• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Klarko tak gratulace k prohlidce :slight_smile: Je to kus chlapa

tak jsme dopapali, a pujdeme ven na prchazku
27. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Iluss - my dneska taky nejdeme na procházku. Byli jsme dopoledne v těch Kralupech a teď už zůstaneme doma. Je to hrozný. Už se tam skoro šeří.
Ondrášek je dneska nějaký víc spavý. Probudil se asi před hoďkou a teď už zase spinká.
27. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Sis - užij si prochajdu!!!
27. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
kočky,tak za chvíli mě čekají činky :slight_smile:

takže kojím adulína a pak jdu se chystat ...

andul- ty skládací krabičky-no ty mě sice lákají,ale určo nejsou nezbytné-ale líbí se mi,jak je to pohromadě a nemusela bych v tašce lovit tisíc krabiček jako s tomíkem

no z toho posledního odkazu asi půjdu do té cestovní termomisky a ta lžička se zdá taky býr fajn...

misku co jsem dávala odkaz myslíš tuhle?
http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/nadobi/Tommee-Tippee-2-misky-s-vikem-a-lzickou-6-8-m

ta měa hlavně super lžičku měkoulinkou :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
holky,dočítání pro ted vzdávám,ale prozatím vás všechny zdravím :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
tak už se lucinka vzbudila a napapala, tak se jdem oblíknout a jdem se na chvilku vyvětrat ven, než se setmí.
27. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
bledulko - užij si činky!!!

já jsemse těšila na zítřejší saunu, ale nakonec s kámoškou nevyrazíme - mají zavřeno :frowning2:
27. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Bledul a Il, myslela jsem přesně ty. :slight_smile: :wink:

Il, my máme V-Cross v trojkombinaci, takže sporťák máme, ale na cestování do Pic budem asi kupovat nějaký golfky. Fabinku máme sice v kombíku, ale přeci jen to není náklaďák. :grinning:

My byli dneska celé dopo venku. vítek doslova od 9h do 15h (s hoďkouv MC,kde se napapal. Někdy od 13h spinkal v kočárku na zahradě :slight_smile: ). Do teď blbnul rozbalenej na dece, teď baští a až přijde taťka z práce, pojedeme do Sika pro další část koupelen. :dizzy_face: Včera tam Tom byl i s károu a přivezl cca 3 rozměrově celkem malý balíky dlažby a obkladů :grinning: a káru měl převáženou. :astonished: :angry: Takže dneska si půjčujem tchánova Pegota Partnera za kterýho zapřáhnem káru, já pojedu naší fábinkou a stavbyvedoucí přijede s tranzitem. :slight_smile: Jsem zvědavá, kolikrát pojedem. :grinning:

Klárko,Ondrášek veeelikej! Snad nebude mít žádnou reakci na očkovando. :wink:
27. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Krmim Skřítě a vypadávaj mi slova. :sweat_smile:
27. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
koukám, co objednám za hračky a jídelní potřeba a našla jsem tohle:

http://www.detskyraj.cz/zbozi/7312-farlin-voditko-na-dite

:grinning: :grinning: :grinning:

ahoj andulinku - jo jo, dlaždičky jsou pěkně těžký :slight_smile:
Budete to mít složitý, ale nakonec z toho vzniknou dvě krásný koupelny?
A co obklad do kuchyně? Už máš vybráno?
My máme něco jako tohle a vypadá to moc dobře!!!
http://www.arttec.cz/zbozi/obklady-dlazba/mosaika-O101/no-a-mozaika-sklenena-Z9480.html

Ty jo, ty máš tohoVítka ale pěkně vychovaného :slight_smile: Takhle hezky spinkat.
27. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj kocinky.
Tak nam vcera byly dva mesice.
Chci se zeptat, jestli někdo dáváte příkrmy, pokud ano, jaké a jak jste spokojení? Sandulinka byla do předchvíle plně kojená. Ubývá mi mlíčko nebo jí nestačí, před chvílí dostala Nutrilon :frowning2:
Nikýsek měl Sunar, jenže se po něm nemohl vykakat, Nutroš je daleko lepší. Sehnala jsem zdroj z Polska, aspoň o něco levnější...

