• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jdu jen popřát doboru noc.Odpoledne jsem vytuhla s Vítkem (prospal celý den - vzhůru byl dohormady asi 5h :confused: ) a večer s Tomem u uspávání vyspinkaného synka. Doufám, že to Vítkovo bdění a spaní bude zítra vyváženější.

Claudi, Domečkový album připravuju na aktualizaci. :wink:
5. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky letníkovky, moc vás zdravím,
omlouvám se za absenci, ale měli jsme nějaké problémy, jak finanční a taky Terezka stonala, tak jsem neměla čas a ani bohužel tu chut na počítač. :frowning2: Tak se omlouvám.

Bledulko díky za zprávičku o srazíku, ale asi nedorazíme,finance tak nějak pořád moc nejsou, a cesta do prahy pro nás není moc levná záležitost, tak se omlouvám a taky bych asi nebyla moc dobrá společnice. :cry:
Ale vy si to včechny krásně užijte a těším se na fotečky.

Iluško, taky koukám, že máte finanční problémy, tak držím palce, at je brzy vše v pořádku.

Arwi to je skvělý, že je Niki v pořádku. :wink:

Bledulko mě Terezka taky začla brát dudáka až kolem třetího měsice a to jsem to už málem vzdala, tak ještě vydrž a třeba se zadaří.
Tak musím běžet malá brečí. :wink:
6. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj luuco, jsem ráda, že jsi se ozvala, už jsme se začínali obávat, co je s váma.
To mě mrzí, že to teď nemáte lehké. Doufám, že už je Terezka v pořádku a nebylo to nic vážného. Držím palečky, ať je brzy líp a ať se máte dobře.
6. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Zdravím tetky Letníkovky,

téééda holky, vy snad chrníte?

U nás je pod mrakem :cry: , snad nebude odpolko pršet.

Ráno tady byla na 15 minut tchýňka s tchánem. Děda dokonce na Matějdu dorážel, tak jsem mu ho frkla do náruče a bylo :grinning: :grinning: . Choval si ho poprvé, přežili to oba dva :grinning: :grinning: .

Dopoledne jsem byla na gyndě, zkontrolovat, jestli náhodohou nehniju :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vypadá to snad dobře, ten kousíček placenty je velký asi centimetr. Mudr je přesvědčený, že vyjde s první MS. Kdyby něco, mám hned přijet a kuchnou to :frowning2: . Jsou na to zařízený. Snad k tomu nedojde a bude všechno v pohodě.
Matěj bavil celou čekárnu i doktůrka :grinning: . V lékárně rozněžnil i postaršího elegána typu pana Kodeta :grinning: . Je fakt legrační, jak takovej mrňousek udělá blbce z každýho dospěláka :grinning: :grinning: .
6. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj Iluss :grinning:
6. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Bledulko, Mates má taky nejraději palec nebo prsno, ale dudan taky snese. S tím palcem je to teda boj.
Náš Adam taky neměl dudlík, palec si necucá, ale chodí se uklidňovat k mámě do výstřihu. Prostě když je ve stresu jde si šáhnout :grinning: .
6. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky letníkovky :slight_smile:

tak hlásím, že má drahá polovička včera dorazila až v devět hodin, jsem nasadila výraz uražené ženy a tak trochu žehlil a žehlil a mě to dělalo dobře :grinning: Ale samozřejmě musím pochopit, že kulečník po nohejbale byl nezbytný a volat domů, že se zpozdí?? no vlastně proč, že?? tak já nevím, asi chci být v příštím životě chlap :grinning: :grinning:

andul - dobrá, už se těším na aktualizaci fotek :slight_smile: Jak to má dneska Vítek se spinkáním? my měli noc teda sakra vášnivou...poplakával a byl neklidný a já nevím proč, myslím, že mu nic nebylo, tak snad dneska v noci to bude lepší...Teď mladík dospává probdělou noc a já kmitám... :wink:

luco - ahojda, tak snad se vaše problémky vyřeší a vše zase bude v pořádku... :wink: A třeba na další nějaký srazík ti to už vyjde :slight_smile:

