• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj holky, poslušně hlásím, že je v Praze bouřka a prší!

Ráno jsem byla v poradně, podívat se na kočárky (už asi po 106), nakoupila jsem žrádelní nákup a když jsem to všechno vynosila do druhého patra, tak volal synátor, že dneska nejsou šachy a že čeká před školou.
Teď jsem na chvilku zavřela oko a najednou slyším, že prší.
8. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Vy tady pořád mlsáte, načala jsem si alespoň jogurt a somozřejmě jsem si pokecala pupek. Moje poslední obr triko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Andul, ty už si vybíráš datum porodu? My ale přece budeme rodit spolu, ne?
8. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Ludvi, tak si vyber. :wink: :slight_smile: Tys ale myslím mluvila o 26. nebo 28., ne?

Tady je taky nějak zataženo. :confused:
8. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Mě se líbí datum 28., ale odmítám ho tak dlouho přenášet, takže má smůlu.
Pak se mi líbí 1.6. to má narozky ségra s neteří a nebo 24. to mají naši kluci svátek (ale to je taky dost pozdě).

Andulko, jak se Vám jelo v neděli domů? Máme tetu právě v Bílsku, kde byla ta strašná bouřka.
8. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Andulko, za chvilku mi dorazí Terka z Lidušky tak půjdeme ven.
Zítra už mají děcka volno, tak se těším až se vyspíme..... hurá. A nikam nepojedeme.
Jedete někam na Velikonoce?
8. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
My pofrčíme o víkendu na chalupu. Budu tam muset všude vygruntovat po té rekonstrukci a budeme sázet brambory. Já jsem tentokrát osvobozená, ale s dětičkama se počítá... chudáčci moji. Kdyby to věděla paní Stehlíková :grinning: . No a v úterý nám přivezou nová okna, takže příště tam bude zase bordel. Co se dá dělat.
8. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Andul, já se loučím, už mi dupe holčička :grinning: :grinning: :grinning: .
Zase někdy nakouknu, zatím páčko.
8. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Ludvísku, promiň, měla jsem tu tchýňku - přinesla nějaké věcičky pro Skřítě.

Na Velikonoce nikam nepojedem. :confused: Budem doma a uklízet a kultivovat zahradu a v Po asi pojedem na výlet - nějak se mi nechce běhat kolem koledníků. :sweat_smile: Jen škoda, že v pondělí je zavírací den na zámcích. :frowning2: :angry: Ale mluvili jsme o Třeboňským aqua parku a prochajdě po Třeboni - znám z ní jen kruháč s kaprama a při tom je to za humny. :grinning:

My jsme jeli přes Písek, takže bouřku jako takovou jsme nepotkali - jen déšť a byď bylmísty celkem hustý, tak se nám tov podstatě líbilo - krásně voněl. :dizzy_face:
8. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
ahoj holky brebentivý :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

tak teda to se nedá dočítat,prostě mě někdo uveďte do obrazu zda je vše Ok ,prosím :slight_smile:

Tomík spal odpoledne tři hodiny a já s ním spala dvě a tu třetí jsem trávila hledáním nějakého autíčka...pak to posílám manžílkovi na mail a temu jsme asi zahltila schránku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tomík zatím stále v pohodě,tak to už bude dobrý...hurá...nejhorší byla nedělní noc a pondělí dopoledne,kdy jen hořel a těma uslzenýma očičkama na mě koukal a chtěl se chovat a to jsem ho teda chovala břicho nebřicho...ale ted už je to můj starý známý šibal s čertíkama v očích co to s ním jen šije :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
8. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
andulko,co ovar,podařil se ?
8. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
8. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
a tady ještě
http://www.novinky.cz/krimi/165924-radio-vysypalo-na-budejovickem-namesti-penize-lide-se-malem-uslapali.html

někdy mi teda rotum nebere,co lidi udělají kvůli padesáti kačkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :confused: :wink:
8. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
holky,počůrám se asi smíchy :grinning: :grinning: :grinning:

mám tu na večer nachystaný žehlení a že to ještě rioztřídím od ponožek a spodního prádla atd.. a Tomík vyndal jedny moje kratasy a Honzovy trenkoslipy a dal si je přes hlavu na krk.... :grinning: :grinning: :grinning: tak tu ted chodí vyparáděn :grinning: :grinning: :grinning:

s těma prckama se člověk fakt nenudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Tak jsem zpatky z prochazky :slight_smile:

za chvili se mi navrati manzel z prace tak se u budu venovat. Ted mi svagrova nahlasila dalsi akci na vikend tak nevim kam ji vecpem :unamused: Ale snad to pujde :grinning:

V Praze prsi? u nas na Morave krasne sviti slunickou a fouka slaby vetrik :slight_smile:

Bledul s Tomikem uz je sranda tak to uz je skoro zdravej :slight_smile:
8. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Bleduli, všechno je u věšech OK. :slight_smile: :wink:

No já jsem se o tom dozvěděla až dneska od tety - taky se divila. Sáákryš, že mi to nevěděli - mohli jsme mít na střechu nebo aspoň na kočár. :grinning: :grinning: :grinning: Néé - na tohle opravdu nejsem! To by mě teda mohlo. :slight_smile: Tomíkmi dělá radost! :wink: Dostala jsem od šváry Mašinku Tomášez Kinder vajíčka,tak ji má TOmík u nás schovanou. :wink: Ale možná bude lepší, když mu ji pošlu, protože se u nás jinak ztratí. :frowning2: Co Ty na to ,mamčo?

