• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
BLedul, krásně si hory užijte a ať kluci dobře dopadnou a všechny vyšetření bezproblémů zvládnou! :wink:

Ludvi, to rafaelozní skvěle! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že bych ho zkusila? :grinning:

Leni,tak jsem znovu koukala na ty aukce a nejvíc se mi líbí Páv Emil a chobotnice.Ale o tu bude strašný zájem, tak zkusím aspoň toho Emila. :slight_smile: Teda když na to nezapomenu. :grinning:
31. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Jinak všem "obyvatelům" Letníkova přejeme super víkend! :slight_smile: :wink:
31. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno,

andul – já jsem perníčky nikdy nepekla, tak mě nenapadlo, že jsou v tom ořechy a kakao. Budeš muset poradit bledulce ty 
K té knížce – s Foglarovkou asi neuspěju, ale máš pravdu, že když se vypravím do knihkupectví, určitě mi poradí. Chtěla bych nějakou dětskou detektivku  Ale budu muset vybírat já. Jednou jsem takhle Áňu nechala vybírat a nakonec si stejnak nic nevybrala a ještě se urazila. Je to kočka vzteklá 
O Fanynce vím – tu pořídíme, až budeme mít druhý dítko – holčičku 

Ludvi – díky za radu. Asi půjdu do toho Vrťapky. Moc se mi to líbí.
Triček není sice nikdy dost, proto je kupuju k svátku i k narozeninám. Tak k Vánocům to chce změnu.
My jsme pořídili tu plastovou židličku z Ikey. Už dělají i modrou 

Ty jo bledulko – to byla ale dlouhá návštěva 
Ty jo bledulko, ta knížka stojí jenom 49,-Kč  A mají tam i Vrťapku. Tak možná neteř dostane nakonec dvě knížky 

Teda dneska byla fakt super noc. Mládě poprvé vstaávalo před desátou (večer) a potom co dvě hoďky byl ten náš mazel vzhůru. Hrůza. Dneska jen mžourám.
Tatínka doma nemáme, takže ani nemá kdo by mi pomohl. Asi vyrazím za kámoškou do Prahy.
31. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Ty čtverečky mají být smailíci :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky

tak včerejší koupel jsem samozřejmě nestihla, mládě se v deset vzbudilo a chtělo papat a pak se mu líbilo u mámy a ne v postýlce, tak jsem to zvládla až dneska ráno, malej byl se mnou v koupelně v lehátku, tak jsme si na dálku povídali :grinning:

bledul šťastnou cestu :wink:

janca9 pomatuju si na svý dětství, měla jsem moc ráda Lanczovou :wink:

andul ahoj

peču kuřátko a dělám kaši, malej spí v kočárku, hodinu spal venku, ale už jsem ho uklidila :grinning: do prádelny, u nás je na nule a zataženo, takže slíbené sluníčko v nedohlednu :angry:
31. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojte maminky a minika Letnikovky :slight_smile:

andul, ja mam zalusk na motyla, chobotnici a zabu :grinning: tak se musime nejak domluvit :wink: a co ten pav emil, ten uz skoncil? ja pujdu asi do zabaka a mozna do motyla.....jak chces? :wink:

klari, jj, filipek spi se mnou porad...je zvyklej usinat u kojeni a jelikoz mam letiste sama pro sebe, kdyz tu petr neni, tak si ho nechavam v posteli.....kdyz tu byl petr, tak jsme ho vzdycky po usnuti dali do postylky. a postylku vyuzivam vetsinou pres den....tam usina v pohode.....on by to dal asi i v noci, ale prijde mi to zbytecny :confused:

jinak filipek uz byl dneska zase v pohode, vysmaty slunicko :sweat_smile: asi to bylo vazne to ockovani....ale dneska v noci se rozhodl, ze je asi poledne, protoze ve dve se vzbudil a strasne moc si chtel povidat :grinning:

chtela jsem se zeptat, po ty jedny injekci se mu udelal na nozicce takovej cervenej flicek a ma tam takovou malou jakoby boulicku, je to normalni? :confused: ta druha nozicka je v pohode.....

ludvi, prave ta zeleninka od babicky ze zahradky byla BIO :grinning: :grinning: :grinning: a co jenda?