ludvi - doufám, že na kudlanku nedojde a jak pravil mudr, že při první MS to vyjde ven a bude klídek :wink: Tak Matějíček má v malíku doktůrky a Kodety v lékárně? :grinning: :grinning: To to teda válí už od útkého věku :slight_smile: Adámek se taky nezapře, že je chlap a je na ty prsa, co? Zatím dobrý, že chodí do výstřihu jen ke své mamince, horší by bylo, kdyby chodil i k cizím maminkám :grinning:. Nebyl na školení u Bledulčina Tomíka? To je taky prsomilec :grinning:

tak jsem uňahňala tu buchtu, co jsem včera sem dávala recept...už se chladí na balkoně, vypadá gut a doufám, že se mi povedla, páč večer čekáme návštěvu, tak abych si neuřízla ostudu :grinning: Mladík chrupká a já bych měla ještě dělat šunkofleky, ale jsem líná jako veška a tak raději sedím u kompu :grinning:
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Pekne odpolko :slight_smile:

Ahoj Luco doufam ze nemoc Terezky nebyla vazna, s tema penizkama je to lito snad se to brzy zpravi. Skoda ze neprijedes na srazik ale finance jsou finance.

Ludvi snad pod kudlu nepudes a menstruace to vsechno srovna. Tak z Meteje roste bavic :grinning:

Claudi posli kousek buchty :grinning: Delas mi chute :grinning:

Tak jsem dneska dostala podruhe kramy (zrovna kdyz jedem pryc :angry: ) takze to vypada ze je zase budu mivat nepravidelny jako pred tim nez sem zacala brat prasky :unamused: Antikoncepsi si zatim psat nechci aby se me mala neodstavila.

Jdu dat sprchu a umyt si konecne vlasy, Anezka jela na vychazku s babickou tak mam chvilku.
No a pak se vrhnu asi na baleni at neco nezapomenu.
6. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Hezké odpoledne,

tak mi dneska dovezli ten kočárek, jak jsem si objednala. Už jsme ho složili a je fakt nááádhernej, mám z něj obrovskou radost! Už ho zpátky do krabice skládat nebudu a Lucinka ho dostane pod stromečkem už složenej.

Jsme byli s manžou a lucinkou odpoledne na prochajdě a stavili jsme se v cukrárně pro nějaké dortíky, tak jsme si je před chvílí dali doma ke kafi. Teeeda jsem pěkně přeslazená, že už se na nic sladkého nemůžu podívat. bych si teď dala pořádný flák masa! :grinning:

Ludvi: nějak se mi nelíbí, že ten kus placenty v tobě chtějí nechávat. Co když první MS přijde třeba až za několik měsíců?

Tak Lucinka už je v pohodě, teplotku nemá vůbec a rýmička už je taky menší, ale začla trochu pokašlávat. Tak uvidíme, když se to nezlepší, tak bych po víkendu skočila k doktorce pro nějaký sirup na kašlík.

sis: mě doktorka nasadila antikoncepci hned po šestinedělí a v pohodě kojím vesele dál a vůbec to nemá vliv na mlíko. Malá hezky bubmá. Doktorka ti musí napsat antikoncepci určenou přímo pro kojící.
6. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahojte brebty,

teeeda, vy jste toho zase nakeckaly :astonished: :astonished: :astonished: mne zase nesel net :angry: :angry: :angry: :angry: fakt me to zacina stvat :angry: jdu vas lehce docist......
6. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Bledul, tak jsem vam poslala taky hlasek, snad nejni pozde :sweat_smile: a honzovi vse nej nej :wink:

iluss, tak snad uz jsou ocicka v poradku,co? myslim ty vyplachy....a s tema dioptriema si asi vazne nedelej hlavu, urcite se to sparavi :wink: a hlavne ze uz jste se zbavili teplotky....jeeezis, az malej dostane teplotu nebo mi onemocni, tak se asi odstrelim....vubec se na to netesim :frowning2:

jak jste se tu bavili o tom syndromu nahlyho umrti, tak jsem asi silena, ale napada me to dost casto....co kdyby....to bych se fakt zblaznila :frowning2: vzdycky me to popadne vecer, kdyz malyho ukladam a koukam na to malicky stvorenicko.....a do ukoncenyho roku je jeste tak daleko.... :frowning2:

klarko, gratulace, ze jste se zbavili supinek :wink: tyyyjo, my je ani nemeli, bych nerekla, ze se toho mimca muzou zbavovat takhle dlouho :confused:

byli jsme v utery na kyclich a mame je v poadku a uz tam nemusime :sweat_smile: jsem fakt rada.....

