• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
http://www.lekarna.cz/canifug-losung-1liq-1x30ml/

iluss vypadá to, že je volně prodejný :wink:
3. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
iluss - ty jo, snad bude Lucinka brzy v pohodě!!! Určitě jí ten čípek brzy zabere.

Bledulko - gratuluju ke kyčličkám!!!

Andulko - ty jo 500g za 14 dní je docela dost, viď? To asi bude tou kašičkou :grinning: :grinning: Takhle nás s Ondráškem brzy předběhnete :wink:

Claudi - jo jo, kávička byla vždycky fajn :slight_smile:
Teda mamino, ty jseš v teplíčku a mládě je na čerstvém vzduchu :slight_smile: U nás je fakt docela hnusně, inverze a myslím, že k čerstvému vzduchu to má daleko. Takže Ondra dneska spinká v postýlce.
Už se naučil usínat sám, takže to je v pohodě. Donedávna jsem ho museal bždycky ukolébat... Akorát stále spí max. jodinu v kuse. Víc ani ránu, ani v kočárku.
3. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
Holky, funguje vám ta regostrace na kinder čokoládě? Mně nepřišel žádný potvrzovací mail a podruhé mě to už k registraci nepustí :frowning2:
3. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
claudi - šestihran bude asi víc prostornější, ne? Jestli máš dostatek místa, tak já bych asi koupila šestihran
my budeme mít jako ohraádku cestovní postýlku :slight_smile:

no a k té rýmě - ještě jsem slyšela, že je dobré pokapat ty vlhké ručníky nebo plínky třebas eukalyptovým olejíčkem - tak jednu až dvě kapičky
3. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
janco samostatné usínání závidím, my hospáme na baloně, zakrýváme očka a svazujeme, dneska jsem to zkusila jen tak a ani náhodou :angry:

bledul gratuluju ke kyčličkám :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
TAk Vítek večer usne 19x z 20 sám. Ale když má doma přes den usnout vpostýlce, tak to je opačně. :confused: To taky hopsáme nebo chováme.

Jani, já jsem taky pošťačila. :grinning: :wink: Ale místo kafe jsem dostávala koláče. :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Klarko a andulko - ondra je taky o něco starší, takže vy máte na to usínání ještě čas - máme to tak max. 14 dní :-;
3. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
ahojka,

Andulko, máš ty capáčky?
Teď mi přišel meil z Čáryfuku, že už jsou vyprodaný :angry: .
Chjo, vybrala jsem si jiný, tak jsem zvědavá, jestli je budou mít.

Ill, zkus Lucince podložit nohy od postýlky, snad bude líp.
3. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Zrovna jsem koukala na výherce těch předchozích kol a jediný, kdo se mi fakt líbí a té čokoládě by slušel je výherce 5.kola - Šíma. Jinak teda nevím,nevím.

Chjo chjo, miminek je asi vzhůru. :confused:
3. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
JAni, večer Vítek usína sám úplně od malinka. :slight_smile: Ťuk ťuk. :zipper_mouth:

Ludvi, já jsem je nakonec neobjednala. Koupila jsem jedny capáčky na mimibazaru. Od holčiny, co jsem od ní vydražila páva od Lamaze.
3. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
To my večer taky, ale přes ten den to je zatím chvilku. A docela mi to pomáhá, když nemusím uspávat...
3. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
takže myslíte, že se to Oja naučí??? já když ho někdy položím večer do postýlky a odejdu, on je chvíli ticho a pak začně ječet, tak to nevydržím a vyndám ho a usínáme s mojí pomocí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
tak už jsem se vrátila z pošty. Přišel mi ten balíček z laclíka. Tak jsem vám to nafotila a dala do albíčka :wink:
ty šatičky jsou moc hezký, lucinka k nim dostane bílé bodýčko a bílé punčocháčky a bude z ní kočka! :grinning:
3. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Iluš,Lůca Ti začíná být hrozně podobně. :slight_smile: A oblečeníčko je fakt krásný! :wink: Ty věci jsou nový nebo nošený?

