• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
toho páva emila. :slight_smile:

Odstříkávám mlíko a mám celej komp mokrej. :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
jee, tak gratuluju :grinning: za kolik jsi ho dostala?

a ty nepouzivas tu odsavacku od aventu? ja kdyz potrebuju odstrikat, tak jo a je to pohodicka :wink: a vsechno okolo zustane suchy :grinning:
31. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
192,- :slight_smile: No, já jsemzjistila, že je mi nejpříjemnější ručofučo odstříkávání. :slight_smile: Je to i nejrychlejší. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
tyyyjo, tak to je dobra cena, sikulka :wink:

ja jsem zvedava na tu zabu :confused:
31. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
hmmm, nejrychlejsi a nejmokrejsi :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
andul, jdu do hajan.......tak dobrou noc, at se hezky vyspinkate :wink:
31. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Je pravda, že jsem se při tom zakoukala na telku. :sweat_smile: Jinak to ažtak mokrý nebejvá. :slight_smile: :wink:
Já zvažuju dražbu soba versus číči. Sob se mi líbí víc, ale je děsně drahej a máme podobnýho pejska v kočárku. Čičinu ani hračku jí podobnou nemáme, ale tu zas chceš dražit Ty. Asi se na to vyprdnu a bude. :grinning:
Lenďo,jak to vypadá s tím srazem? Fakt se nedostaneš?

Dobrou noc! :slight_smile: :wink:
31. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Leni, za toho tygra nedám víc jak 200,- vč. poštovnýho. Max. 250,- Co Ty?
31. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
DObré dopoledne :slight_smile:

Leni, přemýšlela jsem o těch hračkách a rozhodla jsem se, že už nic dražit nebudu. Takže pokud mámeTygříka ve sledování skutečně jen my dvě a nikdo jiný na něj nepřijde, je Filípkův. :slight_smile: :wink:

Vítek po té kaši spal až do půl4h. :grinning: Ale pravidelně mu ji dávat zatím, nebudu. To ne. Ikdyž je docela fajn vědět, že mu to chutná. :slight_smile: Nejspíš tu druhou (v balení byly dvě) dostane,až se vrátíme ze srazíku, abychom se na plese mohli trochu zdržet. :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
BLedul, dobře dojeďte!
1. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak dneska zůstáváme doma. Jsme opět bez taťky, tak snad nám to rychle uteče. Včera jsme si udělali výlet k té mé kámšce, takže dospávání se nekonal. No a dnešní noc to bylo jako přes kopírák. V jedenáct oči otevřený a potom skoro po hodině znova. Ve tři se Ondra rozhodl, že se už spinkat nebude. Vzala jsem si ho k sobě. Asi půl hodiny mi šťoural do očí a tak různě do obličeje a nakonec tedy usnul do šesti. No jsem z toho zase docela vyřízená. Navíc mi není moc extra dobře. Ach jo. Ještě chvilku a přijde na řadu večerní kašička.

Andulko – a kdy má být baráček vlastně komplet hotový? A kdy se chcete stěhovat? Z podlahy si nic nedělej. Já jsem taky chtěla dřevěnou a nakonec máme leminýt. Sice to vypadá skoro jako dřevo, ale není to úplně ono…
Co to čtu? Ty už dáváš kašičku? Já si pořád říkám, že ještě ne, ale jestli se takhle bude budít v noci, začnu brzy. A jakou dáváš?

Leni – no máte prima sousedy, hlavně, že jste to ve zdraví přežili!!
1. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Jani, ahojky!
Jéje, Ondulínek se otáčí režim? Jejej! Tak ho přes den hodně buď a zkus ho utahat. :wink: A to doslova. Šupniho do manduci a nos ho. Sice třebabudetrochu spinkat, ale ne úplně tvrdě a hlavně bude vnímat, že je den, že se nespí a něco se děje. :wink:
Kaši ještě trvale nedávám. :slight_smile: :wink: To byla taková "nouzovka" (psala jsem to Lence napředchozí stránce :wink: ). "Nemohla" jsem krmit, flašky a voda pochopitelně zůstaly doma, když jsme vyrazili do města, tak manželínek koupil Mlíčko s kaší (http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/mlicko-s-kasi/ rýžové) a Vítkovi se ho pokusil lžičkou dát. :grinning: No,nedopadlo to. :sweat_smile: Ale doma ho ohřáté z lahvičky vyžahnul, jak malinu a po zbytek večera už nic nechtěl. To bylo kolem 16-16:30h. O další baštu si řekl až vpůlčtvrtý ráno. Ještě ale aby ne, když vypil celou 250ku. :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:

andul, tak si predstav, ze hlidam motyla hlidam, az jsem to neuhlidala :frowning2: a normalne ho vydrazili za 125 korun :angry: grrrrr, bych si nafackovala :angry:
1. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
No teda, Leni! :grinning: Tak to snad vyjde s tím tygrem. :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak jsem si dala chvilku práce a našla jsem tohle:

Naše diskuse byla založená 9. 10. 2008 Květuldou a pak jsme se přidávaly následovně:
9.10. 08´- Denča
25.10. - Lucka
6.11. - Andulka
10.11. - Unka
3.12. - Sis
6.12. - Claudi
10.12. - Janča
16.12. - Klárka a Bledulka
13.1.01´ - Rituška
17.1. - Ludva
28.1. - Arwen
3.2. - Ilča
12.2. - Lenka

Takže to jen tak. :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Ježkovi, ženský, kde jste kdo??? :astonished: :astonished: :astonished:
1. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky všem, po dlouhé době jsem nakoukla, snad jste na mě ještě nezapomněly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andul, to sis teda dala velkou práci to tak krásně dohledat :wink:
my Vašíkovi už 2x skusili dát kaši, jednou na noc a jednou na oběd, jsou to vzorečky, které nám přišly. Vašíkovi chutnají, zvládá je i s žičkou, sní ale asi tak 6 lžiček, nebo to pak ještě trošku zředím mlíčkem a vypije to z lahvičky.

holky, viděly jste ve zprávách tu nehodu co se stala u nás v Třinci? Ti přejetí důchodci? Tak to se stalo kousíček od nás, dokonce je i známe :frowning2: , tak je to takové smutné, škoda každého človíčka.

jo a ještě jedna věc, která mě totálně dneska dožrala, včera jsme byli na hřbitově za mamčou a dneska tam byl taťka ještě jednou a zjistil, že nějaká lidská hyena nám ukradla z hrobu jednu lucernu. měli jsme tam dané 2 a byly tam pár měsíců a teď na dušičky jednu nějaká ku..., omlouvám se, ukrade :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , já tak toho dotyčného chytit, tak mu ruce polámu ......

jinak všem přuju pohodový nedělní večer, my koukáme na superstar a Vašíček už od 18:30 spinká
1. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
1. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Deni, tp je neskutečný! Ach jo! Docela mě mrzí, že jsme mamce a ostatním kytičku nepřivezli. Ale byli jsme v PArdubicích teď dva týdny po sobě a z toho min. týden bohužel i na hřbitově. Tak nám to snad opustí. A světýlko jim zítra zapálíme tak jako tak.
O těch důchodcích jsem to viděla. Ach jo. :frowning2: Akorát jsem Tomovi říkala, že jediný štěstí, který měli, bylo, že museli zemřít dřív, než si to stihli uvědomit. Že se nejspíš netrápili - podle toho jak to auto vypadalo. :confused:

Leni :grinning:
1. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Leni, tak na tu jsem taky koukala, ale nějak mě nezaujala. Přiznám se, že mě svrbí prsty nad tou chobotnatkou. :sweat_smile: :slight_smile: A to jsme se večer zařekla že dražit nebudu. :grinning:
1. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: andul, to bylo dobry...... :grinning: a nejlepsi je, ze jsem ani nevidela tu tvoji sms :grinning: :grinning: :grinning:

to je sileny, co se deje na tech silnicich :frowning2: a ten kluk, co mu namerili dve a pul promile a pozitivni test na drogy......hruza!

andul, jdes do ty chobotnice? :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
jeee a mne se ta vcelka libi :sweat_smile: ja si az ted vsimla, ze sedi na kyticce :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Leni, pár korunek jsem sice přihodila, ale nehoním ji. Pořád se to prodlužuje, tak jsem radši tady, aby mě to nelákalo. :grinning: Ta včelka je asi ta natahovací a "lezoucí" nahoru,ne? Takový hračky už máme dvě. :slight_smile:
Tak ta chobotnice je užna 200,- a furt se jede.
1. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak chobotnice skoncila na 204.....po korunce to je docela sila :grinning:
1. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
JJ, to je. Mně se líbí ještě tenhle sobík http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4237599. Psala jsem tý holce a za ty 200,- +50,- poštovnýbych ho mohla mít. Co myslíš? Já jí původně psala, že bych ho koupila za 200,- vč. poštovnýho. :grinning:
1. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Kdo chce dárek k Vánocům pro slečnu nebo paní? http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4261589 :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
a ona by ti ho za tech dveste vcetne neproala? :grinning:
1. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
neprodala :grinning: ja jsem tatar
1. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Prodala + 50,-poštovný. Já jsem zkoušela,jestli by ěla na150,- :grinning:
1. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
a nesla? mela by byt rada, ze to chces aspon takhle, kdyz to neprodala :grinning:
1. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.