• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobre rano :slight_smile:
Tak my jsme pred chvili dopapali a Anezka mi haca na kline a kontroluje co pisu, bohuzel jednou rukou tak se omlouvam za preklepy.

Ill kocourek ma cca 8 tydnu a vyfotim vam ho hned jak se vic zabydli a nebude tak plachej :slight_smile: Jinak u nas jsou kocky venku takze o malou strach nemam.

Klari zavidim ostrihani, ja jsem mela jit minuly tyden ale nejelo nam auto, takze jdu az v listopadu. Ja mam taky cerny gusto, ale s tim novym mechanismem. Kavicka je vyborna, skoda ze jsou ty kapsle tak drahy. Nechala jsem si ho vlastne nalozit k vanocum :grinning:

Jani to stema autama je desny, ja to znam a to mam brachu automechanika.

Len skoda ze neprijedes na srazik, ja jedu taky vlakem,ale beru si sebou sestru, sama bych si asi netroufla.
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
caute maminky a miminka :slight_smile:

teeeda jani, ty si, koukam, s autickem uzivas, co? :confused: to je ulet....jak psala ludva....kdyz se s...,tak se s... :grinning: ale hlavne ze ondrasek nemusel v auticku nocovat :wink: petr se vraci definitivne na konci ledna.....doufam, ze pak zustane nejakej cas doma a neposupajdi zase nekam pryc, to bych byla vazne nastvana....malej na nej kouka jenom pres pocitac a to si myslim, ze nejak nebere....proste se mu jenom na monitoru neco hejbe, tak vali ocka....ale asi nechape, ze je to jeho stvoritel :grinning: :grinning:

sis, no jo, taky me stve, ze tam nebudu :frowning2: ale urcite to neni posledni srazik.....tak doufam, ze na dalsi taky dorazite v hojnem poctu.....

filda by mel chrupat, protoze v noci toho moc nenaspal, ale nejak se mu nechce, tak se jdu nalozit k nemu do posele....jak je tam sam, tak se rozciluje :grinning: to je bordel, mama ho nalozi do pelechu a sedi u kompu :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
iluss, abys na lacliku neulitla jako ja na aukru :grinning: :grinning: ale uz jsem se vylecila :grinning:

mlade rve, ja bezim.......
27. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
sis: tak to jooo, když bude kocourek venku, tak to se vyřádí venku a doma bude hodnej, tam bude spinkat :wink:
My jsme s naším Kubou (kocourem) už skoro tři týdny nebyli u našich, tak má úplně venkovní absťák, už se potřebuje pořádně vyběhat a vyřádit. Lítá mi tady jak pominutej a mňouká na mě, abych si s ním hrála a honila ho :grinning: je to docela sranda, vždycky na mě koukne, mňoukne, uteče do druhýho pokoje, tam se schová a mńoukne a čeká, že ho začnu hledat a honit. Normálně si se mnou hraje na babu a na schovávanou :grinning:
Ale zítra už naštěstí jedeme k našim a budem tam až do pondělka, tak se tam zas vyřádí až až!

V pondělí jdeme na další výplach očiček, tak nám držte palečky, ať to není tak hrozný, jak minule. To ji tam trápili opravdu moc. Ale dost se ty očička po posledním výplachu zlepšili. Masíruju pořád, kapu kapičky, vyplachuju borovou vodou, tak snad už to bude poslední výplach a dají nám s tím konečně pokoj.

Tak to já jsem zvyklá jezdit s kočárkem vlakem do prahy sama :wink: jsme s Lucinkou takové cestovatelky. Od našich z Čelákovic je to pohodička, to nasednem na nádraží a vysednem až v Praze, to je bezva bez přestupů.
Nejhorší je to od nás z Millovic, kde bydlím. To vždycky potřebuju, aby jel někdo se mnou. Protože nejdřív musím na autobus, pak v Lysé přesednout na vlak. Což to by nebylo až tak hrozný, kdyby ty vlaky nejezdily z druhého nástupiště, kam vede pouze podchod, kde jsou strašně dlouhý schody dolů do podchodu a zase nahoru na druhé nástupiště. A samozřejmě se ten kočárek musí tahat po schodech v ruce, protože tam nejsou žádné pojezdy. A na přestup jsou tak 3-4 minuty, takže to máme vždycky jen tak tak. Jednou jsem jela sama a požádala jsem jednoho pána, aby mi s kočárkem pomohl. Teda ten se tvářil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda holky, vy mi s tím dolce gustem děláte chutě. Že bych si ho taky nechala koupit k vánocům? Je to sice dražší, ale já mám ještě v prosinci těsně po vánocích narozky a hned v lednu svátek, tak že by se to spojilo v jeden dárek :sweat_smile: no popřemýšlím a zkusím nadhodit sítě :slight_smile:

Len: s tím laclíkem se musím držet, včera to bylo jen tak tak :grinning: jsem si toho do košíku nejdřív dala strááášně moc, ale pak jsem to probrala a zredukovala. Přece jenom aby to ta moje cácorka vůbec všechno unosila :wink:
27. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
hm, tak to ja bych to s kocarem asi nedala......ani nevim, jak bych se s nim do rychliku dostala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to jsem zvedava, co jsi nakoupila :wink: ja uz se drzim dost zpatky, protoze nestihame nosit :grinning: ted jsem jenom dokupovala overalky na spani......z MMB 8kousku za 250,-....a mooooc hezky, vetsinou medvidek pu :sweat_smile:
27. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
iluss, budem drzet palecky s tema ocickama.....maly miminka by se nemely tolik trapit :frowning2: my jdeme ve ctvrtek na trimesicni a hexu a sinflorix, tak snad to bude v pohode...
27. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
len: no tak do rychlíku bych se s kočárkem taky bála, hlavně bych se tam s ním asi ani nevešla. U nás jezdí ty nízkopodlažní patrový city elefanty, tak tam je to v pohodě. Je tam místo přímo určené pro kočárky a jsou hlavně nízkopodlažní, tak tam prostě najedu a hotovo a nemusím do schodů.

len: koupila jsem jeden kabátek, dupajdy a troje šatičky.
Na ty šatičky se už moc těším, dám lucince bílé bodýčko s dlouhým rukávkem, bílé punčocháče a na to ty šatičky. Bude k sežrání :wink: :grinning:

len: tak to je super cena za ty overalky :wink:

len: tak budu držet palečky, ať to zvládnete bez velkého pláče a bez reakcí na očkování. My jsme zatím všechny očkování ustály v pohodě bez jakýchkoliv následných reakcí. Týýýjo, za měsíc jdeme na šestiměsíční prohlídku a očkovando. Ani se mi nechce věřit, že už mám doma takhle velký dítě!
27. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Ilussko tak si to u vasich uzijte :slight_smile: Kuba se venku urcite vyradi, mate chytryh o kocourka kdyz si s tebou hraje na schovku :grinning: To az bude Lucinka vetsi tak si s nim bude hrat a ty budes mit cas na sebe :slight_smile:
At vam ty ocicka dopadnou dobre a uz tam jedete naposledy :wink:

Koukam ze nejsem jedina kdo nakupuje :grinning: Ja jsem koupila hromadu oblecku v Kik, neco z MMB a ted jsem si objednavala nejaky bodycka a dupajdy z netu, abysm emeli taky neco novyho a ne samy obnoseny :slight_smile:

Len at vam ockovani dopadne dobre a nemate bourlivou reakci. Nas ockovani jeste ceka, an trimesicni kontrole jsme je nedostaly.

Ill to mate dobry ze vam jezdi ty nizkopodlazni vlaky ja musim rychlikem nebo nejakym EC, asi si zarezervuju mista pro postizeny tam bude na kocarek mista dost :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
ahoj kočky,...
jsem chvíli na netu,ale hledám něco k vánocům,taže vás dočtu později..jen jdu ukázat,co jsem objvia,vypadá to dobře- na jablíčko,piškot,křupky atd...
http://www.kocarky-lvicek.cz/Kojenecke-potreby/nadobi/CESTOVNI-MISKY