Klárko, zkus vydržet ten pláč. Čím dřív se Ondra naučí usínat v noci sám, tím to bude lepší.
3. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Andul v noci nepláčeme, to umí hned od narození, nají se, chvolku ho chovám pak položím do postýlky a on během chvilky chrupká. Jde mi o večer a den především :confused:
3. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
andulko: tak to jsi první, kdo mi to říká :wink: mkaždý v ní už od narození vidí Dana.

hadříky jsou nočený, ale vůbec na to nevypadaj, vypadaj jak nový
3. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
iluss tak jsi taky s laclíkem, to je super
já teď dražím na aukru zimní bundičku, tak snad to vyjde :grinning:
3. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
SPOKOJENÁ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Iluss - věcičky jsou parádní. Lucinka bude fakt kočičanda :slight_smile:

Klarko - Ondra večer usína sám tak od šesti týdnů. Přibližně. Ze začátku jsem ho dala do postýlky a byla u něj, když začal brečet, vrátila jsem mu dudlíka, pohladila. Líbí se mu, když ho hladím po hlavičce - v postýlce se tak většinou uklidnil. Pak už jsem ho tam šoupla a odcházela. Chvilku vydržela když začal brečet, chviličku jsem vydržela a pak za ním šla. Ze začátku takhle usínal třeba půl hoďky a já tam běhala i desetkrát. Teď už usne do deseti minut a já tam kolikrát k němu ani nemusím.
Ale každé dítko je v tomhle jiný. Až povyroste, určo se to naučí.
3. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Klárinko, děkuju! Málem jsem zapomněla, že na Aukru dražím v 18h CDčko. :astonished: :grinning:
3. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
tak lucinka je dnes jak šípková růženka, skoro celý den prospala
3. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
anadul :grinning: :wink:
já mám políčeno na tuhle bundičku, konec je až zítra
http://cm.aukro.cz/item803228490_zateplena_bundicka_timbuktoo_vel_3_6_mes.html
3. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Klárko, teda ta je opravdu krásná! :slight_smile: To "moje" cédo je už na 84korunách a to je už dost. :angry: Takže končím. :frowning2:
3. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
já jsem tam zatím sama tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
NAvíc jsem teď koukala na přebal a je naněm napsáno, žepůvodní cen abyla 44,-! :confused: Takže 100,- za něj rozhodně nedám + poštovný. :frowning2: :angry:

Tak snad Ti ji nikdo nevyfoukne. :wink:

Co ta Arwenka, hymbajs. :confused:
3. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
klarko: pěkná bundička, ta bude Ondráškovi moc slušet! :wink:

taky jsem teď myslela na Arwenku, snad se tu dneska ukáže a řekne nám co a jak. Pevně věřím, že bude mít Niky všechny testy v pořádku.
3. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Holky !!!!!!! Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ten kluk je FAKT v poradku :slight_smile:
To byl snad zazrak, i na neurole je to OK, jen musi byt hodne casto na brisku,aby si natrenoval sijiove svalstvo, ktere je potreba na to, aby dobre udrzel tu svou tezkou tykvicku...

Ja fakt nevim, jak a cim se tohle za ten mesic uplne srovnalo, nechapu to a jsem neskutecne rada,ja mam DVE ZDRAVY DETI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Arwenoušky, Tys samým štěstí popletla ty počty :grinning: ZDRAVÝ DĚTI MÁŠ PŘECE TŘI!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Ještě jednou gratuluju! A ať už je to jen a jen takle,ju! :slight_smile: :wink:
3. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
arwenko: no konečně!!!! to je báječná zprávička!!!! mám z vás obrovskou radost!!!!!! ten balvan, co ti spadl ze srdce, jsem slyšela až tady u nás :grinning:
3. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
arwen to je fakt super zpráva :wink:
3. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.