Jinak bych chtěla poděkovat Janče za Sunárek, ještě ho dostane Sandulinka, jsi hodná. :dizzy_face: :dizzy_face:

Další dík patří Andulce, nabídla nám věci po sobě a sestřičce, moc nám pomohou. :dizzy_face: :dizzy_face:

Moc rádi bychom na sraz, jen nevím, jak na tom budeme finančně a hlavně, v první řadě, jak na tom bude Nicolásek (3.11. na nás, prosím, myslete....)
27. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Arwenko!

příkrmy tu tuším zatím žádná nedáváme. Andulka měla míň mlíčka, tak dokrmovala myslím Nutrilonem. Ale každopádně u tvých dvojčátek je na příkrmy hodně brzo. U kojených miminek se začíná od ukončeného 6.měsíce a u nekojených se začíná nejdříve od ukončeného 4.měsíce.
Pokud jim tvoje mlíčko nestačí, tak přidávej ten Nutrilon.

Doufám, že na předvánoční srazík budeš moct s dvojčátkama dorazit. Moc se na vás všechny těšíme! :wink:

A v to úterý držíme palečky, ať Niky dobře dopadne!!! Pevně věřím, že ano! Budem na tebe a Nikyho myslet!
27. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Ilusko, jsem pakun a nemyslela jsem prikrmy, ale pochopitelne UM. Nikysecek ma Nutrilon a Sandulka ho pred chvili dostala taky. Je mi to lito, sakra. Ale neda se nic delat, prece nenecham Sandulku o hladu :confounded:

Moc diky, ze na nas budete myslet, pokud by se to potvrdilo, nevim, co to s nama udela....

I ja se moc tesim a fakt doufam, ze to vyjde.

Nikousecek to strasne dohani, uz neni jako stazenej kralicek, delaji se mu stehynka a strasne roste :slight_smile: Prece nemuze byt nemocnej....
27. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
arwi: tak UM dává denis, klarka, teď trošku i andulka. Většinu z nás tady (včetně mě) postihl úbytek mlíčka. Řešily jsme to tím, že jsme pily hodně kojící čaje, musí se pít i hodně tekutin, přikládat o oběma prsům (hlavně v noci) a před kojením nahřát prsa teplým (třeba si dát teplou sprchu).
27. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak já se s vámi loučím. Zítra ráno odjíždíme k našim a vracíme se až v pondělí večer. Tak se tu mějte krásně a zatím papaaaa
27. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,

koukněte, co jsem objevila :
http://www.caryfuk.cz/textil/podzim-zima/capacky-boticky/capacky-zimni-vysoke-velikost-2-ruzne-vzory-p-15022

Ráno změřím Matýskovi nohu a asi objednám.

Mají tam i moc hezký bodýčka za dobré ceny.

Jo a taky tady :
www.princeoliver.cz

Mám od nich bodýčka po dětech a pořád jsou pěkný a to je mezitím měli ještě jiné děti :grinning: .
27. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Iluš, užij si rodiče. Kuba ať sen pořádně vyvenčí a vyběhá. A Lucinku pondělní výplach nebolí! :slight_smile: :wink:

Arwi, já jsem dávala Bebu. Ale až Vítek dopije tohle balení, zkusím mu dát ten Nutrilon. A dyž tak napíšu té paní. Dík za kontakt. :slight_smile: Oblečení musím zabalit a pokusím seho do konce týdne poslat. Snadaspoň něco poslouží. :sweat_smile:

Jani, obklad v kuchyni mít nebudem. Máme tam desku. :slight_smile: Zítra zaktualizuju album na "střeše" a dám tam i graf.návrhy kuchyně. :wink:

Koupelny jsme nakládali skoro 3hodiny. :confused: Aleuž je to všechno složený v Domečku a bude se moct začít s obkládáním. :slight_smile:
Zítra využijem volna a pokusíme se v Domečku vymalovat 1. vrstvu (bílou). Jsem zvědavá, zda nám to Skřítě dovolí a jak nám to půjde. :slight_smile:
Nevím, co mě to napadlo,ale dala jsem se do bramborového salátu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky jsem dneska objevila docela prima jednorázovky (po víkendu jsem ještě nestihla vyžehlit plíky, tak má Víteček jednorázovku s bavlněnou vkládačkou) od Babylove z DMka.:slight_smile: :wink:
A když jsme u Víťušky, tak ten spí dneska poprvé jen pod vlastní veřinou! :slight_smile: Včera měl ještě fusáček a ponožky (kopuila jsem v HM pýžo bez ťapek -nějak jsem si toho nevšimla :sweat_smile: ),ale byl jak vodník. Takže dneska spí jak velkej kluk s "holejma" chodidýlkama zachumlaný do peřiny. :slight_smile: A vypadá naprosto spokojeně. :slight_smile: I ručičky a nožičky má teploučký. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jani, ta mozajka je opravdu krásná.