andul, koukam, ze zacinate pekne pribirat :grinning: pul kila za 14 dni, je randal :wink: kdovi, co do tech kasicek davaj :grinning: jsem zvedava na fildu, az mu dam do papulky neco jinyho nez mliko :sweat_smile: ale je to malej zrout, takze asi nebude problem :grinning:

dneska jsem nechala prcka usnout poprvy s dudlikem :confused: vetsinou usina u prsa, ale kdyz je napakanej a prso nechce, :confused: ak usne i sam v posteli, ale s dudlikem jsme to jeste nezkouseli, protoze ho nechce...tak jsem dneska vytahla novej tvar dudliku a jak psala andulka, tak jsem ho nahrala.....takze cumlal a usnul,a le pak se zase probudil....zas to pitomy lekani a rozhazovani rucickama :angry: tak jsem si k nemu musela lehnout a ty rucicky mu drzet....ale usnul pak hezky :wink:
jinak spani u nas...hmm, nevim, nevim....posledni dobou se budime v noci po dvou, trech hodinach.....sice za par minut u prsa usne, ale budi se :frowning2: kdyz tu ctu, ze spite pet hodin v kuse, tak tise zavidim :confused:

arwi, jeste jednou gratulace k vysledkum, ze je niky v poradku :wink: fotecky jsou hezoucky, je videt, ze uz se mu kebulka srovnala :wink: hi hi, u nas bylo prvni geeee....to vzdycky pokecame...ja GEE na prcka a on GEE odpovida....a jeste u toho krci ramena :grinning: arwi a ve dvou mesicich jsme meli asi 5500g.....

tyyyjo, holky, vcera jsem si soupla malyho do satku, ze jako neco udelam, protoze se chtel pora nosit....a kdyz jsem to uvazala, tak spustil takovej hysterak, ze jste to neslysely :astonished: bylo to neco neskutecnyho...jsem myslela, ze se snad udusi, ani se nestihal nadechnout :confused: takze se u nas asi moc satkovat nebude :confused: no uvidime, jeste to zkusime....
6. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
claudi, my taky porad polohu na brisku nemame moc radi :frowning2: a porad se nam nechce past.....ale koupila jsem mu na MMA tuhle decku http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4264105 tak treba nam to trochu pomuze :wink:

iluss, budu drzet palecky mazovi s tou praci....to je fakt husty, ze nedostavaj penize :angry: tatove od rodin a oni jim seberou vyplaty! fakt neskutecny, co se deje...... ale profesionalni kalic me taky pobavil :grinning:
6. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
ludvi, teda to je husty, s tou placentou :confused: v porodnici na to neprisli? ale jak pise iluss, tak menstruaci muzes mit i za nekolik mesicu....no, tak jak tak, snad nebudes muset pod kudlu.....

andul, uz se mooooc tesim na fotecky domecku :sweat_smile: fakt zaaaavidim......kdy se budete stehovat?

claudi, jak dopadla buchta? My uz dneska s mamkou pekli cukrovi :grinning: :grinning: :grinning: jenom na zkousku, jeden druh, kterej jsme jeste nepekly....a bylo to mnaaaam :grinning:

iluss, koukam, ze lucinka ma nejaky marodny obdobi, co? tak at se co nejdriv uzdravi :wink:
6. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
halooooo :confused:
6. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Manža mě tahádo postele a vzhledem k tomu, že celý víkend slouží,jdu poslušně zaním. Ani jsem vás nestihla dočíst. :sweat_smile: Tak sand zítra. :slight_smile:

Brou brou
6. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
doboru :slight_smile:
6. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak ja bezim s kulichem a pak sup do postylky za prckem....kdovi, kdy se dneska rozhodne vzbudit... :confused:
6. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak se hezky vyspinkejte, preju vsem klidnou noc...... :pensive:
6. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobrý večer. Tak tady se už spinká? No toto :slight_smile:

Holky, dneska v noci se i o vás zdálo: Dorazila jsem s Ondráškem na srazík, chvilku pokecala s arwenkou a pak jsem vám tam dovnitř šoupla Ondru a odjela nevím kam :slight_smile: No, za půl hoďky mi volala denis, že Ondra řve a nejde utišit. Tak jsem se vrátila a že tam tedy s vámi zůstanu. No, jenže vy jste to zabalily a jely domů :frowning2: Tak jsme tam s Ondrou zůstali sami :grinning: :grinning: :grinning:

Claudi - já mám v hospůdce na pivečku manžela dneska :frowning2: Ale má to dovolený, takže sekec mazec nebude :slight_smile:

Iluss - to je fajn, že je Lucince už líp
A co Hornbach? Asi to není v oboru, tam se moc nekalí (je to spořádaný podnik :slight_smile: ), ale můj Honza je původně automechanik a tam prodává nářadí :wink:

Dneska jsme byli na poslední hexe - trošku zvýšená teplota, ale jinak je Ondra je celkem v pohodě. Už spinká :slight_smile: Jo, a váží 6330g.

No a taky vám musím napsat, co se dneska stalo - ráno lítám po bytě a připravuju Ondráškovi oblečení, že jako pojedeme k té doktorce a dala jsem ho Honzovi na sedačku, aby ho chvilku pohlídal... Zkuste hádat... Televize byla zajímavější - pro Honzu a Ondra se skulil na zem. Jen jsem slyšela to žuchnutí. No, zastavilo se mi srdce skoro. Hrůza. Naštěstí se nic nestalo, ale krve by se ve mně nedořezal. Holky, dávejte na ta svoje prťata velký pozor!!!
6. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahojda!

JAni, tak hlavně že se Ondráčkovi nic nestalo! Taťka si musí zvyknout, že užto není jen ležací mimi. Ale nejste sami. POčkej, až vám budu vyprávět na srazu... :sweat_smile:

Il, doufám, že se to s Danovou prací brzo vyřeší a korunky zas budou. :wink:

Leni, koukala jsem dneska v obchodě na ty Lamzáky a ten tygr (co jsme dražily :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ), je ooobrovskej! :astonished: Myslím, že se bude Fildovi líbit. :wink: No vidíš, :slight_smile: jaký :slight_smile: jste :slight_smile: šikulky, že :slight_smile: jste usnuli s dudlíkem. :wink: Třeba se to šmudlínek ještě naučí. :slight_smile:

Claudi, tak Pepča I.dostal za uši? :grinning: Třeba si to zapamatujea příště napíše smsku. :wink:

Lůco, už jsem Ti chtěla psát na mobil. S penězma mě to mrzí. :frowning2: A moc vímpřeju, aby se to co nejdřív vyřešilo!!! :wink: Terezka stonala? A už je odbrá, kočička malá?

Ludvi, teda 15ti minutové návštěvy jsou fakt super. :angry: Ikdyž předpokládám, že zrovna v případě tchýně Ti to až tak nevadilo, že? :wink:

Sis, užijte si to v Němcku a hezky si zazpívejte! :wink:
7. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
7. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Taky se mi líbí tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12331872&tab=3 Do kočárku mi to přijde dost praktický. :slight_smile: :wink:

A řekněte mi, mamči, co si myslíte o tomhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9238360&tab=4 :fearful:
7. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Hezké odpoledne (nebo spíš už večer) :wink:

Dnes jsme jeli ráno k našim do čelákovic. Já jim tam šla pomáhat péct vánoční cukroví a Dan hlídal malou. Naštěstí jsme to zvládli docela rychle, ve dvě už bylo hotovo, tak jsme si pak dali dortíka a kafčo a přijel na pokec i brácha s rodinou. Před chvilkou jsme dorazili domů.