Za chvilku jdem na návštěvu, tak tu budu asi až večer.
8. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
sis-jo v praze byla asi i lehká bouřka,nebot mě vzbudilo hrmění..ak zase vykouklo sluníčko,ale už je zase zalezlé...tak si aspon vy užijte sluníčka :slight_smile:

andulko,tak to jsi prošvihla a kočár budeš platit ze svýho :grinning: :grinning: :grinning: hele,lidi jsou fakt blázni,co? fakt,jak jde o prachy,tak jsou lidi neomalení a schopn všeho...prý tam bylo i hodně dětí...a ti blbci dospěláci b y je klidně ušlapali....

jé,mašinka z kinder? no to děkuji za nabídku :slight_smile: tak jestli ji nebudeš schovávat pro vaše skřítě,ta Tomíka určitě potěší :sweat_smile: ale to zase budeš muset na oplátku říci,jako máš ráda čokoládu :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
ufff, tak už to mám všechno dožehlený, teda byla to ale velká hromada!!! to je tak, když to dlouho zanedbávám a odkládám a pak se mi tu všechno nakupí. A to jsem ještě dostala hafo těhu oblečení od ségry, tak jsem to musela taky vyprat a vyžehlit - byly toho plné tři pračky, toho těhu oblečení. A pak samozřejmě další várky nevyžehleného prádla z dob pracovních :wink:
8. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
jééé ahoj iluško :slight_smile: koukám,že už máš internet zapojený :slight_smile: to je báječný,to už budeš s námi moci klábosit :sweat_smile: :sweat_smile:

vyžehlení prádla opravdu ze srdce zááávidím :wink: :grinning: :grinning: mě toho čeká opravdu taky spousta a čím víc se to kupí,tím mín se do toho člověku chce...ale už to mám nachystaný,takže asi večr po uložení prcka :sweat_smile: :sweat_smile:

koukám,že jsi tea ted už docela zásobená těhotenskýma oblečkama :slight_smile: :slight_smile: už budeš moci zabalit své rifle na dno skříně :sweat_smile:
8. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojky bledulko, jj, dneska mi to už konečně zprovoznili :slight_smile:

už jsem měla skoro koníkovský absťák :grinning:

no taky jsem to prádlo už dlouho odkládala, tak jsem se do toho musela už konečně dát. Zatím to ale bylo pouze moje a manžovo prádlo. Musím si koupit dětský prací prášek a už konečně taky začít prát a žehlit a třídit to miminkovské oblečení. Je toho fakt hooodně, tak mi to asi hodně času zabere :wink:
8. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojte tak jsem tu :slight_smile:
Venku bylo nadherne, jak prijel manza tak sme sli jeste se svagrem a svagrovou a samozrejme se synovcem na prouti na pomlazku. Ale za chvili jsme se se svagrovou vraceli protoze nas mily synovec se vymachal v potoce :grinning:

Holky kdybych se tu uz do pondeli neukazala tak vsem Vesele Velikonoce a at nedostanete moc na zadek :grinning:
My mame tak nabity cely vikend a to uz od zitrka :astonished: ze se na net asi nedostanu. Navic v patek u nas nejede elektrika. Takze budeme az do nedele a mych rodicu. Oslavime se segrou narozeniny, je totiz taky v dubnu :slight_smile:

Dneska asi pujdu brzo spat, ale asi budu jeste otravovat manzilka, ale to on rad, musim ze sebe vypotit tu vyrozu :wink:

papa
8. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Bledul? Jsi tu??? Prosím Tě kolik "hlenu" odchází při odchodu hlenový zádky?
8. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
andulko,ted jsem nakoukla...

myslím,že je to induividuální....

co máš za problém? kolik,barva,konzistence?
8. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
jinak, já měla docela celkem dost hlenu v různých fázích těhu,bylo to i na vložku...ale zátka (nebo to,co si myslím,že byla zátka) bylo průhledně bílé cosi,co vypadalo sprominutím jako sopl z nosu...prostě,když máš hustou hnisavou rýmu,tak taková hustá táhnoucí se konzitence průhledně bílé barvy a v docela velkém množství...jak jses se tehdy utírala papírem,tak to nepobral a táhlo se mi to s papírem asi půl metru ...jestli víš jak to myslím..normální hlen se mi nikdy takhle netáhl...trochu bych to mohla přirovnat k vaječnýmu bílku,ale mnohem hustšímu

a omlouvám se za příliš naturalistický popis,doufám,že to někoho z vás nějak nepobouřilo :wink: :wink:
8. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
andul: opravdu je to individuální, ségře odešel pouze menší kousek a kamarádce, která rodila před měsícem, zas odešlo velký množství, odcházelo jí to postupně několik dní.
8. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojte, jen jsem nakoukla a co to vidím, že by nějaké komplikace, to snad ne andulko, doufám, že to ještě není hlenová zátka, držím palce ať je to jen planý poplach.
bledul a napsalas to správně, my prvorodičky to neznáme. jinak ahoj a jsem ráda, že je Tomík už lepší
8. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
deni,ahojky :slight_smile:

jen že ta zátka ale může u každého vypadat jinak..někdo ji má růžovou a u někoho dokonce jakoby dojde ke krvácení a přitom jde o zátku (takže to maminky vystarší-docela se jim nedivím)

tak anduLKO -co se děje kočko? :confused: :confused: :confused:
8. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
taky se docela strachuju, andulko, dej o sobě vědět.... :confused:
8. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
jj já si to pamatuju, jak nám to říkala PA na kurzu, ale je pravda, že jsem z toho už celkem dost zapomněla.
no dlouho jsem tu nepobyla a už musím končit, vrátil se mi domů miláčik a půjdem spát, jsem dneska nějak moc unavená, tak dobrou noc všem.
8. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
deni,dobrou noc a krásné sny :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
andulko!!!!! tak co se děje.... :confused:

nebo nejdu spát .... :fearful:
8. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.