asi popřemýšlím....
27. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
sis, tak to te teda obdivuju, ze jdes do rychliku.....uz se vidim, jak se tam cpu s kocarkem po tech uzkych schudcichc a stojim nekde v ulicce :grinning: popripadne jedu v nakladovym prostoru, jako vozickari....no faaaakt, to ukazovali v televizi :astonished:

iluss, no jo, do toho nizkopodlazniho bych zajela jedna basen a namirila si to 12.12 smer Praha :grinning: a mmch uz jsem na ulovky zvedava...na lacliku jsem jeste nenakupovala :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj bledul, jeee, tak ty jsou paradni :slight_smile: asi objedname
27. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
sis: a kde jsi objednávala nové bodýčka a dupajdy na netu? Taky je potřebuju koupit.

bledul: ty mističky vypadají moc hezky.
27. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
27. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
27. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Len do rychliku se asi nevejdu mam moc sirokej kocarek :unamused: takze musim v tom vozickarskym nic jinyho me nezbyva, nebo potom to EC to ma sirsi dvere.

Bledul misticky vypadaji dobre, ale na to mam jeste cas, ale lzicky uz jsem si koupila :slight_smile:

Ill nakupovala sem na :
http://kojenecke-obleceni.eu/
www.anicka.cz
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
pridala sem par fotecek do albicka :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
sis: krásný fotečky :slight_smile:

juuuu, to koj.oblecení je moc hezké. asi tam taky něco objednám :wink:
27. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Hola, hola!

Zdravím celý Letníkov!

Se snažím dočíst, ale jsem zatím u včerejšího poledne. :sweat_smile:

Il, doufám, že je Ti už líp. To omdlívání je dost blbý. :frowning2: POkud se to bude opakovat, dojdi si k doktorovi.

Ludvi, háďata už jsou ok? DOufám že jo.

BLedul, tetka je fakt ftipná! :grinning: A Ty jsi šikulka, že jsi se jí tak krásně vyhla. :wink: :grinning: Ale chudák Honza, co. :confused:
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahoj andulkooo :slight_smile:

holky, jste nektera na skypu?
27. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj,

tak jsme z Kralup zpět. Máme první cestování busem za sebou. Celkem v pohodě až na to, že se mnou jeli skoro samí důchodci a nějak se zdráhali mi pomoct s kočárkem.
Ondráškovi brali krev z prstíku. Chudinka malej. Ztropil tam pěknej vyrvál, ale hned jak jsme vyšli ven, tak se uklidnil. Ach jo, takhle asi nebude mít moc rád ty doktory a sestřičky…

Iluss – počkej až Lucinka povytoste a bude si hrát s Kubou na schovku ona. To bude určitě sranda. A Kuba je asi docela inteligentní kocourek, co?

Len – rychlíkem bys to s kočárkem měla asi těžký. Tam se těma dveřma kočár neprotáhne a x.lander by se nevešel ani do tý uličky... Já musím jezdit osobákem (jezdí k nám naštěstí ten nový elephant) a tam je to v poho. I když rychlíkem bych to měla rychlejší… Ale fakt nevím, někdy mívají takový ten vagin na balíky a tak, tak možná by se dalo cestovat trošku potupně tam…

Bledulko – fajn odkazy – za chvilku to bdue potřeba, takže si to pořádně prohlídnu a asi objednám ty misky a ten termoobal a ta lžička je vlastně taky fajn. Ach jo a to musíme začít šetřit…

Sis – teda Anežka je kočičanda. Ta má ale kukadla. Je to holka roztomilá,
A ten plyšový zajíc je super!
27. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Mládě se probudilo. Zatím!!
27. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Leni, ahojda! Já jo,ale moc na něj nechodím. Za to na icq jsme pořád (teda přihlášená :slight_smile: Ikdyž bych řekla,že docela stíhám :slight_smile: ).
A nemohl by s Tebou někdo jet do Prahy autíčkem? Že by si třeba vaši udělali výlet na vánoční trhy či tak? Hele, to by byla děsná škoda, kdyby jste s Fildíkem chyběli! Unka zVarů psala, že nejspíš přjede, Sis s Anežkou pojedou z Moravy, my s Víťulí z Budějek, Arwoušek s dvojčátky to taky zkusí - prosím, prosím, zklus to nějak vymyslet. :wink:
27. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Bledulko, sice předpokládám, že už nás máš napsaný :slight_smile: , ale pro úplnost hlásím, že s Vítkem na sraz dorazím taky. :slight_smile: A budem sami - taťku necháme víru velkoměsta. :grinning:

Sis, Anežka je frajerka! :slight_smile: Na bříšku se malé líbí,viď? Krásně u toho culí. :slight_smile: Už ji necháváte takle sedět? Já jsmečetla, že by se miminka neměla posazovat, dokud nebou sedět sama od sebe.Že je to špatný na záda. :confused: Takže my Vítka pořád choulímedo klubíčka a "sednout" ho dáváme jen na chvilku na krknutí po jídle.

Jani, teda to je na pytel s těmi auty! :angry: A vůbec si neumím představit, že bych měla Víťu zamčenýho v autě a nemohla se k němu dostat. :confused: To se pan soused asi divil, když jsi k němu naklusla s větou typu "Pane sousede, pojďte mi pomoct rozbít okýnko u auta." :grinning: :grinning: :grinning: Pardon,ale takle to zníděsně vtipně. :sweat_smile: :grinning:

Holky, napadlo mě, že bychom ty krabičky mohly objednat dohromady a podělit se tak o poštovný. Rozdaly bychom si to nasrazu. Co myslíte?
Bledul, Ludvi, využijou se ty "skládací"krabičky? Ta termo mi přijde dostfajn. A takyse mi líbily ty dvě mističky s víčkem, co tunedávno nechávala BLedulka, ale pochopitelně jsem si blbec neuložila odkaz.
:sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj Andulko :slight_smile:
Anezku nenechava sedet to bylo kvuli foceni :slight_smile: ja vim ze se to nema kvuli zadickum doku si nesednou sami. Ale ja kdyz ji schoulim do klubicka tak se ji to moc nelibi a sama se prizvedava do sedu.

jdu prat mam tam velkou hromadu :unamused:
27. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
zdravím Letníkov :grinning:

máme za sebou kontrolu TBC- zahojeno a v pořádku :wink:
máme za sebou také 3 měsíční kontrolu a očkování.

Naše míry váha 5720 g, délka 62,5 cm, obvod hlavičky 39,5 cm. Ondra je zdráv, i to naše otáčení hlavičky doleva se zdá paní dr. v pohodě, už točíme na obě strany, jen na spání preferujeme levou :wink: , takže bez rehabilitace. Jediné co nás stále trápí, jsou šupinky v hlavě, tak jsme dostali nějaký spray, kterým budeme 2x denně stříkat a vyčesávat.
Jdu Ondru vyfotit, aby jste viděli jak vyrostl :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak pradlo musi pockat napred krmeni drave zvere :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
andulko: jaké krabičky máš přesně na mysli?
27. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Tal mladík se rozhodl, že bude ještě spinkat :slight_smile:

Teda já perlím, teď jsem si přečetla, co jsem napsala a je to tedy síla. Pardon.
27. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
klarko: to je super, že to u doktorky dopadlo na jedničku! :wink:

jani: malá se teď taky rozhodla, že bude spinkat. po obědě jsme si spolu hrály a blbly a usnula až v půl třetí. A to má ve tři papat a pak jsme chtěly vyrazit na prochajdu. Tak uvidíme, kdy se vzbudí a jestli pak ještě vyrazíme. Ale moc se mi tam nechce, není tam moc hezky.
27. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Tak je tu konečně trochu živo.

Andulinku - no soused asi docela koukal, byl na zahradě, takže nejdřív pozoroval, jak se snažím to okýnko rozbít já :slight_smile: Mně to vůbec nešlo, tak potom přišel a přidal ruku k dílu :slight_smile:

Len - no můžeš jet třeba osobákem. Bylo by to sice asi dlouhý cestování, ale snad by se to zvládlo. A Třeba bych v Kralupech k tobě přisedla já s Ondrou :slight_smile:

Klarko - pěkné míry :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.