krve do Kralup. Takže se vydáme pro změnu busem…

Ludvi – no jo, matka třá dtí je matka tří dětí. Hlavně aby byl i Jenda brzy v pohodě. Byl ve škole nebo zůstal doma?
Kdepak ludvi, nestavíme. Rekonstruujeme.

Claudi – Pepino už objevuje nožičky? To je šikulka. Ondra zatím moc ne. Jen si někdy lehce pohaldí kolínko.

Ahoj andulko – je fajn, že jseš v klidu a smlíčkem máš tedy trpělivost, viď? Jseš šikulka!!!

Ale ale, iluss – copak to na tebe leze? Honem s tím bacilem pryč!!!

Jé sis, nový člen rodiny? Tak ho vítám a doufám, že někdy vyfotíš s Anežkou. Vy taky budete pořizovat toho pejska? Já se na něj budu muset mrknout v nějakém krámě a uvidím.

A k presovači – já jsem dostala normoš presovač – není to sice jako to Gusto, ale jsme s ním taky moc spokojení. Akorát tam jde jen normoš preso nebo třeba laté, když si dá člověk trochu práce a našlehá si mlíčko. Já bych na jednu stranu chtěla spíš gusto, ale tady do toho se dávají takové polštářky s kafem, které vycházejí o dost míň než ty kalíšky a když dojdou, tak normální mleté kafe.
26. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak jsem teď na laclíkovi objednala nějaké pěkné šatičky, kaťata a kabátek pro Lucinku. Tak už se moc těším, až to přijde :wink:
26. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
BLEDULKO – PRO MĚ PROSÍM ZAMLUV JEDNO MÍSTO
26. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj il - jak ti je?
Tak to se s úlovkama potom musíš pochlubit. Já jsem ještě nic neobjednala. Ale snad to brzy napravím.
26. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
čauky holky,

Il, už je líp?

Bledulko, díky za odkaz. Dlabeme něco podobnýho :
http://www.napetrinach.cz/index.php?detail=8588002084171
drahý sice jako prase, ale využiju nabídky zdr. pojišťovny a nechám to dětem proplatit :grinning:

Ke srazu, myslím si, že dorazím. Už jsem nahlásila doma, že jdeme s Matějem do společnosti :grinning: :grinning: :grinning:

Claudi, z čerňáku to máš kousek k nám na Prosek a pak už jenom seběhnout pod kopec.
Autí můžeš nechat u nás u hřbitova :grinning: :grinning: .

Jani, máš teda fakt smůlu s vaším vozovým parkem :frowning2: . Holt když se to, tak se to!!!

Terka už jen kašle a dost prudí svého bratra, tidíš je choroba na ústupu. Jenda má stále ještě horečku. Doufám, že to nechytí Matějda.
V kuchyni mi kyne těsto na koláč :grinning: , to aby marodi nestrádali.
26. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Len - to je škoda, že s Fílou nedorazíte :frowning2: A kdy se Petr vrací už definitovně? Já jsem zapomněla, jestli bude pryč půl nebo celý rok.
26. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jé klarko - já bych taky potřebvala nabarvit a ostříhat. Ale zatím je to v nedohlednu :frowning2:
26. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobrý večer! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak jsem vás chtěla dočíst, ale když jsem zjistila, kolik jste toho nadrndaly, pro teď se vzdávám a jdu spát. Tak dobrou! :wink:
26. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Andul, no toto!!!
Tak dobrou...
26. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak hlásím, že už mi je trošku líp :wink: (jsem se včera naládovala paralenem a septisanem a asi to trošku zabralo)

Jani: jasně, až ty hadříky od laclíka přijdou, tak je nafotím a dám do albíčka :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.