Il, hlavně aby šla Lucinka na proplach naposledy :grinning:

Andulko, na brsalát mám taky chuť :grinning: .
Jaký plenky jsi v DM koupila? Já koupila minule v tý krabici a jsou OK. Ještě měli Bio, asi je zkusím příště, abychom se kapku polepšlili s tou ékologií :grinning: .

Jenda pořád zatápí, docela už mám bobky, už má 4 dny horečky :frowning2: . Ještě vydržím do čtvrtka a pak ho odvezu k mudře, nechám ho vytřít, CRP, krev, moč, Streptest... Snad je to jenom nějaká podělaná viróza.
Zrovna dneska ve zprávách říkali příznaky prasečí chřipky, tak se chudák vyděsil. Terka se z toho vyhrabala za 2 dny (naštěstí) a on se v tom chudák zase plácá :frowning2: .
Jdu provést kontrolní měření a dohajan.
27. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
Jenže je to i přes slevu všecko dost drahý. :frowning2: :cry: :angry:
28. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
No a tady tip pro tatínky, Jendu a Danulíčka: http://www.maly-archeolog.cz/ :wink: Viděli jsme to na For Kids a měly jste vidět, jak manžílkovi záčily oči,když si to prohlížel. :grinning: Už se těším, jak sebude tvářit, až si to pod stromečkem rozbalí. :slight_smile:

MMCh - při státním svátku je volno od práce a ne od Koníka! :grinning:
28. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Andulko,
jj taky mi u Lamaze vadí, že jsou hračky navoněný. Nechápu.

Na archeologa juknu :grinning: . Jenda má vysněnou stavebnici, má jí s podmínkou, že se spraví :grinning: . Zatím se chudák zhubnul o půl kila :frowning2: , ale stavebnice je už měsíc v garáži a manžel nad ní po večerech slintá :grinning: :grinning: :grinning: .
Objednala jsem malýmiu overaly na spaní a ty zimní capáčky. Pořád ho přendavám z auta, tak aby neměl studený nožule.
28. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Svátek nesvátek, náš táta je v rachotě. Šla jsem spát až ve dvě, takže jsem dneska kapku ve skluzu a vařím teprve oběd.
28. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

tak ted jsem si sedla,ale za chvilku zase vstanu :grinning: :grinning: :grinning:

byli jsme dnes obhlížet ježíška a nějakýho i koupili :slight_smile: chtěli jsme to vzít i pes ikeu,ale tam je to masakr,takže jsme ji proběhli,naházeli do tašky to co jsme tam vyloženě potřebovali a využili přednostních pokladen pro rodiny s dětmi (takže jak říkám líná huba holý neštěstí-šla jsem s kočárkem na začátek fronty-tam samozřejmě ve frontě žádné děti a poprosila o puštění vpřed vzhledem k tomu,že jsme na přednostní pokladně :grinning: :grinning: :grinning: lidi pustili,takže v poho.....parkoviště beznadějně narvaný,letos už do ikei asi ani omylem-tam to bude čím dáll horší s počtem lidí..)

no a ted jdu balit tomíka-zítra si pro něj přijede švagr a odveze ho do jilemnice za dědou a babičkou :slight_smile: děda si kvůli němu vzal dovolenou :slight_smile: jsou fakt super,že ho takhle sami od sebe chtějí...akorát tomík musí ještě na očkovando,ale tchýnka mudra ho případně ohlídá..

holky,dočetla jsem,ale reagovat nestihnu asi..
akorát tedy- prozatím jsem zamluvila 10 míst v restauračce (v té pizzerce) s tím,že to co nejdřív doupřesním...:slight_smile:
andulko,tebe si píšu na jedno místo a arwi s tebou se domluvíme během listopadu,zejména pop všech těch kontrolách
a nikýskovi držím moc moc palce,snad to nebude nic závažného...drž se,není to asi lehký...