len: jj, očička už se malé po tom posledním výplachu krásně zlepšili, tak snad jí to vydrží :slight_smile:

len: jedna známá tuhle deku svému synkovi (který je stejně starý jako moje lucinka) taky koupila a byla na radách a poradách u jedné zdravotní sestry, která je i poradkyně ohledně miminek (laktační poradkyně, psychomotorický vývoj a podobně) a říkala, že tahle deka je prý naprosto nevhodná a že by jí dětem zakázala. Prý je to nutí ke špatným pohybům a navozuje nesprávnou techniku pasení hříbátek.

len: jj, teď byla lucinka trošku marod, ale už se z toho krásně dostává. Teplotku už nemá, rýmička už je taky na ústupu, jen se nám teď přidal kašlík, tak nevím, jestli čekat, až to odezní nebo jestli jí koupit v lékárně nějaký sirup.

Jani: v hornbachu maj všechno pro kutily a to on opravdu není, takže by jim tam nadělal spíš víc škody než užitku :grinning: ale díky za nabídku.

Jani: jeee, to už jste byli u doktorky dneska? my jdeme až 2.prosince. Téééda, to je drobeček, Lucinka je proti Ondráškovi teda pěkný macek :confused: :sweat_smile: (má přesně o kilo víc)

Jani: úplně tě chápu, jak ti muselo být, když malej žuchnul na zem. Taky bych z toho byla polomrtvá strachy. Už si teď taky na lucinku musím dávat pořádný pozor, protože jak už se hodně hýbe a přetáčí, tak než mrknu, tak je už o kus vedle. vždycky jí dám doprostřed manželské postele a kolem ní rozestelu polštáře (ty jí kdyžtak zabrzdí, kdyby chtěla cestovat někam jinam)
Jo a taky dávejte si pozor na tohleto, četla jsem to nedávno v jedné diskusi tady na koníkovi. Jedna maminka dala dítě do autosedačky (do toho vajíčka) a asi tu rukojeť špatně zacvakla, když šla s mimčem po ulici, tak se ta autosedačka úplně přetočila a dítě viselo hlavou dolů asi metr nad chodníkem. Ještě že bylo připoutané, kdyby ho náhodou nepřipoutala, tak by dítě spadlo hlavičkou na tvrdý chodník asi z metrové výšky. Prý jí to úplně složilo, že si musela hned sednout na chodník a začla tam brečet. Muselo to být hrozný.
7. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
andulko: ten plastový bryndáček s kapsou je dost praktický, taky si pak nějaký podobný pořídím, až bude malá papat sama :wink:

to kousátko nevypadá špatně, ještě jsem podobné kousátko místo dudlíku neviděla :wink:
7. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
to tu dneska byla jenom andulka? kde jste všechny??? :confused:
7. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Il, stejnou otázku jsem si pokládala celý den. :sweat_smile: :wink:
Cukroví jste pekli do cukrárny nebo už vám na Vánoce?
7. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
7. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
7. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

letím jen pozdravit, máme u nás na víkend neteřinku a tak není moc čas na PC :wink:

andul - číhla jsem na fotky, bude to pěkné bydleníčko.... :slight_smile:

jani - no to se nedivím, že jsi se lekla, když se Ondrášek ze sedačky skulil :confused: už to prostě začíná to období, kdy jen nebudou ležet tam kde je necháme a budeme muset být stále ve střehu...Hlavně, že se nic nestalo a dopadlo vše dobře :slight_smile:

leni - to je nepořádek, že ti nešel net...musíš pak dočítat a dočítat :grinning:

iluš - vánoční cukroví jste pekli? mám stejnou otázku jako andul, do cukrárny nebo už jako domů?

koukáme s neteří na Bestiář, moc pěkný film....už jsem ho kdysi viděla, ale ráda na něj kouknu znovu..

tak zítra vám všem přeju pěknou neděli a momentálně dobrou noc :slight_smile:
7. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.