jani, tak co mlade? dospali jste tu noc? my byli taky casteji vzhuru nez normalne, ale aspon neplakal :wink:
31. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
nikde nikdo? :confused: :confused: :confused: to je bordel :grinning:
31. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
ooooooo :confused:
31. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Leni, já tu jsem,ale nějak mi Kobyla blbne. :angry:
No, chobotnatka se mi taky líbí, ale vzhledem k tomu, kolik lidí ji má ve sledování, předpokládám, že konečná cena a zájem bude dost vysoký. :confused: Hihi, takže číču sledujeme my dvě. :grinning: Pokud se mi podaří vydražit Emilka, motýla dražit nebudu. :wink:
K tomu usínání u prsu: Leninko,mám kamarádku s 15ti měsíční dcerou a ti jsou z toho všichni nešťastní. MAlá taky usiná (a to výhradně) u prsu a to prakticky znamená, že nemůže uspávat nikdo jiný než maminka a to trvá někdy i hodinu. :confused: Já jsem Vítkovi koupila "tvarovanej" dudlík, který mu nahřívám horkou vodou, když se mě nechce pustit a chce si jen dumlat. A u něj usne. Nechci radit, v žádným případě neodsuzuju, jen upozorňuju na časem dost blbej návyk. :confused: :wink:

KLárko, já jsem na Lanczeovkách taky ulítávala. :grinning: :wink:
31. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Lééénííííí!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak jsme byli dneska požádat v podlahovým centru o kalkulaci. Trochu jsme to tam obrečela, neb se na 90% budu muset vzdát své vysněné prkené podlahy a spokojit se s parketama kladenýma vedle sebe (stromeček absolutně nechci!). Pan majitel podlahovýho centra slíbil, že se koukne po akcích na ta prkna a nabídl nám slevu na běhoun, který se mi tam moc líbil - to je obchodník, že? :slight_smile: Nicméně, podlahy (nebo minimáně podlahy v "hale") budou nejdřív za měsíc.:frowning2: :cry:
A nejhorší je, že se dneska ani včera na Domečku nehlo ani prstem! :angry: :angry: :angry: Grrrr!

Jééé, teď říkali v televizi, že Vánoce jsou "až" za 7týdnů! :astonished:
31. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
andulkooo, caaaau :slight_smile:
uz jsme uspali.......
31. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
k tomu spavani....hmmm, asi to je trochu problem....ale kdyz se malej unavenej nebo dost najedenej, tak ho necham v posteli a on usne sam.....ale vetsinou mu staci max pulhodinka, vetsinou je to min a je tuhej....a s dudlikem by to asi neklaplo, on ho proste nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele, nad tou podlahou nebrec, ony ty parketky budou urcite taky hezky :wink: a jakto, ze se nehlo na domecku ani prstem? :confused:

a ty vanoce mi ani nepripominej, sice se na ne mooooc tesim, ale uz to vidim, zase budu honit vsechno na posledni chvili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a k tem lamazakum, nekdy to sleduje dost lidi a malo lidi prihazuje, takze smele do toho :grinning:
31. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
jeeee, ja ti ten domecek taaaaaakhle zavidim :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
ty vado, sousedi o patro niz zase radej :angry: to jsem vam ani nepsala.....normalne pred ctrnacte dny tam zase delali vyrval (jsou to neskutecny notorici) tak tam mamka po nekolikaty sla, a jak byla nastvana, tak rekla, at uz ta krava vozrala drzi hubu a typek (dvoumetrovej) na ni vystartoval a chytil ji pod krkrm, ze o jeho zene (nejsou svoji) nebude rikat, ze je to svine ozrala....bezela jsem vzbudit tatu a to uz byl typek u nas na patre a jak se tata pred mamu postavil, tak ho ten kreten taky chytl pod krkem a zacal rvat jak protrzenej a zkousel se narvat do bytu....nase mama si jen tak neda nic libit, tak po nem porad jecela a ja myslela, ze ten typ tatu prizabije///podotykam, ze tat ma metr sedmdesat....no silena akce v panelaku na chodbe....kdyz se to uklidnovalo a ozralej typek se zklidnoval, tak mama zase vybehla, a rekla mu, ze je curak.....pote, co on ji nazval picou starou....no holky, mely jste to videt....tata ma problemy se srdcem a normalne jsem myslela, ze budem volat zachranku :confused: druhej den tata zavolal policajty a dozvedeli jsme se, ze toho typa znaj, ze je to notorickej idiot, kterej tu uz vymlatil par hospod....rekli mamce, ze mela docela stesti a at uz tam podruhy nechodi, at rovnou volame policajty......nasi dali vypoved a podepsalo to tady v baraku nekolik dalsich lidi.....no, to jen tak ve zkratce. Ja takovy debily nechapu, pod nima bydlej lidi s detma, my tady mame minco a oni se choval jak hovada :angry: :angry:
31. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
snad bude po desaty klid :confounded:
31. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
andulkoooooo
31. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Leni, tady sedim se dvěma počítačema a čekám na dražení. :grinning: drž pěsti :wink:
31. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
drziiiiiiiim :wink:
31. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
31. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Lenďo,mám to! :grinning: Juchůůů! :grinning: :grinning:
Promiň, večeřim, věšim plínky, dražim a čtu Tvý historky. :sweat_smile: To je dost mazec s těma sousedama. :confused: Je dobře to vaši nahlásili. Se přiznám, že jsem měla o Tvoji mamku a pak i taťku docela strach,když jsem to četla. :confused: Ještě že se jim nic nestalo.
31. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
fakt je to magor....si asi umis predstavit, jakej jsem mela v tu chvili tlak! idioti....ted je tam zatim klid.....snad sli chlastrat nekam jinam :unamused:

co jsi vydrazila? :sweat_smile:

dobrou chut :wink:
31. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
si umis, andul, predstavit to pozdvizeni v panelaku :grinning: druhej den o tom vedel celej panelak, vcetne druhyho vchodu :grinning: tady u nas jsou na ne vsichni nas....! tak snad daj pokoj
31. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Leni, padá mi net - grrrrrrrr! :angry:
Nechci Ti brát iluze a ráda bych se mýlila, ale obávám se, že takovým grázlům jsou názory okolí jedno. :frowning2: :angry:
31. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
no uvidime :angry:
teeeeda, ten tvuj net :angry:
31. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
vis co me nejvic udivuje? ze jim nevadi, ze budej ty deti :frowning2:
31. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Byli jsme celý dopoledne ve městě a já si nechala doplnit nechtíky. Naše miminko tou dobou spalo, taknebyl žádný problém. :slight_smile: Jenže v půlce doplňka se přiřítil manžel s kočárkem a kňourajícím Vítkem. Co se dalo dělat, nechty jsme měla rozdělaný, tak jsem kluky poslala jezdit po obcháďuku snadějí, že hladůvka usne. Takže se za chvilku chlapci objevili znova s mlíčkem s kaší v krabičce a lžičkama. :grinning: No sranda byla - Vítek to plival a pochopitelně nic nesnědl. ale zdálo se, že ta tatínkova snaha ho zasytila a vydržel než se maminka dokrášlila. :slight_smile:
Takže ještě v obchodním centru dostal malej prsíčko a doma jsme pak ohřáli kašičku přelitou do lahvičky a to naše minimiminko (s prominutím) sežralo celou 250ku mlíka s kaší! :astonished: :grinning: Takže před spaním si cucnul z prsu a chrní jak chotě. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Leni,bohužel si myslím, že to je to poslední, co by řešili. :frowning2: Kdyby prudily děti je, to by bylo asiněco jinýho,a le tekle... :angry:

A víš,co s tím netem nejblbější, že takle padá jen na mým počítači. :angry: A to už jsme koupili silnější anténu. :confused:
31. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jo a v C&A jsme Vítkovi koupila tři bodýna po 75ti korunách! :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
jeee, takze mamina se krasli a mimco rve hlady,jo? :grinning: :grinning: no, hlavne ze to kluci zvladli :wink:

:wink: t :wink: o je dobrej kup, ty bodyna :wink: taky budud muset nejaky novy dokoupit....nejak rychle rosteme :slight_smile:

jo, co jsi vydrazila?
31. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.