všem miminkám co měli v pořádku kontroly gratulace,všem co vás něco čeká tak držím place a všem nemocným dětičkám přeji brzké uzdravení (ludvi-jenda benda je opravdu nemocný každou chvíli...tak at se brzy uzdraví..)

zatím se rozloučím a ani už radši neslibuju,že večer přijdu-fakt dnes nestíhám :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Ludvi, já ty capáčky chci právě taky objednat. :slight_smile:Ale kdyžuž budu platit poštovný, tak ktomu ještě něco doobjednám. :slight_smile: :wink: Jakou barvu jsi objednala?
Koukala jsem Ti do alba a musím říct, že Matějda je jak s Jendou přes kopírák. :grinning: Tak po něm bude mít snad jen čumák a postavu a vitalitu bude mít po Terce Berce. :slight_smile: :wink:

Bledul, nás ikea letos 100% čeká. :frowning2: Ale pojedem tamve všední den dopoledne, tak to to snad nebudetak hrozný. :sweat_smile:
28. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
tak mládě nechce nějak zabrat,tak zase chovám ...:slight_smile:

andul- no já myslím,že zítra dopoledne to bude v ikee úúúplně o něčem jiném :wink: tak at dobře pořídíte :slight_smile:

capáčky jem zkoukla a jsou moc pěkný :slight_smile: ale adula by je nevyužil,mám pro něj kombinézu i s ťapkama vcelku...

holky,tak proběhla příprava na očkování- stříkačkou jsem tomíkovi ukazovala,jak to zítra bude probíhat a tomík pak naočkoval všechny plyšáky :grinning: :grinning: :grinning: některé i dvakrát :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
čauky,

Andul, Terka nám vybrala bleděmodrý, já bych brala i hnědou barvu :grinning:

Bledulko, tak u vás proběhla zdravověda? Hlavně, že Tomša nenaočkoval i Adámka :grinning:
Hry na doktory nás opět čekají :grinning: :grinning: . Ježíšek nám jednou přinesl "poslouchátko" (nevím jak se to jmenuje odborně) s tlukotem srdíčka. Mělo veelký úspěch, možná by se Tomíkovi taky líbilo :grinning: :grinning: .

Arwi, v úterý budu na Tebe myslet a držet palečky.

Jendula má dneska jen 37,6 (zatím), ale možná ho stejně zítra vezmu proklepnout k mudře. Mates má jít ve středu na Hexu, tak ať mám klid. Uvidím jaká bude noc.

Ikea čeká na tatínka, minule kupoval nohy ke stolu a potřebujeme ještě jednu :grinning: , tak to si chudák asi užije :grinning: .
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
ludvi- no tak fonendoskop už máme -máme "malého doktora" (plastové serepetičky k tomuto tématu) ale máme ho v jilemnici,doma už máme hraček dost...a je fakt,že tomík strašně rád tatínka poslouchá a pak mu dávkuje "léky" -odměřuje mu to :slight_smile: kouká mu do krku...

ten obchod čáryfuk je dost dobrý,mají tam pěkný věci :slight_smile:

ty jo,ludvi,taky se děsím,jak to bude až budou stonat střídavě obě děti-to musí být na mašli...a zima se přitom blíží,bojím bojím,že nás to nemine....

tak at máte klidnou noc :wink:

vy potčřebujete jednu nohu ke stolu? :confused: :sweat_smile: no,tak at tam jde v neděli okolo poledního- na stopro budeš mít pak dloooouho klid :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
jinak zítra má kamarádka termín porodu..už leží asi 14 dní na rizikovém oddělení a když do zítřka neporodí,tak asi budou vyvolávat...tak na ní myslím a čekám sms...má docela zdravotní problémy,tak snad to ustojí....

a v sobotu se bude vdávat jedna moje kolegyně....

:slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahojky
my jsme ještě v úterý zbalili saky paky a odjeli na barák za tchánovcema. Bylo to fajn, Ondra byl po očkování absolutně v pohodě, tak jsem si večer vychutnala vínečko a ve středu obídek v restauraci, kde jsme objedvali na naší svatbě, takže jsme zavzpomínali, já se nacpala tatarákem a Ondra bavil celej lokál :grinning: :grinning: :grinning: bylo to prostě fajn :wink:

koukám, že tady pěkně nakupujete dárky, no tak já jsem teda ještě nezačla, vůbec nemám představu co komu :frowning2:
29. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.