• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
obědvali samozřejmě :pensive: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
bledul
ani jsem nepotvrdila účast na srazíku, tchýňku jsem poprosila jestli by narozeniny nemohla oslavit jiný den, tak mi snad nebude nic jiného překážet abych s Ondráškem dorazila :wink:
29. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré dopoledne!

Ahojda Klári, :slight_smile: Mňáááám tatarášek! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to teda slintám a závidím. :grinning:
My jsme včera upekli vepřový koleno. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
andul ahojky
na tatarák jsem se těšila celý těhu :grinning: :grinning:

co mlíčko, je to lepší????
29. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

klárko,tak si tě můžu napsat na srazík ? to by bylo supr...:slight_smile:

holky,vám chutná tatarák? já se přiznám,že mě představa toho syrovýho masa teda neláká...takže ani nezávidím :sweat_smile:
spíš bych si vlastně dala hermelínek a nivičku :slight_smile:

holky,té kamarádce se dnes ráno narodil filípek :slight_smile: takže to snad zvládla sama,přirozeně a snad se nedostaví komplikace...to je bomba :slight_smile:
a je to taky pěkný kus (53 a 4050)-míry skoro stejné jako našeho adámka ten byl o 20gramů těžší :slight_smile:

za hodinu dorazí švagr a odveze si pak tomíka :slight_smile: takže dnes večer bude doma asi klííídek.... :sweat_smile: :confused:
29. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
BLedul, já jsem se tatarák naučila jíst,až tady vBudějicích a čas od času si ho s chutí dám. :slight_smile: Když je z čerstvýho masa, (ne všude bych si troufla tatarák dát) dobře namletý a ochucený je to ňaminka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Bledulinku, ještě žehležíš vícevrství plínky? Já jo, ale dneska se mi do toho táááákle nechce. :frowning2:

Klári, mlíčko lepší je, ale stejně se pořád kamarádíme s flaškou. Ale už to není tak hrozný jak minulý týden. :slight_smile: ťuk ťuk. :zipper_mouth:

Tak jsem objdenala horkovzdušnou troubu. Z obchodu přišel mejl, že ji nemaj. Tak jsem ji objednala jinde a stejná odpověď. :frowning2: :grinning: Takže jsem nakonec objednala jinou - vlastne "apdejtovanou" tu původní. A světe div se, tu už maj! :grinning: Už abych ji měla namontovanou v kuchyni a mohla v ní péct. :dizzy_face:
29. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
andulko- plíny nežehlím ani jsem nežehlila-sterilní nebudou stejně, měkké jsou a adula se neprudí,takže seberu ze sušáku a šup do skříně :slight_smile:
jen ji jakoby propnu když jí dávám...jinak s tím nic nedělám ....

andulinko,baráček už brzy bude,co? to je krásný-to zařizování :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
s tím mlíčkem-to je dobře ža aspon takhle.... :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojte letnikovky :slight_smile:

andul, jj, ty hracky jsou fakt drahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme dostali jeste v porodnici tohohle lva http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/lamaze-hracky/lev-risa je uuuzasnej a filipek je z nej paf :grinning: v hlavicce ma kulicku a kdyz s nim hybes, tak ta kulicka vydava zvuky, jako kdyz prede kocka :slight_smile: takze jdeme do hracek od lamaze....ted jsem koupila naMMB blesku anezku, novou za 290kc :slight_smile: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4211518 a je tam par dalsich lamazacku :grinning:
29. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
ano bledul připiš si nás na seznam :wink: už teď se těším

len
lvíčka máme na kočárku a ten zvuk vydává je fakt super, je hrozně uklidňující :slight_smile:
máme ještě poděděnou vážku, ta je taky super http://www.darovanek.cz/produkt/lamaze-svetluska-freddie/
29. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahoj ,tak a je ze mě na pár dní jednomatka :slight_smile:

tomík očkování krásně zvládl,neplakal-ještě se dokonce tomu usmál...noa před chvílí odjeli s švagem do jilemnice,takže já toho jdu využít o hodím nohy hore :grinning: :grinning: :grinning: večer,jdu na cvíčo,takže ted si dám chvilku siestu-adula totiž právě taky usnul...

tyjo,tady je až neuvěřitelnej klid :grinning: :grinning: :grinning:

lamaze je super-toho mám ráda- klárko-tu světlušku máme taky-akorát už straší zelenou :slight_smile: ale je fakt dobrá,oni mají všechny ty hračky vymakaný..a adula má dnes na sobě tyhle ponožky-to tenkrát tomášek dostal a ted podědil adulka
http://www.slune-cz.cz/lamaze-chrastici-ponozky-a-naramky/

klárko-píšu si tě :slight_smile:

leni-s tím srazem -kdyby to nakonec nějak šlo-třeba přijet s kamarádkou atd,tak samozřejmě budeme moc rádi...pokud ne,tak snad na jaře :slight_smile: ale kdybys prostě přišla na nějakou možnost,tak by to bylo super..ale hcápu,že cestování z dálky je náročné...
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Leni, tak si představ, že už prohlížím mimibazar. :grinning:
29. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
29. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
andul, se nedivim, ja uz mam par lamazaku ve sledovani :grinning:
bledul, ja to zkusim, ale nevim nevim...kdyby me vzal tata, tak to budu vedet az na konci listopadu, az dostane rozpis sluzeb :unamused:
29. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
29. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
hele http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4231402 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4232180 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4233938

pred chvili jsme se vratili od doktora....broucek mi po ockovani usnul uz v cekarne :frowning2: slunicko maly, to je hruza, jak ty deti placou :cry: no ale holky, nechapu kam to moje dite roste....mame 62cm, 6200g a obvod hlavicky 39cm :astonished: ja jsem mrnava a petr taky zadnej golem neni....doktor rikal, ze v roce by mel mit 71 cm :grinning: no, chybi nam 9 centimetru a 9 mesicu :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
doufam, ze to prejdeme bez teploty....ale radsi jsem koupila paralenovy cipky...

hmmmm, tak tataracek bych si taky dala mnaaaaam.......bledul, je to mnamina, fakt :wink: vubec to nechutna jak syrovy maso....je to takova mnamkoooozni pasticka :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
andul, hele, posli mi odkaz na albicko s domeckem :wink: uz jsem davno nevidela, jak pokracujete...
29. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
arwisku, no vidis, jak niky pribira, urcite bude v poradku :sweat_smile: v utery na vas budem s fildou myslet a drzet palecky, koci.... :wink:
29. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
Bledul, tak já se vykecávám a uteklo mi na aukci krásný domino. :cry: :grinning:
29. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
andulko,promiń :cry: :confused:
29. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
sis, jeee, tobe to slusi tom kroji :sweat_smile: a anezka je krasavice :wink:

jani, no tim osobakem by byla asi jedna z moznosti, jenze nevim, jak bych to mela s dantem....nasi se ho bojej vencit :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime, jestli dorazime....kdyztak se potkame ve vlaku, kdybysme tuhle moznost zvolili :grinning:

klari, koukam, ze ondrasek uz je taky peknej kus chlapa, mate jenom o pul kila min nez my :grinning: no a s tim pasenim, ha ha, dneska jsem prisla na to, ze jsem fildu nutila past uuuplne spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes: doktor mu dneska strcil rucicky poh hrudnicek a up, hlavicka byla nahore :grinning: ja mu je porad cpala vedle raminek.....nooo, jsem strevo, no :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
tak milacek uz spinka dve hodiny :confused: to musi byt darda, ty vakciny , pro tak maly telicko :frowning2:
29. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
len, nic si z toho nedělej, mě to taky ukázala dr. ona je hodně proto, aby se miminka dávali na bříško (samozřejmě pod dohledem) tak mi to řekla hned na první návštěvě jak správně pást :grinning:
mrzí mě, že nebudeš moct dorazit na srazík :cry:
bledul, kdo všechno už potvrdil účast???
29. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj maminy,

tak jak se vám daří???

Arwi – třetího budeme Nikýskovi s Ondráškem držet pěsti. Všechno bude dobrý, neboj. A když to vyjde a přijedeš na srazík, bude to fajn.

Andulko – tý jo – teď nebudu dělat nic jinýho, než prohlížet odkazy hraček.
Je to skoro jako vysoká, co? Vybrat pár hraček k Vánocům.
Mně zaujalo tohle:

A od Lamaze máme opičku Žofku. Je to Ondráškova skoro nejoblíbenější hračka.

Bledulko – tchánovci jsou fakt zlatí, viď? To my si o takovém hlídání budeme moc nechat asi zdát…

Ludvi – tak co mudra na Matějdu?

A kdepak máme claudinku a Pepína?

Len – tak už zase dražíš?
29. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
ahojda všem :slight_smile:

tak sraz vypadá u nás dobře, zapiš si bledul dvě místa....pepíno pojede s námi :slight_smile:

mám za sebou kontrolu u apolináře, stěr+vzorek tkáně odebrán a ted 14 dní budu čekat co výsledky...tak doufám, že to bude OK. :wink:

nestíhám nějak dočítat a zítra a v sobotu mám školu, tak asi až v neděli to tu pročtu, snad se máte všichni fajn :slight_smile:

zatím pa pa
29. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
a už ji tu máme - claudinku :slight_smile:
snad doapdnou výsledky dobře!!!

já jsem byla na cytologii minulý týden a mám něco divného na brance - jako roztřepený tkáň či co :frowning2: Tak taky netrpelivě čekám na výsledky... ale u nás to trvá 3 týdny :frowning2:
29. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
ahoj jani, neee nedrazim :grinning: ale blizej se ty vanoce, do obchodu se mi nechce ...... :grinning: :grinning:

holky, tak drzim palecky, at mate vysledky co nejlepsi :wink:
29. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
klarko, no vidis, na nas se vyprdli a tak jsme asi pasli kravy nebo co :confused:
29. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.